PDA

View Full Version : England


Vera
01-05-04, 07:51
me tregoni ju lutem se si e shihni kombtaren e Anglis???


une jam nje tifoze e madhe e Anglis

ismajl oruqi
18-06-04, 17:54
jam nje tifos i pa parashikueshem per anglin me pelqen shume

Cool_Boy
18-06-04, 22:28
me tregoni ju lutem se si e shihni kombtaren e Anglis???


une jam nje tifoze e madhe e Angliskur te folni per kombetaren e Anglis me beni te :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .........

Nuk jan nje ekip qe mun ta fitojn Euro 2004 per mendimin tim Vera por jan ekip e mire se kan lojtar qe luajn ne ekipe te forta,por me ber te qeshi pak se nuk jam simpatizus i kombetraesse Anglis por ITALIS se te gjithe lojtart me pelqen ne ate kombetare .....

Cool_Boy

mr_beni
21-06-04, 14:42
ju pershendes se pari vera per kete tem qe e keni bere por sipas
mendimit tim se une edhe luaj vet edhe shiqoj shum futbollin pa me
dyshe ekipi me i miri ne bot eshte anglia se lere me ne europ. :D :D

Gjermani_futbollist
01-11-04, 20:45
separi Veta ju Pėrshendes per ket tem te buku

Mua me pelqen shum Futbolli anglez, si domos lejtari M.owen

fatoni_pr
01-01-05, 12:00
me tregoni ju lutem se si e shihni kombtaren e Anglis???


une jam nje tifoze e madhe e Anglis


vera, mas pari te pershendes krejt keshtu, mir a?

mas te parit, vjene dyta, mua me pelqen shum ekipi anglez, siq ashtu dhe premierliga po ashtu championship, une jam nje tifoz i flakt ndaj ekipi Leeds United, nuk e di sa e din. por nderkombtarja e anglis ashtu me pelqen, ka nje ekip te fort, por sa duket nuk po ka fat ne lojrat.
ky esht mendimi im!

NiRvAnA
04-08-05, 10:51
edhe une jam tifoz i Anglis sa ju perket lojtarve i ka diqka fenomenal por mos ti harrojm as tifozat sepse jan mat qartit kur ndeshet Anglia me ndonje ekip

hajde met mira

_________________

Rock is My Life

Agroni22
04-08-05, 17:44
me tregoni ju lutem se si e shihni kombtaren e Anglis???


une jam nje tifoze e madhe e AnglisANGLIA ka lojtare te mire por FAT nuk ka shume