PDA

View Full Version : Mendimi juaj pėr basketbollistin mė tė mirė Kosovar?


arTanibb
07-04-04, 17:20
Qka mendoni kush esht basketbollisti mė i mir kosovar ;)

aferdita
07-04-04, 18:39
nuk e njho asnje te kosoves se nuk e shikoj kurre se me shkon neper nerva dhe nuk di kend ta votoj

pershendetje te gjitheve

arTanibb
08-04-04, 10:04
Ani voto per mu pra :P

aferdita
09-04-04, 07:58
anide se per ty po votoj

pershendetje

arTanibb
09-04-04, 15:55
Eheheh faleminderit ;)

Gjithashtu edhe une t`pershendes.

anna
10-04-04, 09:11
te them te drejten nuk e njoh asnje por njani nuk kish pas asnje vote keshtu qe ja dhash atij se me erdh gjynah :wink: :wink:

arTanibb
10-04-04, 09:59
Qy sja jape vendasit a ? :evil: :P

aferdita
10-04-04, 12:13
un ja kam dhan te drites se eshte prej gjilanit

arTanibb
10-04-04, 12:15
anna a po e she aferdita ja ka dhon vendasve te vet edhe ti je duft me ja dhon Vėllaznimi se osht prej Gjakoves hehe

anna
11-04-04, 10:14
po qysh me ja dhan vendasit kur as nuk e njoh .... :( :wink:

anna
12-04-04, 14:28
100 pike pra per ty artan :lol: :wink: :wink:

arTanibb
13-04-04, 11:31
anna haha flm per pik veq po tutna mos je tu menu se une jom basketbollist edhe aj Artan Mehmeti - Trepqa ?

Ahaha sjom une aj jo :P sjom basketbollist une.

Po qysh do qet osht flm ;)

anna
13-04-04, 12:23
jo jo une piket ti dhash ty pa ndonje shkas

ARDITI
16-04-04, 10:01
BASKETBOLLISTI ME I MIRE KOSOVAR PA KONKURENCE ESHTE FLORENT LILA QE MOMENTALISHT LUAN NE KB VELLAZNIMI

Vera
01-05-04, 07:55
po natyrisht qe i njof disa nga basketbollistet kosovar por jo edhe aq mir por voten dihet se kujt ia kam dhon vendasit heheh :wink:

mr_beni
20-07-04, 17:25
ARTAN MEHMETI MA I MIRI :wink: 8) 8) 8)

Vigan
10-05-05, 09:46
1.Driton Obertinca :arrow: Qallaku Kb. Mabtex
2.Florian Miftari :arrow: Qallaku Kb. Prishtina
3. Arben Agai :arrow: NY Ny Bronx :wink:

NiRvAnA
04-08-05, 10:45
Sa i perket Basketbollit te Kosoves nuk eshte keq njeher per niher jena mir. Sdi sa jeni kan te informum kur shkoj Kosova ne Egjipt ku aty u ndesh me Roamanin edhe Egjiptin te dy lojet i fitoj e meritoj kupen mirpo Egjipti zemer keq edhe ja bani Kosoves para se me marr kupen pe bajna edhe nje loj miqsore ateher kosova ka pranu edhe ka lujt me rezerva pastaj Egjipti fitoj dhe e mur Kupen qe e meritoj Kosova :cry: :cry:

Per mu lojtari ma i mir eshte Azemi i Sigal Prishtines

_____________________

Rock is My Life

Agroni22
04-08-05, 17:59
un ja kam dhan te drites se eshte prej gjilanithahaha une ja kom dhan te TREPQES se eshte prej mitrovice :wink: :wink: :lol:

Krokodilli
11-08-05, 09:34
Edmond Azemi i Prishtines Basketbollisti me i mire ne Kosove... njeherit shok i ngusht,, pershendetje te gjithve