PDA

View Full Version : Mickoja dhe Gentiana?????????????????


Murgesha
12-04-04, 16:54
More ndegjova se Mickoja dhe Gentiana ishin martuar.
Allahile a djale qenka Mickoja a??????????? :shock: :shock: :shock:
Ishalla s“eshte qike siq kam menduar une se mos vet :shock: :shock: :shock: :shock:

Gentiana
17-04-04, 16:44
Murgesha nuk e pash kte tem hiq deri me tani me fal.
dhe esht e vertet se un e Mickoja do te fejohemi se shpejti.
Kurse mbas modes do te hecim edhe ne, mama-ja e Mickojes do te vjen tek mama-ja ime dhe do te bejn planin per darsem,dhe sigurisht jeni te gjith te mir se ardhur,me gjithse shpenzimet do ti merr Mickoja... 8) 8) 8) 8)
Jam shum e lumtur qe kam takuar nje vajz siq esht Mickoja,sepse e pash qe me djem te Forumit nuk kam fat,keshtu qe me Mickojen shpresoj qe kjo lidhje te zgjat me gjat,sepse e kam loqk,apo jo Qiki???

PlaY^_^BoY
17-04-04, 17:34
Pse ti far Gentiana a hin ne net me u martu ti a :?: :?: :?: Ncncncncncncncnc Ew ew qka ski me ni

Barbaroza
19-04-04, 09:37
Pse mos me hy more me gjete fatin kety qy :)

mickoja
02-06-04, 03:40
Genta loqki ta kam ble nje dhuratč per bashkimin ton dhe jeten ton te lumtur qe po e qojna mir :wink:

uliksi31
02-06-04, 07:21
Kijameti afer e hajt :!:

Luana
26-09-04, 12:18
Qka u ba qe jeni shukat , a mos jeni nda ju dyja a :shock:

Barbaroza
26-09-04, 14:11
Qka u ba qe jeni shukat , a mos jeni nda ju dyja a :shock:

Pasi ishin bashkuar,kishin verejte se kishin gjini te njejte :lol: :lol:

Gentiana
26-09-04, 14:19
Qka u ba qe jeni shukat , a mos jeni nda ju dyja a :shock:

Pasi ishin bashkuar,kishin verejte se kishin gjini te njejte :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif

Murgesha
26-09-04, 14:22
:shock: :!: :shock: :shock: :shock:
E ku i patėn moj sytė qė nuk e vėrejtėn mė herėt????

Barbaroza
26-09-04, 14:31
:shock: :!: :shock: :shock: :shock:
E ku i patėn moj sytė qė nuk e vėrejtėn mė herėt????
Ua kish pas verbuar dashuria moj :lol: :lol:

Murgesha
26-09-04, 14:34
:shock: :!: :shock: :shock: :shock:
E ku i patėn moj sytė qė nuk e vėrejtėn mė herėt????
Ua kish pas verbuar dashuria moj :lol: :lol:

Prit vetėm pak Barbroza se nuk e kam qare pa u shkarravit e me qeshė si Genta. Hhahahahhahahahahhaha.....

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif

Barbaroza
26-09-04, 15:42
Prit se edhe mua me bete te qeshem tash sikur Genta
http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif

Gentiana
26-09-04, 15:57
:shock: :!: :shock: :shock: :shock:
E ku i patėn moj sytė qė nuk e vėrejtėn mė herėt????
Ua kish pas verbuar dashuria moj :lol: :lol:

Prit vetėm pak Barbroza se nuk e kam qare pa u shkarravit e me qeshė si Genta. Hhahahahhahahahahhaha.....

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif
Prit se edhe mua me bete te qeshem tash sikur Genta

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gif

ShEjToNkA
26-09-04, 16:00
jaaaaaaaaa s'kam qarė edhe unė m'u shakrravit t'u qesh si ju

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif[/quote]

Murgesha
26-09-04, 16:12
Nc-nc-nc-nc.
Pse moj po mė imitoni. :twisted: :twisted:
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gif

Gentiana
26-09-04, 16:13
Nc-nc-nc-nc.
Pse moj po mė imitoni. :twisted: :twisted:
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gif
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
26-09-04, 16:15
Nc-nc-nc-nc.
Pse moj po mė imitoni. :twisted: :twisted:
http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gif
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sepse po na pelqen moj :wink: :lol:

trendafili i kuq
18-10-04, 12:07
hej mickoj besoj se do tja kaloni mire se sa per martes veq per- para

Diana007
26-10-04, 07:06
Hehehehehhhehhheeh kishe nime do te marohen :oops: :roll: :?:

mickoja
26-10-04, 11:50
Hehehehehhhehhheeh kishe nime do te marohen :oops: :roll: :?: auuuu Diana qka fole ti hala qenke tu čndrru,na u banum Gjygje te vjetra e ti thu se kishe :wink:

Diana007
26-10-04, 12:03
Po aaaaaaaa yre un nuk epaskan dit moj ani urime pra ishalla ju rriten nipat e mesat hehhehehehehehhehehehehheheheeheheh