PDA

View Full Version : Pse thonė burri ėshtė pėr 7 gra?


Faqet : [1] 2

lazdrani
11-04-04, 11:42
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani :wink:

Murgesha
11-04-04, 13:02
Une nuk e di se ku e ka burimin kjo thenje.
Po ti e din se nese burri eshte per 7 gra ateher gruaja eshte per nje katund. :lol: :lol: :lol:

florian
11-04-04, 13:06
thon se burri asht per 7 gra per muslumant se me i pas vec dy ato rrehen me njana tjetren me i pas tri bajn llafe tan diten e kshu kan venos me ja lejue me i marr 7 gra nja per cdo dit te javs .

apo asht se ka ma shum femna ne bot e cdo burri i takojn 7 gra.

hana
11-04-04, 13:32
nqs nje burr i mban 7 gra valla hallall i koft :roll: :lol: meriton me shku drejt e ne parjas [gjenet] :lol:

Barbaroza
11-04-04, 14:59
Valla me qene une e shtata,gjashte tjerat i kish vene para pushkatimit :wink:

florian
11-04-04, 15:44
oj barbaroz e me kan e para ca ba se me kan e shtata je gruja e funit e ma e preferumja.

Barbaroza
11-04-04, 16:15
Flroian,pa marre parasysh cila do te isha,e para apo e fundit,te gjitha tjerat do t'i ekzekutoja pa gjyq :wink:

Murgesha
11-04-04, 19:16
wow Sa e rrezikshme kjo Barabroza. Shuj moj se zoti e ka lejuar martesen me 7 gra :wink:

sexybrikenda
11-04-04, 20:50
Eh morre Dreq oh lazdran apke su knaqe me nje po lype ani pake shtate copa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Po me dhimbesh se te mbysin more djalo,po ti si Lazdran te besohet gjithcka pasha mamin ah dreqo dreqo :wink:

lazdrani
12-04-04, 11:37
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Barbaroza me pelqen mendimi i juaj :wink:

Gentiana
12-04-04, 15:56
Barbaroza sis ashtu bre tregoju ktyre djemve, se keshtu do te reagoja edhe un. More burr per 7 gra,ku keni pa ju keshtu :wink:

drenousha
13-04-04, 12:08
burri per 7gra??????????????
nuk po mujn me majt 1 leje 7 :lol: :D :lol: :D

lazdrani
13-04-04, 12:37
:roll: drenousha ti flet nga pervoja ah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
14-04-04, 08:56
Jo bre Lazdrani,nuk eshte e thene te flitet veq nga pervoja,por kjo nese logjikohet pak me mend,nuk me duket e arsyeshme,edhe pse ju djemte i kishit marre edhe 70 valla :wink:

zeshkanja
14-04-04, 09:28
E shini se vet kjo tregon se sa EGOISTA jeni ju meshkujt, mendoni vetem per veten tuaj! :wink: :wink:

zeshkanja
14-04-04, 09:28
Pajtohem me Murgeshen kur thot qe nese mashkulli eshte üer 7 gra, gruaja eshte per nje katund! :wink:

lazdrani
14-04-04, 10:24
:roll: Shume bre per nje Katun :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
14-04-04, 10:25
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

drenousha
14-04-04, 10:34
lazdrani une nuk po folli pej provoje po qashtu eshte dhe ju burra gjith keni me kan te njejt
pa keqkuptim a :wink:

lazdrani
14-04-04, 10:42
:lol: :lol: :lol: drenousha moj gjane pse more ashtu te njejte.....Une per vete nuk mundem te ankohem se keto nuset e mija po ndihen te lumtura shume :wink: Adin cka hajde edhe ti ne Pallatin tim e mos rri jashte se po beshesh qull nga shiu :lol: :lol: :lol: :wink:

drenousha
14-04-04, 10:44
:lol: lazdrani une me ardhe ne pallatin tend?
mos thuj se nuk jeni te njejt se vet e din se mire e kam :wink:
ani a po ma pranon ne pallat :?:

lazdrani
14-04-04, 11:18
OOOOOOOOOOOOOOOOo Nuset e mija prej sotit keni edhe nje shoqe :arrow: drenousha qyhet urdhero ndije veten te lire......Sonte do te hajme darken se bashku :lol: :lol: :lol: :wink: Kuku ishallah Murgesha me fale kete here :wink: :wink: :wink:

drenousha
14-04-04, 11:35
ti lazdrani sa nuse i paske ba ne kete forum per ne pallatin tend?

lazdrani
14-04-04, 18:11
Eshte sekrete po nisja dhe prezentohu me nuset dhe e gjene vete pergjigjjen :wink: :D

Honesty^uk.
14-04-04, 22:22
O lazdran eshte kan dikur per 7, se tash a po e sheh se kan ndryshuar gjerat, ishalla mundesh me e mbajt 1 se per 6 te tjerat mos mbaj gajle :cry:

Murgesha
14-04-04, 23:16
OOOOOOOOOOOOOOOOo Nuset e mija prej sotit keni edhe nje shoqe :arrow: drenousha qyhet urdhero ndije veten te lire......Sonte do te hajme darken se bashku :lol: :lol: :lol: :wink: Kuku ishallah Murgesha me fale kete here :wink: :wink: :wink:

Lazdrani mos kukat bre. Ti e din se te kam dhen leje kur une shkoj me ju lut zotit ne darke te bash cka te duash.
Rri ti me kend te doje zemra se une ato momente jam me Zotin e hiq mos ta nin :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 23:27
;))))))))))))))))Murgesh a rrin ti shume me zotin a :?:

Murgesha
14-04-04, 23:46
Honesty shum bre mos me ban me fol. Ti po e din se ku jam tani?
E mos ta marrin vesh Lazdrani :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 23:49
hajt pra se nuk po flas edhe kesaj radhe,se edhe ai nuk me ka degjue pasi ishte shume i zene me pune te brendshme

lazdrani
15-04-04, 09:41
Murgesha ku mbete moj zemer mbrem une kot te kerkojsha po ja qe me treguan se je ne Kaffe te gjeta por kot ishe rraskapitur ne alkohol me Genten.Vetem mos ke dert se Lazdrani do te pret deri sa te zgjoheshe :wink: :wink: :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 09:59
Lazdran, Murgesha nuk e mendonte se ti do mbarosh pune aq shpejt
per ata, ajo vazhdoj me seansa te gjata, :lol: :lol:

sexybrikenda
15-04-04, 09:59
lAZDRAN MURGESHA JOTE TE PASKA TRADHTUE ME TJERET PO HAJT DE SE NUK BEHET TERMETI TASH;EJA BRE TE UNE SE TE DUA PA HILE :P

Murgesha
15-04-04, 10:29
lAZDRAN MURGESHA JOTE TE PASKA TRADHTUE ME TJERET PO HAJT DE SE NUK BEHET TERMETI TASH;EJA BRE TE UNE SE TE DUA PA HILE :P

Kot e Ke Brikenda, tani vjen Genta e tregon se asgje skam bere mbreme.
Ja qe kisha deshire te pij pak me Genten e te pak muhabet se moti sjemi takuar.
Genta trgoj zemer e e mos te mbetet vend per Thashetheme :wink:

Barbaroza
15-04-04, 10:32
Hajt Murgesha se ne e dijme se ti je besnike dhe nuk e tradheton Lazdranin lehte :wink:

Gentiana
15-04-04, 10:34
Qashtu esht sis, as topi nuk e luan. edhe pse kemi ber shum qejf,qudi se si i rrike mendja vetem te Lazdrani ksaj Murgeshe. :roll: hmmmmm qka ish kan kjo Dashuri :wink:

lazdrani
15-04-04, 11:10
Shembull per ty Genta,pra mos ngurro lute lute Florin ndoshta na bashkangjitesh me fatin tim dhe Murgeshes :wink:

zeshkanja
15-04-04, 11:40
Ehhhhhh po edhe po beri murgesha e tradhetoj lazdranin i falet se menjehere shkon dhe rrefehet tek prifterinjet :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-04-04, 11:42
Ehhhhhh po edhe po beri murgesha e tradhetoj lazdranin i falet se menjehere shkon dhe rrefehet tek prifterinjet :lol: :lol: :lol: :lol:

Valla kot e ke Zeshkanja, as nuk rrefehem e as nuk tradhetooj.
Mos mendo se Lazdranin e ke si Rrushin e ja then kollaj mendjen :lol: :wink: :wink: :wink:

lazdrani
15-04-04, 11:46
Ah moj zeshkanja po sherri qe je more Murgesha mos po gaboje mos eshte edhe kjo "nusja "e pallatit tim e paska harruar detyrat e saja :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

zeshkanja
15-04-04, 11:50
Valla me vie mire qe sepaku ti je e lumtur me lazdranin, se qaj RRushi nuk ish asgje puna e ti! Ahhhhhhhh po gaz e mbuluar qe ish ai :twisted: :twisted:

zeshkanja
15-04-04, 11:53
Hahahhahahhahah lazdran mos po te behen shume bre??? :wink: :wink: :wink:
pastaj ja kam frikien timit qe do luftoj me ju dhe nuk dua te ju ve ne siklet dhe te ua prish lumturin qe keni me murgeshen dhe nuset tjera:wink: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
15-04-04, 20:18
:roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Mos u brengos ti se Murgesha te gjene ty nje pune cka duash te kujdesesh dhe nuk mundesh aq lehte te afrohesh ne afersi tone :wink: :P :D

zeshkanja
15-04-04, 20:21
:lol: :lol: :lol: :lol: Te falmnderit por nuk mund te pranij asesi! :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 20:39
Ja fillove Lazdran me i ba 7 aaaaaa :?: :?: :?:
e ku je njeri qe punon sipas kuranit kuranit
a mund ke me i perballue o Lazdran,7 femije jan shume
pa lere ma 7 gra, :roll: :roll:

lazdrani
16-04-04, 12:19
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: LERE MORE TI KURANIN :arrow: MBRETI I TAKOJE TE GJITHA :wink:

ani
15-06-04, 18:20
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: LERE MORE TI KURANIN :arrow: MBRETI I TAKOJE TE GJITHA :wink: OOOOOO LAZDRAN A MOS KIJE NEVOJ PER NDIM SHPREHU SE PO TE NDIMOJ :twisted: :evil: :evil:

lazdrani
16-06-04, 10:55
:roll: :roll: Ani do te le nje Tastament per ju kur te plakem :D :wink:

ani
16-06-04, 18:52
:roll: :roll: Ani do te le nje Tastament per ju kur te plakem :D :wink: SIKUR JA KE NIS TI ME PUNUE NUK KIE ME U PLAK SE KIE ME IK PER LESH SHUM HERET SHUM I RI E ME VJE GJUNA PER TU TUNG :P :?:

yllka
17-06-04, 11:00
:roll: :roll: Ani do te le nje Tastament per ju kur te plakem :D :wink:AH LAZDRAN QE JE TI... 8)

lazdrani
17-06-04, 11:34
Lazdran de :!: :wink:

Vera
19-06-04, 13:24
valla nuk beso qe mundet me qindru burri deri ne shtat gra me i pas----jo jo nuk ben se pas dy grave vdes se lere me shtat ia han koken hahahah :lol: :lol:

E kjo thenie nuk e di as une se nga eshte por eshte evertet se burri nuk eshte mekat ti ket edhe 7 gra.

lazdrani
19-06-04, 13:34
valla nuk beso qe mundet me qindru burri deri ne shtat gra me i pas----jo jo nuk ben se pas dy grave vdes se lere me shtat ia han koken hahahah :lol: :lol:

E kjo thenie nuk e di as une se nga eshte por eshte evertet se burri nuk eshte mekat ti ket edhe 7 gra.
Po pra Vera Burri per shtate gra,e gruja per nje Katune :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
19-06-04, 13:45
valla nuk beso qe mundet me qindru burri deri ne shtat gra me i pas----jo jo nuk ben se pas dy grave vdes se lere me shtat ia han koken hahahah :lol: :lol:

E kjo thenie nuk e di as une se nga eshte por eshte evertet se burri nuk eshte mekat ti ket edhe 7 gra.
Po pra Vera Burri per shtate gra,e gruja per nje Katune :lol: :lol: :lol: :wink:


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: jo ishalla :shock: :shock: se kuku ck apaska me gjet te ngraten GRUA :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

lazdrani
20-06-04, 12:00
valla nuk beso qe mundet me qindru burri deri ne shtat gra me i pas----jo jo nuk ben se pas dy grave vdes se lere me shtat ia han koken hahahah :lol: :lol:

E kjo thenie nuk e di as une se nga eshte por eshte evertet se burri nuk eshte mekat ti ket edhe 7 gra.
Po pra Vera Burri per shtate gra,e gruja per nje Katune :lol: :lol: :lol: :wink:


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: jo ishalla :shock: :shock: se kuku ck apaska me gjet te ngraten GRUA :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

IceGirl
26-06-04, 06:29
aiiiiiii kan thon kur kan thon qe burri esht per 7 gra, ka mbaru mo ajo dit ska mo :) le ta mbajn si duhet njo :wink:

Gentiana
26-06-04, 11:31
Mir e ke tybe, nese munden ta majn nje siq duhet, se per 7 pa at dert flej!!! :wink:

lazdrani
26-06-04, 16:07
Sot ka vetem Burreca se Burrat kane vdekure :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mr_beni
27-06-04, 18:28
po normal se prej si u kurdis dyjeja kan than qe burri eshte per 7 gra 8)

turisti
21-08-04, 15:28
Tregimet jane ne katin e dyte. :wink:

Rudi_1
30-10-04, 22:32
valla nuk beso qe mundet me qindru burri deri ne shtat gra me i pas----jo jo nuk ben se pas dy grave vdes se lere me shtat ia han koken hahahah :lol: :lol:

E kjo thenie nuk e di as une se nga eshte por eshte evertet se burri nuk eshte mekat ti ket edhe 7 gra.
Po pra Vera Burri per shtate gra,e gruja per nje Katune :lol: :lol: :lol: :wink:
Hahaha o lazdran po kto vajzat e sodit hala nuk munden me e kuptu se sa te fort jemi.
Po si mendoni ju vajzat dikush nuk mundet me e mbajt 1 po dikush mundet edhe 70 hehe :lol:

Kercovari
31-10-04, 08:29
Hajde hajli u koft se paskeshit hy ne punet e Sulltan Harrabatit,a keni haruar se ato o kan pas edhe nga treqinde por jo per nje nate.Burrat kan mundesi te njehin deri ne shtate,e pastaj.................?E mori gjumi viranin!

DEA
31-10-04, 08:41
Hajde hajli u koft se paskeshit hy ne punet e Sulltan Harrabatit,a keni haruar se ato o kan pas edhe nga treqinde por jo per nje nate.Burrat kan mundesi te njehin deri ne shtate,e pastaj.................?E mori gjumi viranin!

Ha ha, don te thuash qe s“jane te zotet me per nga nje, e leje mo per 7!

Kercovari
31-10-04, 09:45
Jo Dea
llojshmeria e natyrave te ndryshme ben edhe qudira te pa kritere.
Une nuk eshoh dashurin ne zberthime matematike,e aq me pak nga kendi gjeometrik.Ne dashuri duhet te dishe si te duash,dhe jo te numrosh.
Flm.per mirkuptim i bindur se do te gjesh formulen ne shpirtin e te dashurit tend,duke i ofruar edhe sekretet e tua qe te jetoni te lumtur.

DEA
31-10-04, 09:48
Patjeter, formulen e fsheht te lumturis e kam zberthyer qe moti, dhe tash do te jetojme te lumtur deri ne mbarimin e diteve tona :wink:

blusky
31-10-04, 09:57
Qy shtatė gra,po qa ishė konė mi pas gratė shtatė burra,e kishin kqyrė si mbretėresh.

hasreti
31-10-04, 10:34
Per ate qe nuk asht i zoti edhe nja asht shum e per dikend edhe 77 janė pak. : :evil:

MemphiSx
09-11-04, 21:40
Kjo thenie ska asgje te vertet se tybe fare kohe o ardhe Njo me mujt me majt deri en fund :D Me kan shum i knaqen :D

lazdrani
10-11-04, 11:59
Kjo thenie ska asgje te vertet se tybe fare kohe o ardhe Njo me mujt me majt deri en fund :D Me kan shum i knaqen :D
Oh mos u durzooooooooo he Burre :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
10-11-04, 12:08
Kjo thenie ska asgje te vertet se tybe fare kohe o ardhe Njo me mujt me majt deri en fund :D Me kan shum i knaqen :D
Oh mos u durzooooooooo he Burre :lol: :lol: :lol:Ehhhh more lazdran kur t'plakesh edhe ti si une t'kallxoj :D:D:D

Kaltrushi
10-11-04, 13:15
Ok pra pse de thojn Burri esht per 7 GRA, e gruaja per nje mahall.

(ncuk) po qfart mahalle more, po kunder duhet me kon. Burri per krejt mahall e gruaja. hm jo :oops: se e habita edhe une. gruja per nje burre e burri per nje mahall. Keshtu deshta te them

MemphiSx
10-11-04, 13:21
Ok pra pse de thojn Burri esht per 7 GRA, e gruaja per nje mahall.

(ncuk) po qfart mahalle more, po kunder duhet me kon. Burri per krejt mahall e gruaja. hm jo :oops: se e habita edhe une. gruja per nje burre e burri per nje mahall. Keshtu deshta te themPse a spo bojka hiq gruja per ni burre e burri per ni grua :)

Loloku
10-11-04, 13:23
Me pas kane nuk kishin thene!

Kaltrushi
10-11-04, 13:56
Ok pra pse de thojn Burri esht per 7 GRA, e gruaja per nje mahall.

(ncuk) po qfart mahalle more, po kunder duhet me kon. Burri per krejt mahall e gruaja. hm jo :oops: se e habita edhe une. gruja per nje burre e burri per nje mahall. Keshtu deshta te themPse a spo bojka hiq gruja per ni burre e burri per ni grua :)

Jo po kshtu ban. po more. po qysh jo. ku me marr.

Krokodilli
10-11-04, 19:01
qyre 7 gra.. shum po merreni edhe ju me thanie popullore,,,,,
jom ka e boj plan qysh me majt 1 gru kur te martohem,, ,, e ju thoni 7,,, hahaha
pershendetje...

Gentiani
10-11-04, 19:27
PSE THOJNE BURRI ESHTE PER 7 GRA!!!!

Ha,hahaaaaaaaa pasi thonė ashtu ndoshta edhe ėshtė pėr 7 gra :lol: :lol: "Mos me pas konė s`i kishin thonė" :lol: :lol: :wink:

Maca
10-11-04, 19:40
Sepse burave jau kona me pas 7 gra...
Ama fora esht se as per 1 nuk munden e le ma per 7 aihhhhh...
Ncncnc qka nuk nine njeri breee :x

Gentiani
10-11-04, 20:09
Sepse burave jau kona me pas 7 gra...
Ama fora esht se as per 1 nuk munden e le ma per 7 aihhhhh...
Ncncnc qka nuk nine njeri breee :x

Wer sagt das?! :wink:

Ata janė pėr 70, por e kemi thjeshtėsue me 7 mos me i njehė deri nė 70 :wink: :lol: :lol:

Kaltrushi
11-11-04, 12:10
qyre 7 gra.. shum po merreni edhe ju me thanie popullore,,,,,
jom ka e boj plan qysh me majt 1 gru kur te martohem,, ,, e ju thoni 7,,, hahaha
pershendetje...


ahhahahahhahahahahahhaha tasht fole mire kroki. te pershendes

hahahahha :D

Kaltrushi
11-11-04, 12:12
Sepse burave jau kona me pas 7 gra...
Ama fora esht se as per 1 nuk munden e le ma per 7 aihhhhh...
Ncncnc qka nuk nine njeri breee :x

Wer sagt das?! :wink:

Ata janė pėr 70, por e kemi thjeshtėsue me 7 mos me i njehė deri nė 70 :wink: :lol: :lol:


A po a? a?? a siq tha kroki maje njeher nje grua e tani 7. Gruje pra do me thon prej krejt kosov. Mos esht shkurtu edhe kjo. hehehehehhihihiihih :D :D grüss dich

anna
11-11-04, 13:29
7 gra????? kurre nuk pranoj ja une ja hiqqqq :wink:

Krokodilli
11-11-04, 17:02
ma kona edhe mu mi pas 7 gra,,,, pyetja osht a muna mi majt se,,,,,
nuk jemi ne shekullin 10 por shek 21,,,,, gruja don shum gjera,,
me e rendesishmja eshte dashuria..... nuk ma merr mendja se ka burr se mund ti dhuron 7 grave dashuri,,.. (flas per dashuri shpirterore jo per dashuri ne shtrat) :wink:

Kercovari
11-11-04, 19:29
7 gra????? kurre nuk pranoj ja une ja hiqqqq :wink:

Po Anna nese ke vendosur te maresh nje burre lavosh/te keq/,do te fleshe e qete se s`ta mere askush,Perndryshe s`do te kuptosh asgje e punet do te ecin qashtu si duhet.

DEA
26-11-04, 13:54
Burri me 7 gra " na ishte njeher......................." se tybe s`ka mo!

Barbaroza
26-11-04, 13:56
ma kona edhe mu mi pas 7 gra,,,, pyetja osht a muna mi majt se,,,,,
nuk jemi ne shekullin 10 por shek 21,,,,, gruja don shum gjera,,
me e rendesishmja eshte dashuria..... nuk ma merr mendja se ka burr se mund ti dhuron 7 grave dashuri,,.. (flas per dashuri shpirterore jo per dashuri ne shtrat) :wink:
:wink:

turisti
26-11-04, 14:33
ma kona edhe mu mi pas 7 gra,,,, pyetja osht a muna mi majt se,,,,,
nuk jemi ne shekullin 10 por shek 21,,,,, gruja don shum gjera,,
me e rendesishmja eshte dashuria..... nuk ma merr mendja se ka burr se mund ti dhuron 7 grave dashuri,,.. (flas per dashuri shpirterore jo per dashuri ne shtrat) :wink:

turisti
26-11-04, 14:35
ma kona edhe mu mi pas 7 gra,,,, pyetja osht a muna mi majt se,,,,,
nuk jemi ne shekullin 10 por shek 21,,,,, gruja don shum gjera,,
me e rendesishmja eshte dashuria..... nuk ma merr mendja se ka burr se mund ti dhuron 7 grave dashuri,,.. (flas per dashuri shpirterore jo per dashuri ne shtrat) :wink:


Po,Krokodilli po.Burri eshte per 7 gra. 1 per te dashuruar, " 6 ne mend ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah. :wink:

Murgesha
26-11-04, 14:50
ma kona edhe mu mi pas 7 gra,,,, pyetja osht a muna mi majt se,,,,,
nuk jemi ne shekullin 10 por shek 21,,,,, gruja don shum gjera,,
me e rendesishmja eshte dashuria..... nuk ma merr mendja se ka burr se mund ti dhuron 7 grave dashuri,,.. (flas per dashuri shpirterore jo per dashuri ne shtrat) :wink:


Po,Krokodilli po.Burri eshte per 7 gra. 1 per te dashuruar, " 6 ne mend ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah. :wink:

E si duken pra kėta burra qė njė dashurojnė e 6 i mbajnė nė mend???
A thua i zėn shtrati more??? :lol:

turisti
26-11-04, 14:53
ma kona edhe mu mi pas 7 gra,,,, pyetja osht a muna mi majt se,,,,,
nuk jemi ne shekullin 10 por shek 21,,,,, gruja don shum gjera,,
me e rendesishmja eshte dashuria..... nuk ma merr mendja se ka burr se mund ti dhuron 7 grave dashuri,,.. (flas per dashuri shpirterore jo per dashuri ne shtrat) :wink:


Po,Krokodilli po.Burri eshte per 7 gra. 1 per te dashuruar, " 6 ne mend ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah. :wink:

E si duken pra kėta burra qė njė dashurojnė e 6 i mbajnė nė mend???
A thua i zėn shtrati more??? :lol:

Nese eshte " me ujė ",- PO ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
26-11-04, 14:55
ma kona edhe mu mi pas 7 gra,,,, pyetja osht a muna mi majt se,,,,,
nuk jemi ne shekullin 10 por shek 21,,,,, gruja don shum gjera,,
me e rendesishmja eshte dashuria..... nuk ma merr mendja se ka burr se mund ti dhuron 7 grave dashuri,,.. (flas per dashuri shpirterore jo per dashuri ne shtrat) :wink:


Po,Krokodilli po.Burri eshte per 7 gra. 1 per te dashuruar, " 6 ne mend ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah. :wink:

E si duken pra kėta burra qė njė dashurojnė e 6 i mbajnė nė mend???
A thua i zėn shtrati more??? :lol:

Nese eshte " me ujė ",- PO ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Murgesha
26-11-04, 14:56
E si duken pra kėta burra qė njė dashurojnė e 6 i mbajnė nė mend???
A thua i zėn shtrati more??? :lol:

Nese eshte " me ujė ",- PO ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.[/quote]


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa Turist. Keq qenka pasha mamin se bani e u shpėrthy shtrati me ujė, do tė gjejsh prap vetėm atė qė e ke afėr, ato ēka janeė nė mendje ishalla dijnė notin.

turisti
26-11-04, 15:16
E si duken pra kėta burra qė njė dashurojnė e 6 i mbajnė nė mend???
A thua i zėn shtrati more??? :lol:

Nese eshte " me ujė ",- PO ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa Turist. Keq qenka pasha mamin se bani e u shpėrthy shtrati me ujė, do tė gjejsh prap vetėm atė qė e ke afėr, ato ēka janė nė mendje ishalla dijnė notin.

VENI RE,VENI RE : NDALOHET PIRJA E DUHANIT NE SHTRAT ME UJĖ ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahah. :wink:

turisti
14-01-05, 01:22
E si duken pra kėta burra qė njė dashurojnė e 6 i mbajnė nė mend???
A thua i zėn shtrati more??? :lol:

Nese eshte " me ujė ",- PO ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa Turist. Keq qenka pasha mamin se bani e u shpėrthy shtrati me ujė, do tė gjejsh prap vetėm atė qė e ke afėr, ato ēka janeė nė mendje ishalla dijnė notin.

VENI RE,VENI RE : NDALOHET PIRJA E DUHANIT NE SHTRAT ME UJĖ ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahah. :wink:[/quote]


Po de ,po,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaah. :wink:

Kercovari
15-01-05, 20:14
E si duken pra kėta burra qė njė dashurojnė e 6 i mbajnė nė mend???
A thua i zėn shtrati more??? :lol:

Nese eshte " me ujė ",- PO ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaa Turist. Keq qenka pasha mamin se bani e u shpėrthy shtrati me ujė, do tė gjejsh prap vetėm atė qė e ke afėr, ato ēka janeė nė mendje ishalla dijnė notin.

VENI RE,VENI RE : NDALOHET PIRJA E DUHANIT NE SHTRAT ME UJĖ ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahah. :wink:


Po de ,po,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaah. :wink:[/quote]
Hajde se nuk eshte shtrati me uje prez...... dhe pelcet aq lehte.
Ne ender burri edhe 70.gra i ka pake.....Haaahaaahaaaaha!.

Drenicaki
15-01-05, 20:27
Po valla veq me i pas 7 gra duhet me qen hala ma budall se une! Hahahahahahahahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Arbėri
15-01-05, 20:33
PSE THOJNE BURRI ESHTE PER 7 GRA!!!!Prej frike valla
Nese burri eshte per shtate gra, paramendo per sa burra eshte gruaja :oops: :oops: :cry: :x :arrow: :arrow: :arrow:

Kercovari
15-01-05, 20:43
PSE THOJNE BURRI ESHTE PER 7 GRA!!!!Prej frike valla
Nese burri eshte per shtate gra, paramendo per sa burra eshte gruaja :oops: :oops: :cry: :x :arrow: :arrow: :arrow:
Komandant i forcave te armatosura me shkopinj"Mishi"!.

Arbėri
15-01-05, 21:41
PSE THOJNE BURRI ESHTE PER 7 GRA!!!!Prej frike valla
Nese burri eshte per shtate gra, paramendo per sa burra eshte gruaja :oops: :oops: :cry: :x :arrow: :arrow: :arrow:
Komandant i forcave te armatosura me shkopinj"Mishi"!.Heheheh :wink: :P :P :P :P :lol:


U kalle reka, pasha krejte :lol: :P :) :D

Kercovari
17-01-05, 18:36
PSE THOJNE BURRI ESHTE PER 7 GRA!!!!Prej frike valla
Nese burri eshte per shtate gra, paramendo per sa burra eshte gruaja :oops: :oops: :cry: :x :arrow: :arrow: :arrow:
Komandant i forcave te armatosura me shkopinj"Mishi"!.Heheheh :wink: :P :P :P :P :lol:


U kalle reka, pasha krejte :lol: :P :) :D
More u dhine pampesat me nje grua,e me shtate Misisipi s`na lane!Haahaaahaa1

turisti
23-05-05, 23:13
Sepse dikush ka numrue gabimisht.

Dilingjia
24-05-05, 07:22
Keq paskan thane breeeee,jo per shtate po per 14 eshte nje burre kuptohet veq nju nrrofshin per c'do dite nga nja se perndryshe mas 5 minutave as per nja s'jet :lol:

Dreni30
24-05-05, 08:51
Dikush jeton ne iluzione tan jeten, vetem une kisha thane se me mire eshte me pas vetem nje qe e don e me kalu jete te mire.

E kush i merr 7-te aty vijne edhe kojshia e ai pronari jete me gishta ne goj, apo pa asnje hiqqq. :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:

yllka
24-05-05, 11:03
Dikush jeton ne iluzione tan jeten, vetem une kisha thane se me mire eshte me pas vetem nje qe e don e me kalu jete te mire.

E kush i merr 7-te aty vijne edhe kojshia e ai pronari jete me gishta ne goj, apo pa asnje hiqqq. :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!: :?: :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:


:lol: :lol: :lol: :lol: Bravo Dreni30 se shume mire ke cekure,me mire me mbajte nje se me dy luge ju soset guha :wink:

Betta
25-05-05, 10:12
uuuuhhhh qa keni then po ni burr smunet me majt ni gru e le me 7 mos fantazoni edhe ju , ne qoft se thuani grat pajtohem se ato jan per ni mahall " MA TE ZONJAT"

Dreni30
30-05-05, 08:21
Ndoshta keto jane edhe pak botkuptime fetare, por edhe ka pas kohe kur mungesa ka qene e madhe, se ne realitet nuk eshte ashtu ne jeten normale.

Kaltrushi
30-05-05, 10:07
Ok pra pse de thojn Burri esht per 7 GRA, e gruaja per nje mahall.

(ncuk) po qfart mahalle more, po kunder duhet me kon. Burri per krejt mahall e gruaja. hm jo :oops: se e habita edhe une. gruja per nje burre e burri per nje mahall. Keshtu deshta te them

schütze
30-05-05, 20:34
uuuuhhhh qa keni then po ni burr smunet me majt ni gru e le me 7 mos fantazoni edhe ju , ne qoft se thuani grat pajtohem se ato jan per ni mahall " MA TE ZONJAT"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Beta,halo nuk ke qellu ne burr po me duket :P :P

Dreni30
30-05-05, 20:36
uuuuhhhh qa keni then po ni burr smunet me majt ni gru e le me 7 mos fantazoni edhe ju , ne qoft se thuani grat pajtohem se ato jan per ni mahall " MA TE ZONJAT"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Beta,halo nuk ke qellu ne burr po me duket :P :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Paska rreshqit pak Betta, vetem nejse s'po e bajme te madhe kete pune.

doGzona
30-05-05, 20:38
Kan thene kure kan thene....me te thene c'mos po bejme.

Mbajeni nje si duhet qyy

Gentiani
30-05-05, 21:35
PSE THOJNE BURRI ESHTE PER 7 GRA!!!!

Sepse ėshtė pėr 7 gra dhe 1 nė formacion rezervė. Hajde haaaaajde u rrit shifra nė 8 :lol: :lol: :wink:

titi
30-05-05, 22:26
BURRI ESHTE PER 7 GRA DHE GRUAJA PER NJE KATUND NUK THOJN TE MENQURIT POR..................................

mjellma
02-06-05, 19:21
QYR QYRE BURRI PER SHTAT GRA E GRUJA PER NJE MOHALL PAAAAAAA QKAS PO NDIN NJERI PO MABI ORE QATO QE I KENI SI BURRI SI GRUJA MOS ENDRRONI EDHE JU HAHAHAHAHAA

Tomori
02-06-05, 19:33
QYR QYRE BURRI PER SHTAT GRA E GRUJA PER NJE MOHALL PAAAAAAA QKAS PO NDIN NJERI PO MABI ORE QATO QE I KENI SI BURRI SI GRUJA MOS ENDRRONI EDHE JU HAHAHAHAHAA

hahahahahahahahaha po qeshen a?
perse se gruja na qenka per nje muhall?!!!
Mjellma e gjithe mvaret prej muhalles sa eshte e madhe...
hahahahahahaahahahaha...
tungji "mjellmaTomorit :wink:

aferdita
02-06-05, 19:46
PSE THOJNE BURRI ESHTE PER 7 GRA!!!!

se nuk ka kushe me ja njeh nje dy-tre fjale dhe me http://web1.prag025.server4you.de/html/images/smilies/gewalt/smashfreakB.gif dhe mbushen mend tani :lol: :lol:

schütze
02-06-05, 19:49
PSE THOJNE BURRI ESHTE PER 7 GRA!!!!

se nuk ka kushe me ja njeh nje dy-tre fjale dhe me http://web1.prag025.server4you.de/html/images/smilies/gewalt/smashfreakB.gif dhe mbushen mend tani :lol: :lol:
:shock: :shock: :evil: :evil:

Murgesha
02-06-05, 19:54
PSE THOJNE BURRI ESHTE PER 7 GRA!!!!

se nuk ka kushe me ja njeh nje dy-tre fjale dhe me http://web1.prag025.server4you.de/html/images/smilies/gewalt/smashfreakB.gif dhe mbushen mend tani :lol: :lol:

Ose edhe me ja ndėrru pak letėrnjoftimin. :lol: :lol: :lol:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif

aferdita
02-06-05, 19:55
Ose edhe me ja ndėrru pak letėrnjoftimin. :lol: :lol: :lol:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif


diqka duhet,veq jo me vazhdu keshtu se si po mendojn :lol: :lol:

Murgesha
02-06-05, 19:57
Ose edhe me ja ndėrru pak letėrnjoftimin. :lol: :lol: :lol:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif


diqka duhet,veq jo me vazhdu keshtu se si po mendojn :lol: :lol:

Po sigurisht Afėrdita, dhe nėse as ndrruarrja e letėrnjoftimit nuk banė punė atėherė duhet me provu me nj stupc pak mė tė madh, dhe se beoj tė kėrkojnė mė grua tjetėr pos asaj qė e kanė.

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Pastaj vijnė e luten. :wink: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

schütze
02-06-05, 19:59
Ose edhe me ja ndėrru pak letėrnjoftimin. :lol: :lol: :lol:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif


diqka duhet,veq jo me vazhdu keshtu se si po mendojn :lol: :lol:

Po sigurisht Afėrdita, dhe nėse as ndrruarrja e letėrnjoftimit nuk banė punė atėherė duhet me provu me nj stupc pak mė tė madh, dhe se beoj tė kėrkojnė mė grua tjetėr pos asaj qė e kanė.

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

Pastaj vijnė e luten. :wink: http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif
o merrne veten me te mir :P

Murgesha
02-06-05, 20:03
o merrne veten me te mir :P

Pse more ne vetėm po japim teori si me ja u ndėrru mendjen burrav se duhet tė mjaftohen me njė e jo me e pasė mendjen tek 7 tjera. :wink:

aferdita
02-06-05, 20:05
hahaha schütze ka qene kur ka qene me i pas burri 7 gra,por sot nuk eshte me ajo kohe,nese jane te zot me mbajt,me kshyr dhe me dasht si duhet

schütze
02-06-05, 20:08
o merrne veten me te mir :P

Pse more ne vetėm po japim teori si me ja u ndėrru mendjen burrav se duhet tė mjaftohen me njė e jo me e pasė mendjen tek 7 tjera. :wink:
eiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hajt se veq me mend nuk bahet nami qyyyyyyyyyyy

titi
02-06-05, 20:09
BURRI ESHTE PER 7 GRA DHE GRUAJA PER NJE KATUND NUK THOJN TE MENQURIT POR..................................

NUK THON TE MENQURIT.......................

leka
02-06-05, 20:52
Ose edhe me ja ndėrru pak letėrnjoftimin. :lol: :lol: :lol:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a049.gif


diqka duhet,veq jo me vazhdu keshtu se si po mendojn :lol: :lol: :lol: :lol: :)

Kurvani
02-06-05, 20:56
pse thojn se duet mi pre thojt. :lol:

Gruja osht pra per ni katund. :wink:

DEA
02-06-05, 21:19
kane thene, kur kane fol gjaja(shtazet :lol: )

Kurvani
02-06-05, 21:21
gagagag a kan fol gjaja a?!
athu Anglish apo Japanqe karate :lol: :lol:

Gruja osht per ni katund.

titi
02-06-05, 21:22
UNE PER VETI JAM VEQ PER NJE GRUE

Kurvani
02-06-05, 21:53
UNE PER VETI JAM VEQ PER NJE GRUE

e pa besushme shoki!

por bukur me vjen mir per ju.

anna
03-06-05, 10:57
UNE PER VETI JAM VEQ PER NJE GRUE

e pa besushme shoki!

por bukur me vjen mir per ju.


perkundrazi keshtu duhet me qene krejt ...bravoo :D :D

Kurvani
03-06-05, 10:59
UNE PER VETI JAM VEQ PER NJE GRUE

e pa besushme shoki!

por bukur me vjen mir per ju.


perkundrazi keshtu duhet me qene krejt ...bravoo :D :D

ashtu pra jo me shku mas por para :lol: :lol:

anna
03-06-05, 11:01
hahahaha po de para.... ahhaha..... :wink: :lol: :lol:

Kurvani
03-06-05, 11:09
hahahaha po de para.... ahhaha..... :wink: :lol: :lol:

po burri per shtat gra,e gruja per ni Forum asi katund me i dhan perparsi me pri un si Kurvan hahahahahah

anna
05-06-05, 21:38
hahahaha po de para.... ahhaha..... :wink: :lol: :lol:

po burri per shtat gra,e gruja per ni Forum asi katund me i dhan perparsi me pri un si Kurvan hahahahahah


allahilee!!! :twisted:

Domira
06-06-05, 00:41
hiqnu muhalifeve allahile.

Murgesha
06-06-05, 00:43
hiqnu muhalifeve allahile.

Me vend e ke Domira.
Se muhalife ėshtė burri pėr 7 gra e sjanė tė zotėt njė me e mbajtė si duhet. :lol: :lol:

Domira
06-06-05, 00:44
hiqnu muhalifeve allahile.

Me vend e ke Domira.
Se muhalife ėshtė burri pėr 7 gra e sjanė tė zotėt njė me e mbajtė si duhet. :lol: :lol:

as ni gjys bilem qy :lol: :lol: :lol:

DEA
06-06-05, 00:45
O gjithmon kane thene ku ka fjal pune ska, ketu u knaqen muhalife, ja ke qellu Domira :lol:

Domira
06-06-05, 00:48
O gjithmon kane thene ku ka fjal pune ska, ketu u knaqen muhalife, ja ke qellu Domira :lol:
po pra pikerrisht ashtu Dea :wink:

GURI SYLAJ
06-06-05, 18:53
QIKA , hiq mos kini dert . Kete far muhabeti , burrat e thone veq me e rrit menen pak se belivallahi nja edhe iau bjen shpirtin me dale qi edhe knusit i thone hiqmu qafe se i tham babes e te marton edhe ty e te gjen ma zi se mu qe spo muj me u qu ne kame po kam mbet ule ne kete cung midis oborri.


Veq per cucat e Dardanise qe po i mundon kjofar mendjemadhesi e burrave .

Me nderime Guri Sylaj

halla e madhe
06-06-05, 20:47
BUrri per 7 gra?Jooooo 1 edhe menzi..se ma shume mos vet halli :wink:

florian
06-06-05, 20:49
varet hall se une deri te treshi kam shkue :twisted: :twisted:

halla e madhe
06-06-05, 20:55
Florian_mos ja zgjat se po e merr naj stupc kres :wink: :P

florian
06-06-05, 22:42
ai hall edhe ti pak shaka e spo duron hiq :cry:

Psikologu
06-06-05, 23:14
A 7 pernjihere a me pauza.

Burri qė eshtė per shtaė gra duhet ti ketė ato gra si sevap pėr katun, ose te ushtron shumė se 7 bre , pak kallabllak.

GURI SYLAJ
07-06-05, 16:17
Oj Halle , nese Flori i ka pas tri, hiq mos ki dert se per stupca koka msu se maspaku nja treqin i ka hanger deri tash....

laliloli
07-06-05, 21:50
A 7 pernjihere a me pauza.

Burri qė eshtė per shtaė gra duhet ti ketė ato gra si sevap pėr katun, ose te ushtron shumė se 7 bre , pak kallabllak.


qka me ushtru bre psikolugu fiskulltura? Jo bre psikolog se kur ske kaqik 24 ore me ba fiskultur nuk ban pune ,po lanja kamt e pinja ujt qetynev qe i kemi

DEA
07-06-05, 22:28
A 7 pernjihere a me pauza.

Burri qė eshtė per shtaė gra duhet ti ketė ato gra si sevap pėr katun, ose te ushtron shumė se 7 bre , pak kallabllak.


qka me ushtru bre psikolugu fiskulltura? Jo bre psikolog se kur ske kaqik 24 ore me ba fiskultur nuk ban pune ,po lanja kamt e pinja ujt qetynev qe i kemi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
07-06-05, 22:36
A 7 pernjihere a me pauza.

Burri qė eshtė per shtaė gra duhet ti ketė ato gra si sevap pėr katun, ose te ushtron shumė se 7 bre , pak kallabllak.


qka me ushtru bre psikolugu fiskulltura? Jo bre psikolog se kur ske kaqik 24 ore me ba fiskultur nuk ban pune ,po lanja kamt e pinja ujt qetynev qe i kemi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Psikologu
07-06-05, 22:40
A 7 pernjihere a me pauza.

Burri qė eshtė per shtaė gra duhet ti ketė ato gra si sevap pėr katun, ose te ushtron shumė se 7 bre , pak kallabllak.


qka me ushtru bre psikolugu fiskulltura? Jo bre psikolog se kur ske kaqik 24 ore me ba fiskultur nuk ban pune ,po lanja kamt e pinja ujt qetynev qe i kemi

Ai qe sja din vleren njanes , sja din as 700 tjerave.
Burri pėr 7 gra , flokė ne kokė nuk ka!!!

laliloli
07-06-05, 22:42
A 7 pernjihere a me pauza.

Burri qė eshtė per shtaė gra duhet ti ketė ato gra si sevap pėr katun, ose te ushtron shumė se 7 bre , pak kallabllak.


qka me ushtru bre psikolugu fiskulltura? Jo bre psikolog se kur ske kaqik 24 ore me ba fiskultur nuk ban pune ,po lanja kamt e pinja ujt qetynev qe i kemi

Ai qe sja din vleren njanes , sja din as 700 tjerave.
Burri pėr 7 gra , flokė ne kokė nuk ka!!!

burri per shtat gra asnje nuk e ka

Psikologu
07-06-05, 22:44
A 7 pernjihere a me pauza.

Burri qė eshtė per shtaė gra duhet ti ketė ato gra si sevap pėr katun, ose te ushtron shumė se 7 bre , pak kallabllak.


qka me ushtru bre psikolugu fiskulltura? Jo bre psikolog se kur ske kaqik 24 ore me ba fiskultur nuk ban pune ,po lanja kamt e pinja ujt qetynev qe i kemi

Ai qe sja din vleren njanes , sja din as 700 tjerave.
Burri pėr 7 gra , flokė ne kokė nuk ka!!!

burri per shtat gra asnje nuk e ka

Po kojshi ka sa te duash aty , ani papunsia se...

laliloli
07-06-05, 22:48
A 7 pernjihere a me pauza.

Burri qė eshtė per shtaė gra duhet ti ketė ato gra si sevap pėr katun, ose te ushtron shumė se 7 bre , pak kallabllak.


qka me ushtru bre psikolugu fiskulltura? Jo bre psikolog se kur ske kaqik 24 ore me ba fiskultur nuk ban pune ,po lanja kamt e pinja ujt qetynev qe i kemi

Ai qe sja din vleren njanes , sja din as 700 tjerave.
Burri pėr 7 gra , flokė ne kokė nuk ka!!!

burri per shtat gra asnje nuk e ka

Po kojshi ka sa te duash aty , ani papunsia se...

po po edhe ata me nje kembe rrine ,qka me ba te shkretet dikah me iu ardhe nafaka

Psikologu
07-06-05, 22:51
A 7 pernjihere a me pauza.

Burri qė eshtė per shtaė gra duhet ti ketė ato gra si sevap pėr katun, ose te ushtron shumė se 7 bre , pak kallabllak.


qka me ushtru bre psikolugu fiskulltura? Jo bre psikolog se kur ske kaqik 24 ore me ba fiskultur nuk ban pune ,po lanja kamt e pinja ujt qetynev qe i kemi

Ai qe sja din vleren njanes , sja din as 700 tjerave.
Burri pėr 7 gra , flokė ne kokė nuk ka!!!

burri per shtat gra asnje nuk e ka

Po kojshi ka sa te duash aty , ani papunsia se...

po po edhe ata me nje kembe rrine ,qka me ba te shkretet dikah me iu ardhe nafaka

Malli i huj e gzon budallen , sikur keta burra me 7 gra...

laliloli
07-06-05, 22:54
ani qka i mbajn 7 gra ata qe rrin ne cafe net deri ne 4 te mengjezit :lol: :lol: :lol:

Psikologu
07-06-05, 23:00
ani qka i mbajn 7 gra ata qe rrin ne cafe net deri ne 4 te mengjezit :lol: :lol: :lol:

E gratė ku janė se..????

Luana
07-06-05, 23:03
Mos kujtuat se po ju presim juve deri sa te ktheheni nga kafja :?:

rrnoft tjetri :wink:

laliloli
07-06-05, 23:04
Mos kujtuat se po ju presim juve deri sa te ktheheni nga kafja :?:

rrnoft tjetri :wink:

rrnoft

Psikologu
07-06-05, 23:05
Mos kujtuat se po ju presim juve deri sa te ktheheni nga kafja :?:

rrnoft tjetri :wink:
Kush rrinė pa rezerva gjithmon ka problem ne jetė...!!!

Luana
07-06-05, 23:07
Mos kujtuat se po ju presim juve deri sa te ktheheni nga kafja :?:

rrnoft tjetri :wink:
Kush rrinė pa rezerva gjithmon ka problem ne jetė...!!!

Kenga e vjeter nuk kendohet mė Psikolog :wink:

laliloli
07-06-05, 23:09
Mos kujtuat se po ju presim juve deri sa te ktheheni nga kafja :?:

rrnoft tjetri :wink:
Kush rrinė pa rezerva gjithmon ka problem ne jetė...!!!

kush rri me rezerva ka probleme gjithmon ne jet

Psikologu
07-06-05, 23:15
Mos kujtuat se po ju presim juve deri sa te ktheheni nga kafja :?:

rrnoft tjetri :wink:
Kush rrinė pa rezerva gjithmon ka problem ne jetė...!!!

Kenga e vjeter nuk kendohet mė Psikolog :wink:
Kėngtari ka plasė nga emocioni.
Cka mendon ti se..????!!!

Luana
07-06-05, 23:17
Kėngtari ka plasė nga emocioni.
Cka mendon ti se..????!!!

E zėvendsojm nji tjeter kėngėtar Psikolog :lol: :lol: :lol:

Psikologu
07-06-05, 23:20
Kėngtari ka plasė nga emocioni.
Cka mendon ti se..????!!!

E zėvendsojm nji tjeter kėngėtar Psikolog :lol: :lol: :lol:

Bash mirė, ishalla kendon si i pari..hahahah

Luana
07-06-05, 23:23
Bash mirė, ishalla kendon si i pari..hahahah


Po e kendon ndoshta ai qe i shkon zėri mire :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Psikologu
07-06-05, 23:31
Bash mirė, ishalla kendon si i pari..hahahah


Po e kendon ndoshta ai qe i shkon zėri mire :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Si ti japish me hanger e me pi ashtu kendon, si zogu ne kafaz!

Luana
07-06-05, 23:33
Si ti japish me hanger e me pi ashtu kendon, si zogu ne kafaz!

Nese ai kerkon me hanger ne disa vende te tjera , e humb edhe ate qe e ka pas me parė 8)

Psikologu
07-06-05, 23:39
Si ti japish me hanger e me pi ashtu kendon, si zogu ne kafaz!

Nese ai kerkon me hanger ne disa vende te tjera , e humb edhe ate qe e ka pas me parė 8)

Shija e re e ka gjithmon shijen me te mirė!!

Luana
07-06-05, 23:43
Si ti japish me hanger e me pi ashtu kendon, si zogu ne kafaz!

Nese ai kerkon me hanger ne disa vende te tjera , e humb edhe ate qe e ka pas me parė 8)

Shija e re e ka gjithmon shijen me te mirė!!


Edhe nji fjal tjeter eshte ne anglisht , por mundohem ta perkthej :
ma mire rri me dreqin tėnd se me engjullėn e re :wink:

Arb
07-06-05, 23:43
atehere, "ku e lame e ku na mbeti, ....

Arb
07-06-05, 23:44
Edhe nji fjal tjeter eshte ne anglisht , por mundohem ta perkthej :
ma mire rri me dreqin tėnd se me engjullėn e re :wink:

A ka te njejtin efekt si teorikisht si praktikisht?

Dreni30
07-06-05, 23:45
Vaj halli e ate cka e gjetiiiiii.

Psikologu
07-06-05, 23:45
Si ti japish me hanger e me pi ashtu kendon, si zogu ne kafaz!

Nese ai kerkon me hanger ne disa vende te tjera , e humb edhe ate qe e ka pas me parė 8)

Shija e re e ka gjithmon shijen me te mirė!!


Edhe nji fjal tjeter eshte ne anglisht , por mundohem ta perkthej :
ma mire rri me dreqin tėnd se me engjullėn e re :wink:

Dreqin se ka bė askush mik, ai eshtė i mallkuar!!

Arb
07-06-05, 23:47
Vaj halli e ate cka e gjetiiiiii.

anes Dardanise i pa-ndare, anes dhomes i pa-pare....

Dreni30
07-06-05, 23:50
Anes detit ne toke te ndare.

DEA
07-06-05, 23:55
Anes mjegulles i pandare

Dreni30
08-06-05, 00:00
I pa pir e duke qa.....

DEA
08-06-05, 00:01
qare........................ i padehur e i tretur

Arb
08-06-05, 00:02
qare........................ i padehur e i tretur

prane Dardanise i pa-ngrene, prane monitorit i pa-zene....

Dreni30
08-06-05, 00:03
Gjithemone ne jete te ..........te ndeshur.

DEA
08-06-05, 00:03
syrgjyngjalle e syrgjyntretur :lol:

Arb
08-06-05, 00:04
syrgjyngjalle e syrgjyntretur :lol:

Rrnoj me shprese, e rrnoj me dite...

DEA
08-06-05, 00:06
jetoj jete qdo dite

Dreni30
08-06-05, 00:08
Per te bere dicka te mire.......

DEA
08-06-05, 00:08
e te shitem patriot e nganjeheer duke derdh edhe lot :wink:

Dreni30
08-06-05, 00:14
Me miresjellje e mirekuptim pet dhene nje mendim te mire.

Luana
08-06-05, 00:15
pas mendimit dhe kuptimi :wink:

Dreni30
08-06-05, 00:19
Ne pajtim me deshirat edhe veprimi.

Murgesha
08-06-05, 00:19
A di tė mė thotė kush pse burri ėshtė pėr 7 gra e gruaja vetėm pėr njė burrė? :lol:

Psikologu
08-06-05, 00:21
A di tė mė thotė kush pse burri ėshtė pėr 7 gra e gruaja vetėm pėr njė burrė? :lol:

Se ata qė thonė se burri eshtė pėr 7 gra kan fjalė , e gruja pėr njė burrė ka punė.

Murgesha
08-06-05, 00:22
A di tė mė thotė kush pse burri ėshtė pėr 7 gra e gruaja vetėm pėr njė burrė? :lol:

Se ata qė thonė se burri eshtė pėr 7 gra kan fjalė , e gruja pėr njė burrė ka punė.

Bukur e tha o i nderuar.
Po pse ka burrė tė tillė qė mendojnė nė 7 gra e jetojnė me njė tė vetme?? :roll: :roll: :roll:

Psikologu
08-06-05, 00:25
A di tė mė thotė kush pse burri ėshtė pėr 7 gra e gruaja vetėm pėr njė burrė? :lol:

Se ata qė thonė se burri eshtė pėr 7 gra kan fjalė , e gruja pėr njė burrė ka punė.

Bukur e tha o i nderuar.
Po pse ka burrė tė tillė qė mendojnė nė 7 gra e jetojnė me njė tė vetme?? :roll: :roll: :roll:

Sepse ata qe enderrojn nė endrra , ajnė ne rrugen e qmendurisė.

uliksi31
08-06-05, 04:40
Burri eshte per 7 gra e thon ata, qe nuk e kan provua as nje hala :lol:

DEA
08-06-05, 07:09
Burri eshte per 7 gra e thon ata, qe nuk e kan provua as nje hala :lol:
Mos fol me deri neser se mundesh me prish :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Syri_blu
08-06-05, 12:24
Burri eshte per 7 gra e thon ata, qe nuk e kan provua as nje hala :lol:
Mos fol me deri neser se mundesh me prish :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Burri pėr 7 gra e gruja pėr ni mahallė (pėr mahhallėn tonė ahahah)

Kjo thenie vie nga botkuptimi FUKARALLAK, dhe automatikisht femra ėshtė dicka e dorės sė dytė si tė ishte lodėr!

Mbajeni vetėn oj qika, se ata qe e kanė pas atė ide mė nuk janė gjallė e kjo gjenerata e burrave tė sodit s`kemi met as pėr gjys gruje, krejt na ka qit sarillakin interneti.

turisti
04-07-05, 16:07
:shock:

laliloli
04-07-05, 16:22
:shock:
mos u qudit Turisti ashtu tani po thone grat

Burri per 7 gra ,e gruaja per nje mahall :lol: :lol: :lol:

turisti
04-07-05, 16:23
:shock:
mos u qudit Turisti ashtu tani po thone grat

Burri per 7 gra ,e gruaja per nje mahall :lol: :lol: :lol:

Aha.... :wink: :P

schütze
04-07-05, 20:55
Pse thojn burri eshte per 7 gra???? valla veq folin pa lidhje,pa kuptim :wink:

Murgesha
04-07-05, 21:14
Pse thojn burri eshte per 7 gra???? valla veq folin pa lidhje,pa kuptim :wink:

Merrni mėsim ju burrat tjerė se kjo frazė qenka e pakuptimtė. :lol: :lol:

Domira
04-07-05, 21:16
Pse thojn burri eshte per 7 gra???? valla veq folin pa lidhje,pa kuptim :wink:

Merrni mėsim ju burrat tjerė se kjo frazė qenka e pakuptimtė. :lol: :lol:

Llafe jan ato :lol: :lol: :lol:

Murgesha
04-07-05, 21:17
Pse thojn burri eshte per 7 gra???? valla veq folin pa lidhje,pa kuptim :wink:

Merrni mėsim ju burrat tjerė se kjo frazė qenka e pakuptimtė. :lol: :lol:

Llafe jan ato :lol: :lol: :lol:

Moti e kam ditė, por ja u bajsha qejfin. :lol: :lol: :lol: :lol:

schütze
04-07-05, 21:19
Pse thojn burri eshte per 7 gra???? valla veq folin pa lidhje,pa kuptim :wink:

Merrni mėsim ju burrat tjerė se kjo frazė qenka e pakuptimtė. :lol: :lol:
Nuk desha ta mesoj askend, por vetem mendimi im ke qyyyyyyyyyyy
se tjert nashta kan qef kah 17 mej pas :P :P :P

Domira
04-07-05, 21:19
Pse thojn burri eshte per 7 gra???? valla veq folin pa lidhje,pa kuptim :wink:

Merrni mėsim ju burrat tjerė se kjo frazė qenka e pakuptimtė. :lol: :lol:

Llafe jan ato :lol: :lol: :lol:

Moti e kam ditė, por ja u bajsha qejfin. :lol: :lol: :lol: :lol:

edhe une valla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
05-07-05, 11:27
Pse thojn burri eshte per 7 gra???? valla veq folin pa lidhje,pa kuptim :wink:

qka paska te pakuptimt shoki SCHUTZE ,, ti spegoj ne privat vetem nese je i shendosh Vizikisht, te tregoj si me vepru me te 7-tat 8)

Urata
09-09-05, 06:51
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani :wink:


Ah iu thafte "goja" atij maraklije qe e ka lane kete te thene!

GURI SYLAJ
09-09-05, 09:31
Kur ka gra per shtatdhjet burra edhe burr per shtate gra -ka!!!!!!!!!!!!!

Sy_kaltra
09-09-05, 09:35
Kur ka gra per shtatdhjet burra edhe burr per shtate gra -ka!!!!!!!!!!!!!

ani de Fifti-Fifti kerkujna si mbet hatri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
21-12-07, 19:02
Kan than keshtu se ju ka ardhe inati qe gruaja eshte per nje katund :biggrin:

Dardan Kastrati
21-12-07, 19:13
Kan than keshtu se ju ka ardhe inati qe gruaja eshte per nje katund :biggrin:
Shume bre per nje katund !!!!!!!!!!!!:confused:

Sy_kaltra
21-12-07, 19:15
Shume bre per nje katund !!!!!!!!!!!!:confused:

Po edhe 7 gra jan shum tybe :frown: spo mujn e mbajn ka nja e lene ma ka shtat ahhahaha ...kto jan perralla te perparshme ,se sot burrat po thojn me pas dit nuk isha martu ahhahahahaha

Dardan Kastrati
21-12-07, 19:17
Po edhe 7 gra jan shum tybe :frown: spo mujn e mbajn ka nja e lene ma ka shtat ahhahaha ...kto jan perralla te perparshme ,se sot burrat po thojn me pas dit nuk isha martu ahhahahahaha
Hahahahaah ehh deri sa te martohen keshtu e kan burrat se jena per 7 gra,e tani thojne i kena shti dy kembet me nje kepuce hahahahah

flutra
23-12-07, 10:40
Hahahaha disave tu u mundu me e gjet te dyten po ju hup kontrolla per grun e pare e lene mo me i ba shtat periher e per kshtuu njeren mbas tjetres ndoshta kishin mrri der ka pleqnija te e shtata gru

Pupi
23-12-07, 10:47
Ėėėėėėėėėėėėė................hm!

Arkza
23-12-07, 12:26
Thuhet se eshte si Qeni e Nuk Ngopet Kurr !!! :biggrin:

Gjumashja
23-12-07, 20:46
ai qe ka then nuk e ka dite qe gruaja eshte per nje katund.... per ata ka fol palidhje..:biggrin:

LuLjaa
02-01-08, 02:32
Per keta ka than aj i moqmi qe ja ka kojt , se na s'po thojm qyhh
tash ka met kjo fjal edhe bash per qef t'djemav,, me ju than diēka me ni here thojn hajt se burri eshte per 7 gra ama kjo fjal eshte veē,, shyqyr qe ka dek qaj i moqmi se pa e rreh se kisha lan :P

LABI
03-01-08, 17:14
Si burri si gruaja , s'pari duhet t'i dale zote vetes (te jet i zoti , e zoja vetes ).... e qe mundet edhe per 7 a nje mahalle le ta provon ... !!! S'ma merr mendja qe ka mujt deri tash dikush me provu (argumentu) kete thenie :confused:

LaCoStA
05-01-08, 03:50
Ishalla nuk bohet cka thuhet ....
Po lodhemi ne shpirt me nga nje gru/burre , e lene ma 7 apo nje katund

ShqiPaix
09-01-08, 20:32
Me siguri ka te bej me traditat tona...
Dikur, gruaja Shqiptare, pasi eshte martu dhe e ka humb virgjinitetin, e ka dite qe edhe sikur te vuaje si kafshe, s'do te kete tjeter zgjidhje perveē se me duru tipin deri ne vdekje.
Pse? Sepse do te konsiderohet si me zbritje ēmimi pastaj nga nje burre tjeter dhe s'do te jete me e kenaqur sesa me te parin, perkundrazi... Tamam rob!
Kurse burrit s'ju ka lyp kushti i virgjinitetit, keshtu qe po te kete dasht, i kishte marre shtate gra (imazhe naive, nga naiva te medhenj qe i kane impozu rregullat e tyre!).
Me ne fund, kuptohet qe eshte strategji per mi be presion femres dhe me ja perkujtu statusin e saj t'"ulet" hehe.

AuRoNi
09-01-08, 20:41
Po de, dreqi u hift, se ka nja mjafton dot. si femen si mashkull.

GjiLanasJa_
09-01-08, 20:44
....Titulli: PSE THOJNE BURRI ESHTE PER 7 GRA!!!! ..

Burri Per 7-t Gra e Gruja Per Ni Katund Uha.....!

Dreni30
11-01-08, 09:59
Si duket tema paska marr hov, ruane qetesin shpirterore.

Albonita
13-01-08, 19:25
si more buri per 7 gra ?? sa me vjen te qeshi hahhaahaaaaaa

altini_fr
13-01-08, 19:52
ka burr per 7 gra po po tana veq mos me hi ne shpi hiq se te luhet nana

altini_fr
13-01-08, 19:57
albonita nuk asht per me kesh se burri asht per 7 gra po mos mi pas te shpia se sun dajanis hahhaha

SoKoLi-i-Maleve
13-01-08, 20:21
Asht shprehje metaforike ajo,se besa po asht veshtir me kan si duhet edhe per nji.LOLps:burri asht per shtat gra e gruaja per nji katun.

vuthjanja
22-01-08, 13:20
Eh,mos u ngutni ,or burra!Se e kish pas njani nje djale,qe kerkonte shume gra...e e baben e kish pas te mencur,i thot djalit:mire more bir,po ta nxa nje nuse njehere,e pas do ditesh edhe tjetren,kalojne dy-atri dite,e djali ulet ne oborr,dhe e shef gjelin(knuesin),qe i afrohet ketij dhandrri te ri qe kishte ra ne mendime me koke te ulur,i thot gjelit:Ik andej se po te marton baba edhe ty!...Prandaj nmujshi me ka nja...hallall ju qofte!Se per gjashte tjera spo ju imton kush,e mbajni si duhet,ka nja se ju del boll.Ajo thanje eshte budallak i atyre qe e kane thane ne patriarkalizem.se realiteti eshte ndryshe...

Prishtinasja_
22-01-08, 14:48
Aiiiiii ata me 1 nuk po dalin "Mbi kry" e leje mo me 7..........:tongue::tongue::biggrin:

Sy_kaltra
22-01-08, 18:59
Kan thene burri eshte per 7 gra,sepse e kan dit qe ato qka i ka ne te zez i trajton si gra,por nuk guxon me i qu te shpia :P ............ ( sa me ja bo qejfin vetit ,,,demek un i kam shtat ):P...Me kish pshtu me i mar veq edhe 2 hiq 7,po spo ja ban :biggrin:

gjini
23-01-08, 13:33
Eh,mos u ngutni ,or burra!Se e kish pas njani nje djale,qe kerkonte shume gra...e e baben e kish pas te mencur,i thot djalit:mire more bir,po ta nxa nje nuse njehere,e pas do ditesh edhe tjetren,kalojne dy-atri dite,e djali ulet ne oborr,dhe e shef gjelin(knuesin),qe i afrohet ketij dhandrri te ri qe kishte ra ne mendime me koke te ulur,i thot gjelit:Ik andej se po te marton baba edhe ty!...Prandaj nmujshi me ka nja...hallall ju qofte!Se per gjashte tjera spo ju imton kush,e mbajni si duhet,ka nja se ju del boll.Ajo thanje eshte budallak i atyre qe e kane thane ne patriarkalizem.se realiteti eshte ndryshe...

Kur kish pas dasht me hy dhanderr ky fare dhanderri i ri qe dojke 7 gra me i marr. baba i tij shkon te nusja e i tregon se qka po lyp ky burri yt . e kjo fisnikja ate nate nuk e la as nje minut me fjete dhe i tregoj se nuk je as per kete e le ma per 7 gra.
ketij siq e ceke ti te nesermen kishin dal te tan tuj lujt e ba qefe ne darsem ky herifi ishte ul ne cung te druve dhe u kotke per gjum.
iafrohet pra gjeli e ky as me e tut gjelin nuk mujke por i thot valla ike se i thom babes edhe ty me te martue.
me fal malsore se veq pak e shtova ne do pika nese te duket se e kom ba pa vend te kerkoj falje.

gjini
23-01-08, 13:35
Nese disa burra mendojne se jon per 7 gra athere secila grue bon per nje katund.
kjo ju ka mete muslimanve ne dere se kan dasht me e imitue pejgamerin e tyne por ai si ka shfryteue te gjitha veq per hijeshi i ka marr......!!!!!

Zero Cool
26-12-11, 21:27
si more buri per 7 gra ?? sa me vjen te qeshi hahhaahaaaaaa

Cka ka ktu me qeshe bre? A ste ka kallxu Diana sa gra i ka pas Shaipi, kojshia i saj a ? :biggrin::tongue:

taraku-1
26-12-11, 22:08
Nese disa burra mendojne se jon per 7 gra athere secila grue bon per nje katund.
kjo ju ka mete muslimanve ne dere se kan dasht me e imitue pejgamerin e tyne por ai si ka shfryteue te gjitha veq per hijeshi i ka marr......!!!!!

Po po jon kon tereq perpara ... kan honger mjalt e pem e perime te freskta e natyrale... jon kan si dulla qe ka pas kapacitet per nje mahall e jo si veremat e sotit me viagra ...

perpara jon kon tereq.... i kan bertit si ne pllug

veremat e sotit tu bo seks tesh e ,merthen teshmajaaa veremin ta han ymrin i del shpirti i del duhet mu qu me ja pru do uje he nonen e veremit ja .....

tipi engjellor
26-12-11, 22:21
Po po jon kon tereq perpara ... kan honger mjalt e pem e perime te freskta e natyrale... jon kan si dulla qe ka pas kapacitet per nje mahall e jo si veremat e sotit me viagra ...

perpara jon kon tereq.... i kan bertit si ne pllug

veremat e sotit tu bo seks tesh e ,merthen teshmajaaa veremin ta han ymrin i del shpirti i del duhet mu qu me ja pru do uje he nonen e veremit ja .....

hahahhahahaha ....kane vdekur ata burra tarak ...te shatit e te koses ...tybe tarak tash nje mashkull nuk mundet me ta ba dite ne kose .......

romansa
26-12-11, 22:22
..ka vdek ajo kohe..tash nje grua veshtire me e mbajt

Diana007
26-12-11, 22:28
Cka ka ktu me qeshe bre? A ste ka kallxu Diana sa gra i ka pas Shaipi, kojshia i saj a ? :biggrin::tongue:


:biggrin:

Nuk me ka ra muhabeti sa te vjen i tregoj :biggrin:
Ps ka more kete info bre sigurisht nga Xhaxhi :eek::biggrin:

Zero Cool
26-12-11, 22:33
:biggrin:

Nuk me ka ra muhabeti sa te vjen i tregoj :biggrin:
Ps ka more kete info bre sigurisht nga Xhaxhi :eek::biggrin:

Eh kallxoj pra, ndaqe edhe ne forum kallxo bile :biggrin:

Qysh kah e mora, nje pjese te jetes kam kalu aty kah shpijat e te ndjerit e kah mahalla e tij me nipa e me mesa e kam honger buken e pasardhseve te tij. Drite ju boft Shaipit (me sa gra ke nimee?).

Diana007
26-12-11, 23:13
Eh kallxoj pra, ndaqe edhe ne forum kallxo bile :biggrin:

Qysh kah e mora, nje pjese te jetes kam kalu aty kah shpijat e te ndjerit e kah mahalla e tij me nipa e me mesa e kam honger buken e pasardhseve te tij. Drite ju boft Shaipit (me sa gra ke nimee?).


Ahahaaahahah ,,, po ai ska jetu me gjitha menjher qyy,,, qti besh qe i kan vdek grat ,,, e qe i kan dal te pa vyme ,,, iha a din ai u kon njeri me zo plus o neper libra ,,,, plus edhe ne parlament permendet ai ,,,, me gra te tij :biggrin:

Ps ik bre the qafen mos ja lekund eshrat te shkretit :tongue:
PO de po ta ka pry ymri me jetu ne ata paris ,,,, ani kur te shkon kete ver pa pa qafr ndyshimi ka mu be ,,, nga nipi i nipit te nipt te qatij me gra shum ahaahahahhahahhahahaha

vjeshta
27-12-11, 01:50
Sepse, nuk ka qėnė pėr tė tetėn.

lovely
27-12-11, 01:55
hajgare kan bo :biggrin:

roadrunner
27-12-11, 06:11
paj njo ka njo nashta i bohen shtat, se per shtat me ni kohe ne anderr me pa qohet tu bertit hahahaha

emine
27-12-11, 07:56
qefi a ma i madh se stamolli,leni t menojne burrat se jan te zote e shtat grave,knaqen qashtu veq ka menojne:P

Hajra
27-12-11, 10:59
.....sepse thone se ka gra qe jane sa shtat gra, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Qika^Me^Kule
27-12-11, 11:24
Muhaliffe teme.... "burri" per "shtate " (gra) s'po jan te zotit me e mbajte nga nje e le ma me shum nc nc nc nc nc prej tute qe po i lishon edhe ajo e mbesin me gishta en goje .

thellenza
27-12-11, 15:26
Ja u kona me thone.. por 'nga e thėna e ne te bėrė, eshte nje lume i tėrė':biggrin:

..e lejushme me ėndrru:tongue:

Oqeani
27-12-11, 16:48
Sepse, nuk ka qėnė pėr tė tetėn.


Eh, perse nuk po mendon pak !!! Sepse 7 dite i ka java !!! ;)

Zero Cool
27-12-11, 16:53
Diana hec edhe 1 here kallxoj qetynve se sjan ka besojn po`m doket :wink:

Hajra
27-12-11, 17:08
......pse me rrejt veten une nuk jame per me shume se katra, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
05-01-12, 17:53
......pse me rrejt veten une nuk jame per me shume se katra, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


A mos pot nin ..... kush qe thu keshtu ti :smile:

.... thojn po une s'di qe dikush i ka pas 7 gra, deri ne 3 po, edhe ato jo pernihere
vetum nese kan vdek , tani e ka marr tjetren ...

emine
05-01-12, 17:55
sa her ta shohe qit tem ,diqysh me keshet:biggrin: