PDA

View Full Version : NESE PARTNERI THOT JO??????


florian
19-04-04, 22:30
NESE PARTNERI JUAJ VENDOS TJU LENE ? ADO TE INSISTONIT JU PER TU RIKTHYER ME ATE???

A DO TE PERDORNIT DHE MENYRA JO TE RREGULLTA PER TU RIKTHYER .


PERSHENDETJE TE GJITH FORUMIT.

Honesty^uk.
19-04-04, 22:39
pershendetje florian, nese partnerja ime ka vendosur per tu ndare, une do te mundohesha te ja mbush mendjen qe ajo te mos nxitohet, por nese ajo e ka marre seriozisht ndarjen, ateher nuk do te perdorja asnje menyre tjeter per ta ndaluar, por do ti ndihmoja te largohej.

Murgesha
19-04-04, 23:02
Florian une se pari do te bisedoja me te, e nese e ka te vendosur ateher nuk do te insistoja te vazhdojme se bashku, kete e them me bindje te plote se dashuria nuk njeh meshiren e as zorin, dashuria eshte per qejf.
Pra do ti deshiroja rruge te mbare.

florian
19-04-04, 23:04
pershendetje murgesh e honesty .
un jam plotesisht dakort me ju te dy ndoshta ma merr menja qe do kisha insistue pak ma shum.

Honesty^uk.
20-04-04, 08:19
florian, nuk mundet qe ta bash njeriun me te dashur me zor
dhe tjetra, nuk duhet qe ti imponohet askujt, per te vendosur per fatin e jetes se vet

je i pershendetur

Kaltrina
20-04-04, 12:54
NESE PARTNERI JUAJ VENDOS TJU LENE ? ADO TE INSISTONIT JU PER TU RIKTHYER ME ATE???

A DO TE PERDORNIT DHE MENYRA JO TE RREGULLTA PER TU RIKTHYER .

PERSHENDETJE TE GJITH FORUMIT.Nese ai vendos me me lane dmth qe nuk me don edhe nuk jemi per njeritjetrin edhe pse mu merzite, jeta eshte e gjate edhe dashnia nuk shkon me zor a, edhe pse kjo sme ka ndodh ne jete, edhe s'besoj se mundet me ndodhe, po edhe me ndodhe, sma kish ni hiq

tungii!!

Barbaroza
20-04-04, 13:21
Pershendetje!
Pasi qe eshte e vertete se dashuria nuk mbahet me dhune,as une pra nuk do te insistoja qe te parandaloja ndarjen nese ai veq ka vendosur per nje gje te tille,vetem se patjeter se pari kisha dashur te dija shkakun pse partneri im deshiron te largohet nga une.Vetem pasi qe te me kishte treguar shkakun e vertete,atehere do i thoja bye4ever!Eshte e vertete se kur e do nje njeri,e ke te veshtire ne fillim,por gjithcka e mbulon pluhuri i harreses,koha sheron plage.

Cool_Boy
20-04-04, 13:25
Pershndetje

Une pajtohem plotesisht me Barbarozen...Nese partneri done mu nda athere diten e mire se as gajle nuk e kam por vetem nje kam deshire qe te me tregon se per qka se nese e di veten qe kurr une nuk i kam bere diqka te pa drejte athere une nuk shof asnje arsye te mire perveq qe eshte aja tradhtare dhe ka pas deshir te kalon nje koh me ty per qellime te ndryshme...

me respekt Cool_Boy

sexybrikenda
20-04-04, 14:28
NESE PARTNERI JUAJ VENDOS TJU LENE ? ADO TE INSISTONIT JU PER TU RIKTHYER ME ATE???

A DO TE PERDORNIT DHE MENYRA JO TE RREGULLTA PER TU RIKTHYER .


PERSHENDETJE TE GJITH FORUMIT.DO TE ME SHKAKTONTE DHIMBJE POR ASESI NUK DO TE PROVOJA TA RIKTHEJ,ME MIRE HERET SE VONE....(AH BRE LAZDRAN HARROVA SE VEQ PER TY KISHA BA QKA NUK ASHTE E PAMUNDURE POR :cry: :( )

florian
20-04-04, 22:46
dashuria eshte si perimet njeriu i kultivon i kuron e kerkon te bej te pa munduren per ti rritur ato po nese bie nje bresher ateher cdo gje humb mund te mundohesh te shpetosh pak gje po zakonisht nuk eshte e mjaftueshme . pershendetje te gjithve dhe ju falenderoj per pergjigjjet.

Gentiana
25-04-04, 13:30
Florian te uroj per kte tem.

Nese do te ishte qe ai don te ndahet, ateher se paku dua ti die arsyet,dua qe te flasim se pse, dhe te vendosim bashk,po me siguri dashuria nuk ndalet me zor, keshtu qe prap se prap kisha then, nese esht i ati mendimi ateher i uroj edhe rrug te mbar.

Murgesha
25-04-04, 13:37
Po Genta bile-bile eshte mire ta percjellim edhe me nja dy shkelma per mase :wink:

Barbaroza
25-04-04, 13:56
....Edhe me nje,dy,tre apo kater shpulla faqeve :)

Stili
25-04-04, 17:53
Po te kkisha dashuri te ngusht me te do te mundohesh ta bindi ne menyr Mentale qe nuk ban te ndahemi dhe ne mund te bejm bashk jemi te lumtur bashk me ket isha munduar deri ne maximum e nese veq ka vendos ateher do te mundohen t epajtona me Fatin
Nga Stili/Beni

nitushe
10-09-04, 17:53
valla kur tma kish bo njeher Jo e tani hajde prap ma sju kisha kthy se me zor nuk shkon send veq edhe ai ma i vdekun kish me qen oper mu

Loloku
11-09-04, 08:42
Nese partnerja me thote Jo, une i them Po, ose si eshte be shprehi tash OK!

imodium
11-09-04, 09:27
Nese partnerja jem don mu da tani une do ta fry dajak edhe mi ja mush menden se ma te mir se une nuk ka. :lol: :lol:

Ej mos i leni grat ashtu o qyqana futjani box turive dhe tharbja hunt. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

blerimfitore
03-03-09, 17:42
cdo fillim ka fund dhe cdo fund ka fillim,e falenderoj qe m ka 3gu me koh e ska ketu pse merzi kur a n pytje se nuk i pelqen

emine
30-05-11, 19:24
ti thuje po,mos shko me zhig si gipa hahhahahahahh

Hajra
30-05-11, 20:17
.....thuj mos u shegar hahaha..

elvio
09-06-11, 19:10
NESE PARTNERI JUAJ VENDOS TJU LENE ? ADO TE INSISTONIT JU PER TU RIKTHYER ME ATE???


C'do gje qe ka lutje ne te s'ka jete.

Egoizmi s'funksionon ne te tilla raste,por hapesira, boshlleku ka marre dimension ,,,,,edhe rritje.
Nqs e shikon qe e ndien.

''Udhe te mbare,,:confused: