PDA

View Full Version : Ekipet Europiane te Footballit


Vera
01-05-04, 08:39
Une kam kenaqsin qe po mundemi ketu te flasim per deshirat tona.

Cka mendoni cilat ekipe jan me te mirat dhe cilat i adhuroni???

Per mendimin tim Liverpool eshte ekip shum i mir por edhe Ac Milan eshte shum i mir qe ka njeriu kenaqsi ta shiqoj nje loj cilsore nga keto dy ekipe se paku une keshtu mendoj por ka edhe te tjera qe kan shijen e vet a

Me kenaqsi Vera

K-man
02-05-04, 04:15
edhe Real Madrid i ka lojtart e klases #1 t'botes

Cool_Boy
04-05-04, 11:24
Per mendimin tim ekipat me te mirta ne Evrop jan:

AC Milan
Juventus
Inter
Chelsea
Barcelona
Roma

K-man edhe pse Reali i ka lojtaret se klases se pare ne bote ata po humbin loj ne vendine tyre por edhe si musafir...Ata nuk do tja dalin qe te fitojn diqka kete sezon...

Vera po ku e gjete moj Liverpulin kuku nane ahhah pa keq kuptime ok.

tung,Cool_Boy

Vera
06-05-04, 06:56
Pershendetje
Flm K-man dhe cool_Boy po une thash ekipet me te mira pse a nuk eshte Liverpool ekip i mir Cool_Boy a ???:wink: Vera

Cool_Boy
06-05-04, 11:14
Vera me vjen keq qe po te theme por Liverpuli eshte ekipa qe sma don zemra hiqqq dash besom e dash jo se i kan do lojtar katastrof more.....

Vera
06-05-04, 17:49
e cilin lojtar e ka bre qe nuk i don ti Cool_Boy hahahah po nejse Liverpool me pelqen se paku mua

Cool_Boy
08-05-04, 13:17
Vera tek skuadra e Liverpulit me pelqen vetem Baros se eshte nje lojtare qe e ndryshon lojen si te hy ne fushe.....Ata tjeret asnje hiq pak me pleqn Owen se eshte lojtar i mire e luan por hum shanca shume ne loj.

Cool_Boy :wink:

Vera
09-05-04, 08:45
a po e shef Cool-boy qe ne liverpool nuk ka lojtar et keq heheh te gjith me pelqejn valla por veqe liverpool nuk me pelqen por edhe AC Mailand te cilen shum e adhuroj luajn shum mir

Cool_Boy
09-05-04, 15:07
Vera-Millanon edhe mua ma don shpirti por Liverpulin jo por nejse...

Vera
12-05-04, 06:26
disi n emenyr sportive jam zhgenjyer nga AC Miland se u diskualifiku dhe nuk e kam pas hiq kundershtarin e fort sa per me ra aq keq po nejse se edhe ne sport dikujt i prin fati me shum e dikujt me pak

lazdrani
13-05-04, 15:31
Ekipi i vajzave te Dardanise :wink:


Milano
Reali
Bayer
Arsenal :wink:

Cool_Boy
13-05-04, 17:59
lazdrani prej tyre vetem nje e keni qellue..

Milano..................

mr_beni
22-05-04, 08:25
po nuk mundem te themi se evropa ka ekipe te kqija te gjitha jan te forta por disa i kisha vequar si p.sh: Milan, liverpool (qe edhe Vera e don shum), Man Unt, etj qe jan te forta