PDA

View Full Version : Murgesha


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Flash
04-11-03, 20:09
Tung krejtve ju pershendes veq ne veqanti mijen edhe Murgeshen tung mpuq dyjave :D

ariani
20-11-03, 10:55
i pershendes te gjitheve e ne veqanti MURGESHĖN

jeni e mrekullueshme vetem vazhdoni ne kete form.

(duhet te kesh frik se nese vazdhdon keshtu ndoshta sdo mbetesh murgesh )

me fal pak hajgare

tung te pershendes

Murgesha
20-11-03, 18:57
Flash&Arian ju falenderoj per pershendetjet e juaja.

Flash mpuqi ishte i kendshem :oops:

Flash
04-12-03, 00:19
Flash&Arian ju falenderoj per pershendetjet e juaja.

Flash mpuqi ishte i kendshem :oops:A murgesh mke shkri pasha ty e mu e ata e kta, a e din pse veq pse osht mpuq i veqant se ju murgeshat sja keni zanat me mpuq e qata m;knaqe me falpash mu se sjom kon anej knej pari skom mujt me shkru knej anej ktu aty aj mpuq edhe pak une ty :D

lazdrani
13-04-04, 12:34
Sot Murgesha arriti ne 1000 mesazhe te saj te bukura. :wink: Murgesha te deshiroje shendet dhe qdo te mira ne jete per ju zonjushe.Ju jeni me te vertet Mbreteresha e Forumit me plote merite.i lexoje me endje mesazhet e juaj dhe kam kenaqesi qe jam ne mesin e juaj.Lazdrani te Done Ty :wink: :wink: :wink: :P

anna
13-04-04, 12:38
urime

Murgesha
13-04-04, 12:56
WoW i paskam bere 1000 a? :shock:
Vertet nuk i kam verejtur. Por Lazdrani te falenderoj shume, per fjalet e bukura qe keni shkruar per mua. Deshiroj qe edhe ju te beheni sa me shpejt Mbret i 1000 postimeve dhe i Imi. Kam kenaqesi te posacme te lexoj shkrimet tuaj.

Anna te falenderoj per urimin :lol:

Barbaroza
13-04-04, 13:04
Opaaaaaa Murgesha i paska kaluar 1000 postime :P Urime,urime Murgesha,vertete je shume e kendshme ne shkrimet tuaja.Te deshiroj edhe shume postime tjera te bukura dhe shume te mira tjera ne jete.

florian
13-04-04, 13:21
kjo murgesh sot ja mrriti
plot 1000 shkrime qitu i qiti
tash po te bajm na ty mretnesh
edhe 1000 ti me nai rreshtit
po ki kujdes ti me shkrue se
te tana kena me ti lexue
se ti kur shkrue syt naj hap
e lazdranin ma shum e ba me te dasht
asni gja mos ki merak se ti me shkrue e kie ne gjak.

pershendetje te sinqerta nga flori .

Murgesha
13-04-04, 13:29
Barabaroza te falenderoj dhe uroj qe edhe ti ti arrish aq.

Florian te falenderoj shume per ket rreshta

florian
13-04-04, 16:22
E KAM PER NER ME T'SHKRUJT SE VALLAHI TI E MERITON TITULLIN MRETNESH. :)

Gentiana
13-04-04, 16:41
Murgesha me fal se von e vrejta kte tem te re, keshtu qe ju jap te drejt te gjithve qe kan shkruar ketu,se ti je Mbreteresha jon, dhe me shum kenaqesi i lexoj shkrimet tua, dhe gjithmon me habit(posotiv) ne te re!!
Nuk dim qkishim ber pa ty, keshtu qe vazhod keshtu sepse te kemi ne qef.
Edhe 10000000Mesazhe tjera te na i shkruajsh :wink:


Genta

hana
13-04-04, 17:02
Murgesh loqk te lumt vec vazhdo e shkruaj urime :lol: :lol:

Naki
13-04-04, 21:10
Pedagoge kesaj i thone
nje mije postime
te kurorzuar ne ngjyra ylberi
per hajr te qofte kurora mbreterore
ne shume faqe te -Dardanise
e qendisur ne shume ornamente
ku rrezatone ngrohtesi Familjare
e mbeshtjellur ne korniza floriri
Mbreteresh dardane-forumit i jape nje emer
Murgesh 1000 postime .

Kame nderin te shkruaj per ju Znj,jeni e respektuar nga shumica,keni pas vete nje kapital intelektual jeni pedagoge e qmuar-urime :!:
Me respekt Naki

Murgesha
14-04-04, 11:43
Naki nuk di si te falenderoj per keto fjale te mrekullueshme.
Edhe une u rrita ne mesin tuaj, dardania eshte pjese e perditshmerise sime. Kam pas vete nje grup njerezish te edukuar dhe komunitativ qe me eshte kenaqesi te jem ne shoqeri. Ja pra, fjale pas fjale, shkrim pas shkrimi arrita si i thone ti fitoj zemrat dhe perkrahjen e diskutuesve. Kjo me ben te ndihem krenare dhe te mburrem se ju te gjithe pa dallim ishit qe me bete te shkruaj, te ndaj dhimbjen e gezimin, te keshilloj dhe te keshillohem se sido qofte njeri pa te meta dhe gabime nuk ka. E edhe une bej pjese ne ket grup.
Jam e emocionuar nga fjalet tuaja i nderuari Naki.
Miresia dhe zemergjeresia te shoqerofte kudo qe je dhe cdo moment.
Me nderime Murgesha.

sexybrikenda
15-04-04, 09:04
Murgeshe urime dhe te fala shume nga Ardita.Jeni shume e mrekullueshme dhe me plote te drejte e meriton kuroren e Mbretereshes Dardania.Pa tjeter lexoje me qef te madhe shkrimet e juja dhe jeni shume intelegjente (femer)Respekt.....Te fala nga shoqet e mija po ashtu,Yllka dhe Alberta :P

Murgesha
15-04-04, 11:34
Murgeshe urime dhe te fala shume nga Ardita.Jeni shume e mrekullueshme dhe me plote te drejte e meriton kuroren e Mbretereshes Dardania.Pa tjeter lexoje me qef te madhe shkrimet e juja dhe jeni shume intelegjente (femer)Respekt.....Te fala nga shoqet e mija po ashtu,Yllka dhe Alberta :P

Brikenda te falenderoj shume. Edhe ju jeni e mrekullueshme, por afroje veshin (mos ma nguc Lazdranin)
Ok edhe une i pershendes shoqet e tua :wink:

lazdrani
15-04-04, 20:37
Mbretresha ime si ma ke qefin sonte :wink: :wink: :wink: I juaji Mbreti :P

jehona
20-04-04, 18:30
MURGESHA te pershendes, ka shum kohe qe nuk kam hy ketu ne forum dhe per ata po te uroj pak me vones. nuk po di qka te shtoj ma shum perveq si te gjithe te tjeteret qe te kan shkru, vertet kam shum knaqesi ti lexoj shkrimet tua dhe shum here edhe te mesoj nga ato. keshtu qe urime dhe vazhdo keshtu, dhe besoj se shpejti do te urojm per 2000 shkrimet tua....

Murgesha
20-04-04, 23:58
MURGESHA te pershendes, ka shum kohe qe nuk kam hy ketu ne forum dhe per ata po te uroj pak me vones. nuk po di qka te shtoj ma shum perveq si te gjithe te tjeteret qe te kan shkru, vertet kam shum knaqesi ti lexoj shkrimet tua dhe shum here edhe te mesoj nga ato. keshtu qe urime dhe vazhdo keshtu, dhe besoj se shpejti do te urojm per 2000 shkrimet tua....'

Jehona me mire vone se kurre :lol:
Eja qik me shpejt se po me mungojne shume veshtrimi yt kritik ne temat e hapura.
Te uroj suksese, ne studime. :lol:

jehona
23-04-04, 21:08
MURGESHA flm qe po me uron suksese ne studime... kur ti kry studimet, tani kthena me kritika me te mdhaja...:lol:

pak hajgare se tani do te kerkoj ta hapeni nje rubrike per Ekonomi, ku ndoshta tme beni moderatore... :wink: :lol:

lazdrani
24-04-04, 14:38
:roll: Jehona deshira e juaj eshte urdherese per Murgeshen,i flase asaj ne veshe dhe qdo gje qe deshiron te plotesohet...... :wink:

lazdrani
25-04-04, 14:28
Miredita Mbreteresha ime e shtrenjet.....Si ma ke qefin sot :?: :D

Murgesha
25-04-04, 14:46
Pas mbremjes se paharruarr po ndihem super.
Te falenderoj shume Lartemadheria juaj :lol:

yllka
26-04-04, 18:05
Ju marre lakmi juve Murgesha&Lazdran.

Mbreteresha Murgesha keni te fala te perzemrta nga une dhe Ardita,Me gjithe deshire dua tju them se ne ju kemi IDEOL juve.
Perfundoje me shkrimin e Nakit per ju :wink: Yllka

lazdrani
26-04-04, 20:34
Mbreteresha ime e dashure Murgesha ,me behet qefi qe paskemi shume vajza qe te kane Idol :wink: Love you Lazdrani

Murgesha
28-04-04, 19:55
Mbreteresha ime e dashure Murgesha ,me behet qefi qe paskemi shume vajza qe te kane Idol :wink: Love you Lazdrani

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ema
29-04-04, 07:55
MURGESHA edhe pse nuk i kam lexuar te gjitha shkrimet e tua qe prej fillimit ;me te vertet me pelqeni dhe jeni per lavdrata;me respekt te madh ju pershendeti :arrow: :arrow: veq perpara

Murgesha
29-04-04, 09:58
Ema te pershendes dhe te uroj mireseardhje ne forumin dardania. Shpresoj se do ja kalosh mire me ne. :lol:

lazdrani
02-05-04, 19:23
MURGESHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.......... .!!!!!!!


LOVE YOU FOREVER :oops:

Murgesha
04-05-04, 20:17
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Me tooooooooooooooooooooo :lol:

anna
05-05-04, 11:52
u trashegoft cifti :lol: :lol: :lol:

lazdrani
07-05-04, 09:12
Mbrteresha ime desha te uroje sot per mbi 1500 postime tuja :wink: Urime :P I juaji lazdrani

Murgesha
07-05-04, 09:19
Falemnderit Lazdrani.
Edhe une te uroj ty per 1562 postimet tua. :lol: :lol: :lol:

Vera
12-05-04, 17:46
Murgesh pak sa me vones veq te uroj titullin "Mbretresha I" e forumit dhe kete e meritoni ju plotsisht bashk me lazdranin dhe ju uroj suksese ne te ardhmen jeni shum te kendshem te dyt

MURGESHA&LAZDRANI

Murgesha
12-05-04, 17:51
Vera te falenderoj shume. :lol: :lol:

lazdrani
04-06-04, 10:56
Mbreteresha ime te pershendet Mbreti i juaj :wink: Nje dite te bukure per ju zonjushe :P

florian
04-06-04, 16:42
PERSHENDETJE MURGESHE E MBRETERESHA JON E MADHE. :wink:

Murgesha
04-06-04, 23:21
Lazdran dhe Flori ju falenderoj per pershendetje.
Ju pershendes gjithashtu kudo qe te jeni keto momente. :lol:

mickoja
04-06-04, 23:22
dhe un e pčrshendes inxhen time Murgeshen

Murgesha
04-06-04, 23:35
dhe un e pčrshendes inxhen time Murgeshen

Mickoja je gjithashtu e pershendetur nga une Inxhja jote. :lol: :arrow: :wink:

anna
06-06-04, 12:35
edhe une inxhe te persh shume :lol: :lol: :lol:

lazdrani
17-06-04, 11:59
Murgesha -Mbreteresha ime te DUA :oops: :!: :!: :!: :wink:

Gentiana
22-06-04, 10:03
Hajde nje pershendetje extra per ty Murgesha, je e fantastike!! :wink:

Vera
22-06-04, 13:05
Oj Murgesha o te pershendes shums hums shum e ke nje mpuqq nga une se je fantastike :wink:

lazdrani
22-06-04, 19:27
Pershendetje te posaqme vetem per MBRETERESHEN TIM NR 1 :wink: :wink:

Barbaroza
22-06-04, 19:39
Edhe une dua ta pershendes sonte te nderuaren Murgesha!

lazdrani
23-06-04, 11:07
Murgesh pak sa me vones veq te uroj titullin "Mbretresha I" e forumit dhe kete e meritoni ju plotsisht bashk me lazdranin dhe ju uroj suksese ne te ardhmen jeni shum te kendshem te dyt

MURGESHA&LAZDRANI :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Vera
23-06-04, 15:28
Murgesh pak sa me vones veq te uroj titullin "Mbretresha I" e forumit dhe kete e meritoni ju plotsisht bashk me lazdranin dhe ju uroj suksese ne te ardhmen jeni shum te kendshem te dyt

MURGESHA&LAZDRANI :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kuku brre :cry: :cry: :cry: :cry: lazdrani po pse i hulumtove dokumentet dhe e gjete bash ne ket rast kete timin :cry: :cry: :cry: me bere qe edhe une te qaj bashk me ty :cry: :cry: :cry: te lutem mos qaj se po e ndjej qe nuk e ka shkruar ZOTI qe ti dhe Murgesha te ndaheni.

Murgesha&Lazdrani

kete nuk do e shlyej kurr

Murgesha
24-06-04, 20:31
Ju falenderoj te gjitheve per pershendetjet e ngrohta qe paskeni derguar ne adresen time.
LAZDRANI & MURGESHA FOR EVER

lazdrani
30-06-04, 17:53
Ju falenderoj te gjitheve per pershendetjet e ngrohta qe paskeni derguar ne adresen time.
LAZDRANI & MURGESHA FOR EVER
Forever pasha ty dhe mua :wink:

Gentiana
02-07-04, 18:01
Murgesha nje pershendetje per ty nga zemra. e pash qe edhe ti i kishe ber me shum se 3000 shkrime, nuk je kot mbreteresha e kti forumi.... uroj qe tna i besh edhe x tjera, se te kemi per qefi pasha mamin.....
Nje mpuq per ty

Vera
02-07-04, 18:05
Murgesha te pershendes. OOoo ti je mbretnesh se jo rren, vallahin ma e mira ahahahah te uroj per 3000 postimet e tua te bukura dhe i befsh edhe shum te tjera si keto.
Nje mpuqq nga une e ke :wink:

Naki
02-07-04, 20:03
Znj. Murgesh edhe une sikurse para shkruasit e mi ju pergezoje per postimet tuja shume voluminoze,ju jeni promotori ose lokomotiva nr 1 qe mbane kete forum me tiparet me te bukura ,me ngjyrat me te dashura qe japin nje atmosfere te ngrohte dardane.
ky forum nuk mund te rritet pa prezencen tuaj,mungesa e juaj do te ishte sikurse organizmi i njeriut pa Aorten- arterjen kryesore te qarkullimit te gjakut.
Me nderime Naki :!:

Honesty^uk.
02-07-04, 20:17
Murgesha , nuk di se cfare te shtoj me shume sesa uruesit e tjere, por me te vertet shkrimet tuaj i rritin vlerat ketij forumi, dhe jane lenda e pare qe bashkbiseduesit e tjere gjejne fusha te ndryshme veprimi per te shprehur mendimet e tyre.
Gjithmone e palodhur, e pranishme ne cdo moment, dhe teper gjakftohte je treguar, ku me shkrimet tuaja ke bere per vete te gjithe anetaret e forumit.
Vetem gezimi dhe lumturia mbizoterofshin ne jeten tuaj.
Me shume respekt per ju
Honesty

Murgesha
02-07-04, 20:32
Jam teper e emocionuar gjate leximit te ketyre rreshtave te nderuar
Genta, Vera, Naki e Honesty.
Une nuk do ta kisha arritur ket sukses kurre po te mos isha ne mesin tuaj. Ishit dhe jeni ju ata qe me beni te shkruani e te kuvendoj.

lazdrani
02-07-04, 21:17
Znj. Murgesh edhe une sikurse para shkruasit e mi ju pergezoje per postimet tuja shume voluminoze,ju jeni promotori ose lokomotiva nr 1 qe mbane kete forum me tiparet me te bukura ,me ngjyrat me te dashura qe japin nje atmosfere te ngrohte dardane.
ky forum nuk mund te rritet pa prezencen tuaj,mungesa e juaj do te ishte sikurse organizmi i njeriut pa Aorten- arterjen kryesore te qarkullimit te gjakut.
Me nderime Naki :!:E nderuara Murgesha fjale me te bukura nuk mundem te gjeje dhe te shtoje si Zotri Naki :wink:
Murgesha Legjenda dhe Mbreteresha ime Te Duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: Urime

Murgesha
03-07-04, 20:20
Znj. Murgesh edhe une sikurse para shkruasit e mi ju pergezoje per postimet tuja shume voluminoze,ju jeni promotori ose lokomotiva nr 1 qe mbane kete forum me tiparet me te bukura ,me ngjyrat me te dashura qe japin nje atmosfere te ngrohte dardane.
ky forum nuk mund te rritet pa prezencen tuaj,mungesa e juaj do te ishte sikurse organizmi i njeriut pa Aorten- arterjen kryesore te qarkullimit te gjakut.
Me nderime Naki :!:E nderuara Murgesha fjale me te bukura nuk mundem te gjeje dhe te shtoje si Zotri Naki :wink:
Murgesha Legjenda dhe Mbreteresha ime Te Duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: Urime

Lazdran te faleroj shume per urimin dhe dashurine e sinqertetin qe keni ndaj meje.

Barbaroza
04-07-04, 21:39
Murgesha,une po e them vetem kete:U r number one 8)

Murgesha
04-07-04, 23:22
Murgesha,une po e them vetem kete:U r number one 8)

Te falenderoj Barbaroza.

lazdrani
07-07-04, 21:56
Legjenda Mbreteresha ime zonjusha Murgeshe te pershendes ju uroje nje nate te qete.Lazdrani :wink:

lazdrani
12-07-04, 12:13
Murgesha jeni e pershendeture qdo here nga Lazdrani :wink:

ShEjToNkA
12-07-04, 13:00
Pershndetje Mbretresha e Forumt !
E Nderuar Murgesh,postimet e juaja kan njė kuptim te plotė dhe me ėndje i lexoja , ju pėrgėzoj pėr shkrimet e juaja.... me nderime "shejtonka"

Ju Dėshiroj Gjithė tė Mirat Nė Jetė!

____________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

uliksi31
12-07-04, 18:19
Murgesha,une po e them vetem kete:U r number one 8)

Te falenderoj Barbaroza.

Vertet ju te dyjat jeni top of the line.Kjo fjalia jote Barbaroza qe keni then per Murgeshen ju ben madhshtore,nga arsyeja se edhe mbas krejt atyne te "rrehneve" prap ja tregove hakun.
Me kujtoni Fan Nolin dhe Faik Konicen,ku ter jeten kishin perlamje verbale. Kuptohet ne nje rang te lart intelektualesh,te palodhshem ne kauzen kombetare.
Por ne letren perfundimtare,ne varrimin e Konices,Fan Noli e perfundon leximin e tij:"SOT KA VDEKE ENCIKLOPEDIA SHQIPTARE".
P.S. Murgeshe,ti mos u tut po t'na jetojsh gjat e gjat ishalla :shock:

lazdrani
19-07-04, 15:11
Murgesha te pershendes Sot ku do qe te jeshe :wink: I juaji Lazdrani :wink:

Barbaroza
20-07-04, 15:38
Murgesha,te pershendes specialisht ty sot dhe te uroj shume shendet e lumturi ne jete!

Murgesha
20-07-04, 23:41
Lazdrani dhe Barbaroza ju pershendes edhe une shume-shume!! :lol:

lazdrani
23-07-04, 20:03
Murgesha I MISS YOU :cry: :cry: :cry: :wink:

Barbaroza
24-07-04, 19:18
Murgesha I MISS YOU :cry: :cry: :cry: :wink:

Hajt se vjen Lazdrani,mos qaj ,se edhe mua me permallove tash :cry: :cry:

lazdrani
02-08-04, 11:09
E nderuara Murgesha pranoni pershendetjet e mija te sinqerta per ju e nderuar :wink: Qaste te embla ne forum dhe ne jeten tuaj private :wink: Forever L&M :wink:

Murgesha
02-08-04, 12:44
E nderuara Murgesha pranoni pershendetjet e mija te sinqerta per ju e nderuar :wink: Qaste te embla ne forum dhe ne jeten tuaj private :wink: Forever L&M :wink:

Lazdran te falenderoj shume per pershendetjet.
Dije se edhe ti je i pershendetur cdo here nga ana ime.
Te deshiroj gjithashtu qaste te kendshme prane familjes dhe Zemres tende. :lol: :lol:

Honesty^uk.
02-08-04, 22:40
Murgesha I MISS YOU :cry: :cry: :cry: :wink:

Hajt se vjen Lazdrani,mos qaj ,se edhe mua me permallove tash :cry: :cry:


pse zemer kaq shpejt permallohesh ti a????????????

Murgesha
17-08-04, 01:07
Murgesha I MISS YOU :cry: :cry: :cry: :wink:

Hajt se vjen Lazdrani,mos qaj ,se edhe mua me permallove tash :cry: :cry:


pse zemer kaq shpejt permallohesh ti a????????????

A sot e paske marre vesh a???
Nje dite mos me te pa ty Barbaroza i humb disponimi per nje muaj :wink:

Honesty^uk.
17-08-04, 01:14
A sot e paske marre vesh a???
Nje dite mos me te pa ty Barbaroza i humb disponimi per nje muaj :wink:


tash je tuj me bere merak ti MURGESHA
qysh ti ja din tere zakonet qikes teme

une jo nje dite por nje sahat me kalue pa ja degjue zerin apo ndonje shkrim apo........ hajt se boll
me humb edhe oreksi i bukes e lere me disponimi

por a din cka ;;ti mos mu sill fort nga qika jeme

Murgesha
17-08-04, 13:05
A sot e paske marre vesh a???
Nje dite mos me te pa ty Barbaroza i humb disponimi per nje muaj :wink:


tash je tuj me bere merak ti MURGESHA
qysh ti ja din tere zakonet qikes teme

une jo nje dite por nje sahat me kalue pa ja degjue zerin apo ndonje shkrim apo........ hajt se boll
me humb edhe oreksi i bukes e lere me disponimi

por a din cka ;;ti mos mu sill fort nga qika jeme

Honesty ty a pak po te doket qe ma more shoqen me te mire dhe plus po me thua:?? :shock: :shock: :shock: "ti mos mu sill fort nga qika jeme".
Pasha mamin rri urte se te kalli per Barbarozen e mos na u perzi fort ne shoqerine tone, se ta ndaloj nje muaj dite mos me e pa. Qyre ti niher. :lol: :wink:

Gentiani
19-08-04, 21:01
E nderuara Murgesha! e dijė me vonesė, por megjithėate vendosa tė ju pėrshėndes!

Murgesha
20-08-04, 15:09
E nderuara Murgesha! e dijė me vonesė, por megjithėate vendosa tė ju pėrshėndes!

Gentiani ska problem. :lol: :lol: Pershendetja e juaj kurdo qe te jipet me ben te ndjehem e gezuar.
Edhe une te pershendes ty shume-shume.

aferdita
21-08-04, 07:24
Murgesha Mbreteresha jone te pershendes shumeeeeeeeeee kudo qe je

:wink:

Naki
21-08-04, 10:48
pershendes Mbretereshen e Forumit-Znj Murgesh.

Tomori
21-08-04, 11:36
- Ju pershendes nalte-madheresh MURGESH ju lutem pranoni nderimet e mia te sinqerta
Ju pershendet vete:
Tomori

lazdrani
22-08-04, 10:22
Si qdo here jeni e pershendeture Legjenda Mbreteresha ime :wink:

Murgesha
22-08-04, 11:01
Lazdran te falenderoj shume per pershendetje. Por me ka marre malli.
Kur do kthehesh?????


Tomor gjithashtu je i pershendetur, nga ana ime.
Naki edhe ti je i pershendetur cdo here nga ana ime.

Aferdita vendase te pershendes dhe une shume- shume.

Honesty^uk.
22-08-04, 11:44
Nje pershendetje te vecante per ju sot MURGESHA
me te vertet je bere nene madhja e forumit :lol: :lol: :lol:
Kalofsh sa me bukur[/b]

Barbaroza
22-08-04, 15:02
Edhe une e pershendes te nderuaren Murgesha dhe i deshiroj cdo te mire!

Murgesha
22-08-04, 15:06
Honesty:
Nje pershendetje te vecante per ju sot MURGESHA
me te vertet je bere nene madhja e forumit
Kalofsh sa me bukur

Barbaroza:
Edhe une e pershendes te nderuaren Murgesha dhe i deshiroj cdo te mire!

Honesty & Barbaroza ju falenderoj per pershendetjet e juaja.
Me shoke si ju dy eshte lehte te vargojsh shkrimet.
Edhe ju jeni te pershendetur nga ana ime. :lol:

Gentiana
23-08-04, 16:41
Sot nje pershendetje te veqant per Murgeshen, sepse me mungon.... :(

Pra gjdo te mir, dhe dit te kendshme.

Genta

Murgesha
24-08-04, 21:33
Sot nje pershendetje te veqant per Murgeshen, sepse me mungon.... :(

Pra gjdo te mir, dhe dit te kendshme.

Genta

Oj Genta te falenderoj e te siguroj se edhe ti po me mungon mua. :(

ShEjToNkA
24-08-04, 21:37
Pa ta bėjė edhe njė pėrshndetje pėr Mbretėreshėn tonė.
Murgesha sis , ku do qė je, tė pėrshndes dhe tė urojė gjithė tė mirat!

Murgesha
24-08-04, 21:42
Pa ta bėjė edhe njė pėrshndetje pėr Mbretėreshėn tonė.
Murgesha sis , ku do qė je, tė pėrshndes dhe tė urojė gjithė tė mirat!

Shejtonka edhe une te falenderoj dhe e cmoj pershendetjen tende.
Gjithashtu edhe ti si shoqja ime me e re je e pershendetur nga ana ime.

aferdita
25-08-04, 08:38
Murgesha vendase te pershendes shume...
dhe shfrytezoj rastin qe te uroj per mbi 4000 postime dhe te uroj edhe me shume postime je me e mira

Barbaroza
25-08-04, 09:09
Pershendes Murgeshen(me xhelozi :evil: )per kalimin e 4000 postimeve.Ndalu moj pak se po fluturon,qy :wink:

Murgesha
25-08-04, 09:18
Murgesha vendase te pershendes shume...
dhe shfrytezoj rastin qe te uroj per mbi 4000 postime dhe te uroj edhe me shume postime je me e mira

Aferdita te falenderoj shume. Vendasja ime te uroj edhe ty sa me shume postime ne ket forum te mrekullueshem.

Murgesha
25-08-04, 09:21
Pershendes Murgeshen(me xhelozi :evil: )per kalimin e 4000 postimeve.Ndalu moj pak se po fluturon,qy :wink:

Barbaroza te falenderoj shume per xhelozine tende. Te siguroj se do te baj edhe shum postime tjera.
Ps. Me uro moj me keto fjale "Ruaju se po i prish gishterinjte" se tybe boll ne rrezik i kam. :roll: :wink:

Barbaroza
25-08-04, 09:23
Po mu per ate mendova pra,se po i prishe gishterinjte se tybe sa per mua une shkruaj veq me dy gishta,tjeret i le rezereve :lol:

Murgesha
25-08-04, 09:27
Po mu per ate mendova pra,se po i prishe gishterinjte se tybe sa per mua une shkruaj veq me dy gishta,tjeret i le rezereve :lol:

E lumja ti. Sa Pedante qenke. Une e mjera i perdori te gjithe gishterinjte. Bile edhe te voglit.
Ishalla me shpetojne gishterinjte e kembes pra :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
25-08-04, 09:32
Mire u kujtove per gishterinjte e kembes,po preji thonjte rregullisht se tybe te mbesin ne tastature e tani as ata s'te bejne pune,keshtu i ka ndodhe nje shoqes :wink: :lol:

Murgesha
25-08-04, 09:41
Mire u kujtove per gishterinjte e kembes,po preji thonjte rregullisht se tybe te mbesin ne tastature e tani as ata s'te bejne pune,keshtu i ka ndodhe nje shoqes :wink: :lol:

Hahahhahahahahaahhah si moj ashtu??? Cka s“ndegjova edhe une ne kete mengjez??

Barbaroza
25-08-04, 09:50
Ehhh cka ke me degju mengjeseve tjera :lol:

Gentiana
25-08-04, 11:18
Murgesha, e pash qe i paske tejkaluar 4000 mesazhe, dhe deshta te uroj.
Pra urime, dhe shpresoj se na i shkruan edhe 10000000000......... mesazhe tjera, dhe po ashtu te mira si keto tani.

Hiqju ti qka thojn kta tjeret, ti vetem shkruaj... :wink:

Barbaroza
25-08-04, 11:26
Murgesha, e pash qe i paske tejkaluar 4000 mesazhe, dhe deshta te uroj.
Pra urime, dhe shpresoj se na i shkruan edhe 10000000000......... mesazhe tjera, dhe po ashtu te mira si keto tani.

Hiqju ti qka thojn kta tjeret, ti vetem shkruaj... :wink:

Qyqyqyqqyqyqyqy,cka po thote njera me nje vend :wink: Ec moj mos ia mbaj krahun ti se po ju bej per spital dyjavehttp://www.cosgan.de/images/smilie/boese/005.gif

Gentiana
25-08-04, 11:31
Murgesha, e pash qe i paske tejkaluar 4000 mesazhe, dhe deshta te uroj.
Pra urime, dhe shpresoj se na i shkruan edhe 10000000000......... mesazhe tjera, dhe po ashtu te mira si keto tani.

Hiqju ti qka thojn kta tjeret, ti vetem shkruaj... :wink:

Qyqyqyqqyqyqyqy,cka po thote njera me nje vend :wink: Ec moj mos ia mbaj krahun ti se po ju bej per spital dyjavehttp://www.cosgan.de/images/smilie/boese/005.gif

Pse moj qka bera??? :roll: :roll:

Barbaroza
25-08-04, 11:47
Edhe cka bera pyet,ncncnccncnc,a po e lavderon moj Murgeshen me shume se mua,qy :? :(

Gentiana
25-08-04, 11:49
Edhe cka bera pyet,ncncnccncnc,a po e lavderon moj Murgeshen me shume se mua,qy :? :(

Ja tybe edhe ti je e mir,vetem beni ti me shum se 4000shkrime ateher edhe ty te levdoj, bile bile ne daq edhe me shum se Murgeshen. nc nc nc

Barbaroza
25-08-04, 12:05
Hajt pra se do ti bej,bile me shume se Murgesha,edhe ashtu gati u shpalla Miss Dardania :roll:

Gentiana
25-08-04, 12:08
Hajt pra se do ti bej,bile me shume se Murgesha,edhe ashtu gati u shpalla Miss Dardania :roll:

:? :? :? Ashtu pra, mos mendo se te levdon kush pa ber gje... Edhe tani mos u levdo vet, po shkruaj dhe beri sa me shum shkrime.

Ah harrova te them, miss jam un, po kot mundohesh... :twisted: :twisted: :wink:

Barbaroza
25-08-04, 12:30
Cfare Miss-i moj ti,a nuk i ke pare akoma votimet a :?: :roll: Tybe edhe ti s'qenka kerkah sot :wink:

Gentiani
26-08-04, 17:09
Shihe Murgeshėn, i paska bėrė mbi 4000 postime pa i llogaritur ato 500 qė mi fali, se mė shumė do tė kishte tani!

Urime Murgesha! ani po ti kishe dhuruar 1000 postime mua, tani do tė kishe mbi 5000 kėtu :lol: :lol: :wink:

Njerėzve bamirės edhe Zoti u ndihmon! :lol: :lol: :lol:

Murgesha
26-08-04, 17:12
Po Tybe Gentian, nejse pak po i ndihmoj edhe une Zotit me gishta ama falenderohem gjithnje ne ndihmene e tij. :lol: :lol:
ska gje per ato 500 shkrime i trashegofsh te gjitha. :wink:

Gentiani
26-08-04, 17:27
po pra vetėm pak, se pjesėn tjetėr e kryen Zoti! mua si duket mė ka harruar, se shumė anėtarė kėtu dhe nuk po e din cilit ti ndihmoj mė parė e ka harruar sigurisht se ende nuk i kam shkruar 1000 mesazhe! :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
26-08-04, 17:37
Gentiani,tani do ta tregoj te fshehuren time.Une pothuaj jam ne rruge te bej 4000 postime dhe pasi qe bere merak te behem shofere dhe te blej nje veture,kam vendose qe me se gjysmen e postimeve te mia t'i shes dhe ta blej veturen :oops: Per kete arsye nuk doja t'ua jipja juve gratis,por nese doni t'i bleni,po ua shes :wink:

Gentiani
26-08-04, 18:13
Po nuk tregoshe mė herėt kėshtu oj Barabaroza, tė kishe thėnė se ato postime kanė ēmim! vetėm mos shiko tani tė llogaritėsh ēmimin e atyre postimeve qė do shesish, pėr ti blerė tri vetura :lol: :lol: :lol: pastaj tė bleshė veturė tė ndihmojnė tė gjithė ngapak, mjafton te kafja e forumit tė vendosėsh shkrimin dhe kur tė shikosh tė nesėrmen e tė lexosh listėn e donatorėve

1. Murgesha 1000 Euro
2. Gentiana 1500 Euro, pėr inat tė Murgeshės
3. sigurisht ke me shikuar me e dyfishuar shumėn e parave, pėr inati me ua kaluar kėtyre tjerėve qė kanė dhėnė lekėt

Sa donatorėt potencial tė mundur janė vetėm mbrenda ditės atje, mundet njeriu edhe dy Benza me i blerė, po ēka je ka thua ashtu moj! :lol: :lol:

Barbaroza
26-08-04, 18:23
Po pasi te kisha nipqe,e kisha te veshtire te ta thoja ore Genti,por tani po te them se asnje vlere s'kam caktuar per postimet e mia,por vete anetaret mund t'i vleresojne shkrimet e mia se a jane per 1 Benz apo 3,edhe vete e thate ashtu.Atehere,po mendoj te bej nje ankand dhe po pres,me gjithe keqardhjen time qe nuk te ndihmova.Teze e keqe jam :cry: :cry: :cry:

Tomori
26-08-04, 18:29
Tomori"- Ju pershendes nalte-madheresh MURGESH ju lutem pranoni nderimet e mia te sinqerta
Ju pershendet vete:
Tomori[/quote]

Gentiani
26-08-04, 19:28
E rregullojmė edhe kėtė punė moj teze, po ē`janė kėto fjalė kėshtu ?!!Shkrimet tua nuk do tė dalin pėr vlerėsim dhe as nė ankand, e besa nuk besoj se e lejojnė tė ndodhė njė gjė e tillė nga Mbretėria kėtu.

Gjithė kėta taksapagues qė ka Mbretėria janė nė gjendje tė blejnė edhe aeroplanė,se lėre mė veturė :lol: :lol:

E vėrejte si ecėn aksioni, do tė bėhesh sė shpejti me veturė :lol: :lol:

shkruajti nipēe Gentiani dhe falėnderoj edhe Mbretėreshėn Murgesha, pėr aksionin qė e inicoi!

Barbaroza
26-08-04, 19:46
Flm nipqe,nuk ta harroj kurre,nipi per tezen e tezja per nipin 8) Le te na dal nami i bardhe ne forum :wink:

Tomori
26-08-04, 20:09
[quote="Gentiani"]E rregullojmė edhe kėtė punė moj teze,

Genti dot rroje tezja u befte 101vjet Genti Genti

vushtrria
27-08-04, 21:46
nje pershendetje te madhe nga vushtrria per mbretereshen MURGESHA

Murgesha
28-08-04, 12:46
Tomorri e Vishtrria ju falenderoj shume per pershendetjet nga ana juaj.
Ishalla edhe ju sa me shpejt baheni mbreter e pronar te shume shkrimeve ne ket forum.

lazdrani
29-08-04, 12:23
Dashuria ime,urime mbi 4000 postime tuja te bukura.Jam krenar per ju :wink: Thesari i Dardanise Legjenda Mbreteresha I ime :wink:

Murgesha
29-08-04, 13:17
Dashuria ime,urime mbi 4000 postime tuja te bukura.Jam krenar per ju :wink: Thesari i Dardanise Legjenda Mbreteresha I ime :wink:

Felemnderes shume Mbreti Legjende i 'Dardanise.
Do ti kisha bere edhe me teper shkrime po te kishe ti ketu. Disi gjithnje me mungonin shkrimet e tua, dhe kam mbete vetem me kaq. Por tani le tme prese tastatura dhe Dardania se shkrimet e mia sdo te ken te ndalur. :wink:

yllka
30-08-04, 11:35
Murgesha urime se me te vertete Lazdrani ka te drejte jeni Thesare i ketije Forumi te Bukure.Me kenaqin postimet e juaja e posaqerisht te Mbretit tuaj Legjendes Lazdrani :wink: Jeni me te mirit :wink:

turisti
30-08-04, 23:10
URIME SHKĖLQESIA E JUAJ. :P

Naki
31-08-04, 10:13
Pedagoge kesaj i thone
nje mije postime
te kurorzuar ne ngjyra ylberi
per hajr te qofte kurora mbreterore
ne shume faqe te -Dardanise
e qendisur ne shume ornamente
ku rrezatone ngrohtesi Familjare
e mbeshtjellur ne korniza floriri
Mbreteresh dardane-forumit i jape nje emer
Murgesh 1000 postime .

Kame nderin te shkruaj per ju Znj,jeni e respektuar nga shumica,keni pas vete nje kapital intelektual jeni pedagoge e qmuar-urime :!:
Me respekt Naki

Ju uroje per se dyti ,mbi 4000 postime vertete ju jeni promotori i forumit.
ju pershendes ku do qe te jeni

Vera
31-08-04, 13:50
Murgesha kisha dasht qe ti kem disa fjal me te bukura nga c'do njeri ketu qe te ka thene por nuk gjej dot, veqse pranoni pergezimet e mia me te sinqerta per thesarin tend te cmuar te postimeve te bukura dhe joshese per lexim.

Me rrespekt Vera

bukuria
02-09-04, 20:00
te pershendes dhe te uroj sukses

Murgesha
02-09-04, 21:21
Bukśria te falenderoj dhe te pershendes gjithashtu.

Marv_pimp
02-09-04, 22:32
Murgesha te pershendes dhe te uroj qdo te mire ne jete.kalofsh si asht ma se miri per ty.

turisti
02-09-04, 23:04
Pershendetje si ēdo here.
Te deshiroj te gjithat qe i deshiron vetvetes. :P

Honesty^uk.
11-09-04, 20:19
Te pershendes perzemersisht
kudo qe te jesh, MOTRUSHE, jeta juaj familjare kalofte vetem neper dite te lumtura.

Tung
Honesty

Murgesha
11-09-04, 20:59
Te pershendes perzemersisht
kudo qe te jesh, MOTRUSHE, jeta juaj familjare kalofte vetem neper dite te lumtura.

Tung
Honesty

Vėllaqko tė falenderoj shumė.
Edhe ti gėzofsh qaste sa mė tė bukura nė jetėn tėnde.

Naki
12-09-04, 21:13
Pedagoge kesaj i thone
nje mije postime
te kurorzuar ne ngjyra ylberi
per hajr te qofte kurora mbreterore
ne shume faqe te -Dardanise
e qendisur ne shume ornamente
ku rrezatone ngrohtesi Familjare
e mbeshtjellur ne korniza floriri
Mbreteresh dardane-Murgesh forumit i jape nje emer


Kame nderin te shkruaj per ju Znj,jeni e respektuar nga shumica,keni pas vete nje kapital intelektual jeni pedagoge e qmuar-urime :!:
Me respekt Naki

Gentiana
13-09-04, 12:05
Nje pershendetje pata per ty sot, dhe me ket pershendetje i bashkangjiten kto mpuqaaaaaaaaaaa, dhe kenga: Per nje qast me ndali zemra,s'ishe ti... Nga Rovena Dilo....
http://www.virtualflorist.com/en/act/images/items/kisy.gif

Murgesha
13-09-04, 12:56
Pedagoge kesaj i thone
nje mije postime
te kurorzuar ne ngjyra ylberi
per hajr te qofte kurora mbreterore
ne shume faqe te -Dardanise
e qendisur ne shume ornamente
ku rrezatone ngrohtesi Familjare
e mbeshtjellur ne korniza floriri
Mbreteresh dardane-Murgesh forumit i jape nje emer


Kame nderin te shkruaj per ju Znj,jeni e respektuar nga shumica,keni pas vete nje kapital intelektual jeni pedagoge e qmuar-urime :!:
Me respekt Naki

Naki edhe nje here te falenderoj per mendimin tuaj ndaj meje.

Murgesha
13-09-04, 12:57
Nje pershendetje pata per ty sot, dhe me ket pershendetje i bashkangjiten kto mpuqaaaaaaaaaaa, dhe kenga: Per nje qast me ndali zemra,s'ishe ti... Nga Rovena Dilo....
http://www.virtualflorist.com/en/act/images/items/kisy.gif

Genta edhe une te mpuqiiiiiiiiii shume. Se te kam loqke.

Nexhati
13-09-04, 13:00
Murgesh pasi qe qenke Mbreteresh te pershendes nga FFM :wink:

vushtrria
13-09-04, 17:21
murgesha pranoje nje pershendetje te fort nga vushtrria kudo qe jeni te ju percjell fati,paqja dhe shendeti

Barbaroza
13-09-04, 18:03
E nderuara Murgesha,prano edhe nje pershendetje nga une.Shpresoj se ta ze thesi :P

turisti
14-09-04, 21:29
Kur behesh MBRET,te gjithe te dojne dhe frigohen prej teje.Kur behesh MBRETNESHE,te gjithe gjelozojne.
( mendimi eshte ne tansi dhe nuk ka te beje me askanin )
Ju pershendes te gjithve. :P

Murgesha
14-09-04, 22:49
Barbaroza e Vushtrria ju falenderoj per pershendetjet e juaja.

Turist megjithate falemnderes edhe nga ana juaj. :wink:

turisti
15-09-04, 08:39
:wink: :P

ShEjToNkA
15-09-04, 14:32
Njė pėrshndetje tė madheeeeeee pėr Mbretėreshėn tonė, Murgesha ku do qė je tė dėshiroj njė ditė tė bukur.

Ylberi_be
15-09-04, 15:49
tung murgesh me leximin e shkrimeve tua une gjeja diqka qe ti gjdo kund eke ven veten per nje pershendetje te plot hde per ty kisha nje propozim sdi a esht interesant edhe pse spo muj kursesi me kontaktu me do njerz qe po mendoj se dot e me rrespktojn se paku fjalet dhe mendimin tim te lir jam amater ne kompjuter ni ashtu edhe kushtet si kam te mira skam as pc po te shkruj nga bibloteka per ty kam nje propozim qe ti Te besh nje Leksikon ne vete dhe ku aty gjdo njeri do ta veqoj dhe ta thot vetem fjalen e vet dhe voten e vet sdi a i perngjan aferdites apo teutes por u befsh Mbretresh shqiptare edhe pse e di se ndoshta kurr sdo te sho po jam i knaqur me ket qe ti e shkruan dhe naj ke dhuruar nga nga zemra jo te e pa lodhshme per ne shqiptaret :idea:

Murgesha
15-09-04, 21:26
Murgesha urime se me te vertete Lazdrani ka te drejte jeni Thesare i ketije Forumi te Bukure.Me kenaqin postimet e juaja e posaqerisht te Mbretit tuaj Legjendes Lazdrani :wink: Jeni me te mirit :wink:

Yllka prano kete falenderim nga ana ime.
Dhe me fal se nuk me kish rene ne sy gjer ne kete moment.
Edhe ju jeni shume e mire.
Te pershendes kudo qe te jesh tani.

Murgesha
15-09-04, 21:28
Murgesha kisha dasht qe ti kem disa fjal me te bukura nga c'do njeri ketu qe te ka thene por nuk gjej dot, veqse pranoni pergezimet e mia me te sinqerta per thesarin tend te cmuar te postimeve te bukura dhe joshese per lexim.

Me rrespekt Vera

Vera ska problem fare se edhe ashtu fjalėt mė tė bukura mi paske thėnė.
Tė uroj ēdo tė mirė nė jetė, nė shkollė apo nė punė kudo qė tė jeni tė pėrshėndes.

Murgesha
15-09-04, 21:30
tung murgesh me leximin e shkrimeve tua une gjeja diqka qe ti gjdo kund eke ven veten per nje pershendetje te plot hde per ty kisha nje propozim sdi a esht interesant edhe pse spo muj kursesi me kontaktu me do njerz qe po mendoj se dot e me rrespktojn se paku fjalet dhe mendimin tim te lir jam amater ne kompjuter ni ashtu edhe kushtet si kam te mira skam as pc po te shkruj nga bibloteka per ty kam nje propozim qe ti Te besh nje Leksikon ne vete dhe ku aty gjdo njeri do ta veqoj dhe ta thot vetem fjalen e vet dhe voten e vet sdi a i perngjan aferdites apo teutes por u befsh Mbretresh shqiptare edhe pse e di se ndoshta kurr sdo te sho po jam i knaqur me ket qe ti e shkruan dhe naj ke dhuruar nga nga zemra jo te e pa lodhshme per ne shqiptaret :idea:

Ylberi_be tė falendėroj shumė.
Ndoshta edhe ndonjėherė do e marr parasysh propozimin tuaj.
Pėrse jeni amater nė kompjuter mos u shkurajoni se tė gjithė nė njė kohė ishim tė tillė.
Tė uroj ēdo tė mirė nė jetėn tuaj.

CoMaNdO
16-09-04, 05:19
Ngrkkkkkkkkkkkkkkk

ShEjToNkA
01-10-04, 17:12
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted:

Barbaroza
01-10-04, 17:35
Pershendes Murgeshen dhe i uroj sherim sa me te shpejte nga virusat :cry: :cry:

Murgesha
02-10-04, 17:30
Woooow ēfarė gėzimi paskėt shprehur ju dyja pėr virusat e mij.
O jo bre kot e keni se sju lė unė vet juve. E rregulloj menjėherė pc/nė time. :wink:

Honesty^uk.
02-10-04, 18:13
Nje pershendetje speciale per ju MOTRUSHE
kalofsh gezuar kudo qe te ndodhesh tani

Gentiana
03-10-04, 13:54
Murgesha rash kendej pari, dhe thash te pershendes, pastaj ndegjova qe e kishe marr nenshtetsin?? Urimeeeeeeeeeeee dhe gjdo te mire, vetem gezim e lumturi te ket jeta jote....
Tybe nuk esht kan keq me na ftu ne kaffe, dhe ksaj radhe jo vetem per nje kaffe, po me shum e shum gjera tjera, pastaj edhe party me na be, nuk esht kan ide e keqe???! :roll: :roll:

Murgesha
03-10-04, 14:00
Murgesha rash kendej pari, dhe thash te pershendes, pastaj ndegjova qe e kishe marr nenshtetsin?? Urimeeeeeeeeeeee dhe gjdo te mire, vetem gezim e lumturi te ket jeta jote....
Tybe nuk esht kan keq me na ftu ne kaffe, dhe ksaj radhe jo vetem per nje kaffe, po me shum e shum gjera tjera, pastaj edhe party me na be, nuk esht kan ide e keqe???! :roll: :roll:


Ah Genta tė falenderoj shumė pėr pėrshėndetje dhe pėr urimin.
Po moj Party si jo ani???
Urdhėro te kafja dhe e kallim si tė duash. :wink:

Barbaroza
03-10-04, 15:36
Urime nenshtesia motrushe,besoj se sė shpejti do te takohemi!

Honesty^uk.
03-10-04, 20:40
Urime nenshtesia motrushe,besoj se sė shpejti do te takohemi!

edhe une po i gjuhem ne qafe;; urimit tend zemer se ty njehere tjeter.. :lol: :lol:
urime per nenshtetesin motrushe

ShEjToNkA
03-10-04, 21:10
Murgeshaaaaaaaa sis, kalova kėndej pari dhe diktova se sot paska dic edhe tė reja nga ju.
Shfyrtėzova rastin tė pershėndes dhe tė uroi pėr marrjen e nėnshtetėsis.
Urime dhe tė dėshiroi gjithė tė mirat nė jetė Ty dhe familjes tuajė.

Naki
03-10-04, 21:10
Znj Murgesh me lejoni qe te ju uroje plotesimin e deshires fitimin e nenshtetesis,qe sa me shpejte te Vizitoni vendlindjen.
kete Gezime te dites me lejoni te ndaje me mikeshen time ,Urime Urime
Ju deshirone Naki

Murgesha
03-10-04, 22:43
Barbaroza, Honesty, Shejtonka dhe Naki ju falendėroj shumė tė pėr urimet e juaja tė pėrzemėrta.
Dėshiroj realizimin dhe plotėsimin edhe tė dėshirave tė juaj personale.

turisti
03-10-04, 23:13
E nderuara Murgeshe,
Urime nga zemra per nenshtetesine. Me gezon fakti se dikush eshte i gezuar-ne ket rast ti. Te deshiroj te gjithat qe i deshirohen dikujna nga zemra.
Me resperkt dhe nderime - TURISTI. :P

turisti
03-10-04, 23:28
E nderuara Murgeshė,
Koha ėshtė gjyqtari mė i mirė i cili ne kujtimet e botės dhe kujtimet e tona vlerson veprat ose vlerėn e dikujna.

Nga zemra t'i uroj 5000 postime ,duke shpresuar se edhe shume kohe ,shkrimet e tua do te shkelqejne me intenzitetin e dashurise dhe mirekuptimin mes antareve te forumit.
Gjithmone me respekt dhe nderime,
TURISTI.

Murgesha
03-10-04, 23:40
E nderuara Murgeshe,
Urime nga zemra per nenshtetesine. Me gezon fakti se dikush eshte i gezuar-ne ket rast ti. Te deshiroj te gjithat qe i deshirohen dikujna nga zemra.
Me resperkt dhe nderime - TURISTI. :P

Turisti tė falendėroj nga zemra pėr urimin tėnd.
Kjo gjė mė ka gėzuar dhe dėshpėruar njėkohėsisht.
Disi para vetes po mė shfaqet vetvetja nė arkivol nė rrugė drejt vendlindjes.
E di se do tė mė kuptojsh ēka po dua me thėnė.

Murgesha
03-10-04, 23:48
Turisti te falenderoj edhe unė nga Zemra.
Kam nderin tė jem nė mesin e shumė shokėve dhe shoqeve, e shkrimet po rrjedhin vetvetiu.
Me rrespekt tė pėrshėndes kudo qė tė jesh tani.

Gentiana
03-10-04, 23:53
http://images.google.ch/images?q=tbn:VqI3mCFD55EJ:w1.403.telia.com/~u40310117/bilderfoto/champagne.jpg
Murgesha urimeeeeeeeeeeeeee, dhe shuuuuuuuuuuuum e shum shkrime tjera. Ja e pruna ket shampagne vrap. edhe nje her urime, je me e miraaaaaaaaa.

E ti shejtonka kop ndaq..... :twisted:

turisti
03-10-04, 23:55
Turisti te falenderoj edhe unė nga Zemra.
Kam nderin tė jem nė mesin e shumė shokėve dhe shoqeve, e shkrimet po rrjedhin vetvetiu.
Me rrespekt tė pėrshėndes kudo qė tė jesh tani.

Falmderit edhe nje here Murgesha.Besom se jam posaqerisht diēka i gezuar.
Te pershendes. :wink:

ShEjToNkA
03-10-04, 23:58
http://images.google.ch/images?q=tbn:VqI3mCFD55EJ:w1.403.telia.com/~u40310117/bilderfoto/champagne.jpgMurgesha sis , urimeeeeeeee shuuumė mė tė vėrtet je shumė e mirė .
Tė dėshiroi edhe shumė e shumė postime tjera si kėto deri mė tanė.
E kam cekdisa herė por po e ceku serishė se shkimet e juaja i lexoi me shumė ėndje, vėrtet ėshtė kėnqesi tė lexoish shkrimet e juaja.

Shamapnjėn e solla per tė festuar datlindjen 5000- mi shkirmeve tė juaja tė mrekullueshme.

Genta , ti 'ndaq kup e n'daq plasė .... :twisted:

turisti
04-10-04, 00:08
E nderuara Murgeshe,
Urime nga zemra per nenshtetesine. Me gezon fakti se dikush eshte i gezuar-ne ket rast ti. Te deshiroj te gjithat qe i deshirohen dikujna nga zemra.
Me resperkt dhe nderime - TURISTI. :P

Turisti tė falendėroj nga zemra pėr urimin tėnd.
Kjo gjė mė ka gėzuar dhe dėshpėruar njėkohėsisht.
Disi para vetes po mė shfaqet vetvetja nė arkivol nė rrugė drejt vendlindjes.
E di se do tė mė kuptojsh ēka po dua me thėnė.

Absolutikisht te kuptoj sepse tash u vensos kah peshon zemra e ndare,e kah deshira...... :wink: ( ti i kupton mendimet e mia....) :wink:

aferdita
04-10-04, 07:49
Murgesha urime shume,je me te vertet e mrekullueshme,vetem vazhdo keshtu :wink:

Murgesha
04-10-04, 09:09
http://images.google.ch/images?q=tbn:VqI3mCFD55EJ:w1.403.telia.com/~u40310117/bilderfoto/champagne.jpgMurgesha sis , urimeeeeeeee shuuumė mė tė vėrtet je shumė e mirė .
Tė dėshiroi edhe shumė e shumė postime tjera si kėto deri mė tanė.
E kam cekdisa herė por po e ceku serishė se shkimet e juaja i lexoi me shumė ėndje, vėrtet ėshtė kėnqesi tė lexoish shkrimet e juaja.

Shamapnjėn e solla per tė festuar datlindjen 5000- mi shkirmeve tė juaja tė mrekullueshme.

Genta , ti 'ndaq kup e n'daq plasė .... :twisted:

Shejtonka tė falendėroj pėr urimin e posaqėrisht pėr Shampanjėn qė e paske huazuar prej Gentės. :wink: :wink: Mos kupni e as mos plasni pėr mua. :D

Murgesha
04-10-04, 09:11
http://images.google.ch/images?q=tbn:VqI3mCFD55EJ:w1.403.telia.com/~u40310117/bilderfoto/champagne.jpg
Murgesha urimeeeeeeeeeeeeee, dhe shuuuuuuuuuuuum e shum shkrime tjera. Ja e pruna ket shampagne vrap. edhe nje her urime, je me e miraaaaaaaaa.

E ti shejtonka kop ndaq..... :twisted:

Genta tė falendėroj pėr urimin dhe Shampanjėn.
Sa mirė tu kish kujtuar me ja huazuar edhe Shejtonkės njė shishė.
Pėr besė mė ka kėnaq kjo Shampanja e juaj.
Vetėm kam njė problem tė vogėl sot.
Nuk po di ku e kam lėnė kokėn.
Ps. Mos kupni e as mos plasni pėr mua.

Murgesha
04-10-04, 09:12
Murgesha urime shume,je me te vertet e mrekullueshme,vetem vazhdo keshtu :wink:

Afėrdita mė mrekullon mrekullia jote.
Tė falėnderoj shumė.

ShEjToNkA
04-10-04, 11:33
Ojjjjjjjjjjjjj Murgeshaaaaaaa :twisted: atė kanė lonė mendė a je tranu mojjjjj qyyy :roll: ajo e ka uhazu nga unė atė Shampanjė e jo unė qy:shock: po mos mė ngjitė fjalė se ajo ka merka veq m'u lavdu e tė ka thonė kinse unė e pasna huazuna nga jo :twisted:

Naki
04-10-04, 13:14
Te shkruash postime me nje entuziazem ne nje vellim mbi 5000 ,eshte nje kapital enciklopedike.
Edhe me heret kame shkruar per postimet tuaja me te vertete ju jeni promotor i forumit qe e mbani te gjalle ,atraktive dhe argetues.
Znj. Murgesh pranoni urimet e mija ,me respekt Naki

mickoja
04-10-04, 14:00
Opa opa jasha 5000 postime i paqa Inxhes un ja kalojsha....hahahah urime Inxhe per postimet e tua dhe shpresoj sikur se e ke zemren e groht ashtu zoti le te sjell me befasija te mira dhe te urojč shum fat ne te ardhmen ..te pershendes un mickoja

vushtrria
04-10-04, 19:30
murgeshahttp://www.katyv.com/KatyGif2/anniversaire-fete/fete018..gif
murgesha urime urime 5000 mij postimet dhe vetem vazhdoni keshtu jeni me te vertet e nderuar dhe e respektuar nga vushtrriu :lol: :lol:

Honesty^uk.
04-10-04, 21:43
E nderuar Murgesha, te uroj per 5000 shkrimet tuaja te postuara ne forumin tone, keto shkrimet tuaja kane qene lenda e pare per zhvillimet e diskutimeve ne forum, ti pra ke qene dhe je shtylla kryesore e ketij forumi.
Per kete te falenderoj perzemersisht dhe te deshiroj vetem caste te lumtura ne jeten tuaj.

Me shume respekt dhe nderime per ju

Honesty { forever}

Barbaroza
05-10-04, 12:15
Murgeshe e nderuar,mua s'me mbetet tjeter te shtoj pas gjithe ketyre shprehjeve te bukura qe paskan radhitur Turisti e Honesty!
Te uroj edhe mijera tjera postime te mira,e embla e me vlere!

lazdrani
05-10-04, 14:41
Murgesha shkurte jam krenare per ty :P TE DUA :wink:

turisti
05-10-04, 14:57
Murgesha shkurte jam krenare per ty :P TE DUA :wink:
Lazdran,nuk muj pa te thene se - SHKURTESA - jote,e meriton pershendetjen per sinqeritet.
:wink:

Murgesha
05-10-04, 17:26
Naki, Mickoja, Vushtrria, Honesty^uk. Barbaroza dhe Lazdrani ju falenderoj shumė pėr urimet e juaja.
Mendoj se tė gjithė jeni tė mrekullueshėm dhe se po tė kishit kohėn qė e kam nė dispozicion unė do tė isha shumė mbrapa jush me shkrime.
Jeni mė tė mirėt, e unė jam krenare qė jam njė pjesėz e vockėl e kėtij zingjiri shoqėror. Ju pėrshėndes tė gjithėve kudo qė tė jeni nė kėto momente.

Kercovari
05-10-04, 17:51
E embel eshte fajala e mire,Shkelqesi Murgeshe.
Fushat i shendruat ne leter,drujte e maleve ne lapsa.
Po sikur te ishit nje Poete?.S“do mende se do te shkruanit poezin me te lexuar te cilen do te lexonin edhe fanatiket me te medhenje,si une.
Por,tastetura e kompjutrit ben edhe cudira me te medhe,he per he,ndeshemi edhe me fjale te mira,e me ato te keqijat?.Me se te nevojshme,po si buka dhe uji.!.
Kaher aroganca i ben njerzit te lumtur.
Dhe vazhdo po me ket stil,perndryshe,faqja dardania do te humbasti moderatoren me te zgjaur me nje "Arogance"te embell,dhe shpirtin e nje femre Ideale e kalitur ne momentin me te pershtashem.
Urime te perzemrta.
Kercovari

progoni
05-10-04, 23:34
E nderuara Murgeshė me 5000 shkrimet tuaja Ju i bėtė

U R A T

shkronjave tė alfabetit ton tė bukurė

zana_e_maleve
06-10-04, 13:41
Murgeshe URIME edhe nga une dhe ju uroj cdo te mire dhe suksese te metutjeshme

Murgesha
06-10-04, 18:37
Kėrēovari, Progoni, Zana_e_maleve jam shumė e emocionuar falė pėrshėndetjeve tė juaja.
Uroj qė tė kemi rastin e tė njihemi mė tepėr.

RRUSHI
07-10-04, 04:29
Me mir von se kurr --- mbetsh gjithmon e uruar e rrespektuar e nderuara z . Murgesh .

livoreka bicio
07-10-04, 19:46
MURGESH TE PERSHENDES SHUM, DHE TE UROJ KALIMIN E 5000 POSTIMEVE TE TUA NE DARDANI, NI ASHTU TE UROJ QE TI ARISH EDHE 500.000.000 TE TJERA... :wink: :wink: :wink:

Murgesha
08-10-04, 13:24
Me mir von se kurr --- mbetsh gjithmon e uruar e rrespektuar e nderuara z . Murgesh .

Tė falenderoj Rrushi. Edhe pse e di se nuk ke edhe shumė kohė nė dizpozicion prap se prap prania jote herė pas hershme mė bėn tė ndjehem mirė.
Shoqėria e vjetėr nuk harrohet.

Murgesha
08-10-04, 13:25
MURGESH TE PERSHENDES SHUM, DHE TE UROJ KALIMIN E 5000 POSTIMEVE TE TUA NE DARDANI, NI ASHTU TE UROJ QE TI ARISH EDHE 500.000.000 TE TJERA... :wink: :wink: :wink:

Livoreka tė falnderoj gjithashtu.
Jeni nė rrugė tė mbarė pėr tė arrit sukses nė dardani. Vetėm vazhoni tė shkruani.

Artan_9
08-10-04, 13:30
murgesha edhe un te uroj 5000 postimet e tua :P

Murgesha
10-10-04, 14:15
murgesha edhe un te uroj 5000 postimet e tua :P

Dhe unė tė falendėroj. :D :D :D

Agroni22
10-10-04, 18:06
qysh po ja vazhdon se shpejti do ti bojsh 5milion postime,mirpo gjikush
kto postime smunet mi ba vetem naj nja si ti intelegjente ,te uroj qdo te mire.

sexybrikenda
13-10-04, 11:06
5000 :shock:Murgesha eh dreq :!: Urime motrushe se me te vertet je Mbretereshe legjendare ne kete forum...Kush te ka inati ty i dal ithati :lol: :lol: :lol: Une kurre jo....Ama qety te lazdrani e ke prishe pake po nejse :wink: Kalofshe bukure Zonjushe dhe vetem perpara se vetem nje Murgeshe e kemi :wink: Urime edhe nje here

DEA
13-10-04, 12:09
Murgesh HALLALL bijo :lol: tralala e trilili edhe une vetem 5000urime i kam per ty :wink: mirembetsh

Murgesha
13-10-04, 14:12
Murgesh HALLALL bijo :lol: tralala e trilili edhe une vetem 5000urime i kam per ty :wink: mirembetsh

Dea tė dėrgoj 5000 falendėrime. :lol:

Gentiani
14-10-04, 00:54
Murgesha qenka duke i bėrė 6000 postime, e unė po ia uroj 5000 postimet e saja nė forum :lol: :lol: :lol:

Urime e nderuara Murgesha pėr 5000 postimet tuaja nė kėtė medium diskutimesh! vetėm nuk po e tregon askush receptin si arrihen gjitha kėto postime? ndoshta ėshtė vėshtirė tė shkruhen 1000 tė parat, se pas postimit tė 1000 njė e shkruan e tre dalin :lol: :lol: :lol:


Pėrshėndetje

Gentiani!

Maca
14-10-04, 01:31
Murgesha te uroj qato postimet qe i paske bo,ku me dit qiko sa ki hjek kajher besa me zor e kajher me qef...Je mundu shume edhe na ka disponu,na ke keshillu,etj...
Ishallah behesh REKORD ne dardania forum kuptohet qofse nuk ndalesh duke shkrujt a...
Ne vazhdim te uroj sukses per me tutje dhe mos u dorzo...
Byeeeee :wink:

Murgesha
14-10-04, 16:10
Murgesha qenka duke i bėrė 6000 postime, e unė po ia uroj 5000 postimet e saja nė forum :lol: :lol: :lol:

Urime e nderuara Murgesha pėr 5000 postimet tuaja nė kėtė medium diskutimesh! vetėm nuk po e tregon askush receptin si arrihen gjitha kėto postime? ndoshta ėshtė vėshtirė tė shkruhen 1000 tė parat, se pas postimit tė 1000 njė e shkruan e tre dalin :lol: :lol: :lol:


Pėrshėndetje

Gentiani!

Falėmnderit Gentian.
Ps. Mos u habit se krejt familjen e kam me shkollė, e tė gjithė shkruajn me nikun tim. :wink: Dhe sasia nuk po mungon.
Do te isha e lumtur nese mė uroni pėr cilėsinė. :D

Murgesha
14-10-04, 16:12
Murgesha te uroj qato postimet qe i paske bo,ku me dit qiko sa ki hjek kajher besa me zor e kajher me qef...Je mundu shume edhe na ka disponu,na ke keshillu,etj...
Ishallah behesh REKORD ne dardania forum kuptohet qofse nuk ndalesh duke shkrujt a...
Ne vazhdim te uroj sukses per me tutje dhe mos u dorzo...
Byeeeee :wink:


Hhahahahahaahha Maca, drejt e ke hetuar, Pak shkruaj prej qefit e mė shumė prej zorit, se i kam do qė me njė kambė rrinė e me ma marrė vendin e parė. Pra me njė fjalė pėr inati. :wink:
Tė falenderoj e nderuar pėr urimin.

Gentiani
14-10-04, 16:29
Murgesha qenka duke i bėrė 6000 postime, e unė po ia uroj 5000 postimet e saja nė forum :lol: :lol: :lol:

Urime e nderuara Murgesha pėr 5000 postimet tuaja nė kėtė medium diskutimesh! vetėm nuk po e tregon askush receptin si arrihen gjitha kėto postime? ndoshta ėshtė vėshtirė tė shkruhen 1000 tė parat, se pas postimit tė 1000 njė e shkruan e tre dalin :lol: :lol: :lol:


Pėrshėndetje

Gentiani!

Falėmnderit Gentian.
Ps. Mos u habit se krejt familjen e kam me shkollė, e tė gjithė shkruajn me nikun tim. :wink: Dhe sasia nuk po mungon.
Do te isha e lumtur nese mė uroni pėr cilėsinė. :D

Aha, po nuk tregonte askush se ėshtė e lejuar tė shkruajnė edhe anėtarėt tjerė tė familjes :lol: :lol: :lol:

Po ku ka sasi sigurisht se ka edhe cilėsi.

Urime dhe pėrshėndetje pėr cilėsinė e shkrimeve tuaja, e mua mė duhet tė shtoj sasinė :lol: :lol:

Maca
14-10-04, 22:23
Murgesha te uroj qato postimet qe i paske bo,ku me dit qiko sa ki hjek kajher besa me zor e kajher me qef...Je mundu shume edhe na ka disponu,na ke keshillu,etj...
Ishallah behesh REKORD ne dardania forum kuptohet qofse nuk ndalesh duke shkrujt a...
Ne vazhdim te uroj sukses per me tutje dhe mos u dorzo...
Byeeeee :wink:


Hhahahahahaahha Maca, drejt e ke hetuar, Pak shkruaj prej qefit e mė shumė prej zorit, se i kam do qė me njė kambė rrinė e me ma marrė vendin e parė. Pra me njė fjalė pėr inati. :wink:
Tė falenderoj e nderuar pėr urimin.

Murgesha,e din ate kengen oj lulija jone me limona,kush na ka inatin ju ohohoh pe din ti...te pershendes dhe vetem vazhdo...

zana_e_maleve
15-10-04, 11:43
Kėrēovari, Progoni, Zana_e_maleve jam shumė e emocionuar falė pėrshėndetjeve tė juaja.
Uroj qė tė kemi rastin e tė njihemi mė tepėr.


Flm per interesin qe keni treguar te njihemi edhe me mire, nga ana ime nuk ka asnjefare problemi. e pershendetur qofshi cdo here nga une .suksese

Urata
18-10-04, 03:51
E pershendes Murgeshen per te gjitha shkronjat e hedhura ne kete medium! Freski e forumit dhe miqeve!

Thelbi i esences se fjaleve tuiaja - CILĖSIA!

Gjebraili
18-10-04, 13:48
Heheheh, ojjjjjjjj Murgesha, URIME gjith ato shkrime breeeeeee :lol: :lol:

Po qysh nuk t'pata ma ngat e m'kishe kurtalis breeeeee :cry: :x
Une kam qellue shume dembel e ne jete po duhet, jo naj lutje jo naj kerkes, e me pas kan ma ngat paske pas mem kurtalise pasha Mamin n'dhe e shtifsha :lol: :)

Vallha bre Murgesh, boll i paskan dhane zor me qellue se: Pse dhe si dhith ato shkrime, e kerkush sun ja paska qellue, qyyyyyy
Une s di: T si Murgesh, e vetme me naj Manastir qe as Zoti nuk e shef, ose ne Manastir Zotit mas shpine, e ki kohe me shkrue, bile edhe keto shkrime mos me kan, heheheh, ti veq mu tranue, qyyyyyy :wink: :P

A e qellova ojjjjjjjjjjj Murgeshe, hahahahahahahahahaha :wink: :lol: :)

Urata
18-10-04, 14:11
O Gjebrail ti gjithemon e qellon veq nganjehere dallashitesh diqysh hahaha hahaha hahaha....

Pershendetje Murgeshes & Gjebrailit dreq!

Barbaroza
18-10-04, 14:46
Heheheh, ojjjjjjjj Murgesha, URIME gjith ato shkrime breeeeeee :lol: :lol:

Po qysh nuk t'pata ma ngat e m'kishe kurtalis breeeeee :cry: :x
Une kam qellue shume dembel e ne jete po duhet, jo naj lutje jo naj kerkes, e me pas kan ma ngat paske pas mem kurtalise pasha Mamin n'dhe e shtifsha :lol: :)

Vallha bre Murgesh, boll i paskan dhane zor me qellue se: Pse dhe si dhith ato shkrime, e kerkush sun ja paska qellue, qyyyyyy
Une s di: T si Murgesh, e vetme me naj Manastir qe as Zoti nuk e shef, ose ne Manastir Zotit mas shpine, e ki kohe me shkrue, bile edhe keto shkrime mos me kan, heheheh, ti veq mu tranue, qyyyyyy :wink: :P

A e qellova ojjjjjjjjjjj Murgeshe, hahahahahahahahahaha :wink: :lol: :)

Ketu tybe ia paske qellu 100% :lol:

Urata
18-10-04, 15:13
Barbaroz oj hanem mbesa ktu ish sefaja e dynjase, me VEQ PAK..., VETEM NJE FJALE ...... ME FAL ...... saora po i hypshe qindshes! hahaha hahaha hahaha ...............

Murgesha
18-10-04, 15:27
E pershendes Murgeshen per te gjitha shkronjat e hedhura ne kete medium! Freski e forumit dhe miqeve!

Thelbi i esences se fjaleve tuiaja - CILĖSIA!

Urata tė falendėroj nga zemra.
Mos ke dert bijo se pak me qenė aktive shumė shpejt shkon me 1000 nė orė.
Forumi jonė pėrveq se ėshtė qerdhe e inxheve, axhave, beqarėve, e besa edhe pubertlinjėve, karakterizohet edhe pėr shpejtėsi marramendėse, vozit sa tė duash shpejt e mos u tut hiē se kurr kurrkush nuk ta kėrkon lejen.

Murgesha
18-10-04, 15:29
Heheheh, ojjjjjjjj Murgesha, URIME gjith ato shkrime breeeeeee :lol: :lol:

Po qysh nuk t'pata ma ngat e m'kishe kurtalis breeeeee :cry: :x
Une kam qellue shume dembel e ne jete po duhet, jo naj lutje jo naj kerkes, e me pas kan ma ngat paske pas mem kurtalise pasha Mamin n'dhe e shtifsha :lol: :)

Vallha bre Murgesh, boll i paskan dhane zor me qellue se: Pse dhe si dhith ato shkrime, e kerkush sun ja paska qellue, qyyyyyy
Une s di: T si Murgesh, e vetme me naj Manastir qe as Zoti nuk e shef, ose ne Manastir Zotit mas shpine, e ki kohe me shkrue, bile edhe keto shkrime mos me kan, heheheh, ti veq mu tranue, qyyyyyy :wink: :P

A e qellova ojjjjjjjjjjj Murgeshe, hahahahahahahahahaha :wink: :lol: :)

Shuj bre Gjebrail pashė Zotin, a spo e shef se sa e ke gėzuar mbesėn tėnde a????
Ani kishe Murgesha e mbyllur nė manastir.
Phaaaaaaaaaaaa ēkas po nika njeri. :arrow: :evil: :wink:

Vigani
18-10-04, 17:16
Derisa i pastrova syte disi nuk besojsha bash hiq,po krejt tuj menue se ju paska qel nafaka ksaj far nafakalikje e po ja bajne perhajr far fejese apo martese,kur tuj lexue cka me pa,po ja urojkan numrin e qkrimeve qe i paska ba me demek ksajde.
Hajde pra t'urueme e t'lumturueme edhe prej meje qesaj far Murgeshes,veq cka kisha pas qefe me dite nese me tregon se ne cilin Morg je kah punon bre?

Urata
18-10-04, 18:08
Vigan, me ken si ti kisha fillu me qajte ose ose pa e "pushkatu" lazdranin nuk e kisha lane hahaha hahaha hahaha....

Murgesha
18-10-04, 18:38
Vigan, me ken si ti kisha fillu me qajte ose ose pa e "pushkatu" lazdranin nuk e kisha lane hahaha hahaha hahaha....

Pse bre Urata me qajtė Vigani???? :D
Hajt se po ja jap gjysmėn e shkrimeve tė mia. :wink:

Ps. Jo, jo Lazdrani, mė mirė mua :wink:

Vigani
19-10-04, 00:51
Pasha buken moj Murgeshe boll mire i paske thene Urates se s'qaj moj une jo,por ne vende te vajit kam kengen ja te Oso Kukes ose te Selman Kadrise qy edhe kjo fort po ja lejka seri tybe he.
Murgeshe,perhajr edhe njehere bijo per keto ckrolat tua,e nese te del ren najhere del qaty mas kapigjiku e shifemi veq mshefte Gjebrailit edhe kesaj far dreq Urates se tybe s'na lajne rehat.

Murgesha
19-10-04, 07:18
Pasha buken moj Murgeshe boll mire i paske thene Urates se s'qaj moj une jo,por ne vende te vajit kam kengen ja te Oso Kukes ose te Selman Kadrise qy edhe kjo fort po ja lejka seri tybe he.
Murgeshe,perhajr edhe njehere bijo per keto ckrolat tua,e nese te del ren najhere del qaty mas kapigjiku e shifemi veq mshefte Gjebrailit edhe kesaj far dreq Urates se tybe s'na lajne rehat.

O Vigan falėmnderit pėr urim.
Shuj o dreq se spo i frigohem Gjebrailit e as Uratės, bani e tė niti Lazdrani mos vet pėr ty.
Doku najherė pėr qaj, se e di qė ta kana fort. :wink:

Diana007
19-10-04, 08:31
Urime Murgesh , me fal pak von po ta uroj :oops: , po ndoshta me mir von se hiq te pershendes dhe vetem perpara :wink:

uliksi31
19-10-04, 09:07
Urime Murgesh , me fal pak von po ta uroj :oops: , po ndoshta me mir von se hiq te pershendes dhe vetem perpara :wink:

Me mire te kishe pritur kur i ben 6000 postime.Qata po pres une, tash pak si vone :?

Loloku
19-10-04, 09:35
Ēka me te uru perdite Murgesha, hajt po te uroj njeheresh duke te pershendetur edhe per 5000 e per 6000 e ne vazhdim, sepse urimi me i mire jane postimet e tua dhe motivimi per inkuadrim ne temat tua, qofte edhe duke te kundershtuar aty-ketu.

Pastaj nuk jam formalist qe te uroj per sasine, por per cilesine dhe nivelin afirmues e terheqes qe reflekton, ani se te mveshur me nje tis shpotitjeje te kujdesshme, qe te bene shume te pranueshme.

Kur njeriu flet shume nuk eshte e thene qe gjithmone te ja qelloje, por mjafton te mos gaboje dhe kete pershtypje ke krijuar edhe tek une me kujdesjen tende admiruese!

Nuk eshte e thene te jesh sot me e mira, por te jesh me e pranueshmja mendoj se ia ke arritur dhe kjo nuk eshte pak, ani se mund te mos duket e mjaftueshme!

Dhe mire eshte kur asgje e mjaftueshme nuk te duket edhe pse te tjeret mund te mjaftohen me ty!

Pergezime!

Gjebraili
19-10-04, 10:55
O Gjebrail ti gjithemon e qellon veq nganjehere dallashitesh diqysh hahaha hahaha hahaha....

Pershendetje Murgeshes & Gjebrailit dreq!


Heheheh, oooooooo ajo "nganjehere" e ka prej LARGESISE breeeeeeeee :wink: :cry: :P

Gjebraili
19-10-04, 10:57
Heheheh, ojjjjjjjj Murgesha, URIME gjith ato shkrime breeeeeee :lol: :lol:

Po qysh nuk t'pata ma ngat e m'kishe kurtalis breeeeee :cry: :x
Une kam qellue shume dembel e ne jete po duhet, jo naj lutje jo naj kerkes, e me pas kan ma ngat paske pas mem kurtalise pasha Mamin n'dhe e shtifsha :lol: :)

Vallha bre Murgesh, boll i paskan dhane zor me qellue se: Pse dhe si dhith ato shkrime, e kerkush sun ja paska qellue, qyyyyyy
Une s di: T si Murgesh, e vetme me naj Manastir qe as Zoti nuk e shef, ose ne Manastir Zotit mas shpine, e ki kohe me shkrue, bile edhe keto shkrime mos me kan, heheheh, ti veq mu tranue, qyyyyyy :wink: :P

A e qellova ojjjjjjjjjjj Murgeshe, hahahahahahahahahaha :wink: :lol: :)

Ketu tybe ia paske qellu 100% :lol:


Heheheh, ojjjjjjj Mbesa e Dajes, po ti bile e din qe: Babe e Babgjysh e kan "qellue" 100% :lol: :lol: :lol: :) :) :)

Murgesha
20-10-04, 12:02
Ēka me te uru perdite Murgesha, hajt po te uroj njeheresh duke te pershendetur edhe per 5000 e per 6000 e ne vazhdim, sepse urimi me i mire jane postimet e tua dhe motivimi per inkuadrim ne temat tua, qofte edhe duke te kundershtuar aty-ketu.

Pastaj nuk jam formalist qe te uroj per sasine, por per cilesine dhe nivelin afirmues e terheqes qe reflekton, ani se te mveshur me nje tis shpotitjeje te kujdesshme, qe te bene shume te pranueshme.

Kur njeriu flet shume nuk eshte e thene qe gjithmone te ja qelloje, por mjafton te mos gaboje dhe kete pershtypje ke krijuar edhe tek une me kujdesjen tende admiruese!

Nuk eshte e thene te jesh sot me e mira, por te jesh me e pranueshmja mendoj se ia ke arritur dhe kjo nuk eshte pak, ani se mund te mos duket e mjaftueshme!

Dhe mire eshte kur asgje e mjaftueshme nuk te duket edhe pse te tjeret mund te mjaftohen me ty!

Pergezime!

Po de Lolok, boll mirė e ke, se nuk ėshtė interesant me uru pėr ēdo ditė. :wink: :lol:
Edhe unė tė falendėroj pėr urimin, normal se kush punon edhe gabon, por unė jam pėrpjekur qė gabimet ti kem minimale, se sa ja kam arrit kėsaj, unė nuk mundem me tė thėnė.
Edhe ju jani njė anėtar e rrespektuar nga ana ime, edhe pse ndonjėherė kundėrshtohemi mes vete, por kryesorja se mirėkuptimi mes nesh ėshtė evident.
Tė pėrshėndes dhe po tė pres qė tė na vijsh nė pallatin tonė mbretėror, sot, nesėr, pasnesėer, kryesorja udha ėshtė gadi nė tė sosur. :wink:

Vigani
20-10-04, 18:57
O Vigan falėmnderit pėr urim.
Shuj o dreq se spo i frigohem Gjebrailit e as Uratės, bani e tė niti Lazdrani mos vet pėr ty.
Doku najherė pėr qaj, se e di qė ta kana fort.
_________________
Qeshja ėshtė inspirim dhe relaksim i shpirtit!!!!
Mos provoni tė ju ikė njė ditė pa u qeshur,
sepse ėshtė ditė e humbur nė jetėn tuaj.

Ah moj Murgeshe po me e dite ti se sa ma Lazdran jam une se ai Lazdrani yt tybe ne kqyre ma me sy ate Lazdranin e vogel,po ka tutet Vigani bre hej,njeri mbi 2 metra i madh e me u tute ja tybe,hiq mos e kij ate kasavete.
Pershnetje edhe njehere e ishalla deri ne sene te re i ban nja 6000 mesazhe veq kqyre pak kqyre e gjejna ndoj gje per fukara ksajde.

Gentiana
22-10-04, 08:36
Murgesha, rash kendej pari, dhe thash veq tet pershendes. Nje dite te kendshme te uroj!

PS: mos harro neser me na be nje Party, ne 1vjetorin e Anetarsimit tend ne Dardania.de?! :wink:

lazdrani
23-10-04, 15:52
E nderuara Murgesha te pershendes perzemersisht.Lazdrani :P

ShEjToNkA
23-10-04, 23:14
Ora 00:02 min. Data 24 tetorė, shfrytėzova kohėn dhe castin, qė nė kėtė kohė t'iu uroi tė madhės tone, Murgesha ,pėrvjetorin e antarisimit nė Forumin Dardani!

Murgesha duke tė pėrshndetur , tė uroi qė emri juajė tė pasqyrohėt kėtu edhe vite tė tėra me radhė! Tė postoni edhe shumė e shumė shkrime tjera si kėto deri mė tani. Tė jeshė edhe tutje e pranishme nė mesin tonė sikur mė parė. Dhe tė na zbukuroshė me shkrimet e juaja kėtė Faqe ashtu sic vetėm Ti dinė!SP. Ti e dinė se pak pa piskatė tybe sun durohna, pra edhe njė herė:

Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sissssssssssssss

livoreka bicio
23-10-04, 23:14
ORA,00:09 MIN.DTA 24 TEROR.MURGESHA KAM NDERIN QE TE PERSHENDES, DHE TE UROJ, 1/NJE VJETORIN E ENTARSIS NE KET FORUM, DHE TE UROJ SHUM VITE TE TYLLA SEPSE METE VERTET, JE NJE PERSON QE I DHURON, HARMONI DHE DISPONIM GJITH DARDANIS... TE PERSHENDES SHUM DHE URIMEEEEEE :P :P :P

turisti
24-10-04, 00:05
Murgeshe e nderuar,

Koha ngadale dhe sigurt po kalon duke na dekoruar dhe vizatuar ne faqet e tona - RRUDHA - ,a ne forumin e Dardanise SHKRIMET e tua te pa shlyera.

Te deshiroj plot rrudha dhe gjithashtu shkrime.

Me nderime, TURISTI.

Murgesha
24-10-04, 01:06
Ora 00:02 min. Data 24 tetorė, shfrytėzova kohėn dhe castin, qė nė kėtė kohė t'iu uroi tė madhės tone, Murgesha ,pėrvjetorin e antarisimit nė Forumin Dardani!

Murgesha duke tė pėrshndetur , tė uroi qė emri juajė tė pasqyrohėt kėtu edhe vite tė tėra me radhė! Tė postoni edhe shumė e shumė shkrime tjera si kėto deri mė tani. Tė jeshė edhe tutje e pranishme nė mesin tonė sikur mė parė. Dhe tė na zbukuroshė me shkrimet e juaja kėtė Faqe ashtu sic vetėm Ti dinė!SP. Ti e dinė se pak pa piskatė tybe sun durohna, pra edhe njė herė:

Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sissssssssssssss


O Shejtonka sis, unė e paskam harruarr fare kėtė datė, por tė falendėroj qė ma pėrkujtove.
Si sot mė kujtohet kur jam regjistruar nė kėtė forum.
U regjistrova se mė mungonte forumi ku shkruaja rregullisht. Ato ditė kishte njė prishje nė server, dhe rastėsisht hasa nė forumin dardan.
Si ēdo fillim qė ka vėshtirėsi edhe unė hasa nė to, por mė vonė ky forum u ba pjesė pėrbėrese e pėrditshmėrisė sime, sa qė tani nuk mundem tė kaloj njė ditė pa u kyqyr kėtu.
Tė falendėroj sis, tė uroj dhe pėrgėzoj se jeni me tė vėrtetė njė mrekulli e kėtij forumi. Fjalėt e shkrimet e tua janė nitje qė edhe unė tė shkruaj.
Me rrespekt Murgesha.

Murgesha
24-10-04, 01:09
Murgeshe e nderuar,

Koha ngadale dhe sigurt po kalon duke na dekoruar dhe vizatuar ne faqet e tona - RRUDHA - ,a ne forumin e Dardanise SHKRIMET e tua te pa shlyera.

Te deshiroj plot rrudha dhe gjithashtu shkrime.

Me nderime, TURISTI.


Turisti tė falendėroj, pėr kujdesin qė tregon ēdo herė kur duhet tė mė urojsh diēka.
Dhashtė zoti e palofshim sa mė shumė shkrime e rrudha nė kėtė forum madhėshtor.
Pėrherė je i nderuar dhe i rrespektuar nė mendimet e mia.

Murgesha
24-10-04, 01:10
ORA,00:09 MIN.DTA 24 TEROR.MURGESHA KAM NDERIN QE TE PERSHENDES, DHE TE UROJ, 1/NJE VJETORIN E ENTARSIS NE KET FORUM, DHE TE UROJ SHUM VITE TE TYLLA SEPSE METE VERTET, JE NJE PERSON QE I DHURON, HARMONI DHE DISPONIM GJITH DARDANIS... TE PERSHENDES SHUM DHE URIMEEEEEE :P :P :P

Livoreka edhe unė tė pėrshėndes dhe tė falendėroj pėr urimin e sinqertė nga ana juaj.
Tė dėshiroj ēdo tė mirė nė jetėn tuaj.

DEA
24-10-04, 01:16
prano urimet dhe nga ana ime te gjitha te mirathttp://www.mainzelahr.de/smile/froehlich/freunde01.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/froehlich/smilie_ballon.gif

Murgesha
24-10-04, 01:31
prano urimet dhe nga ana ime te gjitha te mirathttp://www.mainzelahr.de/smile/froehlich/freunde01.gifhttp://www.mainzelahr.de/smile/froehlich/smilie_ballon.gif

Dhe unė tė falendėroj shumė Dea.

Jeton M
24-10-04, 02:00
Un jam qe dy dit ne forum, edhe jam shum i kenaqur...
Ti murgesha qe 1 vjet :shock: :oops:

Urime me gjith zemer..

Pershendetje

Kercovari
24-10-04, 09:14
Murgesha e nderuar
Isha ne kerkim te zanoreve te humbura te cilat me kan munguar ne jeten e mergimtarit.
Forumi dardania, qe ne shikim te pare me zbardhi ate pasqyren e zeze qe e kisha para vetes, se do te humbja gjithcka bashke me jeten e veshtire ketu ne mergim larg te afermi te mi,dhe me large nga gjuha e embel shqipe.Por jo!
Si cdo shqiptare qe di te ruaje me plote gjelozi gjuhen,dhe qe e ruajti nder shekuj si thesar me te cmuar te Kombit,edhe Ju u shkeputet nga ai murg i trishtimit per te dale ne rrafsh si nje uratare qe do te sjellte freski fjales se embel shqipe.Shkrimet e tua kane mbylle dyert e abatit per te na dhene shpresen se femra shqiptare vertet meriton gjerdanin e art te dituris,dhe si e tille:E gezofsh Mugesha e nderuar!.
Kercovari.

Naki
24-10-04, 10:50
qdo pervjetore,ka Vleren dhe rendesin -tani kemi nje vjetorin e Antaresimit te njeriut,tani mikeshes sime dhe te Forumit qe ne kontuinitete me postimet e saja i dha shume anetareve Inspirimin te jene Aktive dhe te ndihen mire ne Faqen Dardane duke qendisur Gjerdanet me te vlereshem.
Urime Znj Murgesh qe edhe shume vite te pergezojme .
Me nderime Naki :!:

Gentiana
24-10-04, 11:20
Murgesha loqkum,edhe pse nuk kam qen qe koh ne dardani, sot nuk munda te ndalna pa hy, vetem e vetem me ta uru 1vjetorin e anetarsimit!! Pra urime, se me tvertet je e mrekullueshme...
Te pershendes, dhe te uroj gjdo te mire, me keto dyja vjen nje mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq e fort nga un.
Te kemi per qefi pasha Mamin.

Vazhdo keshtu, dhe te na mbetesh siq je!!
Genta

aferdita
24-10-04, 11:41
Murgesha Mbreteresha e Forumit te pershendes me zemer dhe te uroj nje vjetorin .....
Je e mrekullueshme dhe e hijeshon edhe Forumin.........
Vetem vazhdo keshtu

Barbaroza
24-10-04, 16:22
Murgeshe e nderuar,edhe une ta uroj njevjetorin e anetaresimit ne kete forum te mrekullueshem.Mos hezito te na jesh prane me shkrime sepse prania juaj na ben qe edhe ne te kemi kurajon e dukur per te shkruar dhe ndare mendimet tona!

Je shume e rrespektuar nga ana ime!

qeqa&zana
24-10-04, 16:38
MURGESHA MBRETERESHA E KETIJ FORUMI tamam te takon te jesh mbreteresh ne ket forum se pa ty skemi qte bejm!!! a harrova edhe lazdranin , lazdrani keni pershendetje nga un dhe zana
jeni qift i mrekullueshem
heheh kalofshi bukur

Jeton M
24-10-04, 18:05
Respekt pėr ty Murgesha... Mbreteresha... :wink:

Gentiani
24-10-04, 22:01
Murgesha ju pėrshėndes pėr shkrimet tua dhe tė pėrshėndes pėr kontributin tėnd qė jipni nė kėtė forum diskutimesh!

Edhe njėkohėsisht Urime Fitorja dhe Gėzuar! :lol: :lol: :lol:

Jeni shumė nga ata qė keni kontribuar nė kėtė forum nė lavrimin e fjalės sė shkruar!

Rrespekt!

Gentiani

Murgesha
24-10-04, 22:14
Murgesha ju pėrshėndes pėr shkrimet tua dhe tė pėrshėndes pėr kontributin tėnd qė jipni nė kėtė forum diskutimesh!

Edhe njėkohėsisht Urime Fitorja dhe Gėzuar! :lol: :lol: :lol:

Jeni shumė nga ata qė keni kontribuar nė kėtė forum nė lavrimin e fjalės sė shkruar!

Rrespekt!

Gentiani

Gentiani tė falendėroj.
Tė uroj edhe unė ty pėr fitoren e merituar tė LDK.
Sa pėr forumin tė gjithė jemi meritor nė mbarėvajtjen e tij.
Uroj qė tė jem e para tė pėrgėzoj kur tė vijė ditėlindja nė forumin dardan.

Murgesha
24-10-04, 22:16
Murgesha loqkum,edhe pse nuk kam qen qe koh ne dardani, sot nuk munda te ndalna pa hy, vetem e vetem me ta uru 1vjetorin e anetarsimit!! Pra urime, se me tvertet je e mrekullueshme...
Te pershendes, dhe te uroj gjdo te mire, me keto dyja vjen nje mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq e fort nga un.
Te kemi per qefi pasha Mamin.

Vazhdo keshtu, dhe te na mbetesh siq je!!
Genta

Genta mpuqin po ta kthej me kamatė, e ndėrsa ju loqkum ta dini se po mė mungoni shumė. Por pasi arėsyet pse po mungon nė forum janė tė arėsyeshme nuk po tė hidhėrohem.
Pėrshėndetje pėr ty, dhe pėr ata qė pėr momentin i ke afėr.

vushtrria
01-11-04, 19:06
murgesha te kaloi kendei nuk mundem te largohem pa ju pershendetur e nderuar andaj nje tungjat jeta sikur ketyne herave paq fat dfhe shendet ne jet.

me nderime vushtrriu

Gentiana
01-11-04, 19:54
Murgesha, nje pershendetje pata per ty. deshta te them se me tvertet edhe ti mua me mungon (dhe jo vetem mua :wink: ).
Te uroj mbremje te kendshme ku do qofsh, dhe nje mpuuuuuuuuuuuuuq per ty.

Genta

Murgesha
01-11-04, 21:38
murgesha te kaloi kendei nuk mundem te largohem pa ju pershendetur e nderuar andaj nje tungjat jeta sikur ketyne herave paq fat dfhe shendet ne jet.

me nderime vushtrriu

Vushtrria tė falenderoj shumė pėr pėrshėndetjen, edhe ju jeni i pėrshėndetur nga ana e ime.
Ps. Mos harro e doku mė shpesh kėtu pari. :lol:

Murgesha
01-11-04, 21:40
Murgesha, nje pershendetje pata per ty. deshta te them se me tvertet edhe ti mua me mungon (dhe jo vetem mua :wink: ).
Te uroj mbremje te kendshme ku do qofsh, dhe nje mpuuuuuuuuuuuuuq per ty.

Genta

Pasha mamin mė duket se kam filluar tė bėhem gjeloze. :wink:
Kalo bukur e nderuar dhe mos u duk njėherė kėndej pari, shfrytėzoje ēdo moment se ditėt ikin shpejt. :(

Tomori
01-11-04, 22:44
Murgesha, nje pershendetje pata per ty. deshta te them se me tvertet edhe ti mua me mungon (dhe jo vetem mua :wink: ).
Te uroj mbremje te kendshme ku do qofsh, dhe nje mpuuuuuuuuuuuuuq per ty.

Genta

Pasha mamin mė duket se kam filluar tė bėhem gjeloze. :wink:
Kalo bukur e nderuar dhe mos u duk njėherė kėndej pari, shfrytėzoje ēdo moment se ditėt ikin shpejt. :(

Murgesh te pershendes, shum mir ja theksove Gentes, edhe un i them shrytoje cdo moment se ditet ikin, ajo me thot akoma i kam dhembet e qumshtit, hahahaha moj Murgesh halli zi hahahaha tungji :wink:

Murgesha
01-11-04, 22:54
Murgesh te pershendes, shum mir ja theksove Gentes, edhe un i them shrytoje cdo moment se ditet ikin, ajo me thot akoma i kam dhembet e qumshtit, hahahaha moj Murgesh halli zi hahahaha tungji :wink:

Tomor flm. pėr pėrshėndetje.
Me tė thėnė tė drejtėn, pėr dhėmbė qumshti si tė Gentės momentalisht, fort po ja kam lakmi. :lol:

Tomori
01-11-04, 23:10
Murgesh te pershendes, shum mir ja theksove Gentes, edhe un i them shrytoje cdo moment se ditet ikin, ajo me thot akoma i kam dhembet e qumshtit, hahahaha moj Murgesh halli zi hahahaha tungji :wink:

Tomor flm. pėr pėrshėndetje.
Me tė thėnė tė drejtėn, pėr dhėmbė qumshti si tė Gentės momentalisht, fort po ja kam lakmi. :lol:

hahahahahahahahahaha Un e pranoj per veti se jam idiot ne shkrime,,,,por vallahi edhe ty sma len ma kthen exspres hahahahaha moj Murgesh e moj Murgesh, hahahaha qka din ti e qka din tiii hahahaha tungji kam qesh me thellsin e zemres, kjo esht puna qellimi forumit tone :wink:

Murgesha
01-11-04, 23:17
Murgesh te pershendes, shum mir ja theksove Gentes, edhe un i them shrytoje cdo moment se ditet ikin, ajo me thot akoma i kam dhembet e qumshtit, hahahaha moj Murgesh halli zi hahahaha tungji :wink:

Tomor flm. pėr pėrshėndetje.
Me tė thėnė tė drejtėn, pėr dhėmbė qumshti si tė Gentės momentalisht, fort po ja kam lakmi. :lol:

hahahahahahahahahaha Un e pranoj per veti se jam idiot ne shkrime,,,,por vallahi edhe ty sma len ma kthen exspres hahahahaha moj Murgesh e moj Murgesh, hahahaha qka din ti e qka din tiii hahahaha tungji kam qesh me thellsin e zemres, kjo esht puna qellimi forumit tone :wink:

Tomori mė vjen mirė nėse fjalėt e mia tė shkaktuan qeshje. Tė qeshesh dmth. tė zgjatėsh jetėn. E unė nėse vetėm 5 minuta i kam shtuar jetės tuaj, wooooooooow merre me mend sa sevape kam fituar. :lol:

sexybrikenda
03-11-04, 22:22
Murgeshe urime urime zonjushe se jeni nje me te vertet Mbrereshe mbi Mbretereshave qe vine mbas teje :wink: Na kenaqet dhe jeni me te vertet e shkelqyshem :P

Illyrian_King
15-11-04, 11:49
Kam ardhur sot ta pershendese Murgeshen me nje pershendetje te madhe dhe te veqante si zonje te shtepise ketu. Murgesha te pershendese shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummeeeeeeeeeeeeeeeee.. . :lol: :lol: :lol: te fala nga Illyrian_King. :wink:

ShEjToNkA
15-11-04, 23:59
Murgesha , nga kafja erdha vrapė pėr tė uru arritjėn nė 6000 shkrime.
Urime sissss ,vetėm vazhdo kėshtu , tė filtė dic mė shumė pėr juve ,nga njėherė fjalet janė edhe tė tepėrta!
Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink:


SP. Pa ndaluni be pakk qyy :evil: A thu me helikopter ame bmw po shkruni ???!!!