PDA

View Full Version : radhen e kam un tash


aferdita
02-05-04, 10:07
un jam aferdita,jam 21 vjeqare
jam nga gjilani por jetoj ne austri
nuk po di qka te shkruaj tjeter send
nese doni te dini me shum pyetni


kalofshi mire

florian
02-05-04, 10:12
PERSHENDETJE AFERDITA .
PO NE AUSTRI ME CA MERRESH

aferdita
02-05-04, 10:15
po un shkoj ne shkoll dhe punoj dyjat i bej

SheTa
02-05-04, 12:41
Aferdita veq dashta me te Preshndes :P
edhe dashta me dit qka je edhe ti ne horiskop :P
kiss

aferdita
03-05-04, 06:19
pershendetje sheta
un jam gaforre

Honesty^uk.
03-05-04, 10:48
Pershendetje aferdita te uroj mireseardhjen ne forumin tone , dhe te uroj argetim te kendshem mes nesh

aferdita
03-05-04, 12:40
flm Honesty^uk.
edhe ty gjithashtu

Barbaroza
04-05-04, 10:35
Aferdita edhe une te pershendes shume!

lazdrani
04-05-04, 11:31
Aferdita te pershendes,nje pytje :D A je e dashuruar? :D

aferdita
04-05-04, 17:27
pse po don me dit?

aferdita
04-05-04, 17:27
flm barbaroza edhe un te pershendes ty

Njoni
04-05-04, 18:56
Tung aferdita!


Ne Cilin ven jeton ne austri?

lazdrani
04-05-04, 19:18
pse po don me dit?
Desha ti qoje msitet per SHETEN :wink:

aferdita
05-05-04, 06:16
pse po don me dit?
Desha ti qoje msitet per SHETEN :wink:

jo ende nuk jam

aferdita
05-05-04, 06:37
Lazdran e pse SHETA?
:wink: te pershendes

SheTa
05-05-04, 13:59
Preshndetje Aferdita :)
Pse Nuk je e Dashurune !

aferdita
06-05-04, 06:19
a duhet ti tregoj gjith forumit a? :wink:

lazdrani
06-05-04, 08:18
a duhet ti tregoj gjith forumit a? :wink:
hahahahahah,na nuk po hajme bari moje :wink: Perhajre Qifti iRi :wink:

anna
06-05-04, 14:45
o hajde u trashegofshi ..... :lol: per kur drasmja :?: :?:

SheTa
06-05-04, 15:23
Aferdita mos ta nin mos trego hiq ma mir :)

Vera
06-05-04, 17:59
Pershendetje Aferdita

pse moj nuk po na e mer djalin hahahah pasi qe nuk koke e dashuruar hahahah :lol: :lol: :lol:

aferdita
06-05-04, 18:15
pershendes edhe ty vera

aferdita
07-05-04, 08:41
a duhet ti tregoj gjith forumit a? :wink:
hahahahahah,na nuk po hajme bari moje :wink: Perhajre Qifti iRi :wink:
e qka hani pra haha :lol: :lol:

lazdrani
07-05-04, 09:14
a duhet ti tregoj gjith forumit a? :wink:
hahahahahah,na nuk po hajme bari moje :wink: Perhajre Qifti iRi :wink:
e qka hani pra haha :lol: :lol:
"LESHE"TE DELEVE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Qy :wink:

aferdita
07-05-04, 19:23
a duhet ti tregoj gjith forumit a? :wink:
hahahahahah,na nuk po hajme bari moje :wink: Perhajre Qifti iRi :wink:
e qka hani pra haha :lol: :lol:
"LESHE"TE DELEVE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Qy :wink:
und wie schmeckt es?? :lol:

hammerfest
07-05-04, 19:28
o hajde u trashegofshi :lol: :lol: :lol:

aferdita
09-05-04, 18:44
o hajde u trashegofshi :lol: :lol: :lol:

flm shum

vushtrria
15-08-04, 09:21
AFERDITA NJE PERSHENDETJE NGA VUSHTRRIA MA MIR VON SE KURR TE UROI SHENDET

aferdita
15-08-04, 09:31
Falm Vushtrria
gjithashtu te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat ne jete

Agroni22
15-08-04, 12:32
Falm Vushtrria
gjithashtu te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat ne jete aferdita te pershendes ku do qe je dhe te uroj nje fund jav te qet :wink:

GjIlAnAsI_cSi
16-08-04, 05:37
Cke be moi Gjilanase kshtu kaq prezentim te vogel hehe. mire se erdhe edhe pse ndoshta ke qen ktu por.. un tash po shoh kete teme !! Fat Dhe Lumturi ne jet !!

Tung

GjIlAnAsI_cSi

aferdita
16-08-04, 12:29
Gjilanasi_csi flm per pershendetjet :wink:

me vjen mire qe po mbushet forumi me te gjilanit :wink:

tonny
29-08-04, 08:18
me ne fundė prano edhe pershendetjet e mija e nderuara aferdita ..me pelqen ky emer,,kalo sa ma mirė.tung

vushtrria
06-09-04, 18:03
aferdita une me gentem jemi mesit me duket ahahahahhaahju pershendes ku do qe jeni aferdita

aferdita
06-09-04, 19:05
aferdita une me gentem jemi mesit me duket ahahahahhaahju pershendes ku do qe jeni aferdita

o hajde perhajr ku ashtu :lol: :lol:
edhe un te pershendes

Honesty^uk.
07-09-04, 00:27
JE DHE MBETESH E PERSHENDETUR
NGA
HONESTY

Barbaroza
09-09-04, 17:03
Komplimentet e mia per te,Aferdita i njeh kahere,keshtu qe sot po e pershendes veq me nje mmpuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :P

aferdita
09-09-04, 19:02
Komplimentet e mia per te,Aferdita i njeh kahere,keshtu qe sot po e pershendes veq me nje mmpuuuuuuuuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq :P

Barbaroza flm shume

edhe un te pershendes shume me nje mpuuuuuuqqq
je e mrekullueshme :wink:

turisti
10-09-04, 18:34
Mire se erdhe nga zemra,Aferdita. :wink:

venom
10-09-04, 18:52
aferdita se pari te pershendes,dhe te uroj fat ne jet,edhe deshta me te than se ski nevoj me qit foto te huja,edhe nese mendon se nuk je e bukur,ma mir me qit foton tonde,mburru me ate qe e ki,e nese je e bukur ateher edhe ma mir qite foton tane babes, tungi

aferdita
10-09-04, 22:01
turisti mire se te gjeta nga zemra :wink:

venom:te pershendes gjithashtu dhe nese nuk te pelqen kjo foto, mos e kshyr hiq,edhe nuk ke nevoj te me tregosh mua a me vendos foton time a jo,kjo eshte problemi im,

turisti
11-09-04, 01:12
:wink: :P

vushtrria
19-09-04, 18:00
aferdita nje pershendetje te fort nga vushtrria jeni e shkelqyeshme

livoreka bicio
20-09-04, 12:44
AFERDITA te pershendes shum dhe te uroj disponim te kendeshum ne dardani :wink: :wink: :wink:

aferdita
20-09-04, 20:50
vushtrria,
livoreka bicio
flm edheju jeni te respektuar nga ana ime :wink:

MemphiSx
27-09-04, 00:01
aferdita veq une paskom harru me t'pershendet

Pershendetje pra :) Edhe mos harro se je e buker ;)

Ylberi_be
27-09-04, 16:32
tung aferdit ishalla sa e ke emrin e Bukur ashtu edhe vet je sukses Vetem mos harro se e ke nje emer qe duhet shum me te rrespektu po ni ashtu edhe nga shkrimet je shum e but :roll:

aferdita
29-09-04, 16:55
MemphiSx te pershendes edhe un ty :wink:

Ylberi_be flm te pershendes gjithashtu dhe flm per keto fjal te mira :wink:

Artan_9
01-10-04, 16:53
Aferdita te pershendes me gjith effet personal 8)

aferdita
01-10-04, 19:04
Artan_9 flm te pershendes gjithashtu dhe te uroj mir se ardhje ne forum :wink:

vushtrria
01-10-04, 21:40
aferdita nje pershendetje nga une vushtrriu te gjitha te mirat :lol:

aferdita
04-10-04, 08:04
aferdita nje pershendetje nga une vushtrriu te gjitha te mirat :lol:


Vushtrria falm shume :wink: nga un je gjithashtu i pershendetur

Murgesha
04-10-04, 09:06
Afėrdita mbasi jam kėtu po tė pėrshėndes pėrzemėrsisht. :D

aferdita
04-10-04, 10:37
Murgesha te falenderoj shume, je e pershendetur dhe e rrespektuar nga une :wink:

turisti
04-10-04, 11:54
Normal Aferdita qe edhe une nuk i kursej pershendetjet dhe te pershendes me nje pershendetje shume te rende,hahahahahahahaha. :wink: :P

aferdita
04-10-04, 16:11
Normal Aferdita qe edhe une nuk i kursej pershendetjet dhe te pershendes me nje pershendetje shume te rende,hahahahahahahaha. :wink: :P

turisti falemderit shume, gjithashtu prej meje e ke nje pershendetje te fort :wink: :lol:

kalofsh mire

Loloku
05-10-04, 08:32
Pershendetje pas vdekjes!

lazdrani
05-10-04, 14:34
Aferdita pershendetje te sinqerta bukuroshe :wink:

turisti
05-10-04, 22:02
Normal Aferdita qe edhe une nuk i kursej pershendetjet dhe te pershendes me nje pershendetje shume te rende,hahahahahahahaha. :wink: :P

turisti falemderit shume, gjithashtu prej meje e ke nje pershendetje te fort :wink: :lol:

kalofsh mire
:P :P :P :P :wink:

aferdita
06-10-04, 17:35
Pershendetje pas vdekjes!

hahahah falm te pershendes edhe ty gjithashtu :wink: :lol:

Loloku
06-10-04, 18:27
Pershendetje pas vdekjes!

hahahah falm te pershendes edhe ty gjithashtu :wink: :lol:

Flm gjithashtu hahahahhahaha...
Njehere thash mos ke gabu, por mu kujtua se edhti pasvdekjes je gjithashtu...
Qofsh mire dhe e bukur edhe pertej vdekjes...

livoreka bicio
01-11-04, 14:34
AFERDITA, KALOVA KNEJ PARI, ME TE PA PAK, DHE THASH TE PERSHENDES. :P :P :wink:

aferdita
04-11-04, 09:09
AFERDITA, KALOVA KNEJ PARI, ME TE PA PAK, DHE THASH TE PERSHENDES. :P :P :wink:

livoreka flm qe nuk me ke harru :wink: :lol:
te pershendes gjithashtu dhe te uroj gjithe te mirat

Loloku
04-11-04, 12:42
Mezi e gjeta rrugen dhe erdha kast me te pershendet njehere si mbrete oj mretereshe!

vushtrria
04-11-04, 21:58
aferdita kalova kendej pari e thash hajt nje tungjat jeta per juve e nderuar kudo qe je te pershendes zoti ua dhashte shendetin :lol:


me nderime vushtrriu

aferdita
07-11-04, 21:30
Loloku dhe Vushtrria flm shume qe keni ardhur edhe k'sajde..........
ju pershendes edhe un gjithashtu dhe ju uroj te gjith te mirat ne jete :wink:

MemphiSx
08-11-04, 23:55
Po e pershendes edhe aferditen :) Se e kom rrush ;) M'falni n'shprehje se so tema pa cenzure :D

Loloku
17-11-04, 18:55
Opa, edhe ti Aferdita moderatore a, hajde per hajr ishalla dhe e paq veten ne qaf se boll taksirat i paske nxjerr vetit, bre e kam pa qe u ba zor me fole me ty, por prape ishalla nuk te rritet mendja, se mendja e madhe e zeza e krese, thone a!

Maca
18-11-04, 16:35
Hoi,hoi Aferdita erdhe te ti ne kafe te dhoma jote a po ma qet njo?

Te pershendes süsse...
Alles gute ciaooooo :wink:

zeshkani_i_embel
30-11-04, 21:10
Hoi,hoi Aferdita erdhe te ti ne kafe te dhoma jote a po ma qet njo?

Te pershendes süsse...
Alles gute ciaooooo :wink: pershendetje maca

aferdita
30-11-04, 21:49
ju faleminderit shume per pershendetjet

Maca süsse te pershendes edhe un ty shume :wink:

Mafiozi
01-12-04, 10:41
Pershendetje Aferdita :wink:

aferdita
01-12-04, 14:08
Pershendetje Aferdita :wink:

te pershendes gjithashtu vendas :wink:

Loloku
17-12-04, 10:57
Kalova qellimishte kesajde dhe thash ta gjuaj nje guralec pershendetje tek dritarja se m'u duke si paqef!

aferdita
17-12-04, 22:25
Kalova qellimishte kesajde dhe thash ta gjuaj nje guralec pershendetje tek dritarja se m'u duke si paqef!ashtu duhet Loloku, flm shume per pershendetjet :wink:

P.S.tjeter merre nje guri me te vogel se po then dritaren :lol: :lol: