PDA

View Full Version : Cka ju terheq tek nje femer!!!


lazdrani
12-04-04, 11:20
Ju pershendet Lazdrani :wink:

Gentiana
12-04-04, 18:57
Qudi Lazdran mua asgje nuk me terhjek tek nje femer.... :wink: 8)

Murgesha
12-04-04, 19:05
Edhe mua asgje fare.
Qka duhet bre me te terhjek te nje femer :lol:

Gentiana
12-04-04, 19:07
Ta shohim se si do te pergjigjen kta djelmoshat :wink:

Naki
12-04-04, 19:15
Ne shikim te pare SYTE dhe Floket,Pastaje Vetebesimi Ne vete vete,Gjermanet Thojne SELBSTBEWUST Frau .

florian
12-04-04, 19:32
ME E PA NI CIK PER MRAPA KISH ME MRA NSY FUNI I KURRIZIT E ME E PA PERPARA KISHA ME JA KQYR GJOKSIN E SYT .

lazdrani
04-05-04, 20:00
ME E PA NI CIK PER MRAPA KISH ME MRA NSY FUNI I KURRIZIT E ME E PA PERPARA KISHA ME JA KQYR GJOKSIN E SYT . :lol: :D :lol: :wink:

prizrenasi
21-06-04, 13:42
kuku florjan sa um ki shti me kesh djal deka krejt . mua per veti lazdran um pelqen SYT ,FLOKET ,edhe VETULLAT luajn nje rol te madh MUZET ,TRUPI , te hecuri gjithashtu lun ne rol te madh .
ej lu qikat lazdrani na pyti neve e jo juve mori Gentiana .qy
hahaha . ej florjan une per veti sikur ta kisha pa nje vajz per mrapa e kisha shikuar ne te hecurit se ne te hecur dihet se qfar bukurie ka .e sikur ta kisha shiku para e kisha shikuar ne SY edhe ne BUZE ....etj .

Murgesha
22-06-04, 08:52
Cka ka lidhje edhe neve femrat na bine ne sy femrat tjera. Mua me pelqejne femrat elegante, ato qe i kane te krehura bukur floket, si dhe sharmi i tyre. Kjo nuk do te thote se une dashurohem ne ate femer. Syri e gjen dhe vlereson te bukuren.

Barbaroza
22-06-04, 16:10
Ke te drejte Murgesha,edhe pse jemi femra ndodhe qe kur kalon prane nesh ndonje femer qe na pelqen,kthejme syte nga ajo ta shikojme, por kjo s'do te thote se ushqejme fare ndenje per te.
Mua zakonisht me terheq ta shikoj nje femer elegante,qe ta te ecur te mire,por jo asi lloj ecjesh me perdredhje,pastaj ua shikoj duart dhe floket por edhe fytyren ne pergjithesi!

4ever
22-06-04, 22:42
Femren zoti e ka kriju ashtu terheqese,kurse une kisha me vequ gjoksin-me terheq shume.

Rudi_1
12-11-04, 01:08
Ta shohim se si do te pergjigjen kta djelmoshat :wink:
Ja p.sh tek ju gentiana me pelqen fytra jote...
Me pelqen fytyra jote tani per tani se trupin nuk ta shof....
Pse ti a nuk je terheqse a.... :?:
Pershendetje nga Rudi_1 8)

Kercovari
12-11-04, 20:14
Ta shohim se si do te pergjigjen kta djelmoshat :wink:
Ja p.sh tek ju gentiana me pelqen fytra jote...
Me pelqen fytyra jote tani per tani se trupin nuk ta shof....
Pse ti a nuk je terheqse a.... :?:
Pershendetje nga Rudi_1 8)

Rudi
Me duket se je dashuru ne te dhena biometrike falso te kesaj vajze,si do qofte dashurija te ben te verber.
Me terheqese per mua jene femrat te cilat ne shikim te pare te japin te kuptosh sjelljen e nje femre moderne,te paster dhe bukur te veshur,e me vone te zbolosh bukurit fizike, e mbi te gjitha forcen morale te femres.

Ylberi_be
15-11-04, 21:03
shpesh her i shikoj disa vajza nga larg duke hecur bukur dhee kur te afrohen nuk jan komplet te bukur nuk ka njeri ne bot qe ska diqka mangi esht e bukur po i ka disaa sjellje jo te buta esht e bukur por hec keq esht e bukur nga jasht po qysh me ja pa se qfar zemre ka ndoshta se ka zemren e mir apo ju rritet mendja nga bukurija qqe per mua me shkon nerva dhe as qqe e shikoj ma.
me pelqen tek femra; butsija humori besnikrija realiteti gjelozzija me vend pastertija Shpirtrore qe e ka ajo tipe

kamerieri_21
16-11-04, 16:24
ciao ciao ju pershendes te gjithve me nje buzeqeshje
i permendet edhe me heret se ku i shikoni vajzat se pari
mu per vete me pelqejn vajza me ecje elegante po edhe pak me veshje provokuese, syte sidodomos duhet ti ken te medhajo me vetullat te nalte
nese kjo edhe pse eshte perfekte nuk mund ti ket te gjitha se no body is perfect..... po juve femrave cili mashkull ju bjen ne sy

qdo njeri e ka simpatin e vet edhe pse nuk jane te gjithe te bikur

flm shumeee

Rudi_1
17-11-04, 01:06
Ta shohim se si do te pergjigjen kta djelmoshat :wink:
Ja p.sh tek ju gentiana me pelqen fytra jote...
Me pelqen fytyra jote tani per tani se trupin nuk ta shof....
Pse ti a nuk je terheqse a.... :?:
Pershendetje nga Rudi_1 8)

Rudi
Me duket se je dashuru ne te dhena biometrike falso te kesaj vajze,si do qofte dashurija te ben te verber.
Me terheqese per mua jene femrat te cilat ne shikim te pare te japin te kuptosh sjelljen e nje femre moderne,te paster dhe bukur te veshur,e me vone te zbolosh bukurit fizike, e mbi te gjitha forcen morale te femres.


hahahahahahh kercovarii
Pershendetje shoki

Kercovari
17-11-04, 09:32
Edhe une te pershendes Rudi
Fotografit qe i sheh ne forum gati te gjitha jen te huazuara.

turisti
17-11-04, 13:22
Hmmmmmm,une nuk po muj m'u pergjegj,sepse kur permendet femra,une automatikisht e humbi koncentrimin dhe te gjithat per rreth i harroj :arrow: ekzistojne vetem femrat dhe une,hahahahaha.

Ju prshendes,TURISTI. :wink:

Gentiana
17-11-04, 13:25
Hmmmmmm,une nuk po muj m'u pergjegj,sepse kur permendet femra,une automatikisht e humbi koncentrimin dhe te gjithat per rreth i harroj :arrow: ekzistojne vetem femrat dhe une,hahahahaha.

Ju prshendes,TURISTI. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mo more?? a bash askush tjeter perpos jush a???

Kercovari
17-11-04, 13:31
Hmmmmmm,une nuk po muj m'u pergjegj,sepse kur permendet femra,une automatikisht e humbi koncentrimin dhe te gjithat per rreth i harroj :arrow: ekzistojne vetem femrat dhe une,hahahahaha.

Ju prshendes,TURISTI. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mo more?? a bash askush tjeter perpos jush a???
Secili per vete Genta
Edhe mua me ndodhin gjera te cuditshme he per he.
E ky Turisti qenka me i semur se une.Diagnoza.Feminofilia!.Cka do te thot edhe une se di!?.

turisti
17-11-04, 14:02
Hmmmmmm,une nuk po muj m'u pergjegj,sepse kur permendet femra,une automatikisht e humbi koncentrimin dhe te gjithat per rreth i harroj :arrow: ekzistojne vetem femrat dhe une,hahahahaha.

Ju prshendes,TURISTI. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mo more?? a bash askush tjeter perpos jush a???

Genta e nderuar,ne ato momente,publika nuk me intereson,hahahahahahahahahaha.

TP TURISTI. :wink:

turisti
17-11-04, 14:07
Hmmmmmm,une nuk po muj m'u pergjegj,sepse kur permendet femra,une automatikisht e humbi koncentrimin dhe te gjithat per rreth i harroj :arrow: ekzistojne vetem femrat dhe une,hahahahaha.

Ju prshendes,TURISTI. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mo more?? a bash askush tjeter perpos jush a???
Secili per vete Genta
Edhe mua me ndodhin gjera te cuditshme he per he.
E ky Turisti qenka me i semur se une.Diagnoza.Feminofilia!.Cka do te thot edhe une se di!?.

Hahahahahahahahahahahahahaha,Kercovari shoki,lotet m'i ke qit tuj qesh,hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
17-11-04, 16:38
E gjata cka do te thote Feminofilia!
Njeri qe i do shume grat.Leshoma qeto virus kenej pashe zotin!.

Mafiozi
17-11-04, 22:39
FEMRA me gjith si esht, vetem para nje ftyre te embel duhet te kontrollohem :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
18-11-04, 01:23
E gjata cka do te thote Feminofilia!
Njeri qe i do shume grat.Leshoma qeto virus kenej pashe zotin!.

Hahahahahahahahahahahahaha,virusin ta kam dergue hiq pa me thene,vetem hape mendimin...dhe ti pe din me...,hahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
18-11-04, 09:54
E gjata cka do te thote Feminofilia!
Njeri qe i do shume grat.Leshoma qeto virus kenej pashe zotin!.

Hahahahahahahahahahahahaha,virusin ta kam dergue hiq pa me thene,vetem hape mendimin...dhe ti pe din me...,hahahahahahahahaha. :wink:
Flm.Shoku
E mora virusin,po mjerisht me efekte te kunderta flas vetem per sot.
Natyrisht do te dergoj ne ekspertize laboratorike per konstatim mos me del prej:Cocis vaginalis ne,helico bacilus piluri.
OPS!Me fal zona e kontaminuar!.

Barbaroza
18-11-04, 10:41
A veq zona neutrale ju terheq te nje femer a :?: :idea:

turisti
18-11-04, 10:52
E gjata cka do te thote Feminofilia!
Njeri qe i do shume grat.Leshoma qeto virus kenej pashe zotin!.

Hahahahahahahahahahahahaha,virusin ta kam dergue hiq pa me thene,vetem hape mendimin...dhe ti pe din me...,hahahahahahahahaha. :wink:
Flm.Shoku
E mora virusin,po mjerisht me efekte te kunderta flas vetem per sot.
Natyrisht do te dergoj ne ekspertize laboratorike per konstatim mos me del prej:Cocis vaginalis ne,helico bacilus piluri.
OPS!Me fal zona e kontaminuar!.


Ndoshta analizat laboratorike asgje nuk tregojne,sepse ndonjehere virusat e mi jan " DEMBELAT ",hahahahahahahahahahahahahahahahah :arrow: dembelakis asgjekontributis,hahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
18-11-04, 10:55
A veq zona neutrale ju terheq te nje femer a :?: :idea:

Jo,oj Barbaroza.Gjithashtu na terheqin ( besoj se edhe Kercovari eshte i pajtimit me mua ) edhe zonat ku dominojne fuqite CENTRIPETALE dhe CENTRIFUGALE... :wink:

Barbaroza
18-11-04, 10:56
Hahahahahaaaaa,mire pra se mendova mos jeni stopuar fare :wink:

turisti
18-11-04, 10:58
Hahahahahaaaaa,mire pra se mendova mos jeni stopuar fare :wink:

JO!!!!, Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Barbaroza
18-11-04, 10:59
Hahahahahaaaaa,mire pra se mendova mos jeni stopuar fare :wink:

JO!!!!, Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Gezohem pra,Hahahahahaahahahahaahahahaahahahaha. :wink:

turisti
18-11-04, 11:00
Hahahahahaaaaa,mire pra se mendova mos jeni stopuar fare :wink:

JO!!!!, Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Gezohem pra,Hahahahahaahahahahaahahahaahahahaha. :wink:


Gezoju gjithmone,vetem per nje arsye: eshte GRATIS,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaha. :wink:

Barbaroza
18-11-04, 11:04
Po Turisti,Zoti na ka bere te mundshme qe qeshjen dhe lotet te pakten t'i kemi gratis :wink: Uroj qe lote te kete sa me pak, e me se paku te te dashuruarit!

turisti
18-11-04, 11:06
Po Turisti,Zoti na ka bere te mundshme qe qeshjen dhe lotet te pakten t'i kemi gratis :wink: Uroj qe lote te kete sa me pak, e me se paku te te dashuruarit!

I bashkohem urimeve tua,por ku mbeten LOTET E GEZIMIT ? :wink:

Kercovari
18-11-04, 11:34
Po Turisti,Zoti na ka bere te mundshme qe qeshjen dhe lotet te pakten t'i kemi gratis :wink: Uroj qe lote te kete sa me pak, e me se paku te te dashuruarit!

I bashkohem urimeve tua,por ku mbeten LOTET E GEZIMIT ? :wink:
Do te vine vete!

Kercovari
18-11-04, 11:41
A veq zona neutrale ju terheq te nje femer a :?: :idea:
Zonat tek femrat jen te dekontaminuara Barbaroza.
Me perjashtim te nje procesi natyror prej pes ditesh per te cilin kemi edhe mirekuptim,pa tentativa per te kundershtuar kete dukuri fenomenale.

Barbaroza
18-11-04, 11:44
Po Turisti,Zoti na ka bere te mundshme qe qeshjen dhe lotet te pakten t'i kemi gratis :wink: Uroj qe lote te kete sa me pak, e me se paku te te dashuruarit!

I bashkohem urimeve tua,por ku mbeten LOTET E GEZIMIT ? :wink:

Mire e tha Kercovari :wink:

turisti
19-11-04, 14:40
Po Turisti,Zoti na ka bere te mundshme qe qeshjen dhe lotet te pakten t'i kemi gratis :wink: Uroj qe lote te kete sa me pak, e me se paku te te dashuruarit!

I bashkohem urimeve tua,por ku mbeten LOTET E GEZIMIT ? :wink:

Mire e tha Kercovari :wink:

Jo,oj Barbaroza.Kercovari nuk e ka qellue per pak. :wink:

Kercovari
19-11-04, 15:24
Po Turisti,Zoti na ka bere te mundshme qe qeshjen dhe lotet te pakten t'i kemi gratis :wink: Uroj qe lote te kete sa me pak, e me se paku te te dashuruarit!

I bashkohem urimeve tua,por ku mbeten LOTET E GEZIMIT ? :wink:

Mire e tha Kercovari :wink:

Jo,oj Barbaroza.Kercovari nuk e ka qellue per pak. :wink:
Ndoshta pse s“te kam thene,kerkoi se i ke afer?.Ti vete duhet te dish apo jo!?.

Barbaroza
19-11-04, 15:39
Atehere pergjigjja me sa e kuptoj une eshte se:duhet t'i kerkojme,asgje nuk na vie pa u munduar edhe ne vete!

stina
19-11-04, 17:03
ciao ciao ju pershendes te gjithve me nje buzeqeshje
i permendet edhe me heret se ku i shikoni vajzat se pari
mu per vete me pelqejn vajza me ecje elegante po edhe pak me veshje provokuese, syte sidodomos duhet ti ken te medhajo me vetullat te nalte
nese kjo edhe pse eshte perfekte nuk mund ti ket te gjitha se no body is perfect..... po juve femrave cili mashkull ju bjen ne sy

qdo njeri e ka simpatin e vet edhe pse nuk jane te gjithe te bikur

flm shumeee

wow po dishe me zgjedh femra walla;)
me rrespekt Stina:)

Kercovari
19-11-04, 17:06
Atehere pergjigjja me sa e kuptoj une eshte se:duhet t'i kerkojme,asgje nuk na vie pa u munduar edhe ne vete!
Egzakte!Me ne funde edhe pergjigjen e kemi.
Flm.Barbaroza e nderuar deri ne naltesine me te larte.

Kercovari
19-11-04, 17:11
ciao ciao ju pershendes te gjithve me nje buzeqeshje
i permendet edhe me heret se ku i shikoni vajzat se pari
mu per vete me pelqejn vajza me ecje elegante po edhe pak me veshje provokuese, syte sidodomos duhet ti ken te medhajo me vetullat te nalte
nese kjo edhe pse eshte perfekte nuk mund ti ket te gjitha se no body is perfect..... po juve femrave cili mashkull ju bjen ne sy

qdo njeri e ka simpatin e vet edhe pse nuk jane te gjithe te bikur

flm shumeee

wow po dishe me zgjedh femra walla;)
me rrespekt Stina:)
Zanati i kamarierit eshte shija e klientit,Stina.

stina
19-11-04, 17:14
ciao ciao ju pershendes te gjithve me nje buzeqeshje
i permendet edhe me heret se ku i shikoni vajzat se pari
mu per vete me pelqejn vajza me ecje elegante po edhe pak me veshje provokuese, syte sidodomos duhet ti ken te medhajo me vetullat te nalte
nese kjo edhe pse eshte perfekte nuk mund ti ket te gjitha se no body is perfect..... po juve femrave cili mashkull ju bjen ne sy

qdo njeri e ka simpatin e vet edhe pse nuk jane te gjithe te bikur

flm shumeee

wow po dishe me zgjedh femra walla;)
me rrespekt Stina:)
Zanati i kamarierit eshte shija e klientit,Stina.


po a nuk e paskna dit ker;P
u welcome;)
kalo mir ne ket wikend:)

Kercovari
19-11-04, 17:29
ciao ciao ju pershendes te gjithve me nje buzeqeshje
i permendet edhe me heret se ku i shikoni vajzat se pari
mu per vete me pelqejn vajza me ecje elegante po edhe pak me veshje provokuese, syte sidodomos duhet ti ken te medhajo me vetullat te nalte
nese kjo edhe pse eshte perfekte nuk mund ti ket te gjitha se no body is perfect..... po juve femrave cili mashkull ju bjen ne sy

qdo njeri e ka simpatin e vet edhe pse nuk jane te gjithe te bikur

flm shumeee

wow po dishe me zgjedh femra walla;)
me rrespekt Stina:)
Zanati i kamarierit eshte shija e klientit,Stina.


po a nuk e paskna dit ker;P
u welcome;)
kalo mir ne ket wikend:)Edhe ti Stina.Flm.

stina
19-11-04, 19:54
ciao ciao ju pershendes te gjithve me nje buzeqeshje
i permendet edhe me heret se ku i shikoni vajzat se pari
mu per vete me pelqejn vajza me ecje elegante po edhe pak me veshje provokuese, syte sidodomos duhet ti ken te medhajo me vetullat te nalte
nese kjo edhe pse eshte perfekte nuk mund ti ket te gjitha se no body is perfect..... po juve femrave cili mashkull ju bjen ne sy

qdo njeri e ka simpatin e vet edhe pse nuk jane te gjithe te bikur

flm shumeee

wow po dishe me zgjedh femra walla;)
me rrespekt Stina:)
Zanati i kamarierit eshte shija e klientit,Stina.


po a nuk e paskna dit ker;P
u welcome;)
kalo mir ne ket wikend:)Edhe ti Stina.Flm.

Faleminderit Kercovari :wink:

turisti
19-11-04, 20:31
Hajgaren anash. Varet se per ēka eshte fjala. Per jete,me terheq femra inteligjente dhe e kuptueshme. Per sex - deshira e perbashket si pikenisja per nate te mire, kreative ... Per shoqeri - femra interesante si bashkebiseduese,shoqeruese joproblematike,shoqe e vertete.....


JP TURIST. :wink:

Barbaroza
19-11-04, 20:43
Hajgaren anash. Varet se per ēka eshte fjala. Per jete,me terheq femra inteligjente dhe e kuptueshme. Per sex - deshira e perbashket si pikenisja per nate te mire, kreative ... Per shoqeri - femra interesante si bashkebiseduese,shoqeruese joproblematike,shoqe e vertete.....


JP TURIST. :wink:

Si gjithmone,nje BRAVO e madhe per Turistin.Vertete meshkujt e vertete kane keto mendime!

Mafiozi
19-11-04, 21:50
Hajgaren anash. Varet se per ēka eshte fjala. Per jete,me terheq femra inteligjente dhe e kuptueshme. Per sex - deshira e perbashket si pikenisja per nate te mire, kreative ... Per shoqeri - femra interesante si bashkebiseduese,shoqeruese joproblematike,shoqe e vertete.....


JP TURIST. :wink:

Me vjen mir qe mendon ashtu Turisti, me te vertet nuk ka shum
djem qe mendojn ne ket menyr, jam i lumtur te shoh qe mendon
si un per ket tem..

Bukuria ish vetem per nje koh te shkurt, nje vajz intelegjente
dhe me mirkuptim, me pelqen sa me shum, dhe besoj qe
mundet vetem te rritet dashuria ndaj saj. nese esht bukuroshe
me vjen mir, por se pari shiqoj tjerat gjera qe e kan
rendesin kryesore.

:wink:

E shoh qe nuk kalojm mir per hater te babgjyshit shoku Turist :P

turisti
19-11-04, 22:14
Hajgaren anash. Varet se per ēka eshte fjala. Per jete,me terheq femra inteligjente dhe e kuptueshme. Per sex - deshira e perbashket si pikenisja per nate te mire, kreative ... Per shoqeri - femra interesante si bashkebiseduese,shoqeruese joproblematike,shoqe e vertete.....


JP TURIST. :wink:

Si gjithmone,nje BRAVO e madhe per Turistin.Vertete meshkujt e vertete kane keto mendime!

Faleminderit, Barbaroza e nderuar.

Me respekt,TURISTI. :wink:

turisti
19-11-04, 22:26
Hajgaren anash. Varet se per ēka eshte fjala. Per jete,me terheq femra inteligjente dhe e kuptueshme. Per sex - deshira e perbashket si pikenisja per nate te mire, kreative ... Per shoqeri - femra interesante si bashkebiseduese,shoqeruese joproblematike,shoqe e vertete.....


JP TURIST. :wink:

Me vjen mir qe mendon ashtu Turisti, me te vertet nuk ka shum
djem qe mendojn ne ket menyr, jam i lumtur te shoh qe mendon
si un per ket tem..

Bukuria ish vetem per nje koh te shkurt, nje vajz intelegjente
dhe me mirkuptim, me pelqen sa me shum, dhe besoj qe
mundet vetem te rritet dashuria ndaj saj. nese esht bukuroshe
me vjen mir, por se pari shiqoj tjerat gjera qe e kan
rendesin kryesore.

:wink:

E shoh qe nuk kalojm mir per hater te babgjyshit shoku Turist :P

Mafiozi shoki, me operacion (me leket) femres mundesh mi ja ndryshue bukurien - jo edhe vetit tjera (shpirterore),a koherat e babgjyshave kan kalue,si do te kalojne dhe koherat e tona per pasardhesit tane......

Me respekt,TURISTI. :wink:

Nexhati
29-11-04, 20:53
Bukrije buzve :D :D :D

Mr_100%
29-11-04, 23:03
ZGJUARSIA E NJE FEMRE SHIFET N“BUKURIN E SAJ,NDERSA

BUKURIJA E NJE MASHKULLI SHIFET N“ZGJUARSIN E TIJ

meraklia
14-12-04, 12:39
ohhhhhhhhh une shume i adhuroj femrat dhe shum kame deshire te nojtohem me nje femer qe e ka merak sexin .

Tomori
14-12-04, 12:53
ohhhhhhhhh une shume i adhuroj femrat dhe shum kame deshire te nojtohem me nje femer qe e ka merak sexin .
-Qfar je tuj fol mor djal!!!!
-Po cila femer nuk e ka merak sexin a je nveti shoqi,,,shuj mor mos tnin femrat e kan me ba hajgare me ty!!!

meraklia
14-12-04, 13:09
o shok plotsishet keni te drej po une jame tu kallzua qe dua te njoftoj nje femer sexi .une e di se secila femer e ka merak sexin

Mentos
15-12-04, 02:04
Ju pershendet Lazdrani :wink:
:wink: pyetja qka ju terheq nje femer!!!
pasha ni zot spo muj me kuptue e manget kjo pyetjepo i mungon diqka
:wink: qka munet me ju terheq nje femer vetni qikat vlla qa munen me terheq ato qa di une qe vete genten a murgeshen a barbarozen paska boll :)

Barbaroza
16-12-04, 18:46
Pyetja eshte cka ju terheq te nje femer e jo cka ju terheq te nje mashkull Mentos. :wink:

halla e madhe
16-12-04, 19:43
Barbaroza_ka ketu persona qe jane te lindur me Legastenie,per ata duhet shkruar anasjelltas qe te kuptojne...hahaha :wink:

Mr_100%
16-12-04, 21:07
meraklia shkruajti:
ohhhhhhhhh une shume i adhuroj femrat dhe shum kame deshire te nojtohem me nje femer qe e ka merak sexin .


TOMORI shruajti:
-Qfar je tuj fol mor djal!!!!
-Po cila femer nuk e ka merak sexin a je nveti shoqi,,,shuj mor mos tnin f
femrat e kan me ba hajgare me ty!!!


un them se ka femra PROSEXSUALE TE CILAT KANE DESHIRE GJITHEQKA TA PROVOJN NJEHER,E KETE E KA MENDUAR NDOSHTA MERAKLIA

Agroni22
19-12-04, 14:25
te ni femer um terjek sinqeriteti edhe bukuria

Kaltrina
20-12-04, 08:44
te ni femer um terjek sinqeriteti edhe bukuria

Spo lypshe shume :roll: :lol:

pershendetje

Rebeli
21-12-04, 23:20
Femrat e gjata me trup te bukur me terhjekin shume , vlen edhe anasjelltash .

yllka
19-01-05, 12:42
Ju pershendet Lazdrani :wink:


Lazdran hajt tregona ti neve cka te terhjeke nje femer :wink:

lazdrani
05-01-12, 22:36
Hmmmmmm,une nuk po muj m'u pergjegj,sepse kur permendet femra,une automatikisht e humbi koncentrimin dhe te gjithat per rreth i harroj :arrow: ekzistojne vetem femrat dhe une,hahahahaha.

Ju prshendes,TURISTI. :wink:


Hahahahahaahahahah
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Oqeani
06-01-12, 06:53
Me marr me tregu del gat !
Mos me na terhjek edhe to, mos vet per ne !

emine
06-01-12, 11:20
OQean me keqardhje po te tham se femnat hiq sem terhekin,:biggrin:lumi ti lumi qe po te terhekin une i kam la durte po mdoket

emine
18-01-12, 18:19
Cka ju terheq TEK nje femer

Gega 1
18-01-12, 19:38
Cka ju terheq TEK nje femer
emine,hiq s`kom menu en qit pike,qka m`terheqe te ni femen?
Veq si ta shoh,mejhere e di a m`pilqen a jo?
Mu ma shume em pilqen me kane ma e vogel pej shtati,se me kane e trashe.
`Trashat,diqysh hiq s`um pilqejne.

Afrimi_17
20-01-12, 03:22
Valla me dit met kshillu kur gabon ..me kon e guximshme e dashur tip harmonik edhe zemergjere!

Zero Cool
27-01-12, 21:31
Ajo qė na tėrheq te femra, rrallė edhe na lidh me tė.

almalik
28-01-12, 13:26
Pershendetje
ne rend te pare dihet ,optika,pastaj intelegjenca(seshte e thene te kete 7 fakultete te kryera-por mendje te kthjellet :-)) , modestia ,dhe te jete OPEN MINDED

emine
28-01-12, 14:40
baj shpesh pyetje vetes,a me terhek,apo qka me terhek te femrat,deri me sote sune ju pergjigja vetes,,,,,mu kan per meshkuj nashta kisha than nja dy tri fjale:tongue:


meshkujte betohet se i terhekin vlerat e femres e ne te vertet mbajne gjithmone syte tek gjoksi apo vithet e femres,mos me kqyre qeshtu femnat menoin(koka schwulan)

Hajra
28-01-12, 18:08
...e qka jo thuj ti se, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Daglasi
28-01-12, 18:14
Pak bukuria,pak syt,e pak ma shume,se si ec me kemb ne toke....

Oqeani
28-01-12, 20:28
Ani ēka po vetkan breh !!! A pak ka se ēka a !

Gega 1
28-01-12, 23:07
baj shpesh pyetje vetes,a me terhek,apo qka me terhek te femrat,deri me sote sune ju pergjigja vetes,,,,,mu kan per meshkuj nashta kisha than nja dy tri fjale:tongue:


meshkujte betohet se i terhekin vlerat e femres e ne te vertet mbajne gjithmone syte tek gjoksi apo vithet e femres,mos me kqyre qeshtu femnat menoin(koka schwulan)
emine,nuk eshte gjithmone ashtu!
Ka raste,sigurisht jo aq te shpeshta,kur njeriu e takon femren krejt rastesisht;ne rruge,ne stacion te autobuseve apo te trenit,ne kafeteri,ne biblioteke a gjetiu.Takimi i tille ,ne te cilin mashkulli i kemben krejt pak fjale me femren qe sapo e takoi,mund te zgjate 4-5 minuta,por per mashkullin lehte mund te jete takimi i jetes se tij!!

S`po flas per ate llojin e femrave qe shpejt bien ne sy,qe kane figure te thekesuar dhe terheqese,qe bien ne sy nga veshja qe e bejne me vetedije, per te terhequr sa me shume meshkuj.
Keto lloj femrash dine mire t`i perdorin armet e tyre!
Po flas per nje tjeter lloj femrash.Ajo eshte nje femer qe ne rruge nuk te bje ne sy,eshte mesatare,nuk vishet per t`a theksue figuren e saj,edhepse mund ta kete figuren e mire!
Sic thashe,mashkullit i ndodh te perballet me te shkurt;mund te jete qe ajo e pyeti ate per nje rruge,a per ndonje informate tjeter.
Dhe papritmas,njeriu perballet me shikimin e saj :
nje shikim aq i embel,qe te ben per vete!
Pastaj fjalet si i thote ajo,zeri i saj dhe gjestikulacionet!Te gjitha keto s`bashku e mahnisin mashkullin,dhe ai e humbe fare!!Femra shkoi,po mashkulli mbet pa goje, e i mahnitur!
Cilat fjale e mahniten ate ?!Fjale krejt te zakonshme,po qe i tingelluan aq embel,se i tha ajo!
Dhe dije : nese djalit i ndodhi kjo,ai ka per te bere cmos, per ta takue prape ate vajze!! :smile:

Hajra
29-01-12, 00:19
.....dimijat,

Jana
29-01-12, 00:20
.....dimijat,

..koke met ...s'ka mo me dimija veq naj plak aty kty ka pordrimja ahahahahhaha

Hajra
29-01-12, 00:21
..koke met ...s'ka mo me dimija veq naj plak aty kty ka pordrimja ahahahahhaha

....po de diqka te re se cullake kah te sillesh hahahaha....

Jana
29-01-12, 00:23
....po de diqka te re se cullake kah te sillesh hahahaha....


hahahahahhaah.... ehhh ti ....rrebelooooo ruju se ato me dimija kam ndi qe jan te rrezikshme...

Kalimero
29-01-12, 00:24
emine,nuk eshte gjithmone ashtu!
Ka raste,sigurisht jo aq te shpeshta,kur njeriu e takon femren krejt rastesisht;ne rruge,ne stacion te autobuseve apo te trenit,ne kafeteri,ne biblioteke a gjetiu.Takimi i tille ,ne te cilin mashkulli i kemben krejt pak fjale me femren qe sapo e takoi,mund te zgjate 4-5 minuta,por per mashkullin lehte mund te jete takimi i jetes se tij!!

S`po flas per ate llojin e femrave qe shpejt bien ne sy,qe kane figure te thekesuar dhe terheqese,qe bien ne sy nga veshja qe e bejne me vetedije, per te terhequr sa me shume meshkuj.
Keto lloj femrash dine mire t`i perdorin armet e tyre!
Po flas per nje tjeter lloj femrash.Ajo eshte nje femer qe ne rruge nuk te bje ne sy,eshte mesatare,nuk vishet per t`a theksue figuren e saj,edhepse mund ta kete figuren e mire!
Sic thashe,mashkullit i ndodh te perballet me te shkurt;mund te jete qe ajo e pyeti ate per nje rruge,a per ndonje informate tjeter.
Dhe papritmas,njeriu perballet me shikimin e saj :
nje shikim aq i embel,qe te ben per vete!
Pastaj fjalet si i thote ajo,zeri i saj dhe gjestikulacionet!Te gjitha keto s`bashku e mahnisin mashkullin,dhe ai e humbe fare!!Femra shkoi,po mashkulli mbet pa goje, e i mahnitur!
Cilat fjale e mahniten ate ?!Fjale krejt te zakonshme,po qe i tingelluan aq embel,se i tha ajo!
Dhe dije : nese djalit i ndodhi kjo,ai ka per te bere cmos, per ta takue prape ate vajze!! :smile:

luja baci geg luja :biggrin:

Buqja_ch
29-01-12, 00:25
.....dimijat,


http://www.youtube.com/watch?v=_oj-CGxOnUQ


Biseda ...

Hajra
29-01-12, 00:25
hahahahahhaah.... ehhh ti ....rrebelooooo ruju se ato me dimija kam ndi qe jan te rrezikshme...

....edhe ne rafsha deshmor bile e di per qka, hahahahah...

lovely
29-01-12, 00:25
luja baci geg luja :biggrin:dijuz, kallxo qka t terhjek, t iu kallxoj pdhavushkave:biggrin:

Jana
29-01-12, 00:26
....edhe ne rafsha deshmor bile e di per qka, hahahahah...


..hahahahahahahahahhaaha ani kur hin en dimija si dihet fryma te ndalen ...so pun me dak se 12metra jan aty ahahahahhahahaahhahaa

Hajra
29-01-12, 00:27
http://www.youtube.com/watch?v=_oj-CGxOnUQ


Biseda ...

....qysh a me dimija a pa to, hahahah...

p.s. pershendetje ty

Hajra
29-01-12, 00:27
..hahahahahahahahahhaaha ani kur hin en dimija si dihet fryma te ndalen ...so pun me dak se 12metra jan aty ahahahahhahahaahhahaa

....e marr navigacionin (gps) per me gjet rrugen hahahahahah....

Jana
29-01-12, 00:32
....e marr navigacionin (gps) per me gjet rrugen hahahahahah....


hahahahahhaahhahahahahahhahahahahahahaha u meka ...

...merre sa te dush ...se te hup rruga en dimija hahahahahahahaha ...ska val aty a e din hahahahahahaha....

lovely
29-01-12, 00:33
....e marr navigacionin (gps) per me gjet rrugen hahahahahah....

edhe gps-i t hup aty:biggrin:

tipi engjellor
29-01-12, 00:35
modestia e saj........tybe qito qe po rrejne ma shume se djemt keto te terheqin veq drejt e ne shtrat mi qu edhe si te dalesh prej hotelit me i thane ika....e tani le te rrejne ...

Hajra
29-01-12, 00:37
edhe gps-i t hup aty:biggrin:

.....ani de edhe me hup nuk te bjen keq, qy hahahah...

Hajra
29-01-12, 00:39
hahahahahhaahhahahahahahhahahahahahahaha u meka ...

...merre sa te dush ...se te hup rruga en dimija hahahahahahahaha ...ska val aty a e din hahahahahahaha....

....qy kjo u mek, kqyre kur te qohet neser me sabah e hygjym ni pal dimija hahahahahahah...

Jana
29-01-12, 00:41
....qy kjo u mek, kqyre kur te qohet neser me sabah e hygjym ni pal dimija hahahahahahah...


..hahahahahahahaha jo valla i kam s'kam nevoj me dal mi ble veq mi vesh ...edhe ato dy lloje dimija edhe kule jahahahahahahahhaa

Murgesha
29-01-12, 00:42
..hahahahahahahaha jo valla i kam s'kam nevoj me dal mi ble veq mi vesh ...edhe ato dy lloje dimija edhe kule jahahahahahahahhaa


Jana ruaju mos i lidht uēkurt fort :wink:

Hajra
29-01-12, 00:44
..hahahahahahahaha jo valla i kam s'kam nevoj me dal mi ble veq mi vesh ...edhe ato dy lloje dimija edhe kule jahahahahahahahhaa

....kurr nuk te besoi pa shku te statuja e liris edhe me qit ni foto hahahahah....

Jana
29-01-12, 00:45
Jana ruaju mos i lidht uēkurt fort :wink:

..po ti e din se pa i lidh fort ato nuk rrijn ...se jan bajagi te komplikune ...

Hajra
29-01-12, 00:45
Jana ruaju mos i lidht uēkurt fort :wink:

....ngoje Murgeshen se kjo e din hahahahah....


tung tye

Murgesha
29-01-12, 00:46
..po ti e din se pa i lidh fort ato nuk rrijn ...se jan bajagi te komplikune ...

Qata qė e di edhe po tė thom, tybe jam mbet pa to, a bash me qef i kisha vesh njė palė nesėr :redface:

Jana
29-01-12, 00:46
....kurr nuk te besoi pa shku te statuja e liris edhe me qit ni foto hahahahah....

..hahahahahahahahahhahahaa mo se me shku masnej bona e famshme se ju doken interesant e lypin krejt me dal en foto me dimija ....

...pasha tu s'me ka shku kjo mendje se e boj edhe 5 pare si jap ...

Jana
29-01-12, 00:47
Qata qė e di edhe po tė thom, tybe jam mbet pa to, a bash me qef i kisha vesh njė palė nesėr :redface:

..me pas kon ma ngat ti kisha dhon te mijat ...ndaq me ushkur e ndaq pa ushkur ...

Jana
29-01-12, 00:48
....ngoje Murgeshen se kjo e din hahahahah....


tung tye

..qata asht BURRiii qe po thom ...qe ta zgith ushkurin edhe nese e ki bo nuje krejt hahahahahaha.....

...gjum te mir...

Hajra
29-01-12, 00:49
..hahahahahahahahahhahahaa mo se me shku masnej bona e famshme se ju doken interesant e lypin krejt me dal en foto me dimija ....

...pasha tu s'me ka shku kjo mendje se e boj edhe 5 pare si jap ...

.....o e di e di ti shote galica mjedis nju jorku je, pa plis ama hahahahah....

Jana
29-01-12, 00:50
.....o e di e di ti shote galica mjedis nju jorku je, pa plis ama hahahahah....

..hahahahahahahahah e di qe e din ,,,,hahahahahahaha

murrizi
29-01-12, 01:03
Interesant, sapo u ktheva nga nje mbremje dhe aty i "lash" disa nga ato vajzat e klubeve te nates.
Kete teme para ca ditesh kur e lexoja, me dukeshe si femijnore te prononcoheshe nje si Murriz Shipnia, por sot derisa njoha edhe disa nga femrat mund te them me plot goj se cfar NUK me terhjek te nje femer.
Pra:
Femrat qe nuk dijn ta dallojn veten, ne jane femra hetero lesbijka apo meshkuj nuk me terhjekin aspak.
Femrat pijanece ma gerdisn bukurin e nje femre,
si dhe e treta kryesorja,
Mos ta qit zoti femren budallic as ne tavolin !!!

Hajra
29-01-12, 10:44
Interesant, sapo u ktheva nga nje mbremje dhe aty i "lash" disa nga ato vajzat e klubeve te nates.
Kete teme para ca ditesh kur e lexoja, me dukeshe si femijnore te prononcoheshe nje si Murriz Shipnia, por sot derisa njoha edhe disa nga femrat mund te them me plot goj se cfar NUK me terhjek te nje femer.
Pra:
Femrat qe nuk dijn ta dallojn veten, ne jane femra hetero lesbijka apo meshkuj nuk me terhjekin aspak.
Femrat pijanece ma gerdisn bukurin e nje femre,
si dhe e treta kryesorja,
Mos ta qit zoti femren budallic as ne tavolin !!!.......Murriz a ne drita te kuqe ke a? hahaha...

murrizi
29-01-12, 11:15
.......Murriz a ne drita te kuqe ke a? hahaha...
Jo mer hajrush se nuk shko Murriz Shipnia n'aso vendesh, ishte thjesht datlidje e dikujt.

Hajra
29-01-12, 11:37
Jo mer hajrush se nuk shko Murriz Shipnia n'aso vendesh, ishte thjesht datlidje e dikujt.

....qata de edhe une u habita thash a bahet me u habit Murrizi ashtu,
http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e-uritura
29-01-12, 12:10
Jo mer hajrush se nuk shko Murriz Shipnia n'aso vendesh, ishte thjesht datlidje e dikujt.


Murriz, je i ftuar nė datėlindjen time, nė nėntorin e ardhshėm!

Hajra
29-01-12, 12:20
......zhaget, tingujt qe i lshoin hahaha....

murrizi
29-01-12, 12:24
Murriz, je i ftuar nė datėlindjen time, nė nėntorin e ardhshėm!

Ok, e pranoj ftesen.
bere dy dit perpara, dhe e festojm edhe me mire.

Fshatari
29-01-12, 12:37
si dhe e treta kryesorja,
Mos ta qit zoti femren budallic as ne tavolin !!!

Me qellue naj fare manekenje e bukur, edhepse asht pak budallice i falet, i falet... pra kryesorja nuk lidhet edhe aq me inteligjencen po me diēka tjeter ! Qellojani ju vete !

murrizi
29-01-12, 12:43
Me qellue naj fare manekenje e bukur, edhepse asht pak budallice i falet, i falet... pra kryesorja nuk lidhet edhe aq me inteligjencen po me diēka tjeter ! Qellojani ju vete !

Jo po qebesa, per pak se kemi kqyr kurr na Shqiptart.
Nejse dikush se ka kqyr per pak, edhe diqka pak ma teper, po qe s'ishin krejte njerzia njesoji :wink:.
Po ani ani, njerz e qefe, hahahahaha...

Hajra
29-01-12, 12:44
Jo po qebesa, per pak se kemi kqyr kurr na Shqiptart.
Nejse dikush se ka kqyr per pak, edhe diqka pak ma teper, po qe s'ishin krejte njerzia njesoji :wink:.
Po ani ani, njerz e qefe, hahahahaha...


...valla qetu po behem bashk me partin e Murrizit, hahah...

vjeshta
29-01-12, 15:24
Simpatia .

Dushku
29-01-12, 17:43
-Menyra e shprehjes
-Buzeqeshja
-Ecja
-Veshtrimi
-Zgjuarsia

Me terheq gjithnje pamja fizike,qendrimi fizik dhe intelektual....qendrueshmeria e terheqjes pastaj do te mvaret edhe prej shume faktoreve tjere....

Zero Cool
29-01-12, 21:36
Interesant, sapo u ktheva nga nje mbremje dhe aty i "lash" disa nga ato vajzat e klubeve te nates.


Eu javash murriz Shipnia bre, se hala spaske pa femna te klubeve te dites ti :wink::biggrin:

emine
31-01-12, 19:33
gjunahat

mentor*
02-02-12, 13:50
qendrimi saj, buzeqeshja...

Zero Cool
05-02-12, 12:03
Ajo/ato gropa/gropėzat e/tė vogėl/vogla mbi prapanicėn e saj.... :wink:

Virti
05-02-12, 16:03
Ajo/ato gropa/gropėzat e/tė vogėl/vogla mbi prapanicėn e saj.... :wink:
qysh me e cu punen me ia pa qato gropezat bre? :cool:

emine
05-02-12, 16:07
veq hyna me kqyre qka kan shkretu tjeret,ne perparim e siper jeni

Zero Cool
12-02-12, 14:56
qysh me e cu punen me ia pa qato gropezat bre? :cool:

kqyre te pishina :tongue: