PDA

View Full Version : TREGONI NJE DIFEKT TE PARTNERIT TUJ.


florian
13-04-04, 16:35
TEGONI NJE DIFEKT TE PARTNERITTUJ.

nese deshironi ktu me nje fjal tregoni difektin me te mir ose me te keq qe ka partneri juaj.

po ju them timin rri gjith diten ne telefon .

Murgesha
13-04-04, 16:38
Nc, nc, nc, Gjithe diten ne telefon, e si po mundesh me shkru ne forum more :lol: ? :?:

florian
13-04-04, 16:41
a kollaj i kam tre numra e tri linja nja e kam ne forum nja e kam ne internet e nja e perdori vec me fol . :twisted:

po ti nuk mu pergjigje : :wink:

Murgesha
13-04-04, 16:46
Defektin me te madh e me te mire e ka se me don shume :lol: :lol:

Gentiana
13-04-04, 16:47
:lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
13-04-04, 16:50
Nje defektin e ka qe asgje te keq ne trup nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Naki
13-04-04, 20:02
Me qortone se gruaja e dyte me eshte bere Dardanija haaaaaaaaaaaaa,
Harmoni te plote pa defekte.

florian
13-04-04, 20:07
NAKI TUNG kakam ma mir une se per mue asht e para.hahahahahahaha :wink:

lazdrani
14-04-04, 10:57
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Naki :wink: Ah dreqo dreqo ncncncncn

drenousha
30-04-04, 13:15
partneri nuk e ka asni defekt :!: :!: :P :lol: :P :lol: :!: :!:

Kaltrina
04-05-04, 09:04
Me pa pase naj defekt ose ma shqip behane nuk isha kane me te hiq... :P

florian
04-05-04, 17:56
Me pa pase naj defekt ose ma shqip behane nuk isha kane me te hiq... :P

pershendetje kaltrina :wink:
me raste njerezit dashurohen ne nje difekt te nje njeriu nuk po flisja per difekte te keqia po edhe per difekte te mira :wink:

Kaltrina
05-05-04, 07:34
Ahaa ok nese eshte tema ashtu, defekti i partnerit tim :wink: , defekt here i mire e here i keq :evil: , eshte se eshte shume i bukur e veq mos me dal me te kerkund se dojne me ma hanger qikat me sy...
pershendetje

Kaltrina
05-05-04, 07:35
Harrove edhe defektin kryesor se me don shuuuuuume... :wink:

florian
05-05-04, 17:05
pershendetje kaltrina :wink:
rrij afer e mos e le me dal vetem se :twisted:

Murgesha
05-05-04, 19:30
Ahaa ok nese eshte tema ashtu, defekti i partnerit tim :wink: , defekt here i mire e here i keq :evil: , eshte se eshte shume i bukur e veq mos me dal me te kerkund se dojne me ma hanger qikat me sy...
pershendetje

Kaltrina kujdes, ruaje mire. Bile eshte mire qe tja shruajsh edhe naj hajmali se po ti marrin mesysh :wink: :lol:

florian
05-05-04, 21:15
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

Kaltrina
06-05-04, 10:40
hahahha mire e ki valla Murgeshė, po me mu e kane pak si veshtire mu shty :) :wink:
pershendetje

Cool_Boy
06-05-04, 11:25
Kaltrina a te bertet ndonj here i dashuri i juaj???

florian
06-05-04, 13:44
Kaltrina a te bertet ndonj here i dashuri i juaj???

JO JO NUK I BERTET :roll: QYSH BERTET NJE DJAL I TILL :twisted:

Kaltrina
07-05-04, 15:24
hahaha Valla me te tregu drejte jo qe sme bertet po veq gojen ma kqyr qka po du me thane une edhe ma ngon qefin shume.
:lol:

Murgesha
07-05-04, 15:52
hahaha Valla me te tregu drejte jo qe sme bertet po veq gojen ma kqyr qka po du me thane une edhe ma ngon qefin shume.
:lol:

Lum si ti Kaltrina. :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
08-05-04, 12:46
Murgesha apo na tregon nje defekt tek lazdranin qiki a??? :lol: :lol: :lol:

tung

Gentiana
08-05-04, 13:46
Murgesha apo na tregon nje defekt tek lazdranin qiki a??? :lol: :lol: :lol:

tung


Zor e kemi Cool_Boy, se ne syet e saj asnje defekt nuk e ka Lazdrani!! :wink:

Murgesha
08-05-04, 15:53
Murgesha apo na tregon nje defekt tek lazdranin qiki a??? :lol: :lol: :lol:

tung

Po si! Ja lexoji defektet e Lazdranit!!!!!!!!!!!!
Mua me don shume, eshte shume i kulturuar, gjentelmen i vertet dhe i bukur sa ska me.
Nese keto jane defekte ateher keto i ka.
O ska bre me te :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
09-05-04, 14:51
Genta shiqo qka thot Murgesha,oj qiki na dehstem ta dim qfare defekte ka aje e jo keto qe ti i thua ok...hahahah :wink: :wink: :wink: :wink:

Ju perhsndes te gjithve,Cool_Boy

Blondina
17-05-04, 09:14
Po kesh shum bre :D me te madhe sun po e duroj veq tu kesh po rrin aiiii :!: :!: :?:

qika_pr
17-05-04, 17:23
defekte ka pak si shum
e para qe me kall kur e shoh eshte kur pine lenge me tetrapak
i len teshat mrapeshte
edhe vetem i gjuan
ju kushton shum rendesi datave si me qen femen
jete keq per vete vetem me mi plotesu kushtet mua
qito i ka spo me bien nder mend te tjera

nitushe
11-09-04, 10:52
po ska njerz pa defekte e defketi i tina osht se me lavdon shume :oops: edhe gjithqka bon veq per me u ndi une mire :lol: :lol:

Gjumashja
20-03-05, 15:57
defekti i tij osht qe fol shum si qokalll

dr1ta
22-03-05, 00:36
Ishin defektet e tij : te gjitha vajzat :roll: :lol:

turisti
22-03-05, 01:04
Partnerin e kam ne -servis-. :wink:

Tomori
22-03-05, 01:25
-Jo de qfar defekti krejt dynjaja ka mundesi te jete ne defekt,,,
e aleti femnes nuk ka mundesi me qen defekt,,,hahaha :!:

turisti
22-03-05, 01:28
-Jo de qfar defekti krejt dynjaja ka mundesi te jete ne defekt,,,
e aleti femnes nuk ka mundesi me qen defekt,,,hahaha :!:

Po,po, nuk ka drita te verdha per mjegull. :wink:

Tomori
22-03-05, 01:33
-Jo de qfar defekti krejt dynjaja ka mundesi te jete ne defekt,,,
e aleti femnes nuk ka mundesi me qen defekt,,,hahaha :!:

Po,po, nuk ka drita te verdha per mjegull. :wink:

E bre Turist shum i menqet qe je hallall ta baft zoti tamlin e gjinit,,,
heejjj pash zotin qka han per mengjes nese nuk esht sekret, se kaq i menqet me qene ka naj send ktu :wink:

-Turist shoqi te pershendes sjemi ndigjuar moti :wink:

turisti
22-03-05, 01:41
-Jo de qfar defekti krejt dynjaja ka mundesi te jete ne defekt,,,
e aleti femnes nuk ka mundesi me qen defekt,,,hahaha :!:

Po,po, nuk ka drita te verdha per mjegull. :wink:

E bre Turist shum i menqet qe je hallall ta baft zoti tamlin e gjinit,,,
heejjj pash zotin qka han per mengjes nese nuk esht sekret, se kaq i menqet me qene ka naj send ktu :wink:

-Turist shoqi te pershendes sjemi ndigjuar moti :wink:

Per mengjes kam perdore tamlin e shishes,ashtu qe tamlin e gjinit nuk e kam kerkuar se pale se sa " isha kon i menqur" :wink:

Faleminderit shoki,te pershendes shume gjithashtu dhe me duhet te pranoj qe po me mungon tek -budallaqet-,e pse,nuk dua te gjithe me i dit aftesite e tua. :wink:

Me respekt,
TURISTI.

mickoja
22-03-05, 12:57
pa defekte asht defekti ma i madh esht kur po jem un afer ti po ja prishi jeshihen hahahah....

Giovanni
22-03-05, 15:40
E ka nje defekt shume te keqe dhe nuk di se si te ja heki kete difekt.

Priton me i la pjetat.

turisti
22-03-05, 15:44
E ka nje defekt shume te keqe dhe nuk di se si te ja heki kete difekt.

Priton me i la pjetat.

Shtinja nga 5 evro mes pjatave. :wink:

Mr_100%
22-03-05, 21:49
E ka nje defekt shume te keqe dhe nuk di se si te ja heki kete difekt.

Priton me i la pjetat.

Shtinja nga 5 evro mes pjatave. :wink:

po edhe me leht ,ftoje cdo dite ne restoran

DEA
22-03-05, 22:21
Sja keni qellu asnje, o Giovani ndegjom mua , bleja maqinen e eneve se super eshte vallahi :wink:

Mr_100%
22-03-05, 23:39
Sja keni qellu asnje, o Giovani ndegjom mua , bleja maqinen e eneve se super eshte vallahi :wink:
po moj Dea a me mire eshte te hudhesh serveten mbi pjat dhe te thuash,
danke hat geshmeckt,apo ti futesh pjatat ne maqin e tja hudhesh nje tabs e me pastaj aufreumen etj :wink:

ShEjToNkA
23-03-05, 00:32
Ngadalni more se e pasku vu djalin nė dertė :wink: ndokush ashtu e ndokush kėshtu :lol: :lol: Ndėgjo Giovani , pėr mos me bėrė atė punė tė madhe dhe fortė dertė dhe pasi e ka vetėm atė defetk qohu e lajė vetė pjatat.

Ja mos thuani asgjė se mė sė miri e mėsvoa unė :lol: :lol:

NobodysFool
25-03-05, 18:49
partneri ime ska difekt hiq, po baldusk esht tjeter...

http://kosovastar.us/images/fartguy.gif

Gjumashja
25-03-05, 22:13
i persosur osht sidomos ne ender

DEA
25-03-05, 22:15
E ka fal zoti me te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Psikologu
27-03-05, 03:39
E ka fal zoti me te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vendase e nderuar , qenke e dashuruar shumė ,mos e ke merak se ana e jone e kemi shpirtin keshtu.

hahahahahahah

Toni_4Ever
27-03-05, 15:31
E ka fal zoti me te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahhahahahhaha ok kujdes se si duket te paska hyr vetja ne qef kjo esht e rrezikshme

Tung nga Toni

Giovanni
29-03-05, 15:14
Sja keni qellu asnje, o Giovani ndegjom mua , bleja maqinen e eneve se super eshte vallahi :wink:


Tung DEA,

E kemi makinen e enve por njeri prej nesh duhet ti fus enet ne makine e ketu eshte problemi.

Gjdo mbremje pasi ta kryejm darken i lem pjatat mbi tavoline dhe luajm nje loj letra aj qe te hup lojen i lan pjatat kjo eshte taktika jon e tanishme por nuk e di sa do te zgjat se gjdo here po hupi une :cry: :cry:

DEA
29-03-05, 19:37
E ka fal zoti me te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vendase e nderuar , qenke e dashuruar shumė ,mos e ke merak se ana e jone e kemi shpirtin keshtu.

hahahahahahahO more Psikologu shume me vend e ke thene, mjert ata qe se njohin ende asnje nga Klina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
29-03-05, 19:39
E ka fal zoti me te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahhahahahhaha ok kujdes se si duket te paska hyr vetja ne qef kjo esht e rrezikshme

Tung nga Toni

Nuk fola more per veten, po per gjinin e kundert, se vertet eshte perfekt ,vetem nje qikez i mungon diqka se perndryshe per mashallah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
29-03-05, 19:40
Sja keni qellu asnje, o Giovani ndegjom mua , bleja maqinen e eneve se super eshte vallahi :wink:


Tung DEA,

E kemi makinen e enve por njeri prej nesh duhet ti fus enet ne makine e ketu eshte problemi.

Gjdo mbremje pasi ta kryejm darken i lem pjatat mbi tavoline dhe luajm nje loj letra aj qe te hup lojen i lan pjatat kjo eshte taktika jon e tanishme por nuk e di sa do te zgjat se gjdo here po hupi une :cry: :cry:

hahhaahahahahahahhahaha, qfare taktike hahahhahhhahahahahah, po kush fiton me shume a ben ta di :wink:

Psikologu
30-03-05, 04:01
E ka fal zoti me te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vendase e nderuar , qenke e dashuruar shumė ,mos e ke merak se ana e jone e kemi shpirtin keshtu.

hahahahahahahO more Psikologu shume me vend e ke thene, mjert ata qe se njohin ende asnje nga Klina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Lira e vogel por kushton shtrenjt vendase e nderuar.

Giovanni
30-03-05, 14:29
Sja keni qellu asnje, o Giovani ndegjom mua , bleja maqinen e eneve se super eshte vallahi :wink:


Tung DEA,

E kemi makinen e enve por njeri prej nesh duhet ti fus enet ne makine e ketu eshte problemi.

Gjdo mbremje pasi ta kryejm darken i lem pjatat mbi tavoline dhe luajm nje loj letra aj qe te hup lojen i lan pjatat kjo eshte taktika jon e tanishme por nuk e di sa do te zgjat se gjdo here po hupi une :cry: :cry:

hahhaahahahahahahhahaha, qfare taktike hahahhahhhahahahahah, po kush fiton me shume a ben ta di :wink:

Fiton gjdohere ajo aty eshte problemi se me fitu une nuk zhegitem fort.

dembelica
30-03-05, 20:12
I ka tana te mirat, veq qe kan nis pak me i ra fleket :( :lol: :lol: :lol:

turisti
30-03-05, 23:41
E ka fal zoti me te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahhahahahhaha ok kujdes se si duket te paska hyr vetja ne qef kjo esht e rrezikshme

Tung nga Toni

Nuk fola more per veten, po per gjinin e kundert, se vertet eshte perfekt ,vetem nje qikez i mungon diqka se perndryshe per mashallah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos i mungon -"letra e hargjit"? :wink:

DEA
30-03-05, 23:43
E ka fal zoti me te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahhahahahhaha ok kujdes se si duket te paska hyr vetja ne qef kjo esht e rrezikshme

Tung nga Toni

Nuk fola more per veten, po per gjinin e kundert, se vertet eshte perfekt ,vetem nje qikez i mungon diqka se perndryshe per mashallah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos i mungon -"letra e hargjit"? :wink:
hahahahahahahaahaah turisti lista dy metra hahhahahaahhaha

Mr_100%
30-03-05, 23:46
E ka fal zoti me te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahhahahahhaha ok kujdes se si duket te paska hyr vetja ne qef kjo esht e rrezikshme

Tung nga Toni

Nuk fola more per veten, po per gjinin e kundert, se vertet eshte perfekt ,vetem nje qikez i mungon diqka se perndryshe per mashallah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos i mungon -"letra e hargjit"? :wink:
hahahahahahahaahaah turisti lista dy metra hahhahahaahhaha


ishall seshte qka po mendoje un,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

DEA
30-03-05, 23:49
Lista e hargjit more kastravec, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , qka di une qka mendove ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
30-03-05, 23:51
E ka fal zoti me te gjitha te mirat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahhahahahhaha ok kujdes se si duket te paska hyr vetja ne qef kjo esht e rrezikshme

Tung nga Toni

Nuk fola more per veten, po per gjinin e kundert, se vertet eshte perfekt ,vetem nje qikez i mungon diqka se perndryshe per mashallah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos i mungon -"letra e hargjit"? :wink:
hahahahahahahaahaah turisti lista dy metra hahhahahaahhaha

:wink:

Mr_100%
30-03-05, 23:52
Lista e hargjit more kastravec, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , qka di une qka mendove ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

un mendova pakez shije :wink: Po ti :?:

DEA
31-03-05, 00:10
Lista e hargjit more kastravec, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , qka di une qka mendove ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

un mendova pakez shije :wink: Po ti :?:


Po normal de, ne ate liste vetem gjera te embla ka te shkruara qyyyyyyyyyy

Toni_4Ever
31-03-05, 15:26
pershendetje.

sipas dashnores sime. DEFEKTI punoj shum. edhe meqense kam 3 her ne jav pushim por nuk po mjafton cka te beje i shkreti .
Sa per njerz tjer nuk di se c"far defekte kan No koment

tung nga Toni

Honesty^uk.
31-03-05, 19:02
NJe verejtej per disa duke ja filluar me MR_100, se ky po me duket me i njofshmi
do ju kisha lutur ti permbaheni temave ne menyre qe te shmangni fshirjen e postimeve tuaja

Tung
Honesty

experti_lu
22-04-05, 01:58
-DEFEKTIkryesor te partnerja ime eshte:
-zemer a ma ki bo kafen?
-shprt une dola vanona sante pak!
-i dashur,qe qeto lek shko blejum cigare!
nuk ka shume defekte .....hahahhahahahahhahahahahaahhaahahhahahahahahah ah

florian
04-06-05, 17:20
qe kur u martova po me don pak si teper. :twisted:

Ermira
04-06-05, 17:37
S'ka asnje defet ahhaha
Nejse qethkush pa defekt ose behane ska njeri veq ,sa me perket mu asgja sem pengon ,

albioni_nl
11-06-05, 00:01
Nje person qe e don nuk ka asnje defekt(te mete)fillo te mos e duash pa shih sa te meta ka, :roll: po dashuria na ka verbue ore ku me i pa defektet!??
Pershendetje :wink:

Domira
12-06-05, 09:59
mbasi qe ti tregoj difektet e mia :wink: :P :lol:

anna
21-06-05, 10:15
sdi bree...kur te nervozohet i prish krejt ne kete pikepamje jemi te 2 njelloj !!! :wink:

turisti
28-06-05, 08:07
Ekonomia. :P :wink:

Kercovari
28-06-05, 08:53
S`ka imja,tregon ne mahalle te gjitha te mirat dhe te keqijat. :lol: :lol: :lol:

argomenti .
03-07-05, 09:47
po i pelqen me ba dashri shum .

vendasi
13-11-05, 04:33
Nje defektin e ka qe asgje te keq ne trup nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:Ku lazdran paske qef me pase defekt aa po theja njanen kame pra haha :lol:

vendasi
13-11-05, 04:41
Qy defekt,
ju paskan perzi pak telat me automjete kti djali, me pas vete per pelen e sadrise a eshte teknefes iu kish pershtat ma mire temes,
por njerze me defekte edhe qita e niva ne ket forum haj haj........
po nejse po ja fali se ndoshta ka mendu behane apo ne ghuhen e pertypur ka ndonje te mbetje :?: :roll: :lol:

Urata
13-11-05, 06:38
nc,nc,ncccccccccccccccccccccccccccccccccccccc ...
te ngushte jemi ...!!!
n'dardani siperfaqesoheni "PERFEKT" ...
n'real jeten plote "defekte" belivallha...!

O ti pyetesi/ deshirues per t'ditur "defektet" e partnerve tane ...
ky im shoqi per me pa eshte betė djal...
dy t'kqija i ka...
1. E pine duhanin...
2. Dhe i shiqon/lakmon femrat e bukura ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...

ps:E cili burre nuk lakmon ...?!!!
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa ...

Urata
13-11-05, 06:44
Auuuuuuuuuu u bana "hor" krejt...
ti paske t'vete vetem per nje defekt e une ti tregova dy...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...

Hajt se po ta tregoj edhe nje "defekt" tjeter ...
me ba e me pa qe dikush m'ofendoi apo edhe "vardiset"...
eshte ne gjendje ta zhduke personin aty per aty ...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...
shume njerez ma kane thene ...
"yt shoq krenohet shume me ty" ...

Jana
24-04-11, 19:34
... s'a difekt ... edhe mi pas najo ja rregulloj une keshtu qe so problem kjo pune hahhahhahaa....

p.s em thot qe so xheloz ... amo so qashtut ...