PDA

View Full Version : ja ku erdha edhe unaaaaa


hAsHaShI
23-04-04, 14:07
mirdita o njerez nqs eshte dit dhe mirmbrema nqs eshte nate!e qe thate je qe nuk thet gje une jam beni!une studjoj per marine ushtarake ne stamboll!jam tip easy-going me pelqejne shakate,muzika e ku ta di une se nuk po me vjen gje ne koke tani!po ktu jem do njifemi gjişthsesi!nejse ēbeni ju milet?ēne thon,i?ēthone thashethemet(apo nuk meerreni ju)
nejse une po e mbyll,po nejse se kontaktojme prap
ja kalofshi mire
ciao

turisti
06-09-04, 14:19
Pershendetje prej TURISTIT. :wink:

hAsHaShI
06-09-04, 15:44
rrofsh plako
tpershendes edhe une ty
mire qe me pershendeti 1 rob te pakten
se te tjeret qenkan me sezon gjumi po me duket...

Murgesha
07-09-04, 16:21
Hashash mire se na paske ardhe.
A ke hiq me vete???? :lol: :lol:
Paj vetem pyeta bre??? :wink:

Gentiana
07-09-04, 16:24
Hashash mire se na paske ardhe.
A ke hiq me vete???? :lol: :lol:
Paj vetem pyeta bre??? :wink:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif

Loloku
07-09-04, 17:36
Jo mo lal, qne ne gjume ne, po jemi me leje, po ti bej qefin tat e shyqyr qe na erdhe i here!

hAsHaShI
08-09-04, 15:19
Hashash mire se na paske ardhe.
A ke hiq me vete???? :lol: :lol:
Paj vetem pyeta bre??? :wink:

mire se te gjeta...
me vete nuk kam po mjafton deshira se te tjerat i bejme ne ;)

hAsHaShI
08-09-04, 15:21
Hashash mire se na paske ardhe.
A ke hiq me vete???? :lol: :lol:
Paj vetem pyeta bre??? :wink:

http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/012.gif


gentjana avash mi lali se u shklrive fare :D

hAsHaShI
08-09-04, 15:23
Jo mo lal, qne ne gjume ne, po jemi me leje, po ti bej qefin tat e shyqyr qe na erdhe i here!

rrofsh plako...
ca po thone pushimet...
une e bej qefin tim edhe ju bejeni ok??
rrepekte

Barbaroza
10-09-04, 11:31
Hashashi,mire se erdhe si nick :wink: Te deshiroj argetim te mire!

hAsHaShI
11-09-04, 16:14
rrofsh lali per urimin
gjithashtu
ciaooo

turisti
11-09-04, 19:08
rrofsh plako
tpershendes edhe une ty
mire qe me pershendeti 1 rob te pakten
se te tjeret qenkan me sezon gjumi po me duket...

Sot e tutje edhe nese nuk te pershendes,dije se je gjithmone i pershendetur. :wink:

hAsHaShI
12-09-04, 12:07
rrofsh plako
tpershendes edhe une ty
mire qe me pershendeti 1 rob te pakten
se te tjeret qenkan me sezon gjumi po me duket...

Sot e tutje edhe nese nuk te pershendes,dije se je gjithmone i pershendetur. :wink:


flm per pershendetjen
edhe une nqs nuk te falenderoj
dije sedo jesh gjithmone i falenderuar :p
rrespekte...

hAsHaShI
12-09-04, 12:07
Hashashi,mire se erdhe si nick :wink: Te deshiroj argetim te mire!

ej o barbaroza
kush eshte aty te fotoja se jam kurjoz

ShEjToNkA
14-09-04, 00:13
hAsHaShi, hajde e mirė se tė paska pru Zoti ,tė pėrshndes dhe tė dėshiroj tė kalofsh sic ėshtė mė sė miri.
Desha tė pyes se mos ke ndonjė gramė me veti,por pasi tė paska pyetur Murgesha e kuptova s'po tė pyes unė fare :wink:

Nga tė patėm Ty me origjinė?????

hAsHaShI
14-09-04, 07:55
hAsHaShi, hajde e mirė se tė paska pru Zoti ,tė pėrshndes dhe tė dėshiroj tė kalofsh sic ėshtė mė sė miri.
Desha tė pyes se mos ke ndonjė gramė me veti,por pasi tė paska pyetur Murgesha e kuptova s'po tė pyes unė fare :wink:

Nga tė patėm Ty me origjinė?????

rrofsh ylli
ishalla fjala jote ne vesh te perendise....
une me origjine jam i perzier
mamin nga veriu
babin nga jugu
vete nga tr :p
mix to mix eee :D
ju pershendes
p.s. po ty nga te kemi???

ShEjToNkA
14-09-04, 22:44
Aha ti qenke Tiranas apo jooo???
Po c'farė Ylli ore ,shejtonk qyy, amin tė gjithė sė bashku rrofshim.

Poj besa edhe unė ashtu disi e pėrzime ,ama pak ndyshon nga koj e juaja
Mami nga jugu
Babi nga veriu
Vetė nga Vu

Mbetėni tė pėrshndetur!

hAsHaShI
15-09-04, 13:40
po lali tironc jam

paskemi gjera te perbashketa ne pse nuk thua ti ;)
ej po Vu nga i bie mi lali???

ShEjToNkA
15-09-04, 14:08
Hahahaaa hAsHaShi ,po be shumė
Aiiii edhe ti unė e dita nga i bjen TR ,e ti s'po e din nga i bejn VU, po nejse hajt se po tė tregoj

Vushtria City.

hana
15-09-04, 16:50
ooooooooooo hashashi
ckemi noj tre nga Tirona ................. :wink:

hAsHaShI
19-09-04, 14:00
Hahahaaa hAsHaShi ,po be shumė
Aiiii edhe ti unė e dita nga i bjen TR ,e ti s'po e din nga i bejn VU, po nejse hajt se po tė tregoj

Vushtria City.


po ca me bo mi ylli
se kam degjuar mi lali me na fale eee :)
po ca bo ne vushtri ti???

hAsHaShI
19-09-04, 14:08
ooooooooooo hashashi
ckemi noj tre nga Tirona ................. :wink:


treja ka plot lol
po ty nga te kemi
ej ke ndonje zemer per mua :p

hana
24-09-04, 16:33
ooooooooooo hashashi
ckemi noj tre nga Tirona ................. :wink:


treja ka plot lol
po ty nga te kemi
ej ke ndonje zemer per mua :p


shum mire
une jom nga Kosova por kam jetu ne TR per shum vite e njof shum mire Tironen

Ps-kjo zemra eshte vetem per zemren time