PDA

View Full Version : Gentiana


Faqet : [1] 2 3

Murgesha
14-01-04, 15:19
Nje zog mali me tregoi ne vesh se ju sot po festoni ditelindjen e kete urim po ta bej si surprize.

http://www.cybo.it/foto/n8g.jpg

http://www.crystal-reflections.com/animation/birth.gif

RRUSHI
14-01-04, 17:39
KETI URIMI I BASHKANGJITEM EDHE UNE RRUSHI ME TE SHOQEN LUANEN--SI DHE FEMIJET ZANEN , JEHONEN , MIJEN, ZESHKANEN,HANEN--LAZDRANIN,COOL BOY, LIBERTON SI DHE VOGLUSHIN QE SA PO NA KA LINDUR TONINO ----PRA GENTA TE NA RROSH SA MALET :wink:

Gentiana
14-01-04, 17:45
wow shum flm te gjithve, dhe posaqerisht Murgeshes. Rrushi kukeni bashku ju prap a?? ti e Luana?? wow edhe nam femi paskeni :wink: sidoqoft flm shum. Tung se po iki un me e kalu nje ditelindje te mir, besoj.
Genta

ArMMeNDii
14-01-04, 17:48
Ju pershendes te gjithve e po sa qe risht ty genta Genta dhe te uroj ditlindjen me shpres qe te gjitha endrrat tua te plotsohen ne jet fat gezime edhe i pritsh edhe 150 ditlindje tjeraJu pershendes te gjithve Armendi :wink:

Gentiana
14-01-04, 17:58
Flm Armend,gjithashtu te uroj ty gjdo te mir ne jet, mbremje te kendshme.
Genta

Murgesha
14-01-04, 18:14
KETI URIMI I BASHKANGJITEM EDHE UNE RRUSHI ME TE SHOQEN LUANEN--SI DHE FEMIJET ZANEN , JEHONEN , MIJEN, ZESHKANEN,HANEN--LAZDRANIN,COOL BOY, LIBERTON SI DHE VOGLUSHIN QE SA PO NA KA LINDUR TONINO ----PRA GENTA TE NA RROSH SA MALET :wink:


Hej Rrushi ma ka marre mendja se kemi familjarizem ne ket forum. Veq sikur rasti i familjes tende skam pas ide se mund te jete. Ky eshte fenomen per bese. Duhet ta qesim ne balline te forumit se filan familja jane anetare te rregullt ne ket forum.

Genta me fal se dola nga tema por ky senzacion me beri ta humb kontrollen.

Gentiana
14-01-04, 19:13
hey Murgesha nuk ka problem se edhe un kur e kam lexu kte kam kesh sa kam mujtur,po un e ti nuk te qenken ne kte fam. ncncncncn :wink:
Tung.

RRUSHI
14-01-04, 19:22
O PO GENTA MURGESHEN E KEMI KUJDESTARE TE FEMIJEVE--DHE NUK E FUTA NE URIM SEPSE AJO TE UROJ E PARA :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-01-04, 20:28
Hej Rrushi qenke BURE e shpuar. Anje sekret nuk po e mban :oops:
Edhe kete mbasi e tregove ste besoj me per asgje :wink: :D

MemphiSx
14-01-04, 21:36
Urime Genta po nuk e ditem sa i ki bo se

Ndoshta en ditelindjen tjeter na kallxon

Urime pra ishalla edhe 65 tjera:)

Gentiana
15-01-04, 14:06
Ju flm te gjithve per urim, Memphisx i kam ber 23 tybe. eh eh u plaka! ok dite te kendshme dhe flm dhe ju don Genta :wink:

Cool_Boy
15-01-04, 14:20
Pershdnetj Genta

Urime ditelindja Genta i gezofshi 23 vjet e shum e shum vitet te tjera

Pak ndoshta eshte von per ta uruar ditelidjen por ska problem apo Genta??Por ne qofse kishe tregu me pare ta kisha que edhe je dhurat e jo vetem urim.

tung ---hej Rrushi mos po enderron per te gjith qata femi qe i kishe,sidomos qat voglushin???hhah

Gentiana
15-01-04, 17:58
Cool_boy nuk ka problem,me mir von se hiq :wink: Te pershendes
Tung
Genta

Zana
15-01-04, 19:18
****** URIME******

******URIME********* *URIME************

*******URIME***********

*********URIME***********

Urime Genta edhe nga une..dhe githat te mira!!!!!!

*zana*** *URIME************ :wink:

lazdrani
16-01-04, 15:28
Genta me fale qe pake vone por ndoshta vlen urimi im.
Ju deshiroje nga zemra qdo te mire per ditelindjen tende dhe ishallah me ke ruajtur nje cope torte.....

HAPPY BIRTHDAY TO YOU,HAPPY BIRTHDAY......GEZUAR PER SHUM VITE PLAKE E NJE KATUNDI U BEFSHE :lol: :lol: :lol: :lol:
KISS KISS NJE PAKET PUTHJE NE FAQE PER JU.

Murgesha
16-01-04, 15:42
Lazdrani puthjet qe i dhurove Gentes ishin shoqerore apo jo? :wink:

Gentiana
16-01-04, 17:51
Hopla kush me dhuroi puthje more?? Lazdrani flm per urim me mir von se hiq,po nejse. e per torte deri sa te ra ndermend ty me ma uru ditelindjen, tortja edhe me pa tepru ish prish deri tash. Po ta blej un ty tjetren nuk prish pun,vetem ksaj radhe per ditelindjen tende :wink: :wink: edhe e njoftoj at Zemren tende :roll: :roll:
Ok nje mbremje te kendsme.
Genta

Barbaroza
26-04-04, 10:17
Pershendes Gentianen dhe i uroj qe ka bere 1000 postime.Besoj se edhe tash e tutje do te jete e kendshme me postime ashtu siq ka qene deri me tash.

Edhe njehere,urime,urime Genta,te kemi princeshe!

Gentiana
26-04-04, 10:19
Flm Barbaroza shum :oops: :oops: tani te presim ty,po ndonje Princ nuk esht ofruar ende :(

Barbaroza
26-04-04, 10:24
Po Genta,se shpejti edhe une do te vij.Sa per princa,nese nuk na vijne ne kuaj te bardhe,mos te nisen fare bile :wink:

Gentiana
26-04-04, 10:28
U Barbaroza ashtu mundemi te presim deri sa te ben verri arra,(siq thot fjala e urt). Nuk ka sot Princa jo, e ne kali te bardh hiiiiiiiiiiiiq :(

Barbaroza
26-04-04, 10:34
Hajt moj se ka,ka,por ne s'po i shohim :wink: :arrow: :(

Gentiana
26-04-04, 10:36
Mos duhet te shkojm ne te mjeku i syerve?? :wink: :wink: 8) 8) Hajgare pak, se ndoshta ka,ku ta di un,vetem nese te lajm ndonje me trego?! :wink:

Barbaroza
26-04-04, 10:49
Po moj,si jo,ty te pares do ta bej me dije,si nuk po e dijne more cfare prinsesa jemi :roll:

lazdrani
26-04-04, 11:34
Gentiana mire se erdhe ne Pallastin Mbretror :D Urime per 1000 postime tuja.....Tash e tutje mungon vetem Mbreti i juaj :lol: :lol: :lol: Jeni e respektuar nga ana ime ,jeni nje moderatore simpatike qe qdo dite fiton simpati ne dhomen tani me te dashur "KAFEJA"... :wink: Me nderim Lazdrani

Murgesha
26-04-04, 11:37
Gente mire se erdhe me nje mije postime.
E lehte si era e ngrohte si vera.
E shijshme si bakllav,
te uroj mireseardhje ne PALLAT.
Mbreteresh e forumit DARDANI.

Urime uriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime :lol:

Gentiana
26-04-04, 12:02
:oops: :oops: ju flm shum, per kto urime,dhe mir se ju gjeta.

mickoja
26-04-04, 12:24
oh loqki urime urime pčr postimet tuaj dhe ishalla ma frik vin dhe tč dy mitat he he

Gentiana
26-04-04, 13:04
Mickoja flm shoqe, ishalla ma frik edhe ti me 1000 :wink: te mirpresim.

yllka
26-04-04, 18:01
Genta urime dhe komlimente per 1000 postime tuja.Jeni e mrekullushme :wink:

Naki
27-04-04, 22:00
Mbreterise po i shtohet nje yll qe kujdeset per mikepritje dhe bujari,kete e keni kurorezuar me 1000 postime me fate Krona e arte Mbreterore.
Ju jeni nje suprize e veqante e forumit dardan,gjithmone e hareshme,e kujdeseshme ,interaktive ne komunikim.
Gentiana, urime urime per 1000 postime
Naki

Gentiana
29-04-04, 14:28
Mbreterise po i shtohet nje yll qe kujdeset per mikepritje dhe bujari,kete e keni kurorezuar me 1000 postime me fate Krona e arte Mbreterore.
Ju jeni nje suprize e veqante e forumit dardan,gjithmone e hareshme,e kujdeseshme ,interaktive ne komunikim.
Gentiana, urime urime per 1000 postime
Naki


Flm Naki per kto komplimente.
Dhe jam shum e gezuar qe jam ne mesin e juaj. :oops:

Honesty^uk.
29-04-04, 15:34
urime urime Genta, per 1000 postimet tuaja,
vetem nje gje mos harro
pasi je shkuar ne pallatin mbreteror, mos u demelos per te shkruar
:)

Gentiana
29-04-04, 17:22
urime urime Genta, per 1000 postimet tuaja,
vetem nje gje mos harro
pasi je shkuar ne pallatin mbreteror, mos u demelos per te shkruar
:)

Jo bre un jam puntore nuk demelosna aq kollaj e asesi per nje Pallatė, :wink: qka nuk po mendojshe ti,ncncncncnc

florian
29-04-04, 18:11
genta urime dhe me falni qe nuk ti kam ber perpara :(

postimet tuaja jane gjithmon te bukur dhe i lexoj me kenaqesi.

JU SILLNI PRANVEREN NE KET FORUM :wink:

Honesty^uk.
30-04-04, 18:12
urime urime Genta, per 1000 postimet tuaja,
vetem nje gje mos harro
pasi je shkuar ne pallatin mbreteror, mos u demelos per te shkruar
:)

Jo bre un jam puntore nuk demelosna aq kollaj e asesi per nje Pallatė, :wink: qka nuk po mendojshe ti,ncncncncnc

Une vetem te kerkova qe te mos demelosesh bre Genta, se po na pelqejn shkrimet tuaja, :wink: :wink: se me kan mos me na pelqye te kisha thene ;;pasi je shkuar ne pallatin mbreteror mos u lodh me shkrujt tjeter :) :)

Gentiana
30-04-04, 18:43
urime urime Genta, per 1000 postimet tuaja,
vetem nje gje mos harro
pasi je shkuar ne pallatin mbreteror, mos u demelos per te shkruar
:)

Jo bre un jam puntore nuk demelosna aq kollaj e asesi per nje Pallatė, :wink: qka nuk po mendojshe ti,ncncncncnc

Une vetem te kerkova qe te mos demelosesh bre Genta, se po na pelqejn shkrimet tuaja, :wink: :wink: se me kan mos me na pelqye te kisha thene ;;pasi je shkuar ne pallatin mbreteror mos u lodh me shkrujt tjeter :) :):lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P Flm shum honesty^uk. :wink:

lazdrani
05-06-04, 10:38
Genta sot vrejta se Rubrika "kafeja "ka mbi 100000 postime te antareve qe ka shkruar....Urime zonjushe se me te vertete jeni njera nder Moderatoret me te bukura dhe kete e mertioni shume :wink: Barbarozen mos ta harroje pasi tani eshte po ashtu ne kete rubrike me ju si Moderatore.
Me gjithe ate ju keni meritat me te medhaja.Sukses per ju :wink: lazdrani

aferdita
05-06-04, 14:38
ooooo urime genta te uroj edhe me shum postime, vetem vazhdo keshtu :wink:

anna
06-06-04, 12:23
uriiiiimeeee genta vetem perpara :lol: :lol: :lol:

Gentiana
06-06-04, 14:42
Ju flm ju flm :oops: Esht vertet kenaqesi me punu me juvet, dhe me shkrujt me juve, keshtu qe nuk keni pse tme flm mua, kur ju jeni ata qe shkruani shkrimet e bukura. shpresoj se do te mirremi vesh gjith keshtu si tash,dhe po ashtu ishalla i bejm edhe 100000 shkrime :wink: Ju don

GENTA

lazdrani
21-06-04, 11:17
Genta sot vrejta se keni postuar mbi 2000 shkrime -Respekt jeni e shkelqyshme.Urime edhe per 1000000000000000000000...........tjera :wink:

Barbaroza
21-06-04, 12:21
A me paske kalu a :?: :evil: Hajt se ke me pa ti :twisted: hahahahahaa,shaka pak.
Genta,urime per 2000 postimet e tua,te na i besh edhe 2.000.000 tjera!

Gentiana
21-06-04, 12:48
Ju flm.... 8) :wink:

Barbaroza
21-06-04, 13:04
Ani veq JU flm,po ec moj hape zemren e na fto ne caffe qy :wink:

Gentiana
21-06-04, 13:06
Barbaroza a din si, prita sa te bashkohen te gjith, dhe gati i bere edhe ti 2000 ateher po behem bashk, dhe i ftojm te gjith Antart,ok??? :wink:

Barbaroza
21-06-04, 13:08
Tybe s'eshte ide e keqe,hajt se po presim bashke pra e kemi me kalle krejt,opaaaaaaaaaaaaa :P

Gentiana
21-06-04, 13:12
Tybe s'eshte ide e keqe,hajt se po presim bashke pra e kemi me kalle krejt,opaaaaaaaaaaaaa :P


E kur pata un ide te keqe :wink: po hajde ngutu pak me ato shkrimet, dhe do ta bejm, qe te gjith forumat te na kan lakmi!! :wink:

Barbaroza
21-06-04, 13:18
Po prit moj se tybe s'po mundem,kam ngele me shpirt,jep zor e jep zor,me ka dale gjuha deri ne gjunj,uhaaaaaaaaaa :roll:

lazdrani
13-08-04, 13:43
Urime mbi 3000 postime e nderuara Mbreteresha Gentiana.Jeni Talente e Forumit.Kam kenaqesi per ju Genta se me te vertet jeni e mrekullushme.Urime dhe shume psostime te tjera per ju miss :wink:

Gentiana
13-08-04, 13:49
Urime mbi 3000 postime e nderuara Mbreteresha Gentiana.Jeni Talente e Forumit.Kam kenaqesi per ju Genta se me te vertet jeni e mrekullushme.Urime dhe shume psostime te tjera per ju miss :wink:

Lazdran te flm shuuuum. te uroj gjdo te mir ne jet, dhe vetem lumturi!

Genta

Barbaroza
14-08-04, 10:51
Edhe une e pershendes Genten qe i paska bere mbi 3000 postimee me paska kaluar :( .Tybe boll inat po me vjen por s'po shkon me zor asgje :? :? :?

Gentiana
14-08-04, 10:56
Edhe une e pershendes Genten qe i paska bere mbi 3000 postimee me paska kaluar :( .Tybe boll inat po me vjen por s'po shkon me zor asgje :? :? :?

:lol: :lol: :lol: Hajt se edhe ti gati je. Te flm Barbaroza.... po te pres, dhe eja te qarosi me nje Caffe! :wink:

Barbaroza
14-08-04, 11:07
Jo kafe,por dua nje akullore Genta se shume vape e flaka me doli :wink:

Gentiani
15-08-04, 13:05
3172 postime edhe Gentiana i paska, hajde pra urime hyrja nė mbretėri tė forumit! Po ēka desha tė pyes, a do ti kishe shitur nja 500 postime, se mė duhen tė hyjė edhe unė te mbretėria e forumit!

Sė fundit ēka janė 500 mesazhe! :lol: :lol: bile me qenė humanitarė tė gjithė ata qė kanė mbi 1000 mesazhe mi kishin falur disa dhe ishte rregulluar edhe kjo puna e hyrjes nė mbretėrinė forumore :lol: :lol:

Gentiana
15-08-04, 13:36
3172 postime edhe Gentiana i paska, hajde pra urime hyrja nė mbretėri tė forumit! Po ēka desha tė pyes, a do ti kishe shitur nja 500 postime, se mė duhen tė hyjė edhe unė te mbretėria e forumit!

Sė fundit ēka janė 500 mesazhe! :lol: :lol: bile me qenė humanitarė tė gjithė ata qė kanė mbi 1000 mesazhe mi kishin falur disa dhe ishte rregulluar edhe kjo puna e hyrjes nė mbretėrinė forumore :lol: :lol:

Po pse me ti falur, kur edhe ti me siguri do ti bejsh, apo mos e ke per ngut najsend??!! Ok po ti japi, me kusht qe kur ti bejsh ti tuat, prap te mi kthesh te miat... :twisted: :wink:

Te flm per urimin tend.

Pershendetje Genta

Honesty^uk.
16-08-04, 23:34
Genta, pak po bej cudi ne ty
ose ti i ke marrur borxh dikund shkrimet vetem sa per te na thene ne se i bera 3000
ose ty nuk po te dhimbet djersa jote :lol: :lol:

po qysh bre qik po don me i fal shkrimet tuaja kaq te bukura dhe qe cdo fjale ka kuptim ne vete. :lol: :lol: :lol:

Genta me shkrimet tuaj ti i ke dhene dhe i jep gjalleri forumit tone
vazhdo keshtu e palodhur se me te vertet je simpatia e forumit

Kalo bukur
Honesty

Gentiani
19-08-04, 20:10
3172 postime edhe Gentiana i paska, hajde pra urime hyrja nė mbretėri tė forumit! Po ēka desha tė pyes, a do ti kishe shitur nja 500 postime, se mė duhen tė hyjė edhe unė te mbretėria e forumit!

Sė fundit ēka janė 500 mesazhe! :lol: :lol: bile me qenė humanitarė tė gjithė ata qė kanė mbi 1000 mesazhe mi kishin falur disa dhe ishte rregulluar edhe kjo puna e hyrjes nė mbretėrinė forumore :lol: :lol:

Po pse me ti falur, kur edhe ti me siguri do ti bejsh, apo mos e ke per ngut najsend??!! Ok po ti japi, me kusht qe kur ti bejsh ti tuat, prap te mi kthesh te miat... :twisted: :wink:

Te flm per urimin tend.

Pershendetje Genta

Po pra, mu pėr ate se e kam pėr ngut vendosa ti huazoj nga ata qė kanė mė shumė shkrime kėtu! :lol: :lol: :lol:

po ti kisha kthyer prap shkrimet e huazuara, por tė kuptohemi a! jo tė kėrkoni kamatė pastaj. :lol: :lol:

Pėrshėndetje

Gentiani!

Murgesha
20-08-04, 15:17
Mjer fukaraja ne dite te sodit.
Si duket edhe solidaritetit shqiptar po i vjen fundi :(

Gentiani
20-08-04, 16:37
Mjer fukaraja ne dite te sodit.
Si duket edhe solidaritetit shqiptar po i vjen fundi :(

Ha,hahahaaaaaaaa ashtu ėshtė Murgesha! shihe ata qė kanė shumė nga friga se mos po mbeten pa ato, e edhe fukaraja i shkretė, nuk po kėrkon shumė :lol: :lol: :lol:

Gentiana
20-08-04, 16:47
Murgesha po ja bejm kshtu, un Gentiani-t po ja japi 500 shkrime (dhe ok edhe po ja fali kto) po vetem nese ti ja jep 1000,sepse ty te takon me shum, mbase kshtu e ashtut edhe je mbreteresh (dhe mbeteresha duhet gjith me ndihmu) edhe ke me se shumti mesazhe....

Dhe ruaju tani se thua jo?! :twisted: :wink:

Gentiani
21-08-04, 18:47
Ha,hahahaaaaaaaa falemnderit Gentiana pėr gadishmėrinė qė shprehet, tė mi huazoni shkrimet, por si duket mirė e kishe pasur mė herėt kur tha se aq mundet ti shkruajnė njeriu edhe vehtė, pastaj ēka dėgjova nga Barbaroza, se Murgesha me mundė edhe ato pak qė i kam do mi mirrte, vendosa mė mirė ti kem tė miat, se pastaj mundeni me ardhė me i kėrkuar, te kafja e forumit, edhe atė kur ka mė sė shumti mysafirė "ktheeeeemi shkresat" :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
21-08-04, 19:59
Ha,hahahaaaaaaaa falemnderit Gentiana pėr gadishmėrinė qė shprehet, tė mi huazoni shkrimet, por si duket mirė e kishe pasur mė herėt kur tha se aq mundet ti shkruajnė njeriu edhe vehtė, pastaj ēka dėgjova nga Barbaroza, se Murgesha me mundė edhe ato pak qė i kam do mi mirrte, vendosa mė mirė ti kem tė miat, se pastaj mundeni me ardhė me i kėrkuar, te kafja e forumit, edhe atė kur ka mė sė shumti mysafirė "ktheeeeemi shkresat" :lol: :lol: :lol:

Po pra Gentiani,mbaji me mire mallin tend nen koke se vjen Murgesha bash kur nuk duhet te Kefeneja e ta merr fytyren :wink:

Gentiani
21-08-04, 20:19
Po pra Gentiani,mbaji me mire mallin tend nen koke se vjen Murgesha bash kur nuk duhet te Kefeneja e ta merr fytyren :wink: [/b]

e mendova mirė kėtė punė, pra mė mirė ngadal se jo pastaj kthemi shkrimet, ec e bjeri nė fije pastaj cilat janė tė autorit e cilat tė dhuruara :lol: :lol: e ata tjerėt te kafeneja duke shikuar Teatro :roll: :lol: :lol:

vushtrria
29-08-04, 16:50
gentiana urime urime shum per shkrimet qe ke ber une nuk po muj me perparue hiq shum kadale te pershendes

Barbaroza
26-09-04, 18:02
Genta,te uroj per kalimin e 4000 postimeve,je mrekulli ne forum,te pergezoj per kete dhe te uroj shume e shume shkrime tjera me nivel.
E meriton nje :arrow: Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

Gentiana
26-09-04, 18:07
Barbaroza te flm shuuuuuuum. edhe per kto urime, e me shum per mpuq-in tend!! Edhe ti gati gati je afruar?!

aferdita
26-09-04, 18:10
Genta urime urime,vetem vazhdo keshtu :wink:
je e mrekullueshme

Kercovari
26-09-04, 19:39
Genta
"Brenga eshte mbulesa e zeze e lumturis"dhe si pjes e zakonshme ne jeten e njeriut por,per Ju “s`ka vende edhe tek "Fanatiket" me te medhenj si deshir primare per ti shprehur dikujt.
Gjith te mirat Amazona e Dardania Forum.

vushtrria
26-09-04, 19:54
gentiana nje pershendetje nga vushtrriu,shkrimet e tua sa her qe i lexojme na besoni se knaqemi,ju lunt vetem vazhdoni ahhahahaahhme nderime vushtrriu

Gentiana
26-09-04, 20:10
Kercovari, Aferdita (süsse) dhe Vushtrria, ju flm per urimet dhe komplimentet e juaja. me tvertet esht kenaqesi te shkruash ne nje forum siq esht dardania, dhe me njerez siq jeni ju.

Nje mbremje te kendshme dhe gjdo te mire per ju, ju uron:

Genta

livoreka bicio
27-09-04, 12:05
GENTA urime urime je shum e mrekullueshme :!: :wink:

Gentiana
27-09-04, 16:40
Livoreka te flm shuuuuum. Gjdo te mire te uroj.

Genta

Murgesha
27-09-04, 20:35
Genta loqkum tė pėr 4000 postimet e tua. Ēdo fjalėe dhe koment e meriton, se tė kam shoqe tė mirė e tė menqur shumė.
Dėshiroj qė tė na bėjsh e shumė e shumė postime tjera tė vlefshme.

Gentiana
28-09-04, 12:57
Murgesha te flm per keto fjal. te pershendes me nje Mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuq.... :wink:

turisti
28-09-04, 21:30
:P Gentiana e nderuar,
Me gezon fakti se i ke bere 4x 1000 postime,dhe qe gjindesh para meje,sepse.....hahahahahahaha.Te deshiroj edhe 100 here me shume qe te na gezojsh si deri me sot.
Rezultatet e arritura me gezojne,besom.
Te pershendes me deshirat me te perzemerta dhe drejtuara kah suksesi.
TURISTI. :P

Gentiani
28-09-04, 21:38
4000 shkrime arrite ti bėsh! more nga sa vehta po shkruanī me njė Nickname se e pamundur ėshtė tė arritet kjo :lol: :lol: :lol:

unė vehtė i shtati duke shkruar me tė njėjtin Nick e nuk ėshtė punė 400 me i postuar :wink: :lol: :lol:

Urime Gentiana pėr postimin e mbi 4000 dhe tė shkruash edhe mė shumė!

Gentiana
29-09-04, 13:00
:P Gentiana e nderuar,
Me gezon fakti se i ke bere 4x 1000 postime,dhe qe gjindesh para meje,sepse.....hahahahahahaha.Te deshiroj edhe 100 here me shume qe te na gezojsh si deri me sot.
Rezultatet e arritura me gezojne,besom.
Te pershendes me deshirat me te perzemerta dhe drejtuara kah suksesi.
TURISTI. :P

Turisti te flm.
Gjdo te mire edhe ty te uroj, dhe te na i besh shum e shum shkrime, dhe po ashtu shpejt... :wink:

Gentiana
29-09-04, 13:03
4000 shkrime arrite ti bėsh! more nga sa vehta po shkruanī me njė Nickname se e pamundur ėshtė tė arritet kjo :lol: :lol: :lol:

unė vehtė i shtati duke shkruar me tė njėjtin Nick e nuk ėshtė punė 400 me i postuar :wink: :lol: :lol:

Urime Gentiana pėr postimin e mbi 4000 dhe tė shkruash edhe mė shumė!

Qy qy,Genti qka nuk i ke 40-50 vet duke shkruar me nje nickname nuk ke nreq asgje. keshtu qe gjej edhe do njerez, e ndoshta shumohen kto shkrime tua.:wink:
Flm per urimet
Gjdo te mire.

Genta

ShEjToNkA
29-09-04, 23:55
Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Gentiana
29-09-04, 23:57
heeeeeeeeeeeeee moooooooooooj, qka te miren te gjet tash???? :shock: :shock: :shock:

ShEjToNkA
29-09-04, 23:59
Kurgjaaaaaaaaaaaaaaaaaa mojj qy po mos piskat se na tranove
vetėm desha me tė pėrshndet dhe mė tė uru pėr tėrė kėto shkrime tė bukura ,duke tė dėshiruar edhe shumė e shumė tė tjra si kėto derimė tani.

Ok loqkuuuuuuummmmmmmmmmm :twisted: tė pėrshndes me njė mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

turisti
30-09-04, 00:02
:P Gentiana e nderuar,
Me gezon fakti se i ke bere 4x 1000 postime,dhe qe gjindesh para meje,sepse.....hahahahahahaha.Te deshiroj edhe 100 here me shume qe te na gezojsh si deri me sot.
Rezultatet e arritura me gezojne,besom.
Te pershendes me deshirat me te perzemerta dhe drejtuara kah suksesi.
TURISTI. :P

Turisti te flm.
Gjdo te mire edhe ty te uroj, dhe te na i besh shum e shum shkrime, dhe po ashtu shpejt... :wink:
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

lazdrani
30-09-04, 11:19
Genta edhe ty te pershendes dhe urime mbi 4000 postime tuja te bukura :wink:

Gentiana
30-09-04, 15:40
Kurgjaaaaaaaaaaaaaaaaaa mojj qy po mos piskat se na tranove
vetėm desha me tė pėrshndet dhe mė tė uru pėr tėrė kėto shkrime tė bukura ,duke tė dėshiruar edhe shumė e shumė tė tjra si kėto derimė tani.

Ok loqkuuuuuuummmmmmmmmmm :twisted: tė pėrshndes me njė mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

Loqkum te flm per urim, edhe un te uroj gjdo te mire, dhe nje mpuuuuuuuuq ne Faqe....
E per piskame: Me ke mesuar ti.... :wink:

Gentiana
30-09-04, 15:41
Genta edhe ty te pershendes dhe urime mbi 4000 postime tuja te bukura :wink:

Lazdran te flm shum, gjithashtu uroj qe edhe ti te na i besh shum e shum shkrime tjera.

livoreka bicio
30-09-04, 18:54
GENTA TE PERSHENDES DHE TE UROJ KALIMIN E 4000 POSTIMEVE TE TUA.

Artan_9
01-10-04, 19:42
Urime urime urime genta 4000 postime po thojn ket edhe un po them :wink:

Barbaroza
03-10-04, 15:32
Momentalisht po e pershendes Genten qe me beri ta leshoje cam se e paska marre malli te me shohe :)

Gentiana
03-10-04, 15:40
Momentalisht po e pershendes Genten qe me beri ta leshoje cam se e paska marre malli te me shohe :)

:lol: :lol: :lol: Edhe un te pershendes ty, me nje mpuuuuq. :wink:

Artan_9
08-10-04, 13:32
genta te uroj sherim sa me te shpejt :cry: :cry: :cry: :cry:

livoreka bicio
09-10-04, 11:37
GENTA TE PERSHENDES SHUM, DHE TE UROJ 1 VJETORIN E ANTARESIS NE DARDANI. NIASHTU TE UROJ SUKSESE EDHE NE VITET E ARDHSHME,SI NE DARDANI POR EDHE NE JET PRIVATE. :wink: :wink: :wink:

Gentiana
09-10-04, 11:45
GENTA TE PERSHENDES SHUM, DHE TE UROJ 1 VJETORIN E ANTARESIS NE DARDANI. NIASHTU TE UROJ SUKSESE EDHE NE VITET E ARDHSHME,SI NE DARDANI POR EDHE NE JET PRIVATE. :wink: :wink: :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: Wow Livoreka, as nuk e kam verejt qe sot qenka 1vjetori. Te flm shuuuuuuuuuuuum qe e paske verejt ti per mua. :wink: Dhe te flm per urimet tua.
Wow, po dashke te bej nje party!! :roll: :roll: :wink:

livoreka bicio
09-10-04, 11:48
GENTA TE PERSHENDES SHUM, DHE TE UROJ 1 VJETORIN E ANTARESIS NE DARDANI. NIASHTU TE UROJ SUKSESE EDHE NE VITET E ARDHSHME,SI NE DARDANI POR EDHE NE JET PRIVATE. :wink: :wink: :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock: Wow Livoreka, as nuk e kam verejt qe sot qenka 1vjetori. Te flm shuuuuuuuuuuuum qe e paske verejt ti per mua. :wink: Dhe te flm per urimet tua.
Wow, po dashke te bej nje party!! :roll: :roll: :wink:GENTA DUHESH TE TA OFROSH KAFFE NE KAFEN E BARBAROZES TE GJITHVE.HA,HA,HA, :wink:

aferdita
09-10-04, 17:02
Genta http://instagiber.net/smiliesdotcom/otn/angels/engel.gifsüsse urime 1Njevjetorin dhe me sa me shume shkrime te uroj

Gentiana
09-10-04, 17:36
Aferdita, te flm shum süsse. Gjdo te mire ty, dhe shum e shum shkrime tjera te na i bejsh edhe ti, keshtu te bukura si deri me tani...

IHDL

turisti
09-10-04, 17:56
Gentiana e nderuar,
Urime per 1 vjetorin ne DARDANI. Te deshiroj qe shendeti,dashuria,lumturia,harmonia dhe vullneti ta ndjekin rrugen e ndertuar ketu ne DARDANI dhe qe te jen hija besnike ne jeten tende private.

TURISTI

Kercovari
09-10-04, 21:26
Genta.
"Liria jone mbaron aty ku fillon ajo e tjetrit"
Mendimi i Juaj dhe liria e te shprehurit ne dardania forim,na dha kurajo edhe neve te kapercejme barierat e kahmotshme kure ishte e pamundur te krijosh shoqeri ne relacinonin,femer -mashkull.
Cmoje larte intelektin dhe zgjuarsin e femres shqipetare ku nuk mungoni edhe Ju e nderuara Gentijana.
Fati,le te jete brenga me e madhe per ju.
Kercovari.

Gentiana
10-10-04, 00:13
Gentiana e nderuar,
Urime per 1 vjetorin ne DARDANI. Te deshiroj qe shendeti,dashuria,lumturia,harmonia dhe vullneti ta ndjekin rrugen e ndertuar ketu ne DARDANI dhe qe te jen hija besnike ne jeten tende private.

TURISTI


Turisti te flm shum per keto urime, gjithashtu edhe un te deshiroj gjdo te mire ne jeten tende, dhe vetem fat e lumturi.

Genta

Gentiana
10-10-04, 00:19
Genta.
"Liria jone mbaron aty ku fillon ajo e tjetrit"
Mendimi i Juaj dhe liria e te shprehurit ne dardania forim,na dha kurajo edhe neve te kapercejme barierat e kahmotshme kure ishte e pamundur te krijosh shoqeri ne relacinonin,femer -mashkull.
Cmoje larte intelektin dhe zgjuarsin e femres shqipetare ku nuk mungoni edhe Ju e nderuara Gentijana.
Fati,le te jete brenga me e madhe per ju.
Kercovari.

Kercovari Ju flm per keto fjal te bukura, dhe per urimet e juaja. esht vertet kenaqesi te jesh ne nje shoqeri siq esht kjo e dardanies, ku po thuajse te gjith jan te mire, dhe te gjith i respektoj! Edhe un ju deshiroj gjdo te mire dhe vetem lumturi te ket jeta e juaj.

Genta

ShEjToNkA
10-10-04, 00:20
Genta , sis tė uroi njė vjetorin e antarsimit nė kėtė parti politike upsssss :oops: desha tė themė nė forumin Dardania.
Vėrtet pa Ty ,ky forum s'do e kishte hijeshin tė cilėn ka sot. Vėrtet jeni njė antare fantastike dhe shumė simaptike, tė pėrgėzoi pėr shkrimet e juaja , dhe tė dėshiroi edhe shumė shkrime tė tjera me vite tė tėra.
Duke tė dėshiruargjithė tė miartė tė pėrshndes!


Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sissssssssss , urimeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink:

Gentiana
10-10-04, 00:26
Genta , sis tė uroi njė vjetorin e antarsimit nė kėtė parti politike upsssss :oops: desha tė themė nė forumin Dardania.
Vėrtet pa Ty ,ky forum s'do e kishte hijeshin tė cilėn ka sot. Vėrtet jeni njė antare fantastike dhe shumė simaptike, tė pėrgėzoi pėr shkrimet e juaja , dhe tė dėshiroi edhe shumė shkrime tė tjera me vite tė tėra.
Duke tė dėshiruargjithė tė miartė tė pėrshndes!


Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sissssssssss , urimeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink:

Duke lexuar ket shkrim ne fillim mendova, wowwwwww shejtonka duke mos bertitur, hera e par qe po ndodh kjo, po ne fund prap se prap tu piskat! :twisted: Pak shaka.
Loqkum te flm per urim, dhe keto fjal qe paske shkruar per mu!, e meriton nje mpuqqqqqq.
Shejtonka edhe ty gjdo te mire dhe vetem e mira te percjellt gjith.
Te kam loqkum.

Genta

turisti
10-10-04, 00:33
Gentiana e nderuar,
Urime per 1 vjetorin ne DARDANI. Te deshiroj qe shendeti,dashuria,lumturia,harmonia dhe vullneti ta ndjekin rrugen e ndertuar ketu ne DARDANI dhe qe te jen hija besnike ne jeten tende private.

TURISTI


Turisti te flm shum per keto urime, gjithashtu edhe un te deshiroj gjdo te mire ne jeten tende, dhe vetem fat e lumturi.

Genta

Falenderit Genta.
Te pershendes. :P

Murgesha
10-10-04, 12:26
Genta loqkum tė uroj lindjen, rritjen dhe triumfinė tėnd nė Forumin Dardan. U bafsh 100 vjeē duke na shkruar fjalė tė bukura e magjepse.
Tė dėshiron motrushja jote.

Gentiana
10-10-04, 12:31
Genta loqkum tė uroj lindjen, rritjen dhe triumfinė tėnd nė Forumin Dardan. U bafsh 100 vjeē duke na shkruar fjalė tė bukura e magjepse.
Tė dėshiron motrushja jote.

Flm Motrushe. 100vjet bashk me ty! :wink:
Gjdo te mire, dhe nje mpuuuuuuuuq, nga un Genta

Seari
12-10-04, 10:37
Genta urime per 1000 postime megjithse jam antar i ri po e shoh qe koke shume e popullarizune aaa veq vazhdo qeshtu

Murgesha
12-10-04, 11:00
Genta urime per 1000 postime megjithse jam antar i ri po e shoh qe koke shume e popullarizune aaa veq vazhdo qeshtu

Tung tung Seari, edhe pse qeke anetar i ri te pergezoj se paske dite te hudhesh drejt e ne shenje.
Vertet eshte e popullarizuar Gentiana e forumit Tone.

Barbaroza
12-10-04, 13:58
Genta zemer,urime edhe nga une 1 vjetori i anetaresimit tend ne Dardani. :wink:

Naki
12-10-04, 21:05
Anetarja dhe moderatorja simpatike e forumit ka pushtuar respektin e shume anetareve te forumit,ju pergezoje per nje vjetorin e anetaresimit.
Mire mbeteshi ku do qe te jeni.
me shume respekt Naki

vushtrria
13-10-04, 07:23
gentiana urime urime nje vjetori i antaresimit ne forumin dardania,me te vertet keni ber shum per ket vit genta,ta shofim viti i dyt qfar te reja na sjell nga ju ,une mendoi se ju jeni nje energji dhe presim nga ju edhe me shum, gentiana je nje moderatore e shkelqyeshme.ju pershendet vushtrrriu :lol: :lol:

Gentiana
13-10-04, 13:18
Genta urime per 1000 postime megjithse jam antar i ri po e shoh qe koke shume e popullarizune aaa veq vazhdo qeshtu

Seari, flm per urime. Te uroj mir se ardhjen ne ket forum.
Kurse per popullaritet, hmm, flm.

Gentiana
13-10-04, 13:20
Genta zemer,urime edhe nga une 1 vjetori i anetaresimit tend ne Dardani. :wink:

Barbaroza zemer, flm per urime. Nje mpuq, dhe dite te kendshme ku do qe te jesh.

Genta

Gentiana
13-10-04, 13:23
Anetarja dhe moderatorja simpatike e forumit ka pushtuar respektin e shume anetareve te forumit,ju pergezoje per nje vjetorin e anetaresimit.
Mire mbeteshi ku do qe te jeni.
me shume respekt Naki

Naki ju flm! Gjdo te mire dhe veq te mira ju uroj. Dite te kendshme.

Genta

Gentiana
13-10-04, 13:28
gentiana urime urime nje vjetori i antaresimit ne forumin dardania,me te vertet keni ber shum per ket vit genta,ta shofim viti i dyt qfar te reja na sjell nga ju ,une mendoi se ju jeni nje energji dhe presim nga ju edhe me shum, gentiana je nje moderatore e shkelqyeshme.ju pershendet vushtrrriu :lol: :lol:

Vushtrria ju flm! Esht kenaqesi te shkruar me anetar siq jeni ju!

Ju pershendet Genta

Gentiani
24-10-04, 22:23
Gentės pėrshėndetje tė Madhe! po na ka humbur krejtė kohėve tė fundit, e as te kafja e forumit nuk po paraqitet mė :lol: :wink:

Barbaroza
25-10-04, 09:42
Gentės pėrshėndetje tė Madhe! po na ka humbur krejtė kohėve tė fundit, e as te kafja e forumit nuk po paraqitet mė :lol: :wink:

Genti,Genta ka diqka shume me te rendesishme se forumi tash.Besoj se po knaqet shume.
Edhe une e pershendes dhe i uroj dite te bukura!

ShEjToNkA
25-10-04, 21:19
Genta sis, e di se ke arsyje qė po mungon nė forum, por ta dishė se mungesa e juajė e ka zbehė kėtė forum!!
Tė pėrshndes shumė dhe tė dėshiroi gjithė tė miratė, kalofsh sic ėshtė mė sė miri!!

Pasha mamin kujtė mos ,mua po shumė bile sidomos grindjet qė kemi :wink: Njė mpuqqqqqqqqqqqqqqq specilė nga unė!

Honesty^uk.
25-10-04, 21:58
Pershendetje per ju simpatia e forumit tone,
ditet e lumtura qe po kaloni keto dite, mos pacin te mbaruar ne jeten tuaj

Honesty

Gentiana
25-10-04, 22:25
Barbaroza, Genti, Shejtonka dhe Hoensty Ju flm per keto pershendetje.
Edhe un ju pershendes dhe ju uroj gjdo te mire

Genta

Urata
26-10-04, 14:36
Gentiana, je si shpirte .......
Lum Gentiani per ty.....

t'pershendes dhe t'respektoj shume une Urata!

Gentiana
26-10-04, 15:29
Urata, je si yll :wink: flm per ket pershendetje. Edhe un te pershendes dhe te uroj nje dite te kendshme!
Me respekt
Genta

turisti
26-10-04, 15:34
Edhe une i bashkangjitna pershendetjeve.

TURISTI

Gentiani
26-10-04, 17:58
Gentiana, je si shpirte .......
Lum Gentiani per ty.....

t'pershendes dhe t'respektoj shume une Urata!

Tė falemnderit shumė Urata, qė po e rrespekton Gentėn time...
Pa tė nuk kam tė gjallė unė... :lol: :lol:

E edhe unė po afrohem pėrskaj Gentės dhe ta pėrshėndesė :lol:

Kaltrushi
27-10-04, 13:57
Kur pershendet Gentiana jam gjitheqysh edhe une aty. Pra pershendetje shum shum shum shum nga une. :wink:

Gentiana
27-10-04, 15:31
Gentiana, je si shpirte .......
Lum Gentiani per ty.....

t'pershendes dhe t'respektoj shume une Urata!

Tė falemnderit shumė Urata, qė po e rrespekton Gentėn time...
Pa tė nuk kam tė gjallė unė... :lol: :lol:

E edhe unė po afrohem pėrskaj Gentės dhe ta pėrshėndesė :lol:

Genti, te flm per ket pershendetje, edhe un te pershendes me nje Mpuuuuuuuuuuq :oops:
Genta

Gentiana
27-10-04, 15:33
Kur pershendet Gentiana jam gjitheqysh edhe une aty. Pra pershendetje shum shum shum shum nga une. :wink:

Kaltrushi te flm per pershendetjet tua, edhe un te pershendes ty shum shum shum.

Mbremje te kendshme


Genta

Gentiani
27-10-04, 18:58
Gentiana, erdha unė tė tė pėrshėndes edhe njėherė http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/059.gif

Barbaroza
27-10-04, 19:01
Po i pershendes edhe une Genten dhe Gentianin. :)

Urata
27-10-04, 23:34
Po i pershendes edhe une Genten dhe Gentianin. :)


Me fal a!!! Ketu pershendet vetem GENTIANA ........

Edhe njehere e pershendes pellumbin e bardhe Genta!

blusky
28-10-04, 04:09
Gentiana,pėrshendetje te sinqerta,qfare edhe i meriton.

Gjebraili
28-10-04, 10:12
Gentiana, je si shpirte .......
Lum Gentiani per ty.....

t'pershendes dhe t'respektoj shume une Urata!


Heheheh, hajt bre edhe une ta pershendes ket SHPIRTIN e Gentianit, hahahahahahahahahahaha

Pershendetje ooooooooo shpirti i Gentianit, hahahahahahahahaha :) :)
Nje te rame e dy te mytme, heheheh, Gentiani ne kofte Bektesh, e merr vesh se edhe ATE e kam pershendet :) :lol: :lol: :lol: :P :P :P

Nita_ch
28-10-04, 10:20
Gentiana edhe un ju pershendes shum jeni nje vajz e mrekullueshme, vetem vazhdoni :wink:

ShEjToNkA
28-10-04, 10:41
Jo s'banė hiq po i folė kėtu nja dy fjalė edhe unė.
Genta sis tė pėrshndes shumė shumė shumė e din ti sa shumė,pasha mamin je shumė e mirė ,ama e din ti pas kujtė :evil:
Genta ,njė pėrshndetje tė madhe ta dėrgona kundėrshtrja asi mikja e juaj Shejtonka!

adrioni
28-10-04, 12:53
Greetings honey..... :wink:

Tomori
30-10-04, 18:09
-Gentiana, urime per nje vjetorin, te uroj ne te ardhmen sukses ne jete, dhe argetim te kendshem ne forumin e dardanis,,,,tungji e respektuara Gentijana :wink:

PAOLINA
30-10-04, 18:24
Hiiiii

Me qene se jam anetare me e re ne kete forum ju PRSH te gjithve.
Me ne fund vendosa qe edhe une te regjistrihem se shume me pelqejn tema ne pergjithsi...... :)

JeNi CoOl..........

CiaOOOO

vushtrria
30-10-04, 20:09
gentiana dhe gentiani ju pershendes shum nga friburgu :lol: :lol: :lol:

Gentiana
31-10-04, 17:00
Vushtrria flm per pershendetje.

Edhe un e pershendes Gentin! :oops: :wink:

aferdita
31-10-04, 22:54
Genta süsse,te pershendes kudo qe je dhe te uroj fat dhe lumturi ne jete :wink:

HDL aferdita

Murgesha
01-11-04, 09:32
Genta qaf-qaf loqkum. :wink:

lazdrani
15-11-04, 15:53
Hajde me shuplaka moj me shuplaka, se kjo Genta jone na i mbushei 5000 copa shrime :wink: Gentiana Bravo :wink: Lazdrani :P

Murgesha
15-11-04, 20:19
Gentiana, 5000 shkrime, i bane nė Dardani.
Tė uroj shumė sis, me dėshirė qė tė na shkruajsh edhe numėr tė madh tė shkrimeve tė bukura si gjer mė tani.
Mpuuuuuuuuuuuuuuuuq loqkum.

ShEjToNkA
15-11-04, 22:20
Kalova kėndej pari dhe thashė ta urojė Gentėn, pėr mbi 5000 shkrimet e saj. Pse be Genta, s'durove edhe nojė ditė me mungu kėtu pari qyy :evil: se mirė kemi qenė edhe pa ty( o pata qejf me t'u afru nė shkrime se jo pėr tjetėr, se tybe mė ke mungu shuumė ama inati m'u shprehė se:wink: )?!
Genta , vetė prania e juaj nė kėtė forum me shkrimet e juaja i jap njė simpati tė veqantė kėti forumi.Ku pa ty s'do ta kishte kėtė veqanti asesi!
Tė pėrshėndes dhe tė dėshirojė edhe shuumė e shumė shkrime si kėto gjerė mė tani!
Edhe mpuqqqqqqq aaaa ???!! Ok pra ,njė mupqqqqqq enkas pėr ty sisssssssssss

Maca
15-11-04, 23:20
GENTA...
U
R
I
M
E
*************5 0 0 0************* postimet*********3

Mos ndrysho nje lutje... :wink:

Te pershendes nga xemla...

lazdrani
16-11-04, 12:40
Mbreteresha Simpatike Urime :wink:

turisti
16-11-04, 17:15
Gentiana e nderuar,gjevahiret me :P 5000 :P postime ,shkelqejne specifik. Te deshiroj shendet,shume postime te mira si deri me sot dhe realizimin e te gjitha deshirave .

Me respekt,TURISTI.

Naki
16-11-04, 17:37
Ju jeni nje suprize e veqante e forumit dardan,gjithmone e hareshme,e kujdeseshme ,interaktive ne komunikim.
Gentiana, urime urime per 5000 postime
Naki[/quote][/quote]

Gentiana
16-11-04, 18:11
Gentiana, 5000 shkrime, i bane nė Dardani.
Tė uroj shumė sis, me dėshirė qė tė na shkruajsh edhe numėr tė madh tė shkrimeve tė bukura si gjer mė tani.
Mpuuuuuuuuuuuuuuuuq loqkum.
Murgesha te flm shum per keto urime. Nje mbremje te kendshme.

Genta

Gentiana
16-11-04, 18:18
Kalova kėndej pari dhe thashė ta urojė Gentėn, pėr mbi 5000 shkrimet e saj. Pse be Genta, s'durove edhe nojė ditė me mungu kėtu pari qyy :evil: se mirė kemi qenė edhe pa ty( o pata qejf me t'u afru nė shkrime se jo pėr tjetėr, se tybe mė ke mungu shuumė ama inati m'u shprehė se:wink: )?!
Genta , vetė prania e juaj nė kėtė forum me shkrimet e juaja i jap njė simpati tė veqantė kėti forumi.Ku pa ty s'do ta kishte kėtė veqanti asesi!
Tė pėrshėndes dhe tė dėshirojė edhe shuumė e shumė shkrime si kėto gjerė mė tani!
Edhe mpuqqqqqqq aaaa ???!! Ok pra ,njė mupqqqqqq enkas pėr ty sisssssssssss

Shejtonka te flm per ket urim dhe per keto fjal te bukura qe paske shkruar per mua.
Loqkum te uroj nje mbremje te kendshme, dhe nje Mpuuuuuuuuuuuq edhe un ty!!

Gentiana
16-11-04, 18:22
GENTA...
U
R
I
M
E
*************5 0 0 0************* postimet*********3

Mos ndrysho nje lutje... :wink:

Te pershendes nga xemla...

Maca te flm edhe ty, do te mundohem te mos ndryshoj, mbase ma bere ket lutje kaq te mire, ateher asesi :twisted: :wink:
mbremje te kendshme.

Genta

faton hasani
16-11-04, 18:22
a ka mundesi te njihem me ty?
fatoni

Gentiana
16-11-04, 18:27
Gentiana e nderuar,gjevahiret me :P 5000 :P postime ,shkelqejne specifik. Te deshiroj shendet,shume postime te mira si deri me sot dhe realizimin e te gjitha deshirave .

Me respekt,TURISTI.


Turisti flm per keto fjal.
Edhe une ty te deshiroj ēdo te mire, dhe plotesim i te gjithave deshirave qe i ke. Fat dhe lumturi te kesh gjith ne jeten tende.

Genta

Gentiani
16-11-04, 18:50
Genta urime pėr postimet e mbi 5000-ta dhe tė vazhdosh edhe shumė e shumė postime tjera se Murgesha 6000 copa i kishte postuar. Kurgjė nuk ėshtė kjo punė, nėse nuk ja kalon Murgeshės. E pashė qė e kishin uruar, por mė erdhi inati e nuk ua urova hiē :wink: :lol: :lol: :lol:

Gentiani :lol:

turisti
17-11-04, 00:07
Genta shkrujti:

Turisti flm per keto fjal.
Edhe une ty te deshiroj ēdo te mire, dhe plotesim i te gjithave deshirave qe i ke. Fat dhe lumturi te kesh gjith ne jeten tende.

Genta

Faleminderit. Shpresoj se ne jeten tende nuk do te shpetosh kurrė prej te mirave,hahahaha.

Gjithmone me respekt dhe nderime,TURISTI.

MemphiSx
17-11-04, 00:15
Genta Urime 5000 vjetori i Lindjes Ops 5000 shkrimet tuja qe jan secili shkrime me i mir si tjetri
Sa ti ben 10.000 shkrime Forumi i Dardanis Do ta lidh nje Penzion simbolik :D

Gentiana
17-11-04, 13:27
Ju jeni nje suprize e veqante e forumit dardan,gjithmone e hareshme,e kujdeseshme ,interaktive ne komunikim.
Gentiana, urime urime per 5000 postime
Naki[/quote][/quote]
Naki te flm edhe ty, dhe nje dite te kendshme, ku do qofsh!!

Gentiana
17-11-04, 13:27
a ka mundesi te njihem me ty?
fatoni

:roll: :roll: :roll: :?

Gentiana
17-11-04, 13:29
Genta urime pėr postimet e mbi 5000-ta dhe tė vazhdosh edhe shumė e shumė postime tjera se Murgesha 6000 copa i kishte postuar. Kurgjė nuk ėshtė kjo punė, nėse nuk ja kalon Murgeshės. E pashė qė e kishin uruar, por mė erdhi inati e nuk ua urova hiē :wink: :lol: :lol: :lol:

Gentiani :lol:

Genti, Murgeshes nuk ja kalon kush leht, keshtu qe shans te vogel shoh aty,siq thua ti. Sidoqoft, te flm edhe ty, te uroj nje dite te kendshme, me nje mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuq te embel... :oops: :wink:

Barbaroza
17-11-04, 13:43
Genta loqkum,me fal qe qenkam vonuar per te te uruar,besoj se nuk eshte vone as tash.Shume urime per postimet e tua perplot emblesi!

Gentiana
17-11-04, 13:48
Genta loqkum,me fal qe qenkam vonuar per te te uruar,besoj se nuk eshte vone as tash.Shume urime per postimet e tua perplot emblesi!

Barbaroza loqkum, flm shum. Nuk ka problem qe je vonuar,me mire von se hiq :wink:
Te uroj nje dite te kendshme dhe plot surpriza (kuptohet te mira).

Genta

Mafiozi
17-11-04, 14:19
Urime, urime edhe shum urime Gentiana, per postimet e tua te embla
e te sinqerta, perher me nje pik hajgare....

E nderuara Genta te pershendes dhe te uroj momente te lumtur :P :arrow:

Me shum respekt :wink:

Mafiozi
20-11-04, 20:28
Prej qe jam ne forum, perher shum simpatike, me respekt,
me biseda interesante, me shaka te embla, dhe shum momente
te lumtur nga ti Gentiana.

Meriton pershendetje te forta me gjith zemer nga ana ime. :P
Te uroj gjith te mirat ne jet :P

8)

Gentiana
21-11-04, 19:03
Prej qe jam ne forum, perher shum simpatike, me respekt,
me biseda interesante, me shaka te embla, dhe shum momente
te lumtur nga ti Gentiana.

Meriton pershendetje te forta me gjith zemer nga ana ime. :P
Te uroj gjith te mirat ne jet :P

8)

Mafiozi flm,gjithashtu te pershendes dhe te uroj mbremje te kendshme dhe jav te qet.


Genta

Barbaroza
21-11-04, 19:07
Gentiana,pershendetje edhe nga une.Veq :arrow:

Mafiozi
21-11-04, 23:29
Prej qe jam ne forum, perher shum simpatike, me respekt,
me biseda interesante, me shaka te embla, dhe shum momente
te lumtur nga ti Gentiana.

Meriton pershendetje te forta me gjith zemer nga ana ime. :P
Te uroj gjith te mirat ne jet :P

8)

Mafiozi flm,gjithashtu te pershendes dhe te uroj mbremje te kendshme dhe jav te qet.


Genta

Thanks Genta :P :P :wink:

Mafiozi
02-12-04, 21:40
:P :P :P :wink:

kemi
05-12-04, 20:48
Urata, je si yll :wink: flm per ket pershendetje. Edhe un te pershendes dhe te uroj nje dite te kendshme!
Me respekt
Genta

Murgesha
18-12-04, 15:14
Urime Genta.
6000 mijė postime.
Meriton njė pushim 6 javor sis. :lol:

Gentiana
18-12-04, 15:22
Urime Genta.
6000 mijė postime.
Meriton njė pushim 6 javor sis. :lol:
po valla e kemi planifiku me Shejtonken qe ajo 5 jave e une 6 jave te bejm pushim per nder te shkrimeve,ti kalojm ne Palma de Mallorka.
Dhe pasi qe Stafi ka vendos ashtu,boll me keqardhje por e pranojm.


PS: kur ti bejsh ti 7000shkrime tybe i meriton 2muaj pushim, ateher shkruajm une dhe Shejtonka edhe per ty. :wink:

Flm Murgesha per urim.

Naki
18-12-04, 15:34
Nje yll qe kujdeset per mikepritje dhe bujari,kete e keni kurorezuar me 6000 postime .
Ju jeni nje suprize e veqante e forumit dardan,gjithmone e hareshme,e kujdeseshme ,interaktive ne komunikim.
Urime Genta,Jame i priviligjuar qe jame ne mesin e njerezve te tille siq jeni ju.

Me nderime Naki

lazdrani
18-12-04, 15:46
Nje yll qe kujdeset per mikepritje dhe bujari,kete e keni kurorezuar me 6000 postime .
Ju jeni nje suprize e veqante e forumit dardan,gjithmone e hareshme,e kujdeseshme ,interaktive ne komunikim.
Urime Genta,Jame i priviligjuar qe jame ne mesin e njerezve te tille siq jeni ju.

Me nderime Naki

Yll Dardane te lumte :wink: HDL Süsse

Mafiozi
18-12-04, 15:46
Urime Genta per 6000 postimet

Me befason qdo dit me shum Genta, shkrimet e tua jan gezim i madh
per mua. Qdo te mir e gjejm ne shkrimet e tua. per mua je

Mreteresha e forumit 8)

Shpresoj shkrime tjera pa kufi ne mesin ton, dhe te uroj qdo te mir
qe deshiron.

Pershendetje te forta dhe speciale per ty Genta. :D
Mafi 8)

PS: Do t'mė mungon shum kur shkon ne pushim :( , ani me ShejtoNken :twisted: :wink:

ShEjToNkA
18-12-04, 15:58
Urime Genta.
6000 mijė postime.
Meriton njė pushim 6 javor sis. :lol:


Wowww Genta njėmendėn meriton njė pushimė. Bile ,bile me qenė e mundur me shėku me Murgeshėn, s'kishė bė prejė sė miri a?! :lol: :lol:
Hajtė sisss vendosni me shkėku se edhe nga unė ,njė javė e keni gratis a!Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Loqkummmmmmm

Kercovari
18-12-04, 16:33
Nje yll qe kujdeset per mikepritje dhe bujari,kete e keni kurorezuar me 6000 postime .
Ju jeni nje suprize e veqante e forumit dardan,gjithmone e hareshme,e kujdeseshme ,interaktive ne komunikim.
Urime Genta,Jame i priviligjuar qe jame ne mesin e njerezve te tille siq jeni ju.

Me nderime Naki
I nderuari Naki
Me lejo qe edhe une te i bashkengjitem ketij urimi te perpiluar me mjeshtri te madhe nga ju,drejtuar kesaj Zonje te madhe Dardane.
Une do te shtoja vetem: Te dhashte zoti cka te do zemra Genta e nderuar.

Murgesha
18-12-04, 16:36
Urime Genta.
6000 mijė postime.
Meriton njė pushim 6 javor sis. :lol:
po valla e kemi planifiku me Shejtonken qe ajo 5 jave e une 6 jave te bejm pushim per nder te shkrimeve,ti kalojm ne Palma de Mallorka.
Dhe pasi qe Stafi ka vendos ashtu,boll me keqardhje por e pranojm.


PS: kur ti bejsh ti 7000shkrime tybe i meriton 2muaj pushim, ateher shkruajm une dhe Shejtonka edhe per ty. :wink:

Flm Murgesha per urim.


O pasha mamin, e di se ke njė zemėr tė artė.
Dhe unė do tė pranoj me kėnaqėsi. Se vėrtet kam nevojė pėr pushim. :wink: :lol:

Gentiani
18-12-04, 16:44
Genta urime pėr postimet e mbi 5000-ta dhe tė vazhdosh edhe shumė e shumė postime tjera se Murgesha 6000 copa i kishte postuar. Kurgjė nuk ėshtė kjo punė, nėse nuk ja kalon Murgeshės. E pashė qė e kishin uruar, por mė erdhi inati e nuk ua urova hiē :wink: :lol: :lol: :lol:

Gentiani :lol:

Genti, Murgeshes nuk ja kalon kush leht, keshtu qe shans te vogel shoh aty,siq thua ti. Sidoqoft, te flm edhe ty, te uroj nje dite te kendshme, me nje mpuuuuuuuuuuuuuuuuuuq te embel... :oops: :wink:


U ktheva edhe njėherė kėtu nga fillimi i faqes ta vazhdojė :lol: :lol: :wink:

Urime Genta pėr 6000 postimet nė Forum e edhe pėr pushim pas kėtyre 6000 shkresava ju mjafton deri pas vitit tė ri.

Jam menduar qė t`ua jap passwordin atyre qė kanė shumė shkresa dhe tė shkruajnė edhe pėr mua ta pėrmirėsoj rangun nė listė :lol: :lol:

livoreka bicio
18-12-04, 16:57
GENTAIANA DHE UNE TE PERSHENDES, DHE TE UROJE TEJKALIMIN E 6000 POSTIMEVE TE TUA QE I KE ARRITURE NE KETE FORUME... TE UROJE GJDO TE MIRE NE JETEN TENDE PRIVATE, DHE NE DARDANI ARGETIM DHE DISPONIME SA ME SHUME.... DUKE MOS I MUNGUARE RRESPEKTITE DHE SINQERITETITE NDAJE TEJE MBETESH E PERSHENDETURE GJDO HERE NGA ANA E IME... :wink:


LIVOREKA. :wink:

turisti
18-12-04, 17:05
Genta e nderuar,

Urime :P 6000 :P postime me deshire qe shendeti dhe lumturia behen percjellesat e tu te pa ndare.


Me respekt,TURISTI.

mickoja
18-12-04, 17:52
op op urime loqki per postimet tua je ma e mira beso..vetum ne kohen e fundit nuk po me premton koha ti lexoj shkrimet ...mpuqq :P

Barbaroza
18-12-04, 18:33
Gentushe,urime.Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. :P :P :P

Gentiana
19-12-04, 15:47
Nje yll qe kujdeset per mikepritje dhe bujari,kete e keni kurorezuar me 6000 postime .
Ju jeni nje suprize e veqante e forumit dardan,gjithmone e hareshme,e kujdeseshme ,interaktive ne komunikim.
Urime Genta,Jame i priviligjuar qe jame ne mesin e njerezve te tille siq jeni ju.

Me nderime Naki

Naki ju flm per komplimente dhe per urim. Esht vertet kenaqesi te komunikon njeriu me njerez siq jeni ju.
ēdo te mire per ju dhe nje jave te qet ju uroj.

Genta

Gentiana
19-12-04, 15:48
Nje yll qe kujdeset per mikepritje dhe bujari,kete e keni kurorezuar me 6000 postime .
Ju jeni nje suprize e veqante e forumit dardan,gjithmone e hareshme,e kujdeseshme ,interaktive ne komunikim.
Urime Genta,Jame i priviligjuar qe jame ne mesin e njerezve te tille siq jeni ju.

Me nderime Naki

Yll Dardane te lumte :wink: HDL Süsse

Lazdran te flm. IDA. Te fala i ben Zemrushes tende, dhe qaste te kendshme me te.

Genta

Gentiana
19-12-04, 15:51
Urime Genta per 6000 postimet

Me befason qdo dit me shum Genta, shkrimet e tua jan gezim i madh
per mua. Qdo te mir e gjejm ne shkrimet e tua. per mua je

Mreteresha e forumit 8)

Shpresoj shkrime tjera pa kufi ne mesin ton, dhe te uroj qdo te mir
qe deshiron.

Pershendetje te forta dhe speciale per ty Genta. :D
Mafi 8)

PS: Do t'mė mungon shum kur shkon ne pushim :( , ani me ShejtoNken :twisted: :wink:

Mafi te flm edhe ty. Esht vertet kenaqesi te shkruash me njerez te till.
Per Mbreteresha e forumit,ishalla nuk te ka ndegju Murgesha se vaj halli per ty. :wink:
Per Pushim me shejtonken, besoj se do te kalojm shum mire (ose se paku me mire se ne forum). :wink:
Te flm edhe nje her, dhe dite te kendshme te uroj.

Genta

Gentiana
19-12-04, 15:52
Urime Genta.
6000 mijė postime.
Meriton njė pushim 6 javor sis. :lol:


Wowww Genta njėmendėn meriton njė pushimė. Bile ,bile me qenė e mundur me shėku me Murgeshėn, s'kishė bė prejė sė miri a?! :lol: :lol:
Hajtė sisss vendosni me shkėku se edhe nga unė ,njė javė e keni gratis a!Urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Loqkummmmmmm
:twisted: :twisted: :twisted:
Te flm Loqkum shuuuuuuum.

Por dije se pa ty, kemben nuk e luaj,e ti si te duash. :wink:

Gentiana
19-12-04, 15:54
Nje yll qe kujdeset per mikepritje dhe bujari,kete e keni kurorezuar me 6000 postime .
Ju jeni nje suprize e veqante e forumit dardan,gjithmone e hareshme,e kujdeseshme ,interaktive ne komunikim.
Urime Genta,Jame i priviligjuar qe jame ne mesin e njerezve te tille siq jeni ju.

Me nderime Naki
I nderuari Naki
Me lejo qe edhe une te i bashkengjitem ketij urimi te perpiluar me mjeshtri te madhe nga ju,drejtuar kesaj Zonje te madhe Dardane.
Une do te shtoja vetem: Te dhashte zoti cka te do zemra Genta e nderuar.

Ju flm Kerēovari.
Gjithashtu edhe juvet ēdo te mire, dhe te na mbeteni i till siq jeni.

Pershendetje.

Genta

Gentiana
19-12-04, 15:55
O pasha mamin, e di se ke njė zemėr tė artė.
Dhe unė do tė pranoj me kėnaqėsi. Se vėrtet kam nevojė pėr pushim. :wink: :lol:

Tybe une ti dhe Shejtonka ne pushime, merre me mend sa mire do te kalojm. :wink:

Gentiana
19-12-04, 15:59
U ktheva edhe njėherė kėtu nga fillimi i faqes ta vazhdojė :lol: :lol: :wink:

Urime Genta pėr 6000 postimet nė Forum e edhe pėr pushim pas kėtyre 6000 shkresava ju mjafton deri pas vitit tė ri.

Jam menduar qė t`ua jap passwordin atyre qė kanė shumė shkresa dhe tė shkruajnė edhe pėr mua ta pėrmirėsoj rangun nė listė :lol: :lol:

Genti, gati i mberrine edhe ti 1000shkrime, deri ketu esht veshtir, se ateher behen vetvetiu.
Flm dhe ēdo te mire.

Genta

Gentiana
19-12-04, 16:01
GENTAIANA DHE UNE TE PERSHENDES, DHE TE UROJE TEJKALIMIN E 6000 POSTIMEVE TE TUA QE I KE ARRITURE NE KETE FORUME... TE UROJE GJDO TE MIRE NE JETEN TENDE PRIVATE, DHE NE DARDANI ARGETIM DHE DISPONIME SA ME SHUME.... DUKE MOS I MUNGUARE RRESPEKTITE DHE SINQERITETITE NDAJE TEJE MBETESH E PERSHENDETURE GJDO HERE NGA ANA E IME... :wink:


LIVOREKA. :wink:

Genta e nderuar,

Urime Razz 6000 Razz postime me deshire qe shendeti dhe lumturia behen percjellesat e tu te pa ndare.


Me respekt,TURISTI

Livoreka dhe Turist ju flm.
ēdo te mire edhe per juvet.

Genta

Gentiana
19-12-04, 16:03
op op urime loqki per postimet tua je ma e mira beso..vetum ne kohen e fundit nuk po me premton koha ti lexoj shkrimet ...mpuqq :P

Loqki te flm. Shpresoj qe se shpejti te kesh koh me shum, nese jo per ti lexuar (shkrimet e mia) se paku te na shkruash, se me mungon shuuuuuuuuum.

Mpuq loqki edhe ty, e nje dite te kendshme.

Genta

Gentiana
19-12-04, 16:05
Gentushe,urime.Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. :P :P :P

Barbaroza Muahhhhhhhhhhhhhh, flm dhe pershendetje. :wink:

DEA
19-12-04, 16:13
Gentiana jeni e mrekullueshme :wink:

MemphiSx
19-12-04, 16:54
Genta Urime edhe 6000 shkrime t'bukura :)

Po sdi qysh je ka i bon kaq shpejt se :D

Une mezi i bona 1000 copa e u myta tuj shkru e spo m'rriten hiq :D

Te Pershendes :)

PAOLINA
19-12-04, 20:45
WOW BRAVISIMOOOOOOOO WOW

GENTIANA URIMEEEEE DHE PERSHENDETJEEEEEEEEE

:D COOL :D

ShEjToNkA
01-01-05, 05:04
Dėrgonė: ShEjToNkA
Pranon:Gentiana

Gentaaaaaaaaaaaa loqkummmm , tė uroi Vitin e Ri me dėshirė qė ky vitė pėr ju tė sjellė gjithė tė mirat, fat lumturi dhe ato qė ty t'i donė zemra!Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaarrrrrr!!!!!

Mafiozi
01-01-05, 13:58
http://www.kartolina.com/resource/picture/Festa/Viti_i_Ri/1k6b5746bdd4.jpg


Gentiana e dashur, Urime vitin e ri.Me gjith zemer te uroj nje vit me suksese dhe shum gezime.

Lumturia dhe shendeti mbeteshin gjithmon ne ty dhe familjen tende.


Pershedetje te ngrohta

DEA
01-01-05, 22:22
Gentiana schätzen edhe ti ta gezosh kete vit

dr1ta
01-01-05, 22:29
Gezuar, cdo te mire ne jet :wink:

Mafiozi
01-01-05, 23:20
Nje mendim shum te fort e kam ne ket moment per ty Genta.

Pershendetje te veqant me gjith zemer.


:D

livoreka bicio
02-01-05, 00:12
GENTA TE UROJE VITIN E RI 2005 DHE TE UROJE REALIZIME DHE LUMTURI NE KETE VITE. :wink:

aferdita
02-01-05, 00:26
Genta Süsse edhe ty te uroj Vitin e Ri 2005 dhe Surpriza te kendshme ne jete hdl


GEZUAR GEZUAR

Barbaroza
02-01-05, 14:25
Gentiana,prano nje urim te pezemert per ty me rastin e Viti te ri 2005.
Ky vit mbulofte me gezim dhe lumturi jeten tende.

Gezuar 2005!

lazdrani
03-01-05, 12:07
Gezuar vitin e ri 2005 simpatia e forumit :wink:

Gentiani
03-01-05, 12:38
Gentiana!

Gezuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, me dėshirėn qė ky vit tė ju pėrcjellė dhe mbulojė me tė gjitha tė mirat Shėndet, Fat, Suksese dhe Gėzime!

Gentiani! :wink:

vushtrria
03-01-05, 13:59
gentiana GEZUAR VITIN E RI 2005 dhe te gjitha te mirat ne jet e nderuar.

Gentiana
03-01-05, 18:42
Shejtonka, Mafiozi, DEA, Dr1ta dhe Vushtrria ju flm dhe ju uroj ēdo te mire.
Me nderime
Genta

Gentiana
03-01-05, 18:44
Livoreka, Aferdita, Barbaroza, Lazdrani dhe Gentiani ju flm per urimet e juaja,edhe une juvet ju uroj ēdo te mire dhe nje mbremje te kendshme ku do qofshi.

Me nderime
Genta

yllka
05-01-05, 13:06
GENTIANA GEZUAR VITIN 2005 :wink:

Kercovari
05-01-05, 15:35
E Nderuara Genta

Viti 2005 le te jete edhe parajsa i nje kopshti me lule perplot arome dashurije,themeli i shendetit,dhe hapesira nga ku do te dalin edhe sukset qe prisni gjete gjithe jetes,e gjithe kjo te realizuara sipas deshires s`Juaje.
Me respekt Kercovari.

Gentiana
05-01-05, 18:49
GENTIANA GEZUAR VITIN 2005 :wink:

Yllka flm,edhe une ty te uroj ne ket vit gjith te mirat qe ti do Zemra jote.

Genta

Gentiana
05-01-05, 18:52
E Nderuara Genta

Viti 2005 le te jete edhe parajsa i nje kopshti me lule perplot arome dashurije,themeli i shendetit,dhe hapesira nga ku do te dalin edhe sukset qe prisni gjete gjithe jetes,e gjithe kjo te realizuara sipas deshires s`Juaje.
Me respekt Kercovari.

I nderuar,te flm per keto urime.

Edhe une ty te uroj ēdo te mire, lumturi,shendet,dashuri dhe fat ne te gjitha sferat e Jetes. Le te jet ky vit i ri per ju me gjitha ato qe ti do Zemra.

Mbremje te kendshme

Genta

halla e madhe
05-01-05, 18:59
Gentiana_Loqki,te uroje shume te mira ne jete....shume postime nga ti dhe realizime deshirash per ty :!:

Honesty^uk.
08-01-05, 17:36
Pershendetje dhe urime per ju SIMPATIA jone

Enderrat tuaja u befshin realitet brenda ketij viti.

Me respekt
Honesty

Gentiana
09-01-05, 12:30
Gentiana_Loqki,te uroje shume te mira ne jete....shume postime nga ti dhe realizime deshirash per ty :!:

Oj halla e madhe,te flm. Te pershendes edhe une ty,dhe te deshiroj nje dite te kendshme.
Genta

Gentiana
09-01-05, 12:32
Pershendetje dhe urime per ju SIMPATIA jone

Enderrat tuaja u befshin realitet brenda ketij viti.

Me respekt
Honesty

Honesty pershendetje. te flm per urimet tua edhe une ty te deshiroj ēdo te mire.
Shpresoj qe ke kaluar mire ne vendlindje?? (si do te ishte ndryshe)
Te deshiroj nje dite te kendshme.

Genta

Murgesha
12-01-05, 14:16
Genta memzi po pres tė Premten. :lol: Do tė bahem ti atė ditė, e dhuratat tė gjitha do ti marr. :wink:

Barbaroza
13-01-05, 10:19
Genta memzi po pres tė Premten. :lol: Do tė bahem ti atė ditė, e dhuratat tė gjitha do ti marr. :wink:

Hahahahahahahahaaa,o dreqqqqqqqqqqqqqqq,une duke kerkuar tortė per t'ia sjelle Gentes se mendova mos e ka patur datelindjen dje apo sot e u mashtrova keq duke i lexuar postimet e para nje viti,hahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Sidoqofte,po e pres edhe une te premten. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-01-05, 00:16
Tani kur vetėm e ba ditė e Premte 14 Janar po ja nisi e para me urimet pėr ditėlindjen tėnde e nderuara Gentiana.
Urime ditėlindja, me shėndet e lumturi u bafsh 100 vjeqe.
Tani vetėm po tė uroj e nesėr do tė vij me torte.
Ps. Mos harro sot unė jam Genta. :wink:

Arbėri
14-01-05, 00:30
genta, edhe une ta uroj ditelindjen :lol: :lol: :lol: :lol:

I befsh 101 vjete, te lumtura bile :lol: :lol: :lol:

Ciaoooooooo nga Arbėri :lol: :P

Intuita
14-01-05, 00:39
Genta urime ditelindja e nderuar i befsh edhe 100+shume te tjera :)

DEA
14-01-05, 00:41
http://www.kartolina.com/resource/picture/Ditelindje/Per_Djem/1kd10efefc56.jpg

Gentiana
14-01-05, 00:50
Tani kur vetėm e ba ditė e Premte 14 Janar po ja nisi e para me urimet pėr ditėlindjen tėnde e nderuara Gentiana.
Urime ditėlindja, me shėndet e lumturi u bafsh 100 vjeqe.
Tani vetėm po tė uroj e nesėr do tė vij me torte.
Ps. Mos harro sot unė jam Genta. :wink:

Shuuuuuuuuuuum flm Murgesha.
Moj,ne e patem ba ndryshe,te mos jesh ti Genta,por te ti jap te gjitha dhuratat qe i marr?!
Sidoqoft,edhe nje her te flm dhe te uroj edhe une ty ēdo te mire.
Te pershendes me nje Mpuuuuuuuuuuq

Gentiana
14-01-05, 00:51
genta, edhe une ta uroj ditelindjen :lol: :lol: :lol: :lol:

I befsh 101 vjete, te lumtura bile :lol: :lol: :lol:

Ciaoooooooo nga Arbėri :lol: :P

Arbėri flm edhe ty.
Te uroj gjith te mirat.

Genta

Gentiana
14-01-05, 00:53
http://www.kartolina.com/resource/picture/Ditelindje/Per_Djem/1kd10efefc56.jpg

DEA te flm...
ēdo te mire edhe per ty,dhe te ket Jeta jote vetem lumturi.

Genta

ShEjToNkA
14-01-05, 01:29
http://www.mspineapple.com/cards/hbdpink.gif


Urimeeeeee Datėlindjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahttp://www.tateyamaprince.co.jp/New_Folder2/kake.jpg


Tortėn enkas pėr Ditėlindjen tėndė ,e pėrgatita sissssssss.( Me kėnqasin mė tė madhe do e bėja edhe Live e jo vetėm Virtualisht)
Ta gėzofsh kėtė vitė me realizimin e dėshirave qė ti donė zemra!


http://www.kartolina.com/resource/picture/Ditelindje/Per_Vajza/1kdc1d0c2496.jpg


Tė gjitha kėto i pėrciella pėrmes kėsaj Kartoline me kėtė domate tė mrekullueshme :wink: .
Ku , shkėruhėt:

E nderuara dhe e respektuara Genta, kundėrshtarja ,mikja , mė e mira dhe e vėshtira :evil: :wink: ,tė dėshiroi qė ky vitė pėr ju le tė jetė plotėsim i cdo dėshire dhe ralizim i tė gjitha atyre qė ti i dėshironė mė sė shumti nė jetė!
Ta uronė ditėlindjen me dėshirat mė tė sinqerta duke tė dėshiru shumė e shumė ditėlindje tjera. T'i bėfshė edhe Njė Qindė Vite tė lumtura.
Fati dhe Lumturia tė pėrcielltė nė cdo aspekt tė jetė. Suksese ku do nė sfera tė jetės. Me Dashuri ,Lumturi dhe me Gjitha tė Mirat nė Jetė ,kėtė datilndje e pėrjetofshė ku pritėsh edhe Njė Qindė tė tjera!

Me dėshirat dhe me tėrė sinqeritetin qė posedoi nė pėrsonalitetin tim, tė pėrgėzoi dhe tė uroi Ditėlindjen ,e nderuar mikja ime ,urimeeeeeeeeeeee!


ShEjToNkA!

Murgesha
14-01-05, 01:46
Phaaaaaaaaaaaaaa Referat Paske shkruar oj Shejtonkė.
Pėr besė ke qenė e mirė me shku e me ju pėrgaditė fjalimet udhėheqėsve tė mediave publike, TV, Radio, etc.
Heeeeeeeeeeeeeeeej, nė emėr tė Gentės tė falendėroj pėr tė gjitha kėto komplimente.
Tortėn po e marrė pėr vete, ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :lol: :lol:

IceGirl
14-01-05, 02:20
Genta Urime edhe 100 e Me Shume Te Tjera ...Me Gjithe Te Mirat Ashtu Si Deshiron.... :)

Barbaroza
14-01-05, 10:14
Genta,shume urime per datelindjen tende.Te na behesh plake e katundit dhe forumit.Dhashte Zoti qe te gjitha enderrat dhe deshirat tuaja, te behen rezlitet!
G* Ė *Z* U *A *R

turisti
14-01-05, 10:16
:P Urime ditelindjen. Te deshiroj:shendet,jete te gjate dhe lumturi. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

lazdrani
14-01-05, 15:05
Genta simpatike per ditelindje tende te uroje nga zemra gjdo te mire ne jeten tende si dhe realizimin e enderrave tuja.Zoti te bekofte.

GEZUAR GEZUAR :arrow: Dielli sot vetem per le te rrezoje :wink: lazdrani


Alles gute zum geburstag :P

Dreni30
14-01-05, 17:30
Genta gezuar per ditelindjen tende.
Edhe 100 vite lumturi per ty.

Gentiana
14-01-05, 17:38
Tani kur vetėm e ba ditė e Premte 14 Janar po ja nisi e para me urimet pėr ditėlindjen tėnde e nderuara Gentiana.
Urime ditėlindja, me shėndet e lumturi u bafsh 100 vjeqe.
Tani vetėm po tė uroj e nesėr do tė vij me torte.
Ps. Mos harro sot unė jam Genta. :wink:

Dhe Murgesha,pasi qe je Genta per 24h,me trego,si kalove,dhe qfar ndjenjash ke?? :wink:

Murgesha
14-01-05, 18:03
Tani kur vetėm e ba ditė e Premte 14 Janar po ja nisi e para me urimet pėr ditėlindjen tėnde e nderuara Gentiana.
Urime ditėlindja, me shėndet e lumturi u bafsh 100 vjeqe.
Tani vetėm po tė uroj e nesėr do tė vij me torte.
Ps. Mos harro sot unė jam Genta. :wink:

Dhe Murgesha,pasi qe je Genta per 24h,me trego,si kalove,dhe qfar ndjenjash ke?? :wink:


Shumė tė bukura. :lol:
Tani po pres njė surprizė. :shock:
Shpresoj se do tė ndjehem ende mė mirė. :lol: :lol:

Gentiana
14-01-05, 18:18
Tani kur vetėm e ba ditė e Premte 14 Janar po ja nisi e para me urimet pėr ditėlindjen tėnde e nderuara Gentiana.
Urime ditėlindja, me shėndet e lumturi u bafsh 100 vjeqe.
Tani vetėm po tė uroj e nesėr do tė vij me torte.
Ps. Mos harro sot unė jam Genta. :wink:

Dhe Murgesha,pasi qe je Genta per 24h,me trego,si kalove,dhe qfar ndjenjash ke?? :wink:


Shumė tė bukura. :lol:
Tani po pres njė surprizė. :shock:
Shpresoj se do tė ndjehem ende mė mirė. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Moj,boll inat po me vjen qe te lash sot me u be Genta,ama nejse.
Shpresoj te ja kalojsh si esht me se miri. :twisted: :wink:

Gentiana
14-01-05, 19:05
http://www.mspineapple.com/cards/hbdpink.gif


Urimeeeeee Datėlindjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahttp://www.tateyamaprince.co.jp/New_Folder2/kake.jpg


Tortėn enkas pėr Ditėlindjen tėndė ,e pėrgatita sissssssss.( Me kėnqasin mė tė madhe do e bėja edhe Live e jo vetėm Virtualisht)
Ta gėzofsh kėtė vitė me realizimin e dėshirave qė ti donė zemra!


http://www.kartolina.com/resource/picture/Ditelindje/Per_Vajza/1kdc1d0c2496.jpg


Tė gjitha kėto i pėrciella pėrmes kėsaj Kartoline me kėtė domate tė mrekullueshme :wink: .
Ku , shkėruhėt:

E nderuara dhe e respektuara Genta, kundėrshtarja ,mikja , mė e mira dhe e vėshtira :evil: :wink: ,tė dėshiroi qė ky vitė pėr ju le tė jetė plotėsim i cdo dėshire dhe ralizim i tė gjitha atyre qė ti i dėshironė mė sė shumti nė jetė!
Ta uronė ditėlindjen me dėshirat mė tė sinqerta duke tė dėshiru shumė e shumė ditėlindje tjera. T'i bėfshė edhe Njė Qindė Vite tė lumtura.
Fati dhe Lumturia tė pėrcielltė nė cdo aspekt tė jetė. Suksese ku do nė sfera tė jetės. Me Dashuri ,Lumturi dhe me Gjitha tė Mirat nė Jetė ,kėtė datilndje e pėrjetofshė ku pritėsh edhe Njė Qindė tė tjera!

Me dėshirat dhe me tėrė sinqeritetin qė posedoi nė pėrsonalitetin tim, tė pėrgėzoi dhe tė uroi Ditėlindjen ,e nderuar mikja ime ,urimeeeeeeeeeeee!


ShEjToNkA!

:shock: :shock: :shock: Valla kjo ishte surpriza e dyt e dites se sotme....
ani nga kush me i ndegju keto fjal se,nga kundershtarja ime me e dashtuna?!
te flm Shejtonka, me tvertet ishte nje urim shum i mire,qe me ka len (pak) pa koment.
Dhasht Zoti te gjitha keto te mira qe mi urove mua,te nxefshin edhe ty...
Me tvertet jam shum e lumtur qe te kam njoftuar dhe shpresoj qe sa me shpejt edhe te shifemi live...

Me nderime dhe respekt

Genta

PS: Lum une per torten.... 8)

Gentiana
14-01-05, 19:24
Genta Urime edhe 100 e Me Shume Te Tjera ...Me Gjithe Te Mirat Ashtu Si Deshiron.... :)

IceGirl te flm, te deshiroj nje mbremje te kendshme

Genta

halla e madhe
14-01-05, 20:05
Genta-loqki i halles,u bafsh 100vjeqe :!: Ishalla te realizohen deshirat ashtu si te done zemra yte :!: nji mpuq nga Halla :lol:

Honesty^uk.
14-01-05, 20:35
SIMPATIA e forumit tone.
I wishing you a VERY HAPPY BIRTHDAY

http://www.everydaybirthday.com/images/everydaybirthday.gif


EDHE 100 PRANVERA TE TJERA TE LUMTURA DHE TE BUKURA SIC JENI JU VETE.

Me respekt
Honesty

Drenicaki
14-01-05, 20:42
Megjithė keqkuptimet nder nesh ,te uroi perzemersisht datlindjen Gentiana duke te deshiruar fat!

blusky
14-01-05, 21:23
Urime,urime :wink:
Te deshiroj shendet dhe suksese ne te ardhmen :wink:

Honesty^uk.
14-01-05, 22:01
SIMPATIA e forumit tone.
I wishing you a VERY HAPPY BIRTHDAY

http://www.everydaybirthday.com/images/everydaybirthday.gif


EDHE 100 PRANVERA TE TJERA TE LUMTURA DHE TE BUKURA SIC JENI JU VETE.


http://cards.webshots.com/resources2/2/6152.gif

Me respekt
Honesty

Luana
14-01-05, 22:58
http://www.bgreetings.com/ecards/birthday/for_your_friends/01.gif


Pershendetje Genta me lejo qe me anen e ketij mesazhi te uroje nga zemra gezuar diten e lindjes te kesh vetem fate sukses dhe lumturi ne jete dhe te uroje qe endrrate e tua per te ardhmen te behen realitet pra dhe njeher urime edhe 100 te tjera nga Luana te puccc fort girly ,ciao, ciao

:wink:

Gentiana
15-01-05, 00:31
Barbaroza,Turisti, Lazdrani,Dreni30, halla e madhe, Drenicaku,blusky,honesty,Luana ju flm(edhe atyre qe ndoshta i harrova) per urimet e juaja.
Edhe une ju deshiroj ēdo te mire, dhe shpresoj te jemi per shum koh keshtu siq jemi tani ne FD.
Ju pershendet

Genta

IceGirl
15-01-05, 01:12
Barbaroza,Turisti, Lazdrani,Dreni30, halla e madhe, Drenicaku,blusky,honesty,Luana ju flm(edhe atyre qe ndoshta i harrova) per urimet e juaja.
Edhe une ju deshiroj ēdo te mire, dhe shpresoj te jemi per shum koh keshtu siq jemi tani ne FD.
Ju pershendet

Genta

Mua me paske harru :(

Mafiozi
15-01-05, 01:16
http://www.bgreetings.com/ecards/birthday/happy_birthday/02.gif

Gentiana, te uroj edhe nje her ditlindjen nga thellesia zemres.
Shpresoj te jesh e lumtur me shum gezime per gjithmon ne jet,
shum ditelindje tjera i perjetojsh.

Je vajz e veqant dhe e mrrekullueshme.

Pershendetje speciale.
Me respekt.Mafiozi

Gentiana
15-01-05, 01:22
Barbaroza,Turisti, Lazdrani,Dreni30, halla e madhe, Drenicaku,blusky,honesty,Luana ju flm(edhe atyre qe ndoshta i harrova) per urimet e juaja.
Edhe une ju deshiroj ēdo te mire, dhe shpresoj te jemi per shum koh keshtu siq jemi tani ne FD.
Ju pershendet

Genta

Mua me paske harru :(

E qe de,me fal qe te paskna harruar.


Pra te flm edhe nje her veqant.
Te uroj ēdo te mire.

Genta

Gentiana
15-01-05, 01:25
http://www.bgreetings.com/ecards/birthday/happy_birthday/02.gif

Gentiana, te uroj edhe nje her ditlindjen nga thellesia zemres.
Shpresoj te jesh e lumtur me shum gezime per gjithmon ne jet,
shum ditelindje tjera i perjetojsh.

Je vajz e veqant dhe e mrrekullueshme.

Pershendetje speciale.
Me respekt.Mafiozi

Mafi edhe nje her te flm.
Te deshiroj edhe une ty gjith te mirat,dhe te jesh sa me i lumtur ne jet,sepse e meriton.

Pershendetje (si po thua ti? ) speciale,dhe nje fundjave te kendshme te uroj.

Genta

ShEjToNkA
15-01-05, 02:47
Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, o mė shkoi moti duke tė uruar bijooooooooooooooooooo cka ishe konė tiiiiiiiiiiiiiiiiiii??!!!!!! :evil: :evil:
O tė pashė qė paske bėrė 7000 shkėrime e thashė tė vrapoi edhe sonte e tė uroii se sot paska qenė dita pėr urime tė tuat edhe flmm s'mė thuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! :evil: :evil:
Uirmeeeeeeeeeeeeeeeeeee edhe aman bijo ndalu pakk se tybe jam lodhė duke tė uruarr qyyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx shkėrime tjeraaaaaaaaaaaaaaa loqkummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :wink:

Gentiana
15-01-05, 02:54
Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, o mė shkoi moti duke tė uruar bijooooooooooooooooooo cka ishe konė tiiiiiiiiiiiiiiiiiii??!!!!!! :evil: :evil:
O tė pashė qė paske bėrė 7000 shkėrime e thashė tė vrapoi edhe sonte e tė uroii se sot paska qenė dita pėr urime tė tuat edhe flmm s'mė thuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! :evil: :evil:
Uirmeeeeeeeeeeeeeeeeeee edhe aman bijo ndalu pakk se tybe jam lodhė duke tė uruarr qyyyyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx shkėrime tjeraaaaaaaaaaaaaaa loqkummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :wink:

Tybe Shejtonk,edhe une u lodha duke te flm,qy
Te flm Loqkum qe mi paske ber gjitha keto urime,dhe hajt bijo se shpresoj te ti kthej per te mire.
Pse bijo me u ndal,mos pate qef me me nxen me shkrime??
Ncuk,nuk e pave at film nje her,deri sa ti prishi 20tastatura.
Edhe nje her pra,flm dhe te uroj nje nate te qete.
Mpuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqq

ShEjToNkA
15-01-05, 02:57
Tybe Shejtonk,edhe une u lodha duke te flm,qy
Te flm Loqkum qe mi paske ber gjitha keto urime,dhe hajt bijo se shpresoj te ti kthej per te mire.
Pse bijo me u ndal,mos pate qef me me nxen me shkrime??
Ncuk,nuk e pave at film nje her,deri sa ti prishi 20tastatura.
Edhe nje her pra,flm dhe te uroj nje nate te qete.
Mpuuuuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqq


( Oo sa mirė e dite mojjj) Jo be siss vetėm thashė ashtu a e di pak pushim qyy se tyy s'mundme me tė zėnė se lere me tė kalu :evil: :lol: :lol:

Murgesha
15-01-05, 03:06
Oj Genta unė spo guxoj me tė uruar se po mė duket qė sot je lodhė edhe nga urimet e mia.
Ku i gjete ti bijo gjithė kėto urime nė njė ditė tė vetme????
Mė mirė ka qenė me e lėnė pas njė jave me ardhė e me tė uru se sot tybe jam e lodhur.
Hajt se vij njė ditė me ti bo pėr hajr 7000 shkrimet. :wink: