PDA

View Full Version : Syte e Femres!!!!


Faqet : [1] 2

lazdrani
10-04-04, 10:43
Une mendoje qe syte tregojne shume,.ndoshta me shume qe zemra te mashton apo truri te manipulon......Syte ta thojne te verteten....Ne sy dhe per sy shkruhet poezia qe flet gjuhen me te embel te dashurise...Ne sy lind dashuria :wink: Tani jeni ju ne rradhe lazdrani

florian
10-04-04, 12:07
jetoj ne syt e sai
ushqehem ne shikimin e saj
syte sjellin pranveren bejne te shkrihet akulli i dimrit
ne syt e tu nuk ka stine
eksiston vetem vera
jan celesi i zemres
fjala e shpirtit
feja e trurit
syt tregojn vuajtje
syt tregojn dashuri
syt flasin me shum se goja
ne sy dashurohesh
me sy hapur mund edhe te enderosh .

syt jane makina e te vertetes .
per syt mund te flasesh e te shkruash poema nuk mjafton forumi jon
pershendetje lazdran teme shum e cekur

hana
10-04-04, 15:07
o Zot O zot sa romantike qe jeni te dyj Ladran&Flori meritoni nje puthje te dyj :lol: :lol: .Flori ani cfar poeti te kokshe :lol: :wink:
Syt jan gjithcka ato jan pasqyra e shpirtit te cdo njeriu ,syt pasqyroj gezimin lamturin ,hidherimin,trishtimin,dashurin................... .

Naki
10-04-04, 21:24
Hana ndaj mendimin me ju se dy postuesit e pare qenkan shume romantike.
Ngjyra e syve ne pigmente te ndryshme psh syte e kaltert si te lazdranit
nuk mund kush ti bie mesysh haaaaaaaaaaaaaaa.

florian
10-04-04, 21:37
FLM PER COMPLIMENTET PO MERITEN E KA LAZDRAN QE I KA ARDH NE MEN ME SHKRUJT PER GJEN ME TE BUKUR TE NJERIUT SYT.
HANA NAJ DIT KAM ME TA DEDIKUE NJA VEC PER TY. PER TANVE
PER LAZDRAN

hana
11-04-04, 12:54
o Flori me te vertet a :lol: :wink: shum flm
Une jam tu prit a :wink: :wink:

florian
11-04-04, 13:08
hana mirmaengjes vallahi ta kam shkrujt qatje te poezit e kie. :twisted: :wink:

hana
11-04-04, 13:14
ok flm ishte me te vertet e bukur :lol: :lol:

Barbaroza
11-04-04, 14:37
Nga syte,mund ta hetosh nje person se sa te do.Vete shkelqimi i tyre,defton mjaft :wink:

sexybrikenda
11-04-04, 21:26
Lazdran kjo me pelqeu te ti ne sy fillon Dashuria :(

lazdrani
23-04-04, 18:45
Nga syte,mund ta hetosh nje person se sa te do.Vete shkelqimi i tyre,defton mjaft :wink: :shock: :shock: :wink:

sexybrikenda
23-06-04, 15:46
Nga syte,mund ta hetosh nje person se sa te do.Vete shkelqimi i tyre,defton mjaft :wink:
PO DE SYTE E LAZDRANI BRE JA HANGSHA SE ME KA GEZUA QE E LA MURGESHEN.UHHHHHHHHHH HAAAAAAAAAAAAAAAAAA :P

lazdrani
23-06-04, 17:31
Nga syte,mund ta hetosh nje person se sa te do.Vete shkelqimi i tyre,defton mjaft :wink:
PO DE SYTE E LAZDRANI BRE JA HANGSHA SE ME KA GEZUA QE E LA MURGESHEN.UHHHHHHHHHH HAAAAAAAAAAAAAAAAAA :P
Eshte nje fjale popullore qe thote:Shiko me sy e seshte per Ty :x

yllka
08-07-04, 11:15
Une mendoje qe syte tregojne shume,.ndoshta me shume qe zemra te mashton apo truri te manipulon......Syte ta thojne te verteten....Ne sy dhe per sy shkruhet poezia qe flet gjuhen me te embel te dashurise...Ne sy lind dashuria :wink: Tani jeni ju ne rradhe lazdraniEh cka me shtue me shume lazdran vetem se nuk ja qelloje se bukure keni defenicua....Krejt me sy po fillojka :wink:

Cool_Boy
08-07-04, 11:44
Une mendoje qe syte tregojne shume,.ndoshta me shume qe zemra te mashton apo truri te manipulon......Syte ta thojne te verteten....Ne sy dhe per sy shkruhet poezia qe flet gjuhen me te embel te dashurise...Ne sy lind dashuria :wink: Tani jeni ju ne rradhe lazdrani

pajtona me ju

Loloku
17-07-04, 14:20
Syri i femrės - magjia e mashkullit!

turisti
25-07-04, 23:58
Sytė janė PASQYRA e shpyrtit... :wink:

yllka
19-01-05, 13:05
o Zot O zot sa romantike qe jeni te dyj Ladran&Flori meritoni nje puthje te dyj :lol: :lol: .Flori ani cfar poeti te kokshe :lol: :wink:
Syt jan gjithcka ato jan pasqyra e shpirtit te cdo njeriu ,syt pasqyroj gezimin lamturin ,hidherimin,trishtimin,dashurin................... .


Hana ti mundesh ta puthesh Florin e per Lazdranin ka kush .... :D :wink:

Kercovari
19-01-05, 14:04
Syt e femres?Deti i thept me shije te embel qe nuk ngopet kure me viktima.Haaahaaahaa!.

Giovanni
19-01-05, 14:45
Tung Lazdran,

A e din se ke fole shume mire, simbas meje ke pase provoj me femra te ndryshme e per kete po e din se femren mund ta lexosh ne sy.

Edhe une jam plotesisht dakord me ty se nga nje eksperjenc pak e idhte mund te them tani kam kuptuar se femra te gjitha mistert i fsheh ne sy dhe vete mat mund ti zbulojm misteret e saja.

Tung Giovanni.

Mafiozi
20-01-05, 20:08
Qdo gje ndodh ne sy, momentet e veshtira deri te kenaqesia :lol: :wink:

Ne sy gjindet personi vertet, shyrti dhe zemra. Gjithqka kalon ne sy:wink: :wink:

Gentiana
20-01-05, 20:16
Qdo gje ndodh ne sy, momentet e veshtira deri te kenaqesia :lol: :wink:

Ne sy gjindet personi vertet, shyrti dhe zemra. Gjithqka kalon ne sy:wink: :wink:

Si psh keta sy tek firma jote,apo?? http://heathersanimations.com/eyes/eye0022.gif

Mafiozi
20-01-05, 22:21
Qdo gje ndodh ne sy, momentet e veshtira deri te kenaqesia :lol: :wink:

Ne sy gjindet personi vertet, shyrti dhe zemra. Gjithqka kalon ne sy:wink: :wink:

Si psh keta sy tek firma jote,apo?? http://heathersanimations.com/eyes/eye0022.gif


:D :D :D :D :D :D

Poo :lol::wink:

DEA
20-01-05, 22:36
Syt e femres te mashtrojne . Meshkuj keni kujdes (paralajmerim)

turisti
20-01-05, 22:43
Syt e femres te mashtrojne . Meshkuj keni kujdes (paralajmerim)


:P Une jam ne pushim mjekesor,hahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.

DEA
20-01-05, 22:45
Syt e femres te mashtrojne . Meshkuj keni kujdes (paralajmerim)


:P Une jam ne pushim mjekesor,hahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.
Ti qenke jasht loje :wink:

turisti
20-01-05, 22:56
Syt e femres te mashtrojne . Meshkuj keni kujdes (paralajmerim)


:P Une jam ne pushim mjekesor,hahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha.
Ti qenke jasht loje :wink:

:wink: ,hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahaha- ani. :wink:

Toni_4Ever
20-03-05, 14:10
Une mendoje qe syte tregojne shume,.ndoshta me shume qe zemra te mashton apo truri te manipulon......Syte ta thojne te verteten....Ne sy dhe per sy shkruhet poezia qe flet gjuhen me te embel te dashurise...Ne sy lind dashuria :wink: Tani jeni ju ne rradhe lazdrani

te pershendes Lazdran

hahahahahhahahahahhahahahhah njeri mos shiko shum filma me fal shum a me krejt respektin syt e femer apo meshkujve nuk jan TV me ta tregu te verteten. me fal por nuk pajtohem me ty une mendoj ndryshe

KARAKTERI i nje vajze apo mashkulli ta tregon te verteten 100%

Tung nga Toni

dr1ta
23-03-05, 01:10
Tung Lazdran,

A e din se ke fole shume mire, simbas meje ke pase provoj me femra te ndryshme e per kete po e din se femren mund ta lexosh ne sy.

Edhe une jam plotesisht dakord me ty se nga nje eksperjenc pak e idhte mund te them tani kam kuptuar se femra te gjitha mistert i fsheh ne sy dhe vete mat mund ti zbulojm misteret e saja.

Tung Giovanni.Lumi ti per zbulimet e tua :lol:

stellina
23-03-05, 22:39
e vertete qe syte jan pasqyra e zemres, e shpirtin por kur ke shpirt mashtrues, ndoshta syte e ketij personi mund te mashtrojn...

turisti
24-03-05, 12:42
e vertete qe syte jan pasqyra e zemres, e shpirtin por kur ke shpirt mashtrues, ndoshta syte e ketij personi mund te mashtrojn...

Me heret a me vone e mashtrojne vetveten.

Me respekt,
TURISTI.

stellina
24-03-05, 12:47
e vertete qe syte jan pasqyra e zemres, e shpirtin por kur ke shpirt mashtrues, ndoshta syte e ketij personi mund te mashtrojn...

Me heret a me vone e mashtrojne vetveten.

Me respekt,
TURISTI.


UN VEJ SYZE :p

stellina
24-03-05, 12:52
psh kur vej syze te tjert nuk mashtrohen aspak :D

Diana007
24-03-05, 12:54
psh kur vej syze te tjert nuk mashtrohen aspak :D


Nuk mashtrohen se nuk ti shohin tu syt hiq :roll: heehhehehhhehhehehhehehhh

stellina
24-03-05, 12:55
psh kur vej syze te tjert nuk mashtrohen aspak :D

turisti
24-03-05, 13:44
psh kur vej syze te tjert nuk mashtrohen aspak :D

Po.Te pershendes.

Me respekt,
TURISTI.

Kercovari
24-03-05, 15:39
psh kur vej syze te tjert nuk mashtrohen aspak :D

U mbrohesh vardisesve se i ke syte shum te bukur.

turisti
24-03-05, 16:02
psh kur vej syze te tjert nuk mashtrohen aspak :D

U mbrohesh vardisesve se i ke syte shum te bukur.

Ēka nese dikush eshte i verbert???

stellina
24-03-05, 16:05
psh kur vej syze te tjert nuk mashtrohen aspak :D

U mbrohesh vardisesve se i ke syte shum te bukur.

Ēka nese dikush eshte i verbert???

e mashtron me poezi :)

stellina
24-03-05, 16:05
psh kur vej syze te tjert nuk mashtrohen aspak :D

U mbrohesh vardisesve se i ke syte shum te bukur.

jam qorre mar :P

turisti
25-03-05, 00:37
psh kur vej syze te tjert nuk mashtrohen aspak :D

U mbrohesh vardisesve se i ke syte shum te bukur.

Ēka nese dikush eshte i verbert???

e mashtron me poezi :)

Me poezi mashtrohen vesht,as syte e as shpirti. :wink:

Kercovari
25-03-05, 07:11
psh kur vej syze te tjert nuk mashtrohen aspak :D

U mbrohesh vardisesve se i ke syte shum te bukur.

Ēka nese dikush eshte i verbert???

e mashtron me poezi :)

Me poezi mashtrohen vesht,as syte e as shpirti. :wink:

Jo more ashtu i ka fjalet,ua lun syzat meshkujve.hahahahaahahahh!

skendi
27-03-05, 06:52
valla mir e ke o lazdran.
ama une po kom problem se
gruja po mi lexon syt kejt.
spo guxoj xvrc me bo. :?

Flaka_1
29-07-05, 17:42
Une mendoje qe syte tregojne shume,.ndoshta me shume qe zemra te mashton apo truri te manipulon......Syte ta thojne te verteten....Ne sy dhe per sy shkruhet poezia qe flet gjuhen me te embel te dashurise...Ne sy lind dashuria :wink: Tani jeni ju ne rradhe lazdrani

Nderimet e mia i nderuar !
Syte?
Kur themi se:
Syte tregojne te verteten.
Ne sy lind dashuria.
Ate here duhet te marrim parasysh edhe disa detaje te tjera.
Ekzistojne shume lloje te syve, si nga ngjyra ashtu dhe nga madhesia.
Eshte fakt se Syte tregojne te verteten!
Eshte fakt se ne Sy lind dashuria!
Por mos te gabojme se jo ne te gjithe syte ndodhe nje gje e tille!
Kur hedhim nje shiqim ne sy te dikuj tjeter, aty lehtas zbulojme,lexojme sa do pak se qfare personi eshte ai.
Ja nje shembull:
Po marre si shembull produktet
Jane disa produkte te cilave ua lexojme permbajtjen, por shijen nuk mund tua zbulojme, pa i shiju !
Jane disa produkte te cilave ua lexojme permbajtjen, dhe me tej ua zbulojme shijen pa i shiju !
Mendimi im eshte se mvaret qfare sy jane.
1) SYTE E KALTER- ne sy te kalter, lexohet lehtas thuaj se e tera qka fshehet mbrapa tyre si: Dashuria,Gezimi,Hidherimi,Mburrja,Urrejta,Pikllimi ,Lendimi.Te gjitha keto ne sy te kalter qendrojne sikur yjet ne qiell.kane ngjyren e tejdukshme dhe te paster.Sikurse qielli & oqeani.
2) SYTE E ZI- ne syte e zi eshte veshtire te lexohet, nje gje e tille sikure te syte e kalter.vete ngjyra na tregon se hasim ne veshtersi per te lexuar se qka fshehet prapa syve te zi.Ne syte e zi eshte veshtire te lexohet si: Dashuria,Gezimi,Hidherimi,Mburrja,Urrejtja,Pikllim i,Lendimi- te gjitha keto ne sy te zi qendrojn siukur, diqka e fshehur mbrapa perdeve.

''NE HESHTJE TE KUPTOJ VETEM NE SY KUR TE SHIQOJ"
''NE SYTE E TU SHOH VETEVETEN-NE SYTE E TU SHOH JETEN''
''DIELLI DHE HENA NE SY TE TU NDRIQOJNE''
''SYTE SHKELQIM DIAMANTI I PERHERSHEM''
''SYTE DRITE E PAFIKUR E PERJETSHME''

Me respekt & dashuri Flaka :idea: :wink:

turisti
31-07-05, 00:30
Syte e femrės - pasqyra e mashkullit. :wink:

yllka
10-08-05, 18:51
Ku shkrim nga flaka me pelqej:


"NE HESHTJE TE KUPTOJ VETEM NE SY KUR TE SHIQOJ" :wink:

Flaka_1
02-09-05, 21:02
Ku shkrim nga flaka me pelqej:


"NE HESHTJE TE KUPTOJ VETEM NE SY KUR TE SHIQOJ" :wink:


Flm **********Y L L K A **********

Kercovari
04-09-05, 10:49
Te dallosh syte ne gjini femrore apo mashkullure eshte vetem nje shprehje qe nuk ka te beje aspak me anatomin e njeriut.
Shtresa e syrit e cila percakton edhe ngjyren e syve njihet si Iris,kurse ngjyra e syve eshte e lidhur ngushte me ngjyren e trupit dhe te flokeve.
Koncentrimi i larte i Melatonines jep ngjyren e syve kafe-zi,dhe ne te shumten e rasteve keto njerze kan edhe lekuren e trupit dhe te flokeve kafe.Pigmentet e Melatonines me koncetrim te ulet ne organizmin e njeriut,shtresen e Irisit e ngjyros ne ate te gjelbert dhe te kaltert,po edhe njerzit poashtu kan lekuren me te bardhe si edhe floket.
Perndryshe,shikimi nuk ka dallim nga syri i kafe-zi,me ato te gjelbert apo te kaltert.
Jan te pa ngopur si njeri tjeteri,kurse per medicinen pasqyre shume me rendesi per diagnostifikim te shume semundjeve qofshin ato te syve apo organeve te ndryshem.

turisti
07-09-05, 00:56
Te dallosh syte ne gjini femrore apo mashkullure eshte vetem nje shprehje qe nuk ka te beje aspak me anatomin e njeriut.
Shtresa e syrit e cila percakton edhe ngjyren e syve njihet si Iris,kurse ngjyra e syve eshte e lidhur ngushte me ngjyren e trupit dhe te flokeve.
Koncentrimi i larte i Melatonines jep ngjyren e syve kafe-zi,dhe ne te shumten e rasteve keto njerze kan edhe lekuren e trupit dhe te flokeve kafe.Pigmentet e Melatonines me koncetrim te ulet ne organizmin e njeriut,shtresen e Irisit e ngjyros ne ate te gjelbert dhe te kaltert,po edhe njerzit poashtu kan lekuren me te bardhe si edhe floket.
Perndryshe,shikimi nuk ka dallim nga syri i kafe-zi,me ato te gjelbert apo te kaltert.
Jan te pa ngopur si njeri tjeteri,kurse per medicinen pasqyre shume me rendesi per diagnostifikim te shume semundjeve qofshin ato te syve apo organeve te ndryshem.

Shoki im i nderuar,ashtu eshte,por cka thot Irisi nga brenda tek femrat?? :(

Kaltrushi
07-09-05, 10:21
nje shiqim te spjego me shume se 1000 fjale

turisti
07-09-05, 10:30
nje shiqim te spjego me shume se 1000 fjale

Poooooooooooooooooooooo e nderuara. :P

turisti
27-09-05, 12:18
Syte e femres - :P dekorim boteror. :P

Murgesha
27-09-05, 12:41
Sytė e femrės, shigjeta helmuese, shprazje epshesh tė dalldisura te mashkujt.

turisti
27-09-05, 12:48
Sytė e femrės, shigjeta helmuese, shprazje epshesh tė dalldisura te mashkujt.

"dalldisura",hahahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaaha hahahahahahahaahahahahahahahahahaah. :wink:

Flaka_1
28-09-05, 18:22
Nderimet e mia i nderuar !
Syte?
Kur themi se:
Syte tregojne te verteten.
Ne sy lind dashuria.
Ate here duhet te marrim parasysh edhe disa detaje te tjera.
Ekzistojne shume lloje te syve, si nga ngjyra ashtu dhe nga madhesia.
Eshte fakt se Syte tregojne te verteten!
Eshte fakt se ne Sy lind dashuria!
Por mos te gabojme se jo ne te gjithe syte ndodhe nje gje e tille!
Kur hedhim nje shiqim ne sy te dikuj tjeter, aty lehtas zbulojme,lexojme sa do pak se qfare personi eshte ai.
Ja nje shembull:
Po marre si shembull produktet
Jane disa produkte te cilave ua lexojme permbajtjen, por shijen nuk mund tua zbulojme, pa i shiju !
Jane disa produkte te cilave ua lexojme permbajtjen, dhe me tej ua zbulojme shijen pa i shiju !
Mendimi im eshte se mvaret qfare sy jane.
1) SYTE E KALTER- ne sy te kalter, lexohet lehtas thuaj se e tera qka fshehet mbrapa tyre si: Dashuria,Gezimi,Hidherimi,Mburrja,Urrejta,Pikllimi ,Lendimi.Te gjitha keto ne sy te kalter qendrojne sikur yjet ne qiell.kane ngjyren e tejdukshme dhe te paster.Sikurse qielli & oqeani.
2) SYTE E ZI- ne syte e zi eshte veshtire te lexohet, nje gje e tille sikure te syte e kalter.vete ngjyra na tregon se hasim ne veshtersi per te lexuar se qka fshehet prapa syve te zi.Ne syte e zi eshte veshtire te lexohet si: Dashuria,Gezimi,Hidherimi,Mburrja,Urrejtja,Pikllim i,Lendimi- te gjitha keto ne sy te zi qendrojn siukur, diqka e fshehur mbrapa perdeve.

''NE HESHTJE TE KUPTOJ VETEM NE SY KUR TE SHIQOJ"
''NE SYTE E TU SHOH VETEVETEN-NE SYTE E TU SHOH JETEN''
''DIELLI DHE HENA NE SY TE TU NDRIQOJNE''
''SYTE SHKELQIM DIAMANTI I PERHERSHEM''
''SYTE DRITE E PAFIKUR E PERJETSHME''

Me respekt & dashuri Flaka :idea:

Kercovari
28-09-05, 18:32
genjeshtare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
06-10-05, 10:11
genjeshtare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hmmm,koxha kritik letrar je bo shoki,hahahahahahahahahaahahahaahahahahaahahahahah aahahahahahahaahahahahahahaha. :wink:

anna
06-10-05, 11:34
ehee provokuess :wink:

Kercovari
06-10-05, 12:04
genjeshtare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hmmm,koxha kritik letrar je bo shoki,hahahahahahahahahaahahahaahahahahaahahahahah aahahahahahahaahahahahahahaha. :wink:

Po jo me sy te fermres,se ato me nje bishtim te syrit te bejne te cmendesh dhe te nderosh kepucet per cdo dite,te humbish kohe dash e pa dash,dhe me ne funde me syrin tjeter te thote.Sa budalla je je.S`je interesant per mua,duke shpresu se tjetri eshte me i mire se ti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
06-10-05, 12:13
genjeshtare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hmmm,koxha kritik letrar je bo shoki,hahahahahahahahahaahahahaahahahahaahahahahah aahahahahahahaahahahahahahaha. :wink:

Po jo me sy te fermres,se ato me nje bishtim te syrit te bejne te cmendesh dhe te nderosh kepucet per cdo dite,te humbish kohe dash e pa dash,dhe me ne funde me syrin tjeter te thote.Sa budalla je je.S`je interesant per mua,duke shpresu se tjetri eshte me i mire se ti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hmm,kritika nga eksperienca a?

Kercovari
06-10-05, 15:15
genjeshtare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hmmm,koxha kritik letrar je bo shoki,hahahahahahahahahaahahahaahahahahaahahahahah aahahahahahahaahahahahahahaha. :wink:

Po jo me sy te fermres,se ato me nje bishtim te syrit te bejne te cmendesh dhe te nderosh kepucet per cdo dite,te humbish kohe dash e pa dash,dhe me ne funde me syrin tjeter te thote.Sa budalla je je.S`je interesant per mua,duke shpresu se tjetri eshte me i mire se ti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hmm,kritika nga eksperienca a?

Eh,nuk e thash kot jo. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
07-10-05, 00:35
genjeshtare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hmmm,koxha kritik letrar je bo shoki,hahahahahahahahahaahahahaahahahahaahahahahah aahahahahahahaahahahahahahaha. :wink:

Po jo me sy te fermres,se ato me nje bishtim te syrit te bejne te cmendesh dhe te nderosh kepucet per cdo dite,te humbish kohe dash e pa dash,dhe me ne funde me syrin tjeter te thote.Sa budalla je je.S`je interesant per mua,duke shpresu se tjetri eshte me i mire se ti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hmm,kritika nga eksperienca a?

Eh,nuk e thash kot jo. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo de jo,hahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahaahahaha hahaahahahahahahaahah.

vendasi
07-10-05, 01:07
Mos luani me sy more syte ju lafshin hah...
Jame adhuruse i syve te Kalter ........
Hajt tregonum ju qika cila prej juve i ka syte e kalter??????
Hajt tanve selam prej vendasit mas shumti atyne me sy te kalter hihi

Sy_kaltra
07-10-05, 10:34
Mos luani me sy more syte ju lafshin hah...
Jame adhuruse i syve te Kalter ........
Hajt tregonum ju qika cila prej juve i ka syte e kalter??????
Hajt tanve selam prej vendasit mas shumti atyne me sy te kalter hihi
selam paq :)

vendasi
08-10-05, 02:07
Sy kaltra ,
A mos i ke ti syte e kalter e s'po me tregon??
te pershendete :-)
Vendasi..

Urata
10-10-05, 16:29
Syte, jane hyrje/derė(kuptim) e botes njerezore...

turisti
15-10-05, 00:17
Syte jane urija per dashuri.

Flaka_1
23-10-05, 23:00
Syte jane qiell i pa fund :roll:

turisti
25-10-05, 10:38
Syte e femres- mjeshtria e natyres. :wink:

Tanushi
25-10-05, 13:05
Syte jane qiell i pa fund :roll:


Po Flaka_1, nese jane te kaltert,

Te gjelbertit jane natyre e pafund,

Te zinjte, pus i pafund...

Tash varet ku mashkullit i bie te fundoset!

turisti
31-10-05, 13:05
Bukuria natyrore. :P

Kaltrushi
31-10-05, 14:12
Syte jane qiell i pa fund :roll:


Po Flaka_1, nese jane te kaltert,

Te gjelbertit jane natyre e pafund,

Te zinjte, pus i pafund...

Tash varet ku mashkullit i bie te fundoset!

hmm natyre e pafund..... jam dakord.... :wink:

Tanushi
01-11-05, 10:47
Jam dakord edhe une Kaltrushi...

Ndoshta e pergjithshmja do te shprehte me plotesisht: gjithėsi e pafund!

Barbaroza
02-11-05, 11:18
Nuk pajtohem se asgje s'mund te lexohet nga syte.Syte jane pasqyra e asaj cfare fshehim ne brendine tone,por jo eshte diqka e palexuar.Sidomos syte e femres s'dijne te genjejne kurre,edhe nese genjejne,genjeshtra u zbulohet!

lazdrani
29-07-06, 23:52
Nuk pajtohem se asgje s'mund te lexohet nga syte.Syte jane pasqyra e asaj cfare fshehim ne brendine tone,por jo eshte diqka e palexuar.Sidomos syte e femres s'dijne te genjejne kurre,edhe nese genjejne,genjeshtra u zbulohet!

:biggrin: :wink: Korrekt

turisti
30-07-06, 18:51
Syte e femres, - burimi i pushimit.:smile: :smile: :smile: :smile:

vendasi
04-08-06, 00:27
Syte e Femres,ngacmim i Zemres...

turisti
04-08-06, 10:39
Syte e femres - relaksim i perhershem,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha ahahahahahahaahahahahaha.

Luana
04-08-06, 18:47
Syte e femres - relaksim i perhershem,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha ahahahahahahaahahahahaha.

Ishalla mos po relaksohesh ndonjiher herė (hahahhahahahah)
tybe treqind tybe s'po besoj http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k045.gif

turisti
04-08-06, 19:15
Ishalla mos po relaksohesh ndonjiher herė (hahahhahahahah)
tybe treqind tybe s'po besoj http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/k045.gif

Po de po.hmmmmmmmmmmmmmmmmm...........

turisti
29-08-06, 16:36
Syte e femres - vuajtja prej themres.:smile:

Kaltrushi
07-09-06, 10:21
shiqoj syte e femnes.... e shef edhe dreqin... :)

Zero Cool
07-09-06, 10:25
shiqoj syte e femnes.... e shef edhe dreqin... :)You are right... :http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/thdarkeyes.gif

Kaltrushi
07-09-06, 10:46
You are right... :http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/thdarkeyes.gifmos e pave ket tek une... hahaha

Zero Cool
07-09-06, 11:02
mos e pave ket tek une... hahaha
ahahahaha jo bre ti i ke te bukur qy :wink:

aLbaChiCk
07-09-06, 19:16
evvvvvvvvvv

aLbaChiCk
07-09-06, 19:17
evvvvvvvvvv evvvvv

elira_wien
08-09-06, 19:55
Syte e Femres,ngacmim i Zemres...

hahahhahhahahaha.. mke shti me kesh shum se tybe kesh ne disponim me kesh hahaha,,,,le bre mos me trano se meshkujt dashurohne veq me fjal hghghhhhghggh
e sju zgjat shum,,,,,,,,,,,,,,,nime tregom pse smunden meshkujt me dasht diken gjithmon..hahahaha te pershendes shum aste te kendesme ne formum Elira...!
edhe diq,,,,,syt e femres per meshkuj ngacmimi themres hhghhhghgghghg
pa eqkuptime

selvija
09-09-06, 20:05
syt e mi magjik .....:biggrin: ....:wink:

Dea_A
11-09-06, 12:43
shiqoj syte e femnes.... e shef edhe dreqin... :)

larg nesh:biggrin:Syte e femres kthjelltesi e zemres !:wink:

Nocturne
21-09-06, 00:34
syt e femres jan shpres dhenes, inspirues per jeten, dhurues dashurie, udhzim lumturie, paraftyrim i qiellit i henes dhe i yjve. thjesht Jeta e tere eshte ne syt e Femres.

Nocturne
21-09-06, 00:38
Cnjerezore figura ime,
Si dogme abstrakte pikturash te pakuptimta.
Te zbehta partiturat e jetes pa shikimin e fundit ne syt e nje femres....

turisti
22-09-06, 18:19
Syte e femres - inspirim i perjetshem.:smile: :smile: :smile: :smile:

turisti
09-10-06, 13:11
Syte e femres - kristali me i shendritshem..................:biggrin:

uck_aksh
09-10-06, 21:02
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/0155.gif

SANTANA-29
09-10-06, 21:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/0155.gif

UCK:Ej qka asht kjo tan kohen vetem sy pash e kjo mfrigoj .,.,.,,,,,.,..,..,hahaha

selvija
10-10-06, 11:17
Sy te Femres---- Zjarri i Natyres...:wink:

vendasi
10-10-06, 11:32
Syte e Femre,qetsim mashkullore..:smile:

selvija
10-10-06, 11:41
Syt e Femres ... ngucimi i Dashuris...:biggrin:

turisti
11-10-06, 00:09
Syte e femres - lishtimi i zemres..........:wink:

Lushi
11-10-06, 09:11
Syte e Femeres ------------------- Syt e dreqit...

turisti
11-10-06, 14:13
Syte e Femeres ------------------- Syt e dreqit...

Ku me gezove shoki ,po syte e mire i pahan dreqnit,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah aahahahahaahahahahaha.:biggrin:

selvija
11-10-06, 15:00
Syte e Femeres ------------------- Syt e dreqit...Syt e femeres Sy Melaqes.....:wink:

turisti
11-10-06, 15:20
Syte e femres - i dua shume,hmmmmmm.....:smile: :smile: :smile: :smile:

selvija
11-10-06, 16:10
Syte e Femres ndiqusss---- Sy Mashkulli hmmmm lakmusss...:biggrin:

turisti
11-10-06, 17:14
Syte e femres - dashuria,vuajtja,dhimta,e kaluara,shpresa............

selvija
12-10-06, 09:34
Syte e Femres -- qe te qojn ne zjarr, ne det, dashuri e pa fund...:wink:

turisti
12-10-06, 16:29
Syte e femres - kenga e zemres...........:smile:

Sy_kaltra
14-10-06, 12:14
Syt e femres -rreze dielli :wink:

vendasi
14-10-06, 12:24
Syte e Femres,rreze djelli qe shkelqejne drejt ne zemer:smile:

Sy_kaltra
14-10-06, 12:33
Syt e femres ēelsi zemres :smile:

vendasi
14-10-06, 12:38
Syte e femres,malli zemres..:smile:

Sy_kaltra
14-10-06, 12:41
Syt e femres mund te bejne te qmendesh :tongue:

vendasi
14-10-06, 13:03
Sy te femeres,jane sherim i qmendurise...:tongue:

Sy_kaltra
14-10-06, 13:20
Syt e femres -mund te jen ngacmim i qmenduris :tongue:

Paradox_13
14-10-06, 13:22
Syt e femres -mund te jen ngacmim i qmenduris :tongue:
Ne veqanti kur jan te kaltert....:smile:

Sy_kaltra
14-10-06, 13:23
hahaha jo jo ne pergjithesi syt e femres :smile:

vendasi
14-10-06, 13:27
Syt e femres -mund te jen ngacmim i qmenduris :tongue:
Syte e femres,jan reflektim..(kur i konfroton ata te humb rruga edhe ne oborr):smile:

Sy_kaltra
14-10-06, 13:35
Syt e femres jan keta Vendasi :tongue:

vendasi
14-10-06, 13:38
Syte e femres,nuk po i shoh mire(cilet?):smile:

Sy_kaltra
14-10-06, 13:46
Keta Vendasi http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/oeil_15.gif

vendasi
14-10-06, 14:07
bash ashtu edhe i paramendova..:wink:

Sy_kaltra
14-10-06, 14:08
hehehe :wink:

selvija
18-10-06, 17:19
Syte e Femres , refleks i shpejt...:wink:

turisti
28-10-06, 23:27
Syte e femres - shkelqimi me i kerkuar......:smile:

Sy_kaltra
29-10-06, 19:16
Syt e femres,anestezioni mashkullit :wink:

turisti
29-10-06, 19:20
Syt e femres,anestezioni mashkullit :wink:

Syte e femres,rreziku i madh - Ik mos u dashuro,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahaha.

Sy_kaltra
29-10-06, 19:22
Syt e Femres - mos ta prefshin rrugen - se edhe me ju than ik mos u dashuro,:biggrin: nuk ben pun ahhahahahahahahhahahahahah :tongue:

turisti
29-10-06, 19:29
Syt e Femres - mos ta prefshin rrugen - se edhe me ju than ik mos u dashuro,:biggrin: nuk ben pun ahhahahahahahahhahahahahah :tongue:

Syte e femres - kujdes = nenkmishen e kam prap te veshun.:biggrin: :biggrin:

Sy_kaltra
29-10-06, 19:31
Syt e femres- nuk ta shofin nen kemishen :tongue: :biggrin:

turisti
29-10-06, 19:38
Syt e femres- nuk ta shofin nen kemishen :tongue: :biggrin:

Eee,Syte e femres - ik/Ec MoS u DaShUrO,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahaahahahahahahahaahaha.

Sy_kaltra
29-10-06, 19:41
Syt e Femres- te detyrojn ta shoqerosh,ta dashurosh etj etj...

ehhh ecc e 'ik' e mos u dashuro tonshi ahhahahahahahhaaaaaa:biggrin: :biggrin:

turisti
29-10-06, 19:43
Syt e Femres- te detyrojn ta shoqerosh,ta dashurosh etj etj...

ehhh ecc e 'ik' e mos u dashuro tonshi ahhahahahahahhaaaaaa:biggrin: :biggrin:

Syte e femres - dobesia e mashkullit............:biggrin:

Sy_kaltra
29-10-06, 19:44
Syt e Femres - mashkulli i ka dobesi ..Hahhahahahahahahahaa:biggrin: :biggrin:

turisti
29-10-06, 19:47
Syt e Femres - mashkulli i ka dobesi ..Hahhahahahahahahahaa:biggrin: :biggrin:

Syte e femres - televizori i mashkullit,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha.

Sy_kaltra
29-10-06, 19:49
Syt e Femres--Relaksimi Makullit ..ahhahahahahhahaaaaaaaaaaaa ( pse jo piktur bre po TV ) ahahhahahaaaaaaaaaaaa..

turisti
29-10-06, 19:52
Syte e femres ne tv- largohen,
a
syte e femres ne pikture - mashkulli dashurohet,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahaha hahahahaahahahahahaha.

turisti
29-10-06, 19:53
Syt e Femres--Relaksimi Makullit ..ahhahahahahhahaaaaaaaaaaaa ( pse jo piktur bre po TV ) ahahhahahaaaaaaaaaaaa..

Syte e femres - mashkulli i shikon si TV-n,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahah.

Sy_kaltra
29-10-06, 19:56
ahhahahahahahahahahhahahahaaaaaaaa

Syt e Femres - Qelsi piktures se Dashuris...Hahahahahahahaaaaaaaa

turisti
29-10-06, 19:57
ahhahahahahahahahahhahahahaaaaaaaa

Syt e Femres - Qelsi piktures se Dashuris...Hahahahahahahaaaaaaaa

Syte e femres - dryni i mashkullit,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha haahahahahahahahahaahahahaha.

Sy_kaltra
29-10-06, 20:01
Syt e Femres - Qelsi drynit te mashkullit ahahahahahahahhahahaaaaaaaa

turisti
29-10-06, 20:03
Syt e Femres - Qelsi drynit te mashkullit ahahahahahahahhahahaaaaaaaa

Syte e femres - analfabetizmi i mashkullit,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha ahahahahaahahahahahahaahahahahahahaha.

Sy_kaltra
29-10-06, 20:05
Syt e Femres - Alfabeti mashkullit ku separi mesojn germen D.. hahahahahahahhahaaaaaaa:biggrin: :biggrin:

turisti
29-10-06, 20:07
Syt e Femres - Alfabeti mashkullit ku separi mesojn germen D.. hahahahahahahhahaaaaaaa:biggrin: :biggrin:

More Syte e femres - tabela e shumezimit per mashkuj,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahaha.

Sy_kaltra
29-10-06, 20:10
Syt e Femres- Arsim per Meshkujt ..Hahahahahahahhahahaaaaa

turisti
29-10-06, 20:12
Syte e femres - Faraonike per mashkuj,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahaha.

Sy_kaltra
29-10-06, 20:18
Syt e Femres- marin msysh kur i shikon shume,,,hahahahahahahahahahahhahahahahahaha:tongue : :tongue:

turisti
29-10-06, 20:20
Syte e femres - bllokim i mashkullit,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahahahahaahahah.

Sy_kaltra
29-10-06, 20:22
Syt e Femres-Barikad per trurin e mashkullit ...hhahahahahahahahahahhaaaaaa

vjeshta
29-10-06, 22:52
Syte e femres -gjepi i mashkullit !:redface: :biggrin:

Virti
30-10-06, 01:06
syri i femres - mesyshi i mashkullit :cool:

Agolli
30-10-06, 01:10
Syt e femres_ naten shum xixellojn........

turisti
30-10-06, 12:02
Syte e femres -gjepi i mashkullit !:redface: :biggrin:

Syte e femres - spastrim i kuletes se mashkullit,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahaahahahahahaahahahaha.:biggrin:

vjeshta
31-10-06, 00:36
Syte e femres -bankomat :biggrin:

Dreni30
31-10-06, 00:43
Syte e femres -bankomat :biggrin:

Ncncncncncn cka qenka syri i femres e nuk e paskam dite hahahahah. ku ku krejt paret i paskan hargju.

Dea_A
31-10-06, 09:17
Syte e femres -bankomat :biggrin:
hahaahhahhahahahhah

turisti
31-10-06, 11:56
Syte e femres -bankomat :biggrin:

Syte e femres - bankrotim i mashkullit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahahahahahaahahah.

vjeshta
31-10-06, 23:39
Syte e femres - bankrotim i mashkullit,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahahahahahaahahah.

Syte e femres -dy kembet ne nje kpuce jau shtijn per mashkujve . :biggrin: :tongue: :tongue:

turisti
01-11-06, 00:13
Syte e femres - gati infarkti i zemres,hahahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahah ahaahahahahaha.

vjeshta
01-11-06, 00:16
Syte e femres -turiste :biggrin:

turisti
01-11-06, 00:18
Syte e femres - gezim i posaqshem.........:biggrin: :smile:

vjeshta
01-11-06, 00:24
Syte e femres -si te meduzes .:biggrin: :tongue:

turisti
01-11-06, 00:29
Syte e femres - horizont deshirash.......:biggrin: :wink:

vjeshta
01-11-06, 00:35
Syte e femres -thumbi i bletes .....:wink: :tongue:

halla e madhe
01-11-06, 00:42
Syte e femres -thumbi i bletes .....:wink: :tongue:

syte e femres_infuzion direkt:biggrin: :biggrin:

Murgesha
01-11-06, 00:44
Sytė e femrės burim kėnaqėsie pėr...

turisti
01-11-06, 00:46
Syte e femres- :biggrin: pickim:biggrin: i zemres............:wink:

Murgesha
01-11-06, 00:47
Sytė e femrės xiglime pėrquesėse...

vjeshta
01-11-06, 00:50
Syte e femres , prehje shpirti ....:wink: :tongue:

turisti
01-11-06, 00:56
Syte e femres - si ngucja e lemzes...........:biggrin:

Murgesha
01-11-06, 00:57
Sytė e femrės lara-lara mjerė ai qė si njeh ngjyrat e ju del para.:biggrin: :biggrin:

vjeshta
01-11-06, 01:05
Syte e femres -sherim plagesh ....:biggrin:

turisti
01-11-06, 01:09
Syte e femres - vonese per ne shtrat.:biggrin:

vjeshta
01-11-06, 01:11
Syte e femres -2x2 :biggrin:

turisti
01-11-06, 01:14
Syte e femres = 4

Virti
01-11-06, 01:16
kapsoll :biggrin:

vjeshta
01-11-06, 01:36
Syte e femres -fener naten :biggrin:

selvija
02-11-06, 19:46
Syte e Femres- xixillojnje verore, fluturuse ne qdo vend te bukur..:wink:

turisti
02-11-06, 19:58
Syte e femres -fener naten :biggrin:

Syte e femres - feneri me i bukur.:biggrin: :smile:

Murgesha
02-11-06, 20:40
Sytė e femrės dritė nė errėsirrė.

vjeshta
02-11-06, 23:44
Syte e femres - feneri me i bukur.:biggrin: :smile:

Syte e femres -lule e gjalle .:biggrin: :tongue:

turisti
02-11-06, 23:50
Syte E Femres - Semafori.............

vjeshta
02-11-06, 23:53
Syte e femre nganjeher te lejn pa text .:tongue:

turisti
02-11-06, 23:58
Syte e femres - deshirat e shumta......

vjeshta
03-11-06, 00:02
Syte e femres -belaja e mashkullit !:biggrin: :tongue:

turisti
03-11-06, 15:20
Syte e femre - gezim i diplomimit. :smile: :smile: :smile: :smile:

Sy_kaltra
05-11-06, 17:11
Syt e Femres- lakmia meshkujve:biggrin:

Dreni30
05-11-06, 20:08
Syt e femres plote urti.

selvija
05-11-06, 20:53
Syte e femres jo edhe aq te rahatsheme..:biggrin:

Agolli
06-11-06, 02:02
syt e femres........udhtim pa pare ne boten e qudirave ahahah

Luana
06-11-06, 02:27
Syt e femres .........eshte te zbulosh misteren qe fshehin brenda , prandaj kush eshte i zoti nuk ndalet te ngjyra e syve por perpiqet qe te depertoj ne thellesi te tyre ku mund te zbuloj dhe te njohe syt e vertet te femres ....

Agolli
06-11-06, 02:34
syt e femres jan te komplikuar dhe veshtir te depertosh ne at ambient te bukur...........

Sy_kaltra
06-11-06, 18:08
Syt e Femres- bukuri natyrore :biggrin:

Dreni30
06-11-06, 18:10
syt e femres shkelqejne nga te shikuarit. hahahah

Sy_kaltra
06-11-06, 18:13
Syt e femres - kallje e zemres :tongue:

selvija
06-11-06, 18:18
Syt e Femres- drita e shpirtit..:wink:

Sy_kaltra
06-11-06, 18:24
Syt e Femres - Feneri Dashurise:biggrin:

selvija
06-11-06, 18:36
Syt e femres -deshir magjike...:wink:

Sy_kaltra
06-11-06, 18:38
Syt e Femres- mund te vrasin :biggrin:

selvija
06-11-06, 18:43
Syte e femres- mund edhe te plagosin ahahah:wink:

Sy_kaltra
06-11-06, 18:45
Syt e Femres- Mund te len nishan te pa harruar hahahahah

selvija
06-11-06, 18:54
Syte femres-mund te qmendin...(trauma..:wink:

Sy_kaltra
06-11-06, 19:01
Syt e Femres- Ilaē per traumat :tongue:

selvija
06-11-06, 19:12
Syte femres-sy gjarpri..:wink:

Dreni30
06-11-06, 19:13
Syt e femres sherojne.

Sy_kaltra
06-11-06, 19:13
Syt e Femres-Mjeksi e pergjitheshme :biggrin:

Dreni30
06-11-06, 19:14
Syt e femres koke gjarpni. hahahah ( ne disa raste ) hahahahaah

selvija
06-11-06, 19:17
Syte e Femres- sy bolle (qe shofin dhe ndijn eren e kendshme...:wink:

Virti
06-11-06, 20:00
... shigjeta Amori! :biggrin:

vjeshta
06-11-06, 20:34
Syte e femre, kupid :biggrin:

Sy_kaltra
06-11-06, 22:24
Syt e Femres-Dy sy qe te deshten

Virti
08-11-06, 22:50
... rakete me koke berthamore :biggrin:

vjeshta
08-11-06, 23:27
Syte e femres -respekt :rolleyes:

vendasi
09-11-06, 12:23
Syte e femres,flasin me shum se goja e saje...:biggrin:

Dreni30
09-11-06, 15:08
Syt e femres shprehin miresine, ardhmerine e lumturise.

Leonard
10-11-06, 00:36
Syte e femres.........ndeshje dashurie.............

http://img83.imageshack.us/img83/7796/line836fi4tj.gif

vjeshta
10-11-06, 13:01
Syte e femres -XAK :wink:

vjeshta
10-11-06, 13:01
Syte e femres -XIK :wink:

.......................

turisti
10-11-06, 14:05
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif
.......................


http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon1.gif Cito:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga vjeshta
Syte e femres -XIK :wink:


.......................

:biggrin:

selvija
10-11-06, 16:05
Syte e femres, nganiher edhe te lodhur..:frown:

Sy_kaltra
11-11-06, 20:17
Sy e Femre- Nuk jane Djall :redface:

Sy_kaltra
12-11-06, 10:41
http://tkfiles.storage.msn.com/x1piYkpqHC_35lKSoJovHeiqgacm2wH2AZv9OjwV6Ts9i01poE n1RxNSqq4STfOpnF3POPAYT9rsD4VkCL1X8DvNeqNkGMZEpKXy GCwyc5zLZ0

selvija
12-11-06, 15:33
Syte e femers, me keta sy po qmendshe moj sy_kaltra hahahah mashallaaaaa:wink:

Sy_kaltra
12-11-06, 19:01
Sy e Femres - a nuk e meritojn me i qit ktu me ju kallxu kfalitetin natyror a ahahahhahaha :biggrin:

Zana_ch
12-11-06, 23:29
Sy e Femres ......jan magnet kshtu ma kan than ni her :tongue:

Sy_kaltra
13-11-06, 16:09
Syt e Femres-

http://tkfiles.storage.msn.com/x1piYkpqHC_35lKSoJovHeiqiOSShz8_Kp0jNDWOmBf7Pjog93 nJqDm0ZH-t_641mD-OCCWPFt_xnsxcGJqPSKmQRV686gTiWyeSvxc-lUv_MAAJltYZk7t2A

vjeshta
20-11-06, 21:25
Syte e femres -plot shnet .:tongue: :tongue:

Drinni
20-11-06, 21:26
Dokument identifikimi

Virti
20-11-06, 21:27
plot gaca :tongue:

vjeshta
20-11-06, 21:29
Neutral :biggrin:

turisti
21-11-06, 00:23
Syte e femres - inspirim shekullor......:wink: :wink:

Sy_kaltra
22-11-06, 16:40
Syt e femres- ngacmim ndjenjash

Virti
22-11-06, 16:43
... kalavesh rrushi ne vjeshte! :tongue:

vjeshta
22-11-06, 18:53
Syte e femres -hakmarres........:rolleyes: :frown:

Virti
22-11-06, 19:46
... dojne pushim :biggrin:

halla e madhe
22-11-06, 21:20
syte e femres_oqean i pafund:wink:

Virti
23-11-06, 00:27
... oqean furtunash!

vjeshta
23-11-06, 00:31
Syte e femres -me njerin dashuron ndersa me tjetrin mallkon !

turisti
23-11-06, 00:35
Syte e femres -me njerin dashuron ndersa me tjetrin mallkon !

Syte e femres - dashuri dhe mallkim...........:biggrin:

vjeshta
23-11-06, 00:39
Syte e femres -me njerin dashuron ndersa me tjetrin mallkon !

Syte e femres - dashuri dhe mallkim...........:biggrin:

Syte e femres -bane edhe anasjelltas .........:biggrin:

turisti
23-11-06, 00:42
Syte e femres te pshtjellurasi drugdhendesi burekin......:biggrin:

Drinni
23-11-06, 00:42
Syt e Femres, Thellsira oqeanesh. Sa tė qetė, sa vėrdallė.

Virti
23-11-06, 00:44
... daltonikė :biggrin:

turisti
23-11-06, 00:49
Syte e femres - si kosi te flladitshmet..........

vjeshta
23-11-06, 00:51
Syte e femres -maratonike ..:biggrin:

turisti
23-11-06, 00:59
Syte e femres - kultur fizike....:biggrin:

selvija
29-11-06, 18:02
Syete e Femers ata flasin vete...:wink:

ARI_03
29-11-06, 18:35
Syt e femres te dirigjojn..!!:wink:

selvija
29-11-06, 18:36
Syte e femres te derigjojn por edhe te dermojn hahah:biggrin:

Drinni
29-11-06, 18:38
Syte e femres - si kosi te flladitshmet..........


Ho ho ho :tongue: ho.....ēka spo msojka njeri, ja edhe ket se paskam ditur :cool: