PDA

View Full Version : hej kush eshte murgesha more


vushtrria
14-04-04, 21:45
a dini kush si duket murgesha ahahahhhhhahaah

Honesty^uk.
14-04-04, 21:58
Murgesha eshte qika e atij burrit, dhe duket sikur femen :lol:

vushtrria
15-04-04, 11:54
honesty flm shum shoki po a din edhe ma shum diqka se per qata qka fole edhe mue ma ka marr mendja se eshte qika e nje djali qe ke than ti edhe qe duket si femer e kam dit flm shum
me dnerime vushtrria

Murgesha
15-04-04, 12:45
V ushtrria pasi qe kerkove te me njohesh po ta plotesoj deshiren.
Une quhem Murgesha
Vjet i kam mbushur 25 vite.
Jam nga Kosova
Jetoj dikund ne perendim
Me pelqejn gjerat e bukura
Jam e gjate 1.67
Peshoj afer 65 kg por nuk jam e shendosh, tamam si themi ne.
Nuk jam single, kam Lazdranin tim :wink:
Me profision momentalisht jam badihavxhike
Tjeter nuk e di cka me shtu por nese te intereson edhe dicka pyet :lol:

Barbaroza
15-04-04, 14:48
Besoj se Vushrria tani e ka kuptuar kush eshte Murgesha :D Po pse Vushtrria u interesove me dijte per te :?: :wink:

vushtrria
15-04-04, 15:06
pershendetje per murgeshen dhe barbarozen dhe qe te dyjave ju ouroj suksese

Pse une desha ta dij se kush eshte murgesha pak se jam kurreshtar pra nga kurreshtja edhe e dyta se murgesha me te vertet paska
ber nje emer ketu ne dardania dhe keshtu me interesoi ndoshta nuk prisha diqka qe veta se kush eshte murgesha me dit njeri me ken po flet po edhe barbaroza ta kisha dit kush eshte edhe ma mir nuk po me duhet per nuse askush se e kam zeshkanen time e keshtu me radhe


me nderime nga vushtrria

Honesty^uk.
15-04-04, 17:36
honesty flm shum shoki po a din edhe ma shum diqka se per qata qka fole edhe mue ma ka marr mendja se eshte qika e nje djali qe ke than ti edhe qe duket si femer e kam dit flm shum
me dnerime vushtrriaPershendetje Vushtria,
une nuk e kam trajtuar aq seriozisht sa e paske pasur ti kete teme, por nese je ndier i ofenduar nga ana ime te kerkoj ndjes,


me respekt Honesty^uk

vushtrria
16-04-04, 13:13
honesty ska problem jo shoki

me nderime vushtrria

turisti
03-09-04, 22:06
Ju pershendes. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: