PDA

View Full Version : Naki


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

lazdrani
07-05-04, 10:12
Sot pershendes zoteri Nakin shume.Naki ndegjova qe Pc juaj e kishte kap nje grip nga virusat,deshiroje sherim te shpejte :wink: Mos humbe oh njeri :wink: lazdrani te pershendet ku do qe te jeshe :wink:

Barbaroza
07-05-04, 12:42
Edhe une e pershendes shume z.Naki dhe i deshiroj sherim te shpejte te PC se tij nga virusat :wink:

anna
07-05-04, 13:41
ah edhe une e pershendes nakin dhe i uroj sherim te shpejt PC :lol: :wink:

Naki
10-05-04, 22:17
anna dhe lazdran ju pershendes shume,dhe pase nje kurimi te pc sime nga viret,gjindem ne mesin tuaj qe aq shume me keni munguar.
tung Naki

anna
11-05-04, 14:33
anna dhe lazdran ju pershendes shume,dhe pase nje kurimi te pc sime nga viret,gjindem ne mesin tuaj qe aq shume me keni munguar.
tung Naki

hahahah NAKI Welcome back :!: :wink:

Vera
13-05-04, 19:05
Naki te pershendes edhe une shum dhe e di cka eshte me te hy virusat ne PC se edhe une para nje jave i kam heq krejt virusat se plot e kisha pas dhe disa dit nuk kam mujt me shkruar sic duhet. Ishalla mo nuk te ndodh me

Cool_Boy
13-05-04, 19:18
Naki pershndetje shokit,jeni cool

lazdrani
04-06-04, 10:55
Pershendetje speciale per ju Naki :wink:

florian
04-06-04, 16:41
PERSHENDETJE I NDERUAR E SUKSESE

lazdrani
08-06-04, 11:43
Zoteri Naki ju uroje nga zemra ty dhe Binakut tend ISES Ditelindjen,Shendet,humore dhe Dashuri...
RRezet e para te Diellit te rrezojne vetem per ju Sot :wink: GEZUAR
HAPPY BIRDHDAY TO YOU :wink:

Cool_Boy
08-06-04, 12:16
Naki edhe une gjithashtu ju uroj ditelindjen nga zemra i gezofshi edhe shume vite te tjera..........

Paqqja,dashurija dhe lumturije qofshin gjith here me ju...

tung,Cool_Boy

Gentiana
08-06-04, 12:24
Naki edhe un ju bashkangjitem ketyre urimeve. Urime ditelindjen ty, dhe binakit tend (Ises) i befshi 100vite tjera me tmira. gjdo te mir ne jeten tuaj.

Genta

anna
08-06-04, 13:54
oh edhe une i uroj gezuar ditelindjen Nakit dhe Ises vetem fat dhe lumturi ne jetet tuaja ju pershendes nga thellesia e zemres anna

isa
08-06-04, 15:58
I Dashuri Vella Naki.Gezuar Ditelindjen.
Pershendes te gjithe juve te dashure antare per urimet e juaja.Binaku isa :wink:

Murgesha
08-06-04, 16:02
I Dashuri Vella Naki.Gezuar Ditelindjen.
Pershendes te gjithe juve te dashure antare per urimet e juaja.Binaku isa :wink:

Isa dhe Naki ju uroj te dyve ditelindjen, e ju deshiroj jete te gjate e te lumtur.
Naki jeni i mrekullueshem, vetem vazhdoni keshtu.
Me respekt Murgesha.

mendim
08-06-04, 16:08
U befsh 10000 vjeē Naki.

Vera
08-06-04, 16:54
Nakit dhe vellaut te tij binak ua uroj ditlindjen, te gjitha te mirat ne jet, dhe rrofshi sa malet e kosoves hahah :lol:

wünsche ihnen alles gute zum geburtstag

Vera :wink:

hana
08-06-04, 17:22
Naki&Isa gezuar ditelindjen te dyve u befshi 100vjet uroj fat dhe lumturi kudo ne jet :lol: :lol: :lol: :lol:

aferdita
08-06-04, 20:33
http://images.google.at/images?q=tbn:NxZ-IX3RMrsJ:www.koeppiwelt.de/koeppiweltpixelsachen/torten_1.jpg
URIME DITELINDJEN NAKI DHE TE UROJ TE GJITH TE MIRAT

URIME EDHE TY ISA :wink:

Naki
08-06-04, 21:04
JU FALENDEROJE TE GJITHVE PER URIMET E JUAJA;JU JENI DHURATA ME E SHTRENJET QE BENE PJESE NE JETEN TIME.
me nderime naki

fisniku
08-06-04, 21:08
Naki urime ditelindjen,te deshiroj shendet,paqe dhe gjithe te mirat per ty dhe familjen tende.
me respekt Fisniku.

mickoja
08-06-04, 22:47
I nderuari Naki dhe un gjithashtu po ja uroj ditčlindjen dhe posaqerisht dhe vellaut tend dhe u bafshi 100vjet :lol: :lol: :lol: :wink:

jetoni jeten ashtu si te čsht me se miri per ju,dhe shum fat dhe lumturi nč jet..

ju pčrshendes un mickoja

Naki
09-06-04, 10:58
Flm.mickoja per urimin tuaj-Naki

florian
09-06-04, 18:11
naki me vjen keq te te uroj ditelindjen me vones dhe me fal per kete , po e vura re shum von .


ju uroj ty dhe vellaut tend gezuar ditelindjen dhe u befshi 100 vjec .

pershendetje florian :wink:

Naki
09-06-04, 21:26
Ju flm te gjithve per urime

jehona
12-06-04, 20:27
I nderuari NAKI, poashtu edhe une po ta uroj ditelindjen ty dhe vellaut tend qe e kishit nje dite para meje. gjithashtu edhe une sikur FLORIANI po te kerkoj falje qe shum me vones po ju uroj, po vertet nuk kisha kohe te hi ne forum. ok pra urime edhe nje here dhe nje jete te mbar me te gjithat deshira te plotesume...

Honesty^uk.
13-06-04, 10:28
Pranoni pershendetjet e mia te perzemerta per ditelindjen tuaj
poeti i forumit NAKI.
Jeta juaj qofte e mbushur vetem me gezime dhe lumturi

SHume respekt per ju
HONESTY

Naki
13-06-04, 19:08
Jehona dhe Honesty ju falenderoje per urimet,mire mbetshi ku do qe te jeni-Naki

sexybrikenda
23-06-04, 16:23
NAKI ME FALE QE PAKE VONE POR ME GJITHE ZEMERE TE UROJE DITELINDJEN DHE QDO TE MIRE NE JETE.JE ME I MIRI :wink: HAPPY BIRTHDAY TO YOU 8)

sexybrikenda
01-07-04, 21:08
NAKI TE PERSHENDES SHUME POETI I JONE.SHKRUAJ ME SHPESHE POEZI SE NA KENAQE KUR PO SHKRUAN.TE FALA ARDITA,YLLKA,FLORENTINA :wink:

aferdita
02-07-04, 07:36
te pershendes naki dhe i uroj oc tende sherim sa me te shpejt :) :) :wink:

aferdita
02-07-04, 07:36
te pershendes naki dhe i uroj pc's tende sherim sa me te shpejt :) :) :wink:

lazdrani
02-07-04, 11:06
Naki te pershendes edhe une i nderuar :wink:

lazdrani
19-07-04, 15:14
I nderuari Naki te uroje qaste te embela ne pushime Verore ne Vendlindje :wink:

sexybrikenda
10-09-04, 17:26
Pranoni pershendetjet e mija i nderuar..Qaste te bukura ne Jeten tuaj :wink:

vushtrria
10-09-04, 19:21
o naki nje pershendetje te fort nga vushtrria o i nderuar ku do qe jeni ju urojme qdo te mir ne jet dhe shendet

Naki
10-09-04, 20:37
Brikenda dhe Vushtrrija ju Flm,ju keni respektin time argetime te mire ne Forumin Dardan,mire mbetshi ku do qe te jeni :!:

turisti
10-09-04, 22:41
Nderimet e mija Naki. Je i pershendetur gjithmone nga une. :wink:

Naki
11-09-04, 22:52
Flm. Turisti,mbeteni i pershendetur edhe nga ana ime.

Honesty^uk.
12-09-04, 14:57
Pershendetje per ju Poeti i forumit
Lumturia mbizoteroft ne jeten tuaj
Me respekt
Honesty

Murgesha
12-09-04, 15:02
Naki prano edhe nga unė njė pershendetje.
Lumturia dhe gėzimi mbretėrofshin nė familjėn tuaj.

Naki
12-09-04, 21:02
Ju flm.shume Pershendetjet e juaja Murgesha dhe Honesty jane nje dhurate e qmuar.
me nderime Naki :!:

aferdita
17-09-04, 22:02
Ky pallat eshte Forumi Dardania,Ne fillim e kemi pas vetem nje Mbreteresh me mund te madhe e zgjodhem edhe Mbretin dal ngadal pallati po zgjerohet edhe me Mbreter tjer Tani ne radhe je ti Naki me postimet tua shum te vlefshme per te gjith Forumistat
urime naki mire se erdhe :wink:

vushtrria
17-09-04, 22:13
oooooo naki urime urime 1000 postimet qe keni ber dhe ju uroi qe ne te ardhemen te shkruani edhe me shum pra edhe je her urime jeni i shkelqyeshem

ShEjToNkA
17-09-04, 22:14
z-Naki ,prano urimet e mia mė tė sinqerta pėr titulln Mbretė. Kjo Mbretėri ka nderin qė u shtua sot edhe me njė pėrsonė tė till sic jeni Ju ,me cilėsi dhe veti tė larta ,besa lirisht munda me thonė edhe me njė poetė shumė tė talentuar.
Shkrimet e juaja , shquhen me njė profesionalizem tė lartė, ku me kėnaqėsin mė tė madhe i lexojė, vėrtet jeni njė njeri qė meritoni rrespektin tim dhe tė gjithė tė tjerve.
Qė kur erdha kėtu vrejta se jeni njė njeri shumė i respektuar nga tė gjithė ,ku me ndershmėrin, inteligjencėn e juaj qė keni shprehur nė shkrimet e juaja ,e keni fituar kėtė respekt qė gjithėsesi e meritoni.
Vėrtet jeni njė njeri i veqant qė ka shkrime shumė tė bukura ,nė tė cilat shprehėt rrespekti dhe ndershmėria ,qė posedoni ju nė pėrsonalitetin e juaj, pėr tė cilat cilėsi ju pėrgėzoj.
Edhe njė herė urime ,dhe mbeteni tė pėrshndetur nga unė.


Me Rrespekt!

turisti
17-09-04, 22:18
I nderuari NAKI,mire se erdhe ne pallatin tone Mbreteror.
Me lejo qe t'i uroj 1000 postimet e tua nga zemra me shendet,lumturi,suksese te reja ne pune dhe ne shoqeri.Nuk mjafton te jesh GJEVAHIR per te shkelqyer,sepse personi si ti nuk eshte GJEVAHIR,por po SHKELQEN

UNE TE UROJ SHKELQIMIN E PERJETSHEM I CILI DO TA NDRIQOJE DARDANIJEN TONE. :P

Loloku
17-09-04, 22:37
Do te na mungosh! Rrofte mbreteria edhe ti bashke me te gjithe!

turisti
17-09-04, 22:46
Do te na mungosh! Rrofte mbreteria edhe ti bashke me te gjithe!

Falemderit, LOLOKU i nderuar.Ishalla na vjen sa me shpejte.Njeriu i rangut tende ,pritet pa dirim.
Te pershendes. :wink:

lazdrani
17-09-04, 22:47
z-Naki ,prano urimet e mia mė tė sinqerta pėr titulln Mbretė. Kjo Mbretėri ka nderin qė u shtua sot edhe me njė pėrsonė tė till sic jeni Ju ,me cilėsi dhe veti tė larta ,besa lirisht munda me thonė edhe me njė poetė shumė tė talentuar.
Shkrimet e juaja , shquhen me njė profesionalizem tė lartė, ku me kėnaqėsin mė tė madhe i lexojė, vėrtet jeni njė njeri qė meritoni rrespektin tim dhe tė gjithė tė tjerve.
Qė kur erdha kėtu vrejta se jeni njė njeri shumė i respektuar nga tė gjithė ,ku me ndershmėrin, inteligjencėn e juaj qė keni shprehur nė shkrimet e juaja ,e keni fituar kėtė respekt qė gjithėsesi e meritoni.
Vėrtet jeni njė njeri i veqant qė ka shkrime shumė tė bukura ,nė tė cilat shprehėt rrespekti dhe ndershmėria ,qė posedoni ju nė pėrsonalitetin e juaj, pėr tė cilat cilėsi ju pėrgėzoj.
Edhe njė herė urime ,dhe mbeteni tė pėrshndetur nga unė.


Me Rrespekt!
Zoteri Naki mire se vini ne pallatin tone mbreteror!Urime mbi 1000 postime tuja te arta...Jeni njeriu me i dashure ne forum qe adhuroje...Me nderime i juaji Lazdrani

Murgesha
17-09-04, 22:52
Sot Mbretėria ka festė.
Ajo po hap dyert e veta pėr tė pranuar nė gjirin e vet njeriun mė tė nderuar nė kėtė forum.
Jeni shumė i nderuar dhe i rrespektuar nga ana ime.
Jeni anėtarė i sinqertė, poet i mrelullueshėm, e shkrimet tuaja mė ofrojnė freski tė shpirtit.
Sinqerisht po ju them se jam shumė e gėzuar qė kam nderin tė komunikojė me njė Zotėri tė vėrtet siē jeni Ju.
Me nderime e rrespekt ju uroj 1000 shkrime nė kėtė forum e kam dėshirė qė kurr tė mos prajsh sė shkruari nė Dardani.

Naki
17-09-04, 23:09
Ky pallat eshte Forumi Dardania,Ne fillim e kemi pas vetem nje Mbreteresh me mund te madhe e zgjodhem edhe Mbretin dal ngadal pallati po zgjerohet edhe me Mbreter tjer Tani ne radhe je ti Naki me postimet tua shum te vlefshme per te gjith Forumistat
urime naki mire se erdhe :wink:


Aferdita ju pershendes nga zemra per fjale te bukura dhe per urimin tuaje,une gjeta rahatin shpirterore ne mesin tuaje.
me nderime naki

Naki
17-09-04, 23:12
oooooo naki urime urime 1000 postimet qe keni ber dhe ju uroi qe ne te ardhemen te shkruani edhe me shum pra edhe je her urime jeni i shkelqyeshem

Ju falenderoje zoteri,urimi juaje me bene te ndihem edhe me mire ne mesin tuaje.
me nderime Naki

Naki
17-09-04, 23:17
z-Naki ,prano urimet e mia mė tė sinqerta pėr titulln Mbretė. Kjo Mbretėri ka nderin qė u shtua sot edhe me njė pėrsonė tė till sic jeni Ju ,me cilėsi dhe veti tė larta ,besa lirisht munda me thonė edhe me njė poetė shumė tė talentuar.
Shkrimet e juaja , shquhen me njė profesionalizem tė lartė, ku me kėnaqėsin mė tė madhe i lexojė, vėrtet jeni njė njeri qė meritoni rrespektin tim dhe tė gjithė tė tjerve.
Qė kur erdha kėtu vrejta se jeni njė njeri shumė i respektuar nga tė gjithė ,ku me ndershmėrin, inteligjencėn e juaj qė keni shprehur nė shkrimet e juaja ,e keni fituar kėtė respekt qė gjithėsesi e meritoni.
Vėrtet jeni njė njeri i veqant qė ka shkrime shumė tė bukura ,nė tė cilat shprehėt rrespekti dhe ndershmėria ,qė posedoni ju nė pėrsonalitetin e juaj, pėr tė cilat cilėsi ju pėrgėzoj.
Edhe njė herė urime ,dhe mbeteni tė pėrshndetur nga unė.

Te jeshe ne shoqeri ne mesin e Intelektualeve inspirimi dhe motivi burone si drini i bardhe.
Kame respekte qe jame ne mesin e anetareve qe atmosferen e forumit
e mbajne gjithnje atraktive.
Ju falenderoje nga zemra per Urimin tuaje-me nderime Naki


Me Rrespekt!

Naki
17-09-04, 23:21
Turisti, Loloku dhe Lazdrani urimet tuaja me nderojne ,ju falenderoje Nga zemra.

Naki
17-09-04, 23:28
Se pari ju falenderoje per fjalet dhe respektin qe shprehni ndaje meje.
Znj Murgesh une gjeta ne mesin tuaje knaqesin shpirterore,forumin qe ju i dhate ngjyrat me te bukura respektin ndaje anetareve dhe inspirimin te
jene nje pjese e argetimit ditore,kete e fitova nga ju dhe qdo urim qe shprehet per mua eshte edhe merita e juaje.
me nderime Naki

turisti
17-09-04, 23:47
Turisti, Loloku dhe Lazdrani urimet tuaja me nderojne ,ju falenderoje Nga zemra.

Nderim eshte te jesh ne mesin tende. :wink:

Barbaroza
18-09-04, 14:25
Tani gjithe ato fjale qe mendova t'i shkruaja per z.Naki,m'i paskan "marre"forumistet tjere.Sidoqofte,po mundohem te gjej edhe une pak fjale.
Zoteri i nderuar,edhe une si gjithe te tjeret kam nderin qe shkembej mendime,urime,pershendetje ne forum me nje person me karakter te larte qe posedoni.Vertete kam hetuar se nje person verehet per kulturen qe posedon edhe permes shkronjave te tastatures.I tille jeni treguar edhe ju!
Me deshiren qe lumturia dhe sukseset t'ju percjellin ne cdo sfere te jetes,bashke me familjen tuaj te shenjte,ju pergezoj per gjithe keto postime te bukura qe na keni dhuruar!

Naki
18-09-04, 20:22
Znj. Barbaroza ju Falenderoje per Fjalet e bukuar qe shprehni une jame me se i lumtur qe gjeta nje shoqeri te shkelqyer qe nga antaresimi im ne forum.
me nderime Naki

Gentiana
21-09-04, 12:57
Naki me tvertet nuk dij qka te them me shum, se qe paskan then te tjeret, vetem urime per kto 1000postimet e juaja, gjdo te mire dhe dhasht Zoti vetem lumturi te keni ne jeten e juaj. Te na i beni edhe x shkrime tjera, se me tvertet jeni i mrekullueshem.

Genta

Naki
21-09-04, 13:59
Znj.Gentiana keni respektin time dhe ju Flm.per urimin tuaje.
me nderime Naki

mickoja
24-09-04, 17:31
Zoteri Naki pranoni dhe urimet e mija edhe pse jam pak me vones se me te vertet nuk ju kisha pa kur kishit hy ne pallatin e mbreterisč..urime per 1000 postimet e juaj dhe jeni nje ančtar shum i kujdesshum ne shkirme dhe i sinqertč e argetoni ket forum me shum respekt pra vazhdoni keshtu dhe ju urojč shum fat unč mickoja

Naki
24-09-04, 19:52
Zoteri Naki pranoni dhe urimet e mija edhe pse jam pak me vones se me te vertet nuk ju kisha pa kur kishit hy ne pallatin e mbreterisč..urime per 1000 postimet e juaj dhe jeni nje ančtar shum i kujdesshum ne shkirme dhe i sinqertč e argetoni ket forum me shum respekt pra vazhdoni keshtu dhe ju urojč shum fat unč mickoja

Flm.Mickoja per keto fjale te bukura,mbeteni e pershendetur nga ana ime

Kercovari
26-09-04, 20:50
Mbreti i te gjith Mbretnive eshte fjala e mir qe del nga goja Naki
por ,nga trruri i ushqyer mir,shkruan edhe fjale te mira te cilat bejne njeriun ideal ne te gjithe sverat e jetes per te mos e haruar kurr.
Urime te perzemerta dhe suksese te nepasnjeshme.
Kercovari

Naki
26-09-04, 21:21
Kercovari ju Flm,urimi i juaj si nje anetari i ri ne forum vjene si nje lule e fresket ,ku do qe te jeni mbeteni i pershendetur-Naki

Barbaroza
27-09-04, 14:00
Kalova kendej dhe mendova ta pershendes z.Naki,duke i deshiruar shume suksese ne jete!

Naki
27-09-04, 18:55
Kalova kendej dhe mendova ta pershendes z.Naki,duke i deshiruar shume suksese ne jete!

Flm Barbaroza edhe une ju pershendes ku do qe te jeni :!:

vushtrria
30-09-04, 19:27
naki ju pershendes ku do qe jeni o i nderuar, shendet dhe fat ne familjen e juaj :lol: :lol:

Honesty^uk.
30-09-04, 19:30
I nderuar poeti i forumit tone, te uroj per 1000 shkrimet tuaja te bukura qe karakterizohen nga sinqeriteti i tyre, dhe qe me te vertet me poezite tuaja te mrekullueshme je bere poet i vertet per forumin tone.
Urime per ardhjen ne pallatin mbreteror, dhe kalofsh caste sa me te kendshme.
Gjithmone dhe ne cdo hap te jetes te shoqeroft , gezimi dhe lumturia.

Honesty

Naki
30-09-04, 20:41
I nderuar poeti i forumit tone, te uroj per 1000 shkrimet tuaja te bukura qe karakterizohen nga sinqeriteti i tyre, dhe qe me te vertet me poezite tuaja te mrekullueshme je bere poet i vertet per forumin tone.
Urime per ardhjen ne pallatin mbreteror, dhe kalofsh caste sa me te kendshme.
Gjithmone dhe ne cdo hap te jetes te shoqeroft , gezimi dhe lumturia.

Honesty

Urimi i shprehur nga ju Zt.Honesty vjene si nje flutur qe sjelle sinqeritet shpirteror,ju Flm mbeteni i pershendetur ku do qe te jeni.
Naki

sexybrikenda
13-10-04, 11:11
Urime Naki titulli Mbreteror....Po te kam lakmi dhe mos u ngut te gjejshe ndonje Mbretereshe ne ate oborre Mbreteror....Se u nisa ne kembe ,e kam nderin te behem Mbreteresha e juaj :wink: Poeti jone te duam shume se me te mirin te kemi :oops: Te fala nga Une,Yllka,Florentina dhe Mami :wink:
Shkrimet tuja lexojme gjithmone me endje dhe kemi argetim gjithmone te kendeshem me ju :wink: Te fala familjes suaj :P You are the best :P

DEA
13-10-04, 11:33
Veq vazhdoni e mos u dorzoni zoteri Naku :arrow: Urime ky jubileum

Naki
14-10-04, 22:10
Urime Naki titulli Mbreteror....Po te kam lakmi dhe mos u ngut te gjejshe ndonje Mbretereshe ne ate oborre Mbreteror....Se u nisa ne kembe ,e kam nderin te behem Mbreteresha e juaj :wink: Poeti jone te duam shume se me te mirin te kemi :oops: Te fala nga Une,Yllka,Florentina dhe Mami :wink:
Shkrimet tuja lexojme gjithmone me endje dhe kemi argetim gjithmone te kendeshem me ju :wink: Te fala familjes suaj :P You are the best :P

do te prese te porta,ne bore dhe shi brikendes te ja shkruaj nje poezi,haaaaaaaaa
te Flm per fjale te bukura edhe une ju pershendes juve per tej oqeanit qe ne forumin dardan te gjeni argetim dhe knaqesi shpirterore.
me nderime Naki :!:

ShEjToNkA
23-10-04, 22:56
Kalova kėndje pari dhe u ndala pėr t'ia dėrgaurė njė pėrshndetje kojshisė timė!
Xhaxhi Naki , tė pėrshdnet pėrzemėrsisht me shumė rrespekt ,Tote!

z-Naki prano pėrshndetjet e mia ku do qė jeni ,gjithė tė miartė!

Naki
24-10-04, 10:55
Te pershendes edhe une ty Tota-Shejtonka,Flm per Fjalet e bukura Adjööööö

Naki
24-10-04, 11:01
Veq vazhdoni e mos u dorzoni zoteri Naku :arrow: Urime
ky jubileum

Flm per Urimin Tuaj

Barbaroza
24-10-04, 16:28
Naki,nje pershendetje te madhe prano nga ana ime,je i nderuar ne mesin tone!

Gentiani
24-10-04, 22:08
Pėrshėndetje pėr Naki-n dhe shkrimet e tija nė kėtė medium diskutimesh!

Ndoshta pyesin, se pse kaq vonė?! por mė ėshtė nevojitur kohė deri sa kam njohtuar anėtarėt aktivė dhe produktivė me shkresat e tyre nė forum.

I pėrshėndetur nga

Gentiani!

Naki
25-10-04, 21:17
Barbaroza dhe Gentiani ju Flm per pershendetjet e juaja,mire mbetshi ku do qe te jeni.
Me nderime Naki

sexybrikenda
03-11-04, 22:17
Mbreti Naki te pershendes shume dhe njeherit ju falenderoje per kafe qe me ftuat :wink:

Murgesha
04-11-04, 16:09
Naki shfrytėzoj rastin tė tė pėrshėndes sot, me rastin e gėzimit familjar qė ju keni.
Djalit tuaj i dėshiroj qė tė bėhet 100 vjeq, e juve gėzim e lumturi nė ditėn e sotme.

Naki
04-11-04, 22:50
Naki shfrytėzoj rastin tė tė pėrshėndes sot, me rastin e gėzimit familjar qė ju keni.
Djalit tuaj i dėshiroj qė tė bėhet 100 vjeq, e juve gėzim e lumturi nė ditėn e sotme.

Faliminderit znj. Murgeshe.
me nderime Naki

PAOLINA
05-11-04, 00:15
Hej Naki te pershdendes edhe une dhe krejt te mirat, nese doni ndihme une jam e para qe mund tu ndihmoj rreth semundjes ngjitese VIRUSI se kam shum nje antivirus te forte, i vret virusat si me Allti hhehee

:D :D :D

Me RespekT

blusky
05-11-04, 00:49
Pershendetje te perzemerta,juve dhe familjes z.Naki,gjithat te mirat ne jetė.

Naki
08-11-04, 20:09
Hej Naki te pershdendes edhe une dhe krejt te mirat, nese doni ndihme une jam e para qe mund tu ndihmoj rreth semundjes ngjitese VIRUSI se kam shum nje antivirus te forte, i vret virusat si me Allti hhehee

:D :D :D

Me RespekT

Paolina mbeteni edhe ju te pershendetur,Ndihmen tuaje do te mbaje ne mende dhe nese kame nevoje do tju Beje ze. :wink:

Naki
08-11-04, 20:10
Pershendetje te perzemerta,juve dhe familjes z.Naki,gjithat te mirat ne jetė.

Mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime

Kercovari
09-11-04, 19:49
Zoti Naki
Nje pershendetje te perzemert dhe te forte nga Kercovari.

Naki
10-11-04, 09:45
Zoti Naki
Nje pershendetje te perzemert dhe te forte nga Kercovari.

Ju faliminderit Zoteri Kercovari,ju pershendes edhe une juve perzemersishte.

vushtrria
20-11-04, 11:10
naki ju pershendet fqiu i juaj vushtrrriu,fat dhe paqe ne familjen tuaj dhe qdo te mir ne jet.


me nderime vushtrriu

Kercovari
20-11-04, 16:51
Stili i jua i te shkruarit me jepe bindje te thelle, se jeni njeri i cili nepermes fjaleve te bukura sjell mesimet e moralit,komunikon me breza te ardhshem,duke perjetesuar caste te madherishme,dukuri e virtyte qe perfaqesojne krenarine e karakterit te nje njeriu te zellshem dhe bujar,si ne familje,poashtu edhe jashte saje.
Nje poet rapsod i cili permes fjales s`shkruar sjelle ngrohtesi, nga e cila tret akullnajet shekullore ne nje ngrohtesi te pranishme per te gjithe ne,dje sot dhe neser.
Te bindur se edhe ne te ardhmen do te qendrosh me ne,do te shkepus nga thellsija e zemres nje fjale te vogel te cilen ndryshe nuk di te shpeh.
Shendeti dhe lumturija le te mbizoteroj ne familjen tuaj pergjithmon.
Me respekt Kercovari.

Naki
20-11-04, 23:06
Stili i jua i te shkruarit me jepe bindje te thelle, se jeni njeri i cili nepermes fjaleve te bukura sjell mesimet e moralit,komunikon me breza te ardhshem,duke perjetesuar caste te madherishme,dukuri e virtyte qe perfaqesojne krenarine e karakterit te nje njeriu te zellshem dhe bujar,si ne familje,poashtu edhe jashte saje.
Nje poet rapsod i cili permes fjales s`shkruar sjelle ngrohtesi, nga e cila tret akullnajet shekullore ne nje ngrohtesi te pranishme per te gjithe ne,dje sot dhe neser.
Te bindur se edhe ne te ardhmen do te qendrosh me ne,do te shkepus nga thellsija e zemres nje fjale te vogel te cilen ndryshe nuk di te shpeh.
Shendeti dhe lumturija le te mbizoteroj ne familjen tuaj pergjithmon.
Me respekt Kercovari.

Te jesh ne mesin e njerezve qe te qmojne dhe kuptojne Vizionin e Komunikimit interaktiv do te thote shtytje qe te mos ndalesh se vepruari.
Pranoni Pershendetjet e Mija Vllazerore.
Naki

Honesty^uk.
20-11-04, 23:29
Pranoni pershendetjen time te sinqerte POETI i forumit tone Z NAKI.
Me respekt

Honesty

Naki
21-11-04, 22:36
Pranoni pershendetjen time te sinqerte POETI i forumit tone Z NAKI.
Me respekt

Honesty


Mbeteni edhe ju i pershendetur nga ana ime, Shendeti dhe lumturia te mbizoterone mbi ju.
Me nderime Naki

Gentiana
22-11-04, 13:27
Naki pershendetje edhe per ju Zoteri, nje jave te qete dhe ēdo te mire ju uroj.

livoreka bicio
28-11-04, 00:08
NAKI TE PERSHENDES. :wink:

Mafiozi
28-11-04, 01:22
Nje pershendetje te fort nga ana ime, shoku simpatik Naki.
Te uroj gjith te mirat ne jet.

Kaloh si esht me mir.
Mafi :wink:

Murgesha
28-11-04, 13:39
Naki prano njė pėrshėndetje.
Kalofsh njė pasdite tė bukur kėtė vikend.

Gentiana
29-11-04, 12:16
Naki nje pershendetje nga une, dhe nje jave te qet te uroj.

Genta

ShEjToNkA
29-11-04, 14:37
N'daq poetė , n'daq serioz ,n'daq DJ ,besa edhe kuller qenka bo ,kush tjetėr pos Naki.
Shum bukur po dukėsh kėtu :arrow:http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/thugs/avatar-17.gif
Kėshtu qė kalova kėndej pari dhe desha me tė pėrshėndet, gjithė tė mirat!


SP. Kush na qenka jo ulur aty mbi sterio??????????

Naki
29-11-04, 15:06
N'daq poetė , n'daq serioz ,n'daq DJ ,besa edhe kuller qenka bo ,kush tjetėr pos Naki.
Shum bukur po dukėsh kėtu :arrow:http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/thugs/avatar-17.gif
Kėshtu qė kalova kėndej pari dhe desha me tė pėrshėndet, gjithė tė mirat!


SP. Kush na qenka jo ulur aty mbi sterio??????????

Faliminderit per kompliment,mbeteni e Pershendetur nga ana ime

Naki
29-11-04, 15:11
BICIO,GENTA,MAFIOZI DHE MURGESHA ,ju faleminderit ,mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana Ime shendeti dhe Lumturia te mbizoteroje mbi ju.

Mafiozi
29-11-04, 16:26
BICIO,GENTA,MAFIOZI DHE MURGESHA ,ju faleminderit ,mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana Ime shendeti dhe Lumturia te mbizoteroje mbi ju.

Naki te falenderoj :wink:
Gjithashtu edhe per ty simpatik anetar :lol:
Te pershendes

Barbaroza
29-11-04, 18:26
Naki,edhe nje pershendetje nga une ne mesin e shume ketyre paraprake!

Gentiani
29-11-04, 18:54
Pėrshėndetje edhe pėr Naki, nė vazhdėn e pėrshėndetjeve nė Forum.


Gentiani!

Naki
02-12-04, 14:35
Barbaroza dhe Genti mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime.

KriSTaL
08-12-04, 18:16
Tani gjithe ato fjale qe mendova t'i shkruaja per z.Naki,m'i paskan "marre"forumistet tjere.Sidoqofte,po mundohem te gjej edhe une pak fjale.
Zoteri i nderuar,edhe une si gjithe te tjeret kam nderin qe shkembej mendime,urime,pershendetje ne forum me nje person me karakter te larte qe posedoni.Vertete kam hetuar se nje person verehet per kulturen qe posedon edhe permes shkronjave te tastatures.I tille jeni treguar edhe ju!
Me deshiren qe lumturia dhe sukseset t'ju percjellin ne cdo sfere te jetes,bashke me familjen tuaj te shenjte,ju pergezoj per gjithe keto postime te bukura qe na keni dhuruar!


Nje Per TE GJith , Te GJith Per Nje , Ne KeTe Rast Te Gjith Per ....... :arrow: :wink:

PRA PER :

NAKIN NAKIN NAKIN NAKINNN NAKIN
NAKIN NAKIN NAKIN NAKIN


Naki Do Zgjodhesh dhe Tr3 MusKeTjeReT e PallaTiT Mbreteror: TuTTIiiiiii Per Uno, Unoooo Per TuTTIiiiiiiii , Per Nakinnnnnnnnn

Me Nderime Dhe RresPekT : KriSTaLi :wink:

lazdrani
14-12-04, 23:09
Naki te pershendes si dhe njeherit sherim te mire nga gripi :wink:

Honesty^uk.
14-12-04, 23:41
Pershendetje per ju Poeti i forumit
Lumturia mbizoteroft ne jeten tuaj
Me respekt
Honesty

Naki
15-12-04, 21:06
Honesty dhe Lazdrani mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime .

Me nderime Naki

yllka
16-12-04, 21:32
Pershendetje i nderuari Naki.Yllka

Gjumashja
17-12-04, 10:33
Naki te pershendes shume se me te vertet je i mrekullueshem :wink:

Diana007
17-12-04, 11:24
Pranoni pershendejet edhe nga ana ime Naki :wink: ju uroj nje dit te mir :P

Diana

Barbaroza
17-12-04, 11:37
Naki,edhe nje pershendetje nga une.Te uroj te kalosh nje dite te bukur,pa probleme!

Murgesha
17-12-04, 16:47
Naki po tė shof online.
Prano njė pėrshėndetje tė pėrzėmert i nderuar.

Naki
17-12-04, 17:22
Naki po tė shof online.
Prano njė pėrshėndetje tė pėrzėmert i nderuar.

Faleminderit Murgesha edhe une ju pershendes juve, nje mbremje te mire siq ju e deshironi.

Kercovari
17-12-04, 17:33
Edhe une te pershendes ONLINE,te dhashte zoti ato qe te do zemra.
Me respekt Kercovari.

blusky
18-12-04, 11:00
Naki edhe nje pershendetje nga Peja :wink:

Naki
18-12-04, 12:13
Gjumashja,Diana,Yllka ,Barbaroza,Kercovari,Murgesha dhe Blusky Ju Falemenderit, mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime.

Me nderime Naki

sexybrikenda
20-12-04, 14:36
NAKI TE PERSHENDES SI GJDO HERE ME KENGEN TE DANIT :arrow: MEKATARE :wink: LUMTURI DHE HARE NE JETEN TUAJ FAMILJARE

ShEjToNkA
01-01-05, 05:02
Naki , urime Viti i Ri 2005. Ky vitė le tė shėnoi sukseset mė tė mėdha pėr ju dhe familjen tuaj!Gėzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaarrrrrrrr!!!!!!!

Gentiana
01-01-05, 13:40
Naki,Gezuar Viti i ri,qoft ky vit me plot suksese,si ne pun,ashtu ne familje dhe ku do qoft tjeter.
Fat,shendet, lumturi dhe ēdo te mire te ket Jeta jote.

Te uroj un
Genta

DEA
01-01-05, 22:15
Z.Naku edhe nga une keni urimet me te mira ne kete vite, gezuar 2005

Mafiozi
01-01-05, 22:55
Urime vitin e ri NakiTe uroj gjith te mirat ne ket vit te ri dhe per shum mote.

Shendeti, lumturia dhe sukseset mbeteshin me ty per gjithmon.Pershendetje te perzemerta


Mafiozi

Murgesha
02-01-05, 00:00
I Nderuari Naki.
Viti 2005 Le Tė Jetė Vit i Realizimit Tė Dėeshirave Tua, Si Nė Familje Dhe Nė Punėn Tuaj.
Tė Dėshiron Murgesha.

livoreka bicio
02-01-05, 00:05
NAKI TE PERSHENDES DHE TE UROJE VITIN E RI 2005. TE DESHIROJE REALIZIME TE ENDERRAVE NE KETE VITE. :wink:

dr1ta
02-01-05, 00:59
Urime NAki vitin e ri , shendet,pune ,dashuri gjithcka per ty :)

Barbaroza
02-01-05, 14:43
NAKI,SHUME URIME PER TY ME RASTIN EVITI TE RI 2005.KY VIT QOFTE I MBARE PER TY DHE FAMILJEN TENDE!

Gentiani
03-01-05, 13:04
I nderuari Naki, Gėzuar dhe Urime Vitin e Ri 2005, Le tė jetė ky vit i Sukseseve, Dėshirave, Gėzimeve dhe Shėndetit pėr Ty dhe Familjen Tuaj!

Gentiani!

vushtrria
03-01-05, 13:47
NAKI URIME VITIN E RI 2005 dhe ju deshiroi te gjitha te mirat ty dhe familjes tende, ME GEZIME I NDERUAR

yllka
05-01-05, 13:00
NAKI GEZUAR VITIN E RI 2005,JETE TE LUMTURE PER JU DHE FAMILJEN TENDE :P YLLKA

Kercovari
05-01-05, 15:15
Naki i Nderuar

Shendeti,dashurija dhe mirevajtja ne familjen Tuaj le te jete edhe Fortesa gjate gjithe Vitit 2005.duke u deshiruar edhe suksese te njepasnjeshme ne jete.

Me nderime Kercovari.

Honesty^uk.
08-01-05, 18:03
I nderuar dhe i respektuar Poeti i Forumit tone
Te uroj per shume vjet Gezuar vitin e Ri, shendet, lumturi dhe realizim te cdo deshire per ju dhe familjen tuaj.

Me respekt
Honesty

sexybrikenda
09-01-05, 13:53
I nderuar dhe i respektuar Poeti i Forumit tone
Te uroj per shume vjet Gezuar vitin e Ri, shendet, lumturi dhe realizim te cdo deshire per ju dhe familjen tuaj.

Me respekt
Honesty

Ne kete urime i bashkangjitem edhe une zotri Naki.Gezuar 2005


Te fala nga Ardita shume (prinderit e mi po ashtu)

Murgesha
12-01-05, 14:19
Njė pėrshėndetje madhore pėr Poetin Tonė. :lol:

blusky
14-01-05, 21:25
Nje pershendetje te perzemertė nga ana ime.

Naki
15-01-05, 16:20
Te gjitha urimet i pranova me deshire,ju pershendes te gjitheve pa cekur me emra .
Me shume respekt Naki

sarasara
15-01-05, 19:20
- Z.NAKU urime edhe nga un ket vit te ri,shendet,dashuri,krejt te mirat
nga un.

halla e madhe
28-01-05, 17:39
Naki,poeti yne i cemuar :!: deshiroje qe frymzimi yt poetik te vazhdoje gjithmone :!: Pershendetje nga halla!

Barbaroza
28-01-05, 18:45
Naki,prano edhe nje pershendetje te ngrohte nga ana ime!

Mafiozi
31-01-05, 00:49
Nje pershendetje me shum respekt dhe gezim per ty i nderuari Naki.

Kaloh si esht me mir.
:wink:

Gentiana
31-01-05, 14:01
Pershendetje sot per Nakin,ju deshiroj ēdo te mire dhe nje jave plot suksese....


Genta

Naki
31-01-05, 16:01
Nje pershendetje me shum respekt dhe gezim per ty i nderuari Naki.

Kaloh si esht me mir.
:wink:


Zt.Mafiozi mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime,ku do qe te jeni mirembeteshi.

Naki
01-02-05, 18:59
Pershendetje sot per Nakin,ju deshiroj ēdo te mire dhe nje jave plot suksese....


Genta

Znj Gentiana mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime.

Ftoi
01-02-05, 20:27
o ta di pėr nerė :lol: :lol:

pėr kafet te kafja e forumit,

se knaqė mė ka.


pėrshendetje nga unė :lol: :lol: :lol:

Gentiana
01-02-05, 21:47
Naki, tani e pash qe i kishe ber mbi 2000shkrime.
Te uroj per keto shkrime,qe me tvertet esht kenaqesi me i lexu,dhe shpresoj te na i bejsh edhe xxxx shkrime tjera ashtu te bukura si deri me tani.

edhe pse ndoshta ke obligime tjera,prap se prap shpresoj te jesh me aktiv ne te ardhmen,se verehet mungesa jote.

Mbremje te kendshme dhe ēdo te mire.

Genta

biondi_f86
02-02-05, 22:00
Naki te pershendes dhe te uroje 2000 postimet e tua
kalofsh sa me mire ne dardani :P

Kercovari
04-02-05, 09:15
Naki i Nderuar

S`kam ndermend te beje taktizime si nje ushtare i thjeshte perpara Gjeneralit, edhepse u mundova te gjeje diku poziten dhe hasa ne veshtirsi ne "fushen e minuar" po nga ai Gjeneral Arkitekt dhe Strateg i squar i cili ne fushen dardane dite e perdit mbjelle faren e dashuris,respektit, dhe mireqenjes Kombetare.
Sikur te u pergezoja vetem per 2000.postimet,kam drojen se do te mendoni se dua te them"Ndal"! Po kush eshte ai i cili mund te ndal doren e poetit?.Gjeni i cili me mjeshtri te madhe te gjitha fushat i ka shendruar ne leter,e te gjithe drujt e malit ne lapsa per te shkri trrurin ne flaken e dituris Eliksirin me te forte qe nje komb e mban te gjalle,qe njeriut i kethen dinjitetin,qe te verberit ia qel syte,qe te smurit shpresen per te jetuar!
Dhe nga ketu,nxora nje fjale qe buron nga thellesija e shpirtit per njeriun qe nuk e njoh,por e ndjej si pjese e pandare e ruzave te gjakut qe qarkullojn me mijera kilometra per te na mbajte te gjalle si komb,dhe gjen te kulluar si qielli i kaltert-Shqipetare jo te rastit!
Nga ketu del edhe respekti qe kam ndaj cdo shqiptari e ne veqanti ndaj ju.
Mbeteni i pershendetur kudo qe te jeni.

Me respekt Kercovari!

turisti
04-02-05, 11:07
Naki i nderuar,

Te pershendes ngrohtesisht nga kojshelleku dhe te uroj ēdo te mire per tejkalimin e 2000 postimeve.Shpresoj se do te na shoqerojsh deri ne pension.


Me nderime,

TURISTI.

Mafiozi
04-02-05, 12:47
Naki, te uroj 2000 postimet e tua te shkelqyeshem.

Sinqeriteti, drejtesia dhe simpatia kan qen gjith her me ty ne forum.
Te falenderoj per qdo te mir qe me sjell me shkrimet e tua me kualitet te lart.

Te pershendes me gjith zemer.
Me respekt.Mafiozi.

Murgesha
04-02-05, 22:54
Naki shumė urime pėr ty i nderuar pėr 2 mijė postimet tuaja.
Ėshtė kėnaqėsi e madhe qė tė njoh dhe tė kam mik.
Vetėm tė vazhdoni kėshtu i nderuar.
Me rrespekt tė thellė pėr ty dhe familjen tėnde Murgesha.

Kercovari
05-02-05, 13:07
Naki shumė urime pėr ty i nderuar pėr 2 mijė postimet tuaja.
Ėshtė kėnaqėsi e madhe qė tė njoh dhe tė kam mik.
Vetėm tė vazhdoni kėshtu i nderuar.
Me rrespekt tė thellė pėr ty dhe familjen tėnde Murgesha.

ERROR!Per te gjithe!

Kercovari
05-02-05, 13:09
Naki shumė urime pėr ty i nderuar pėr 2 mijė postimet tuaja.
Ėshtė kėnaqėsi e madhe qė tė njoh dhe tė kam mik.
Vetėm tė vazhdoni kėshtu i nderuar.
Me rrespekt tė thellė pėr ty dhe familjen tėnde Murgesha.

ERROR!Per te gjithe! E kam fjalen per delete,awai e tjerat!

dr1ta
05-02-05, 21:56
I nderuar NAKI urime tejkalimin e 2000 postimive , deshiroj cdo te mire ne jet.
Te pershendes :)

Naki
05-02-05, 22:01
Gentiana,Kercovari ,Turisti ,Mafiozi,Murgesha,Biondi f 86,ju faliminderit per te gjitha pergezimet ,mbeteni te pershendetur nga ana ime.

Me nderime Naki

Naki
06-02-05, 16:01
I nderuar NAKI urime tejkalimin e 2000 postimive , deshiroj cdo te mire ne jet.
Te pershendes :)


Ju faliminderit Drita,Mirembeteshi ku do qe te jeni.

Naki

Naki
06-02-05, 16:15
Naki i Nderuar

S`kam ndermend te beje taktizime si nje ushtare i thjeshte perpara Gjeneralit, edhepse u mundova te gjeje diku poziten dhe hasa ne veshtirsi ne "fushen e minuar" po nga ai Gjeneral Arkitekt dhe Strateg i squar i cili ne fushen dardane dite e perdit mbjelle faren e dashuris,respektit, dhe mireqenjes Kombetare.
Sikur te u pergezoja vetem per 2000.postimet,kam drojen se do te mendoni se dua te them"Ndal"! Po kush eshte ai i cili mund te ndal doren e poetit?.Gjeni i cili me mjeshtri te madhe te gjitha fushat i ka shendruar ne leter,e te gjithe drujt e malit ne lapsa per te shkri trrurin ne flaken e dituris Eliksirin me te forte qe nje komb e mban te gjalle,qe njeriut i kethen dinjitetin,qe te verberit ia qel syte,qe te smurit shpresen per te jetuar!
Dhe nga ketu,nxora nje fjale qe buron nga thellesija e shpirtit per njeriun qe nuk e njoh,por e ndjej si pjese e pandare e ruzave te gjakut qe qarkullojn me mijera kilometra per te na mbajte te gjalle si komb,dhe gjen te kulluar si qielli i kaltert-Shqipetare jo te rastit!
Nga ketu del edhe respekti qe kam ndaj cdo shqiptari e ne veqanti ndaj ju.
Mbeteni i pershendetur kudo qe te jeni.

Me respekt Kercovari!

I nderuar Kercovari ju faliminderit per Komplimentete tuaja,Mire mbeteshi ku do qe te jeni.

Honesty^uk.
06-02-05, 20:32
Pershendetje i nderuar; shkrimet tuaja qe priren nga karakteri letrar jane
te pa zevendesueshme dhe shume kuptimplota, prandaj pranoni
pershendetjet e mia te sinqerta dhe te uroj qe penda juaj te mos ndalet se shkruari KURRE.

Me shume respekt per ju
Honesty

Barbaroza
06-02-05, 20:44
Naki i nderuar,po te shtonja une diq me teper,besoj se nuk do t'ia rrisja namin urimeve dhe lavderatave per ty.Une veq te uroj jete te lumtur dhe te begate familjare prane atyre qe i do e te duan me deshiren qe te jesh i pranishem gjithmone ne mesin tone me shkrimet e tua shume te sinqerta!

Naki
09-02-05, 17:34
Honesty dhe Barbaroza ,ju faliminderit per pergezimet e juaja.
Mire mbeteshi ku do qe te jeni.
Naki :!:

Barbaroza
29-03-05, 18:05
Naki i nderuar,po te shtonja une diq me teper,besoj se nuk do t'ia rrisja namin urimeve dhe lavderatave per ty.Une veq te uroj jete te lumtur dhe te begate familjare prane atyre qe i do e te duan me deshiren qe te jesh i pranishem gjithmone ne mesin tone me shkrimet e tua shume te sinqerta!

Gjithmone mbes prapa ketyre fjaleve qe kam shkruar per ju i nderuari Naki.

Me rrespekt
Barbaroza

ShEjToNkA
29-03-05, 18:25
Nuk thojnė kotė se mendja shefė e jo syri.
Kėtė thėnje o i nderuari Naki e ceka pėr arsyeje se me mendje tė kam pėrshėndet mbrėm nė vargunė e pėrshėdetjve tė shumta qė lėshova kėtu. Por tani kuptova se me mendje tė kam pėrshėndetur ndėrsa syri mė paska gėnyjerė.
Ku do qė je tė dėshirojė gjithė tė mirat nė jetė ,mbarėsia dhe harmonia familjare iu pėrcielltė cdo hape jete.

Caste tė bukura tė dėshironė Tote

Psikologu
30-03-05, 16:08
I nderuari Naki.

Pershendetje me te sinqerta vllazerore per ju , duke judeshiruar qdo te mirė , perparesi , gezim dhe lumturi ne jeten tuaj.

Dhashtė Zoti qe te vazhdoni ketė rrugė qe e ndiqni sot.

Me nderime dhe respekt si gjithmon:

Psikologu

Murgesha
31-03-05, 19:52
I nderuari Naki.

Gėzim,

Disponim,

Hare Familjare,

Nė kėt mbrėmje pranverore.

Tė Dėshiron Murgesha.

Dreni30
31-03-05, 21:30
I nderuar Naki.

Hyra kesaj rruge dhe me deshire qe po te gjeje ketu, por ti nuk ishe e vetem ta lash nje selam.

deshiroj te gjitha te mirat ju dhe familjes tuaj kudo qe jeni.
qe fati dhe lumturia te bie mbi ju.

te pershendet Dreni30.

dembelica
01-04-05, 09:35
Ju pershendes i nderuari Naki dhe ju uoj caste te kendeshme kudo qe jeni.

Naki
03-04-05, 19:00
Barbaroza,Shejtonka,Murgesha,Psikologu,Dreni,Dembe lica
ju faliminderit te gjitheve ,pergezimet dhe pershendetjet e juaja me jane te vlefshme dhe shtytje qe te jeme ne mesin e juaj.

Te gjitheve ku do qe te jeni ju dergoje te fala te perzemerta.

Naki

Murgesha
08-04-05, 13:19
Barbaroza,Shejtonka,Murgesha,Psikologu,Dreni,Dembe lica
ju faliminderit te gjitheve ,pergezimet dhe pershendetjet e juaja me jane te vlefshme dhe shtytje qe te jeme ne mesin e juaj.

Te gjitheve ku do qe te jeni ju dergoje te fala te perzemerta.

Naki


Tė falat e tua mbėrriten dhe unė tė falėnderoj shumė.
Miku im Naki.

Domira
08-04-05, 13:33
Naki deshiroj edhe une te uroj edhe shum shendet, lumturi dhe shkrime kuptimplote e te bukura ne FD.

Te pershendes

doGzona
08-04-05, 15:52
Naki pershendetje nga zemra
keni dhe nga une i nderuar.

Caste te kendeshme ju deshirone
doGzona

Naki
08-04-05, 20:07
doGzona,Domira dhe Murgesha ju Faliminderit per postimet e juaja te adresuar ,

Ju pershendes ku do qe te jeni .

Naki

007
10-04-05, 02:40
Pershendetje nga zemra per ju NaKi.
me respekt 007

Naki
11-04-05, 12:26
Pershendetje nga zemra per ju NaKi.
me respekt 007

I nderuari 007 mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime.

Naki

Gjumashja
26-04-05, 11:05
Naki te pershendet kudo qe je


Gjumashja

Naki
27-04-05, 10:39
Naki te pershendet kudo qe je


Gjumashja

Ju faliminderit,mbeteni edhe ju te pershendetur.

Naki

florian
27-04-05, 17:16
PERSHENDETJE NAKI , TE UROJ MBREMJE TE KENDSHME .PO LAZDRANIN E PE SI MA KA CUNIN . :wink:

turisti
27-04-05, 23:17
Pershendetje te shpejta dhe te perzemerta nga TURISTI. :P

Naki
28-04-05, 19:37
Flori dhe Turisti,mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime.
Ku do qe te jeni mirembeteshi.

Naki

DEA
28-04-05, 20:47
Z.Naku nje pershendetje per ty, dhe ju uroj nje mbremje te mire aty ku jeni

Naki
28-04-05, 20:50
Z.Naku nje pershendetje per ty, dhe ju uroj nje mbremje te mire aty ku jeni

Qfare Befasie,ju flm.
eja te pijme kafe si herave tjera.

DEA
28-04-05, 20:51
Z.Naku nje pershendetje per ty, dhe ju uroj nje mbremje te mire aty ku jeni

Qfare Befasie,ju flm.
eja te pijme kafe si herave tjera.


Ec e benem hyzmet ti, se mua me paskan humb te gjitha gjezvet e filgjonat :lol: :wink:

Psikologu
02-05-05, 05:14
I nderuari Naki:

Ju pershendes perzemersisht dhe me njė sinqeritet te madhė aty ku jeni.
Duke ju deshiruar qdo tė mirė , uroj qe jeta e juaj te jetė ashtu siq ju e planifikoni dhe e enderroni.

Me nderime per ju si gjithmon:

Psikologu

Honesty^uk.
02-05-05, 09:40
Miku im i nderuar NAKI, qe pas femirise jeta ka vetem ndarje, dhe krahas aneve negative ka edhe ato pozitive, sepse mungesa apo prania e personit qe deshiron te shton gjithnje e me shume mallin dhe deshiren per te qene se bashku, keshtu qe ne edhe pse spo takohemi ose po shihemi rralle ne Fd, respekti ndaj jush vetem sa vjen duke u rritur.

Pershendetjet me te sinqerta dhe perzemerta miqesore shkojne per ju dhe familjen tuaj
Zoti qoft dirigjuesi i jetes suaj te lumtur.

Me shume respekt
Honesty

Naki
02-05-05, 20:31
I nderuari Naki:

Ju pershendes perzemersisht dhe me njė sinqeritet te madhė aty ku jeni.
Duke ju deshiruar qdo tė mirė , uroj qe jeta e juaj te jetė ashtu siq ju e planifikoni dhe e enderroni.

Me nderime per ju si gjithmon:

Psikologu

I nderuari Psikolog ju Faliminderit,mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime.

Naki
02-05-05, 20:39
Miku im i nderuar NAKI, qe pas femirise jeta ka vetem ndarje, dhe krahas aneve negative ka edhe ato pozitive, sepse mungesa apo prania e personit qe deshiron te shton gjithnje e me shume mallin dhe deshiren per te qene se bashku, keshtu qe ne edhe pse spo takohemi ose po shihemi rralle ne Fd, respekti ndaj jush vetem sa vjen duke u rritur.

Pershendetjet me te sinqerta dhe perzemerta miqesore shkojne per ju dhe familjen tuaj
Zoti qoft dirigjuesi i jetes suaj te lumtur.

Me shume respekt
Honesty

Te Tubuar rreth sofres Dardane u krijua nje shoqeri,Nga nje here Faktori Kohe shtone mallin dhe deshiren per te takuar ,Komunikuar kjo sa e Vulose miqesin e pazevendsueshme,ne kete kontekst te pershendes Vllazerishte ku do qe te jeni me deshirat me te mira per ju.
Naki

Tomori
03-05-05, 08:58
,,,,,Tungjatjeta NAKI... :wink:

GURI SYLAJ
03-05-05, 09:10
pershendetje se TOMORRIT per NAKIN po i bashkangjes edhe une nje TUNGJAT JETA . Shendet dhe pune te mbare.

nga Guri Sylaj

Diana007
03-05-05, 10:35
I nderuar Naki te pershendes dhe te uroj gjitha te mirat ne jet :wink:

Me respekt Diana

Naki
05-05-05, 21:46
Diana 007,Guri Sylaj dhe Tomori mbeteni edhe ju te pershendetur nga anna ime.

Naki

doGzona
08-05-05, 19:10
Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une i nderuar.

Ju uroje cdo te mire kudo qe te jeni.


doGzona

Honesty^uk.
09-05-05, 19:18
Miku im te deshiroj nje mbremja sa me te bukur nen gjirin e ngrohte familjar .

Respekt per ju
Honesty

Naki
10-05-05, 10:43
Pershendetje te perzemerta keni dhe nga une i nderuar.

Ju uroje cdo te mire kudo qe te jeni.


doGzona

do Gzona,ju flm mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime.

Naki

Daja POLIC
13-05-05, 00:59
Naki te pershendes shum naki kame lexuar shum postime qe keni shkruajtut ju dhe cka te them me keni befasu totalisht dhe extra e kam kerkuar vendit ketu ku jam tani vetem me te pershendet dhe me te then se gjithmon jeni i RRESPEKTUM nga daja polic ame gjithmon ju deshiroj cdo te mir ne jete suksese me tutje kalofsha sa ma mir sa ma bukur sa ma qet
GJITHMON JENI I RRESPEKTUM NGA DAJA :wink:

Naki
13-05-05, 21:32
Naki te pershendes shum naki kame lexuar shum postime qe keni shkruajtut ju dhe cka te them me keni befasu totalisht dhe extra e kam kerkuar vendit ketu ku jam tani vetem me te pershendet dhe me te then se gjithmon jeni i RRESPEKTUM nga daja polic ame gjithmon ju deshiroj cdo te mir ne jete suksese me tutje kalofsha sa ma mir sa ma bukur sa ma qet
GJITHMON JENI I RRESPEKTUM NGA DAJA :wink:


Pershendetje qe vijne nga Dardanet me japin kurajo dhe impulse te reja,i nderuari DAJA Polic mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime medeshirat me te mira per ju.

Me nderime Naki

Honesty^uk.
19-05-05, 19:32
Miku im te deshiroj nje mbremja sa me te bukur nen gjirin e ngrohte familjar .

Respekt per ju
Honesty

lazdrani
22-05-05, 18:53
Naki ty dhe Familjen tuaj nje Nate Harmonike te deshiron Lazdrani i juaj :wink:

Reana
26-05-05, 06:52
Miremengjesi Naki....

Ju deshiroj nje dite te lehte ne moderim :lol:

dhe gjithe te mirat!!!!

Naki
27-05-05, 19:14
Honesty,Reanna dhe lazdrani mbeteni edhe ju te pershendetur nga anna ime.
Me nderime Naki

Odise
27-05-05, 21:34
Vlla Naki,

Them: ma se veshtiri eshte ta duash vllaun! Dashuria ndaj vllaut, eshte eshte dashuria mbi dashurite ne kuptimin Hyjnor gjeneral - piedestali i Dashurise ndaj Atdheut edhe Dashurise Familjare! Se po nuk e duam vllaun - vlla, Trolli mbetet shkreterire, e Dashuria gjeneralisht - fantazme e mjere!

Ma se lehti eshte ta duash vllaun, kur ke sinqeritet dhe kur arrine ta kuptosh Burimin e Gjuhes Te Gjakut !

Ma se veshtiri e ma se lehti - pse nuk shprehen te gjithe shqiptaret sikur une e ti, Naki? Eh po atehere, nuk do te kishin armiqet, pune ma, me Ne!

Juaji

Odise

Dreni30
27-05-05, 22:08
I nderuar Naki

Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat ne jete, njeherit deshiroj qe te kaloni nje vikend te paharruar.

Te pershendet Dreni30.

Dali!Keq
31-05-05, 16:08
pershendetje Naki,urime per keto postime..
ju deshiroj qaste te kendshme.

Naki
01-06-05, 19:25
Zt.Odise,Dreni dhe Dali i keq mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime.
Ku do qe te gjindeni mirembeteshi.

Naki

Gentiana
03-06-05, 15:39
Naki Pershendetje per ju i nderuar, dhe ku do qofshi weekend te kendshem ju uroj.

Genta

Nexhati
03-06-05, 21:51
I nderuari Poet te pershendes perzemersisht

Tomori
06-06-05, 10:05
Naki,
Pershendetje gjithashtu nga Tomori
dhe shkrime sa me shum ne forum :wink:

Naki
06-06-05, 22:14
Genta,Nexhati dhe Tomori Mbeteni edhe ju tė pėrshėndetur nga ana ime.

Ku do ēė te jeni Mirėmbetėshi.

Naki

Gentiani
06-06-05, 22:24
Naki, mirė qė e ngrite temėn lartė se nuk ėshtė punė me zbritė poshtė forumit :lol:

Ju pėrshėndes dhe rrespekt pėr punėn, angazhimin dhe shkrimet Tuaja qė i dhuroni kėtij mediumi diskutimesh!

Mė vjenė jashtėzakonisht mirė dhe ndjejė relaksim shpirtėrorė, kur lexoj shkresa e diskutime Tua qė cak bisedash e diskutimesh kanė ato qė na rrethojnė dhe na pėrcjellin me pėrditshmėrinė tonė kudo qė jemi!

I pėrshėndetur dhe Rrespekt!

Odise
07-06-05, 04:48
Bukur Gentiani, tema dhe puna e Nakit qendrojne gjithmone larte ne balle te forumit, sepse e meriton, tok me ty!

Naki i nderuar


Urime edhe per foton tende nen emrin NAKI dhe te deshiroj gjith te mirat e kesaj jete!


Juaji


Odise

Kodra
07-06-05, 21:01
[b]***********
***********
***********

Naki Pėrshėndetjet e pėrzemėrta nga unė.[b]

lazdrani
08-06-05, 20:29
NAKI URIME DITELINDJA :wink:

laliloli
08-06-05, 20:59
Naki te uroj nga zemra ditelindjen ,te shoqerofte shendeti dhe e mira ne jete

Odise
08-06-05, 21:19
O Urime Ditelindja, Naki im!

Kremtofsh edhe 100 tjera!


Odise

Kercovari
09-06-05, 10:19
http://www.ombas.de/Geburtstag.jpg

Gezuar ditelindjen me fat dhe lumturi gjate gjith jetes i nderuar Naki.
Me respekt Kercovari.

Diana007
09-06-05, 10:26
Naki i nderuar Urime ditelindja gjithat te mirat te prifshin ne cdo hap te jetes .

Te pershendes me respekt Diana :wink:

Dreni30
09-06-05, 11:12
I nderuar Naki

Heuuuuu po sa i bane o Naki :lol: :lol: :lol: :lol: ishalla me shnet e jete gjate, i mberrijsh te njeqindtat.

Te uroj shendet, harmoni dhe dashuri familjare, tu plotesofshin te gjithe deshirat ne jete i nderuar.

Te uron Dreni30.

DEA
09-06-05, 14:58
Kam nje lajm te keq per te te thene: neser e miku im, do kesh nje vit me shume ne krahe. E dije? Megjithate shume urime ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Naki
09-06-05, 22:09
Pak nga pak
ditėt pa hetuar shkojnė
ne ballė gjurmė rudhash
Vite pikturojnė.

Ju faliminderit tė gjitheve ,pėrgėzimet tuaja me janė dhurata mė e qmuar qė do te zejnė vendė nė ditėlindjen e 37.


I juaji Naki

florian
09-06-05, 22:16
urime ditelindjen Naki
ti o mik i dashur
urime ditelindjen
dhe e befsh te pasur
plot me shoqeri
dhe shum ngrohtesi
qe kurr mos te
mungofshin gjer ne pleqeri
urime ditelindjen
100 vjec i festofsh
bashk me nipat e tu ti i kalofsh .....

PERSHENDETJE E GEZUAR DITELINDJEN.

Domira
09-06-05, 23:25
I nderuar Naki!

Urime ditelindja qofsh i gezuar, paq shendet e lumturi.

I befsh edhe 100 tjera te lumtura.


me nderime/ Domira

Naki
11-06-05, 20:40
Flori dhe Domira Ju Faliminderit,Ku do qė tė jeni mbeteni tė pershendetur nga Ana ime.

Naki

halla e madhe
11-06-05, 21:10
Naki_Urime, Urime..suksese dhe shendet ,tjerat vijne rradhas..caste te bukura ne gjirin familjar
:lol:

Reana
13-06-05, 15:50
Naki,

urime ditelindja dhe cdo te mire ne jete

Naki
16-06-05, 21:03
Halla e madhe dhe Reana Ju Faliminderitė Pėrgezimet e juaja mė janė Dhuratė shumė e ēmuar.

Ku do qė te Jeni Mirėmbetėshi.

I juaji Naki

Kodra
21-06-05, 14:07
NAKI i nderuar , si duket jam vonuar pėr Urimin e ditėlindjes tėnde.

Tė uroj qė ti bėsh edhe 100 tjera i nderuar.

Me Nderime tė mėdha tė pėrshėndes dhe dėshiroj, qė jeta juaj me familje tė mos ketė kurrė brenga.


Kodra

Daja POLIC
22-06-05, 16:25
Naki me falni shum pak me vones

ju deshiroj edhe 100 vite te lumtura

Naki
22-06-05, 22:15
Naki me falni shum pak me vones

ju deshiroj edhe 100 vite te lumtura


Ju faliminderit,ku do ēė tė jeni mbeteni i pėrshėndetur.

Naki

Honesty^uk.
26-06-05, 21:13
Poety yne, shkronjat dhe vargjet tuaja sjellin hare, gjalleri,dhe jane te mbushura perplot me optimizem, prandaj pranoni pershendetjet e mia te sinqerta.

Cdo te mire ne jeten tuaj familjare.


Me respekt

Honesty

Kodra
26-06-05, 22:26
***********
***********
***********

Naki i nderuar, tė gjitha rrezet e diellit tė cilat i mora sot, ti dhuroj ty si pėrshėndetje tė ngrohta.

Kodra

Naki
27-06-05, 19:49
Dy supriza nga dy miqė,ju faliminderit Honesty dhe Kodra,ku do qė tė jeni ju pėrshėndes pėrzemersisht.

Naki

sexybrikenda
27-06-05, 20:06
I Dashuri Naki me vonese pake ndose nuk eshte vone te uroje nga zemra qdo te mire dhe urime per shume vite.Plake i Katundit u Befshe.
Gezuar Ditelindjen Poeti YneArdita

doGzona
28-06-05, 04:03
Pershendetje Naki

Dhe gezuar ditelindja i nderurar.

Fati lumturia ju shoqerofshine kudo qe jeni.

doGzona

Kercovari
28-06-05, 08:02
Kam nderin te pershendes banorin e qytetit te Minatorit i cili gezon respektin me te madhe nga une,mikun tim te nderuar Nakin.
Cdo gje te mire,shendet dhe lumturi ne familje u deshiroj nga thellsija e zemres.
Kercovari.

halla e madhe
28-06-05, 19:11
Naki_Pranoni pershendetje dhe urimet me te sinqerta duke ju deshiruar suksese ne pune,shendet te mire dhe caste te kenshme ne rrethin familjar.
Me rrespekt:halla e madhe :)

Diana007
29-06-05, 07:58
Naki i nderuar te pershendes ku do qe je edhe te uroj nje dit te mir


Me respekt Diana :wink:

Naki
01-07-05, 00:03
Brikenda,Dogzona,Kercovari,Halla e madhe dhe Dianna 007 Ju faliminderit,pergezimet e juaja me jane shume te vlefsheme.
Ku do qe te jeni mbeteni te pershendetur nga ana ime.

I juaji Naki

schütze
02-07-05, 14:21
i nderuari Naki ju pershendes kudo qe jeni
me nderime
schütze

Naki
03-07-05, 10:03
i nderuari Naki ju pershendes kudo qe jeni
me nderime
schütze


Ju faliminderit,Mbeteni edhe ju tė pėrshėndetur nga ana ime.

argomenti .
03-07-05, 10:17
mik i dashur me keni ber shoqeri ne shum net ne keto vitet e fundit nepermjet shkrimeve tuaja , duke rradhuar shkrim pas shkrimi miq e shok , jeni i mrekullueshem ne shkrimet tuaja dhe jeni nje shok i rrall ,
me lejoni tju sjell dhe un pershendetjet e mia , ju deshiroj dashuri e miqesi kudo qe jeni ne bot suksesi e lumturia ju shoqeroft per jet .
me rrespekt miku juaj

yllka
03-07-05, 10:28
Poeti yne i nderuari Naki.Te pershendes shume duke ju uruar qdo te mire ne jete ty dhe familjes tende.


Mike e juaj Yllka

Agroni22
03-07-05, 19:35
NAKI pershendetje i nderuar

florian
05-07-05, 14:10
shkrimet dhe postimet tuaja qen hapi ipar per miqesin ton tani i nderuar kemi arritur ne maj te malit dhe posht nuk na hedh njeri , perju kam nje rrespekt te vecant se i till jeni dhe ju ne ket forum i vecant .
me rrespekt miku juaj Florian .

Naki
05-07-05, 20:48
Yllka,Flori,Agroni 22,ju faliminderit mbeteni edhe ju tė respektuar nga ana ime.
Ku do ēė tė jeni Mirėmbetėshi .

Naki i Juaj

turisti
05-07-05, 20:58
Naki i nderuar,

Nje pershendetje per ty me sinqeritet maksimal dhe deshirat optimale per jetesen siq e deshiron zemra jote ne jete.

Gjithmone me respekt,
TURISTI. :P

Kodra
15-07-05, 20:39
*********
*********
*********

I nderuari Naki,tė pėrshėndes dhe tė dėshiroj freski nė kėtė Verė tė nxeht.


Me Nderime

Kodra

Naki
18-07-05, 20:37
Tė nderuarė Turisti dhe Kodra,ju faliminderit mbeteni edhe ju tė pėrshėndetur nga ana ime.

Ku do qė tė jeni ju dėshirojė freski Verore.

Naki

Diana007
20-07-05, 08:42
Naki te pershendes shum te uroj jete te gjat dhe te lumtur :)

Me respekt Diana :wink:

Krokodilli
21-07-05, 06:13
nje pershendetje per Shokun, Mbretin e Dardanis Nakin,,,,
te pershendes vllaqko kudo qe je,,,,

yllka
21-07-05, 09:47
Poeti yne i nderuari Naki.Te pershendes shume duke ju uruar qdo te mire ne jete ty dhe familjes tende.


Mike e juaj Yllka

Naki
22-07-05, 11:25
Dianna 007,Krokodili dhe Yllka mbeteni edhe ju tė pėrshėndetur nga ana ime.

Ku do ēė tė jeni mirėmbetėshi.

Naki

sexybrikenda
23-07-05, 15:03
I nderuari Naki


Te deshiroje qaste te bukura ne promenaden Verore.Gjithmone i nderuar dhe respektuar Poeti Yne.


Ardita&Familja

Flaka_1
29-07-05, 21:21
P E R S H E N D E T J E * S P E C I A L E * N*A*K*I*

Kam lexuar mendimet e tuaja,jane vertet te embla dhe te sinqerta.
Me ka lene mbresa sidomos shkrimi yt i paster, eshte vertet shkrim gjuhesor gramatikor, ashtu siq i eshte ghuha shqipe e paster.
Me kete dua te shtoj se :
Shkrimi yt i paster shkelqen si gure diamanti!
Uroj qe te kesh shendet,dashuri,jete te gjate si dhe gjithe te mirat!
Rruget e tua u befshin drite dhe miresi! :idea:
Me Dashuri & Respekt Flaka :wink:

Naki
31-07-05, 09:51
I nderuari Naki


Te deshiroje qaste te bukura ne promenaden Verore.Gjithmone i nderuar dhe respektuar Poeti Yne.


Ardita&Familja

Si gjithmonė mbeteni tė pėrshėndetur edhe nga ana ime.
Ju flm.pėrshėndetjet e juaja mė janė shumė tė vlefshėme dhe si tė tilla i ruajė me Nostalgji.