PDA

View Full Version : Lazdrani


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

Murgesha
13-12-03, 12:44
O vajza pasi qe siq po shkruan Lazdrani, se shpejti do te martohet eshte mire qe te kapim defet e te kendojme e vallezojme. Ja po ja nisi une e para.Ka thene nena kalla krejt,

Sot po maroj djale hasret.

opaaaa dridhe dridhe shamin......

Zana
13-12-03, 13:52
haha, :wink:

Jacko^vaR^
14-12-03, 17:35
Ka thene nena kalla krejt,

Sot po martoj djale hasret.

opaaaa dridhe dridhe shamin

Ka mi bajt dhandrri nusen ne shpin

Ka than dhandrri shume u gezova

Me erdhe dita dhe u martova

Kam me bo edhe femij

Jo ma shume se Du a Trri :PKrijuar nga: Jacko^vaR^

python
14-12-03, 20:26
tuj shku dhive jallaj pori dheve oooooooo hahahahhahahh

:D hahahhahahah vazhdo dikush :D

lazdrani
15-12-03, 13:07
hahahahhah Murgesha kuku be cka je ti!!hahahhahaha:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-12-03, 23:27
Lazdrani me i mire se krejt,

Oj lulije si ja more mendt,

Nuk ja mora ja mur perendia,

O ne te dyve na bashkoj dashnija...Lazdrani gezuar.. :D :D :D :D :D :D

shpresa
02-01-04, 03:16
ka than nana kalle krejt e ka than nana kalle krejt eehhhhhhhhh
me martu lazdranin sot eeehhhh, se ky djali ohh shum po flet eehhhhhh
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e tash murgesha pra vazhdoje

Jacko^vaR^
02-01-04, 17:10
ka than nana kalle krejt e ka than nana kalle krejt eehhhhhhhhh
me martu lazdranin sot eeehhhh, se ky djali ohh shum po flet eehhhhhh
shume po flet e po bertet as me nusen spo rrin ne krevet
hajt lazdran e luje shtatin falja nuses sahatin
hajt lazdran e mshoi defit nusen e ki mas qenefittung tung nga (Astriti)

arTanibb
03-01-04, 20:31
Knoje nuse knoje

Gentiana
08-03-04, 18:11
Meqe Lazdrani sot esht kurorzuar, dua qe tja urojm te gjith. Darsem e ka ne Ver, dhe ateher do tna thirr te gjithve(barem do kishim pasur deshir) dhe do ta kallim krejt (edhe nese vetem ne Forum).
Tani nuk na ka mbet tjeter gje vetem me e kendu.

Lazdran mbetsh gjithmon i gezuar,ti dhe Zemrusha jote.

Genta

anna
10-03-04, 15:41
oho urime urime ehe kena me kall krejt pasha zotin .....banu gati kosove se erdhem .... :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
10-03-04, 16:33
Lazdran kur kam ndegjua zemra mu ka nale se je martua veq ishalla me thret ne dasem.
Urime e u befshe plake i nje katuni :cry: :cry: :cry: only you

hana
11-03-04, 16:18
lazdran urime u trashegofsh.............. :lol: :lol: darsem te madhe a :o :o

BlertaB
12-03-04, 11:03
Pershendetje Lazdrani :)
Urime kurorzimi u trashegofsh :wink:

Cool_Boy
12-03-04, 12:37
Pershndetje Lazdrani

Urime martesa lazdrani suksese ne jet ju deshiron Cool_Boy

drenousha
12-03-04, 16:45
lazdrani urime urime urime
e kalle kalle o qitja timin ...... :wink:

lazdrani
14-03-04, 15:09
Ju falenderoj te gjithe juve per urimet e juaja perzemersisht....Ishalla kam ngre kemben zhage atyre beqareve :wink: :wink:

Barbaroza
14-03-04, 15:11
U korita me ty Lazdrani,qysh s'ta paskam uruar me heret,po nejse,se edhe tash eshte akoma heret.
Urime,urime,e mbaje zhagin ok :wink:

Zana
14-03-04, 15:13
A po martohesh a?! Ani bre Bruderherz Urime i ki edhe prej meje!! :wink: :P

lazdrani
14-03-04, 15:32
:lol: :lol: :lol: Barbaroza zhagun deri sa RRushi te vjen e te perkulet dhe bene lutjen per doren tende :wink: :wink:

lazdrani
14-03-04, 15:34
Zana schwester herz bin nur in papier gehairatete,E Dasmen ne vere pa ty sis nuk ja filloje :wink: Pershendetje und kuss fur dich.

Zana
14-03-04, 15:43
Ani de Bruderherz pra shume bukur..und danke. :oops: :P

Barbaroza
14-03-04, 15:52
:lol: :lol: :lol: Barbaroza zhagun deri sa RRushi te vjen e te perkulet dhe bene lutjen per doren tende :wink: :wink:

Flm Lazdrani,po pres me padurim :roll:

Murgesha
14-03-04, 22:08
http://www.shqip.dk/modules/Card/image/thumb/thumb45.jpg

Lazdrani jeta jote bashkeshortore i perngjaft idilit te kesaj foto. Shume urime per kurorezimin dhe jete te lumtur bashkeshortore.

lazdrani
15-03-04, 23:20
Murgesha flm.per foton tuaj veq po mungojne disa kengetar me gitare perreth aty me disa kenge si hajt lazdran mpuqe nusen mpuqe :P :P :P :wink: Te pershendes Zonjushe perzemersisht

Barbaroza
16-03-04, 10:18
Po cka po te duhen kengetaret aty o Lazdrani,a e di se do te prishej idila,kish mire vetem nje serenade te transmetuar nga manjetofoni :wink:

Murgesha
16-03-04, 15:47
Murgesha flm.per foton tuaj veq po mungojne disa kengetar me gitare perreth aty me disa kenge si hajt lazdran mpuqe nusen mpuqe :P :P :P :wink: Te pershendes Zonjushe perzemersisht

Po ti mpuuqe morre. Cka po te duhen kengataret. Heheheeh me u ba me romantik a :?:

mendim
17-03-04, 17:58
O urime :lol: :lol: .

sexybrikenda
18-03-04, 23:13
lazdran qona nje foto me nuse bre se flaka me dule :twisted: :shock:

anna
19-03-04, 08:54
o njerz silleni do uje se morr flak brikenda hahahahahaha :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
19-03-04, 12:03
Thirreni urgjencen me mire,helpppppppppppppppppppp

hana
19-03-04, 16:25
o hapni .................hapni rruge se erdh urgjenca :

anna
19-03-04, 16:28
u shkrumu krejt ,ja shkoi :shock: :shock:

florian
13-04-04, 13:40
O LAZDRAN TI PAK ME U NGUT
47 MESAGJE TY TE DUHET ME SHKRUJ
PLOT NI MI AJO KA SHKRUE
PO EDHE TI AFER SAJ KE SHKUE!
NUMRIN TI ME E PLOTSUE
E SKEJT MRETNESH TI
VRAP ME SHKUE.
ATA VETM TI MOS ME E LAN
SE NI POROSI MU MA KA DHAN
NI KUROR SKEJ SAJ ME E LAN
UN KUROREN TY TA KAM BA
KUR TJESH GATI VEC NI ZA MEM BA.
EDHE UNE PER ME TE NIMUE QIT MESAZH JAM TUJ TA SHKRUE. :D

URIME EDHE TY LAZDRAN SE KAKE AFER MRETNESSH
SE EDHE SHKRIMET E TUA JAN KAN E JAN SHUM TE BUKURA.

TUNG . :wink: :wink:

Gentiana
14-04-04, 11:11
Lazdran pash qe edhe ti i kishe ber 1000Mesazhe,dmth edhe mbreti i Forumit u vendos.
Urime dhe me shum e shum mesazhe tjera,te na mbetesh gjithmon kehstu.

Genta

lazdrani
14-04-04, 11:21
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Mos moj se u skyqa....... :wink:
Ju falenderoje Genta perzemersisht nuk mundem be te ndaj nga Murgesha aspake :wink:

Gentiana
14-04-04, 11:24
More qka je ka flet, se thot Murgesha qenka shoqe e vertet kjo Genta, jo jo o Lazdran nuk dua qe te jemi njesoj un dhe Murgesha per ty, se me nxan sherri me te :wink:

Murgesha
14-04-04, 11:37
Mireserdhe Mbreti Im.
Te uroj edhe shume e shume postime tjera ne ket forum.
Te falenderoj qe nuk me le te vetme edhe kesaj here :lol: :lol:

Barbaroza
14-04-04, 13:00
Urime Lazdrani,urime.Edhe shume e shume postime te bukura pas ketyre.

sexybrikenda
14-04-04, 13:05
Lazdran te dua shume me shume se Murgeshen :lol: :lol: :lol:
Urime per1000postime tuja se je i mrekullushem.Ama diqka po me vjen inat se Mbretereshe e pake ba Murgeshen :twisted: :wink:

Naki
14-04-04, 15:01
1000 postime ,nje zingjire floriri qe forumit i jape nje kapitale te pamohushem,i argetushem ne qdo moment i sinqert dhe me kembengulje i mbete besnik mbretereshes Murgesh urime Kurora e mbretit-Lazdran.
Me shume knaqesi postoje kete urim per ty,-Naki

lazdrani
14-04-04, 18:27
Ju falenderoje te gjitheve per urimet e juaja perzemersisht.


Naki ju jeni njeriu me i dashure ne kete forum dhe me kenaqesi do ju dhuroja Kuroren e mbretit ne adrese tende.Te falenderoje per fjalet e bukura....... :P
Kuroren prape po e mbaje se po ma merre dikush Murgeshen :lol: :D :lol: :wink:

florian
14-04-04, 22:08
lazdran pershendetje dhe urimet me te sinqerta per 1000 shkrimet

ju dhe shkrimet tuaja jeni nje nga kolonat e ketij forumi dhe te lexosh shkrimet e tua eshte gjithmon nje kenaqesi

lazdrani
15-04-04, 20:36
Flori te falenderoje per fjalet e bukura,edhe une lexoje me kenaqesi shkrimet e tuja.... :wink: Keni sjelle shkrime te shkelqyshme ne Forum dhe vetem vazhdoni keshtu perpara.Me nderime Lazdrani :P :wink: :D

jehona
20-04-04, 18:35
LAZDRANI te pershendes dhe te uroj per keto 1000 e me shum shkrime. je vertet LAZDRAN dhe kjo me pelqen me se shumti ne ty... :wink: , pak hajgare. ne ty me pelqen se kur te duhet te jet njeri lazdran, je lazdran, kur te jesh serioz je 100% serioz... ok pra urime dhe vazhdo keshtu...

lazdrani
20-04-04, 20:18
LAZDRANI te pershendes dhe te uroj per keto 1000 e me shum shkrime. je vertet LAZDRAN dhe kjo me pelqen me se shumti ne ty... :wink: , pak hajgare. ne ty me pelqen se kur te duhet te jet njeri lazdran, je lazdran, kur te jesh serioz je 100% serioz... ok pra urime dhe vazhdo keshtu...Ani be Simpatija ime te falenderoje shume dhe fshehurasi nje mpuq ne faqe,me vjen mire qe je prape ne mesin tone dhe me plotekuptim dua te them se mua me ke munguar kety shpesh here....Argetim te kendeshem i juaji Lazdrani :P

Murgesha
25-04-04, 12:54
Lazdran te pershendes shume dhe te uroj nje pasdite te kendshme :lol: :lol:

Barbaroza
25-04-04, 12:58
Edhe une te pershendes Lazdrani,mbreti i Murgeshes :lol:

Gentiana
25-04-04, 13:00
Edhe un po e pershendes Lazdranin,dhe ja uroj gjdo te mir, me Murgeshen :wink:

lazdrani
25-04-04, 14:25
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Murgesha nje mpuq special per ty :wink:
Ani qyre Genta edhe Barbaroza qenkan kety :D Murgesha athua ciles do te kete fatin ne Pallatin tone te vije :wink: :D :lol: :D


Sinqerisht ju pershendes dhe kam kenaqesi te jem ne mesin e juaj :wink: Vetem Jehona po mungon e pastaj perfek :wink:

Murgesha
25-04-04, 14:43
Si po me duket mua e para do te na vije Genta. Kemi me e mbajt para duarve, gjer sa te arrije mbreti i saj. :lol: :lol:

yllka
26-04-04, 18:07
Lazdran MBRETI I DARDANISE :arrow: URIME nga Yllka dhe Brikenda :wink:

yllka
26-04-04, 18:08
Lazdran apo na pranoni edhe neve ne Pallatin e juaj.Do te be behet qefi :( Yllka&Ardita :wink:

lazdrani
26-04-04, 20:31
Yllka mire se vjen ne Forumin tone,te pershendes ty dhe Brikenden,Per pytjen tende duhesh pake durim te keshe,se momentalisht Murgesha ka shume termine dhe ne nje kohe te shkurte me siguri do tju ftojme ne Pallast :wink: Kuptohet edhe detyrat e juaja :P

lazdrani
26-04-04, 20:33
Lazdran MBRETI I DARDANISE :arrow: URIME nga Yllka dhe Brikenda :wink:
Ju jam mirenjohes Yllka,willkomen in Dardania :wink:

yllka
28-04-04, 18:55
Pershendetje te ngrohta nga Yllka per ju Lazdran.

yllka
30-04-04, 16:34
Lazdraniiiiiiiiiiiiiiii yeahhhh baby i like you :D 8) :D :wink: Yllka

yllka
30-04-04, 16:35
Meqe Lazdrani sot esht kurorzuar, dua qe tja urojm te gjith. Darsem e ka ne Ver, dhe ateher do tna thirr te gjithve(barem do kishim pasur deshir) dhe do ta kallim krejt (edhe nese vetem ne Forum).
Tani nuk na ka mbet tjeter gje vetem me e kendu.

Lazdran mbetsh gjithmon i gezuar,ti dhe Zemrusha jote.

GentaJete te gjate e te lumture nga zemra te uron Yllka ty Lazdran :D

Murgesha
30-04-04, 17:32
Meqe Lazdrani sot esht kurorzuar, dua qe tja urojm te gjith. Darsem e ka ne Ver, dhe ateher do tna thirr te gjithve(barem do kishim pasur deshir) dhe do ta kallim krejt (edhe nese vetem ne Forum).
Tani nuk na ka mbet tjeter gje vetem me e kendu.

Lazdran mbetsh gjithmon i gezuar,ti dhe Zemrusha jote.

GentaJete te gjate e te lumture nga zemra te uron Yllka ty Lazdran :D

Yllka ruaju qiko se po te ngjet edhe ty si me shoqen tande, qe u kalle ne forum. Ende eshte ne spital ajo, bile krejt me fasha :wink: :wink: :wink:

lazdrani
30-04-04, 18:01
:roll: :roll: :D :D :D :wink:

Murgesha
07-05-04, 09:21
Lazdrani vetem desha te pershendes e te uroj nje dite te kendshme.
E jotja Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
08-05-04, 09:42
Pershendetje LAZDRANI te uroj per 1000 postimet e juaja te cilat gjithmon me kenaqsi i lexoj dhe jeni i mrekullueshem. Jeni shum i adhuruar nga une dhe te gjith besoj, ju deshiroj suksese te metejshme.

KUrora shum te paska hije hahahah po kur te hysh ne der ule koken so po te thehet kurora e tani hmmmmmm mbretresha (shaka)


Me kenaqsi Vera :wink:

Per ty
08-05-04, 18:56
Lazdran du bist der beste.Mache weiter so :oops: Per ty

Vera
12-05-04, 17:40
lazdrani hajt se edhe une po te pershendes ty dhe mbretreshen tende Murgeshen :wink:

Vera
12-05-04, 18:16
kush koka ra ne prush breeeeeeee a

Murgesha
12-05-04, 18:22
Vera e kemi nje prush qe djeg ketu ne forum.
Prushi e ka emrin Lazdran, andaj ruaju e mos ju afro ketij prushi. Se gjer sa te vije urgjenca kallesh krejt hahahahahahaah. :wink:
Ps. Pa keqkuptim te lutem :wink:

Cool_Boy
12-05-04, 20:08
Vera e kemi nje prush qe djeg ketu ne forum.
Prushi e ka emrin Lazdran, andaj ruaju e mos ju afro ketij prushi. Se gjer sa te vije urgjenca kallesh krejt hahahahahahaah. :wink:
Ps. Pa keqkuptim te lutem :wink:


Murgesha po dishe me ru lazdranin ani prush mos ta nin se e ka mashen Vera e nuk e hudh doren prush tuj e pas mashen ahahah.

kalofshi bukur

Vera
12-05-04, 21:05
Murgesha me te thon te drejten hiq nuk ju tutna prushit bash si ti por lazdrani eshte prush yt e ai prushi im nuk eshte ketu "ndoshta eshte por nuk po du me ju tregu" heheheh :wink:

Naki
23-05-04, 09:09
URIME DITELINDJA LAZDRAN,JETE TE LUMTUR E PA BRENGA TE BEHESH NJERIU ME I LUMTUR NE BOTE:
JU DESHIRON NAKI

Barbaroza
23-05-04, 09:12
Lazdrani,a ditelindja jote qenka sot a?Bukur shume,t'i gezosh edhe shume e shume datelindje tjera.Te gjitha te mirat ne jete!

Murgesha
23-05-04, 09:42
Lazdran erdha ta uroj veq pak ditelindjen ketu ne Forum.
Mu bafsh 100 vite.
Tani ika se po bahem gadi per ne Paris.
Atje te pret befasia... Jo, jo m emire spo tregoj ketu. :wink:

florian
23-05-04, 10:02
http://www.00fun.com/3487.html

me deshiren qe cdo deshir e jotja te realizohet .

GEZUAR DITELINDJEN LAZDRAN

SINQERISHT FLORIAN :wink:

florian
23-05-04, 10:05
http://isg05.casalemedia.com/V2/38265/38356/ss_728x90.gif

GEZUAR
GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR
GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR
GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR

EDHE NJE QIND DIT TE TILLA DHE JET TE LUMTUR :wink:

aferdita
23-05-04, 10:15
gezaur edhe prej meje lazdran dhe i befsh edhe 100 tjerahttp://images.google.at/images?

Gentiana
23-05-04, 11:59
http://images.google.ch/images?q=tbn:8r_ETvcZZ8YJ:www.druckereiwagnergmbh. de/cards/feste/geburtstag.jpg

Lazdran edhe un ju bashkangjitem ketyre urimeve, i befsh 100vite tjera, me te mira dhe deshira te plotesume, te na mbetesh siq je :wink:

Genta

anna
23-05-04, 13:41
hapyyyyy birthday to yoy hapyyyy birthday to you

http://img.123greetings.com/thumbs/birth_friends/1008-002-67-1042.gif

anna
23-05-04, 13:42
hapyyyyy birthday to yoy hapyyyy birthday to you

http://img.123greetings.com/thumbs/birth_friends/1008-002-67-1042.gif

lazdrani
23-05-04, 14:34
URIME DITELINDJA LAZDRAN,JETE TE LUMTUR E PA BRENGA TE BEHESH NJERIU ME I LUMTUR NE BOTE:
JU DESHIRON NAKI
I nderuari Naki te falenderoje nga zemra ......lazdrani :wink:

lazdrani
23-05-04, 14:36
Lazdrani,a ditelindja jote qenka sot a?Bukur shume,t'i gezosh edhe shume e shume datelindje tjera.Te gjitha te mirat ne jete!
Barbaroza edhe ju zonjushe te falenderoje nga zemra per urimin tuaj :wink:

lazdrani
23-05-04, 14:39
Lazdran erdha ta uroj veq pak ditelindjen ketu ne Forum.
Mu bafsh 100 vite.
Tani ika se po bahem gadi per ne Paris.
Atje te pret befasia... Jo, jo m emire spo tregoj ketu. :wink:

Me ty se bashku 100 vite Mbreteresha ime :wink: :P Po te pelqen Parisi :D Te falenderoje per dhuraten tuaj e nuk po ju tregoje askujt se cka eshte :wink: M&L Forever :P

lazdrani
23-05-04, 14:40
http://isg05.casalemedia.com/V2/38265/38356/ss_728x90.gif

GEZUAR
GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR
GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR
GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR GEZUAR

EDHE NJE QIND DIT TE TILLA DHE JET TE LUMTUR :wink:
Flo te falenderoje per urimin dhe fotot e bukura perzemersisht :wink:

lazdrani
23-05-04, 14:41
gezaur edhe prej meje lazdran dhe i befsh edhe 100 tjerahttp://images.google.at/images?
Aferdita te falenderoje edhe juve po ashtu perzemersisht :wink: :wink: Tu plotesofshin edhe ty te gjitha deshirat :wink:

lazdrani
23-05-04, 14:42
http://images.google.ch/images?q=tbn:8r_ETvcZZ8YJ:www.druckereiwagnergmbh. de/cards/feste/geburtstag.jpg

Lazdran edhe un ju bashkangjitem ketyre urimeve, i befsh 100vite tjera, me te mira dhe deshira te plotesume, te na mbetesh siq je :wink:

Genta
E nderuara Genta ,bukuroshja e Dardanise te falenderoje perzemersisht dhe njeherit ju deshiroje edhe juve qdo te mire ne jete.... :wink: Do te mbese ai lazdrani qe isha :P

lazdrani
23-05-04, 14:44
hapyyyyy birthday to yoy hapyyyy birthday to you

http://img.123greetings.com/thumbs/birth_friends/1008-002-67-1042.gif
Anna ruju qiko se po e kalle krejt Dardanine :P Te falenderoje perzemersisht :wink:

hana
23-05-04, 18:18
lazdran gezuar ditelindjen u bofsh 100 vjet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hana
23-05-04, 18:21
http://img.123greetings.com/thumbs/birth_smiles/1008-040-02-1042.gif

Honesty^uk.
23-05-04, 21:36
HAPPY BIRTHDAY LAZDRN
ALL THE BEST FOR YOU IN YOUR LIFE
http://img.123greetings.com/thumbs/birth_wishes/

Honesty^uk.
23-05-04, 21:40
HAPPY BIRTHDAY LAZDRN
ALL THE BEST FOR YOU IN YOUR LIFE


http://img.123greetings.com/thumbs/birth_wishes/1008-001-126-1021.gif

Barbaroza
24-05-04, 08:46
Lazdrani,me fal se u vonova pak por me mori kohe kjo Torta e ditelindjes tende.Urime Lazdrani,U befsh plak me mjekerr e me shume nipa e mbesa!
http://www.kartolina.com/postcards/pix/Ditelindje/6k66b81517a6.jpg

lazdrani
24-05-04, 10:14
:roll: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: Ani cka po shkojka me kafe ne mengjese :wink: Te lumshin duarte moje Barbaroza .......I lumi ai burre per ty qe te ka fat :P

lazdrani
24-05-04, 10:16
http://img.123greetings.com/thumbs/birth_smiles/1008-040-02-1042.gifHana Faliminderit per dhuraten tuaj :wink:

lazdrani
24-05-04, 10:18
HAPPY BIRTHDAY LAZDRN
ALL THE BEST FOR YOU IN YOUR LIFE


http://img.123greetings.com/thumbs/birth_wishes/1008-001-126-1021.gif
Honesty^uk. Te falenderoje gjithashtu per urimin tend,paqe Nafake me nje Nuse si ta done zemra juaj :wink: :wink: :P

yllka
25-05-04, 11:43
LAZDRAN PER DITELINDJEN TENDE TE UROJE QDO GJE NE JETE TE MIRE NGA ZEMRA ,SHENDET,DASHURI DHE SHUME MBRETERESHA :wink:

lazdrani
04-06-04, 10:50
yllka me fale se nuk kam pare pershendetjen tende,te falenderoje.Per mbreteresha kuptohet se vetem nje MURGESHEN :wink:

Naki
17-06-04, 20:19
Ju pershendes Lazdran ku do qe te jeni

Arlinda
18-06-04, 10:05
edhe une te pershendes shume Lazdrani nga Austria :wink: :wink:

lazdrani
18-06-04, 10:11
Te falenderoje Arlinda per pershendetjet e juaja. :wink:

sexybrikenda
23-06-04, 16:26
http://img.123greetings.com/thumbs/birth_smiles/1008-040-02-1042.gifLAZDRAN EDHE PSE TE KAM SHKRUAR PRIVAT TE UROJE DITELINDJEN EDHE NJE HERE.MBRET JE ME I MIRI NE DARDANI PA TY NUK KA SHIJE KY FORUME.I LIKE YOU SOOOOOOOOOO :wink:

ani
23-06-04, 22:15
http://img.123greetings.com/thumbs/birth_smiles/1008-040-02-1042.gifLAZDRAN EDHE PSE TE KAM SHKRUAR PRIVAT TE UROJE DITELINDJEN EDHE NJE HERE.MBRET JE ME I MIRI NE DARDANI PA TY NUK KA SHIJE KY FORUME.I LIKE YOU SOOOOOOOOOO :wink: EDHE PSE ME VONES URIME URIME O LAZDRAN E UBEFSH 100 VJEC

Murgesha
24-06-04, 20:35
Nje pershendetje speciale per Mbreti Tim.
Lazdranin.

Barbaroza
24-06-04, 20:42
Edhe une e pershendes Mbretin e Mbretereshes I Lazdranin :)

Gentiana
24-06-04, 20:49
E un po i pershendes te dyt!

lazdrani
25-06-04, 11:18
Murgesha ,Barbaroza ,Genta jeni me te mirat,pershendetje te sinqerta ....Lazdrani :wink:

mickoja
25-06-04, 11:24
Pershendetje per Inxhen Mbrete dhe Bacin Mbret :lol: :lol:

Gentiana
30-06-04, 20:00
Lazdrani nje pershendetje sonte per ty. Dhe e pash se i kishe ber mbi 3000 postime... Urime pra te kemi per qefi bre!! :P

Barbaroza
30-06-04, 20:11
OOO hajde per hajer,mashalla :P

Murgesha
30-06-04, 21:13
Prej sodit Lazdran te kurorezoj edhe me titullin "Legjende e Dardanise"
Shih sa bukur po tingellon.
Lartmadheria e Tij Mbreti Lazdran Legjende e Dardanise.
E gezofsh dhe e trashegofsh.
Uroj qe sa me pare te arrijsh postimin e 4000-jte.

lazdrani
30-06-04, 21:57
Gentiana,Barbaroza,Murgesha ju jam mirenjohes per urimet e juaja.

Legjenda Mbreti i Dardanise Lazdrani :wink:

Vera
01-07-04, 13:57
Legjenda Mbret i Dardanise Lazdrani shum shum urime per kete titull.

Une do te shtoja edhe kete: Ju Jeni Qiriu i Te Madhit Naim Frasherit Per Dardanin Tone Qe Nuk Shuheni Kurre.

Naki
01-07-04, 20:09
Mbreti Legjendar qmimi i dhuruar me nje kapital mbi 3000 postime,ju jeni promotori i ketije forumi se bashku me mbretereshen jeni te pa zevendsueshem.
puna e juaj aktive me postime te perditshme sjelle freski dhe mbane forumin atraktive per qdo anetare te forumit.
Me nderime Naki :!:

sexybrikenda
01-07-04, 21:03
Prej sodit Lazdran te kurorezoj edhe me titullin "Legjende e Dardanise"
Shih sa bukur po tingellon.
Lartmadheria e Tij Mbreti Lazdran Legjende e Dardanise.
E gezofsh dhe e trashegofsh.
Uroj qe sa me pare te arrijsh postimin e 4000-jte.
PER BESE MOJ MURGESHA JA PASKE DHENE NJE TITULLE TE BUKURE LAZDRANIT TIM BRE LOQKEN JA HANGSHA QE NA KENAQI ME POSTIME 8) LAZDRAN URIME PER KETE TITULLE SE TE KAM SHOKE TE ZEMRES DHE TE DUA ME SHUME SE MURGESHA :wink:

lazdrani
19-07-04, 15:13
Vera,Naki,Brikenda :arrow: Ju falenderoje perzemersisht :wink: Lazdrani

Murgesha
21-07-04, 15:27
Lazdran keto kur po me mungojne shume shkrimet e tua ne forum te pershendes dhe uroj nje dite te mire e pa strese.

Honesty^uk.
21-07-04, 17:08
Prej sodit Lazdran te kurorezoj edhe me titullin "Legjende e Dardanise"
Shih sa bukur po tingellon.
Lartmadheria e Tij Mbreti Lazdran Legjende e Dardanise.
E gezofsh dhe e trashegofsh.
Uroj qe sa me pare te arrijsh postimin e 4000-jte.Pse bre Mbreteresh nuk na organizove nje feste me rastin e kurorezimit
te mbretit tend "Legjenda e Dardanise"

Megjithate Lazdrani I Lazdruar :wink: e meriton me plot kuptimin e fjales kete titull

Urimit tend i Bashkangjitem me gjithe zemer edhe une dhe i uroj
ta gezoj dhe mbaje me shendet kete titull.
Vetem suksese ne jete Lazdran,

lazdrani
23-07-04, 20:02
Lazdran keto kur po me mungojne shume shkrimet e tua ne forum te pershendes dhe uroj nje dite te mire e pa strese.Perzemersisht te falenderoje Mbreteresha ime :wink: I Like You :wink:

lazdrani
23-07-04, 20:08
Te gjithe Antaret e Forumit jeni te ftuar ne Dasmen e Lazdranit :wink: :D Mire se Vini :wink:

Murgesha
23-07-04, 21:50
Te gjithe Antaret e Forumit jeni te ftuar ne Dasmen e Lazdranit :wink: :D Mire se Vini :wink:

Do ta kallim krejt pasha mamin.

ShEjToNkA
23-07-04, 23:46
Te gjithe Antaret e Forumit jeni te ftuar ne Dasmen e Lazdranit :wink: :D Mire se Vini :wink:

Do ta kallim krejt pasha mamin.


pasha zotin jo veq me kall ama edhe timin kena me ja qitt

Honesty^uk.
24-07-04, 07:18
o Lazdrani i embel
si oriz me tamel
jepja doren nanes
se po bahesh dhenderr.

ne oborrin plot me krushq
Lazdran aga hyp ne mushk
Lazdran aga ishte hutue
kurr s'vjen nata n'qyler me shkue
gajret djal e me u durue
se s'esht nusja fli per me u marue

uliksi31
24-07-04, 08:22
Te gjithe Antaret e Forumit jeni te ftuar ne Dasmen e Lazdranit :wink: :D Mire se Vini :wink:

Do ta kallim krejt pasha mamin.


pasha zotin jo veq me kall ama edhe timin kena me ja qitt

O kadalni bre,po a i keni gjetur deshmitaret,kush do ju kurorzoj,a do e beni darsmen ne pallat apo diku tjeter.Aiiiiiii nuk eshte vec po martohna e hajt.Po flamurin kush do ta marr me ju pri krushqeve.
Nejse koka kon shkrua me u harxhit pak se ktu duhet me qen dhuratat pak si ma te forta :o

Barbaroza
24-07-04, 15:46
Uliksi31,per deshmitar e bajraktar,po te marrim ty se ia ke anen.
E Shejtonken po e leme plaka qe i hudh bombonet se tybe kurre pune me e mire nuk ia ka ra hise asaj :lol: :lol:

uliksi31
24-07-04, 18:39
Uliksi31,per deshmitar e bajraktar,po te marrim ty se ia ke anen.
E Shejtonken po e leme plaka qe i hudh bombonet se tybe kurre pune me e mire nuk ia ka ra hise asaj :lol: :lol:

Honesty-uk, ma bjer qat flamurin ton qe po valon se po don me u be nje darsem e madhe :lol: :lol:

Barbaroza
24-07-04, 18:46
Uliksi31,ja une e solla flamurin se Honesty ka ikur derisa t'i therrase krushqit.http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/132617613640e9b94b09211.gif

uliksi31
24-07-04, 19:09
Uliksi31,ja une e solla flamurin se Honesty ka ikur derisa t'i therrase krushqit.http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/132617613640e9b94b09211.gif

Po e zoja je bre pasha Zotin :lol: Po ky Honesti a cohet naten met shiqua si po merr frym se ty ai duhet met mbajt ne shuplake te dores :shock: Aiiiiiiiiiii i. Po dikush paska pas lind me fat :roll: Ja pra ty Honesti paska pas pse met te kendua nena ninulla, nina nana :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
24-07-04, 19:16
Uliksi31,ja une e solla flamurin se Honesty ka ikur derisa t'i therrase krushqit.http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/132617613640e9b94b09211.gif

Po e zoja je bre pasha Zotin :lol: Po ky Honesti a cohet naten met shiqua si po merr frym se ty ai duhet met mbajt ne shuplake te dores :shock: Aiiiiiiiiiii i. Po dikush paska pas lind me fat :roll: Ja pra ty Honesti paska pas pse met te kendua nena ninulla, nina nana :lol: :lol: :lol:

Po c'fart me u zgju naten e me mė shiku si marr fryme,po krejt BRITĖ po m'i then se rrahuri :wink: .Euu cka po heqi prejt tij bre,ende s'po ma din rendesine :(

uliksi31
24-07-04, 20:10
Uliksi31,ja une e solla flamurin se Honesty ka ikur derisa t'i therrase krushqit.http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/132617613640e9b94b09211.gif

Po e zoja je bre pasha Zotin :lol: Po ky Honesti a cohet naten met shiqua si po merr frym se ty ai duhet met mbajt ne shuplake te dores :shock: Aiiiiiiiiiii i. Po dikush paska pas lind me fat :roll: Ja pra ty Honesti paska pas pse met te kendua nena ninulla, nina nana :lol: :lol: :lol:

Po c'fart me u zgju naten e me mė shiku si marr fryme,po krejt BRITĖ po m'i then se rrahuri :wink: .Euu cka po heqi prejt tij bre,ende s'po ma din rendesine :(

Pra me mire po e msheli edhe une kte qyqe gojet se edhe mua po t'ma hjek flamen.Mos i trego se kesh me ju vizitua.Ani edhe alltin a ja ke pa more :shock:

Barbaroza
24-07-04, 20:18
Tybe,per pune alltie eshte i pari.Edhe une te kisha keshilluar :arrow: sa me larg tij :(

ShEjToNkA
24-07-04, 23:14
Uliksi31,per deshmitar e bajraktar,po te marrim ty se ia ke anen.
E Shejtonken po e leme plaka qe i hudh bombonet se tybe kurre pune me e mire nuk ia ka ra hise asaj :lol: :lol:

Hahahahhahahaahahahhaahahaahhhhhahahahahhhhhhhhaha ahhahhahahahahahaha
Barbaoza, me kėnaqėsi e kisha pranu propozimin tėnd sis,se mė tė vėrtet ėshtė pėrgjegjsi me pas kėtė detyr ,edhe ndihem e nderuar qė tė ka shkuar mendja hahahhaahahhahahhahah..................... :wink:

Honesty^uk.
24-07-04, 23:28
Po c'fart me u zgju naten e me mė shiku si marr fryme,po krejt BRITĖ po m'i then se rrahuri :wink: .Euu cka po heqi prejt tij bre,ende s'po ma din rendesine :( [/b]


jo bre se rrahuri
por kur po te shterngoj nga dashnia po te kersasin sikur
arrat kur i then :wink:

Murgesha
24-07-04, 23:39
Dul lulija te bunari.
Lazdran oo me ka marre malli
Dul lulija ne kapixhik
Lazdrano o hajde ma frik!!!!!!!!!!!

ShEjToNkA
24-07-04, 23:48
Tė kisha mu ba flutur me fluturu
me pa lazdanin qfar dasme ka fillu
o shuj luli mos pyet se o mare
se ky Lazdrani banė dasum tė madhe


Sitet mili n'magje
tė kuqe
pėrhajr tė koft
Lazdran kjo nuse

Murgesha
24-07-04, 23:52
Shejtonka dridhe, dridhe shamine o me lezet!!
Po e martojme Lazdranin, se e kem hasret!!!!!!!!!!!!!!!!

ShEjToNkA
24-07-04, 23:57
Murgesha sis

e kena hastret ,tė parėt
amanet na e kan lan krejt
atė anen andej kena me kallė krejt opaaaaaaaaaa

hade me shuplak hajde
me shupplak si nusja
si si lazdrani kishin pas nafak

lazdrani
24-07-04, 23:57
Hajde moter ta lexojme gazeten
taja urojme jallah zemres martesen :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
25-07-04, 21:42
I ka qit Lulija duart e bardha n“xham
Hej aman- aman o duart e bardha ne xham
Ani e po pyet sa kunata i kam
Hej aman aman sa kunata i kam

I ka qite lulija duart e bardha ne vek
Haj aman-aman duart e bardha ne vek
Ani e po pyet o Lazdran, a me merr sivjet.
Hej aman-aman o Lazdran a me merr. ;)

ShEjToNkA
25-07-04, 22:37
jena mblöedh jena tubu pėr Lazdranin dojna me kėnduu............. :wink:

Hareja e parė lulije
Hareja e parė
Lumja ti Lulije
ku ke me ardhė

Hareja e dytė lulije
Hareja e dytė
Lumja ti Lulije
Ku ke me zhdryp

Hareja e Øtretė lulije
Hareja e tretė
Lumja ti Lulije qė me
Lazdranin qon jetė

Barbaroza
26-07-04, 14:29
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,sssssssssssssss ssssssssssss,
opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahttp://www.mysmilie.de/smilies/big/img/011.gif

aferdita
26-07-04, 20:16
Luje luej vallen o moj vajz kosovare,
zemren seq ja more
vllaut tone beqar

hajde qika te kendojm sy zezen,
vllaut tone ja urojm martesen,
hajde lujna valle
hiq pa u ndal e martojna vllaun tone

Honesty^uk.
08-08-04, 11:41
Tybe,per pune alltie eshte i pari.Edhe une te kisha keshilluar :arrow: sa me larg tij :(


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b]

Honesty^uk.
08-08-04, 11:53
http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/a037.gif

sonte kemi dasem
te gjith do festojm
se Lazdran Mbretin tone
sot pe e martojm

EJANI KENDOJM S'BASHKU TE VALLZOJM
CIFTIT TE RI JETE TE LUMTUR
TJU UROJM


JETE TE GJATE DHE TE LUMTUR BASHKSHORTORE
LAZDRANI
TE URON PERZEMERSISHT MIKU JUAJ
HONESTYYYY

Gentiana
08-08-04, 12:47
Lazran edhe un po te pershendes sot shuuuuuuuuum, dhe kalofsh sa me mir!! me kendue nuk ja kam fort zanat, vetem ndoshta ban veq me pershendetje :wink:

aferdita
08-08-04, 12:52
Lazran edhe un po te pershendes sot shuuuuuuuuum, dhe kalofsh sa me mir!! me kendue nuk ja kam fort zanat, vetem ndoshta ban veq me pershendetje :wink:
edhe un i bashkangijtem urimit tend, Lazdran urime edhe njehere martesa dhe te uroj jete te lumtur

Barbaroza
08-08-04, 14:30
Edhe i uroj Lazdranit shume lumturi dhe dashuri ne jeten bashkeshortore!

P.S.Djema,shkoni tek dera e dhomes se Lazdranit sonte :lol:

Agroni22
08-08-04, 21:29
Edhe i uroj Lazdranit shume lumturi dhe dashuri ne jeten bashkeshortore!

P.S.Djema,shkoni tek dera e dhomes se Lazdranit sonte :lol: sonte lazdrani hini dhander por kush e ka rradhen

aferdita
08-08-04, 22:29
[/b]sonte lazdrani hini dhander por kush e ka rradhen[/quote]
kush eshte me i zoti :wink: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
08-08-04, 23:26
Lazdrani , edhe unė ju bashkangjitna kėtyrev pėrshndetjeve ,duke tė deshiruar gjithė tė mirat nė jetėn bashkėshortore dhe shumė dashuri dhe harmoni!

me kongen : Hajde ,hajde oooo bajrak qėshtu lazdrani ka pas merakė

lazdrani
13-08-04, 13:45
Te gjitheve perzemersisht ju falenderoje per urimet e juaja :wink:

Agroni22
15-08-04, 12:17
[/b]sonte lazdrani hini dhander por kush e ka rradhen
kush eshte me i zoti :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote]poj nuk i dihet atu ku me dit qysh lidh fati :wink:

lazdrani
15-08-04, 12:32
Agroni po me duket se kemben zhage e paskam ngrehe :wink: Hahahahah 8)

Gentiana
16-08-04, 18:23
Sonte nje pershendetje te gjithve! ashtu kot... :?

blusky
16-08-04, 23:30
Lazdran,urime e te prit e mbara.
Tash nje pyetje nga Blusky qa i bone vetes more burre,a e din qe gruaja nuk te lene mo me fol ne forume.
Ha ha ha ha :lol:
Pershendetje :wink:

Naki
17-08-04, 11:33
Lazdran ju pershendes perzemersishte,pasi isha ne dasmen tuaj dhe ju kame pa personalishte,te deshiroje pushime te kendshem ne vendlindje.
te fala Mitrovices-tung Naki

Murgesha
17-08-04, 13:02
Lazdran edhe une te pershendes shume.
Ps. Menxi po pres kthimin tend ne dardani.
Besoj se nusja sdo te pengoje te shkruajsh serisht ne forum :wink:

Barbaroza
17-08-04, 15:56
Jo moj se tybe n'te guxofte nusja me ia ndalu pc Lazdranit,qy :wink:

lazdrani
19-08-04, 11:50
Lazdran,urime e te prit e mbara.
Tash nje pyetje nga Blusky qa i bone vetes more burre,a e din qe gruaja nuk te lene mo me fol ne forume.
Ha ha ha ha :lol:
Pershendetje :wink:
Blusky nga pervoja flete ah :wink: Prano pershendetje te perzemrta ty dhe gjithe Pejen :wink:

lazdrani
19-08-04, 11:55
Lazdran ju pershendes perzemersishte,pasi isha ne dasmen tuaj dhe ju kame pa personalishte,te deshiroje pushime te kendshem ne vendlindje.
te fala Mitrovices-tung Naki
I nderuari Naki jeni gjithmone i nderuar,pata kenaqesi qe perjetuam Dasmen time se bashku...Prezenca e juaj dhe familjes suaj me kane lene pershypje te bukure.I respektuar gjithmone Lazdrani :wink:

lazdrani
19-08-04, 11:56
Lazdran edhe une te pershendes shume.
Ps. Menxi po pres kthimin tend ne dardani.
Besoj se nusja sdo te pengoje te shkruajsh serisht ne forum :wink: Une gjithmone jam ne mesin e juaj,me dhe pa nuse :wink:

sexybrikenda
10-09-04, 17:25
Lazdran te deshiroje qdo te mire ne jete me zemren tende,jete te gjate te lumture dhe shume dashuri.U trashigofshit :wink: E lumja ajo qe ka fatin tende :wink: Gezuar

Murgesha
14-09-04, 22:50
Lazdran qaste te kendshme ty dhe Zemres tende.
Me rrespekt ju pershendet Murgesha. :lol: :lol:

Gentiana
14-09-04, 22:57
Lazdran nje pershendetje edhe nga un, dhe gjdo te mire ty dhe zemrushes tende.

Genta

turisti
15-09-04, 08:49
Une,si duket,gjithmone me vanese-por nga zemra te deshiroj jete te gjate dhe te lumtur bashkeshortore,Lazdran. :wink:

Naki
15-09-04, 11:20
Lazdran qaste te kendshme ty dhe Zemres tende.
Me rrespekt ju pershendet Murgesha. :lol: :lol:

Keti urimi i bashkangjitem edhe une-Naki

Agroni22
15-09-04, 18:36
pershndes lazdranin shum shum shum .i uroj qdo te mir dhe jet te gjat bashkshortore.ciao lazdran nga goni prej kosove .mpuq.

Barbaroza
27-09-04, 17:16
Per sonte kam nje pershendetje extra per Lazdranin!

Murgesha
27-09-04, 17:39
Ndėrsa unė i dėrgoj njė pėrshėndetje Speciale, me mpuq nė faqe.

lazdrani
30-09-04, 11:21
Per sonte kam nje pershendetje extra per Lazdranin!
Jeni e nderuar zonjushe gjithmone....Nje dite te mbare ku do qe jeni :wink:

lazdrani
30-09-04, 11:22
Ndėrsa unė i dėrgoj njė pėrshėndetje Speciale, me mpuq nė faqe.

Me bere qefin e dashure :P Disponim te bukure per ju :wink:

Honesty^uk.
30-09-04, 19:32
Pershendetje o LOQKAMAN
kalo sa me bukur

Nexhati
02-10-04, 22:10
Lazdran te pershendes shume shokit :wink:

Gentiana
05-10-04, 14:51
Lazdran, deshta vetem tet pershendes, dhe deshta te ti uroj qe i paske be 4000 shkrime, pra urime dhe shum e shum shkrime tjera. mir se na erdhe prap, se bash na ke munguar.
Gjdo te mire ne jet te uron

Genta

turisti
05-10-04, 15:12
I nderuari Lazdran,urime per - 4000 - postime,te cilat jane pasqyra e punes,vullnetit dhe kontributit te dhene duke mos kursyer kohen para kompjuterit.Te deshiroj edhe shume ,shume postime te dobishme qe do te jesin si gjurmi i pa shlyeshem ne arkivat e DARDANISE.
Me respekt dhe nderime- TURISTI. :wink:

Murgesha
05-10-04, 17:27
Ndėrsa unė i dėrgoj njė pėrshėndetje Speciale, me mpuq nė faqe.

Me bere qefin e dashure :P Disponim te bukure per ju :wink:

Postimi i 4000 nga ana juaj mė gėzoi pa masė.
Disponim tė bukur poashtu edhe pėr ty.

Naki
05-10-04, 18:14
Ndėrsa unė i dėrgoj njė pėrshėndetje Speciale, me mpuq nė faqe.

Me bere qefin e dashure :P Disponim te bukure per ju :wink:

Postimi i 4000 nga ana juaj mė gėzoi pa masė.
Disponim tė bukur poashtu edhe pėr ty.

Keti urimi i bashkangjitem edhe une,pershendetje lazdrani i lazdruar

aferdita
06-10-04, 17:17
Lazdran te pershendes shume dhe te uroj qe i kishe bere mbi 4000 postime :wink: hdl

sexybrikenda
13-10-04, 11:02
Lazdran urime je me i bukuri dhe te kemi lakmi shume vajza kety....I love you Baby :wink:

Arlinda
21-10-04, 08:19
Hi Lazdran si je a je mire desha vetem te pershendes ps:nga vjen Tung Bussi 8) :wink: :wink:

lazdrani
23-10-04, 15:49
Lazdran te pershendes shume dhe te uroj qe i kishe bere mbi 4000 postime :wink: hdl
Danke süsse.Liebe grüsse von lazdrani :wink:

lazdrani
23-10-04, 15:50
Lazdran urime je me i bukuri dhe te kemi lakmi shume vajza kety....I love you Baby :wink:
Hajt sexybrikenda se na mbyte :lol: :lol: :lol: Gjalle qenke ende ah :wink: Une ty jo :evil:

lazdrani
23-10-04, 15:50
Hi Lazdran si je a je mire desha vetem te pershendes ps:nga vjen Tung Bussi 8) :wink: :wink:

Arlinda une shume mire jam,Preardhje kam nga Mitrovica :wink: Pse :!:

ShEjToNkA
23-10-04, 22:57
Po njė mendė pasna edhe njė kojshi kėtu pari, qė m'u dashka me pėrshndet!

Lazdrani ,njė pėrshndetje pėr Ty , gjithė tė miratė!

adrioni
23-10-04, 23:13
Lazdrani gjithasht edhe une ta dergoj nje pershendetje nga toka e larget...Australia dhe shpresoj qe dot kalosh mire...po qyre bonma edhe mu ni ven qaty ne qat pallat qe tha mundesisht me Gentianen...... :wink: :wink:

DEA
24-10-04, 01:19
alles gutehttp://www.mainzelahr.de/smile/crazy/breakdance.gif

Kercovari
24-10-04, 09:35
Lazdrani i nderuar
Shpeshher te lazdruarit jene ikona e shtepis dhe prinderve,por mos haro:Edhe befasija e mehalles!.
Postimet e tua aspak nuk i pergjajne nje te lazdruari qe di te shkaravis muret e shtepis,dhe he per he te nevrikos shtepijaket.
Shkrimet e tua te te lazdruarit japin nje frekuence te kontinuar dhe mire te sinkronizuar per te na sjelle nje fotografi virtuale para nesh te nje njeriu me plot vyrtyte shpirtrore,deri ne nje pjekuri psikologjike qe do te i a kishin lakmi edhe mahalla,por edhe si yll i ndritshem ne dardania forum. Gjithe te mirat dhe suksese ne jete.
Kercovari.

Barbaroza
24-10-04, 16:24
Lazdrani,je i pershendetur nga ana ime!

Murgesha
24-10-04, 17:37
Lazdran, pėrshėndetje kudo qė je tani.
Ps. Po mė mungojnė bisedat me ty. :cry: :cry:

Gentiani
24-10-04, 22:03
Mė duhet ta pėrshėndes patjetėr Lazdranin, se hidhėrohet Murgesha :wink: :lol: :lol:

Lazdrani je i pėrshėndetur nga unė dhe tė uroj pėr kontributin tėnd qė keni dhėnė nė kėtė forum diskutimesh, me anėtarėt tjerė nga stafi drejtues.

Gentiani!

blusky
28-10-04, 23:11
Pershendetje I nderuari Lazdran,te uroj suksese ne te ardhmen,dhe nese ndonjehere shihemi e ke nje birrė te ftohtė nga une.
Presim postimine 5000.

anna
29-10-04, 10:48
edhe une te pershendes lazdrani je gjithmone i mrekullueshem me shkrimet e tua tung nga anna :wink:

Barbaroza
29-10-04, 12:01
Sot dua ta pershendes Lazdranin dhe ti uroj nje dite te kendshme!

vushtrria
30-10-04, 16:37
lazdrani ju pershendes shoki jem, dhe ju ureoi te gjitha te mirat dhe shendet kudo qe je tung nga vushtrriu :lol:

Buli_00
30-10-04, 16:50
Lazdrani, Lazdran se Lazdran. Ama, hallall a. Si Lazdran i respektueshėm dhe i admirueshėm nga tė gjithė.
Tani qė e kuptova se qenka gjilanas, nuk quditem. Pra, edhe nga unė njė pėrshėndetje ty dhe tė gjithėve qė janė me ty (po mendoj bashkėvendasit/et etu.

Agroni22
01-11-04, 20:08
tung shoki jem ti je lazdran, ti je princ ,ti je mbret ,ti qka sje se

Murgesha
01-11-04, 21:47
Pėrshėndetje kudo qė tė gjindesh kėto momente.

lazdrani
02-11-04, 21:27
Pėrshėndetje kudo qė tė gjindesh kėto momente.
Gjithmone afer teje e dashura ime :wink:

Murgesha
02-11-04, 22:03
Pėrshėndetje kudo qė tė gjindesh kėto momente.
Gjithmone afer teje e dashura ime :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pėrshėndetje dhe urime pa kufi nga unė.

sexybrikenda
03-11-04, 22:15
Pėrshėndetje kudo qė tė gjindesh kėto momente.
Gjithmone afer teje e dashura ime :wink:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: E kurre afer meje :cry:

sexybrikenda
03-11-04, 22:20
Lazdran une te uroje mbi 4000 shkrimet tuja te bukura...Je Magjistar dhe Thesar i ketije Forumi te bukure :wink: Kiss baby only you :P

livoreka bicio
05-11-04, 01:13
LAZDRAN TE PERSHENDES, DHE TE UROJ ARRITJEN MBI 4000 POSTIMEVE, GJITHASHTU TE UROJ, RREZULLTATE TE MIRA DHE ME TUTJE... :wink:

turisti
05-11-04, 16:38
Lazdran shoki,te pershendes dhe ti uroj 4000 postimet me vonese,por nga zemra sepse veshtire eshte te jesh gjithkund ne ēdo moment.

Me nderime,TURISTI. :wink:

lazdrani
07-11-04, 19:52
Lazdran une te uroje mbi 4000 shkrimet tuja te bukura...Je Magjistar dhe Thesar i ketije Forumi te bukure :wink: Kiss baby only you :P
Ardita te falenderoj per kete urim :wink:

lazdrani
07-11-04, 19:53
LAZDRAN TE PERSHENDES, DHE TE UROJ ARRITJEN MBI 4000 POSTIMEVE, GJITHASHTU TE UROJ, RREZULLTATE TE MIRA DHE ME TUTJE... :wink:
Ju jam mirnjohes livreka bicio.Te pershendes

lazdrani
07-11-04, 19:54
Lazdran shoki,te pershendes dhe ti uroj 4000 postimet me vonese,por nga zemra sepse veshtire eshte te jesh gjithkund ne ēdo moment.

Me nderime,TURISTI. :wink:

Turisti kur nuk eshte vone,jeni gjithmone i mire se ardhure te une.Ku do qe te jeshe te pershendes i nderuar :wink:

lazdrani
07-11-04, 19:55
Pėrshėndetje kudo qė tė gjindesh kėto momente.
Gjithmone afer teje e dashura ime :wink:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: E kurre afer meje :cry:

Ah moj Ardita na i marresh te ligat :lol: :lol: :lol:

aferdita
07-11-04, 21:56
Lazdran urime edhe prej meje dhe te lus qe sa me shpesh te hysh ne forum dhe qe te bejsh edhe me shume postime :wink:

und wünsche viel glück und harmonie in dein leben :wink:

hdl aferdita

Kullerka
09-11-04, 22:51
URIME...URIME,,,LOQKI ,,,
SOT KA QENE NI DITE E PERKRYER PER TY KEMI KALU FANTAZI ATJE NE TR.TI VAZHDO TE KALOFSH MIRE OKII..SHUM TE FALA TE GJITHVE KALOFSHE INTERESANT!!BYEE!

lazdrani
10-11-04, 12:37
Lazdran urime edhe prej meje dhe te lus qe sa me shpesh te hysh ne forum dhe qe te bejsh edhe me shume postime :wink:

und wünsche viel glück und harmonie in dein leben :wink:

hdl aferdita
Aferdita ju jam mirenjohes per urimin tend.do te mundohem qe kohe pas kohe te jem me aktiv ne Forum.

Danke fur alles.Ich wünsche dir alles gut in leben das deine wünche in erfühlung gehen,viel spass in Kosova und genisse die zeit.HDGDL
Schwesterherz :wink:

Barbaroza
14-11-04, 13:45
Lazdranja,urime ditelindja edhe nga une.Te na rrosh edhe 100 vite tjera e lumtur prane atyre qe i do dhe te duan!

Naki
14-11-04, 18:31
Shume urime dhe Plotesim te deshirave,per Ty Lazdranja te deshiron Naki

Maca
14-11-04, 18:44
Urime Lazdranja...tung :wink:

Mafiozi
14-11-04, 19:42
Urime ditėlindjėn Lazdranja... knaqesi e lumturi per ty.. :wink:

turisti
15-11-04, 02:34
Lazdrane,

Urime ditelindjen me shendet,lumturi dhe realizimin e te gjitha deshirave.

TURISTI. :wink:

lazdranja
15-11-04, 18:48
ju falemnderit gjithashtu ju ve ju realizofshin te gjitha endrat qe nje dit te beheni ashtu siq e mendoni

Gentiana
15-11-04, 18:56
Ladzranja edhe pse pak me vones, edhe un ta uroj ditelindjen, i befsh 100vite dhe ēdo te mire.

Genta

ShEjToNkA
15-11-04, 19:06
Lazdranja , po ashtu prano edhe urimet e mia!
Urime datėlidnja , fati dhe lumturia tė pėrciellt nė cdo hapė tė jetės!

ShEjToNkA
14-12-04, 23:14
I nderuari Lazdrani , jo rastėsishtė kalova kėtu pari dhe desha ta dėrgojė njė pėrshėndetje ,duke tė dėshiruarė gjithė tė mirat!
Njėheritė ta falnderojė edhe pėr kėtė bisedė qė nė kėto orė tė vona tė mbrėmjės ,shkėmbyem sė bashku.

Gjothmonė i pėrshėndetur dhe i respektuar nga ana ime!

Kercovari
17-12-04, 09:24
I nderuari Lazdrani
Nje pershendetje te ngrohte nga Kercovari.

Gjumashja
17-12-04, 10:31
Lazdran te pershendes shume o vjedhes i zemrave hhahahahah te uroj sukses veq doku ma shpeshj ktu ne forum :wink:

Barbaroza
17-12-04, 11:40
Pershendetje universale per Lazdranin.Te uroj disponim maximal!

lazdrani
17-12-04, 11:47
I nderuari Lazdrani , jo rastėsishtė kalova kėtu pari dhe desha ta dėrgojė njė pėrshėndetje ,duke tė dėshiruarė gjithė tė mirat!
Njėheritė ta falnderojė edhe pėr kėtė bisedė qė nė kėto orė tė vona tė mbrėmjės ,shkėmbyem sė bashku.

Gjothmonė i pėrshėndetur dhe i respektuar nga ana ime!
Gjithashtu jeni i pershendetur edhe nga une Shejtonka me vjen mire qe keni pase argetim ne forum me mua :wink: Me nderime Lazdrani

lazdrani
17-12-04, 11:49
I nderuari Lazdrani
Nje pershendetje te ngrohte nga Kercovari.
Jeni gjithmone i mireseardhur te une i nderuar Kercovari.Respekt per ju Lazdrani :P

lazdrani
17-12-04, 11:51
Lazdran te pershendes shume o vjedhes i zemrave hhahahahah te uroj sukses veq doku ma shpeshj ktu ne forum :wink:

:lol: :lol: :lol: Ashtu mendone Gjumashe per mua ah :P Te pershendes ku do qe jeni jeni e respektuar zonjushe Lazdrani :wink:

lazdrani
17-12-04, 11:53
Pershendetje universale per Lazdranin.Te uroj disponim maximal!


Barbaroza(Moter Zemre) Jeni nder personat me te respektuar.Jam mirenjohes qe kemi mirkuptim dhe argetim ne Forum.Gjithmone perzemersisht te pershendes...Lazdrani :P

blusky
19-12-04, 09:51
Nje pershendetje te perzemert ty dhe familjes tende :wink:

lazdrani
19-12-04, 11:13
Nje pershendetje te perzemert ty dhe familjes tende :wink:


Blusky ku do qe gjindesh jeni i pershendetur nga Lazdrani :wink:

dr1ta
19-12-04, 13:58
Lazdrani urime edhe nga une, VEc vazhdo keshtu Tip top jeni :) :wink:

Agroni22
19-12-04, 14:28
lazdran te pershendes dhe te uroj qdo te mire nga shoki :wink:

turisti
19-12-04, 14:35
Te pershendes edhe une ,me vonese por me sinqeritet maksimal.


Me nderime,TURISTI.

livoreka bicio
21-12-04, 23:46
SHOKU LAZDRAN TE PERSHENDES ME RRESPEKTE :P .MOTIVI I KESAJE PERSHENDETJE ESHTE QE E KAME HETUARE QE NUKE TE KAME PERSHENDETURE ASNJEHERE.MUNGESATE E PERSHENDETJEVE KANE QENE PA QELLIME, APO NDOSHTA, PERE MUNGESE QE NUK KENA PASE FILING MES VETE. :wink:

VETEM PERPARA DHE KALOFSHE MIRE. :wink:

BICIO. :P :wink:

lazdrani
22-12-04, 12:29
SHOKU LAZDRAN TE PERSHENDES ME RRESPEKTE :P .MOTIVI I KESAJE PERSHENDETJE ESHTE QE E KAME HETUARE QE NUKE TE KAME PERSHENDETURE ASNJEHERE.MUNGESATE E PERSHENDETJEVE KANE QENE PA QELLIME, APO NDOSHTA, PERE MUNGESE QE NUK KENA PASE FILING MES VETE. :wink:

VETEM PERPARA DHE KALOFSHE MIRE. :wink:

BICIO. :P :wink:

Gjithmone i mirese ardhure te une Bicio :wink: Pershendetje ku do qe te jeshe :P

lazdrani
22-12-04, 12:30
Agroni,Drita ,Turisti ju falenderoje sinqerisht per pershendetjet tuja.Kalofshit gjithmone bukure ne jeten e juaj :wink: Lazdrani

ShEjToNkA
01-01-05, 04:56
lazdrani , urime Viti i Ri 2005, mbarėsi dhe cdo tė mirė!
Gėzuuuuuuuuuuuuaaaaaaarrrrrrrrr!!

Gentiana
01-01-05, 04:58
Lazdran urime viti i ri,le te jet ky vit per ty me i lumturi ne jeten tende,ashtu siq ke deshir ti vet.
ēdo te mire ty dhe Nuses tende...

Genta

Mafiozi
01-01-05, 14:07
Urime vitin e ri LazdraniNje vit me suksese dhe lumturi deshiroj per ty.

Me shendet dhe shum gezime.Te pershendesG E Z U A R

Murgesha
01-01-05, 15:08
Lazdran Urime Viti I Ri!
Le te jet ky vit me i lumturi nė jetėn tėnde,ashtu siq ke dėshir ti vet.
Ēdo te mirė ty dhe Nuses tėnde...

Me nderime Murgesha.

turisti
01-01-05, 16:16
Lazdran i nderuar,

Urime viti i ri - 2005 -,me shprese qe te realizohet ēdo deshira e jote qe e paramendon me plot shendet dhe lumturi.

Me nderime,TURISTI.

Barbaroza
01-01-05, 18:34
Lazdrani,per shume mot,gezuar 2005.Ky vit dhe te tjeret pas,le te jene vite te lumturise suaj bashkeshortore!

livoreka bicio
02-01-05, 00:31
LAZDRAN TE PERSHENDES DHE TE UROJE VITIN E RI 2005 KALOFSHE SA ME MIRE NE KETE VITE TE RI. :wink:

dr1ta
02-01-05, 00:56
Urime viti i ri : sukses gjithkund :)

Gentiani
03-01-05, 13:15
I Nderuar Lazdran, Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, me dėshirė qė ky vit tė jetė vit i Shėndetit, Sukseseve, Dėshirave, Dashurisė, Gėzimeve dhe Lumturisė pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

vushtrria
03-01-05, 13:18
lazdrani i nderuar vushtrriu ju URON VITIN 2005 dhe ju deshiron te gjitha te mirat ty dhe familjes tende.

yllka
05-01-05, 12:58
LAZDRAN URIME VITI I RI 2005,PO ASHTU URIME 5000 POSTIMET TUA SHUME ARGETUESE!!! YLLKA :wink:

yllka
05-01-05, 13:12
LAZDRAN SI KALOVE VITIN E RI 2005 :?: TE FALA YLLKA

Kercovari
05-01-05, 15:05
Shoku i Lazdruar nga te gjithe femrat Lazdran

Urime dhe shendet te plote gjate gjithe Vitit 2005.duke mos munguar edhe sukseset ne pune veqanrishte ne dashuri fundamenti i jetes qe njeriut i jepe edhe shprese dhe vullnet per te jetuar.

Me respekt Kercovari

Murgesha
05-01-05, 23:43
lazdrani
Moderator/e
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/men101.gif
Anėtarėsuar: 20 Nov 2003
Mesazhe: 5018
Vendodhja: germany
**********************************************


Lazdran urime pėr mbi 5000 postimet tua tė kendshme .
Jeni gjeneratori kryesor nė kėtė forum, anėtari mė i rrespektuar pėr tė gjithė.
Shkrimet tua i lexoj tė gjitha me ėndje.
Unė Mbretėresha Jote Murgesha tė dėshiroj edhe mijėra postime tjera.

Gentiana
06-01-05, 01:55
Pershendetjet dhe urimet e mija Lazdran,per keto mbi 5000shkrime. Murgesha i paska then te gjitha,por deshta te shtoj se mungosa jote,me tvertet verehet fill.

Uroj qe ti bejsh edhe x shkrime tjera, ashtu si deri me tani (se thot Jehona,taman Lazdran).

ēdo te mire per ty dhe familjen tende.


Genta

RRUSHI
07-01-05, 09:17
LAZDRAN GJITH TE MIRAT ZOTERI I NDERUAR NE KET VIT QE SA PO U FUTEM JU URON RRUSHI NGA ZEMRA :wink:

lazdrani
07-01-05, 14:29
LAZDRAN SI KALOVE VITIN E RI 2005 :?: TE FALA YLLKA

Yllka vitin 2005 kam kaluar shkelqyshem,isha me njerzit me te dashure te zemres sime.Ishte mrekulli :wink: Te fala edhe nga ana ime :D Lazdrani

lazdrani
07-01-05, 14:32
Shoku i Lazdruar nga te gjithe femrat Lazdran

Urime dhe shendet te plote gjate gjithe Vitit 2005.duke mos munguar edhe sukseset ne pune veqanrishte ne dashuri fundamenti i jetes qe njeriut i jepe edhe shprese dhe vullnet per te jetuar.

Me respekt Kercovari


I nderuari Kercovari ju falenderoje nga zemra per urimin ejuaj.Ju deshiroje po ashtu qe edhe juve viti i ri te ju sjelle fat,lumturi ne jeten tuaj.Gjithemone i respektuar Lazdrani

lazdrani
07-01-05, 14:34
lazdrani
Moderator/e
http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/boys/men101.gif
Anėtarėsuar: 20 Nov 2003
Mesazhe: 5018
Vendodhja: germany
**********************************************


Lazdran urime pėr mbi 5000 postimet tua tė kendshme .
Jeni gjeneratori kryesor nė kėtė forum, anėtari mė i rrespektuar pėr tė gjithė.
Shkrimet tua i lexoj tė gjitha me ėndje.
Unė Mbretėresha Jote Murgesha tė dėshiroj edhe mijėra postime tjera.

Jam shume mirenjohes qe pata rastin te ju takoje ne Forum.Jeni personi me i respektuar nga ana ime.Ju jeni pjesa e familjes sime.Lazdrani

lazdrani
07-01-05, 14:39
Pershendetjet dhe urimet e mija Lazdran,per keto mbi 5000shkrime. Murgesha i paska then te gjitha,por deshta te shtoj se mungosa jote,me tvertet verehet fill.

Uroj qe ti bejsh edhe x shkrime tjera, ashtu si deri me tani (se thot Jehona,taman Lazdran).

ēdo te mire per ty dhe familjen tende.


Genta


Simpatia ime Genta!!!Te falenderoje per pershendetjet dhe urimet tuja.
E dashura Genta te deshiroje qdo gje qe zemra e juaj deshirone te ju realizohet,jete te qete,shendet,lumturi,fat ,dashuri....Gjithmone me ju qofshin.
Zoti ju bekofte....(schone grüsse an Jehona) :wink: