PDA

View Full Version : Si kaluat


Faqet : [1] 2

Vera
01-05-04, 08:20
une sot u knaqa ne forum bera disa tema te reja dhe keshtu shpreha njdjenjat e mia ne tema te ndryshem e keshtu...

kjo tem eshte qe nese doni qe pak para se te dilni nga forumu (po mendoj jo per gjith thjesht) te leni ketu mesazhet se si kaluat ne qastet cka nejt ne forum.

Ju deshiroj cdo te mir

Me respekt Vera :wink:

Murgesha
05-05-04, 20:30
Kalova shume bukur.
Vera komplimente per temen :lol:

florian
05-05-04, 21:33
pershendetje vera
ktu ja kaloj gjithmon bukur e ska ma mir :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera
06-05-04, 06:58
Pershendetje Murgesha dhe florian me vjen mir qe ia paskit kaluar mir kaloni sa me mir se kurr mete ri nuk beheni hahah :wink:


Me kenaqsi Vera

lazdrani
06-05-04, 08:03
Vera per mua Dardania eshte si nje pjese e Trupit,ndihem gjithmon i disponuar :wink:

florian
06-05-04, 14:00
Pershendetje Murgesha dhe florian me vjen mir qe ia paskit kaluar mir kaloni sa me mir se kurr mete ri nuk beheni hahah :wink:


Me kenaqsi Vera :lol: :lol: :lol: :lol: TUNG VERA EDHE TI JA KALOFSH MIR SE KURR MA E MIR NUK BAHESH :twisted: :twisted:

anna
07-05-04, 13:48
mire ne pergjithesi edhe pse nuk ish kan asnje online :wink: :lol:

Vera
07-05-04, 21:30
si gjithnje mir po si ne dardani gjithnje e kaloj mir dhe ne asnje program shqiptar ne net nuk munden te rinjet shqiptar me i shpaluar mendimet dhe si ta quajm (free thinker) mendim i lir a

florian
08-05-04, 11:50
si gjithnje mir po si ne dardani gjithnje e kaloj mir dhe ne asnje program shqiptar ne net nuk munden te rinjet shqiptar me i shpaluar mendimet dhe si ta quajm (free thinker) mendim i lir a

:lol: :lol: :lol: :lol: SHUM MIR :wink:

anna
11-05-04, 14:35
SHuMe MiRe :lol: :lol:

Vera
11-05-04, 17:50
shum mir kalova por nje tem me terboj ashtu

Cool_Boy
12-05-04, 20:13
Vera shume bukur kam kaluar sot,krejt Cool qiki ndoshta kam folur shume ama nuk duehni me ma zene per te madhe se kam qene shum ne diponim heren e fundit kur hyra ketu....

Naten e mire se Cool_Boy per sot e kryti,kalofshi bukur

Naki
12-05-04, 21:20
Vera se pari ju pershendes per temen qe keni hapur :!:
sot isha gjate tere dites ne forum me nderprerje,duke lexuar postimete e10 diteve te fundit jame freskuar dhe kame kaluar nje dite te frytshme.
nje mbremje te mire Naki

Vera
12-05-04, 21:24
ju pershendes edhe une te dyve Cool_Boy dhe Naki me vjen mir qe keni kaluar mir dhe ketu Cool_Boy fol sa te duash nuk e ke te ndaluar. Dhe ju Naki ju deshiroj gjithnje freski ne forum.

Une gjithnje kaloj mir dhe gjithnje ndahem e kenaqur nga te gjith


:wink: Vera

lazdrani
20-05-04, 12:01
Shume i disponuar dhe mezi prese qe orari i punes sot te mbaroje e te inkuadrohem perseri........Dardani te dua nga loqka e zemres :wink:

anna
20-05-04, 12:57
mire :D

Cool_Boy
20-05-04, 15:42
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Cool_Boy

aferdita
22-05-04, 19:21
kam kaluar shum mire
dhe tash ika ju uroj nje nate te mire dhe te qet tungi

Murgesha
23-05-04, 09:13
une sa hyra e tybe se kam njet me shku menjehere.
:lol: :lol:

vushtrria
23-05-04, 09:56
ju pershednes te gjitheve me te vertet une kur hy ne dardania knaqem me aq pak koh qe kam ma shum lexova shum tema te mira e me shkrue pritoi pak me shum per mua dardania eshte edhe shendet njeriu ka nevoi me ndegjue te miren e te keqen andaj une sot me shum lexova nejse se e zgjata


me dnerime vushtrria

Murgesha
23-05-04, 10:00
Vushtria te nderofte Zoti qe po ke saber e po i lexon shkrimet tona.

florian
23-05-04, 10:57
SI MUND DIKUSH MIR MOS ME JA KALUE KTU METESH PA FRYM VESH TUJ LEXUE. :wink:

Murgesha
24-05-04, 22:25
Shume bukur. Kam me u zgju shume heret neser e ende spo mundem te shkoj te flej.

Vera
11-06-04, 15:45
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol
: shum shum shum bukurrrrrrrrrrrrrr niceeeeeeeeeeeeeeee

anna
15-06-04, 10:09
me tooo njeri shume niccceeeee :lol: :lol: :lol:

lazdrani
15-06-04, 10:13
nice edhe te une anna :D

Gentiana
17-06-04, 12:04
Si gjith'her SUPER :wink:

Barbaroza
17-06-04, 14:29
Tybe mire, mire s'mund te ankohem,gjithe dita me shkoi me mikrofon ne dore.Hajde tung e befshi :wink:

Gentiana
17-06-04, 14:31
Tybe mire, mire s'mund te ankohem,gjithe dita me shkoi me mikrofon ne dore.Hajde tung e befshi :wink:


Te lumt moj Barbaroza .... :wink:

AK^47
17-06-04, 14:51
tybe un kam met per vesht se skam mujt me jap provimin per me kalu vitin :D:D:D:D:D:D:D:D:D

lazdrani
18-06-04, 10:05
I QETE :wink:

anna
18-06-04, 13:24
pa lidhje :(

Murgesha
22-06-04, 09:54
Me lidhje :lol: :lol:

Gentiana
22-06-04, 09:57
Me lidhje??? :?

lazdrani
22-06-04, 14:34
Shume pune vella,neser kam te lire...mire mire :wink:

Cool_Boy
24-06-04, 12:44
Vera hiq mire nuk kam kalu sot me shtinen me be izmet ne kafen e forumit kuku nane si kaca te rasojit pishin dhe hankshin kurrr nuk e kam dite qe kan qene keshtu te terrpijafta keto trija:Genta,Murgesha dhe mickoja ani qikjo e fundit kish nuk mundet me hanger se vetem 200g njeri po kjo po te fshike hahahah...Shume bukur kalove por pa ty Vera :cry: :cry: :cry:


Cool_Boy :wink:

Gentiana
25-06-04, 11:10
Shkurt po mir. deri ne Mbremje kalofshit mir.


Genta

Barbaroza
25-06-04, 12:09
Mire :wink:

Murgesha
25-06-04, 14:32
Sonte ne Party. Jubbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.,

http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/a088.gif

Barbaroza
25-06-04, 15:45
Paskemi mu knaqe krejt juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :P

Cool_Boy
26-06-04, 18:22
Tung se une ika....kalove bukur sot........


Cool_Boy :wink:

NAIM_d
03-07-04, 12:13
sijeni ju ne gjilan

IceGirl
14-07-04, 01:54
Une kalova shum mire sod e disponuar......por tash ne mbremje hiq mire valla krejt mu prish :(

mr_beni
21-07-04, 12:44
Ne pergjithesi mir 8) 8) 8)

ju pershendes

Murgesha
21-07-04, 12:49
Une kalova shum mire sod e disponuar......por tash ne mbremje hiq mire valla krejt mu prish :(

IceGirl :shock: :shock: ishalla ste eshte prish krejt :(

Gentiana
21-07-04, 13:12
Si gjithmon Super!

lazdrani
27-07-04, 21:57
Jam i lodhure pake por ndihem i disponuar :wink:

nitushe
13-09-04, 10:13
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
13-09-04, 11:14
Si zakonisht,ha,ha,ha,ham,ha. :P :P :P :P

Murgesha
13-09-04, 11:21
Unė u kėnaqa.
Qaji, petullat tė bėra nga Turisti ishin tė mrekullueshme.

turisti
13-09-04, 11:27
Oj Murgeshe,mos u vano se u ftofen-ha,ha,ha,a edhe Naki me Genten do t'i NGRAHIN petullave-ha,aha,aha,

Luana
13-09-04, 13:19
A jam edhe une e thirrun ne petlla :?: :roll:

turisti
13-09-04, 13:25
Pooooooooooo,nese kan met,kqyr atje ne tenxhere dhe ?Ēajin e ke hazer,vetem nxeje pake. :wink:

Luana
13-09-04, 13:36
hmmm :( spaska mbet asgje :cry:

nitushe
13-09-04, 19:52
sot mire shume ishalla krejt java kshtu :lol:

Naki
13-09-04, 19:58
Oj Murgeshe,mos u vano se u ftofen-ha,ha,ha,a edhe Naki me Genten do t'i NGRAHIN petullave-ha,aha,aha,
Nje dite me plote Supriza.

turisti
14-09-04, 14:21
Mire si gjithmone. :wink:

nitushe
14-09-04, 15:31
sot copa copa si plakt her mire e her jo mire :twisted:

nitushe
16-09-04, 12:24
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

turisti
16-09-04, 14:13
Une gjithmone mire, ha,ha,ha,ha. :wink:

Luana
16-09-04, 18:31
kurr ma mire :wink:

turisti
16-09-04, 18:41
Si Luana para meje,ha,ha,ha,ha... :wink:

vushtrria
16-09-04, 19:18
mir shum

Luana
16-09-04, 19:26
Si Luana para meje,ha,ha,ha,ha... :wink:


hiq bre nuk e kuptoja ?

Barbaroza
16-09-04, 19:31
Me mire s'ka ku shkon :P

lazdrani
16-09-04, 20:03
I disponuar si gjithmone :P

Naki
16-09-04, 21:41
I disponuar si gjithmone :P

Ah lazdran je ti 8) 8) 8)

ShEjToNkA
16-09-04, 22:01
Sot kam pasur njė ditė tė bukur fenomenale.Ku munda me thėnė se kam kaluar perfekt.

mickoja
16-09-04, 22:08
shejtonka ....... :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
16-09-04, 22:15
shejtonka ....... :lol: :lol: :lol:


Mickojaaaa :wink: :wink:

Murgesha
16-09-04, 23:01
shejtonka ....... :lol: :lol: :lol:


Mickojaaaa :wink: :wink:

Mickojaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Shejtonka :wink: :wink: :wink:

nitushe
17-09-04, 11:39
mesem :?

turisti
17-09-04, 21:50
Diten e sodit veshtire se do ta haroje. :wink:

Luana
17-09-04, 22:24
Diten e sodit veshtire se do ta haroje. :wink:


Pse Turist ,,qka ki :shock: :?: :?: :?: :?:

vushtrria
17-09-04, 22:29
ishte nje dit monotone pa lidhje

ShEjToNkA
17-09-04, 22:30
ishte nje dit monotone pa lidhje

Sa keq ,sa po mė dhimbsėsh hahahha

vushtrria
17-09-04, 22:34
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: flm shejtonka

MemphiSx
17-09-04, 22:37
Shejtonka prej kurshit more e paske bo zemren e mir me tu dhimt dikush :P

Po me mujt krejtve bre qitu na sheh me naj qik t'mir qy :D

ShEjToNkA
17-09-04, 22:40
hahaahahaahahah mempfisx qe de ,se di as vetė kur e bėra zemrėn kaq tė mirė, mirė po besoj se kjo nuk do zgjatė shumė, sa hora ndyshoj edhe e bėjė zemrėn edhe mė tė mirė :lol:


Pasha zotin mirė qė po e din se me kan send tė gjithve ju sshofė me nga njė qikė tė mirė :wink:

MemphiSx
17-09-04, 22:57
hahaahahaahahah mempfisx qe de ,se di as vetė kur e bėra zemrėn kaq tė mirė, mirė po besoj se kjo nuk do zgjatė shumė, sa hora ndyshoj edhe e bėjė zemrėn edhe mė tė mirė :lol:


Pasha zotin mirė qė po e din se me kan send tė gjithve ju sshofė me nga njė qikė tė mirė :wink:


o e di bre mos bon be po shka o ma e keqja kerkush spo menon per ty mu lut me ta gjet ni djale qfare ta don zemra :D

ShEjToNkA
17-09-04, 23:03
hahaahahaahahah mempfisx qe de ,se di as vetė kur e bėra zemrėn kaq tė mirė, mirė po besoj se kjo nuk do zgjatė shumė, sa hora ndyshoj edhe e bėjė zemrėn edhe mė tė mirė :lol:


Pasha zotin mirė qė po e din se me kan send tė gjithve ju sshofė me nga njė qikė tė mirė :wink:


o e di bre mos bon be po shka o ma e keqja kerkush spo menon per ty mu lut me ta gjet ni djale qfare ta don zemra :D


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

turisti
18-09-04, 13:11
veshtire. :wink:

turisti
26-09-04, 21:32
Me mysafiret.....hahahaha. :P

nitushe
30-09-04, 11:20
Deri ktu shume mire e ma vone se di :roll:

Barbaroza
30-09-04, 14:21
Deri tash mire,por ende nuk shkova bre,pritni pak :lol: :lol:

turisti
02-10-04, 10:30
mire. :P

livoreka bicio
02-10-04, 14:16
mire mire :wink:

nitushe
02-10-04, 20:06
Mir shpresoj nesra edhe ma mir

Honesty^uk.
02-10-04, 21:15
superrrrr :wink:

ShEjToNkA
02-10-04, 21:16
Sot ,kam kaluar shumė bukurrrrrrrrrrrrrr, ma mirė s'banė hiqqqq

turisti
03-10-04, 12:28
Mire,hahahahahahahahaha,gjithmon mire. :wink:

Honesty^uk.
03-10-04, 12:32
bukur

Murgesha
03-10-04, 13:33
Pėr merak. :D :shock: :roll:

Loloku
03-10-04, 13:40
Nuk kalova fare, por rash dhe do te kaloj prape!

livoreka bicio
03-10-04, 23:14
MIRE :wink:

turisti
04-10-04, 10:16
Dihe se si kalojne OPTIMISTAT,hahahahaha. :wink:

livoreka bicio
04-10-04, 20:17
MIR SHUM :wink:

turisti
05-10-04, 08:00
MIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, hahahahahahahahaha. :wink:

mr_beni
05-10-04, 11:47
shum mir

livoreka bicio
05-10-04, 22:28
MIRE :wink:

Artan_9
06-10-04, 12:39
mir shum po nihem ne form sot :P

turisti
06-10-04, 13:19
Gjithmone mire,mire,hahahahahahahahahaha,une jam i lindur per te kaluar mire,sepse per te keq nuk kam kohe,hahahahahahaha. :P :P :P :wink:

livoreka bicio
06-10-04, 21:38
MIR SHUM POR SHUM PAK KOH PATA :wink:

turisti
07-10-04, 08:00
BUKUR,hahahaha. :P :wink:

mr_beni
07-10-04, 13:19
si gjithmon :wink:

livoreka bicio
07-10-04, 23:22
SHUM MIRE :wink:

Artan_9
08-10-04, 13:04
SHUM MIRE :wink:si thua ashtu livoreka shum mir kur genta esht e semuar nuk po te vjen turb sot ish genta ne vizit te un dhe e pash se ishte e semuar hahahahahha :oops:

livoreka bicio
08-10-04, 23:23
SH.MIR ARTAN POR PO ME VJEN KEQ PREJ GENTES, DHE ISHALLA I KALON... :wink:

nitushe
09-10-04, 17:20
Mire se tana herat :wink:

Artan_9
09-10-04, 17:49
shum interesant :wink:

turisti
09-10-04, 18:08
mire, :P :P :P :P :P :P

Honesty^uk.
09-10-04, 18:56
si i semuri :(

Vera
09-10-04, 22:39
si i semuri :(

pse a flama ta ka ngjit Honesty a
:?:

Honesty^uk.
09-10-04, 22:40
si i semuri :(

pse a flama ta ka ngjit Honesty a
:?:


tash ishalla po me kalon se boll me mundoi 3 dite, pse a nuk me paske sjellur diqka ti me me pa a :?: :?: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
09-10-04, 22:44
si i semuri :(

pse a flama ta ka ngjit Honesty a
:?:


tash ishalla po me kalon se boll me mundoi 3 dite, pse a nuk me paske sjellur diqka ti me me pa a :?: :?: :lol: :lol: :lol:

Honesty kam ndegju nje fjal dikund, dhe me ka pelqyer. Nje grip, nese nuk shkon te mjeku te zgjat nje jave, po nese shkon te mjeku vetem 7dite. Sidoqoft, qe zgjat nje grip vetem 3 dite, nuk kam ndegjuar. po kur ta kryesh krejt gripin, na trego dhe vijm e te shohim krejt forumi??! :wink:

Honesty^uk.
09-10-04, 22:46
Genta une tani kam nevoj te me shihni sa jam ma grip se kur te me kaloj gripi, une e shoh veten :wink:

Gentiana
09-10-04, 22:48
Genta une tani kam nevoj te me shihni sa jam ma grip se kur te me kaloj gripi, une e shoh veten :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ke te drejt. More e un qe kam grip, dhe me ka ndalu mjeku te dal jasht??! Nuk mundem te vij te te shoh tani, mendova kur ta kryesh gripin, ndoshta e kry edhe un, per kte thash! :roll:

Vera
09-10-04, 22:48
si i semuri :(

pse a flama ta ka ngjit Honesty a
:?:


tash ishalla po me kalon se boll me mundoi 3 dite, pse a nuk me paske sjellur diqka ti me me pa a :?: :?: :lol: :lol: :lol:

po qysh jo Honesty te kam sjell pak qaj per ty ,me ta mejt flamen, ja per ty ja per kend :wink:

ShEjToNkA
09-10-04, 22:51
Gripiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????
Pėr njė gripė po e bėnė tanė kėtė muahabet aaaaa ????? Po hajt be se iu kalon edhe gripi qyy ani gripi qa me bė dic mė shumė se sa pėr gripė se kisha pa rrezikk qyyyyyyyyyyyy

Gentiana
09-10-04, 22:52
Gripiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????
Pėr njė gripė po e bėnė tanė kėtė muahabet aaaaa ????? Po hajt be se iu kalon edhe gripi qyy ani gripi qa me bė dic mė shumė se sa pėr gripė se kisha pa rrezikk qyyyyyyyyyyyy

Ani qyre kush po na thot! Po kur e pate ti Gripin, qka piskatshe ashtu?? :twisted: :wink:

Honesty^uk.
09-10-04, 22:53
po qysh jo Honesty te kam sjell pak qaj per ty ,me ta mejt flamen, ja per ty ja per kend :wink:

te falenderoj vera

ShEjToNkA
09-10-04, 22:54
Gripiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????
Pėr njė gripė po e bėnė tanė kėtė muahabet aaaaa ????? Po hajt be se iu kalon edhe gripi qyy ani gripi qa me bė dic mė shumė se sa pėr gripė se kisha pa rrezikk qyyyyyyyyyyyy

Ani qyre kush po na thot! Po kur e pate ti Gripin, qka piskatshe ashtu?? :twisted: :wink:Kushhhhhhhhhhhhhhh mojj unė aaa?????????
Jo moj ke gabu se Murgesha ka qenė :roll:

livoreka bicio
10-10-04, 00:36
SHUM MIRE KAM KALUAR :wink:

mr_beni
11-10-04, 15:34
Po kam kaluar shum mir sepse ka qen edhe fundjava me plot aktivitete te lira :wink:

turisti
11-10-04, 15:35
Mire. :P :P :P

Artan_9
11-10-04, 17:52
Mire. :P :P :Psh mire

livoreka bicio
11-10-04, 23:19
FANTAZI. :P

turisti
11-10-04, 23:21
Mire. :P :P :Psh mire

:P ERIM

mr_beni
12-10-04, 10:46
bukur :wink:

livoreka bicio
12-10-04, 23:08
SHUME, MIRE :wink:

turisti
13-10-04, 08:49
Nenkuptohet :arrow: mire. :P :wink:

Naki
13-10-04, 10:22
Kalova qaste te mira me mikeshen :wink:

sexybrikenda
13-10-04, 11:14
Kalova qaste te mira me mikeshen :wink:
Ne mesi e juaj ndihem gjithmone bukure :oops:

Artan_9
13-10-04, 12:52
buker bukur :wink:

Murgesha
13-10-04, 13:13
U kėnaqa.

livoreka bicio
14-10-04, 00:06
MIRE MIRE :wink:

Maca
14-10-04, 22:19
Sote nuk kam qen ne terezi hiq...
Kam qen ne spiital,erdhi me mori ndihma e shpejt dhe mora infuzion...
Tani jam me mire...
Pra thjesht jam keqe... :(

ShEjToNkA
14-10-04, 22:22
Sote nuk kam qen ne terezi hiq...
Kam qen ne spiital,erdhi me mori ndihma e shpejt dhe mora infuzion...
Tani jam me mire...
Pra thjesht jam keqe... :(

Maca , veq mos mė thuajė se me infuzion ne dorė dhe nga ndihma e shpejtė je duke shkruar??!! :wink:

Maca
14-10-04, 22:24
ShEjToNkA jo,jo sis tani gjindem ne shtepi dhe jam duke pushurar,por sun nejta pa shkrujt pak ne forum...Si je ti a je mire?si kalove sote?

ShEjToNkA
14-10-04, 22:26
ShEjToNkA jo,jo sis tani gjindem ne shtepi dhe jam duke pushurar,por sun nejta pa shkrujt pak ne forum...Si je ti a je mire?si kalove sote?


Aha ,Ok!!!Mirė shumė edhe inshalla tė kalon mė shpejtė.
Mirė flm ,po ty si kalove natje ku ishe mė herėt????

Maca
14-10-04, 22:29
ShEjToNkA jo,jo sis tani gjindem ne shtepi dhe jam duke pushurar,por sun nejta pa shkrujt pak ne forum...Si je ti a je mire?si kalove sote?


Aha ,Ok!!!Mirė shumė edhe inshalla tė kalon mė shpejtė.
Mirė flm ,po ty si kalove natje ku ishe mė herėt????

Valla keq jam kan shume,kuku qysh mkan kontrollu general,hahah...e sote skam pa dite me sy...me heret isha shtrir ne shtrat dhe kqyrsha Tv...Ishallah kurre me sma ben zoti me shku ne spital se keq ish tyben,e ishallah askush nuk viziton spitale...Ti a po merzitesh,a po lodhesh,qa bone sote,diqka 3?

ShEjToNkA
14-10-04, 22:32
Hahahahhaahahahahaaha! Maca sis , a shumė keq ish aaaa??
Ok mė vjen mirė qė tė kan kontrollu genral , e inshalla ma kurr s'tė bejn me shku.
Hiqq volla kurgja s'bana as s'vyjta :? :wink:

Maca
14-10-04, 22:34
Hahahahhaahahahahaaha! Maca sis , a shumė keq ish aaaa??
Ok mė vjen mirė qė tė kan kontrollu genral , e inshalla ma kurr s'tė bejn me shku.
Hiqq volla kurgja s'bana as s'vyjta :? :wink:

Po keq ish po si,ani kur ma kan pas ngule ate inekcion ne dore uhuhu,tani ma bajshin hajt bane urinen,un smujsha se skisha hanger kurgjo me zor,haha amin mo kurr jo hehe!Ani ti mos me vyt e mos me bo kurgjo nuk osht e mundur hehe,e vyshme e vyshme je ti hehe..nejse! Hajt trego drejt,qfar belaja ke bo sote haha? :wink:

mickoja
14-10-04, 22:35
qysh moj qika nuk vytet asgjč uhh pertacet mua tash me erdh radha me u ulč pak se ter dita me ka shku ne kemb :wink:

ShEjToNkA
14-10-04, 22:37
qysh moj qika nuk vytet asgjč uhh pertacet mua tash me erdh radha me u ulč pak se ter dita me ka shku ne kemb :wink:

Po ti as qė e ke ndjet m'u ulė po qohu pėrgatinaj do kafe ,se Maca s'mundet se qenka pakpa qejf e unė po bajė muahabet, me i jap pak gajret :wink:

mickoja
14-10-04, 22:45
Cukel shuj allahile se ika me ra me fjet se dhe mua gripi me ka ra dhe me myti krejt :cry:

Maca
14-10-04, 22:46
qysh moj qika nuk vytet asgjč uhh pertacet mua tash me erdh radha me u ulč pak se ter dita me ka shku ne kemb :wink:

Mickoja,loqki ti e din per mua si me ka kalu dita sote,me ate sms qe ma shkrujte me ke disponu shume flm edhe 1 here shume...
A je mire,a po lodhesh...
Ulu qike,ulu se e meriton...Hajde pije nje qaj me limon sa nuk esht ftof,urdhno edhe ti Shejtonka per qka je per kafe apo qaj...Ho merni edhe do kikirika...se mkan pru sene kur jan ardh ntpamit hahah...

Shejtonka hahah flm,per gajretin me dhe shume se jo pake...Loqkume

ShEjToNkA
14-10-04, 22:46
Cukel shuj allahile se ika me ra me fjet se dhe mua gripi me ka ra dhe me myti krejt :cry:

Girpiiiiiiiiiiiiiii???????????
hajde inshalla po shpėtoni nga gripi hooooooooooooooooo :wink:

mickoja
14-10-04, 22:51
ej qika flm shum dhe me te vertet po me dispononi dhe po kaloj shum mir me juve auu Maca me knaqen kikirikat hahahaha...

ShEjToNkA
14-10-04, 22:53
qysh moj qika nuk vytet asgjč uhh pertacet mua tash me erdh radha me u ulč pak se ter dita me ka shku ne kemb :wink:

Mickoja,loqki ti e din per mua si me ka kalu dita sote,me ate sms qe ma shkrujte me ke disponu shume flm edhe 1 here shume...
A je mire,a po lodhesh...
Ulu qike,ulu se e meriton...Hajde pije nje qaj me limon sa nuk esht ftof,urdhno edhe ti Shejtonka per qka je per kafe apo qaj...Ho merni edhe do kikirika...se mkan pru sene kur jan ardh ntpamit hahah...

Shejtonka hahah flm,per gajretin me dhe shume se jo pake...Loqkume


Hahahhaaahah Maca a shume sende tė kan pru kur erdhen me tė paaaa????????????
Jo moj qika tash mė qitėn nė marre ,se mua mė takoi me u qu me iu shėrbyyyyyyyyyyy ,se iu qenken smut , ejani nė kafe po iu foti nga njė qaje a kafe cka tė doniiiiiiiiiiiiiiii ,Vini???????????????

Maca
14-10-04, 23:00
ej qika flm shum dhe me te vertet po me dispononi dhe po kaloj shum mir me juve auu Maca me knaqen kikirikat hahahaha...

Mickoja knaqu qike knaqu,edhe ishallh te kalon aj viran grip sa ma shpejt se pe din ti te shtunen duhet me qen ne top form a heheh...
Naten e mire,edhe gjumin e embel... :wink:

Maca
14-10-04, 23:01
qysh moj qika nuk vytet asgjč uhh pertacet mua tash me erdh radha me u ulč pak se ter dita me ka shku ne kemb :wink:

Mickoja,loqki ti e din per mua si me ka kalu dita sote,me ate sms qe ma shkrujte me ke disponu shume flm edhe 1 here shume...
A je mire,a po lodhesh...
Ulu qike,ulu se e meriton...Hajde pije nje qaj me limon sa nuk esht ftof,urdhno edhe ti Shejtonka per qka je per kafe apo qaj...Ho merni edhe do kikirika...se mkan pru sene kur jan ardh ntpamit hahah...

Shejtonka hahah flm,per gajretin me dhe shume se jo pake...Loqkume


Hahahhaaahah Maca a shume sende tė kan pru kur erdhen me tė paaaa????????????
Jo moj qika tash mė qitėn nė marre ,se mua mė takoi me u qu me iu shėrbyyyyyyyyyyy ,se iu qenken smut , ejani nė kafe po iu foti nga njė qaje a kafe cka tė doniiiiiiiiiiiiiiii ,Vini???????????????


ShEjToNkA hehe pritem te kafet se ja mrina fiuuuuuuu...

livoreka bicio
14-10-04, 23:32
MIRE :wink:

Gjumashja
15-10-04, 16:42
Mirė fort :D

livoreka bicio
15-10-04, 22:49
SHUME MIRE :wink:

Honesty^uk.
15-10-04, 23:31
Sonte super :D

Murgesha
15-10-04, 23:32
Sonte super :D

Edhe unė u kėnaqa. :wink:

Gentiana
15-10-04, 23:37
Mire mire, jo keq!!

livoreka bicio
16-10-04, 23:38
MIRE MIRE SUPER. :wink:

Honesty^uk.
17-10-04, 09:01
Si ne gjume me :lol:
Pasi tere naten ra shi kam bere nje gjume te rehatshem

Artan_9
17-10-04, 12:07
mir shum :!:

livoreka bicio
17-10-04, 23:18
MIRE... :wink:

Urata
18-10-04, 03:43
Kendshem kem kalue sonte!

livoreka bicio
24-10-04, 00:22
SHUME MIRE :wink:

DEA
24-10-04, 00:46
Sot teper e lodhurhttp://www.mainzelahr.de/smile/muede/gaehn.gif

Urata
24-10-04, 02:52
Knaqshem dhe festueshem me fitoren e me te mireve!


Gezuar!

Tomori
24-10-04, 16:50
Knaqshem dhe festueshem me fitoren e me te mireve!

-URAT SQAROHU, PER CILEN SKUADER ANON, MOS TJESH PER JUVENTUSIN, A MILANON KUSH KA FITUAR A REAL-MADRITI PER KE ANON ???
Gezuar!

Murgesha
24-10-04, 16:58
Knaqshem dhe festueshem me fitoren e me te mireve!

-URAT SQAROHU, PER CILEN SKUADER ANON, MOS TJESH PER JUVENTUSIN, A MILANON KUSH KA FITUAR A REAL-MADRITI PER KE ANON ???
Gezuar!

Tomori, ke kujdes se si po shprehesh me te nderuaren Urata.
Ajo ketu po tregon per Fitoren e te preferuarve te saj LDK-se e jo per endrra cfare paske pare ti. Juventusi e Milano skane te bajne fare me Uraten tone.
Ps. Mos mendo se Urata eshte nje vajze rrugaqe qe te perkon ty te tallesh me te.
Te lutem te jesh me i kujdesshem jo vetem me te por edhe me femrat tjera te forumit, se asnjera ketu nuk eshte ne dizpozicion te deshirave tua te cmendura, qe cdo bisede apo diskutimi i jep kahje te deshirave tua te semura dhe stadiste.
Te lutem te korigjojsh veten.

vushtrria
24-10-04, 19:00
ka qen nje dit shum e mir :lol:

livoreka bicio
24-10-04, 23:27
SHUM MIRE :P

Jeton M
24-10-04, 23:44
Knaqshem dhe festueshem me fitoren e me te mireve!

-URAT SQAROHU, PER CILEN SKUADER ANON, MOS TJESH PER JUVENTUSIN, A MILANON KUSH KA FITUAR A REAL-MADRITI PER KE ANON ???
Gezuar!

Tomori, ke kujdes se si po shprehesh me te nderuaren Urata.
Ajo ketu po tregon per Fitoren e te preferuarve te saj LDK-se e jo per endrra cfare paske pare ti. Juventusi e Milano skane te bajne fare me Uraten tone.
Ps. Mos mendo se Urata eshte nje vajze rrugaqe qe te perkon ty te tallesh me te.
Te lutem te jesh me i kujdesshem jo vetem me te por edhe me femrat tjera te forumit, se asnjera ketu nuk eshte ne dizpozicion te deshirave tua te cmendura, qe cdo bisede apo diskutimi i jep kahje te deshirave tua te semura dhe stadiste.
Te lutem te korigjojsh veten.

A lexove mir Tomori, ki kujdes, nuk jem ne korz ktu...

Mendim i mir murgesha..

livoreka bicio
26-10-04, 22:38
SH.MIRE :wink:

turisti
26-10-04, 22:42
MIRE, :P :wink:

DEA
27-10-04, 13:20
Sot mire veq me presin edhe ca pune :roll:

turisti
27-10-04, 13:23
Dihe :arrow: MIREEEEEEEEEEEEEEEEE hahahahahaha. :wink:

Tomori
27-10-04, 15:10
Knaqshem dhe festueshem me fitoren e me te mireve!

-URAT SQAROHU, PER CILEN SKUADER ANON, MOS TJESH PER JUVENTUSIN, A MILANON KUSH KA FITUAR A REAL-MADRITI PER KE ANON ???
Gezuar!

Tomori, ke kujdes se si po shprehesh me te nderuaren Urata.
Ajo ketu po tregon per Fitoren e te preferuarve te saj LDK-se e jo per endrra cfare paske pare ti. Juventusi e Milano skane te bajne fare me Uraten tone.
Ps. Mos mendo se Urata eshte nje vajze rrugaqe qe te perkon ty te tallesh me te.
Te lutem te jesh me i kujdesshem jo vetem me te por edhe me femrat tjera te forumit, se asnjera ketu nuk eshte ne dizpozicion te deshirave tua te cmendura, qe cdo bisede apo diskutimi i jep kahje te deshirave tua te semura dhe stadiste.
Te lutem te korigjojsh veten.


-Murgesh, pse moj nxehesh pa qen nevoja faere,,,,,Te lutem mbas te qfarit ju konkludoni se un paskam vlersimin se Urata na qenka rugaqe!!!!
-Murgesh, po va them me sinqeritet ma te madh, nuk me paskeni vlersuar ju mua siq duet me beso un jam i ofenduar, se nese bazoheni ne shkrimin tim, qka te keqe ka qe kam parashtru pyetje???
Per qka behet fjal a per skuadrat, se Urata nuk definon as LDK as MILANON, thjesht thot;

Knaqshem dhe festueshem me fitoren e me te mireve!

- Ju thuani se fjala esht per LDK
-Un ju them URIMEEEE, fitorja ju deshiroj sukses ne aspiratat tuaja,,,,kaq-
e tash qka u ba puna!!!!!
-Murgesh, si do qoft ju pershendes sa per dijeni tuaj nuk ju kuptoj moj zonje e nderuar kur me thuani ,, deshiravet tua te semura sadiste" !!!!!!
Per qfar deshiram me habitni por ket shkrimin tuaj nuk e mar me seriozitet, se kam bindjen qe ky shkrim esht provokativ qellimish, qe te shihni reagimin tim se a kam me e kuptu me seriozitet a jo,,,
-Un per veti nuk e kam mar me seriozitet,,
hahaha
- Murgesh mir mbetq tungji :wink:

Gentiani
27-10-04, 19:59
Phaaa, ku nuk mbeti temė, pa u pėrzi ky Motori, Tomori desha ta shkruajė :wink:

Maca
27-10-04, 22:17
Mire me thone,pak mu prish disponimi pasi qe smu realizua plani,por prap mire,smundem te ankohem...

livoreka bicio
28-10-04, 12:50
MIRE DERI TASH, DHE TASH PO IKU... :P :wink:

ShEjToNkA
28-10-04, 21:21
Volla sot perfekt aa, prej se kam hy nė Ramzan mė mirė se sot s'kam kalu as njėherė, shumė bukurrrrrrrrrrrrr

Gentiani
28-10-04, 21:52
Sot pata rastin, qė tė takojė live diskutuesin e parė nga bota virtuale - Forumi- tė nderuarin zotėri Vushtrriun. Mė erdhi jashtėzakonishtė mirė dhe gjithashtu ishte nderė dhe kėnaqėsi tė bisedosh me te.

Biseduam diku njė orė. Pije nuk morėm, se edhe ashtu se shumė herė i ka ra tė na paguaj te kafja e Forumit dhe thash mos ta hargjojė! Ha,hahaaaaaa :lol: :lol: por pėr herėn tjetėr na mbetėn pijet.

Shpeshėherė kur lexoj shkrimet e diskutuesve tė shumtė, mė bjen tė paramendojė personalitetin, karakterin me njė fjalė pėrshtypjet qė kam pėr ta nė bazė tė shkrimeve dhe mėnyrės sė trajtimit tė ēėshtjeve pėrmes shkrimeve tė tyre.

Sot mė ra tė takoja Vushtrriun, e ndershėm, sjellshėm, ēiltėr, punėtorė dhe tė sinqertė ashtu siē kam pasur rastin tė lexoja edhe shkrimet e tija nė forum.

Pėrfitoi nga rasti ta pėrshėndes edhe nga kjo temė kėtu!

Rrespekt!

Gentiani

livoreka bicio
28-10-04, 23:48
MIRE :P

Mafiozi
29-10-04, 00:28
Shum mir, si gjithmone... :P

turisti
29-10-04, 08:33
Dihet,mire si gjithmone ,hahahahahahahaha. :P

DEA
29-10-04, 20:30
Sot mire, pata mysafir e mezi pritsha te shkonin e te ju vizitoja juve :lol:

Murgesha
29-10-04, 20:52
Mirė, mirė. :lol:

Honesty^uk.
29-10-04, 20:53
so ,so

livoreka bicio
31-10-04, 16:22
SHUM MIRE :P

ShEjToNkA
31-10-04, 17:34
Bukur shumė

Barbaroza
31-10-04, 17:56
Deri tash bukur,po pres edhe deri ne fund buqkur. :lol:

Murgesha
31-10-04, 19:19
Mirė po kaloj, edh pse mundet me qenė mė mirė, bile shumė mė mirė.

Maca
31-10-04, 20:01
Mire kam kaluar,vetem se kam pare do filma trishtuse se eshte Hellowen,nata e shtrigave edhe qe ngriten shpirtrat vuuuu...Po tutna boll hahah :cry:

turisti
31-10-04, 23:18
Mire,hahahahaha. :wink:

aferdita
31-10-04, 23:21
koheve te fundit po shkojn shume ngadale ditet,por prap mire dhe e gezuar :wink: :lol:

Gentiana
01-11-04, 01:20
koheve te fundit po shkojn shume ngadale ditet,por prap mire dhe e gezuar :wink: :lol:

Tek un esht e kunderta, shum shpejt po me shkojn keto dite!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ShEjToNkA
01-11-04, 01:37
koheve te fundit po shkojn shume ngadale ditet,por prap mire dhe e gezuar :wink: :lol:

Tek un esht e kunderta, shum shpejt po me shkojn keto dite!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:Ėshtė shumė e vėrtet se ditėt e mira ikin shumė shpejtė. Mirėpo unė me gjithatė ,do tė mė mjaftonte tė paktėn vetėm njė ditė ta pėrjetojė ,ashtu si ti qė je duke i pėrjetuarė kėto ditė!! :( :( :(

Nga thellsia e zemrės tė pėrshndes dhe tė dėshiojė tė kaloshė ashtu sic ėshtė mė sė miri. Kėnqu sis deri nė maxsimum!

livoreka bicio
01-11-04, 03:57
SHUM MIRE DERI TASH :P

Krokodilli
01-11-04, 10:46
koheve te fundit shum gjat po mu duket dita,,, ndoshta pse ka fillu vera ketu,,,, ton diten ne plazh me shoqeri,,
po mire mire deri tani....

livoreka bicio
02-11-04, 01:11
MIRE :wink:

turisti
02-11-04, 01:21
Mire,mire. :P :P

livoreka bicio
03-11-04, 00:42
SHUME MIRE :P

turisti
18-11-04, 02:15
:P :P MIREEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! :P :P :wink:

Barbaroza
18-11-04, 09:34
Mire,por ende nuk kam ikur :lol:

Mafiozi
18-11-04, 20:14
Sot kam udhtu ne zvicerr... jam knaq :P
:wink:

Kercovari
18-11-04, 23:04
Sot kam udhtu ne zvicerr... jam knaq :P
:wink:
Mire mire!Po pse sčrdhe te pish nje kafe.

Honesty^uk.
18-11-04, 23:07
COOL 8)

Barbaroza
19-11-04, 11:51
COOL 8)

:idea:

Mafiozi
19-11-04, 12:58
Sot kam udhtu ne zvicerr... jam knaq :P
:wink:
Mire mire!Po pse sčrdhe te pish nje kafe.

Nuk e kam ditur qe je ne zvicerr i nderuari Kercovari, tash qe e di
do te lajmroj, me ndodh shpesh me udhtu ne zvicerr.. 8)

E pi nje kafe me ty me qef te madh :wink:

turisti
19-11-04, 14:24
Si ne pune,hahahahahahahahahahahahahaha,lotet ka derdh shefi prej meje,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
19-11-04, 15:44
Si ne pune,hahahahahahahahahahahahahaha,lotet ka derdh shefi prej meje,hahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

pse Turist a e ke rreh a :shock: :shock: :shock: :shock:


MIRE :roll:

Mafiozi
19-11-04, 16:11
Jam operu ne kam sot, me dhimbje po i gezuar :P :P :wink:

Murgesha
19-11-04, 16:35
Jam operu ne kam sot, me dhimbje po i gezuar :P :P :wink:

Ani bash nė kėmbė, a tė doli anastezioni ende???

Barbaroza
19-11-04, 16:43
Jam operu ne kam sot, me dhimbje po i gezuar :P :P :wink:

Sherim te shpejte Mafiozi!

ShEjToNkA
19-11-04, 16:45
Jam operu ne kam sot, me dhimbje po i gezuar :P :P :wink:

Ani bash nė kėmbė, a tė doli anastezioni ende???


Ani pse po e ndjejka dhimbjen si duket akoma s'i paska dalė anestezioni. :wink:
Si do qė tė jet , shėrim tė shpejtė ,Mafizoi!

Mafiozi
19-11-04, 17:16
Jam operu ne kam sot, me dhimbje po i gezuar :P :P :wink:

Ani bash nė kėmbė, a tė doli anastezioni ende???

Po me ka dal se shpejti edhe me ka tranu kemba, po qka me ber...
Shyqyr qe jam ne forum me vajza simpatike si ti, nuk pe ndij fort
dhimbjen :lol: :lol:

:wink:

Mafiozi
19-11-04, 17:17
Jam operu ne kam sot, me dhimbje po i gezuar :P :P :wink:

Sherim te shpejte Mafiozi!

Faleminderit Barbaroza... 8)

:wink:

Mafiozi
19-11-04, 17:18
Jam operu ne kam sot, me dhimbje po i gezuar :P :P :wink:

Ani bash nė kėmbė, a tė doli anastezioni ende???


Ani pse po e ndjejka dhimbjen si duket akoma s'i paska dalė anestezioni. :wink:
Si do qė tė jet , shėrim tė shpejtė ,Mafizoi!

Te falenderoj edhe ty loqka e forumit, me dul ngadal anestezioni,
por edhe me ju e harrova pak... po burr jam un moj e din ti
e duroj dhimbjen qyyy :lol: :lol:

Luana
19-11-04, 18:04
Jam operu ne kam sot, me dhimbje po i gezuar :P :P :wink:

Ani bash nė kėmbė, a tė doli anastezioni ende???

http://www.mainzelahr.de/smile/krank/druge.gif

Mafiozi
19-11-04, 18:07
Jam operu ne kam sot, me dhimbje po i gezuar :P :P :wink:

Ani bash nė kėmbė, a tė doli anastezioni ende???

http://www.mainzelahr.de/smile/krank/druge.gif

Hahahahahhaaaa :P :P

:wink:

turisti
22-11-04, 11:05
Mire,si zakonisht. :wink:

Kercovari
22-11-04, 11:22
Sot me mire se dje.

livoreka bicio
22-11-04, 21:25
MIRE SHUME. :wink:

Gjumashja
27-11-04, 21:15
mire mire :o

livoreka bicio
27-11-04, 23:21
MIRE SHUME :wink:

turisti
28-11-04, 02:14
MIRE,hahahahahahahahahahahahahahahah,ashtu ju deshiroj dhe juve. :wink:

Kercovari
28-11-04, 09:27
Mire po pa gjume.

Mafiozi
28-11-04, 13:26
Gjum te mir kam ber :wink:

lazdrani
28-11-04, 13:38
Deri tani ne pune :(

Murgesha
28-11-04, 14:05
Mirė deri dikund. :)

lazdrani
28-11-04, 14:27
Mirė deri dikund. :)
Te kaloi gripi oj Murgesha ime :wink:

Gentiana
28-11-04, 14:28
Me siguri i ka kaluar gripi, se gripi i saj me ka ardh mua tani!!
Murgeshaaaaaaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:

livoreka bicio
28-11-04, 14:31
SHUME MIRE. :wink:

DEA
30-11-04, 01:07
s`mut

Kercovari
30-11-04, 09:46
s`mut
Jo mire Dea
C`ka te ndodhi?.

livoreka bicio
30-11-04, 13:40
SHUME MIRE :wink:

Gjumashja
03-12-04, 18:59
para dite jo mire e tash super mire ehehehehe :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
04-12-04, 21:56
para dite jo mire e tash super mire ehehehehe :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :?

Mafiozi
04-12-04, 22:13
Mir mir :roll:

Kercovari
05-12-04, 09:54
Pak i hallakat!

DEA
05-12-04, 21:41
E lumtur.

Mafiozi
05-12-04, 21:59
Mir por pak :(

livoreka bicio
05-12-04, 23:23
SHUME MIRE. :P

Barbaroza
07-12-04, 19:55
Katastrofe bukur! :)

livoreka bicio
07-12-04, 22:29
MIRE, MIRE. :wink:

Murgesha
09-12-04, 01:36
Katastrofe, me kane plas muskujt e barkut tuj qesh, neser kysmet me sabah drejt e te mjeku me i ngjit.

turisti
09-12-04, 01:47
Katastrofe, me kane plas muskujt e barkut tuj qesh, neser kysmet me sabah drejt e te mjeku me i ngjit.

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

Mafiozi
09-12-04, 03:03
Shum mir :wink:

livoreka bicio
09-12-04, 23:03
I ARGETUAR DERI NE MAX. :wink:

Mafiozi
09-12-04, 23:06
I ARGETUAR DERI NE MAX. :wink:

:P :wink:

lazdrani
10-12-04, 16:27
Shkelqyshem