PDA

View Full Version : Anna


lazdrani
04-05-04, 11:57
Anna sot vrejta se keni bere ne nje kohe te shkurte 500 shkrime ne Dardani,urime bukuroshe dhe vazhdo keshtu edhe me tutje :wink: Me pelqejne shrimet tuja me te vertete...lazdrani

mendim
04-05-04, 12:04
SHUM URIME PER SMS E ANNA-S.

Cool_Boy
04-05-04, 12:53
urime anna

hana
04-05-04, 15:59
i bafsh edhe 500 te tjera :arrow:

florian
04-05-04, 18:31
ANNA ME KET HAP KA ME JAU KALUE TANVE .

URIME ANNA :wink:

Murgesha
04-05-04, 20:18
Po shume urime per TY ANNA.
Edhe 500 tjera 8)

anna
05-05-04, 11:46
hahahah faleminderit shume lazdran mendim cool boy hana flori murgesha per mua eshte kenaqesi te shkruaj ne kete forum sidomos kur ke te besh me njerz te mire si ju keshtu duke shkruar njeriu i harron pak ate montonine e jetes gjen edhe kenaqesi bile nejse ju pershendes shume anna :wink: :wink:

Vera
12-05-04, 17:49
urime anna per 500 postomet e juaja dhe sa ma shpejt edhe 500 e po bahesh mbretresha IIII e forumit. Jeni e kendshme

:wink: Vera

anna
13-05-04, 12:23
urime anna per 500 postomet e juaja dhe sa ma shpejt edhe 500 e po bahesh mbretresha IIII e forumit. Jeni e kendshme

:wink: Vera

flm vera edhe une ju pershendes shume
:wink: :wink:
tung anna :wink:

Naki
13-05-04, 20:53
Anna ju pergezoje per postimet tuaja Voluminoze,per nje kohe te shkurter keni fituar simpati tek shume forumist,jeni e rrespektuar dhe gjithmone argetuese.
se shpejti mbreterija dote kete princeshen e trete.
me nderime Naki

anna
14-05-04, 08:44
flm NAKI per mua eshte kenaqesi te shkruaj ne nje forum si ky ju pershendes dhe ju uroj suksese te metejshme tung anna :wink: :lol:

Barbaroza
14-05-04, 12:10
Luja Anna luja,paske kaluar 500-shin a?Shume bukur,vetem :arrow: perpara!

aferdita
14-05-04, 20:00
urime urime vetem vazhdo keshtu :wink:

anna
15-05-04, 09:19
flm barbaroza dhe aferdita ju pershendes shume anna :D :D

lazdrani
14-07-04, 14:20
anna &hana ku na humben moje keto dyjat :( :cry: :cry: :cry:

Murgesha
14-07-04, 14:43
anna &hana ku na humben moje keto dyjat :( :cry: :cry: :cry:

Jane ne pushime, besoj se kur te kthehen do ti kemi prap ne mesin tone.
Hana e anna ju pershendes kudo qe te jeni. :lol:

Vera
14-07-04, 14:52
ann&hana dy vajza simpatike, shpresoj qe do i kemi prap ne mesin ton.

Edhe nga une jane te pershendetura te dyjat. :wink:

anna
20-07-04, 12:31
jam ketu njerz ahh kjo eshte jete vetem party yaehhhhhhhhhh u kenaqem ju persh te gjitheve shume shume anna :wink:

Murgesha
20-07-04, 12:37
jam ketu njerz ahh kjo eshte jete vetem party yaehhhhhhhhhh u kenaqem ju persh te gjitheve shume shume anna :wink:

Oj anna shyqyr qe u lajmerove.
U kenaqsh gjithe jeten me prtyyyyyyyyyyyyy. :lol: :lol:

anna
20-07-04, 12:44
jam ketu njerz ahh kjo eshte jete vetem party yaehhhhhhhhhh u kenaqem ju persh te gjitheve shume shume anna :wink:

Oj anna shyqyr qe u lajmerove.
U kenaqsh gjithe jeten me prtyyyyyyyyyyyyy. :lol: :lol:


ahahah mire mire po ju si jeni bre se nuk ju kam pare qe kur ah nuk e mbaj mend ah murgesha neser jam ne gjilan nqs ke nje porosi urdhero :wink:

florian
20-07-04, 16:45
OJ KUNAT QYSH JE MOJ , QYSH PO JA KALO NE KOSOV .

PERSHENDETJE E NDERUAR DHE TE UROJ QE TE JA KALOSH SA ME MIR TE JET E MUNDUR .

Barbaroza
20-07-04, 17:00
Anna,te pershendes shume!

Gjermani_futbollist
20-07-04, 18:51
i liebe auch dir hehhe pak hajgare hheh

tung te pershendes shum a tung

Murgesha
20-07-04, 23:44
jam ketu njerz ahh kjo eshte jete vetem party yaehhhhhhhhhh u kenaqem ju persh te gjitheve shume shume anna :wink:

Oj anna shyqyr qe u lajmerove.
U kenaqsh gjithe jeten me prtyyyyyyyyyyyyy. :lol: :lol:


ahahah mire mire po ju si jeni bre se nuk ju kam pare qe kur ah nuk e mbaj mend ah murgesha neser jam ne gjilan nqs ke nje porosi urdhero :wink:

Anna te lutem shiqo mire kah te kalojsh, e pastaj kur te vijsh me trego se si tu duk Gjilani im.

anna
21-07-04, 19:13
jam ketu njerz ahh kjo eshte jete vetem party yaehhhhhhhhhh u kenaqem ju persh te gjitheve shume shume anna :wink:

Oj anna shyqyr qe u lajmerove.
U kenaqsh gjithe jeten me prtyyyyyyyyyyyyy. :lol: :lol:


ahahah mire mire po ju si jeni bre se nuk ju kam pare qe kur ah nuk e mbaj mend ah murgesha neser jam ne gjilan nqs ke nje porosi urdhero :wink:

Anna te lutem shiqo mire kah te kalojsh, e pastaj kur te vijsh me trego se si tu duk Gjilani im.


ah super ishte kam qene te restaurant BUJANA jam kenaqur shume :D

anna
21-07-04, 19:14
OJ KUNAT QYSH JE MOJ , QYSH PO JA KALO NE KOSOV .

PERSHENDETJE E NDERUAR DHE TE UROJ QE TE JA KALOSH SA ME MIR TE JET E MUNDUR .


mire mire jam shume ne kosove po ia kaloj shume fantazi te persh shume anna ah hanen mos e ke gajle se e ke nen mbikqyrjen time hahahha :wink:

anna
21-07-04, 19:15
Anna,te pershendes shume!

me too ahahah tung tung anna :wink:

anna
21-07-04, 19:16
i liebe auch dir hehhe pak hajgare hheh

tung te pershendes shum a tung

nuk kuptova asgje megjithate te persh shume anna :wink:

florian
23-07-04, 18:21
OJ KUNAT QYSH JE MOJ , QYSH PO JA KALO NE KOSOV .

PERSHENDETJE E NDERUAR DHE TE UROJ QE TE JA KALOSH SA ME MIR TE JET E MUNDUR .


mire mire jam shume ne kosove po ia kaloj shume fantazi te persh shume anna ah hanen mos e ke gajle se e ke nen mbikqyrjen time hahahha :wink:

KQYRMA MIR AMANET :lol:

PERSHENDETJE E NDERUAR DHE JA KALOFSH SA ME MIR :wink:

lazdrani
23-07-04, 19:58
Anna&Hana jeni te pershendetur perzemersisht nga Lazdrani :wink:

anna
26-07-04, 18:31
Anna&Hana jeni te pershendetur perzemersisht nga Lazdrani :wink:


edhe une te persh shume :wink: :wink:

lazdrani
18-06-05, 11:47
Anna te pershendes gjithmone duke te uruar qdo te mire ne jete ty dhe Hanes :wink:

turisti
05-07-05, 23:19
Anna e nderuar,

Te pershendes dhe te deshiroj ēdo te mire ne jete .

Me respekt,
TURISTI. :P

anna
06-07-05, 12:50
Edhe une ju pershendes ....ju uroj caste te kendeshme kudo qe jeni!!! :wink: :wink:

Diana007
06-07-05, 13:22
Pa qiki me fal kurr nuk kam qen me te vizitu e me te len pershendje por se di nuk e kam verejt dhomen tone :oops: nejse

Te pershendes e te uroj nje dit te mbar

Me respekt Diana :wink:

anna
06-07-05, 13:26
Pa qiki me fal kurr nuk kam qen me te vizitu e me te len pershendje por se di nuk e kam verejt dhomen tone :oops: nejse

Te pershendes e te uroj nje dit te mbar

Me respekt Diana :wink:


ahhahaha ok ok po te fali kesaj here por te mos perseritet !!!!hahahah te pershendes :wink: :wink:

Diana007
06-07-05, 13:30
Pa qiki me fal kurr nuk kam qen me te vizitu e me te len pershendje por se di nuk e kam verejt dhomen tone :oops: nejse

Te pershendes e te uroj nje dit te mbar

Me respekt Diana :wink:


ahhahaha ok ok po te fali kesaj here por te mos perseritet !!!!hahahah te pershendes :wink: :wink:

HEhehehhehe ja me nuk e perseriti :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
31-08-05, 09:33
Anna pershendetje speciale per ty :wink:
Lazdrani

tushja
07-09-05, 18:08
Anna pershendetje te perzemerta si dhe urime per 2000 postime te bukura.Tushja

anna
07-09-05, 21:14
lazdrani dhe tushja ju faleminderit shume per pershendetjet......ju uroj gjume te embel ne kete ore te nates.....tunggg anna :wink:

Krokodilli
08-09-05, 07:07
Anna te pershendes, nuk te kemi par ne kete forum ka nje kohe te gjat, sido qe te jet me vjen mire qe te kemi ne mesin ton perseri,, te uroj qaste te lumtura ketu ,, dhe kalo sa me mir ne Prishtinen e bukur!!!

anna
08-09-05, 18:32
oo kroki thanks per pershendetjet .......edhe une te uroj caste te kendeshme kudo qe jee...... :D :D

Urata
08-09-05, 20:56
anna, ēka i ke qitė ato senet n'fushe moj...!nc,nc,nc.... :lol:

Vakt o vakt ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. .


t'pershendes :wink:

anna
08-09-05, 21:48
anna, ēka i ke qitė ato senet n'fushe moj...!nc,nc,nc.... :lol:

Vakt o vakt ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. .


t'pershendes :wink:

nxehte oj moter...... :wink:

laliloli
09-09-05, 22:41
Ana me te miren te kemi ne e nana
Te pershendes nga zemra ,te deshiroj lumturi e dashuri ne jete ,e mbi te gjitha shendet te mire

me rrespekt Lali

turisti
03-10-05, 13:07
:P Anna e nderuar :P ,

Te pershendes shume dhe te deshiroj jete te lumtur nga zemra. :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 13:40
Oj moter binjake e imja ku te kam :D :wink:

Anna motrushe te pershendes shum dhe te uroj sukse ne te ardhmen :wink:

TE perqafon Diana :wink:

anna
06-10-05, 19:31
laliloli,turisti,diana007 ......ju pershendes dhe iu uroj nje mbremje te kendshme kudo qe te gjindeni !! :wink: :wink:

Agroni22
18-10-05, 04:41
pershendetje per ty per ata qe i don dhe ata qe te duan :wink:

Kercovari
26-10-05, 19:36
Ne shenje mirekuptimi dhe respekti qe kam ndaj Ju
U le kete pershendetje te perzemert i bindur se gjate cdo bisede qe kam zhvillu me Ju ka te ngjare qe dik edhe te kam lendu pa qellime serioze.
Njeherit u kerkoj falje nese jeni gjindur te prek apo te lenduar.
Duke u deshiruar cdo te mire ne jete shendet dhe lumturi,u deshiroj edhe ne te ardhmen caste te kendshme argetimi ketu.
Me respekt kercovari.

laliloli
26-10-05, 21:15
Ana te pershendes perzemersisht kudo qe jeni

lazdrani
07-11-05, 21:04
Miss Anna nje jave te kendeshem per ju Zonjushe :wink:


Te fala nga Lazdrani :wink:

Barbaroza
10-11-05, 10:32
Teta Anna,prano nje pershendetje nga une.Te uroj cdo te mire! :P

anna
10-11-05, 23:31
Ana te pershendes perzemersisht kudo qe jeni


edhe une ju pershendes shume laliloli ....iu uroj caste sa me te kendeshme kudo qe gjindeni.... :wink: :wink:

anna
10-11-05, 23:34
Miss Anna nje jave te kendeshem per ju Zonjushe :wink:


Te fala nga Lazdrani :wink:


hehehe ckemiii???!!! edhe une te pershendes ngrohtesisht ...te deshiroj shume lumturi dhe suksese ne jeten tende....se bashku me arjani e vogel.... :wink: :wink:

anna
10-11-05, 23:37
Teta Anna,prano nje pershendetje nga une.Te uroj cdo te mire! :P


flm dada Roze.....edhe une te pershendes shumee!! 8) me paska marr malli per ty....qe sa kohe skemi bisedu.... :cry:

vushtrria
13-11-05, 12:23
anna pershendetje nga vushtrriu e nderuar :lol: jeni e shkelqyshme me te gjitha :lol:

Sy_kaltra
13-11-05, 12:51
http://img.123greetings.com/events/flwr_flrwishes/1011-019-22-1071.gif

Diana007
23-11-05, 10:25
Anna mpuq moter .

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)

anna
23-11-05, 20:42
anna pershendetje nga vushtrriu e nderuar :lol: jeni e shkelqyshme me te gjitha :lol:


ooo flm vushtrria!!!edhe ju jeni shume i kendeshem...ju uroj nje mbremje sa me te qete !!nje pershendetje te ngrohte... anna

:wink: :wink:

anna
23-11-05, 20:44
http://img.123greetings.com/events/flwr_flrwishes/1011-019-22-1071.gif


sy_kaltra te pershendes motrushee ia kalofsh bukur!!!

anna
23-11-05, 20:51
Anna mpuq moter .

http://img400.imageshack.us/img400/415/llllllllll7vx.jpg (http://imageshack.us)


flmmm shumee te pershendes edhe une me kete foto!!
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_thankyou/1029-011-26-1068.gif

Naki
27-12-05, 22:29
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Dreni30
28-12-05, 00:17
E nderuar anna

Pershendetje dhe urime vitin e Ri 2006. Me deshire qe ky vit te jete vit i plotesimit te te gjitha deshirave tuaja.


Dreni.

Vigani
28-12-05, 01:44
http://img.photobucket.com/albums/v201/carrielynne/glitternames/anna.gif

Viti 2006 qofte vit i deshirave tuaja...
plot shendet, dashuri, gezime,hare, lumturi,suksese dhe pasuri...


Viganica...

Domira
28-12-05, 03:55
E nderuar Anna.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi qofte pjese e pandashme e zemres tande ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Luana
28-12-05, 06:20
Gezuar Vitin e Ri 2006 :wink:

http://dingo.care-mail.com/photos/2/2714a.gif


Luana

halla e madhe
28-12-05, 09:49
Gezuar Viti i Ri 2006!

Suksese dhe caste lumturije te deshiron:halla e madhe :P

Diana007
28-12-05, 11:06
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 12:55
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png (http://imageshack.us)

lazdrani
28-12-05, 18:54
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88751-50.jpg

Anna gezuar dhe me fat te mbare 2006 :wink:

Artisti
28-12-05, 20:31
Urime,Urime,Urime
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.pngGezuar Viti i Ri 2006

schütze
28-12-05, 21:18
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Gjumashja
29-12-05, 11:32
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:42
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

turisti
30-12-05, 19:13
:P Shoqe e nderuar :P ,

Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P 2006 :P ,jete te gjate dhe te lumtur,te deshiron nga zemra,

TURISTI. :P

Murgesha
31-12-05, 13:18
E dashura Anna.

Shprehi dėshirat mė tė mira pėr Ty.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

doGzona
31-12-05, 13:51
E dashura Anna,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

SheTa
05-01-06, 05:22
Anna edhe pse pakes me vones te uroje 2006 te jet ni vit i mbar per ty
fat lumturi dashuri ne jet sukses ne mesime :) le te jet ky vit ralizmi deshirave tuja


Urime 2006
S-h-e-t-a

lazdrani
22-01-06, 22:13
Anna moter e nderuar!

Pranoni ju lutem ngushllimet e mija te sinqerta per Presidentin Rugova.
Lume Kosova per Presidentin tone te pavdekeshem ai me jeten dhe vepren e tije do te jete ne qdo shpirte te Shqiptarit.

Qofte i lehte dheu i Kosoves.


Lavdi,Zoti bekofte Kosoven.

Zana_ch
25-01-06, 15:28
Shfrytesoj Rastin ti shprehi ngushllime mija te sinqerta .....paqja dhe siguria qofshin perhere mbi familjen e tij....
Ishte nje nder figurat me te squara te Kosoves i cili kontriboi shume per popullin tone...Ai do te jete Perhere ne Zemrat tona si nje nder politikanet qe me se shumti ka bere per Vendin tone..
Qofte e pa harrushem jeta dhe vepra e Dr .IBRAHIM RUGOVES

Zoti e bekofte Trupin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Verrin e PRESIDENTIT !
Zoti e bekofte Token e KOSOVES !
Zoti e bekofte Popullin e KOSOVES !

NGUSHLLIMET E MIJA
Zana_ch

FrEsKiA
26-01-06, 01:31
E nderuar me keqardhje te thelle, e pikelluar teresishte, ju shprehe ngushellimet e mia familjes Rugova dhe gjithe shqipetareve ne diaspore.

Pra, le te ngrejme zerin se bashku:
Prijesi yne Dr. Ibrahim Rugova, nuk ka vdekur!!! Ai eshte gjalle, akoma jeton ne zemrat tona!!! Le ta cojme deri ne fund amanetin e tij per Pavaresine e Kosoves, vetem te bashkuar mund te ecim perpara drejte rruges se drejte me hapa te vendosura drejte ardhmerise!!! Le te mburremi cfare Prijesi patem, Ai kurre nuk u perkule as ne "shi" dhe as ne "bresher", por krenohej me popullin Shqiptare, le te krenohemi edhe ne me Ikonen tone te famshme!!!

Shpirti i pushofte ne paqe!
Lavdi!!!

lazdrani
23-07-07, 11:35
Anna gjithmone keni dhe do te mbesesh e mrekullueshme.Lazdrani