PDA

View Full Version : SEX PARA MARTESE!!!!


lazdrani
11-04-04, 11:13
Cka mendoni ju ne kete teme....Lazdrani :wink:

Barbaroza
11-04-04, 14:45
Pershendetje Lazdrani!
Mendoj se edhe shqiptartet i kane tejkaluar keto barriera dhe une pajtohem plotesisht por me kush qe kjo te ishte nga lidhja serioze.Jam pak konzervative sa i perket kesaj por une mendoj se kjo edhe nese ndodhe,te ndodhte me personin qe je ne lidhje te qendrueshme.

aferdita
11-04-04, 15:18
pershendetje lazdran
sa i perket temes tash u be qe nuk po kshyrin femrat hiq se me kend po e bejn

barbaroza
sot femra ne kosov nuk ben sex vetem me nje por sa po mundet dhe para lufte kjo nuk ka qen keshtu por tash jan be mazi se keta te jashtit
jo te gjitha femrta por disa femra mos e keqkuptoni

Barbaroza
11-04-04, 15:20
Ok Aferdita,une mendova per ato femra qe duan lidhje te qendrueshme.

aferdita
11-04-04, 15:21
po te kuptoj barabaroza
porpo flas per do femra se djemt po medojn qe krejt femrat jan keshtu edhe pse nuk eshte

aferdita
11-04-04, 15:22
dhe femra nuk mund ta dij kurr se a do te martohet me te a jo

Murgesha
11-04-04, 18:54
Mendoj se duhet te pritet gjer sa te martohesh e te fillosh jeten seksuale.
Nuk jam konservative aspak por me pare virgjiniteti i nje vajze ishte i shenjte dhe ruhej. Te rralla kane qene rastet qe nje vajze te zhvirgjerohet e te lihet ne meshiren e fatit.
Sot kur shoqeria shqiptare po kalon ne nje faze tranziti e cdo gje e ndershme po thuajse e ka hup qellimin duhet te mendohet me teper per keto gjera. Por ja qe mjerisht kjo nuk po behet. Rinia ka marre nje vrull te shfrenuar qe nuk dihet se kur do ta ket fundin. Vajzat adoloshente jane lene ne meshire te shovenizmit mashkullor te cilet po luajne dhe po zhvleresojn cdo gje te ndershme tek ato. Une nuk e dij se si apo kur por ketyre gjerave duhet tju thuhet STOP. Duhet qe edhe keta te rinj te humbur ne vorbullat e kohes te keshillohen e te edukohen per nje jete te shendosh seksuale.
Prandaj keshilla ime do te ishte qe te pritet gjer ne martese.

Naki
11-04-04, 20:17
Znj. Murgesh pajtohem me konstatimin tuaj,tek ne Shqiptaret ka qene morali dhe jeta seksuale para Marteses teme tabu e pa kontestueshme diqka hyjnore dhe qdo Vajze apo qike eshte mburre per virgjinitetin.
ndoshta ne shkrimin time dukem jashte trendeve, po mendoje se nuk ka vlere me te madhe morale ruajtja e virgjinitetit deri ne diten e marteses,apo ne nje lidhje te qendrueshme .
per kete duhet te jene te pergjegjeshem te dy pertneret.

sexybrikenda
11-04-04, 21:17
LAZDRAN SEX PARA MATESE NUK BANE HIQ!!!NUK BESOHET SOT AQ LEHET DJEMEVE NDOSHTA ISHA PAJTUA NESE ISHA E FEJUAR ME TE POR NUK E DI AISHA E SIGURT PER KETE VEPRIM.NESE AI ME DONE ATHERE DUHET TE PRESE SIKUR UNE ATE NE NATEN E PARE :oops:

Gentiana
12-04-04, 19:02
Edhe un mendoj qe ne kte duhet te mendon njeriu, kam then edhe ne nje vend tjeter, se nuk esht e nevojshme ta ruash Virgjinitetin se thojn traditat shqiptare keshtu,(kte gati as nje vajz me nuk e shikon) po duhet ruajtur per vehten tende. dmth se duhet te mendon njeriu mir e mir para se te veproj, dhe jam kunder: Sex para Marteses.

PlaY^_^BoY
18-04-04, 01:25
Valla un me ju kallzu drej hala i martum nuk jam vetem sun e maj en men sa her kam ba sex edhe per mua nuk prish pun se a e ka pas noj mashkell noj femer a jo se gjithkush gabon se se jeta osht qasi soji qe shum gabime falen ama jo edhe do gabime qka bahen me qellim ;););););)

qika_pr
18-05-04, 18:42
Sexi para martese
Sexi beht edhe para martese se tani jemi ne shekullin 21 por duhet te zgjedhet partneri
Nese nuk ke lidhje serioze mendoj se eshte gabim te besh sex po tingellon pak si e prapambetur kjo qe them po ma mir eshte mos me ba
pse
cdo djal munde ta kuptoj qe ti ke pas nje lidhje me nje tjeter edhe munde ta pranoj kete por nuk munde ta harroj
Une per vete nuk kam pas kete problem vetem e di se kish me pengu kjo nese kisha ba sex edhe me dike tjeter,ate me kete qe jam martuar kam be sex para martese para fejese mandej jam martuar shum em vone se qe kam ba sex

sexybrikenda
23-06-04, 15:39
Sexi para martese
Sexi beht edhe para martese se tani jemi ne shekullin 21 por duhet te zgjedhet partneri
Nese nuk ke lidhje serioze mendoj se eshte gabim te besh sex po tingellon pak si e prapambetur kjo qe them po ma mir eshte mos me ba
pse
cdo djal munde ta kuptoj qe ti ke pas nje lidhje me nje tjeter edhe munde ta pranoj kete por nuk munde ta harroj
Une per vete nuk kam pas kete problem vetem e di se kish me pengu kjo nese kisha ba sex edhe me dike tjeter,ate me kete qe jam martuar kam be sex para martese para fejese mandej jam martuar shum em vone se qe kam ba sexPO MIRE MOJ MOTER KUSH TE GARANTON TY NESE PARTNERI TE TRADHETON :!: :!: :!: JAM KUNDER SEXIT PARA MARTESE

ihopje
23-06-04, 21:41
per here te pare hyj ne forumin e dardanise, dhe duke qene nga tirana, me interesoi te di mentalitetin e te rinjve kosovare edhe per nje teme "pikante" sic mund ta konsiderojme ate te seksit para martese. te them te drejten mbeta plotesisht e befasuar nga mentaliteti i forumisteve dhe sidomos prej atyre qe gjoja nuk ishin konservatore porse donin ta ruanin virgjerine per naten e pare te marteses. Dhe si argument sillnin faktin se djemve nuk u besohet e perralla si keto. duke qene femer e shikoj nga ky kendveshtrim edhe problemin e perjetshem te besnikerise mashkullore. Kjo do te thote qe mendoj si te gjitha femrat e tjera qe meshkujt nuk jane besnike.Por te thuash qe nuk bej seks me njeriun qe dua sepse nuk e di a do te martohet ai me mua, ky me duket kulmi i injorances. Une bej dashuri me dike sepse e DUA, dhe nuk llogaris asnje interes tjeter.E nese lidhja jone nuk ka qene aq domethenese sa te me coje ne martese, pune e madhe fort. S'do ti humb shpresat se nje dite do ta njoh dashurine e madhe te jetes sime. Do te doja t'ju pyesja ju "te ndershmeve" te forumt si eshte me mire : seksi para martese dhe gjetja e njeriut te drejte per te kaluar jeten tende apo seksi pas martese, por me te tjere, sepse burri te ka zhgenjyer dhe nuk e do me? Ky eshte problem moral, them une, dhe jo ky qe me kepusni ju ketu, dhe qe nuk do tja pranoja per argument as femijeve te 8-vjecares ne tirane.

Cool_Boy
24-06-04, 10:30
Sexi para martese
Sexi beht edhe para martese se tani jemi ne shekullin 21 por duhet te zgjedhet partneri
Nese nuk ke lidhje serioze mendoj se eshte gabim te besh sex po tingellon pak si e prapambetur kjo qe them po ma mir eshte mos me ba
pse
cdo djal munde ta kuptoj qe ti ke pas nje lidhje me nje tjeter edhe munde ta pranoj kete por nuk munde ta harroj
Une per vete nuk kam pas kete problem vetem e di se kish me pengu kjo nese kisha ba sex edhe me dike tjeter,ate me kete qe jam martuar kam be sex para martese para fejese mandej jam martuar shum em vone se qe kam ba sex

qika_pr,shyqyr e keni mesu kete fja "jemi ne shekullin e 21" a me ju pyet diqka nuk dini gje........Ani qiki shko ben sex me kan te duash ama nje qka nuk e kuptoj te ju femrat eshte shkoni me nje djal 1vite apo me shume apo me pak i beni ketu pune e tani prap ktheni dhe qani si femija ja idioto me premtoj ja idioti keshtu e ashtu,se kur te bej nje pune nuk ka me nevoj me qajt per ate ok...............Qka me be Shqipartet i tranun mbas luftes e ma zezak a m ete jashtit qe mum pas then mua dikush e kisha myt e nuk keqyrni qka po beni vetem hajt te shkojna me dikun me nje hotel apo restornat per nej nate para martese e ju mas martese qka beni???Keni me knaq ate burre kur te shkoni ne mbremje kesh atje apo diku tjetr.................Kesi njerz nuk na duen,se keta jan qe e prishin te ardhmen tone,kulturen,traditen te gjitha................

Edhe nje gje??A mbas te sexit e zgjedh partnerit apo mbas te karakterit???

qika_pr
24-06-04, 11:37
qika_pr shkruajti:
Sexi para martese
Sexi beht edhe para martese se tani jemi ne shekullin 21 por duhet te zgjedhet partneri
Nese nuk ke lidhje serioze mendoj se eshte gabim te besh sex po tingellon pak si e prapambetur kjo qe them po ma mir eshte mos me ba
pse
cdo djal munde ta kuptoj qe ti ke pas nje lidhje me nje tjeter edhe munde ta pranoj kete por nuk munde ta harroj
Une per vete nuk kam pas kete problem vetem e di se kish me pengu kjo nese kisha ba sex edhe me dike tjeter,ate me kete qe jam martuar kam be sex para martese para fejese mandej jam martuar shum em vone se qe kam ba sex
qika_pr,shyqyr e keni mesu kete fja "jemi ne shekullin e 21" a me ju pyet diqka nuk dini gje........Ani qiki shko ben sex me kan te duash ama nje qka nuk e kuptoj te ju femrat eshte shkoni me nje djal 1vite apo me shume apo me pak i beni ketu pune e tani prap ktheni dhe qani si femija ja idioto me premtoj ja idioti keshtu e ashtu,se kur te bej nje pune nuk ka me nevoj me qajt per ate ok...............Qka me be Shqipartet i tranun mbas luftes e ma zezak a m ete jashtit qe mum pas then mua dikush e kisha myt e nuk keqyrni qka po beni vetem hajt te shkojna me dikun me nje hotel apo restornat per nej nate para martese e ju mas martese qka beni???Keni me knaq ate burre kur te shkoni ne mbremje kesh atje apo diku tjetr.................Kesi njerz nuk na duen,se keta jan qe e prishin te ardhmen tone,kulturen,traditen te gjitha................


Cool_Boy ose nuk e keni lexu shkrimin time aspak ose nuk e ke kuptu
edhe se sa di une per shekullin 21 do e deshmoj kete :) :) :)

Cool_Boy
24-06-04, 12:04
qika_pr a do te thot per ju apo qikat tjera vetem pse jemi ne shekullin e 21 ta shesmi trupin tone,se nese flen me nje njeri qe nuk martohesh me ate ti po e shet trupin keshtu po i bjen ???Ketu e kam fjalen sex para marteses apo fejeses...

Cool_Boy :wink:

Murgesha
24-06-04, 12:23
qika_pr a do te thot per ju apo qikat tjera vetem pse jemi ne shekullin e 21 ta shesmi trupin tone,se nese flen me nje njeri qe nuk martohesh me ate ti po e shet trupin keshtu po i bjen ???Ketu e kam fjalen sex para marteses apo fejeses...

Cool_Boy :wink:

Nese nje njeri e don nuk do te thote se nese ban sex me te po e shet trupin.

qika_pr
24-06-04, 16:17
egzakt murgesha ashtu eshte

Femna_Intelegjente
25-06-04, 15:07
Ju pershndes! Seksi para marteses sht e njejti sikur pas marteses, kshtu q pse mu ruajt e mos me b!? Une per veti mendoj q n bot kemi tjera probleme sapo me shiku, a duhet me b seks para apo masi marteses. Virgjiniteti nuk e bn femnen njkohsisht edh te moralshem. Aio nvaret nga karakteri, e jo si sjellet femna me mashkuj para marteses. Mos diskutoni m per kt tem!!! Tung

Cool_Boy
25-06-04, 18:59
Ju pershndes! Seksi para marteses sht e njejti sikur pas marteses, kshtu q pse mu ruajt e mos me b!? Une per veti mendoj q n bot kemi tjera probleme sapo me shiku, a duhet me b seks para apo masi marteses. Virgjiniteti nuk e bn femnen njkohsisht edh te moralshem. Aio nvaret nga karakteri, e jo si sjellet femna me mashkuj para marteses. Mos diskutoni m per kt tem!!! Tung

Pershndtje Femna_Intelegjente

Nje pyetje per ju??Keni deshir qe ne jeten e juaj te beni sex me nje njeri dhe te qoni jete me ate apo te fleni me 5/6 apo me shume dhe tani kur te vjen koha per martes me ja be ati njerit kam be sex me 7 apo me shume veta por kishin qen idiota vetem me bene kete dhe iken nga une???Se keshtu ju vashat veproni kur te vjen koha per te vendosur te adhmen dhe qani para ati qe e doni (ndoshat jo te gjitha ama shumica te shtini ngjynah per kete)

Cool_Boy

sweetie
26-06-04, 19:07
une kam nej mendim qe sex nuk e thua e baj pas martes apo para martese, aj moment vjen , nuk mundem ne vajzat e as ju djemt me thone se une jo vella nuk bej sex me ty se e kom lon me bo mbasi se te martohe, nese dikon e don at here me ate ben sex, edhe e diten eshte se nuk shkon as kush me te paren here qe e ka pa nje djal ose nej vajze ne kervet me ate
tek ajo, se cili kemi karaketer tjeter a
po nese dikend e done at here edhe me te sex bon
ppo nje gje kam ndi ose e lexhova ketu, se vjazat qe jone tash en kosove , se ato shume shpejt me dikend ne kervet shkojn,ajo eshte shume keq, se at here nuk eshte se bejn sex se e dojn diken vetem me ken coolllllllll e me thone se une kom pat sex, ose se uen jom keshtu e jome ashtu
po mir, gjith kush shka ben ben per veten a ,
po edhe nje, uen mendoj se nuk ka nevoj me u martu me ate qe e don, nese jetoni bashk nje soj, eshte, at here edhe me mir, se martesa nje leter mo eshte, nese dikend e don pa leter e done edhe me leter a
po mir, ky eshte nje vprim i imi
une per veten, nuk kome deshir me u martu pa jetu me te nje here, pa pa se si shkon jeta me te, po ajo sdon me thone se me 100 jetoj deri sa fatin ta gjoj a
tung tung

Loloku
06-07-04, 19:51
per here te pare hyj ne forumin e dardanise, dhe duke qene nga tirana, me interesoi te di mentalitetin e te rinjve kosovare edhe per nje teme "pikante" sic mund ta konsiderojme ate te seksit para martese. te them te drejten mbeta plotesisht e befasuar nga mentaliteti i forumisteve dhe sidomos prej atyre qe gjoja nuk ishin konservatore porse donin ta ruanin virgjerine per naten e pare te marteses. Dhe si argument sillnin faktin se djemve nuk u besohet e perralla si keto. duke qene femer e shikoj nga ky kendveshtrim edhe problemin e perjetshem te besnikerise mashkullore. Kjo do te thote qe mendoj si te gjitha femrat e tjera qe meshkujt nuk jane besnike.Por te thuash qe nuk bej seks me njeriun qe dua sepse nuk e di a do te martohet ai me mua, ky me duket kulmi i injorances. Une bej dashuri me dike sepse e DUA, dhe nuk llogaris asnje interes tjeter.E nese lidhja jone nuk ka qene aq domethenese sa te me coje ne martese, pune e madhe fort. S'do ti humb shpresat se nje dite do ta njoh dashurine e madhe te jetes sime. Do te doja t'ju pyesja ju "te ndershmeve" te forumt si eshte me mire : seksi para martese dhe gjetja e njeriut te drejte per te kaluar jeten tende apo seksi pas martese, por me te tjere, sepse burri te ka zhgenjyer dhe nuk e do me? Ky eshte problem moral, them une, dhe jo ky qe me kepusni ju ketu, dhe qe nuk do tja pranoja per argument as femijeve te 8-vjecares ne tirane.

Avash mi, avash e mos u nxef kot ketu. Dukesh se je capkene dhe mos na e qaj hallin aq shume se eshte paksa me siklet kjo pune mi xhane! Jemi ne shek. 21 si e pash diku dhe vete duhet kujdes ne perzgjedhjen e partnerit, por per ceshtje sigurie ama! Mua s'e (**************)fare per te tjeret cfare mendojne kur mua me ndizet xhani e me vie merku, sepse te jetosh jeten e deshirave tua nuk ka gje me pikante shpirti!

***********************************************
pershendetje loloku
te lutem te tregohesh pak me i disiplinuar ne perdorimin e fjalorit
me te vertet tema eshte per dashuri & sex por kjo nuk do te thote qe te kalohen kufijt e te shprehurit
besoj se nuk do te kem nevoj te nderhyj tjeter
Me respekt
Honesty

yllka
08-07-04, 10:59
Edhe un mendoj qe ne kte duhet te mendon njeriu, kam then edhe ne nje vend tjeter, se nuk esht e nevojshme ta ruash Virgjinitetin se thojn traditat shqiptare keshtu,(kte gati as nje vajz me nuk e shikon) po duhet ruajtur per vehten tende. dmth se duhet te mendon njeriu mir e mir para se te veproj, dhe jam kunder: Sex para Marteses.Genta edhe une pajtohem plotesisht me ju.

Honesty^uk.
08-07-04, 12:17
SEX para MARTESE :?: :?:
kukuku zoti mos e thasht
po doni me na ba hor po :wink: :wink: :wink:

turisti
28-07-04, 00:12
Po qfare PARAMARTESE,seksi fillon qysh ne zanafille... :wink:

mickoja
01-08-04, 16:31
Ju pershndes! Seksi para marteses sht e njejti sikur pas marteses, kshtu q pse mu ruajt e mos me b!? Une per veti mendoj q n bot kemi tjera probleme sapo me shiku, a duhet me b seks para apo masi marteses. Virgjiniteti nuk e bn femnen njkohsisht edh te moralshem. Aio nvaret nga karakteri, e jo si sjellet femna me mashkuj para marteses. Mos diskutoni m per kt tem!!! Tung

Pershndtje Femna_Intelegjente

Nje pyetje per ju??Keni deshir qe ne jeten e juaj te beni sex me nje njeri dhe te qoni jete me ate apo te fleni me 5/6 apo me shume dhe tani kur te vjen koha per martes me ja be ati njerit kam be sex me 7 apo me shume veta por kishin qen idiota vetem me bene kete dhe iken nga une???Se keshtu ju vashat veproni kur te vjen koha per te vendosur te adhmen dhe qani para ati qe e doni (ndoshat jo te gjitha ama shumica te shtini ngjynah per kete)

Cool_Boy

Pershndetje per ty cool boy

un plotesisht nuk jam e pajtimit se si thuani ju
nese nje vajz ka nje fat te keq me meshkuj dhe ka pas rast te keq mardhenje me 5-6 ajo nuk do te thot se ajo vajz do te qan pram te dashurit e vet qe mendon te kaloj jeten me te

nese nje njeri me don dhe me repsekon ashtu se si jam do te jet pyetja e fundit e ti a jam e virgjer a jo?nese do tja tregoj te kaluaren time jam e virgjer apo nuk jam e virgjer dashurija nuk nje vergjinitet shoki COOL BOY

Kur ta takjo njeriun e jetes pse mos te kem mardhenje me te para martese pse mos ta shijoj knaqesin me te kur e dashuroj ate njeri...

mickoja

Barbaroza
02-08-04, 10:00
Mickoja ka te drejte 100%.Virgjeria nuk eshte gjithcka!

lazdrani
02-08-04, 11:16
Ufa cilin shekull po jetojme bre :lol: :lol: :lol: Ah vergjiniteti po sherri i madhe qe ishe :wink: Ishallah nuk me pyet Nusja ime per Vergjinitet timin :D

turisti
02-08-04, 11:17
Ju pershendes. Seksi eshte nevoje si do nevoje tjeter. :P

bmw-djali
05-08-04, 13:48
shume pyetje palidhje sex para martese! para a mas gjithekush e din perwete nese e dua nje femer nuk e pyes a ka pas sex para apo mas martese apo si ta di une ashtukeshtu pyetje pa lidhje PHA!!!!!!!!!!!!!!

turisti
12-08-04, 18:54
Pershendetje Lazdran. Para marteses-KEKS,ne martese-SEX. :P

ArMMeNDii
12-08-04, 20:35
hmm per mu skishte me qen shum interesant nese nuk do te kem seks para marteses me njerin qe e dua qysh do koft ajo e kam fjalen per virgjinitet :wink:

tonny
21-08-04, 07:04
te them te drejten sdij si te them veq nje e dij se edhe pa sex jeta nuk ka kuptim


ju pershendes

venom
21-08-04, 15:13
qyre ju vllazen dhe motra shqiptar,kur ka egzistu seksi nuk ka egzistu as martesa as fejesa as kurgjo, **************, boni seks pa kontroll se nuk kemi me rrnu 1000 vjet, *********************************************:D
edhe senin ma te mir ne ket bon se kish pa dit me lan Al-lahu, osht seksi,

************************************************** *********
Pershendetje i nderuar
edhe pse tema titullohet Dashuria dhe Sexi
nuk do te thote se duhen kaluar kufit e te shprehurit

Honesty

turisti
21-08-04, 17:33
Gjithqyshe,sepse nese martoheni me 55 vjet,kur me ba sex?Mos eshte ateherit pak heret. :wink:

suzi
25-08-04, 17:13
:oops: sexi para martese e hup vleren e vet, ateher qka ne martes .... une nuk i preferoje marrdhenjet sexuale para martese, per qata qe po ndodhin mandej po ka telashe ,,, keshtu qe me se mirir me kohe gjithqka ,sikur me ra bor ne vere palidhje a... :? :oops: nejse , mos beni sex para martese ... ma mire me ju mbet zhig se mi ra pishman , 5 minuta qef mandej kijamet :( :shock:

Tomori
25-08-04, 18:32
:oops: sexi para martese e hup vleren e vet, ateher qka ne martes .... une nuk i preferoje marrdhenjet sexuale para martese, per qata qe po ndodhin mandej po ka telashe ,,, keshtu qe me se mirir me kohe gjithqka ,sikur me ra bor ne vere palidhje a... :? :oops: nejse , mos beni sex para martese ... ma mire me ju mbet zhig se mi ra pishman , 5 minuta qef mandej kijamet :( :shock:

hehe edhe qfar kijameti qe te ngel hije tan jetes...

Barbaroza
26-08-04, 16:55
:oops: sexi para martese e hup vleren e vet, ateher qka ne martes .... une nuk i preferoje marrdhenjet sexuale para martese, per qata qe po ndodhin mandej po ka telashe ,,, keshtu qe me se mirir me kohe gjithqka ,sikur me ra bor ne vere palidhje a... :? :oops: nejse , mos beni sex para martese ... ma mire me ju mbet zhig se mi ra pishman , 5 minuta qef mandej kijamet :( :shock:

O me knaqe moj Suzi,ha,ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tomori
26-08-04, 20:02
:oops: sexi para martese e hup vleren e vet, ateher qka ne martes .... une nuk i preferoje marrdhenjet sexuale para martese, per qata qe po ndodhin mandej po ka telashe ,,, keshtu qe me se mirir me kohe gjithqka ,sikur me ra bor ne vere palidhje a... :? :oops: nejse , mos beni sex para martese ... ma mire me ju mbet zhig se mi ra pishman , 5 minuta qef mandej kijamet :( :shock:

O me knaqe moj Suzi,ha,ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Si bre u knaqe o fisnike po njeri jeton per ata 5minutat pse njeri thot dot vin edhe 5minutat e mia rasti duhet tshfrytzohet se mos dot ngel hatri ma von au qka kam ba mshkoj rinia huq hahaha

Mir Barbaroz jam dakort me ty bravo te qoft se ata 5minuta ta humbin nderin e parim kryesor esht kjo

Barbaroza
26-08-04, 20:12
Jo ore Tomori se nuk eshte ashtu siq thoni.Sa per 5 minutat,ato mund t'i shfrytezojme kur te duam,nuk na ikin,por duhet te mendojme per me vone!!!

Tomori
26-08-04, 20:17
Jo ore Tomori se nuk eshte ashtu siq thoni.Sa per 5 minutat,ato mund t'i shfrytezojme kur te duam,nuk na ikin,por duhet te mendojme per me vone!!!

He moj po qpate tash pse a nuk je dakort nkohen e fundit sjam tue te kuptue ja e perseris shkrimin lexo se ndoshta esht keqkuptim lexo:

Mir Barbaroz jam dakort me ty bravo te qoft se ata 5minuta ta humbin nderin e parim kryesor esht kjo

Barbaroza
26-08-04, 20:26
Tomori,ja po e bej copy shkrimin tend e ndoshta e kupton me mire rrjedhen:
Si bre u knaqe o fisnike po njeri jeton per ata 5minutat pse njeri thot dot vin edhe 5minutat e mia rasti duhet tshfrytzohet se mos dot ngel hatri ma von au qka kam ba mshkoj rinia huq hahaha

Tomori
26-08-04, 20:33
Tomori,ja po e bej copy shkrimin tend e ndoshta e kupton me mire rrjedhen:
Si bre u knaqe o fisnike po njeri jeton per ata 5minutat pse njeri thot dot vin edhe 5minutat e mia rasti duhet tshfrytzohet se mos dot ngel hatri ma von au qka kam ba mshkoj rinia huq hahaha

Jooooooooooooo nuk esht kopja komplet esht e manget se ne shkrimin e ma poshtem e gjith kjo shkrim i mrasht bije ne uje..
Po ju lutem kopjoe shkrimin komplet ja un po va jap orgjinalitetin e shkrimit:Si bre u knaqe o fisnike po njeri jeton per ata 5minutat pse njeri thot dot vin edhe 5minutat e mia rasti duhet tshfrytzohet se mos dot ngel hatri ma von au qka kam ba mshkoj rinia huq hahaha

Mir Barbaroz jam dakort me ty bravo te qoft se ata 5minuta ta humbin nderin e parim kryesor esht kjo

Barbaroza
26-08-04, 20:36
Ok Tomyyyyyyy,por gabimi ishte juaji sepse e keni ndryshuar ne fund nr.e fontit dhe ngjyren dhe nuk e paskam hetuar!

Tomori
26-08-04, 20:41
Ok Tomyyyyyyy,por gabimi ishte juaji sepse e keni ndryshuar ne fund nr.e fontit dhe ngjyren dhe nuk e paskam hetuar!
Mir de haj gabimi im kte e kam be me qellim se ishin dy shkrime te kunderta qe njena nuk kishte te bej me tjetren pra si perfundim un qendroj mbas shkrimit te dyte a me kuptove tash hahaha Mos e ke pa dikund kaltrinen se na humbi mos e kan mar peng!!! e mlujn mend e kres hahahaha moj Barbaroz qamet qna ka gjet hahaha

Marv_pimp
27-08-04, 13:58
o kto shqiptarkat e amerikes bajn sex me zezak e atehere masi ti iq mir zezaki jau qin nanen shuplaka i nxerr jasht.e atehere kto lypin me u martu me shqiptar,po atto si merr kush veq 1 marrt naj zezak i rrugve se ska as shpi me nejt ne ta.

Loloku
28-08-04, 09:53
Ok, kush eshte kunder sexit para marteses le ta lene kete pune pas marteses, jeta eshte e gjate per te gjithe qe nuk ia dine vleren e plote! Bile per dike jeta vazhdon edhe pas vdekjes e keta eshte mire me lene pas vdekjes edhe sexin!

suzi
28-08-04, 11:51
Ok, kush eshte kunder sexit para marteses le ta lene kete pune pas marteses, jeta eshte e gjate per te gjithe qe nuk ia dine vleren e plote! Bile per dike jeta vazhdon edhe pas vdekjes e keta eshte mire me lene pas vdekjes edhe sexin! :shock:


Walla loloko se ki keq, se di sa ke lexu literatut fetare se aty pershkruhet shume mire se njerezit e mire qe hyjne ne gjenet sidomos ju mashkujt , kan me qen njerez te moshes se mesme diku 30 vite dhe kan me qen te martuar me hyrija dhe aty ne ate jete te amshueshme kemi mu knaq dhe vetem sex , edhe ha pi , iq , edhe do me thon se kush kete bote punon mire e drejt per ate bote ka me bo sefa besa , e nuk perjashtohet mundesija se sexi eshte sefa e mire apo. ... :oops: :oops:

Tomori
28-08-04, 14:59
Ok, kush eshte kunder sexit para marteses le ta lene kete pune pas marteses, jeta eshte e gjate per te gjithe qe nuk ia dine vleren e plote! Bile per dike jeta vazhdon edhe pas vdekjes e keta eshte mire me lene pas vdekjes edhe sexin! :shock:


Walla loloko se ki keq, se di sa ke lexu literatut fetare se aty pershkruhet shume mire se njerezit e mire qe hyjne ne gjenet sidomos ju mashkujt , kan me qen njerez te moshes se mesme diku 30 vite dhe kan me qen te martuar me hyrija dhe aty ne ate jete te amshueshme kemi mu knaq dhe vetem sex , edhe ha pi , iq , edhe do me thon se kush kete bote punon mire e drejt per ate bote ka me bo sefa besa , e nuk perjashtohet mundesija se sexi eshte sefa e mire apo. ... :oops: :oops: Besa se ke keq punen e sefas!!!

Loloku
28-08-04, 16:09
Walla loloko se ki keq, se di sa ke lexu literatut fetare se aty pershkruhet shume mire se njerezit e mire qe hyjne ne gjenet sidomos ju mashkujt , kan me qen njerez te moshes se mesme diku 30 vite dhe kan me qen te martuar me hyrija dhe aty ne ate jete te amshueshme kemi mu knaq dhe vetem sex , edhe ha pi , iq , edhe do me thon se kush kete bote punon mire e drejt per ate bote ka me bo sefa besa , e nuk perjashtohet mundesija se sexi eshte sefa e mire apo. ... :oops: :oops:

kuna i bane saber nefsi le te pret edhe per kete mrekulli, por mua nuk me pelqen ti le gjerat veresi dhe jeta nuk me mjafton as edhe per kaq pak deshira te mia qe me ziejne shpirtin...

P.S. per moshen shiko mendimin tim te mosha me e mire per martese dhe e ke jo nga literatura, por nuk e di as vete ku e kam gjete...

aferdita
28-08-04, 22:15
mendimi im eshte nese martohesh me ate person dhe done t'a kalojsh jetem me te nuk eshte kurgje pse kane seks para martese...

tender WARRIOR
30-08-04, 19:59
Une jam kunder seksit para martese.
Kjo per shume arsye, por vec disa rreshta ketu....
Njeriu eshte qenie morale apo jo ? Nese jeta jote do te jete ashtu, ckado qe te vjen per dore- beje, mendoj se do te kesh probleme ne te ardhmen.
Mendoj se seksi ploteson qellimin vetem kur perdoret vetem ne martese.
Virgjeria eshte edhe shenje pastertie e besnikerie ndaj partnerit.

tung-tung,
tender WARRIOR

suzi
30-08-04, 21:15
oj barbaroza qa bone qik qysh je, qyre kta qe po shtihohen ketu se kinse sexi para martese oshte normale , kta jan kanuna qe be po te boj asnjoni se kish mar per gru nje femer qe ka pas ex para martese me tjeter kend po leji se kto jan fore te disave , qe mendojne ndryshe e flasin ndryshe ... e te ju tregoj nje ndodhi te shkurte ngoni;;
isha ne bised me nje djal edhe ai tha mu sme pengon nese sje e virgjet thash apo a ok thash me prit po shkoj pe boj me dikon qe me ka mbet zhig e po vi po martohna me ty tha mmmmmmmmm... :lol: si [pelqej propozimi edhe pse ishte provokim se se kisha bo nje gje te till , jo qe ruj diqka te vlefshme per burin se sta din buri po gjithqka qe kam dhurat nga Zoti i madh e ruj se e qmoj ate dhe veten shume dhe njeriut kur e qmon veten eshte virtyti me i mire qe mund te ket ne jet, per ata gjithqka bej e bej per veten.... :lol: edhe me pelqej kjo thenja e ketij kolegut ''Today Makes Tomorrow ::..

Barbaroza
31-08-04, 16:45
oj barbaroza qa bone qik qysh je, qyre kta qe po shtihohen ketu se kinse sexi para martese oshte normale , kta jan kanuna qe be po te boj asnjoni se kish mar per gru nje femer qe ka pas ex para martese me tjeter kend po leji se kto jan fore te disave , qe mendojne ndryshe e flasin ndryshe ... e te ju tregoj nje ndodhi te shkurte ngoni;;
isha ne bised me nje djal edhe ai tha mu sme pengon nese sje e virgjet thash apo a ok thash me prit po shkoj pe boj me dikon qe me ka mbet zhig e po vi po martohna me ty tha mmmmmmmmm... :lol: si [pelqej propozimi edhe pse ishte provokim se se kisha bo nje gje te till , jo qe ruj diqka te vlefshme per burin se sta din buri po gjithqka qe kam dhurat nga Zoti i madh e ruj se e qmoj ate dhe veten shume dhe njeriut kur e qmon veten eshte virtyti me i mire qe mund te ket ne jet, per ata gjithqka bej e bej per veten.... :lol: edhe me pelqej kjo thenja e ketij kolegut ''Today Makes Tomorrow ::..

Besa ma mesove nje "provokim" te mire qe t'i testoj ata qe kane pretendime ndaj meje :lol:

turisti
03-09-04, 11:00
Ju pershendes. Seksi eshte nevoje si do nevoje tjeter. :P

Kur filloni me mendue per SEKSIN si nevoje, siq eshte nevoje per te ngrene,do te kuptoni se ai eshte vetem NEVOJE dhe asgje tjetert. :wink:

just 4 fun
03-09-04, 12:49
heheheheheh
Cka s'nin njeri ne kete forum, si te martohesh me dike pa pasur sex, cka nese ai djale apo ajo vajz, nuk ju pershtatet juve ne sex, cka do te beni ateher, do te ndaheni, jeta nuk eshte nje dita apo dy.
Une mendoj se duhet qe paku me jetuar bashk me partnerin/en para se te martohesh me te.

Sa i perket te besh per here te pare sex vetem kur te martohesh, eshte sen jo normal, hej njerz a ne kohe te gurit jetojm apo ?????????.

Nuk pajtohem aspak me mendimet e shumices ne kete forum.

sexi eshte gjeja me e rendesishme ne nje lidhje, andaj keni kujdes se cka beni..........,

Shumica e femrave qe marohen virgjera, kanqen me te tjer masandej dmth knaquni sa jeni vajza, e kur te martoheni nuk ju shkojn syt tjeter kah.. :wink: :wink: :wink:

Gentiana
03-09-04, 13:51
heheheheheh
Cka s'nin njeri ne kete forum, si te martohesh me dike pa pasur sex, cka nese ai djale apo ajo vajz, nuk ju pershtatet juve ne sex, cka do te beni ateher, do te ndaheni, jeta nuk eshte nje dita apo dy.
Une mendoj se duhet qe paku me jetuar bashk me partnerin/en para se te martohesh me te.

Sa i perket te besh per here te pare sex vetem kur te martohesh, eshte sen jo normal, hej njerz a ne kohe te gurit jetojm apo ?????????.

Nuk pajtohem aspak me mendimet e shumices ne kete forum.

sexi eshte gjeja me e rendesishme ne nje lidhje, andaj keni kujdes se cka beni..........,

Shumica e femrave qe marohen virgjera, kanqen me te tjer masandej dmth knaquni sa jeni vajza, e kur te martoheni nuk ju shkojn syt tjeter kah.. :wink: :wink: :wink:

Just_4_fun ende nuk munda ti bie ne fije gjinis juaj, a jeni M, apo F??

Tomori
03-09-04, 17:07
heheheheheh
Cka s'nin njeri ne kete forum, si te martohesh me dike pa pasur sex, cka nese ai djale apo ajo vajz, nuk ju pershtatet juve ne sex, cka do te beni ateher, do te ndaheni, jeta nuk eshte nje dita apo dy.
Une mendoj se duhet qe paku me jetuar bashk me partnerin/en para se te martohesh me te.

Sa i perket te besh per here te pare sex vetem kur te martohesh, eshte sen jo normal, hej njerz a ne kohe te gurit jetojm apo ?????????.

Nuk pajtohem aspak me mendimet e shumices ne kete forum.

sexi eshte gjeja me e rendesishme ne nje lidhje, andaj keni kujdes se cka beni..........,

Shumica e femrave qe marohen virgjera, kanqen me te tjer masandej dmth knaquni sa jeni vajza, e kur te martoheni nuk ju shkojn syt tjeter kah.. :wink: :wink: :wink:

Just_4_fun ende nuk munda ti bie ne fije gjinis juaj, a jeni M, apo F??
Genta besa se ke keq!!! edhe un sjam tue e definue a esht zoje a zotri???

Loloku
03-09-04, 17:18
Mua me duket si tip femre me pretendime mashkullore! Edhe mos ja qellofsha nuk bahet nami a!

just 4 fun, mos ta nin per forumin shume, mjafton te pajtohesh me dike dhe mund ta besh edhe grup dhe ske faj se sex sen i mire asht valla!

just 4 fun
03-09-04, 23:08
Sa per informimin tuaj jam femer, edhe ate femer e mire bile...heheheh...(pleqerit thejn kush se livdon veten ju kallte shtepija).

Edhe Loloku skam kurfar pretendime mashkullore.

Jam 100% femer dhe jam krenare qe jam...

Gentiana
04-09-04, 08:48
sexi eshte gjeja me e rendesishme ne nje lidhje, andaj keni kujdes se cka beni..........,

Just_4_fun, e veqova vetem ket shkrim, sepse mbas saj mu duke si mashkull, qe per ta esht me rendesi vetem seksi, po te thuash ti se sexi gjoja qenka gjeja me e rendesishme ne nje lidhje.... hmmmmmm me tvertet po me qudit.
Ku mbet dashuria, respekti, sinqeriteti, e shum e shum gjera tjera para ksaj....
Tani po ta baj nje kunderpyetje!
Nese asgje tjeter nuk funksionon tek nje qift, po mendoj respekti nuk esht aty, nuk esht sinqeriteti, thjesht nuk esht dashuria, po vetem jeta seksuale esht ashtu siq ka deshir njeriu, a do te mundesh te jetosh vetem me te????

Loloku
04-09-04, 08:52
Sa per informimin tuaj jam femer, edhe ate femer e mire bile...heheheh...(pleqerit thejn kush se livdon veten ju kallte shtepija).

Edhe Loloku skam kurfar pretendime mashkullore.

Jam 100% femer dhe jam krenare qe jam...

Jo vetem e mire, por edhe e bukur qofsh, bile pa e lavderuar veten hiq dhe paq fatin e bukurise tende jarabi. Por, thuhet edhe fjala tjeter provo e beso a!
Per pretendim mashkullor, e pata ne kuptimin e guximit dhe deshirave te hapura qe mos me ta nin hiq per kurgja vetem per qefin tend...

just 4 fun
04-09-04, 15:50
Gentiana , pa sex te mire nje lidhje nuk ardhmeri, ska dashuri pa sex te mire, shkurt e shqip, si mund ta dashurosh dike nese nuk te pelqen sexi me te, si mundesh te jesh e sinqert, nese ti ben sex me te vetem se e don si njeri por sexi katastrof.

Nese je e ketij mendimi ateher kur te shkojsh ne shtrat mendo per respektin, dashurin , dhe sinqeritenin , ndoshta do te ndihmojn te fitosh orgazem.

S'eshte qudi qe shumica e femrave tona jan te frustruara, ngase kur e zgjedhin partnerin e jetes se tyre shikoj, parat(dashurin), veturen(respektin), shtepin(sinqeritetin) etj me rradhe, se jemi te njohura per kete dukuri.

Sa i perket pytjes tende se a do mund te jetoja vetem me sex te mire, pa dashuri, respekt dhe sinqeritet, zakonisht kur e gjejm partnerin nuk fillon menjeher sexi, po fillon dashurija, respekti dhe ketoj jan gjera te te bien der te ajo qe te kesh sex me ate person, barem te une eshte ashtu.

Pa ofendime ndaj askujt, ky eshte mendimi ime personal.

Gentiana
04-09-04, 20:38
Simbas shkrimit tend, per ty e gjitha qenka Sexi, apo jo??!!
Shiko nje lidhje nuk mbijeton me sex apo me orgasem siq e shkruan ti. kurse nen kto qe i ceke ti te citoj:parat(dashurin), veturen(respektin), shtepin(sinqeritetin) etj. Nuk nen kuptojm te njejten gje...
1) nese don njeriu nje lidhje te qendron kohegjat, duhet se pari te jen dashuria, sinqeriteti dhe respekti, per te pasur fat ne jet!
2) Se sa per sex, ai herdo kurdo mundet te kerkon tjetren,me se vonti kur nga ti(un, ajo ,etj) i ka pas te gjitha!!
3) Jeta nuk esht vetem sex, se ne nje lidhje (martes) vin edhe probleme, ateher ai nuk respekton per asgje, e lere me per te diskutar per zgjidhje te problemeve, me at person qe esht me te bashk!
4) nuk them se nuk esht seksi i rendesishem, po nuk duhet te jet ne vend te par.
Nuk po e zgjasi se i bjen qe po te mesoj, sepse gjdo kush e ka at mendim te vetin,po edhe nese esht gabim, kte me koh, eksperiencat e ben njeriun te mesohet vet, vetem shpresoj se nuk do te ngulesh ndonje her, e nese po, ateher do te ngulesh shum shum keq....

Paq fat.

Genta

Tomori
04-09-04, 20:56
Sa per informimin tuaj jam femer, edhe ate femer e mire bile...heheheh...(pleqerit thejn kush se livdon veten ju kallte shtepija).

Edhe Loloku skam kurfar pretendime mashkullore.

Jam 100% femer dhe jam krenare qe jam...
Urime urime qe na dole femer te uroj fat e din ty ma ku hahaha

just 4 fun
04-09-04, 22:53
Po nena Gentiana flm per keshille, te them te drejten pritoj te shkruaj e te qaj koke me femra si ti, keshtu qe ti mbaj mendimet e tua e une te miat.

So have a good life.

Gentiana
06-09-04, 11:08
Po nena Gentiana flm per keshille, te them te drejten pritoj te shkruaj e te qaj koke me femra si ti, keshtu qe ti mbaj mendimet e tua e une te miat.

So have a good life.

Nuk ke nevoj te qash koken per femra si un, po me mir me qa koken per femra si veten tende... :wink:
Pa keqkuptime.

Pershendetje
Genta

Kaltrina
06-09-04, 12:09
Gentiana , pa sex te mire nje lidhje nuk ardhmeri, ska dashuri pa sex te mire, shkurt e shqip, si mund ta dashurosh dike nese nuk te pelqen sexi me te, si mundesh te jesh e sinqert, nese ti ben sex me te vetem se e don si njeri por sexi katastrof.

Nese je e ketij mendimi ateher kur te shkojsh ne shtrat mendo per respektin, dashurin , dhe sinqeritenin , ndoshta do te ndihmojn te fitosh orgazem.

S'eshte qudi qe shumica e femrave tona jan te frustruara, ngase kur e zgjedhin partnerin e jetes se tyre shikoj, parat(dashurin), veturen(respektin), shtepin(sinqeritetin) etj me rradhe, se jemi te njohura per kete dukuri.

Sa i perket pytjes tende se a do mund te jetoja vetem me sex te mire, pa dashuri, respekt dhe sinqeritet, zakonisht kur e gjejm partnerin nuk fillon menjeher sexi, po fillon dashurija, respekti dhe ketoj jan gjera te te bien der te ajo qe te kesh sex me ate person, barem te une eshte ashtu.

Pa ofendime ndaj askujt, ky eshte mendimi ime personal.


100% pajtohem me ty :wink:

just 4 fun
06-09-04, 12:57
Gentiana , pa sex te mire nje lidhje nuk ardhmeri, ska dashuri pa sex te mire, shkurt e shqip, si mund ta dashurosh dike nese nuk te pelqen sexi me te, si mundesh te jesh e sinqert, nese ti ben sex me te vetem se e don si njeri por sexi katastrof.

Nese je e ketij mendimi ateher kur te shkojsh ne shtrat mendo per respektin, dashurin , dhe sinqeritenin , ndoshta do te ndihmojn te fitosh orgazem.

S'eshte qudi qe shumica e femrave tona jan te frustruara, ngase kur e zgjedhin partnerin e jetes se tyre shikoj, parat(dashurin), veturen(respektin), shtepin(sinqeritetin) etj me rradhe, se jemi te njohura per kete dukuri.

Sa i perket pytjes tende se a do mund te jetoja vetem me sex te mire, pa dashuri, respekt dhe sinqeritet, zakonisht kur e gjejm partnerin nuk fillon menjeher sexi, po fillon dashurija, respekti dhe ketoj jan gjera te te bien der te ajo qe te kesh sex me ate person, barem te une eshte ashtu.

Pa ofendime ndaj askujt, ky eshte mendimi ime personal.


100% pajtohem me ty :wink:Kaltrina,
Me vjen mire qe ende ka femra qe mendojne ne kete menyre.
Te pershendes :wink:

just 4 fun
06-09-04, 13:12
Po nena Gentiana flm per keshille, te them te drejten pritoj te shkruaj e te qaj koke me femra si ti, keshtu qe ti mbaj mendimet e tua e une te miat.

So have a good life.

Nuk ke nevoj te qash koken per femra si un, po me mir me qa koken per femra si veten tende... :wink:
Pa keqkuptime.

Pershendetje
Genta

E ke bere te qarte se seksi nuk eshte i rendesishem per ty.
Po te lutem me trego dicka, a ke pas ndonjeher ne jete sex te mire, apo hyn ne rangun e femrave qe kur skan perjetuar orgazem, sepse pendryshe nuk do te thuash keshtu.
Apo nga kompleksi apo frustrimi mundohesh te ngushllosh veten me kete menyr.

Pa keqkuptime ......
:lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
06-09-04, 13:22
E ke bere te qarte se seksi nuk eshte i rendesishem per ty.
Po te lutem me trego dicka, a ke pas ndonjeher ne jete sex te mire, apo hyn ne rangun e femrave qe kur skan perjetuar orgazem, sepse pendryshe nuk do te thuash keshtu.
Apo nga kompleksi apo frustrimi mundohesh te ngushllosh veten me kete menyr.

Pa keqkuptime ......
:lol: :lol: :lol: :lol:

Jo jo, gabim je, se nuk thash se seksi nuk esht i rendesishem, po thash qe nuk esht ne rend te par si per ty.

Kurse per jeten seksuale timen, kjo esht Private, dhe nuk flas me gjithkend, e me se paku e shkruaj neper foruma si dikush e dikush... :wink:

Elena
06-09-04, 15:21
Gentiana , pa sex te mire nje lidhje nuk ardhmeri, ska dashuri pa sex te mire, shkurt e shqip, si mund ta dashurosh dike nese nuk te pelqen sexi me te, si mundesh te jesh e sinqert, nese ti ben sex me te vetem se e don si njeri por sexi katastrof.

Nese je e ketij mendimi ateher kur te shkojsh ne shtrat mendo per respektin, dashurin , dhe sinqeritenin , ndoshta do te ndihmojn te fitosh orgazem.

S'eshte qudi qe shumica e femrave tona jan te frustruara, ngase kur e zgjedhin partnerin e jetes se tyre shikoj, parat(dashurin), veturen(respektin), shtepin(sinqeritetin) etj me rradhe, se jemi te njohura per kete dukuri.

Sa i perket pytjes tende se a do mund te jetoja vetem me sex te mire, pa dashuri, respekt dhe sinqeritet, zakonisht kur e gjejm partnerin nuk fillon menjeher sexi, po fillon dashurija, respekti dhe ketoj jan gjera te te bien der te ajo qe te kesh sex me ate person, barem te une eshte ashtu.

Pa ofendime ndaj askujt, ky eshte mendimi ime personal.


100% pajtohem me ty :wink:Kaltrina,
Me vjen mire qe ende ka femra qe mendojne ne kete menyre.
Te pershendes :wink:\


Te pershendes edhe une ty

All the best :wink:

Elena
06-09-04, 15:28
Sepse edhe une kam mendimin e njejte me ju te dyja

All the best :wink:

aferdita
06-09-04, 15:30
valla qika, bash mire qe pasni hy ne evrop se erdhi edhe koha

Honesty^uk.
06-09-04, 16:49
valla qika, bash mire qe pasni hy ne evrop se erdhi edhe koha


:wink: po aferdita rri ti rri
a po e shikon sa jemi civilizuar :wink:
te pershendet Honesty

aferdita
06-09-04, 19:27
valla qika, bash mire qe pasni hy ne evrop se erdhi edhe koha


:wink: po aferdita rri ti rri
a po e shikon sa jemi civilizuar :wink:
te pershendet Honesty

hahahaha Honesty nuk po di valla qka me be qe me hy edhe une si keto ne evrope :wink: :lol: :lol:

just 4 fun
06-09-04, 19:54
E ke bere te qarte se seksi nuk eshte i rendesishem per ty.
Po te lutem me trego dicka, a ke pas ndonjeher ne jete sex te mire, apo hyn ne rangun e femrave qe kur skan perjetuar orgazem, sepse pendryshe nuk do te thuash keshtu.
Apo nga kompleksi apo frustrimi mundohesh te ngushllosh veten me kete menyr.

Pa keqkuptime ......
:lol: :lol: :lol: :lol:

Jo jo, gabim je, se nuk thash se seksi nuk esht i rendesishem, po thash qe nuk esht ne rend te par si per ty.

Kurse per jeten seksuale timen, kjo esht Private, dhe nuk flas me gjithkend, e me se paku e shkruaj neper foruma si dikush e dikush... :wink:

Ah dmth e don seksin, por nuk don te shkruash neper forume, po mire cka je ti Psikologe e Forumit , qe jep keshilla te dobeta, apo cka????

Nga ana ime te diskutosh jeten seksuale nuk eshte asnje krim, apo marri, si nje shoqri e civilizuar, ku te gjithe te rriturit kan sex, nuk e kuptoj kur e bejm pse mos ta diskutojm, apo eshte ajo ta bejm e mos ti tregojm askujt e te shitemi si "vajza te mira". Kan vdekur ato kohera, barem ashtu eshte ne shoqerin dhe rrethin tim.

:wink: :wink:

Gentiana
06-09-04, 20:53
Ah dmth e don seksin, por nuk don te shkruash neper forume, po mire cka je ti Psikologe e Forumit , qe jep keshilla te dobeta, apo cka????

Nga ana ime te diskutosh jeten seksuale nuk eshte asnje krim, apo marri, si nje shoqri e civilizuar, ku te gjithe te rriturit kan sex, nuk e kuptoj kur e bejm pse mos ta diskutojm, apo eshte ajo ta bejm e mos ti tregojm askujt e te shitemi si "vajza te mira". Kan vdekur ato kohera, barem ashtu eshte ne shoqerin dhe rrethin tim.

:wink: :wink:

Te Citoj:si nje shoqri e civilizuar, ku te gjithe te rriturit kan sex.
Pyetje: Mendon mbase paske pasur seks se vertet je rritur??
Vetem kaq pata, sa i perket ksaj teme, se koha me duket me e vlefshme qe te shkruaj ne tema tjera... :wink:

Genta

just 4 fun
06-09-04, 22:47
Ah dmth e don seksin, por nuk don te shkruash neper forume, po mire cka je ti Psikologe e Forumit , qe jep keshilla te dobeta, apo cka????

Nga ana ime te diskutosh jeten seksuale nuk eshte asnje krim, apo marri, si nje shoqri e civilizuar, ku te gjithe te rriturit kan sex, nuk e kuptoj kur e bejm pse mos ta diskutojm, apo eshte ajo ta bejm e mos ti tregojm askujt e te shitemi si "vajza te mira". Kan vdekur ato kohera, barem ashtu eshte ne shoqerin dhe rrethin tim.

:wink: :wink:

Te Citoj:si nje shoqri e civilizuar, ku te gjithe te rriturit kan sex.
Pyetje: Mendon mbase paske pasur seks se vertet je rritur??
Vetem kaq pata, sa i perket ksaj teme, se koha me duket me e vlefshme qe te shkruaj ne tema tjera... :wink:

Genta


Shkruaj, shkruaj se ketu shifet sa ke jete private,se eshte qudi qe jeton ne endrra e antarsuar me pak se nje vit ke shkruar afer 3600 mendime ne kete forum, e deshmon se sa e menqur je!!!! apo me siguri ky eshte i vetmi vend ku mundesh te filozofosh, se me siguri ne jeten private nuk ta ven vemendjen askush, e ketu mundesh ti hjekesh frustrimet dhe te shitesh intelegjente.


No hart feelings babe :wink: :wink:

Laperi_CH
06-09-04, 22:57
:lol:

Murgesha
06-09-04, 23:10
Shkruaj, shkruaj se ketu shifet sa ke jete private,se eshte qudi qe jeton ne endrra e antarsuar me pak se nje vit ke shkruar afer 3600 mendime ne kete forum, e deshmon se sa e menqur je!!!! apo me siguri ky eshte i vetmi vend ku mundesh te filozofosh, se me siguri ne jeten private nuk ta ven vemendjen askush, e ketu mundesh ti hjekesh frustrimet dhe te shitesh intelegjente.


No hart feelings babe :wink: :wink:

just 4 fun me habite me ket shkrim. Ani kur po e baj mend se une kam mbi 4200 shkrime, po kam frige te te drejtohem se ndoshta me akuzon se as une nuk kam kurrfare jete private???
Seshte cudi se edhe regjistrimi im daton me pak se nje vit. Wow deri sa e lexova kete shkrimin tend mburresha per shkrimet e mia e tani e tutje sme mbetet tjeter veq te turperohem :oops: :oops: Kam nje keshille te lutem as ti mos shkruaj, mos na merr lakmi mua e Gentes, se po te hup jeta private, bile nese e ke ket jet me kaq me avantura siq e shkruan vertet do te ishte mekat.

just 4 fun
06-09-04, 23:42
Shkruaj, shkruaj se ketu shifet sa ke jete private,se eshte qudi qe jeton ne endrra e antarsuar me pak se nje vit ke shkruar afer 3600 mendime ne kete forum, e deshmon se sa e menqur je!!!! apo me siguri ky eshte i vetmi vend ku mundesh te filozofosh, se me siguri ne jeten private nuk ta ven vemendjen askush, e ketu mundesh ti hjekesh frustrimet dhe te shitesh intelegjente.


No hart feelings babe :wink: :wink:

just 4 fun me habite me ket shkrim. Ani kur po e baj mend se une kam mbi 4200 shkrime, po kam frige te te drejtohem se ndoshta me akuzon se as une nuk kam kurrfare jete private???
Seshte cudi se edhe regjistrimi im daton me pak se nje vit. Wow deri sa e lexova kete shkrimin tend mburresha per shkrimet e mia e tani e tutje sme mbetet tjeter veq te turperohem :oops: :oops: Kam nje keshille te lutem as ti mos shkruaj, mos na merr lakmi mua e Gentes, se po te hup jeta private, bile nese e ke ket jet me kaq me avantura siq e shkruan vertet do te ishte mekat.

Femra une ju respektoj juve dhe punen tuaj, qe e beni ne kete forum, por nje gje nuk me pelqen qe disa prej jush nuk keni respekt per mendime tjera dhe jeni te hapura shumicen e rasteve vetem per mendimet tuaja.

Andaj pa ofendime ju lutem.

Sa i perket jetes sime nuk eshte me avantura sdi ku e pase marre ket pershtypje, apo ky eshte nje paragjykim per persona qe e kan lirin e mendimit :!:

:wink: :wink

=============================================
perse duhet qe te nderhyhet per tu kujtuar njerezve qe kan dalur nga tema :?: :?: :?:

do ju kisha lutur qe ti permbaheni temes dhe te mos filloni me
debate personale
ose do te na detyroni te bejme mbylljen e temes
Tung
Honesty

Honesty^uk.
07-09-04, 00:34
valla qika, bash mire qe pasni hy ne evrop se erdhi edhe koha


:wink: po aferdita rri ti rri
a po e shikon sa jemi civilizuar :wink:
te pershendet Honesty

hahahaha Honesty nuk po di valla qka me be qe me hy edhe une si keto ne evrope :wink: :lol: :lol:

jo bre Aferdita as mos u merr lakmi
cdo gje qe shijohet para kohe nuk ka vlere

Loloku
07-09-04, 08:16
valla qika, bash mire qe pasni hy ne evrop se erdhi edhe koha


:wink: po aferdita rri ti rri
a po e shikon sa jemi civilizuar :wink:
te pershendet Honesty

hahahaha Honesty nuk po di valla qka me be qe me hy edhe une si keto ne evrope :wink: :lol: :lol:

Mu duk si e pergjithshme edhe pse i drejtohesh Honesty, prandaj po jap nje mendim!
Ne Evrope eshte koha te hysh (bile atje me duket se ke hy prej kohesh), por jo evropa te hyj permes teje ishalla a?
Ok per Evrope por nese don bum edhe me te madh, te hysh ne NATO kush se ka, dinamike jete qe me te ra bretku prej qejfi!

Jeta eshte jete qe jetohet njehere dhe secili ka te drejte ta jetoje e ta diskutoj sipas shijes dhe deshirave te veta. Sa me lirshem ta besh aq me shume do ta shijosh!

Murgesha
07-09-04, 09:01
Femra une ju respektoj juve dhe punen tuaj, qe e beni ne kete forum, por nje gje nuk me pelqen qe disa prej jush nuk keni respekt per mendime tjera dhe jeni te hapura shumicen e rasteve vetem per mendimet tuaja.

Andaj pa ofendime ju lutem.

Sa i perket jetes sime nuk eshte me avantura sdi ku e pase marre ket pershtypje, apo ky eshte nje paragjykim per persona qe e kan lirin e mendimit :!:

:wink: :winkjust 4 fun me vjen keq qe po keqkuptohemi, une e pata fjalen per sasine e shkrimeve.
Po te tregoj per veten time, jeten private e kam shume mire te rregulluar, nga ana emocionale qendroj mire, e shkruaj ne forum sa per tu argetuar.
Andaj tjera here mos u bazo se pse dikush poston shkrime ne numer te madh ketu, nuk ka jete private. Se fundi i fundit ti, une, ai, ajo dasht e pa dashte kemi formuar nje shoqeri komunikuese, apo ta quajme nje bashkesi. Bashkesia e qytetareve te forumit, qe me nje menyre mund te quhet edhe shoqeri me interesa te njejta. Andaj mua me vjen keq pikerisht per mendimin tend se nese dikush shkruan shume shkrime nuk ka jete private te organizuar.
Besoj se po kuptohemi.

Gentiana
07-09-04, 11:01
Shkruaj, shkruaj se ketu shifet sa ke jete private,se eshte qudi qe jeton ne endrra e antarsuar me pak se nje vit ke shkruar afer 3600 mendime ne kete forum, e deshmon se sa e menqur je!!!! apo me siguri ky eshte i vetmi vend ku mundesh te filozofosh, se me siguri ne jeten private nuk ta ven vemendjen askush, e ketu mundesh ti hjekesh frustrimet dhe te shitesh intelegjente.


No hart feelings babe :wink: :wink:

:roll: :roll: :roll: :?

turisti
07-09-04, 11:29
Ha,ha,ha,ha- jeta eshte e thjeshte,por njerzit e komplikojne. :wink:

Gentiani
07-09-04, 19:19
Ha, hahahaaaaaaaa, ani un desha t huazoja m shum shkrime, si duket paskam qen duke gabuar, se nuk qenka mir :wink: :wink: :lol: :lol:

A ka mundsi t mi reduktoni shkrimet, mundsisht vetm nja 30 postime t mbeten si t just 4 fun ktu?! :lol: :lol: :lol:

Hej, more Moderator, mos i prekni se vetm un e dij se t zinjt e ullirit kam hequr ti bj kto q kam, ani me i reduktuar :lol: :lol:

H, se e harrova edhe pyetjen, nejse se si duket u futa llugave, por ju lutem postimet mos mi shlyeni, se kthehem gjithsesi t jap prgjigjen plus t rris numrin e postimeve ha,hahaaaaa :lol: :lol: :lol:

aferdita
07-09-04, 20:50
jo bre Aferdita as mos u merr lakmi
cdo gje qe shijohet para kohe nuk ka vlere

Honesty me te thene te drejten as qe me pelqen se si jetojn te evropes,por po cuditem me vajzat tona qe kan ndryshuar aq shume,veq ishalla behet mire :wink: :lol:

Honesty^uk.
07-09-04, 21:07
Honesty me te thene te drejten as qe me pelqen se si jetojn te evropes,por po cuditem me vajzat tona qe kan ndryshuar aq shume,veq ishalla behet mire :wink: :lol:

Po aferdita mire do te behet
dhe ketyre vajzave tona qe na jane civilizuar me shume se euro-perendimoret
u rafte KOMETA :wink:

just 4 fun
07-09-04, 21:41
Femra une ju respektoj juve dhe punen tuaj, qe e beni ne kete forum, por nje gje nuk me pelqen qe disa prej jush nuk keni respekt per mendime tjera dhe jeni te hapura shumicen e rasteve vetem per mendimet tuaja.

Andaj pa ofendime ju lutem.

Sa i perket jetes sime nuk eshte me avantura sdi ku e pase marre ket pershtypje, apo ky eshte nje paragjykim per persona qe e kan lirin e mendimit :!:

:wink: :winkjust 4 fun me vjen keq qe po keqkuptohemi, une e pata fjalen per sasine e shkrimeve.
Po te tregoj per veten time, jeten private e kam shume mire te rregulluar, nga ana emocionale qendroj mire, e shkruaj ne forum sa per tu argetuar.
Andaj tjera here mos u bazo se pse dikush poston shkrime ne numer te madh ketu, nuk ka jete private. Se fundi i fundit ti, une, ai, ajo dasht e pa dashte kemi formuar nje shoqeri komunikuese, apo ta quajme nje bashkesi. Bashkesia e qytetareve te forumit, qe me nje menyre mund te quhet edhe shoqeri me interesa te njejta. Andaj mua me vjen keq pikerisht per mendimin tend se nese dikush shkruan shume shkrime nuk ka jete private te organizuar.
Besoj se po kuptohemi.

Done deal girl, whatever you say, honestly I dont give a sh....!

Cheers :wink: :wink:

Banderrass
08-09-04, 15:35
o Shqiptar Boni Sex sa t munii por dieni me Kned... .. por mos harroni te perdorni Kondom.. sepse Sexi qdo semundje te trupit Sheron .. ishalla s ma merrni inati qe ju thash kshtu .. sepse shumices ktu jau kona hehehe :)

Banderrass
08-09-04, 15:36
o Shqiptar Boni Sex sa t munii por dieni me Kend... .. por mos harroni te perdorni Kondom.. sepse Sexi qdo semundje te trupit Sheron .. ishalla s ma merrni inati qe ju thash kshtu .. sepse shumices ktu jau kona hehehe :) .. kjo e dyta ishte korigjim i nje gabimit qe kisha ber ne fjalen Kend ..kaloni hishem

turisti
08-09-04, 23:08
o Shqiptar Boni Sex sa t munii por dieni me Kend... .. por mos harroni te perdorni Kondom.. sepse Sexi qdo semundje te trupit Sheron .. ishalla s ma merrni inati qe ju thash kshtu .. sepse shumices ktu jau kona hehehe :) .. kjo e dyta ishte korigjim i nje gabimit qe kisha ber ne fjalen Kend ..kaloni hishem

STRENGER IN DE NIGTH-AIDS IN DE MORNING :wink:

( me falni per gabime eventuale,sepse une nuk e zotroj Anglishten). :wink:

dr1ta
08-09-04, 23:13
po :)

sarah_ch
09-09-04, 10:34
:oops: cfar teme e mir hahah

sarah_ch
09-09-04, 10:39
kisha than se ne kohen e fundit smundesh ti besosh askujt andaj pritni deri ne martes pershendetje per te gjith pershendetje te vecanta per kumano<art

nitushe
09-09-04, 14:25
bon more se ma leht me pas per diten e grave me nejt palut hahhaahah kshtuqe e kryn ma heret edhe rrin ma shlirt :wink

Loloku
09-09-04, 14:31
E me ba mos me u martu jiq se nuk te pelqen fati, a hoq mos me provu sexin a?

Nexhati
13-09-04, 15:12
Cilin shekull po jetojme.....

sarah_ch
13-09-04, 16:18
pershendetje per Nexhatin

hej shum bre kemi perparu per ksi lloj pun jemi ne shekullin e 30 apo sdi ku por nese esht fjala per mesime sikur te jemi ne shekullin e 5 tung

Barbaroza
13-09-04, 18:55
E me ba mos me u martu jiq se nuk te pelqen fati, a hoq mos me provu sexin a?

Sa i perket mendimit tim-HIQ :wink:

imodium
14-09-04, 08:24
ska sex para martese hiq.

Sepse tani sex mas martese esht ma intensiv sepse menzi e ki prit hahahahhahahahahhahhahahahahhaahhahahahahha.

jo jo hajgare bona une se tash jena ne shekullin e 30 e nuk ban me bo sex para martese se esht primitive me bo sex para martese.

qka dmth sex para martese qy
po as sex mas martese nuk ban per qef
por vetem me be femi dhe pik.

edhe shum po vje keq se do qetu po mendojn sikur keta fliqanat gjerman se qihen edhe me shtaz.

Loloku
14-09-04, 09:49
E me ba mos me u martu jiq se nuk te pelqen fati, a hoq mos me provu sexin a?

Sa i perket mendimit tim-HIQ :wink:

Me lejo te mos pajtohem me ty Barbaroza, perkunder respektit qe me imponon!

Martesa nuk eshte vetem per sex, mendoj une, edhe sexi nuk eshte vetem per martese gjithashtu. Sexi eshte nevoje biologjike kurse martesa nevoje (kategori) shoqerore! Pra, perapra bene pa martese se pa sex!

ilire
15-09-04, 06:37
Pershendetje lazdrani met vertet , une nuk pajtohem me sex para martese sepse nuk dihet qa ndodh ne te ardhmen ndoshta per at momentin eshte nje gje e mir po me von te del shum keq . tung

imodium
15-09-04, 10:11
ilire qashtu esh mir e ki. :wink:

lazdrani
16-09-04, 11:25
Pershendetje lazdrani met vertet , une nuk pajtohem me sex para martese sepse nuk dihet qa ndodh ne te ardhmen ndoshta per at momentin eshte nje gje e mir po me von te del shum keq . tung
Plotesisht me te drejte Ilire une pajtohem me mendimin tende :wink:

Donika
16-09-04, 12:41
tung njerzi,

mendoj se nese e dshuron dikand, edhe mundesh te kesh sex me te dashurin/dashuren para martese,

sa vjet dojna me jetu? une mendoj se duhet te veprohet ashtu si zemra ta don.

mendim i imi,

pershendetje nga une Donika

Kaltrina
16-09-04, 13:49
Pershendetje lazdrani met vertet , une nuk pajtohem me sex para martese sepse nuk dihet qa ndodh ne te ardhmen ndoshta per at momentin eshte nje gje e mir po me von te del shum keq . tung


Epo une kam mendim krejte te kundert nga ky. Psh une per vete nuk isha martu kurre me dikend qe nuk kam pase sex, se nuk i dihet, qka nese nuk me pelqen diqka te ai, do te me duhej te ndahesha pas martese, keshtu qe njehere provoje e tani prano martesen. Dil nje kohe me te, provoj te gjitha edhe mendohuuuu miire se a eshte i verteti per ty, perndryshe njerez apsolutisht jeni larg shekullit 21.
pershendetje

Tomori
16-09-04, 13:56
Pershendetje lazdrani met vertet , une nuk pajtohem me sex para martese sepse nuk dihet qa ndodh ne te ardhmen ndoshta per at momentin eshte nje gje e mir po me von te del shum keq . tung


Epo une kam mendim krejte te kundert nga ky. Psh une per vete nuk isha martu kurre me dikend qe nuk kam pase sex, se nuk i dihet, qka nese nuk me pelqen diqka te ai, do te me duhej te ndahesha pas martese, keshtu qe njehere provoje e tani prano martesen. Dil nje kohe me te, provoj te gjitha edhe mendohuuuu miire se a eshte i verteti per ty, perndryshe njerez apsolutisht jeni larg shekullit 21.
pershendetje


I love you more than yesterday-less than kaltrina

Barbaroza
16-09-04, 14:57
E me ba mos me u martu jiq se nuk te pelqen fati, a hoq mos me provu sexin a?

Sa i perket mendimit tim-HIQ :wink:

Me lejo te mos pajtohem me ty Barbaroza, perkunder respektit qe me imponon!

Martesa nuk eshte vetem per sex, mendoj une, edhe sexi nuk eshte vetem per martese gjithashtu. Sexi eshte nevoje biologjike kurse martesa nevoje (kategori) shoqerore! Pra, perapra bene pa martese se pa sex!
Loloku,une e kam e kam krijuar botekuptimin tim rreth kesaj ceshtjeje.Nese zhytesh ne sex para martese pa qene kurre e martuar,ne mentalitetin tone do te fitosh epitetin e femres se perdalur,sepse pas nje partneri,vie i dyti,pastaj i treti...
Martesen une e konsideroj te shenjte sepse edhe feja ime e kerkon jeten bashkeshortore per shume qellime(te mira,natyrisht)!

lazdrani
16-09-04, 19:37
E me ba mos me u martu jiq se nuk te pelqen fati, a hoq mos me provu sexin a?

Sa i perket mendimit tim-HIQ :wink:

Me lejo te mos pajtohem me ty Barbaroza, perkunder respektit qe me imponon!

Martesa nuk eshte vetem per sex, mendoj une, edhe sexi nuk eshte vetem per martese gjithashtu. Sexi eshte nevoje biologjike kurse martesa nevoje (kategori) shoqerore! Pra, perapra bene pa martese se pa sex!
Loloku,une e kam e kam krijuar botekuptimin tim rreth kesaj ceshtjeje.Nese zhytesh ne sex para martese pa qene kurre e martuar,ne mentalitetin tone do te fitosh epitetin e femres se perdalur,sepse pas nje partneri,vie i dyti,pastaj i treti...
Martesen une e konsideroj te shenjte sepse edhe feja ime e kerkon jeten bashkeshortore per shume qellime(te mira,natyrisht)!
Barbaroza keni shume te drejte :!: :wink:

yllka
19-01-05, 12:57
tung njerzi,

mendoj se nese e dshuron dikand, edhe mundesh te kesh sex me te dashurin/dashuren para martese,

sa vjet dojna me jetu? une mendoj se duhet te veprohet ashtu si zemra ta don.

mendim i imi,

pershendetje nga une Donika


Donika nese jam e fejuar ndoshta ,perndryshe Jo :wink: Yllka

sarasara
19-01-05, 16:27
seks para martese,e kam pas nji shoqe thojke nuk flej me te fejumin tem para martese se masnej kur te martohemi nuk na metet tjeter veq muhabet me ba se tana i kemi provu.
ok,un per vete parpara kam menu qe duhet me prit deri ne naten e pare te marteses,po tash nuk jam e ati mendimit,normal duhet me menu shum para se te veprosh.
nese duhemi e e dim qka dojme te dyt pse jo po me kujdes a :?:

Kercovari
19-01-05, 20:09
seks para martese,e kam pas nji shoqe thojke nuk flej me te fejumin tem para martese se masnej kur te martohemi nuk na metet tjeter veq muhabet me ba se tana i kemi provu.
ok,un per vete parpara kam menu qe duhet me prit deri ne naten e pare te marteses,po tash nuk jam e ati mendimit,normal duhet me menu shum para se te veprosh.
nese duhemi e e dim qka dojme te dyt pse jo po me kujdes a :?:
Sarasara,o para o pas martese,njeheri duhet thyer ajo dritare e verber se merdhin dallandyshi jashte.Sevapin e ke te qaj virani yte,mos e pervelo te mjerin se sa shoh une ne hall qenka me ty.Haaahaaaha!

Mafiozi
20-01-05, 19:57
seks para martese,e kam pas nji shoqe thojke nuk flej me te fejumin tem para martese se masnej kur te martohemi nuk na metet tjeter veq muhabet me ba se tana i kemi provu.
ok,un per vete parpara kam menu qe duhet me prit deri ne naten e pare te marteses,po tash nuk jam e ati mendimit,normal duhet me menu shum para se te veprosh.
nese duhemi e e dim qka dojme te dyt pse jo po me kujdes a :?:


Pajtohem plotesisht me mendimin tend sarasara.

Dua vetem te shtoj qe duhet me pas shum kujdes, me qen i-e sigurt qe
do ta kaloni jeten se bashku (te fejuar, te dashuruar). Nuk duhet mu kthyer
mbrapa, perndryshe e ben siq deshiron me te dashuren-in.


Pershendetje :wink:

sarasara
21-01-05, 15:01
seks para martese,e kam pas nji shoqe thojke nuk flej me te fejumin tem para martese se masnej kur te martohemi nuk na metet tjeter veq muhabet me ba se tana i kemi provu.
ok,un per vete parpara kam menu qe duhet me prit deri ne naten e pare te marteses,po tash nuk jam e ati mendimit,normal duhet me menu shum para se te veprosh.
nese duhemi e e dim qka dojme te dyt pse jo po me kujdes a :?:


Pajtohem plotesisht me mendimin tend sarasara.

Dua vetem te shtoj qe duhet me pas shum kujdes, me qen i-e sigurt qe
do ta kaloni jeten se bashku (te fejuar, te dashuruar). Nuk duhet mu kthyer
mbrapa, perndryshe e ben siq deshiron me te dashuren-in.bravo goja te lumte :wink:

Pershendetje :wink:

Mafiozi
21-01-05, 23:29
seks para martese,e kam pas nji shoqe thojke nuk flej me te fejumin tem para martese se masnej kur te martohemi nuk na metet tjeter veq muhabet me ba se tana i kemi provu.
ok,un per vete parpara kam menu qe duhet me prit deri ne naten e pare te marteses,po tash nuk jam e ati mendimit,normal duhet me menu shum para se te veprosh.
nese duhemi e e dim qka dojme te dyt pse jo po me kujdes a :?:


Pajtohem plotesisht me mendimin tend sarasara.

Dua vetem te shtoj qe duhet me pas shum kujdes, me qen i-e sigurt qe
do ta kaloni jeten se bashku (te fejuar, te dashuruar). Nuk duhet mu kthyer
mbrapa, perndryshe e ben siq deshiron me te dashuren-in.bravo goja te lumte :wink:

Pershendetje :wink:


Bravo sidomos per ty :wink:

Ftoi
22-01-05, 16:44
o Shqiptar Boni Sex sa t munii por dieni me Kendd... .. por mos harroni te perdorni Kondom.. sepse Sexi qdo semundje te trupit Sheron .. ishalla s ma merrni inati qe ju thash kshtu .. sepse shumices ktu jau kona hehehe :)


JOOOOOOOOOO un hiq me tu idhrue,

ooooooooo jeta nuk kthehet mbrapa,

e mos po grrithet kush masanej,
se shej tybe nuk i jet haaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa.

Ftoi
22-01-05, 16:48
o Shqiptar Boni Sex sa t munii por dieni me Kend... .. por mos harroni te perdorni Kondom.. sepse Sexi qdo semundje te trupit Sheron .. ishalla s ma merrni inati qe ju thash kshtu .. sepse shumices ktu jau kona hehehe :)


JOOOOOOOOOO un hiq me tu idhrue,

ooooooooo jeta nuk kthehet mbrapa,

e mos po grrithet kush masanej,
se shej tybe nuk i jet haaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa.

dardha
25-01-05, 11:29
Moderator hiqni keto se mjafton vetem njeher tek faqja 8.

pasha nje zot ase vet se dij si dulen hahaaaa.

haahhahhah ftoi prej qefit qe ke pas me ba dashni para martese te kan dale more gjithe keto here
:P :P

Mucaj Artan
25-01-05, 21:36
Un mendoj se burri duhet me ba provoj ne sex ma heret . Po tash me fol dreit nuk ban edhe kjo se ti ban sex ma heret e i nrron femnat , e masane sicili pe don gruen Qik . Nj vajz qe ska pas dashnor .....edhe edhe . Une mendoj se duhet me prit te dyt deri ne naten e marteses. Duhet mu ba korrekt :) :) :)

Tina007
26-01-05, 16:33
Une ju kisha lut qe te gjith me ber sex hiq mos pritni martesen aiiiiiiiiiii boll ke ma :p hahahhahhhah lol
Knaqu se po behet me mir, edhe vetem kushe te rren se tybe me munde te gjith kishin ba sex , por si thojn po ja kana por spo e le nana ;)
tashe kaloni mir Ju pershendes

Toni_4Ever
14-03-05, 13:50
Une ju kisha lut qe te gjith me ber sex hiq mos pritni martesen aiiiiiiiiiii boll ke ma :p hahahhahhhah lol
Knaqu se po behet me mir, edhe vetem kushe te rren se tybe me munde te gjith kishin ba sex , por si thojn po ja kana por spo e le nana ;)
tashe kaloni mir Ju pershendes

Te pershendes Tina007

Pajtohem plotsisht me mendimi tend une mendoj se ska kur qfar arsyje me prit deri ne martes. nuk e dija si mendojn te tjeret por une personalisht nuk kisha mujt me duru deri kur ti vije koha marteses dhe tani te futem ne jeten sexuale.

tung nga Toni

15-03-05, 13:45
aaaaaaaaaiiiii me prit tej t martohesh , e ata q smartohen hiq :oops: :oops: :oops:

rilindi
15-03-05, 16:15
sexi i moshes rinore apo para martetses esht nje diqka qe e don qdo i ri apo e re andaj ju preferoj se nese vertet jav don loqka bene pse jo por normal me kufizime dhe dhe mundon ta beni ate me ata qe vertet te vlersojn, e jo me ata qe per momentin ju ngitet temparatuar apo bin nen ndikimin e ndjenjav ...............................................

florian
15-03-05, 19:20
PSE JO? ESHTE NJE NGA GERAT QE NGA MOS DAKORDI MUND TE NDAJ NJE CIFT E MUND EDHE TI BASHKOJ .

Psikologu
17-03-05, 21:33
Pershendetje

Vetem po deshiroj ta dij se sa mashkuj e ruajn virgjinitetin para marteses.

OPse a do ta humbnin virgjinitetitn para martese nese u ipet rasti.

uck_aksh
19-03-05, 21:50
une mendoj se nuk ka lidhje a eshte e martuar apo e pa martuar sex eshte sex une po te isha femer nuk do ta leja as nje ore pa sex.
po i porosis te gjitha femrat o grani sexit se kur te vini ne vitet e mija do te baheni pishman edhe keni mi kujtuar keto shenime te mijat
hahahahahahahh :lol:

florian
20-03-05, 09:58
une mendoj se nuk ka lidhje a eshte e martuar apo e pa martuar sex eshte sex une po te isha femer nuk do ta leja as nje ore pa sex.
po i porosis te gjitha femrat o grani sexit se kur te vini ne vitet e mija do te baheni pishman edhe keni mi kujtuar keto shenime te mijat
hahahahahahahh :lol:

RROFT SINQERITETI ,SHYQYR QE NUK JAN TAN SI TI .

Gjumashja
20-03-05, 11:31
boni sex veq runu po smuni :P

Toni_4Ever
20-03-05, 13:49
boni sex veq runu po smuni :P

gjumashja ruju ti se ter diten po je ne gjum kujdes

mos ki dert per neve une personalisht jam i mbrojtur edhe i armatosur mir kjo mjafton

Gjumashja
20-03-05, 14:08
boni sex veq runu po smuni :P

gjumashja ruju ti se ter diten po je ne gjum kujdes

mos ki dert per neve une personalisht jam i mbrojtur edhe i armatosur mir kjo mjafton


per mu ska rrezikse e shoh ne ender

e_martumja
20-04-10, 22:15
Nisoj ishe si mas marteses :smile:

roadrunner
20-04-10, 22:25
Mos bani ksi sene se ju keshin ok. Ka ktu qesishne se ju jet hatri hahahaha


http://www.arcadja.com/artmagazine/en/wp-content/gallery/_varie/the-blue-noses-chechen-marylin.jpg

Hajdede
11-05-10, 16:19
Esht gabimi me i madh qe mund ta bj nje cift. Ne meshkujt, zakonisht, pas testimit te nje makine qe gjithmon kemi endrruar, sikur na hiqet qejfi.

YanYan
12-05-10, 01:11
Esht gabimi me i madh qe mund ta bj nje cift. Ne meshkujt, zakonisht, pas testimit te nje makine qe gjithmon kemi endrruar, sikur na hiqet qejfi.

Hahaha, se prita kete nga ty, aq me teper duke pare se cfare
kishe shkruar tek tema "Ca do ti thoje personit te zemres?" :P

Nqs njeriu vendos te martohet eshte nga dashuria...t'pakten
keshtu eshte idealja ne standartet sociale. Nqs ti e do nje person,
ai/ajo nuk te merzitet kurre dhe cdo gje e jotja do te jete edhe
e personit qe do. Dmth, problemi nuk i bie tek seksi para
martese por tek karakteri i burrit...

Hajdede
12-05-10, 14:32
(...) aq me teper duke pare se cfare
kishe shkruar tek tema "Ca do ti thoje personit te zemres?" :P

...

Lerm te ta sqaroj kte fjaline shkruar nga une "vafsh ne shtratin tim se shpejti de", meqe e ke kuptuar ndryshe nga ajo qe kam dashur te them un.

"Vafsh ne shtratin tim se shpejti de" do te thote se ne ende nuk kemi ber dashuri, porse une shpresoj te ndodh se shpejti. Pra, ne kte kontekst, une deshiroj qe te ndodh dhe jo ka ndodhur.