PDA

View Full Version : Barbaroza


Faqet : [1] 2 3 4

Gentiana
28-04-04, 11:07
Barbaroza me fal,se nuk e pash fill qe i paske ber edhe ti mbi 1000 mesazhe. Keshtu qe te uroj edhe ty, dhe mir se vjen, ne pallatin ton Mbreteror.

Gjithmon me pelqejn shkrimet tua, dhe mundem ti lexoj me orė te tera, vetem vazhdo keshtu, se te kemi per qefi, te na i besh edhe 1000tjera.


Genta

Barbaroza
28-04-04, 11:11
Te falenderoj Genta per urimin qe ke bere per mua.Me vjen mire qe jeni te kenaqur ne shoqerine time dhe me shkrimet e mia.
Patjeter se kjo me jep nxitje te vazhdoj edhe me tutje.Pa juve,as une s'do te isha kjo.

Cool_Boy
28-04-04, 11:41
Urime Barbaroza per 1000 mesazhet e juaj...Hej a mi keni kushtu 500 prej tyre???hahahahh

tung sukse ne jete ju uroj Barbaroza

anna
28-04-04, 11:58
urime urime barbaroza ishalla edhe 1000 postime te tjera vazhdoni keshtu me shkrimet tuaja jeni shume te forta te gjitha tung anna :wink: :wink:

lazdrani
28-04-04, 12:22
Barbaroza Mbreteresha III :wink:

E nderuara Barbaroza ju pershendes perzemersisht dhe njeherit ju uroje 1000...........postime tuja.Mire se erdhe ne Pallatin Mbreteror(I gjori Une mu bene Tri Mbreteresha :D )Jeni e Mrekullushme,postimet tuja i lexoje gjithmone me vemendje dhe endje....Per mua jeni njera nder vajzat me intelegjente kety,kuptohet mbas Murgeshes :D Vazhdo keshtu perpara se lazdrani ju adhuron :wink: Urime

Barbaroza
28-04-04, 12:29
Cool_boy,te flm per urimin,por duhet ta dish sa shume kam heqe duke shkruar e tash ti deshiron te mi marresh 500 aaa?Jo hiq ,nuk pranoj :( :lol:

Anna,edhe ti je bashke me neve e mrekullueshem,te falenderoj shume.

Lazdrani,te flm edhe ty,por mos kujto se nje dite nuk do te behem me intelegjente se mbreteresha jote,bile se shpejti do te vije ajo dite kur ju te plakeni,u rrallohet kujtesa, e une do te jem Mbreteresha e Re trashegimtare bashke me Genten 8)

Murgesha
28-04-04, 13:09
Barbaroza a erdhe a? :lol:
Mire se erdhe e edhe shume shkrime te tjera deshiroj ti besh dhe te me ofrosh gjithnje kenaqesin e leximit te tyre. :lol:
Mire se vjen ne pallatin mbreteror te Dardanise.
Hej kqyr ti dhe Genta gjeni nje pallat e bashkejetoni si mbreteresha :wink: :lol:

Barbaroza
28-04-04, 13:16
Murgesha te falenderoj edhe ty per urimin.Ndersa per Pallatin tone,mos ke dert se veq e kemi planifikuar ku do ta ndertojme me Genten dhe ate me dy hymje ,qe neser kur te na bashkohen princat tane,te ndahemi :)

Naki
28-04-04, 13:52
Nje kapital me shume se 1000 postime,te kurorzuar me nje stile te veqant intelektual,gjithmone e hareshme duke sjellur Supriza ne postimet tuaja shkrime pedagogjike me nje gjuhe te pasur letrare,jeni e mrekullueshme,ju pergezone Naki

Barbaroza
28-04-04, 13:58
Te falenderoj perzemersisht Naki per keto komplimente,qe besoj se jane te teperta :oops:

aferdita
28-04-04, 17:46
urime barabaroza ishalla i ben edhe 2000

kalofshi mire

Honesty^uk.
28-04-04, 18:03
Barbaroza, pranoni urimet me te sinqerta nga ana ime,
jeni me te vertet e mrekulueshme me shkrimet tuaja
prania e shkrimeve tuaja i rrisin vlerat e forumit
Vazhdoni keshtu, aktive dhe e palodhur
ALL THE BEST 4 U

Honesty^uk.

yllka
28-04-04, 18:48
Barbaroza te uroje nga zemra 1000 postimet tuja ishalla shpejt nje Mbret te bukure per ju.Yllka

Murgesha
28-04-04, 19:52
Murgesha te falenderoj edhe ty per urimin.Ndersa per Pallatin tone,mos ke dert se veq e kemi planifikuar ku do ta ndertojme me Genten dhe ate me dy hymje ,qe neser kur te na bashkohen princat tane,te ndahemi :)

Po moj por po kam frike gjer sa tju vjen mbreti mos po ju grabite najkush se..... Ani si jeni ju te bukura shume, nejse se ju japim disa truproje nga tonat per naj dite :wink:

Barbaroza
29-04-04, 09:04
Aferdita & Honesty^uk & Yllka,ju falenderohem perzemersisht!

Cool_Boy
29-04-04, 13:51
Barbaroza-qiki une nuk jam ka ti marr mesazhaet me zore moj vetem thash a mi keni kushtu 500 ?????ahhahahah

Tung ju deshiroj sukses qiki,,,Cool_Boy

Barbaroza
29-04-04, 14:51
Cool_boy,me duket se veq vetes ia paskam kushtuar hahahahahaa

florian
29-04-04, 18:14
BARBAROZA ME VJEN SHUM KEQ QE URIMET E MIA PO VINE KAQ VONE ME FAL :(
URIME PER 1000 POSTIMET TUAJA DHE TE UROJ EDHE NJE MIJE TE TJERE SE SHPEJTI .
POSTIMET TUAJA SJELLIN GJITHMONE NJE FRESKI NE KET FORUM .

PERSHENDETJE FLORI.

Barbaroza
30-04-04, 09:53
S'ka dert Florian,me mire vone se kurre, thone!
Te falenderoj shume,edhe ju jeni nje mrekulli ne vete ne forum!

Vera
01-05-04, 07:33
barbaroza edhe un ju kacavirrem urimit te uroj 1000 postime. Gjithnje i lexoj me vemendje postimet e tua jan shum te mira veq vazhdo dhe te uroj titullin "Mbretresha III" :wink: ne dardani suksese te metejshme.

florian
02-05-04, 09:57
S'ka dert Florian,me mire vone se kurre, thone!
Te falenderoj shume,edhe ju jeni nje mrekulli ne vete ne forum!

tefaleminderit barbaroza po mrekullin e beni ju si staf i mrekullueshem qe jeni :lol:

florian
23-05-04, 11:18
pershendetje barbaroza duke vezhguar temat e ndryshme ne ket forum vura re se nje nga tamat tuaja ka arritur ne 103 faqe eshte nje rekord jo vetem per ket forum po edhe per te tjeret .

suksese dhe urime .

me respekt florian

Barbaroza
23-05-04, 13:45
Te falenderoj Florian,por kjo eshte merita e te gjitheve.Me te vertete ajo teme eshte e kendshme per te gjithe neve.Sapo zgjohemi ne mengjes,ngarendim "te pijme" nga nje kafe apo diq tjeter.Sinqerisht,po knaqemi mjaft ne te gjitha temat!

anna
23-05-04, 13:48
eshte nje nga temat e mia me te prefeuara urime barbaroza :D :D :D

Vera
23-05-04, 16:18
vertet komplimente Barbaroza eshte nje nga temate me te preferuara te miat
Eshte nje nga kafiterit e bulevardit te qytetit ton dardania me te mirat qe te gjith pellumbat dhe pellumbeshat e bejn nejen m ete mir aty

Te uroj qe te jesh e e mir edhe ne tema te tjera si gjithher :wink:


.......... VEra

lazdrani
23-05-04, 16:23
pershendetje barbaroza duke vezhguar temat e ndryshme ne ket forum vura re se nje nga tamat tuaja ka arritur ne 103 faqe eshte nje rekord jo vetem per ket forum po edhe per te tjeret .

suksese dhe urime .

me respekt florian
Respekt Barbaroza....Urime per teme shume te bukure dhe argetuese :wink: :wink:

Honesty^uk.
25-05-04, 20:40
Urime Barbaroza
me te vertet temat tuaja jane terheqese dhe te mirepritura nga anetaret
vazhdoni te jeni e palodhur

Barbaroza
26-05-04, 14:17
Lazdrani dhe I Sinqerti,ju flm per komplimente,edhe une kam fjale te mira per juve.Suksese!

Murgesha
26-05-04, 14:24
Hajt se edhe une po ju kacavjerrem ketyre urimeve te sinqerta per te nderuaren Barbaroza.
Barbaroza uroj qe te kesh sa me shume postime cilesore.

Barbaroza
26-05-04, 14:28
Flm Murgesha,besoj se sė shpejti do te te tejkaloj ty me postime te mira :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

Murgesha
26-05-04, 14:41
Flm Murgesha,besoj se sė shpejti do te te tejkaloj ty me postime te mira :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

Jo tybe as ngat sja bane. He he jam djegur njeher kur me ke dal para. Sta ka mrri dhembi kurr kete. :evil:

Barbaroza
26-05-04, 15:13
Hajt se e sheh ti kush eshte dada Roze :wink:

Murgesha
26-05-04, 15:15
Hajt se e sheh ti kush eshte dada Roze :wink:

Skam cka pres me pa kush eshte Dada Roze.
Ti e njeh shume mire Daden murgeshe :wink:

RRUSHI
26-05-04, 16:01
Qe te dyjat jeni te mrekullushme ------ me kenaqesi lexoj postimet e juaja ... :arrow:

Honesty^uk.
26-05-04, 18:29
ishalla ketu shpetojm pa ndonje ndeshje :wink:

Murgesha
26-05-04, 18:50
Jo tybe skem pshtu pa u ndesh nese Barbaroza ma kalon me shkrime.
Une e prisha shpinen tuj shkru e kjo po mundohet te me dale para. :evil:

Barbaroza
27-05-04, 09:01
Mejdani po afrohet :wink:

Gentiana
27-05-04, 11:08
Barbaroza ndoshta pak me vones, po sidoqoft me mir se hiq, te uroj per temen se i ka mberri gati 120 faqe, ku esht ber takimi i jon i perditshem, me kaffe e gjera tjera. Shum tem e mir, dhe te uroj te kesh 100 tema tjera te tilla.

Barbaroza
27-05-04, 19:52
Flm Genta,e mos harro te na vish te kafeja,edhe naten edhe diten je e mireseardhur :)

lazdrani
17-06-04, 11:58
BARBAROZA -Kompliment zonjushe tema e juaj ka kaluar mbi 10000 postime.Cake njehere me Shampanja gezuar :wink:

Barbaroza
18-06-04, 12:54
Lazdrani hajde gezuar per temen pra me Shampanje :)
http://www.venn.biz/images/drink/champage_topup.jpg

RRUSHI
18-06-04, 19:16
Lazdrani hajde gezuar per temen pra me Shampanje :)
http://www.venn.biz/images/drink/champage_topup.jpg

Barbaroza a mund ta marr edhe une nje got dhe te festoj me ju edhe pse nuk me flet me , une vazhdoj te krenohem me ju :wink:


BARBAROZA TE LUMT -- JENI FENOMEN I RRALL
ME SINQERITETIN ME TE LART--RRUSHI .

Cool_Boy
18-06-04, 22:20
Barbaroza te desheroj shume sukses qiki se jeni me te vertet Numero Uno chika..........................

Cool_Boy :wink: :wink:

Barbaroza
19-06-04, 16:21
RRUSHI,jo bre se une kahere,edhe pse jemi ndare,te kam folur dhe nuk mbaj meri.Te falenderoj shume dhe Gezuar.
Edhe nga ju Cool_boy,flm shume!

Gentiana
20-06-04, 13:52
Lazdrani hajde gezuar per temen pra me Shampanje :)
http://www.venn.biz/images/drink/champage_topup.jpg

Hajde Barbaroza me jep edhe mua nje Gotė, dhe gjithashtu po i bashkangjitem ketyre urimeve dhe komplimenteve....
Je me e mira :P :wink:

Barbaroza
20-06-04, 19:40
Hajde Genta edhe ti merre nje gote se ka plot :) :P

Gentiana
20-06-04, 19:55
Hajde Genta edhe ti merre nje gote se ka plot :) :P

A po mundesh me i mbajt gjitha ato Gota??? nese te duhet ndihma ma nshon nje ze?! :wink:

Murgesha
20-06-04, 21:20
Hajde Genta edhe ti merre nje gote se ka plot :) :P

A po mundesh me i mbajt gjitha ato Gota??? nese te duhet ndihma ma nshon nje ze?! :wink:

Barbaroza te ndihmoj edhe une. Por ateher smbetet per tjeret. Kinse po i mbaj e do i pi per vete. :lol:

Barbaroza
21-06-04, 12:23
Shuj moj Murgeshe,a do me ma marre fytyren para musafireve a,e jo hiq valla,mos e mbaj asnje gote,merre veq nje pra per vete e tjerat i mbajm une me Genten :wink:

Gentiana
21-06-04, 13:53
Urime Barbaroza per 2000 postimet tuaja, te na i besh edhe x tjera dhe po ashtu te mira si deri tani.


Genta

anna
21-06-04, 18:53
urime urime je me te vertet e forte :D

Urata
26-06-04, 18:43
kuku po a veē ne computer rrine a?

Gentiana
14-08-04, 11:19
Barbaroza uriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime se i kishe be edhe ti 3000shkrime. nuk po te levdoj me, se e dim te gjith se qka kemi ne ty. keshtu qe vetem urime dhe gjdo te mir.

Genta

Barbaroza
14-08-04, 11:27
Barbaroza uriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime se i kishe be edhe ti 3000shkrime. nuk po te levdoj me, se e dim te gjith se qka kemi ne ty. keshtu qe vetem urime dhe gjdo te mir.

Genta

Flm Genta per keto fjale.Te uroj edhe une shume e shume postime te bukura!

Murgesha
14-08-04, 12:26
Barbaroza urime, per 3000 mije shkrimet e tua. :lol: :lol:

Barbaroza
14-08-04, 12:36
Barbaroza urime, per 3000 mije shkrimet e tua. :lol: :lol:

Flm Murgesha,por pse po qeshesh moj,a shaka po te duken postimet e mia a :?: :?

Murgesha
14-08-04, 12:51
Barbaroza urime, per 3000 mije shkrimet e tua. :lol: :lol:

Flm Murgesha,por pse po qeshesh moj,a shaka po te duken postimet e mia a :?: :?

Jo moj qesha prej gezimit. Ncncncncnncnc po veshtire eshte bere sot edhe me e uru dikend.
Me i thane urime :( keshtu, apo keshtu :cry: apo keshtu :evil: te thojn se po gjelozon une duke qeshur e kjo Barbaroza menjehe u ba :? dhe e mori per shaka urimin tim. :shock: :shock:

Barbaroza
14-08-04, 12:58
Po per te ma humbur totalisht dyshimin, ke mundur te qeshesh keshtu :) e jo Laughing :lol: se disi shume me vjen inat prej kesaj kur i zbardh dhembet,qy :(

Murgesha
14-08-04, 13:00
Po per te ma humbur totalisht dyshimin, ke mundur te qeshesh keshtu :) e jo Laughing :lol: se disi shume me vjen inat prej kesaj kur i zbardh dhembet,qy :(

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
E kjo qeshje si po te doket????
( tani po e ndegjoj kengen:
O kuku cka i bana vedit????)

Barbaroza
14-08-04, 13:04
Po per te ma humbur totalisht dyshimin, ke mundur te qeshesh keshtu :) e jo Laughing :lol: se disi shume me vjen inat prej kesaj kur i zbardh dhembet,qy :(

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
E kjo qeshje si po te doket????
( tani po e ndegjoj kengen:
O kuku cka i bana vedit????)

Kjo qeshje me duket fantastike dhe njeherit te pershendes me ate kenge qe po e degjon :)

Murgesha
14-08-04, 13:05
Po per te ma humbur totalisht dyshimin, ke mundur te qeshesh keshtu :) e jo Laughing :lol: se disi shume me vjen inat prej kesaj kur i zbardh dhembet,qy :(

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
E kjo qeshje si po te doket????
( tani po e ndegjoj kengen:
O kuku cka i bana vedit????)

Kjo qeshje me duket fantastike dhe njeherit te pershendes me ate kenge qe po e degjon :)

Te falenderoj shume per kangen dhe njeherit te uroj edhe shume e shume tjera te kendshme. Ashtu siq vetem ti din.

lazdrani
15-08-04, 12:00
Barbaroza mire se erdhe ne Katershin e forte :wink: Urime Zonjushe :wink:

Gentiani
15-08-04, 13:01
Barbaroza me fal,se nuk e pash fill qe i paske ber edhe ti mbi 1000 mesazhe. Keshtu qe te uroj edhe ty, dhe mir se vjen, ne pallatin ton Mbreteror.

Gjithmon me pelqejn shkrimet tua, dhe mundem ti lexoj me orė te tera, vetem vazhdo keshtu, se te kemi per qefi, te na i besh edhe 1000tjera.


Genta

Barbaroza i paska postuar 3027 mesazhe! mė duhet tė dialogojė me Barbarozėn e edhe Gentianėn, ndoshta mi shesin nga 500 postime tė hyjė edhe unė te mbretėria e forumit!

Urime pra hyrja nė pallatin mbretėrorė, por mos harro pėr ato 500 postimet :lol: :lol:

Barbaroza
16-08-04, 09:48
Ju falenderoj Lazdrani dhe juve Gentiani!
Eh more Gentiani,tybe cka kam heq derisa i kam bere ato 500 postime qe po m'i kerkon,e kam pare Asrailin me sy.Kerkoja postimet Gentes se ndoshta ajo t'i jep se une jo tybe,ncuk,s'mundem :?

Gentiana
16-08-04, 18:26
Ju falenderoj Lazdrani dhe juve Gentiani!
Eh more Gentiani,tybe cka kam heq derisa i kam bere ato 500 postime qe po m'i kerkon,e kam pare Asrailin me sy.Kerkoja postimet Gentes se ndoshta ajo t'i jep se une jo tybe,ncuk,s'mundem :?

Po ky nuk po kerkon shum moj Barbaroza, vetem 500, po te thoshte 1000 ok, ateher edhe nuk e meriton, se ku me dijt, ndostha ja ka vnu syrin ndokujt, dhe don nje her te behet mbret, po hajde ti ndihmojm, un 500, ti 500, dhe te shofim kujt ja ka vnu syrin??!! :twisted: :wink:

Honesty^uk.
16-08-04, 23:29
Kur bre i bere ti 3000 postime :wink:
a harrove ti se gjysma jane te miat :lol: :lol:
ose me mire me thene se une te kam hapur variante per te shkruar
deshte apo nuk deshte ti :lol: :lol:

Te pershendes per shkrimet tuaja voluminoze dhe qe eshte kenaqesi te lexosh shkrime te tilla
Tung

Honesty nuk di a me njeh apo jo :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiani
19-08-04, 19:37
Ju falenderoj Lazdrani dhe juve Gentiani!
Eh more Gentiani,tybe cka kam heq derisa i kam bere ato 500 postime qe po m'i kerkon,e kam pare Asrailin me sy.Kerkoja postimet Gentes se ndoshta ajo t'i jep se une jo tybe,ncuk,s'mundem :?

Po ky nuk po kerkon shum moj Barbaroza, vetem 500, po te thoshte 1000 ok, ateher edhe nuk e meriton, se ku me dijt, ndostha ja ka vnu syrin ndokujt, dhe don nje her te behet mbret, po hajde ti ndihmojm, un 500, ti 500, dhe te shofim kujt ja ka vnu syrin??!! :twisted: :wink:


Ha,ha haaahaaaaaa Gentiana! po ku e dijte edhe ti moj sherr, se ia kam vu syrin ndokujt?! jo vetėm ndokujt po shumė kujt, por pengesė po paraqitet se pa i pasur 1000 postime, nuk mundesh tė jeshė pjesė e mbretėrisė, e po tė mos jeshė pjesė e Mbretėrisė me sa e kuptova ishte problem, se edhe me i vnu syrin dikujt, vetėm kur ta shohėsh atė pėrfaqėsuesen nga Mbretėria e juaj - Murgeshėn para duke thėnė, se nuk i plotėson kushtet se duhet tė jesh pjesė e mbretėrisė plus minimum 1000 postime! Hmm, kėrkesė e vockėl 1000 postime :lol: :lol:

E pėr ate mu nevojiten ato 1000 postime, kur tė vijė herėn tjetėr Murgesha, i tregoj librin e shkresave me 1000 Postime dhe pos asaj jam edhe anėtarė i mbretėrisė http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/016.gif

Nejse de Barbaroza, e mora vesh se shumė tė duken 500 postime, po unė nuk kėrkova nga dikush me nga 700 postime, por kam vendosur ta gjej patjetėr edhe pjesėn tjetėr qė mungojnė!

E a lejohen, me i marrė nga Arkiva ose me i sjellur nga pricipata ime kėtu :lol: :lol:

Ani edhe unė prej kujt po kėrkoj postime, prej Barbarozės e Gentianės, qė as gjynahet nuk ti falin e lėre mė postime :lol: :lol:

Murgesha
19-08-04, 20:27
Ha,ha haaahaaaaaa Gentiana! po ku e dijte edhe ti moj sherr, se ia kam vu syrin ndokujt?! jo vetėm ndokujt po shumė kujt, por pengesė po paraqitet se pa i pasur 1000 postime, nuk mundesh tė jeshė pjesė e mbretėrisė, e po tė mos jeshė pjesė e Mbretėrisė me sa e kuptova ishte problem, se edhe me i vnu syrin dikujt, vetėm kur ta shohėsh atė pėrfaqėsuesen nga Mbretėria e juaj - Murgeshėn para duke thėnė, se nuk i plotėson kushtet se duhet tė jesh pjesė e mbretėrisė plus minimum 1000 postime! Hmm, kėrkesė e vockėl 1000 postime :lol: :lol:

E pėr ate mu nevojiten ato 1000 postime, kur tė vijė herėn tjetėr Murgesha, i tregoj librin e shkresave me 1000 Postime dhe pos asaj jam edhe anėtarė i mbretėrisė http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/016.gif

Nejse de Barbaroza, e mora vesh se shumė tė duken 500 postime, po unė nuk kėrkova nga dikush me nga 700 postime, por kam vendosur ta gjej patjetėr edhe pjesėn tjetėr qė mungojnė!

E a lejohen, me i marrė nga Arkiva ose me i sjellur nga pricipata ime kėtu :lol: :lol:

Ani edhe unė prej kujt po kėrkoj postime, prej Barbarozės e Gentianės, qė as gjynahet nuk ti falin e lėre mė postime :lol: :lol:

Po gabon Gentiani se Barbaroza dhe Genta jane te dyjat qika te mira, e te vyeshme. Ti japin nga 500 postime edhe ate falas se jane te zonja e i bajne sahora.

Barbaroza
19-08-04, 20:45
Se pari per Honesty-n:dije mire djali i mire se edhe une ti kam hap rruget e shumeta per gjithe keto postime qe ke mberri,bile po te mos isha une,ti s'do te ishte Princ,qy :wink:
More,krejt po me duket se te kam pa dikund,bile edhe ti kam thy brinjet :lol:


Gentiani,tybe une s'di cfare keshille tjeter te te jap,veq ec e mberriji vete numrin adekuat se,ku i dihet,kur te sheh ndonje vajze qe je i vyer....hiq nuk i dihet fatit :wink:


Murgesha,na lavdero diqka tjeter se per qe ia japim nga 500 postime Gentianit,jo valla,nuk shkon :wink:

Gentiani
19-08-04, 20:57
Falemnderit Murgesha pėr pėrkrahjen tuaj, pėr ate edhe unė mendova, se pėr ti bėrė mbi 3000 postime duhet tė jenė tė vyera dhe sė fundit ēka janė 500 postime pėr Barbarozėn e Gentėn :lol: :lol:

Taksirat qenka shkruar me nejtė muajin e ardhshėm 24 online duke shkruar, por prap si duket nuk mundet ti bėjė 1000 shkresa!

Oj Barbaroza, ani de nuk po i jep, po sė paku ti huazosh, e ti kthej pastaj, sapo i bėra mbi 1000 postime :wink: :lol:

Barbaroza
19-08-04, 21:22
S'po dua bre Gentiani,qy,a kupton shqip,qy njehere,edhe mos me thuaj me se as nuk t'i fali as nuk t'i huazoj :o

Murgesha
20-08-04, 15:15
O Gentian hiqu bre Barbarozes se e ka me sherr qe spo ti fale shkrimet e saja.
Hajde tek une e merri ato 500 shkrime.
Ps. E di Barbaroza se une kam zemer bujare e ti fali shkrimet edhe pa mi kerkuar bile. Shihe sa ka me u gezuar tani. Se po don me u barazu me shkrime me mua. :wink:

Gentiani
20-08-04, 16:51
O Gentian hiqu bre Barbarozes se e ka me sherr qe spo ti fale shkrimet e saja.
Hajde tek une e merri ato 500 shkrime.
Ps. E di Barbaroza se une kam zemer bujare e ti fali shkrimet edhe pa mi kerkuar bile. Shihe sa ka me u gezuar tani. Se po don me u barazu me shkrime me mua. :wink:

Ashtu qenka puna a ?! po nuk tregoj se i duhen postimet, pėr tu barazuar me Murgeshėn nė shkrime, se ia kisha falur edhe ato postimet e mia qė kam, nėse i kishin kryer punė. Fukaraja gjithmonė ka qenė zemėrgjerė, por ēka ti bėshė tė pasurve qė kanė qėlluar shpirtėngushtė :lol: :lol:

Falemnderit Murgesha pėr zemėrgjerėsinė qė tregove pėr ato 500 postimet, mė erdhi sikur tė mi dhuroje 5000 shkrime.

O mos me pasur njerėz solidarė, kishte shkuar kjo botė nė fund tė pusit!

Barabaroza! a e lexove ?! merr shembull nga Murgesha :lol: :wink: :lol: :lol:

Barbaroza
21-08-04, 17:45
Aiii Gentiani cfare the!!!Une te marr shembull nga Murgesha a?Jo tybe,se ajo krejt merr shembull nga une dhe a e po e sheh si eshte bere per t'i marre lakmi :wink: :wink:

Gentiani
21-08-04, 18:15
Ha,hahaaaaaaaa Barbaroza! mos ke frigė se nuk kėrkoj mė postime nga askush, e pasi mė tregoi Murgesha, se kishin konkurencė me numrin e postimeve, se cili do tė ketė mė shumė postime nė forum, e kuptova problemin :lol: :wink:

Po nuk tregoshe nė fillim se tė duhen dhe kėshtu ėshtė puna, nuk do tė insistoja mė.

Nuk e dij, por Murgesha ishte e gatshme tė mi huazoj 500 postime, pėr ate thash shiko njė ēikė andej nga Murgesha :lol: :lol:

Barbaroza
21-08-04, 18:23
Po more Gentiani,po a kujtove qe njemend Murgesha t'i kish huazuar aq postime a?Po ajo me pas mundesi ti merr edhe keto qe i ke bere ti.Po e ka si fort zakon te mburret se gjoja eshte zemergjere.Jemi mesuar ne me te kahere,po hajt se mesohesh edhe ti :wink:

Gentiani
21-08-04, 18:41
Po more Gentiani,po a kujtove qe njemend Murgesha t'i kish huazuar aq postime a?Po ajo me pas mundesi ti merr edhe keto qe i ke bere ti.Po e ka si fort zakon te mburret se gjoja eshte zemergjere.Jemi mesuar ne me te kahere,po hajt se mesohesh edhe ti :wink:

http://www.mainzelahr.de/smile/geschockt/erstaunt01.gif :shock: :roll: Murgesha ashtu a !!! jo moj ndoshta nuk ėshtė ashtu :lol: :lol:

Barbaroza
21-08-04, 18:49
Hjt bre se bindesh edhe vete,veq durim :wink: aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,sa here ma ka bere mua ashtu por fale Sherbimit Sekret te Forumit,e kemi zbuluar sa dredharake eshte ajo :wink: :wink: :wink:

Murgesha
21-08-04, 20:47
Hjt bre se bindesh edhe vete,veq durim :wink: aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,sa here ma ka bere mua ashtu por fale Sherbimit Sekret te Forumit,e kemi zbuluar sa dredharake eshte ajo :wink: :wink: :wink:

Qy, qy a edhe rreth meje po bajka humlumtime SHSDF-ja. Tybe ket se paskam ditur veq nejse tani e tutje do te ruhem.
Gentian ska problem kur te duash 500 shkrimet e mija ti jap, edhe ate falas.
Se kjo Barbaroza boll dredhajke eshte edhe pse paraqitet si melaqe. :wink:

Barbaroza
22-08-04, 14:49
Pse Murgeshe,cka kujtove qe je ti qe mos ta angazhojme Sherbimin Sekret,qy.Sherbimet i hulumtojne edhe punet e burreshtetasve se lere me te tjereve,ani ma Murgeshave :lol: :lol: :lol:

Murgesha
22-08-04, 15:03
Pse Murgeshe,cka kujtove qe je ti qe mos ta angazhojme Sherbimin Sekret,qy.Sherbimet i hulumtojne edhe punet e burreshtetasve se lere me te tjereve,ani ma Murgeshave :lol: :lol: :lol:

Po bre te Murgeshave po, ama jo edhe te mbretereshave se kane imunitet politik :wink:

Barbaroza
22-08-04, 15:06
Hahahahahahaaa,po ata burreshtetasit jane me te rendesishem se mbretereshat moj,qy :wink: Tjera here mos u bazo ne imunitet politik :wink:

Murgesha
22-08-04, 15:08
Hahahahahahaaa,po ata burreshtetasit jane me te rendesishem se mbretereshat moj,qy :wink: Tjera here mos u bazo ne imunitet politik :wink:

Moj po bre Burreshtetasit ama jo edhe Mbretereshat.
Tybe ketu ku jetoj une e kemi nje mbreteresh ama skam ndegjuar se sherbimet sekrete merren me te. :wink:

Barbaroza
22-08-04, 15:13
Ncncnccncncncn edhe ti moj Murgesha,po askujt moj askush nuk i tregon se ka Sherbim qe vepron tinez tij :wink: .Si thua ty,deri tani s'ke ditur se te percjell Sherbimi i Forumit tone dhe ke qene shume dredharake,e tash qe ta bera me dije,ke shprehe deshiren edhe 500 postime me ia fale Gentianit."Tuta ha dardha te buta",thone :lol: :lol: :lol:

Murgesha
22-08-04, 15:16
Ncncnccncncncn edhe ti moj Murgesha,po askujt moj askush nuk i tregon se ka Sherbim qe vepron tinez tij :wink: .Si thua ty,deri tani s'ke ditur se te percjell Sherbimi i Forumit tone dhe ke qene shume dredharake,e tash qe ta bera me dije,ke shprehe deshiren edhe 500 postime me ia fale Gentianit."Tuta ha dardha te buta",thone :lol: :lol: :lol:

Shhhhhhhhhhhhhhhhhhshhhhhhhhht Barbaroza se me more ne qafe pash mamin e shtifsha ne dhe. :(

Barbaroza
22-08-04, 15:18
Eh pra,une veq ta bera me dije se cka mund te te gjeje.Ta presim Gentianin tash se cfare do te thote :wink:

Murgesha
22-08-04, 15:20
Eh pra,une veq ta bera me dije se cka mund te te gjeje.Ta presim Gentianin tash se cfare do te thote :wink:

Valla ti prite Gentianin se une ika ne pushime. :lol: :lol: :( :cry: :roll:

Barbaroza
22-08-04, 15:26
Ma mori mendja :lol: :lol: :lol:

Murgesha
22-08-04, 15:28
Ma mori mendja :lol: :lol: :lol:

Murgesha si duket hypi ne avionin privat dhe u largua ne drejtim te panjohur.
Barbaroza mos ke dert se deri sa te kthehet ajo prej pushimeve, harrohet ky eksces. :cry:

Gentiani
23-08-04, 18:23
Ncncnccncncncn edhe ti moj Murgesha,po askujt moj askush nuk i tregon se ka Sherbim qe vepron tinez tij :wink: .Si thua ty,deri tani s'ke ditur se te percjell Sherbimi i Forumit tone dhe ke qene shume dredharake,e tash qe ta bera me dije,ke shprehe deshiren edhe 500 postime me ia fale Gentianit."Tuta ha dardha te buta",thone :lol: :lol: :lol:

Shhhhhhhhhhhhhhhhhhshhhhhhhhht Barbaroza se me more ne qafe pash mamin e shtifsha ne dhe. :(

Obububuu ēka mu desht edhe mua tė kėrkoj postime! :lol: :lol:

Oj Barbaroza e Murgesha, o gati jam me ia falė edhe postimet e mia qė kam shkruar kėtu, vetėm leni ato fjalė pash besėn :wink: :lol: :lol: unė mendova se do tė mė ndihmoni, por jo kėshtu :lol: :lol:

Barbaroza
23-08-04, 18:36
Eh pra Gentiani,a u binde tani se ketu gjithsecili punon veq me djersen e vete,hallall forum eshte ky :wink: :wink:

Gentiani
23-08-04, 18:48
Eh pra Gentiani,a u binde tani se ketu gjithsecili punon veq me djersen e vete,hallall forum eshte ky :wink: :wink:

E kuptova Barbaroza, por nuk ma mori mendja se do tė bėhet kjo punė aq e madhe moj! Po, po hallall ėshtė, aty nuk ka dyshim :wink: :lol: :lol:

Murgesha
23-08-04, 18:50
Eh pra Gentiani,a u binde tani se ketu gjithsecili punon veq me djersen e vete,hallall forum eshte ky :wink: :wink:

E kuptova Barbaroza, por nuk ma mori mendja se do tė bėhet kjo punė aq e madhe moj! Po, po hallall ėshtė, aty nuk ka dyshim :wink: :lol: :lol:

Gentian edhe ti vet i ke fajet, une te paralajmerova se Barbaroza eshte gjeloze. Ti su ngutshe me i marre menjeher. :cry:
Ja ku e shpuri vullnetin tim te mire per ti fal 500 postime.
Menjehe i dha prapavije. :wink:

Gentiani
23-08-04, 19:19
Ha, hahahaaaaaaa Murgesha, nuk ma ka marrė mendja valla se Barbaroza aq xheloze pėr 500 shkrime ishte! po ēka janė 500 shkrime, me ja mėsyer pėr dy orė i poston :lol: :lol: e kush kėshtu tezja Barbarozė http://www.mainzelahr.de/smile/genervt/gaz.gif mė ka habitur :roll: :lol: :lol:

Barbaroza
23-08-04, 19:22
Ha, hahahaaaaaaa Murgesha, nuk ma ka marrė mendja valla se Barbaroza aq xheloze pėr 500 shkrime ishte! po ēka janė 500 shkrime, me ja mėsyer pėr dy orė i poston :lol: :lol: e kush kėshtu tezja Barbarozė http://www.mainzelahr.de/smile/genervt/gaz.gif mė ka habitur :roll: :lol: :lol:

Pse more nipqe keshtu,po une kam dashur te mburrem me ty se je i vyer e ti menjehere,posa erdhe kerkove postime te gatshme :? :oops: Ma ke marre fytyren :oops:

Gentiani
23-08-04, 20:19
po thash ti kisha bėrė sė paku edhe unė 1000 postime sikur ju tjerėt oj Barbaroza, e ndoshta mė lehtė do ti bėja pastaj 2000 :lol: :lol:

nejse, mė nuk kėrkoi falje tė postimeve :lol: :lol:

Murgesha
14-09-04, 22:52
Barbaroza te pershendes.
Pershendetjes i bashkangjitet edhe krejt permallimi qe kam per ty.
Kalofsh si eshte me se miri.

turisti
15-09-04, 08:35
URIME,pak me vonese por nga zemra.
Veshtire eshte t'i hapesh dyert kryesore te Mbreterijes,pataj tjera hapen automatikisht.
Te deshiroj plote suksese. :wink:

Gentiana
16-09-04, 10:40
Nje pershendetje pata per Barbarozen sot, se me ka marr malli per te! :(

Barbaroza
16-09-04, 14:13
Murgesha & Turisti & Gentiana,ju falenderoj per pershendetjet.Edhe une kisha mall per juve derisa nuk isha mes jush!
Kaloni sa me bukur!

Murgesha
16-09-04, 14:17
Murgesha & Turisti & Gentiana,ju falenderoj per pershendetjet.Edhe une kisha mall per juve derisa nuk isha mes jush!
Kaloni sa me bukur!

A vetėm, kaq a?? :roll: :roll:
Unė kam menduar se do tmė bėsh ftyrėn all krejt duke mė qaf e mpuq??? :(

turisti
16-09-04, 14:43
Murgesha & Turisti & Gentiana,ju falenderoj per pershendetjet.Edhe une kisha mall per juve derisa nuk isha mes jush!
Kaloni sa me bukur!

Falemderit dhe mire se na erdhe edhe nje here. :P

Barbaroza
16-09-04, 15:50
Murgesha & Turisti & Gentiana,ju falenderoj per pershendetjet.Edhe une kisha mall per juve derisa nuk isha mes jush!
Kaloni sa me bukur!

A vetėm, kaq a?? :roll: :roll:
Unė kam menduar se do tmė bėsh ftyrėn all krejt duke mė qaf e mpuq??? :(

Po ashtu desha moj,por ne moment mu kujtua Lazdrani e thashe mos dyshon nga alli tani e te ze taksirati me te :wink:

lazdrani
16-09-04, 19:58
Murgesha & Turisti & Gentiana,ju falenderoj per pershendetjet.Edhe une kisha mall per juve derisa nuk isha mes jush!
Kaloni sa me bukur!

A vetėm, kaq a?? :roll: :roll:
Unė kam menduar se do tmė bėsh ftyrėn all krejt duke mė qaf e mpuq??? :(

Po ashtu desha moj,por ne moment mu kujtua Lazdrani e thashe mos dyshon nga alli tani e te ze taksirati me te :wink: :wink: :wink: :wink:

Naki
16-09-04, 21:53
Pershendetje Barbaroza ,ku do qe te jeni nje mbremje te mire

nitushe
17-09-04, 08:26
Barbaroza urime se e meriton :wink:

aferdita
17-09-04, 08:37
Barbaroza po e shoh qe i paske bere mbi 3000 postim,shume urime
je e mrekullueshme vetem vazhdo keshtu

Barbaroza
17-09-04, 11:47
Naki,nitushe dhe Aferdita ju falenderoj per urimin.Uroj qe edhe ju te arrini postime sa me shume sepse ia shtoni akoma vleren forumit!

florian
17-09-04, 13:34
PERSHENDETJE BARBAROZA TANI JE BERE ME TE VERTET MBRETERESH E DARDANIS

Barbaroza
17-09-04, 14:57
Te falenderoj Flori,edhe ju jeni nder anetaret me te rrespektuar te Dardanise nga ana ime!

livoreka bicio
25-09-04, 15:03
BARBAROZA TE PERSHENDES SHUM DHE KOMPLIMENTE PER AFTESIT ATUA NE DARDANI....VETEM PERPARA.. :P :wink: :wink:

Barbaroza
25-09-04, 16:24
Livoreka bicio,te falenderoj dhe te pershendes edhe une!

vushtrria
26-09-04, 10:55
barbaroza ju e mbani flamurin ne ket forum, dhe ju uroi qe edhe ne te ardhemen te vazhdoni me postimet e tua te bukura.me nderime vushtrriu :lol: :lol:

Kercovari
26-09-04, 11:17
Barbaroza,pesonazhi i zgjuar dhe pregattitja e Juaj psikologjike ju ben te paharuar dhe gjithmo te gatshme per befasit qe ju presin ne Forum.
"Nata e erret nuk eshte aq e frikshme se sa miqt e qe nuk e njihni akoma"
Me nderime te larta
Kercovari

Barbaroza
26-09-04, 14:00
barbaroza ju e mbani flamurin ne ket forum, dhe ju uroi qe edhe ne te ardhemen te vazhdoni me postimet e tua te bukura.me nderime vushtrriu :lol: :lol:

Vushtrria,patjeter se flamujt i mbajme te gjithe ne se bashku,jemi shume krushq ketu :wink:
Te falenderoj per pershendetjen!

Barbaroza
26-09-04, 14:02
Barbaroza,pesonazhi i zgjuar dhe pregattitja e Juaj psikologjike ju ben te paharuar dhe gjithmo te gatshme per befasit qe ju presin ne Forum.
"Nata e erret nuk eshte aq e frikshme se sa miqt e qe nuk e njihni akoma"
Me nderime te larta
Kercovari

Kercovari,duke ju falenderuar per komplimentin,uroj qe "frika" juaj te mos zgjase shume :)

lazdrani
26-09-04, 14:24
Barbaroza ku do qe te jeni jeni e pershendeture perzemersisht :wink:

Barbaroza
26-09-04, 14:34
Barbaroza ku do qe te jeni jeni e pershendeture perzemersisht :wink:

Lazdrani,flm dhe ju pershendes edhe une duke ju uroj jete te lumtur ty dhe nuses suaj!

Kercovari
26-09-04, 19:48
Falm.Barbaroza
Do te permbahen keshilles s“Juaj te evitoj cdo "frig"ne te ardhmen edhe pse nuk jam aspak frigacak,ngase shpeshher nata e erret sjelle edhe qaste lumturie.

Gentiana
27-09-04, 18:50
Barbaroza Urimeeeeeee per 4000 shkrimet tua. tani me e dijn te gjith se qka kemi ne ty, kshtu qe nuk po te lavderoj me (jo qe nuk e meriton) vetem po them, vazhdo keshtu, dhe na shkruaj edhe x shkrime tjera keshtu si gjith'her te mira.

Mbremje te kendshme dhe mpuuuuuuuuuuuuuuuuq


Genta

Barbaroza
27-09-04, 18:56
Genta,flm per komentin,flm per mpuqin,je shume simpatike dhe shoqe e mire.Edhe une po e rezervoj nje mpuq per ty:Muahhhhhhhhhhhhhhhhhh :P

Murgesha
27-09-04, 20:36
Komplimente Barbaroza.
E zoja pash mamin.
Uroj qė tė na servirish edhe shumė e shumė e shkrime tė lezetshme.

Barbaroza
28-09-04, 10:46
E zoja pra,a mendove se veq ti arrin postime ne tirazh te madh a :wink: E jo pasha mamin,dije se edhe une jam dikushi ketu 8)

Megjithate,flm per komplimentin dhe urimin :)

turisti
28-09-04, 11:59
Barbaroza,knaqesi eshte kur kam para vehtes garuesit te keti lloji me mija postime. Te deshiroj edhe shume postime te tjera poashtu te mira si deri me sot siq jane keto 4000 te postuara.
Te pershendes. :P

Gentiani
28-09-04, 21:51
Nėse ka dikush me i arritė 40 000 e 400 000 postime kėtu, askush tjetėr pos Barabrozės, Murgeshės dhe Gentianės :wink: :D :D e nga sa vehtė jeni duke shkruar me njė Nick pash Zotin moj tezja Barbarozė, se e pamundshme mė duken kaq postime ?! :wink: :lol: :lol:

Keni me bllokuar serverin e Dardanisė me shkrime :lol: :lol: :lol:

Urime pėr 4000 postimet tuaja kėtu dhe shpresoj se do tė lexojmė edhe shumė e shuuumė shkrime tjera kėtu, tė cilat i japi shtytje diskutimeve nė forum.

Barbaroza
29-09-04, 10:59
Barbaroza,knaqesi eshte kur kam para vehtes garuesit te keti lloji me mija postime. Te deshiroj edhe shume postime te tjera poashtu te mira si deri me sot siq jane keto 4000 te postuara.
Te pershendes. :P

Te falenderoj Turisti,gjithashtu te deshiroj shkrime edhe me tutje shume cilesore!

Barbaroza
29-09-04, 11:04
Nėse ka dikush me i arritė 40 000 e 400 000 postime kėtu, askush tjetėr pos Barabrozės, Murgeshės dhe Gentianės :wink: :D :D e nga sa vehtė jeni duke shkruar me njė Nick pash Zotin moj tezja Barbarozė, se e pamundshme mė duken kaq postime ?! :wink: :lol: :lol:

Keni me bllokuar serverin e Dardanisė me shkrime :lol: :lol: :lol:

Urime pėr 4000 postimet tuaja kėtu dhe shpresoj se do tė lexojmė edhe shumė e shuuumė shkrime tjera kėtu, tė cilat i japi shtytje diskutimeve nė forum.

Nipqe,edhe vete po e din se eshte e pamundur qe ti shkruajme vete mijera postime me veq nje nick :?
Tybe,po te mos ishin gjyshja dhe gjyshi im qe hyjne kur s'jam une ketu,kisha mbete me veq 40 postime :oops: :lol:
Sidoqofte,me rendesi eshte te shkruajme,dert i madh a shkruan gjyshja apo gjyshi :wink:

P.S.Gentiani,te falenderoj shume per urimin,do te perpiqem qe edhe me tutje te jem,brenda mundesive,e dobishme per forumin!

turisti
29-09-04, 12:26
Barbaroza,knaqesi eshte kur kam para vehtes garuesit te keti lloji me mija postime. Te deshiroj edhe shume postime te tjera poashtu te mira si deri me sot siq jane keto 4000 te postuara.
Te pershendes. :P

Te falenderoj Turisti,gjithashtu te deshiroj shkrime edhe me tutje shume cilesore!

Falenderit. :P

lazdrani
30-09-04, 11:18
Barbaroza urime zonjushe per mbi 4000 postime....Po me vjen inati qe me paske kaluar vetem te tregoj une ty :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
30-09-04, 14:43
Lazdrani,po une s'kam faj qe ty nuk te lejon nusja te shkruash,qy :cry:


P.S.Te falenderoj shume per urimin,deshiroj qe per nje periudhe te shkurter te me tejkalosh me postime. :wink:

Barbaroza
01-10-04, 21:35
Pershendes Barbarozen me kengen"Je maeforta" 8) 8) :lol:

Honesty^uk.
09-10-04, 19:54
Zemer te pershendes shume per 4000 postimet tuaja fantastike,
shkrimet tuaja me bejn te te ndiej me prane, vazhdo keshtu e palodhur dhe sterile.
nje mpuqqqqqqqqqqqqqqqq speciale per ju

Barbaroza
10-10-04, 10:56
Zemer te pershendes shume per 4000 postimet tuaja fantastike,
shkrimet tuaja me bejn te te ndiej me prane, vazhdo keshtu e palodhur dhe sterile.
nje mpuqqqqqqqqqqqqqqqq speciale per ju


Loqkum,te falenderoj per urimin dhe mpuqin special.Edhe une prane juve ndjehem e palodhur dhe aktive!

Jeton M
24-10-04, 18:11
Pėr respektin tėnd......

Jeton M
24-10-04, 18:18
Kam lexu shum pėrgjegjjet e tua Barbaroza...

Mendimet e tua duhėt te mirrėn ne shembull pėr shum vajza shqiptare...
Je vjaz me respekt tė madh, e kultur tė drejt... edhe mundem me fol shum pėr kualitet qė i ki....

Tė uroj fat tė mir...

Pėrshėndetje :wink:

Barbaroza
24-10-04, 18:23
Jeton M,te falenderoj per pershendetjen dhe fjalet tua!
Megjithese nje teme per mua eshte e hapur,perseri te falenderoj!

Jeton M
24-10-04, 18:35
Jeton M,te falenderoj per pershendetjen dhe fjalet tua!
Megjithese nje teme per mua eshte e hapur,perseri te falenderoj!

Ska pėrse Barbaroza, ashtu je...
E ndegjova zemren edhe shkrujta... :wink:

Urata
24-10-04, 19:37
Barbaroza gjithemon buron fjale butesie,drejtesie dhe njerezore.......


LDK-iste ma!

Barbaroza
24-10-04, 19:50
Flm per te gjitha keto fjale Urata,e me se shumeti per kete te fundit:LDK-iste ma![/

Tomori
24-10-04, 20:03
Barbaroz, po si dukesh nje her a je mir,,,Barbaroz kam nje pyetje me qka miret kjo firme,, a kompani LDK qka don me then kjo, se smundem aspak me i deshifru, kta incijalet LDK cka perfaqson kjo, a mos vall behet fjal per naj shoqat humanitare,,,,,, :?: :!: :!: :!:

turisti
24-10-04, 20:22
Urime Barbaroza. Tema dhe urimet jan te merituara.

TPT :wink:

Gentiani
24-10-04, 21:29
Urime Barbaroza, se urimet nuk janė tė tepėrta sa herė qė tė shkruhen ato...

Barbaroza
24-10-04, 21:40
Turisti dhe Gentiani,edhe une ju falenderohem per urimet!Mbeteni te pershendetur!

Barbaroza
24-10-04, 21:43
Turisti dhe Gentiani,edhe une ju falenderohem per urimet!Mbeteni te pershendetur!

turisti
24-10-04, 21:52
:P :wink:

Gentiani
24-10-04, 22:26
Nėse ka dikush me i arritė 40 000 e 400 000 postime kėtu, askush tjetėr pos Barabrozės, Murgeshės dhe Gentianės :wink: :D :D e nga sa vehtė jeni duke shkruar me njė Nick pash Zotin moj tezja Barbarozė, se e pamundshme mė duken kaq postime ?! :wink: :lol: :lol:

Keni me bllokuar serverin e Dardanisė me shkrime :lol: :lol: :lol:

Urime pėr 4000 postimet tuaja kėtu dhe shpresoj se do tė lexojmė edhe shumė e shuuumė shkrime tjera kėtu, tė cilat i japi shtytje diskutimeve nė forum.

Nipqe,edhe vete po e din se eshte e pamundur qe ti shkruajme vete mijera postime me veq nje nick :?
Tybe,po te mos ishin gjyshja dhe gjyshi im qe hyjne kur s'jam une ketu,kisha mbete me veq 40 postime :oops: :lol:
Sidoqofte,me rendesi eshte te shkruajme,dert i madh a shkruan gjyshja apo gjyshi :wink:

P.S.Gentiani,te falenderoj shume per urimin,do te perpiqem qe edhe me tutje te jem,brenda mundesive,e dobishme per forumin!

E pėrshėndesė edhe njėherė Tezėn Barbarozė pėr shkrimet e dobishme nė forum :wink: :lol: :lol:

Shaka ishte :lol: :lol: Shkrimet tua, janė motorė i fjalės sė shkruar, qė vė nė lėvizje tė gjithė veprimtarinė fjalės sė shkruar dhe tė diskutimeve nė forum!

Rrespekt!

Gentiani

DEA
24-10-04, 22:47
Barbaroz a te kam pershendet mori bi..........

Jeton M
24-10-04, 23:48
Nje gjum te embel Barbaroza.... :lol: :wink:

Barbaroza
25-10-04, 08:10
Gentiani,me fal a,por por ndjehem :oops: prane fjaleve tua te medha!


DEA,kurre nuk eshte vone per pershendetje.Te falenderoj nese e ke patur ate qellim! :)

Diana007
25-10-04, 08:48
Pershendje Barbaroza dhe suksese !

Barbaroza
25-10-04, 09:03
Faleminderit Diana007.Je e pershendetur!

Kaltrushi
25-10-04, 09:27
Barbaroza pershendetje nga zemra nga une per ty. Je nje femer e jashtzakonshme. e nderuar nga une

Kaltrushi


PS: Vetem vazhdo dhe mos u ndrysho

Barbaroza
25-10-04, 09:39
Faleminderit Kaltrushi.
Edhe bash po te doja te ndryshoja,s'do te mundja se e tille jam. :wink:
Te pershendes edhe une perzemersisht!

Ylberi_be
25-10-04, 10:31
barbaroza


te uroj shendet dhe jet te gjat

Barbaroza
25-10-04, 10:39
Ylberi_be,te falenderoj dhe te pershendes!Gjithashtu edhe juve jete te qete e pa probleme!

DEA
25-10-04, 13:57
Gentiani,me fal a,por por ndjehem :oops: prane fjaleve tua te medha!


DEA,kurre nuk eshte vone per pershendetje.Te falenderoj nese e ke patur ate qellim! :)

Shume urime per ty zemer :wink:

Kaltrushi
25-10-04, 14:41
Barbaroza pasi nuk esht vone edhe une te uroj gjdo te mire per. Dhe je e mrekullushme. Te pershendes dhe vetem vazhdo dhe na kenaq me shkrime tuaja.

Me nderime

kaltrushi

Kercovari
25-10-04, 19:28
Je nje ylle qe s`pushoj se ndrituri ne dardania forum e nderuara Barbaroza.
Me respekt te larte Kercovari.

Gentiana
26-10-04, 13:17
Barbaroza, mbase te gjith te paskan pershendetur, po te pershendes edhe un, te uroj gjdo te mire, dhe te na mbetesh siq je.


PS: tybe do adhurues te mire tu kan ber tash?! :P :wink:

Barbaroza
26-10-04, 13:46
Je nje ylle qe s`pushoj se ndrituri ne dardania forum e nderuara Barbaroza.
Me respekt te larte Kercovari.

Kercovari,te falenderoj shume per kete kompliment.Pa dyshim se te gjithe ketu jane ylla kur jane aq aktiv.
Mbetesh i pershendetur!

Barbaroza
26-10-04, 13:48
Barbaroza, mbase te gjith te paskan pershendetur, po te pershendes edhe un, te uroj gjdo te mire, dhe te na mbetesh siq je.


PS: tybe do adhurues te mire tu kan ber tash?! :P :wink:

Mbase me kane persshendete te gjithe,edhe ti me pershendete :P Atehere,edhe une te pershendes ty dhe te uroj shume te mira ne jete! :)

turisti
27-10-04, 08:10
BARBAROZA e nderuar,

Ka raste sikur ky, kur fjalet jane te teperta ,sepse veprat tregojne fuqien ,mendimet,mundimet ,inteligjencen dhe deshiren per dhene 5000 YLLA te shkruara. Te deshiroj shendet per shume postimet e reja ,lumturi per jete private dhe jete te gjatė.

Me nderime, TURISTI

Diana007
27-10-04, 09:11
Te pershendes Barbariza dhe urime vertet me pelqejn shkrimet e tu :wink: vetem perpara

DEA
27-10-04, 13:14
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Barbaroza mberrini atje nelt tek yjet urime,urime :wink:

Nita_ch
27-10-04, 13:43
Je pershendes Barbaroza dhe urime per 5000 shkrimet e juaj ju deshiroj edhe 1000000 te tjera jeni e mrekullueshme. Ju uroj gjdo te mirat ne jet dhe vetem vazhdoni :wink:

Kaltrushi
27-10-04, 13:56
Barbaroza URIME per 5000 shkrimet. Edhe une vetem mund te them se shkrimet tuaja na bine te mendojm, te qeshur dhe te besidojm edhe ma mire. Je e mrekullushme. Pres edhe 5000 shkrime tjera. Jo 5000000000. :wink:

Te pershendes dhe gjdo te mire

me nderime

kaltrushi

Barbaroza
27-10-04, 14:48
BARBAROZA e nderuar,

Ka raste sikur ky, kur fjalet jane te teperta ,sepse veprat tregojne fuqien ,mendimet,mundimet ,inteligjencen dhe deshiren per dhene 5000 YLLA te shkruara. Te deshiroj shendet per shume postimet e reja ,lumturi per jete private dhe jete te gjatė.

Me nderime, TURISTI
Turisti,te falenderoj shume.Eshte privilegj imi qe nje anetar siq jeni ju,te hap nje lloj teme si kjo per mua.Vertete u befasova kur e lexova titullin,sepse akoma,vetem edhe pak mund me duhet te mberrij atje lart dhe juve u takoi kjo.
Sidoqofte,te falenderoj edhe une dhe te deshiroj mbaresi ne jeten tuaj private dhe shoqerore!

Mbetesh gjithmone i pershendetur nga ana ime!

Barbaroza
27-10-04, 14:50
Te pershendes Barbariza dhe urime vertet me pelqejn shkrimet e tu :wink: vetem perpara
Diana007,te falenderoj per urimin.Mbetem e kenaqur qe shkrimet e mia ju peleqejne juve.Gjithashtu,edhe une shpreh simpatine time per juve si nje anetare e re ne forum!

Barbaroza
27-10-04, 14:50
Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Barbaroza mberrini atje nelt tek yjet urime,urime :wink:

Po DEA,edhe une pothuaj mberriva atje nelt,hahahahahaahaha.
Te falenderoj dhe te pershendes shume!

Barbaroza
27-10-04, 14:52
Je pershendes Barbaroza dhe urime per 5000 shkrimet e juaj ju deshiroj edhe 1000000 te tjera jeni e mrekullueshme. Ju uroj gjdo te mirat ne jet dhe vetem vazhdoni :wink:

Nita_ch,ose vendasja ime,te falendoju edhe ty me deshiren qe edhe ti nje dite te mberrish po aq postime sa une!

Barbaroza
27-10-04, 14:53
Barbaroza URIME per 5000 shkrimet. Edhe une vetem mund te them se shkrimet tuaja na bine te mendojm, te qeshur dhe te besidojm edhe ma mire. Je e mrekullushme. Pres edhe 5000 shkrime tjera. Jo 5000000000. :wink:

Te pershendes dhe gjdo te mire

me nderime

kaltrushi

Edhe ty Kaltrushi,te falenderoj per kete urim te bukur.Gezohem qe shkrimet e mia u bejne se pari te qesheni,e pastaj edhe te mendoni per gjera qe ju interesojne.
Mbetesh e rrespektuar nga ana ime!

turisti
27-10-04, 15:32
BARBAROZA e nderuar,

Ka raste sikur ky, kur fjalet jane te teperta ,sepse veprat tregojne fuqien ,mendimet,mundimet ,inteligjencen dhe deshiren per dhene 5000 YLLA te shkruara. Te deshiroj shendet per shume postimet e reja ,lumturi per jete private dhe jete te gjatė.

Me nderime, TURISTI
Turisti,te falenderoj shume.Eshte privilegj imi qe nje anetar siq jeni ju,te hap nje lloj teme si kjo per mua.Vertete u befasova kur e lexova titullin,sepse akoma,vetem edhe pak mund me duhet te mberrij atje lart dhe juve u takoi kjo.
Sidoqofte,te falenderoj edhe une dhe te deshiroj mbaresi ne jeten tuaj private dhe shoqerore!


Falenderit Barbaroza. E dij se eshte bere pak me heret por llogarita qe sot behen 5000 postime dhe nuk isha i sigurt se a qelloj ksajde a jo ,a edhe ashtu je me nje kembe e me teper ( ne pragun ) ne 5000 - shin.

Te pershendes dhe te deshiroj realizimin e ardhmerise.


TURISTI.
Mbetesh gjithmone i pershendetur nga ana ime!

Kercovari
27-10-04, 16:12
5000.Yjet s`do te kishin vleren e te ndriturit perderisa shenjat e tastatures nuk do te reflektonin miliona xixelloja nga dora e artizanes te cilat i hodhi ne lagunen e heshtjes,nga e cila thuri edhe ylberin me plot ngjyra te mahnitshme te shenuara nga dora e nje artistjeje te mrekullueshme te fjales s`mire,e aq me shume kur reth vetes krijoj qerdhen e dallandysheve dhe beshkerisht shkrin notat e kompunuara ne nje te vetme kenge e cila na kenaq shpirtin te gjithve.Ketu bisedohet shqip se jeni n`dardani.
Kur mos pushofsh se ndrituri ne krahrorin e te dashurit tend,e per ne,edhe fjalet e embla do te na mjaftonin e respektuara Barbaroza.
Me respekt
Kecovari

Barbaroza
27-10-04, 16:20
Kercovari,te falenderoj shume. :oops: Tjeter shprehje nuk kam pasi shprehje te bukura lexova nga ana juaj dhe u humba ne koloritin e tyre!

Edhe njehere,shume faleminderit!

Murgesha
27-10-04, 16:45
Barbarozė, shoqja ime e nettit, tė uroj pėr 5 mijė postimet tua.
Uroj tė na shkruajsh edhe shumė tjera.
Ps. Kadalė bre ēka ke qė po ngutesh kaq shumė. :wink:

Barbaroza
27-10-04, 16:58
Barbarozė, shoqja ime e nettit, tė uroj pėr 5 mijė postimet tua.
Uroj tė na shkruajsh edhe shumė tjera.
Ps. Kadalė bre ēka ke qė po ngutesh kaq shumė. :wink:

Murgesha,postimin e 5000 po e shkruaj duke t'u falenderuar ty per urimin!Besoj se edhe ne te ardhmen,do te shkruaj. :wink:

P.S.Jo moj s'po ngutem por jam nga natyra e shpejte,kembe e duar. :wink:

Mafiozi
27-10-04, 17:37
:P :P :P :P :wink:

Urime Barbaroza, ende urime... e gjithmonė urime.... :wink: :wink:

Barbaroza
27-10-04, 18:00
:P :P :P :P :wink:

Urime Barbaroza, ende urime... e gjithmonė urime.... :wink: :wink:

Mafiozi,te flm shume!

Gentiani
27-10-04, 18:55
5000 YLLA TĖ BARBAROZĖS -

5000 postime i shkruajte a?! gati me ma kaluar me postime :wink: :lol: :lol:

Ah, si nuk e pata edhe unė Gjyshin dhe Gjyshen tė shkruanin pėr mua :lol: :lol: :lol:

Urime Barbaroza pėr postimet e 5000-tė dhe uroj qė me shkrimet tua tė vazhdosh tė na shkruash ashtu siē keni shkruar deri tani, sepse ato tė deritanishmet tregojnė pėr kualitetin e tyre dhe besoj se nuk do tė mungojnė as nė tė ardhmen.

Shkova ti them Gentės, tė vazhdojė me shkrime, se po mė vjen inati qė Barbaroza 5000 i paska shkruar :lol: :lol: :lol:

E pėrshėndetur nga

Gentiani!

Barbaroza
27-10-04, 18:59
Genti,te falenderoj shume per urimin.Cfare te bejsh kur i ke gjysherit aq te vyeshem sikur keta qe kam une. :)

Tomori
27-10-04, 19:47
-Barbaroza, po si dukesh ne her a je mir , a lodhesh a jo, po ka shpija si i ke, po tjerit si jan,,,,, kalofsh mir :wink:

vushtrria
27-10-04, 19:54
barabroza une kur ja nisa me shkrue kogja ma pat marr mendja se do te ju ze me shkrime,por ishte e kot tani juve BRAVO per 5000 postimet qe keni ber, njeriu ka qka lexon ne shkrimet e juaja ne qdo tem jeni e shkelqyshme nuk me mbetet asgje vetem te ju pershendes dhe vazhdoni keshtu jeni e shkelqyeshme.


vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat

Barbaroza
27-10-04, 20:00
Ju falenderoj Vushtrria.Edhe ju aspak nuk jeni mangut nga ne sa i perket cilesise se shkrimeve,edhe sa i perket numrit ,patjeter se edhe ju do te arrini po aq sa une nje dite.
Mbetesh i pershendetur!

Barbaroza
27-10-04, 20:03
-Barbaroza, po si dukesh ne her a je mir , a lodhesh a jo, po ka shpija si i ke, po tjerit si jan,,,,, kalofsh mir :wink:

Po mire ore Tomori,mire ia kalojme,edhe andej nga shtepia fare mire,flm :wink:

turisti
27-10-04, 20:03
-Barbaroza, po si dukesh ne her a je mir , a lodhesh a jo, po ka shpija si i ke, po tjerit si jan,,,,, kalofsh mir :wink:

Hmmm,ti a po maron PETLLA ME UJE-a ???? hahahahahahahahaha. :wink:

Naki
27-10-04, 21:54
Urime Barbaroza postimet tuaja voluminoze qe kalon mbi5000 jane nje vlere kapitale e forumit.jeni e respektueshme dhe argetuese per shumicen e forumit.
me nderime Naki

Maca
27-10-04, 23:06
URIME Barbaroza,je e mrekullushme vetem vazhdo...
Ishallah i ben edhe nja 5000 tjera por ta dish se te duhet koh,kshtu qe te deshir dhe jete te gjat qe ta arrish kete... Te lumt..
Tungiii :wink:

blusky
28-10-04, 04:14
Nje pershendetje per mbretereshen-Barbaroza.
All the best in your life.

Gjebraili
28-10-04, 10:08
Barbaroza, prap te pershendes, me nje shleper pershendetje :) :)
Edhe ate prej me te dashurave dhe me te mirave :) :) :lol: :lol: :lol:

Te keqen Daja

Gentiana
28-10-04, 13:47
:shock: :shock: :shock:
Qy qy, ma paske kaluar a?? bile ate me te shpejten, (me hile veq nejse) :wink:

Barbaroza ate qe mendoj un i paskan shkruar edhe te tjeret, dhe nuk po e zgjati shum, vetem te uroj per mbi 5000shkrime, dhe te na i bejsh x tjera pikerisht si deri me tani!!!!

Gjdo te mire dhe vetem te mira past jeta jote, sepse i meriton!

Ksaj pershendetje i vjen pas edhe nje mpuuuuuuuuuuq


Genta

Barbaroza
28-10-04, 14:01
Nje pershendetje per mbretereshen-Barbaroza.
All the best in your life.

Blusky,te falenderoj shume.Je i pershendetur edhe nga ana ime!

Barbaroza
28-10-04, 14:02
Barbaroza, prap te pershendes, me nje shleper pershendetje :) :)
Edhe ate prej me te dashurave dhe me te mirave :) :) :lol: :lol: :lol:

Te keqen Daja

Gjebraili,te falenderoj per gjithe keto tonelata pershendetje.
Je shume i rrespektuar nga ana ime!!!

Barbaroza
28-10-04, 14:06
Urime Barbaroza postimet tuaja voluminoze qe kalon mbi5000 jane nje vlere kapitale e forumit.jeni e respektueshme dhe argetuese per shumicen e forumit.
me nderime Naki


I nderuari z.Naki,te falenderoj shume.Me vjen mire nese sikush argetohet me shkrimet e mia,e atyre qe u pengoj,u deshiroj sherim te shpejte. :wink:

Mbetesh i pershendetur!

Barbaroza
28-10-04, 14:09
URIME Barbaroza,je e mrekullushme vetem vazhdo...
Ishallah i ben edhe nja 5000 tjera por ta dish se te duhet koh,kshtu qe te deshir dhe jete te gjat qe ta arrish kete... Te lumt..
Tungiii :wink:
Maca,edhe ty te falendroj.Natyrisht se duhet kohe,por une kohen e gjej sepse dardania eshte nje forum ku gjen njeriu kurajo dhe deshire per te shkruar.
Ju deshiroj edhe juve qe ne nje te ardhme te afert te shkruani po aq sa une.
Mbetesh e pershendetur!

Barbaroza
28-10-04, 14:11
:shock: :shock: :shock:
Qy qy, ma paske kaluar a?? bile ate me te shpejten, (me hile veq nejse) :wink:

Barbaroza ate qe mendoj un i paskan shkruar edhe te tjeret, dhe nuk po e zgjati shum, vetem te uroj per mbi 5000shkrime, dhe te na i bejsh x tjera pikerisht si deri me tani!!!!

Gjdo te mire dhe vetem te mira past jeta jote, sepse i meriton!

Ksaj pershendetje i vjen pas edhe nje mpuuuuuuuuuuq


Genta

Genta,e vertete se te kam tejkaluar pra,i kisha tejkaluar te gjithe por ashtu e kam punen :wink: :wink: :(
Sidoqofte,te falenderoj shume per pershendetjen.Besoj se edhe ne te ardhmen,do te jemi se bashku ketu ne Dardania.de!

lazdrani
28-10-04, 15:01
E nderuara Barbaroza te pershendes se pari dhe njeherit ju uroje 5000 postimet tuja te bukura....Jeni me te vertet e kendeshme ne forum :wink:
YOU ARE THE BEST :P

Barbaroza
28-10-04, 17:09
Faleminderit Lazdrani.Edhe ju jeni :arrow: The best, too!

Tomori
28-10-04, 18:32
-Urime Barbaroza, te uroj qe edhe gezime te kesh ne te ardhme, siq i ke postimet,,,,
Te Uroj edhe XY postime te pa funta ne te ardhmen,,,tungji :wink:

Barbaroza
28-10-04, 18:39
-Urime Barbaroza, te uroj qe edhe gezime te kesh ne te ardhme, siq i ke postimet,,,,
Te Uroj edhe XY postime te pa funta ne te ardhmen,,,tungji :wink:

Flm Tomori,te njejtat ua deshiroj edhe une juve.
Mbetesh i pershendetur!

Mafiozi
29-10-04, 00:01
Meriton pėrshėndetje qdo dit Barbaroza...
Me vjen shum herė kjo pyetje, cili djal e ka shancėn me kalu jetėn me ty, aq e ėmbėl qė je :!: :?: :wink: :wink:

Pėrshėndetje... :P :wink:

Barbaroza
29-10-04, 10:41
Meriton pėrshėndetje qdo dit Barbaroza...
Me vjen shum herė kjo pyetje, cili djal e ka shancėn me kalu jetėn me ty, aq e ėmbėl qė je :!: :?: :wink: :wink:

Pėrshėndetje... :P :wink:

Te pershendes Mafiozi dhe te falenderoj per kete fjale.

P.S.Ehhhhh,kush e ka shancen,une nuk e di,por edhe ai qe do te jete,nuk eshte i vetedijshem akoma,hahahahahahah(shaka pak).

Murgesha
29-10-04, 10:45
Meriton pėrshėndetje qdo dit Barbaroza...
Me vjen shum herė kjo pyetje, cili djal e ka shancėn me kalu jetėn me ty, aq e ėmbėl qė je :!: :?: :wink: :wink:

Pėrshėndetje... :P :wink:

Te pershendes Mafiozi dhe te falenderoj per kete fjale.

P.S.Ehhhhh,kush e ka shancen,une nuk e di,por edhe ai qe do te jete,nuk eshte i vetedijshem akoma,hahahahahahah(shaka pak).


Me sa e di unė ai ende nuk ka lindur, por sė shpejti do tė vijė nė jetė, dhe do tė drejtohet drejt e tek ti e nderuara Barbaroza. :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
29-10-04, 23:28
Meriton pėrshėndetje qdo dit Barbaroza...
Me vjen shum herė kjo pyetje, cili djal e ka shancėn me kalu jetėn me ty, aq e ėmbėl qė je :!: :?: :wink: :wink:

Pėrshėndetje... :P :wink:

Te pershendes Mafiozi dhe te falenderoj per kete fjale.

P.S.Ehhhhh,kush e ka shancen,une nuk e di,por edhe ai qe do te jete,nuk eshte i vetedijshem akoma,hahahahahahah(shaka pak).


Me sa e di unė ai ende nuk ka lindur, por sė shpejti do tė vijė nė jetė, dhe do tė drejtohet drejt e tek ti e nderuara Barbaroza. :wink: :lol: :lol:

Oooooh jeni princesha te dyat, goja ju qet vetem fjalė tė ėmbla...
Ju pėrshėndes... :P :P :wink: :wink:

ShEjToNkA
29-10-04, 23:40
Barbroza , pėrshndetje dhe urime pėr mbi 5 mijė postimet e juaj!

Barbaroza
30-10-04, 15:04
Shejtonka,te falenderoj per urimin.Mbetesh e pershendetur!

Buli_00
30-10-04, 16:53
Urime Barbaroza. Je e pazėvendėsueshme. Vazhdo mė tej me Forumin dhe pėr Forumin. Suksese!

Mafiozi
30-10-04, 16:56
Pėrshėndetje me nderim Barbaroza, pėr 5 mij postimet e ėmbla e tė sinqerta... :wink:
Shpresoj edhe 5 her mė shum.. :P :P :wink:

:wink: 8)

Barbaroza
30-10-04, 17:27
Buli_00 dhe Mafiozi,ju falenderoj per fjalet tuaja te cilat me bejne akoma me guximtare te vazhdoj tutje!

Barbaroza
14-11-04, 13:47
Flm Mafiozi,krejt po ne thone ashtu 8) :oops:

Mafiozi
14-11-04, 16:56
Flm Mafiozi,krejt po ne thone ashtu 8) :oops:

Sps Barbaroza... me vjen mir qe ekzistojn vajza si ti :P :P
Pasna shanca me njoftu nje... :P :P :lol:

Pėrshėndetjenga zemra si gjithher... 8)

lazdrani
15-11-04, 09:17
Nje pershendetje te forte zonjushe nga Lazdrani :wink:

Barbaroza
16-11-04, 18:14
Mafiozi dhe Lazdrani,gjithashtu jeni te pershendetur nga ana ime!

Gentiani
16-11-04, 18:54
A tė pėrshėndeta more njėherė? :wink: :lol: :lol:
Urime Festa dhe gjitha tė mirat!

Gentiani!

Barbaroza
16-11-04, 19:19
A tė pėrshėndeta more njėherė? :wink: :lol: :lol:
Urime Festa dhe gjitha tė mirat!

Gentiani!

Gentiani,nuk te ben zarar edhe nje pershendetje :) Sidoqofte,te falenderoj dhe ta uroj edhe une ty festen dhe te gjithe besimtareve!

Gjebraili
16-11-04, 23:09
Oooooooooo te keqen Daja

Edhe Dajkoja yte, ta uron festen dhe te pershendet qume quuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee , oj ma e mira e Dajes :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa kqyr, bre Dajes, ne pash diku Uraten TEME, se ka shkue ne t'pame e u vonue ma shume, ma pershendet quuuuuuummmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeee dhe i thu se ēelesat e shpise i kam lane ne dritare afer deres se hymjes, allahile :cry:
Edhe i thu se: Te don QUUUUUMMMMMMMMMEEEEEEEE Dajkoja :lol: :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
17-11-04, 13:40
Oooooooooo te keqen Daja

Edhe Dajkoja yte, ta uron festen dhe te pershendet qume quuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee , oj ma e mira e Dajes :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa kqyr, bre Dajes, ne pash diku Uraten TEME, se ka shkue ne t'pame e u vonue ma shume, ma pershendet quuuuuuummmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeee dhe i thu se ēelesat e shpise i kam lane ne dritare afer deres se hymjes, allahile :cry:
Edhe i thu se: Te don QUUUUUMMMMMMMMMEEEEEEEE Dajkoja :lol: :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Daja Gjebrail,edhe une mbesa jote,ta uroj festen dhe te deshiroj shume te mira bashke me inxhen Urate.Mos ke dert se porosine e kreva,ajo veq sa s'ka ardhe ketu,po shiko edhe nje Kiss te ka derguar te tema jote,ke me u mpake kur ta marresh :roll: :roll:

vushtrria
20-11-04, 10:59
barbaroza si moderatore e shkelqyeshme,e sjellshme,e respektuar me te gjitha te mirat,vushtrriu ju pershendet dhe ju uron fat,lumturi dhe shendet ne jet.


me nderime vushtrrriu

Barbaroza
20-11-04, 14:56
Vushtrria duke te falenderuar per pershendetjen,ju deshiroj edhe une qe te mirat te jene pjese perberese ne jeten tende familjare!

Kercovari
20-11-04, 18:42
Barbaroza
Retorika e juaj burimin e vet e ka ne pasqyrimin e realitetit,ne ushtimen e drejteperdrejte te ngjarjeve,ne nje jehone te brendshme te vetvetishme, deri ne asonanca te frymezimit poetik.Te lutem, s`dua te te mendoj ndryshe,dhe s`ke cka te ndryshosh.
Me resekt Kercovari.

Barbaroza
21-11-04, 19:00
Kercovari,nese per asgje tjeter nuk vlej,atehere jam shume origjinale,shkruaj ate qe me buron nga shpirti dhe kjo eshte cilesia ime.Te falenderoj qe ke ditur te me vleresosh ne kete menyre!

Kercovari
21-11-04, 22:14
Kercovari,nese per asgje tjeter nuk vlej,atehere jam shume origjinale,shkruaj ate qe me buron nga shpirti dhe kjo eshte cilesia ime.Te falenderoj qe ke ditur te me vleresosh ne kete menyre!
"nese per asgje tjeter nuk vlej"Nje sinjal i gabuar qe s`kam ndermend te pranoj Barbaroza.
Me respekt Kercovari.

Gentiana
22-11-04, 13:25
Barbaroza zemer, nje pershendetje per ty dhe nje dite sa me te kendshme te uroj.

Genta

Agroni22
23-11-04, 17:34
BARBAROZA -je e pershendetur nga une shume shume :wink:

Barbaroza
23-11-04, 17:54
Kercovari,nese per asgje tjeter nuk vlej,atehere jam shume origjinale,shkruaj ate qe me buron nga shpirti dhe kjo eshte cilesia ime.Te falenderoj qe ke ditur te me vleresosh ne kete menyre!
"nese per asgje tjeter nuk vlej"Nje sinjal i gabuar qe s`kam ndermend te pranoj Barbaroza.
Me respekt Kercovari.

Kjo eshte modestia ime :oops:

Barbaroza
23-11-04, 17:55
Barbaroza zemer, nje pershendetje per ty dhe nje dite sa me te kendshme te uroj.

Genta

Loqkum,edhe ty te pershendes dhe te uroj nje muaj te kendshem,ishallah te plotesohen deshirat qe i ke ne zemer!

Barbaroza
23-11-04, 17:56
BARBAROZA -je e pershendetur nga une shume shume :wink:

Agron,te falenderoj dhe te pershendes edhe une ty shume,shume!

Tomori
23-11-04, 19:20
-Barbaroza te pershendes te uroj dit te mbar me fat e lumturi,,,,
-Barbaroza te ket kuptim me te gjere fati te sugjeroj luaj loto mer nja dy tiketa e ishalla fiton ndigjo ti Tomorin, e fiton masanej mua me njofton e mi jep mua 10% per fitoren se keshtu ka lezet e din ma ti kte pun!!! tungji moj Barbaroz hehehe ja keshtu e ka Tomori :wink:

Barbaroza
23-11-04, 19:28
A po thua a Tomori a?Mos ble se dola me i ble, por fitimin e ndali per vete nese fotoj,atehere ty s'do te duhej fare te me takosh :wink: :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
27-11-04, 22:46
Barbaroza Urime 6000 shkrimet e tuja Mendoj qe secili shkrim i yti ka vlera te veqante
Te pershendes dhe vetem Vazhdo keshtu :)

livoreka bicio
27-11-04, 23:59
BARBAROZA TE PERSHENDES. DHE TE UROJ NURIN E, 6000. POSTIMEVE TE SUKSESHME QE KENI ARRITUR. :P :wink:

turisti
28-11-04, 03:06
Urime :P 6000 :P postime.

Te deshiroj shendet, shume postimet e reja te percjellura me gezime dhe momente te mira.

Me respekt,TURISTI.

Naki
28-11-04, 08:18
Urime,Postimi i 6000 Nje kapital I kurorzuar me ngjyrat ylberi.
Respekt Naki

Kercovari
28-11-04, 09:43
Shkronje pas shkronje,flete pas flete,vellim romanesh te lexuar nga te gjithe.Edhe Kadareja te ka tuten.
Me respekt,Kercovari.

Murgesha
28-11-04, 13:39
Qy, qy kur moj i bane 6 mi copa???
Urime dhe vazhdo tė shkruajsh ende, deri nė pafundėsi. :lol: :lol:

Gentiana
28-11-04, 13:58
Wowowow, qyre edhe kjo i paska shkruar mbi 6000shkrime. Urime Barbaroza dhe ēdo te mire,vazhdo keshtu.

Genta

Barbaroza
28-11-04, 15:35
MemphiSx dhe Livoreka,ju falenderoj shume dhe ju pershendes edhe une perzemersisht!

Barbaroza
28-11-04, 15:38
Ja si nuk ngurrojne te te urojne miqte qe te duan dhe te rrespektojne per te te uruar.Per te mos ju numeruar me emra,ju falenderoj te gjitheve per fjalet e thurrura aq bukur qe kam frike se nuk i meritoj.
Edhe njehere,ju falenderoj te gjitheve dhe ju pershendes nga zemra!

uliksi31
29-11-04, 08:06
Qy,qy i paska bere 6000 postime.Gati pata harrua me te uruar.E harrofsha nje armik.Edhe shume postime tjera te na shkruajsh.You are still on top of the line :)

Barbaroza
29-11-04, 15:30
Qy,qy i paska bere 6000 postime.Gati pata harrua me te uruar.E harrofsha nje armik.Edhe shume postime tjera te na shkruajsh.You are still on top of the line :)

Uliksi31,ju falenderoj edhe juve dhe ju pershendes shume!

Mafiozi
29-11-04, 16:24
Nje mendim te fort per ty Barbaroza, e percjellur me pershendetje
te ngrohta :wink:

Kaloh si esht me mir per ty :wink:

Gentiani
29-11-04, 17:47
Edhe Barbaroza mbi 6000 shkrime i paska postuar a?! :roll: :wink: :lol:

Urime edhe pėr shumė e shumė postime dhe diskutime tjera me vlerė nė Forum.


Gentiani!

Barbaroza
29-11-04, 18:02
Mafiozi dhe Gentiani,shume falenderime per juve nga une!

vushtrria
29-11-04, 20:43
barbaroza me 6000 postime te kam then njeher, edhe tani po ju them se e mbani bajrakun e forumit dardania,e urte,e sjelleshme e vyne,lumi shtepia qe te ka ahahaha, une edhe njeher ju uroi postimet deri me tani qe keni ber dhe vetem vazhdoni jeni e shkelqyshme.


vushtrriu ju uron shendet dhe te gjitha te mirat ne jet.

Barbaroza
29-11-04, 20:51
Vushtrria, duke ju falenderuar,po shprehi edhe une ca fjale miradie qe kam per juve:nje djal i mire, familjar dhe shume sinqerte,keni bere qe te fitoni rrespektin e shume forumisteve te Dardanise.
Mbetesh i pershendetur dhe shume i rrespektuar nga ana ime!

Mafiozi
29-11-04, 23:32
Barbaroza simpatike dhe e sinqert, 6000 postime te till, nuk mundem me gjet
aq fjal per meritat e tua, vetem mundem me then vazhdo ne te njejten
menyr, asgje nuk ki per te ndrruar.
Te uroj te gjith postimet prej 1 :arrow: 6000, dhe qdo te mir ne jet.

Me respekt
Mafiozi :wink:

Agroni22
30-11-04, 12:27
urime BARBAROZA -6000 postimet ishalla i bon 6 milion

Barbaroza
30-11-04, 19:37
Mafiozi dhe Agroni22,te falenderoj per fjalet tuaja.Mbeteni te pershendetur nga une!

uliksi31
01-12-04, 01:34
urime BARBAROZA -6000 postimet ishalla i bon 6 milion

Jo nese dikush i ben 6 milion postime,ai duhet te jete Mafiozi.Ai besa edhe pat then ne nje shkrim se eshte vozites i shpejt.Pikee (formula one)
me ia pas lakmi :lol:

livoreka bicio
05-12-04, 17:18
BARBAROZA E NDERUAR. TE PERSHENDES DHE TE UROJE, TEJKALIMIN E 6000, SHKRIMEVE TE TUA. TE CILAT I KE DHENE, ME SINQERITET, NDYJENJE,DHE MBI TE GJITHA ME MIREKUPTIM...TE UROJ DHE NE TE ARDHEMEN,SHKRIME TE TYLLA, DHE SA, ME SHUME DISPONIM.... GJDO HERE MBETESH E PERSHENDETUR NGA UNE. :wink:

Barbaroza
05-12-04, 17:49
Livoreka,te falenderoj shume per fjalet qe ke shkruar per mua.
Uroj qe edhe ju, ne nje te ardhme te afert,te beni po kaq sa une postime.
Mbetesh i pershendetur!