PDA

View Full Version : Dashuruar deri ne Veshė


Gentiana
26-04-04, 12:58
Pershendetje.


Me duket qe Honesty^UK esht dashuruar deri ne vesh,dhe shpresoj se te ket fat me at dashuri. Po ketu qendron nje problem i vogel, nuk diem se ne kend esht dashuru.

Keshtu qe ju ftoj te gjith forumista te dashur, qe ta zbulojm ne kend esht dashuru,dhe ti ndihmojm ksaj dashurie?!
:wink:

Barbaroza
26-04-04, 13:05
Genta,une i kam lexuar poezite e Honesty-s dhe me duket se ajo vajza qe ky ish dashuruar dhe po i kushtonte poezi,kishte sy blu dhe ishte shume e bukur,por ende nuk e kam te qarte cila eshte ajo vajze me sy bojeqielli,veq si jam une CIA 8) do ta zbuloj patjeter,pastaj ju tregoj te gjitheve!!!! :wink:

Gentiana
26-04-04, 13:11
Genta,une i kam lexuar poezite e Honesty-s dhe me duket se ajo vajza qe ky ish dashuruar dhe po i kushtonte poezi,kishte sy blu dhe ishte shume e bukur,por ende nuk e kam te qarte cila eshte ajo vajze me sy bojeqielli,veq si jam une CIA 8) do ta zbuloj patjeter,pastaj ju tregoj te gjitheve!!!! :wink:


Barbaroza ku me dit kush i ka syet ashtu,duhet te gjith me i pyet se qfar ngjyre kan kto Vajzat tona te forumit?!!
Po ti qfar ngjyre moj i ke syet?

Barbaroza
26-04-04, 13:15
Genta,une i kam syte e zi sikur rrushi,s'jam ajo une :(

Gentiana
26-04-04, 13:19
Ok vetem thash, po hajt ti se ne si CIA te forumit do ta zbulojm pa qare, dhe ti bashkojm,apo jo??

Barbaroza
26-04-04, 13:23
Natyrisht Genta se do ta zbuloj,pastaj i bashkojme dhe e bejme nje dasem edhe ne forum nese lejon Honesty :wink:

Murgesha
26-04-04, 13:50
Une e di se kend e don Honesty, po sju tregoj. E ti Genta mos po shpreson qe ti je ajo? Jo te them une, as ti Barbaroza jo.
Honesty e don une de e di kend :wink:

Gentiana
26-04-04, 14:08
Jo more nuk po shpresoj, po vetem po jam kurreshtare, dhe mbase po e dishe dhe un nuk jam,as barbaroza, ti e ke lazdranin,ateher ne kend esht moj, na trego?!

yllka
26-04-04, 18:19
Une e di se kend e don Honesty, po sju tregoj. E ti Genta mos po shpreson qe ti je ajo? Jo te them une, as ti Barbaroza jo.
Honesty e don une de e di kend :wink:Murgesha me bere kureshtare pake dhe shpionova pakez :lol: Vetem Barbaroza mund te jete :wink: Me te nime e kam ama :wink:

Gentiana
26-04-04, 18:26
Jo Yllka keq e ke, se Barbaroza nuk i ka syet ngjyr Blue keshtu qe tybe nuk ja ke qellu hiq...........


Murgesha mos je ti ajo ne kend esht dashuru Honesty^UK, :roll: ndoshta,dhe me shkoj ashtu ne mendje,kot........

Barbaroza
27-04-04, 14:51
Yllka,jo bre fatkeqesisht une nuk jam ajo :( :cry:
Me lindi nje ide :idea: Pasi Honesty^uk,i ka merak vajzat me sy bojeqielli,do te ve thjerreza te kalterta,ndoshta me pelqen :)

Honesty^uk.
27-04-04, 18:32
Pershendetje.


Me duket qe Honesty^UK esht dashuruar deri ne vesh,dhe shpresoj se te ket fat me at dashuri. Po ketu qendron nje problem i vogel, nuk diem se ne kend esht dashuru.

Keshtu qe ju ftoj te gjith forumista te dashur, qe ta zbulojm ne kend esht dashuru,dhe ti ndihmojm ksaj dashurie?!
:wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pershendetje Genta, akoma nuk me ka ardhur deri tek veshet kjo dashuri, por aty dikund afer :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
27-04-04, 18:35
Une e di se kend e don Honesty, po sju tregoj. E ti Genta mos po shpreson qe ti je ajo? Jo te them une, as ti Barbaroza jo.
Honesty e don une de e di kend :wink:Murgesha me bere kureshtare pake dhe shpionova pakez :lol: Vetem Barbaroza mund te jete :wink: Me te nime e kam ama :wink:


po mendon ti Yllka :?: :?
pse moj a nuk i ploteson ti keto kushte qe i paskan permendur me lart a?????????????

Honesty^uk.
27-04-04, 18:38
Yllka,jo bre fatkeqesisht une nuk jam ajo :( :cry:
Me lindi nje ide :idea: Pasi Honesty^uk,i ka merak vajzat me sy bojeqielli,do te ve thjerreza te kalterta,ndoshta me pelqen :)Kush bre ju paska thene qe me pelqejn vajzat me sy bojeqielli :shock: :?:
edhe ju qka spo dini
ateher pasi ma keni gjetur nusen, edhe une po e bej dasmen dhe ju ftoj te gjitheve, por tregomni se kur po e vendosni daten :lol: :lol: :lol:

Gentiana
28-04-04, 10:53
Yllka,jo bre fatkeqesisht une nuk jam ajo :( :cry:
Me lindi nje ide :idea: Pasi Honesty^uk,i ka merak vajzat me sy bojeqielli,do te ve thjerreza te kalterta,ndoshta me pelqen :)Kush bre ju paska thene qe me pelqejn vajzat me sy bojeqielli :shock: :?:
edhe ju qka spo dini
ateher pasi ma keni gjetur nusen, edhe une po e bej dasmen dhe ju ftoj te gjitheve, por tregomni se kur po e vendosni daten :lol: :lol: :lol:

Tani vetem na ka mbetur ta gjejm edhe nusen, se planet e dasmes i bem :wink:

Barbaroza
28-04-04, 11:19
Po me duket se krejt gabim paskemi qene pasi Honesty ende s'qenka dashuruar deri ne vesh,veq aty afer dikund,por me mire po e leme te na tregoje ai vete kur te dashurohet :arrow:

Honesty^uk.
28-04-04, 17:45
Ok Genta planifikojeni mire ecurine e dasmes, por mos harroni me me thirr mua ne dasem :lol: :lol:

Honesty^uk.
28-04-04, 17:48
qyqy se gati me pat shkue ftyra, oj Genta, a keni gjet far nusje moj :?: :?:
vetem tregoma emerin e saj se nuk po te pyeti me shume :arrow:

Honesty^uk.
28-04-04, 17:51
Ashtu eshte Barbaroza, pasi akoma nuk me ka ardhur deri tek veshet dashuria, por do te ju tregoj kur te dashurohem 8)

Po me duket se krejt gabim paskemi qene pasi Honesty ende s'qenka dashuruar deri ne vesh,veq aty afer dikund,por me mire po e leme te na tregoje ai vete kur te dashurohet :arrow:

Murgesha
28-04-04, 19:37
Valla une per vete jam e dyshimte ne kete rast, here i dahsuruar gjer ne vesh e her i pa dashuruar, kurgjo bre spo kuptoj, a ka najkush qe me drejton ne qet teme qetu? :shock: :roll: :wink:

Honesty^uk.
28-04-04, 20:19
Valla une per vete jam e dyshimte ne kete rast, here i dahsuruar gjer ne vesh e her i pa dashuruar, kurgjo bre spo kuptoj, a ka najkush qe me drejton ne qet teme qetu? :shock: :roll: :wink:Edhe ti mua po me dukesh shume konfjuze ne shkrimet tuaja bre Murgeshe
here e di , e here se di , as une nuk po marr vesh ne ty

Murgesha
28-04-04, 20:23
Hhahahaahahah se ke keq pasha mamin. Une e di se me kend je dashuru po ate shkrim e bera per Genten dhe Barbarozen. :wink:

Honesty^uk.
28-04-04, 20:48
Hhahahaahahah se ke keq pasha mamin. Une e di se me kend je dashuru po ate shkrim e bera per Genten dhe Barbarozen. :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mire Murgesh a me tregon pash mamin se me kend jam DASHURU :wink:

Barbaroza
29-04-04, 14:16
Une e di Honesty,por nuk dua te te tregoj tash,po e le per fund :wink: ))))))))))))))))))))))))))))))))))

lazdrani
29-04-04, 15:17
Hhahahaahahah se ke keq pasha mamin. Une e di se me kend je dashuru po ate shkrim e bera per Genten dhe Barbarozen. :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mire Murgesh a me tregon pash mamin se me kend jam DASHURU :wink:
Nuk po mundemte mbaje me Honesty^uk. eshte dashuruar ne ... :D

Honesty^uk.
29-04-04, 15:28
edhe ti Lazdran a :?:
ti mos trego biles kaq shpejt :wink:

Vera
29-04-04, 17:52
Honesty asgje nuk kuptova a je i dashuruar bre djal a jo trego se u ftohen defat qyyy

Barbaroza
29-04-04, 17:59
Vera,mos e ndal moj ti defin se djali eshte beqar e martohet per here te pare,edhe nese s'eshte dashuruar akoma deri ne vesh,vazhdo ti me def :)

Honesty^uk.
29-04-04, 18:58
Honesty asgje nuk kuptova a je i dashuruar bre djal a jo trego se u ftohen defat qyyyrrehe defin ti Vera se kur te dashurohem , do te kerkoj per ta ndalur defin sa ta marresh vesh :lol: :lol: :lol:

Anonymous
29-04-04, 19:43
More deri mas vesheve se mu kan deri ne vesh hallall

Honesty^uk.
29-04-04, 20:11
More deri mas vesheve se mu kan deri ne vesh hallall


po thue Bekim a :?:
une akoma nuk e kam hetuar por aty afewr je dikund
:) [/b]

Vera
30-04-04, 06:24
more qyqy mu nuk mu ftohen defat por Gentes se ajo ia filloj qyyyyyy

Gentiana
30-04-04, 13:02
more qyqy mu nuk mu ftohen defat por Gentes se ajo ia filloj qyyyyyy

Vera me fal qik,po un mbeta vetem tu lexu dhe tu marr vesh,se kush ne kend esht dashuru,se pasha Mamin send nuk po marr vesh,edhe qik, pa u vendos diqka nuk muj un non-stop me i mshu defit, se duart e mija e din,ateher taman per darsem nuk mundem ti mshoj defit. :roll: :?

Barbaroza
30-04-04, 13:07
Po de Genta,ruaji duart per dasem.Sa marrim vajza per te paguar,te kemi ty :wink: :wink:

Gentiana
30-04-04, 13:09
Po de Genta,ruaji duart per dasem.Sa marrim vajza per te paguar,te kemi ty :wink: :wink:

Barbaroza per kte po them. :wink:

Vera
30-04-04, 16:11
eeeeeee po Genta shum heret i kishe nxe defat moter qy tash lej pra se qe barbaroza po i pagujka do vajza mos u tut se nuk te shkojn durt posht

SheTa
30-04-04, 16:19
Ska dashni ska san nuk rrihet hiq :P pa punsi !

zeshkanja
02-05-04, 19:06
ku jan moj defatttttttttttttt???????? :wink:

mendim
03-05-04, 09:15
:o :o :o :o Hera e pare qe e degjoj kete "dashuri deri ne vesh".....

Honesty^uk.
03-05-04, 10:10
:o :o :o :o Hera e pare qe e degjoj kete "dashuri deri ne vesh".....


Sa te rrosh do te mesosh, "mendim" ka edhe ma shume :wink: :lol: :lol: :lol:

anna
03-05-04, 11:34
ku jan moj defatttttttttttttt???????? :wink:


:lol: :lol: nisja

Honesty^uk.
03-05-04, 13:43
ku jan moj defatttttttttttttt???????? :wink:


:lol: :lol: nisja


ana degjom pak moter;;; nuk ban sot me defa se na i ka vdek kojshise njera nane, thuju edhe vajzave tjera

Barbaroza
14-05-04, 11:49
Honesty,kaluan dhjete dita nga vdekja e njeres nene te kojshise,tani ma merr mendja se duhet t'i marrim defat.
Nisjaaaaaaani :P

anna
14-05-04, 11:53
ani mori qika folni diqka .... :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
14-05-04, 12:25
Ku jane moj defaaaattttt :roll:

Gentiana
14-05-04, 12:29
Ku jane moj defaaaattttt :roll:

Pse more defat, duhet se pari te diem se cila na ke ajo, per te cilen po ju mshojm defau??!! :evil:


Po me vjen inat se nuk e murem vesh ende,apo ndoshta e keni marr vesh ju,gjat ketyre diteve qe kam pasur probleme me PC.

Murgesha
14-05-04, 13:20
Ku jane moj defaaaattttt :roll:

Barbaroza une po dyshoj diqka :lol:
Zoti qofte me ty cka po te duhen defeeeeeeeeeeeet :wink:

Gentiana
14-05-04, 15:33
Ku jane moj defaaaattttt :roll:

Barbaroza une po dyshoj diqka :lol:
Zoti qofte me ty cka po te duhen defeeeeeeeeeeeet :wink:


Murgesha, ket dyshim e kam edhe un, po nuk mujta ta shprehi,se ateher jo fill thashethemet

RRUSHI
14-05-04, 16:48
Po mi ik edhe kjo lule e bukur :cry:
Genta te lutem me ndihmo se do te me ngelin femijet rrugve ...
Luana iku ...
Zeshkanja po ashtu ...
Tash edhe kjo ...
Vetem ti dhe Murgesha mund te me ndihmoni andaj ju lutem :cry: :cry:

Honesty^uk.
14-05-04, 17:25
Ku jane moj defaaaattttt :roll:

Barbaroza une po dyshoj diqka :lol:
Zoti qofte me ty cka po te duhen defeeeeeeeeeeeet :wink:Edhe une Murgesha kam filluar me dyshuar :wink:
perqka i ka qika defatttttttt :shock:

Vera
15-05-04, 06:37
cka u bo me kėta defa qe nuk po iu bini mo ncnccn Barbaroza ti mshoj defit e mos i degjo cka thon keta kem mjaft kon me knu ketu lazdranin&Murgeshen florin&hanen etj etj :wink: hajde nisja

Barbaroza
18-05-04, 14:16
Prit moj Vera se duhet m'u nxe defat pak :wink:

Gentiana
18-05-04, 20:36
Po mi ik edhe kjo lule e bukur :cry:
Genta te lutem me ndihmo se do te me ngelin femijet rrugve ...
Luana iku ...
Zeshkanja po ashtu ...
Tash edhe kjo ...
Vetem ti dhe Murgesha mund te me ndihmoni andaj ju lutem :cry: :cry:

Rrushi me vjen keq, i ke fajet vet djalo. ket far lule e tani ankohesh. :wink:

Po ok nuk po behna ashtu, dhe do te bej diqka, per ta kthyer Barbarozen. :wink:

Honesty^uk.
18-05-04, 20:50
Po mi ik edhe kjo lule e bukur :cry:
Genta te lutem me ndihmo se do te me ngelin femijet rrugve ...
Luana iku ...
Zeshkanja po ashtu ...
Tash edhe kjo ...
Vetem ti dhe Murgesha mund te me ndihmoni andaj ju lutem :cry: :cry:


edhe mua po me vjen keq prej teje RRUSHI, por pak i paske ti fajet
sepse lulen duhet qe ta ujitesh qe te mos vyshket :wink: nderse

mbaje mend nga une kete fjale

ESHTE LEHTE QE TA FITOSH , POR DUHET LUFTUAR QE TA MBASH :lol: :lol:

Murgesha
18-05-04, 23:38
Valla Honesty boll mire i ke thene.
Edhe kush eshte bektesh le ta marrin vesh, lulja pa uje vyshket, dashuria duhet mbajt me dashuri e jo valla hajt aty e hajt ketu ta sjell zoti e mbetesh vejan. :wink: :lol: :lol:

Vera
19-05-04, 06:00
gjynahit po ku me dit nashta nuk ka pas uj te mjaftueshem per ta vadit at dashuri se :( allah allah

Honesty^uk.
19-05-04, 07:06
gjynahit po ku me dit nashta nuk ka pas uj te mjaftueshem per ta vadit at dashuri se :( allah allah
Ndoshta ashtu eshte Vera, por nuk rin kush duke pritur sottttt :wink:

Barbaroza
19-05-04, 08:29
Une per dashuri te vertete,kisha pritur tere nje jete,por RRUSHI nuk ma dhuroi zemren ashtu siq duhet,prandaj edhe u largova nga ai :( :wink:

Vera
19-05-04, 21:31
Une per dashuri te vertete,kisha pritur tere nje jete,por RRUSHI nuk ma dhuroi zemren ashtu siq duhet,prandaj edhe u largova nga ai :( :wink:

Baebaroza hajt qiki bjeri pizhmon e ktheju apet RRUSHIT te ngrat se nashta ka gabu a :cry: :cry: :cry: i ngrati po kush ia kqyr gjith ata fmij ncncncn

Honesty^uk.
20-05-04, 09:35
Une per dashuri te vertete,kisha pritur tere nje jete,por RRUSHI nuk ma dhuroi zemren ashtu siq duhet,prandaj edhe u largova nga ai :( :wink:

Baebaroza hajt qiki bjeri pizhmon e ktheju apet RRUSHIT te ngrat se nashta ka gabu a :cry: :cry: :cry: i ngrati po kush ia kqyr gjith ata fmij ncncncnOj Vera me duket se Barbarozes ja ka djegur QULLI buzen dhe tash ka filluar me i fry edhe KOSIT,,, :lol: :lol:
keshtu qe mos e merr qiken ne qaf ,me ju kthye prap RRUSHIT :arrow:

Barbaroza
20-05-04, 09:46
Ke te drejte ndoshta Honesty :wink: :wink:

Murgesha
20-05-04, 09:51
Oj Vera me duket se Barbarozes ja ka djegur QULLI buzen dhe tash ka filluar me i fry edhe KOSIT,,, :lol: :lol:
keshtu qe mos e merr qiken ne qaf ,me ju kthye prap RRUSHIT :arrow:Hhahaahhaahahahahahhhaha Honesty mire e ke zbuluar ti.
Se me bo e me u ba bashk me naj tjeter kjo Barbaroza jone, mendon ajo se ka me u ba kiameti.
Po ani ma mire le te na ruaje :wink: :roll:

Honesty^uk.
20-05-04, 10:37
Oj Vera me duket se Barbarozes ja ka djegur QULLI buzen dhe tash ka filluar me i fry edhe KOSIT,,, :lol: :lol:
keshtu qe mos e merr qiken ne qaf ,me ju kthye prap RRUSHIT :arrow:Hhahaahhaahahahahahhhaha Honesty mire e ke zbuluar ti.
Se me bo e me u ba bashk me naj tjeter kjo Barbaroza jone, mendon ajo se ka me u ba kiameti.
Po ani ma mire le te na ruaje :wink: :roll:


hahhaahhahahahahhahahahahhahahahahahah

Barbaroza
21-05-04, 14:12
Kush ju tha bre se do t'ju ruaj juve,ncncncnccncnc :(

Murgesha
21-05-04, 14:19
Ti moj po kush.
A tha se te djege tomli e po i fryn tani kosit.
Qiko e mira njeher vjen ka dera.
Mos um kqyr ti mua se une prej sefase shkruaj ne forum.

mr_beni
21-05-04, 14:37
hej oj Barbaroza mos i ngo kta se cka te thon ti ishe kralic krejt per nje RRUSH cka po ta nun aiiiiiiiii ka ma te mir per ty heheh a e kam mir motra e madhe a (Barbaroza) :wink:

Barbaroza
21-05-04, 14:54
Ashtu bre mr_beni,tregoju ketyre se po me kercenohen pa asnje arsye :cry:

mr_beni
21-05-04, 19:05
Ashtu bre mr_beni,tregoju ketyre se po me kercenohen pa asnje arsye :cry:

barbaroza a te kam edhe ty moter a jo hahah qe nuk baj une dic per motrat te mia shqiptre po mendoj une nuk baj per askend :wink: :wink:

Honesty^uk.
21-05-04, 21:39
Ashtu bre mr_beni,tregoju ketyre se po me kercenohen pa asnje arsye :cry:
kercenime :shock: :shock:
pse i quan ti kercenime fjalet e mia dhe te MUrgeshes, pasi ne nuk jemi tipa te tille.
Por hajt se ne nuk ta verejm mendjen se ...............

Honesty^uk.
21-05-04, 21:41
Qiko e mira njeher vjen ka dera.Murgesha
edhe une po e pershendes Barbarozen me kengen
NJEHERE TE VJEN VERA NGA DERA

mr_beni
22-05-04, 07:58
Barbaroza veq tregom kush te nguc se mua me ke ketu :wink: hajt ti moter se na ke neve

Barbaroza
22-05-04, 08:48
Qiko e mira njeher vjen ka dera.Murgesha
edhe une po e pershendes Barbarozen me kengen
NJEHERE TE VJEN VERA NGA DERA

Per cilen vere e ke fjalen Honesty,kete 2004 a :?: :idea:

Barbaroza
22-05-04, 08:50
Barbaroza veq tregom kush te nguc se mua me ke ketu :wink: hajt ti moter se na ke neve

Po e sheh edhe vete kush mr_beni :(

Honesty^uk.
23-05-04, 00:12
Qiko e mira njeher vjen ka dera.Murgesha
edhe une po e pershendes Barbarozen me kengen
NJEHERE TE VJEN VERA NGA DERA

Per cilen vere e ke fjalen Honesty,kete 2004 a :?: :idea:
Verat vijne dhe shkojn si stine, por vetem nje i shkon cdokujt nga dera;; ndoshta mund te jete edhe kjo e 2004-se ku i dihet :arrow:
por kurdo qe te vije duhet me e ndal ose me shkue me te ;se nuk ka kohe me qendrue tuj te lutur ty :wink:

Barbaroza
23-05-04, 09:33
Hajt pra se po e pres veren 2004,ishallah eshte e nxehte :wink:

Murgesha
23-05-04, 10:15
E tani je bere vajze e mbare Barbaroza.
Uroj qe vera 2004 ta ngjitte per qafe e te mban gjithnje te nrohte. :lol:
Ketij urimi i bashkangjitet edhe familja ime :lol:

Honesty^uk.
23-05-04, 10:22
Hajt pra se po e pres veren 2004,ishallah eshte e nxehte :wink:


po mendon e nxehte se a mos te nxehet truri, dhe na ben ndonje mrekulli a :?:
ok ishalla e nxehte dhe e mbare :wink:

aferdita
23-05-04, 10:24
Hajt pra se po e pres veren 2004,ishallah eshte e nxehte :wink:

barbaroza si po shihet kjo ver nuk don me ardh hiq, ne paq njet tash :wink:

Honesty^uk.
23-05-04, 10:25
E tani je bere vajze e mbare Barbaroza.
Uroj qe vera 2004 ta ngjitte per qafe e te mban gjithnje te nrohte. :lol:
Ketij urimi i bashkangjitet edhe familja ime :lol:
jo vetem familja por edhe SHoqeria juaj i bashkangjitet ketij urimi
fjala juaj ne vesh te ZOTIT

Barbaroza
23-05-04, 10:32
Ohh Amin bre :)

Honesty^uk.
23-05-04, 22:43
Ohh Amin bre :)


para se te bahet amini duhet menduar :wink: :wink:

Barbaroza
24-05-04, 08:56
Ohh Amin bre :)


para se te bahet amini duhet menduar :wink: :wink:

E une pata menduar se shoqeria e mire mendon per mua pa patur nevoje une te mendoj per veten,sa keq qenkam mashtruar :(

Murgesha
24-05-04, 21:47
A po e din bile qe je mashtruar. Shoqeria ne rradhe te pare mendon per veten e pastaj per te tjeret.
Qiko duhet vet te kujdesesh. :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
24-05-04, 22:02
Ohh Amin bre :)


para se te bahet amini duhet menduar :wink: :wink:

E une pata menduar se shoqeria e mire mendon per mua pa patur nevoje une te mendoj per veten,sa keq qenkam mashtruar :(


Prite prite shoqerin ti se te zuri Dimeri :wink:
gjithkush rregullon veten dhe cka ti teproj ua jep te tjerve
hahhahahaaha

Barbaroza
25-05-04, 10:19
Nese eshte ashtu,atehere as urime nuk dua nga ju,po e uroj veteveten vete :idea:

Honesty^uk.
25-05-04, 21:02
Nese eshte ashtu,atehere as urime nuk dua nga ju,po e uroj veteveten vete :idea:


tani e ke kuptuar mire
se pari duhet te ja besh vendin ti vet pastaj te uron shoqeria :wink:

florian
25-05-04, 21:06
Nese eshte ashtu,atehere as urime nuk dua nga ju,po e uroj veteveten vete :idea:

[/b[b]]JO BRE BARBAROZ SE JO TAN SHOQENIA A QASHTU MOS U MERZIT SHUM E JU TE DY MURGESHA E COOL-BOY MOS I THUNI CIKS QASHTU SE VALLAHI TRANOHET KREJT E JU E KINI SHOQE E MOTER AIIIIIIIIIIIII.

BARBAROZ TE UROJ QE VERA OSE MA MIR QIKJO PRANVERA E 2004 TE TE MBAJ TE ZEN GJER NE VEREN E 2104 DHE TE UROJ QE KETO 100 VJET PER TY TE JEN SI PER MU :wink:

Honesty^uk.
01-06-04, 23:05
pershendetje GENTA, dashuria ime i kaloi veshet :lol: :lol:
tani shiko dhe maroja dikut tjeter nje hajmeli :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
02-06-04, 09:50
pershendetje GENTA, dashuria ime i kaloi veshet :lol: :lol:
tani shiko dhe maroja dikut tjeter nje hajmeli :lol: :lol: :lol: :lol:


Honesty^Uk Qenke Gabim djalo se un nuk jam Esmerallda, po nese ka ju ka bashkuar Esmerallda, ateher po u dufke gjithsesi ti drejtohem edhe un nje her. :roll:

Esmerallda
02-06-04, 10:30
pershendetje GENTA, dashuria ime i kaloi veshet :lol: :lol:
tani shiko dhe maroja dikut tjeter nje hajmeli :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty,besoj se tash nuk ke dyshim ne parashikimet e mia,nese je i interesuar me dijte edhe diqka tjeter,ja ku jam. :wink:

E ty Gentiana,pasi mu ke lutur me te tregu per fatin tend,sipas kokrrave te fasules,falli po ma qet nje djale sikur kalaveshi i RRUSHI-it,te kam tregu edhe nje here tjeter.Veq sa t'ia pergatiti ujin edhe atij sikur Honesty-s edhe bashke do te jesh me te :wink:

Vera
02-06-04, 17:53
Ohhhhhhhhhh bre a po me tregooni si me heq prej veshve qet daashuri se mi ka mbyllur edhe syt se lere mo vesht :evil:

Gentiana
22-06-04, 11:07
Me ne fund u muar vesh edhe kjo, pra mbas shum e shum shkrimeve, mendimeve, propozimeve, u muar vesh se ne kend ke dashuruar Honesty^uk, edhe pse ajo nuk i kish pas syt blu, kish qen Barbaroza..... nese ateher ka qen dashuria deri tek veshet, tani deri ku ka mundur te shkon kjo dashuri???? :wink:


Hajde se 2 qifta(si ne perralla) u ben ne forumin ton.... :P :P

Murgesha
22-06-04, 11:47
Me ne fund u muar vesh edhe kjo, pra mbas shum e shum shkrimeve, mendimeve, propozimeve, u muar vesh se ne kend ke dashuruar Honesty^uk, edhe pse ajo nuk i kish pas syt blu, kish qen Barbaroza..... nese ateher ka qen dashuria deri tek veshet, tani deri ku ka mundur te shkon kjo dashuri???? :wink:


Hajde se 2 qifta(si ne perralla) u ben ne forumin ton.... :P :P

Po valla Genta, gjithe po me duket se krejt si po thua ti asht. Ishalla mos po mirren vesh si dua une e ckemi me ba nje dasem te madhe ne ket forum. :wink:

mr_beni
22-06-04, 15:12
Ohhhhhhhhhh bre a po me tregooni si me heq prej veshve qet daashuri se mi ka mbyllur edhe syt se lere mo vesht :evil:

vera hajt se do ta heq vllaushi ty se mos ta nin bre ty se mae mira je qy, mos ta nin per asnje djal qy 8)

emine
16-01-12, 21:16
Jo une hala jam te mjekrra,,,,,:biggrin:

Daglasi
16-01-12, 23:10
Me ka ra deri ne bel,se spo dini :biggrin::biggrin:

emine
06-03-12, 17:02
deri te tojet e patikev:tongue:

halla e madhe
06-03-12, 21:03
..hahahahhaaaa,edhe veshte po bikan n'dashni a?:biggrin::biggrin:

Gega 1
06-03-12, 22:08
deri te tojet e patikev:tongue:
A e ki fjalen pur toja t`popkev qitu ? :biggrin:

Hajra
07-03-12, 23:16
........deri ner sjetlla e kam provu ma anej jo, pse me rrejt hahah...

e_martumja
07-03-12, 23:17
Ka nis nje vesh mem xiglu mem dhimt mos ka hy naj kush aty :biggrin:

Daglasi
07-03-12, 23:56
Ka nis nje vesh mem xiglu mem dhimt mos ka hy naj kush aty :biggrin:

kujdes pra,se me ba me t“ hi ne vesh tani rrrezikon tupanin e veshit:biggrin: