PDA

View Full Version : KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?


LEON
03-04-04, 19:12
hajde njerez te diskutojme per kete teme aaaaaaaaa

qika_pr
22-05-04, 16:49
besimi jo i mjaftueshem,dyshimi
pala e tret ,dikush ne mes tyre dhe xhelozia
keto shoh une si shkaktar te shkatrrimit te nej dashurie

turisti
07-08-04, 10:45
Pershendetje. Shkaktari me siguri nuk eshte dikush jashte lojes,por lojtaret e dashurise... :P

nitushe
10-09-04, 17:12
po qysh t'ja nish fillimit ashtu edhe shkon tani deri te prishja e asaj lidhjeje :(

emine
26-09-09, 12:53
shurdhanat dhe qorrat kTA DY KANE EMRIN INJORANTA:redface:

shfletuesi_
26-09-09, 12:55
Lakmija e tepert.

pirro
26-09-09, 12:59
mosmarrveshja

Virti
26-09-09, 13:36
ajo! :cool:

Jana
26-09-09, 14:47
...varet..nganjeher une nganjeher ai...por me shum une...sepse kam me pak durim...se Ai...

Tomori
27-09-09, 00:00
kuptohet AJO... gjithe problemi linden te gjinija femrore
Femra eshte shkaktare e gjdo Mosmarveshtje...Kte e them me bindje te thell...

roadrunner
27-09-09, 00:33
Dolem ma heret per ditlindje, edhe un isha habit, shoku i ngusht ma kish lyp dyher telin po un isha ozurupuar me lepurin qe kerkonte vajza, dhe burri i kishte ofruar telefonin qe te dergoj sms te dashures (mi dha raport se e smute ish kan me grip)...normal te githa ruhen ne sent items :S....pas 5 minutav burri tha qe X-6 shqi ne foto, thash bire te shoh kur e paske fotografu...edhe hemmmmm hyra te SMS, sent items, nr i panjohur, shkruante: ku tkam loqk, ta ha shpirtin a je ma mire bre se jam ba merak, qe un erdha qetu pak per ditelindje te **** te dua shume


....hemmmmmmmmm.....tem hypi temp....ma sen skam dit hahaha....qu hac ma shpejt shkojm ne shpiiiiiiiiii.....neyse u qkepem keit.....tipi po ma ban qa kieee...prit le te flen qika....po sun po pressssssssssss fol qka u starakuqeeeeeeeeeee.....pritttttttt po thammmmmmm.....ra qika me tat.....thash ok....qile telefonin...e qeli......shko te sent items.......ok....thirre qet NR edhe ne interfon du me te ni tu fol me taaaaaaaaaaaa...............kuku loqk qa je tu than....po femra e A**** mara......perime e ki a? ajt thirre A****.....kur tha aj po un e dergova hahaha, apet un hiq. te thirri kunaten (te vllaut), eyyy a qoj A***** SMS dikun me telefon te burrit tem? Tha po maj po ti ke nzan tu fol hahahaha....thash pshtoveeeeeeeeee dreq....Qeshtu pra qika mos u gutni se tani Tomori po naj le kejtve fajet :mad:

Murgesha
27-09-09, 14:31
Ktyne her kur kan mungu teknikat e sotme ma te vogla kan qen shkaqet.

Sot gjithcka mund te qoj ne mosmarrveshje, nje SMS, nje imell, nje vonese prej pune, nje shikim i ngrohte drejtuar tjetrit/tjetres e kris stupci http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Prishtinasja_
27-09-09, 19:40
Ktyne her kur kan mungu teknikat e sotme ma te vogla kan qen shkaqet.

Sot gjithcka mund te qoj ne mosmarrveshje, nje SMS, nje imell, nje vonese prej pune, nje shikim i ngrohte drejtuar tjetrit/tjetres e kris stupci http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Pajtohem me ty, edhe une mendoj ashtu !

Peja-Boy
27-09-09, 20:31
Titulli: KUSH ĖSHTĖ SHKAKTAR I MOSMARRĖVESHJES NĖ DASHURI?

Mosmarrveshja !!

roadrunner
27-09-09, 20:36
Po valla, nuk bon mu ngut se e prish diten per palidhje, duhet gjithmon me gjet menyra me zgjedh nje problem pa marr parasysh natyren e saj apo shkaktarin.

Ktyne her kur kan mungu teknikat e sotme ma te vogla kan qen shkaqet.

Sot gjithcka mund te qoj ne mosmarrveshje, nje SMS, nje imell, nje vonese prej pune, nje shikim i ngrohte drejtuar tjetrit/tjetres e kris stupci http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

lovely
27-09-09, 21:41
Po valla, nuk bon mu ngut se e prish diten per palidhje, duhet gjithmon me gjet menyra me zgjedh nje problem pa marr parasysh natyren e saj apo shkaktarin.

shih kjo qe i myt gjinen per ni sms hahahahahahahahahahaahahhaa

roadrunner
27-09-09, 21:57
Hahaha qa menove moj, hala pom keshet me at sms :D....kejt fajet i ka Peja-Boy. Kejt ai mka shti me dyshu prej asaj temes pse mashkujt e martuma dalin me tjera :devil: "biggrin:


shih kjo qe i myt gjinen per ni sms hahahahahahahahahahaahahhaa

thellenza
28-09-09, 14:43
Ai i cili eshte ma i pa kuptushem. Nganjehere edhe te dy mund te jene.

bert
28-09-09, 23:16
mvaret dhe ne cfare familje jan rrit. familja ime per vete jan te urte dhe shume mikprites. sbesoj se gruaja ime do kishte problem te jetonte me mua. e rendesishme asht respekti ndaj familjes. po se pati nuk jeton dot me mua

emine
29-09-09, 12:38
dreqi qe te rrine ne supall,e te flete sabah akshome:biggrin:

Peja-Boy
11-10-09, 15:11
Mosmarrveshja ....

Peja-Boy
11-10-09, 15:15
Hahaha qa menove moj, hala pom keshet me at sms :D....kejt fajet i ka Peja-Boy. Kejt ai mka shti me dyshu prej asaj temes pse mashkujt e martuma dalin me tjera :devil: "biggrin:

Hahahahahahahahahahahaha.....Le se tkom shti me dyshu po ma e keqja e kom Ngarku edhe ate shume me tu lajmru gjdo 20 minuta tash !!

Virti
11-10-09, 15:23
... pluralizmi! :cool:

AlbaSoft
11-10-09, 15:24
Dyshimet, jo sinqeriteti ...

emine
13-10-09, 20:04
xhelozia qe shendrohet ne semundje i ben njerzit e padurushem....

Murgesha
13-10-09, 20:12
xhelozia qe shendrohet ne semundje i ben njerzit e padurushem....

Njė prej tyre, por shkaktari kryesor ėshtė kur vdes dashuria nė dashuri!

roadrunner
13-10-09, 23:44
Ju ka rrit denimi, qdo 5 minuta, veq fol ti hajt hajttttttt hahahahahahahha saher te folsh ka ni minut po ja shkurtoj, don me met ingrati ne shpi e mu knaq hahahha :D

Hahahahahahahahahahahaha.....Le se tkom shti me dyshu po ma e keqja e kom Ngarku edhe ate shume me tu lajmru gjdo 20 minuta tash !!

roadrunner
14-10-09, 09:19
Hahhaahha, hajgare po bajna na :D


Nuk ka femer se ja mer femres tjeter mashkullin, eshte vete mashkulli qe nuk di qka do ne jete edhe qeshtu mos jau leni fajet qikav hahahaha....DANG vula


Femra qe ja merr femres-shoqes dashnorin/burrinPs: Roadrunner..., tish kon qashtu bre... me fl une qeshtu per inxhet e forumit, e kta qyqaat me sjell po kta spo guxoj bree ahaha

ritaaa
14-10-09, 09:43
Pershendetje

nuk mundem me ba shkaktar as gjinin femrore por as ate mashkullore
varet se prej qfar fillun mos marveshja por jam shum e sigurt se femrat veq po ne qoftse i humb ndjenjat per te nuk e don me nje fjal, se femrat nuk dojn ndarje shumica e femrave do te vdes me qato si e do e femrat nguten pak por veq ndoshta nga gjelozia apo i duket se nuk ka dashuri ndaj saj
na femrat shumica nuk rrim me mashkull per rahmet si thot nje fjal popullore.
na jem te kqija pak se dojm shum shum me na dasht edhe me na ndegju edhe mos me shiku dike tjeter veq neve me nje fjal veq na me kan.
a shumica e mashkujve jan jan shkaktar se lakmojn shum se mashkuj po ne qoftse shohin diqka ma seksi apo ma t bukur se ato si e kan e harrojn ate afer kjo eshte
por dashuria e teper sjell edhe mos marveshje se fillon gjelozia e kohen e sodit eshte veshtir te mos ket gjelozi

me respekt ritaaa

emine
14-10-09, 09:51
a ban me lexu nojher ne ket forum se ne dashuri gjithqka shkone mire,dhe njerzit nuke kan mosmarrveshje i knaqen jetes dhe jane te lumtur,mosmarrveshja linde ateher kure njerzit vetem kan harru se duhen apo nuke kane afersi me njeri tjetri,dhe dihet qka i sgjidh kto mosmarveshje,mi dhan shmingac ne te djatht ja te shmajte dhe mi nda rruget,,,,,:smile:

AlbaSoft
14-10-09, 10:57
http://i490.photobucket.com/albums/rr270/BomDia2009/5e20d4c29d360cb75aab8def8fcab2fe_we.jpg

Makresh
14-10-09, 10:58
Tradhetia & Xhelozia e pa-kontrolluar.

Peja-Boy
14-10-09, 17:41
Gjelozija e madhe e shkatrron dashurin dhe keqkuptimet !!Faktori kryesor eshte gjelozija edhe pse thuhet se ska dashuri pa gjelozi,po gjelozija eshte qe e shkatrron dashurin !!! Ne gjdo vend ne gjdo moment je i Kufizuar !!

ardhmeria e bukur
19-10-09, 20:39
xhelozija e cila lind nga mosbesimi.

roadrunner
19-10-09, 22:36
Une jam shkak kur ti nuk rri rehat.

emine
04-08-10, 21:53
ti mtha une e bana,ti fole une sta fala,ti spo merr vesh e qeshtu ti ti,faji jetim

murrizi
04-08-10, 22:15
Ncėk,
Gjumi ėshtė shkaku kryesor.

Fshatari
04-08-10, 22:21
xhelozija e cila lind nga mosbesimi.
Mosbesimi e minon ardhemerine e shkelqyer e te bukur brenda nje ēifti!
Keni te drejte zonjushe!

tipi engjellor
05-08-10, 12:31
Une mendoj qe shume gjera shkatrrojne dashurine po si shkurt e qarte mos sinqeriteti definitivisht kur nuk shpalosen kurre ato qe ndjejme i mbajem ne vete aty lindin dyshimet.e ren mosbesimi.gjelozia e shume e shume gjera tjera.

murrizi
05-08-10, 12:58
Une mendoj qe shume gjera shkatrrojne dashurine po si shkurt e qarte mos sinqeriteti definitivisht kur nuk shpalosen kurre ato qe ndjejme i mbajem ne vete aty lindin dyshimet.e ren mosbesimi.gjelozia e shume e shume gjera tjera.

Gabim e ke engjulli imė.
Nigo Balin:

Thuaj tė gjitha,ama bash tė gjitha sot, veq kurrė mos harro qė tė mbes gjithmonė edhe pėr neser diēka ! :wink:

arTiiola_
06-08-10, 17:15
MoooSsMarReeWeeShjja..!:P

tipi engjellor
07-08-10, 16:20
Gabim e ke engjulli imė.
Nigo Balin:

Thuaj tė gjitha,ama bash tė gjitha sot, veq kurrė mos harro qė tė mbes gjithmonė edhe pėr neser diēka ! :wink:
shoku qajo ehste qe une sjamgabim e din pse pra kur sjemi me raporte te hapura msheftsite kurr nuk rrijen kot mundohen njerzit ato dalin jo nga ti nga dikush tjeter se kur je i hapu ne raporte i mate ti punt e tua e zonjusha i amte te vetat gjitehcilin mate veten e kur hyn me hapa te sigurt kurr mos u tut se edhe mu mundu diksuh asgje smundet me ba aty e din pse pse aty ka besim edhe finito

Guri i madh
07-08-10, 17:38
hashimi

valiii
07-08-10, 18:17
Mungesa e te qenurit burr, me ja qi robt femres dajak mos mi dhan qehre tuli rrospe...
Hahahahaaa... Llegende je o tarak :))
Nuk oshte burr, ai te cilit nuk i vjen pak era e nersjetllave edhe era gojes duhon.

Daglasi
07-08-10, 21:08
Kur mundohen ,ta sundojn njerin-tjetrin.

Suelaa
13-08-10, 20:24
Mos kuptimi i partnerit.

emine
26-04-12, 20:37
kalimerka