PDA

View Full Version : A mendoni ju qe do te behet ralf Schumaher si i vellau M


Vera
01-05-04, 08:09
Mir se vini ne ket tem dhe une se pari mendoj qe me disa probleme qe pat Ralf une mendoj qe do ia ze vendin te vellaut te tij Michael por po ia le cka mendoni ju personalisht?

mr_beni
02-07-04, 20:06
une nuk besoi sepse schumacher 2 ne garen e fundit ne indianapolis pati nje lendim shum te veshtir dhe po me duket qe per te ka mbaruar qdo gje ne formulen 1

Cool_Boy
03-07-04, 10:32
Vera deshte te them se aje eshte nje enderr qe kurr relitet nuk mundet te behet,ralf nuk eshte talent ashtu si Micheal..........................Une per vete e kam dehst Hakkinen dhe kur u largu nga f1 kesh ka qaj aq shume qe e kam dehste ate si sportist por tashti besoj se Raikonnen gjithashtu e dua do te behet si Hakkinen..........

Cool_Boy

Vera
03-07-04, 11:39
Raikonnen do te behet i mir ateher kur te ka talent me shum se Hakkinen, se nuk e di si nuk po e shifni ne secilen gar po del nga staza e gares, e do behet i mir!!!!!

Une nuk po them se R. Schumacher eshte nje vozites i mir dhe me talent, se paer ate mendoj se ka mar fund gjithcka, vetem ndonje mrekulli mund ta shpetoj qe mos te terhiqet nga garat, perndryshe nuk ka talent fare.

LennY
13-10-04, 11:25
Mir se vini ne ket tem dhe une se pari mendoj qe me disa probleme qe pat Ralf une mendoj qe do ia ze vendin te vellaut te tij Michael por po ia le cka mendoni ju personalisht?

Une mendoj se nuk ka shanc qe R.Schumacher te mberri suksesin e e vallaut te tij M.Schumacher , sepese ky i fundit i ka thy te gjitha rekordet e mundeshme deri me tani , e eshte veshtri te arrihet nga dikush e aq me pak nga R.Schumacher qe per mendimin tim eshte shum larg talentit qe e ka vallau i tij ...
M.Schumacher do te mbetet legjend ne F1 :wink: