PDA

View Full Version : PROVOKIMI


hammerfest
07-05-04, 20:20
Jeni duke pritur te Dashurin ose te dashuren tuaj ne nje lokal, Nje person tjeter ju propozon!!!! Si reagoni? Si do te ndiheni te nesermen pavarsisht nga vendimi, po sikur e ose e dashura juaj ta marre vesh.

Cool_Boy
08-05-04, 12:48
Perhsndtej hammerfest

Po ne qosse une e dua te dashuren time me gjith shpyrt dhe aja mua athere nuk ka nevoj se pse ta bej edhe nje tjert,nuk ka nevoj pse ta pranoj une nje propozim te dikuj tjetr..

tung,Cool_Boy

aferdita
08-05-04, 15:55
pershendetje Cool_Boy
qeti ja ke qellu se ashtu eshte :wink:

hana
08-05-04, 17:46
Jam dakord me Cool Boy nqs e don nje person me te vertet nuk ke pse shikon te tjerat,por edhe pse te provokojn ti injoroj ,edhe nqs nuk ke bere ndonje gje te keqe e kam fjalen ta pranosh ate person qe te ka prpozuar nuk ke pse te ndihesh keq me te dashurin apo te dashuren.

hammerfest
09-05-04, 17:09
Faleminderit per pergjigjet tuaja por une nuk jam i dashuruar.

Cool_Boy
09-05-04, 17:42
hammerfest shko dashurov shokit ok qka po pret me ta rre tupanin a???

ani
09-05-04, 21:30
Do te mendoj edhe per kete.

hana
10-05-04, 12:42
Faleminderit per pergjigjet tuaja por une nuk jam i dashuruar.


cka je tu prit more :?: :idea:

Cool_Boy
10-05-04, 13:06
hana mire e ke qe ku ke ardh dhe nuk po te nguc ky more kaka qfare djali i urt u keshte ky hahaha.

florian
10-05-04, 20:31
hana mire e ke qe ku ke ardh dhe nuk po te nguc ky more kaka qfare djali i urt u keshte ky hahaha.

O COOL BOY LENE MORE REHAT HANEN SE TASH PO BAHEM GJELOZ SE TE TEMA TJETER I MBYLLA VESHET E NUK E LEXOVA PO TI INSIKSTON E VALLAHI PO ME DESHPERON PAK :twisted:
QIKY VLLAHI I JEM ASHT I TURPSHEM PO PO JAU THOM UNE LUM AJO QE E MERR SE ASHT FLORI SI UNE :twisted: :twisted:

hana
11-05-04, 17:12
hana mire e ke qe ku ke ardh dhe nuk po te nguc ky more kaka qfare djali i urt u keshte ky hahaha.

O COOL BOY LENE MORE REHAT HANEN SE TASH PO BAHEM GJELOZ SE TE TEMA TJETER I MBYLLA VESHET E NUK E LEXOVA PO TI INSIKSTON E VALLAHI PO ME DESHPERON PAK :twisted:
QIKY VLLAHI I JEM ASHT I TURPSHEM PO PO JAU THOM UNE LUM AJO QE E MERR SE ASHT FLORI SI UNE :twisted: :twisted:


ncncnn ai flori mos u boj xheloz tash na e patem per hajgare qy na e patem per vallavi tond me ndihmu e me ja gjet naj qik te mire :wink:

Vera
11-05-04, 17:15
Jeni duke pritur te Dashurin ose te dashuren tuaj ne nje lokal, Nje person tjeter ju propozon!!!! Si reagoni? Si do te ndiheni te nesermen pavarsisht nga vendimi, po sikur e ose e dashura juaj ta marre vesh.

Po mendoj qe te kishte qen ne pranin time p.sh i dashuri nuk do iash shkuar por po te mos kish qen aty nuk kisha mbajt zi tash qyyy ai nuk eshte provokim hamerfst por nejse nuk qenke i dashurur dhe nuk e din a heheh.Nime po cka po pret mo a po don me ardh qikat e me te lyp ty aaaa ncncnnc

Barbaroza
12-05-04, 09:13
Jeni duke pritur te Dashurin ose te dashuren tuaj ne nje lokal, Nje person tjeter ju propozon!!!! Si reagoni? Si do te ndiheni te nesermen pavarsisht nga vendimi, po sikur e ose e dashura juaj ta marre vesh.

Mendoj se po te pranosh nje oferte te tille nga dikush tjeter,kjo do te ishte nje turp dhe tradheti e madhe qe do t'i behej partnerit aktual.Une kurre s'kisha preferuar te pranoja nje gje te tille,aq me pare nese partnerin tim do ta doja shume,por edhe nuk do kisha dashuri kushedi sa te madhe ndaj tij,prapseprape nuk do te veproja keshtu!

RRUSHI
13-05-04, 17:31
Merrni mesim nga Barbaroza se si dashurohet :wink:
Pajtohem plotsisht me ju zBarbaroza edhe pse pak u talla ne fillim ...
Vera ti nuk ke nevoj te mbash zi --- nje dit te gjith do te vdesim ...


Ju pershendet RRushi :wink:

Cool_Boy
14-05-04, 18:00
hana mire e ke qe ku ke ardh dhe nuk po te nguc ky more kaka qfare djali i urt u keshte ky hahaha.

O COOL BOY LENE MORE REHAT HANEN SE TASH PO BAHEM GJELOZ SE TE TEMA TJETER I MBYLLA VESHET E NUK E LEXOVA PO TI INSIKSTON E VALLAHI PO ME DESHPERON PAK :twisted:
QIKY VLLAHI I JEM ASHT I TURPSHEM PO PO JAU THOM UNE LUM AJO QE E MERR SE ASHT FLORI SI UNE :twisted: :twisted:


ncncnn ai flori mos u boj xheloz tash na e patem per hajgare qy na e patem per vallavi tond me ndihmu e me ja gjet naj qik te mire :wink:


hej mua po doni me ma gjet nje a???hahaha :wink: :wink: :wink: thanks

Cool_Boy
14-05-04, 18:01
hana mire e ke qe ku ke ardh dhe nuk po te nguc ky more kaka qfare djali i urt u keshte ky hahaha.

O COOL BOY LENE MORE REHAT HANEN SE TASH PO BAHEM GJELOZ SE TE TEMA TJETER I MBYLLA VESHET E NUK E LEXOVA PO TI INSIKSTON E VALLAHI PO ME DESHPERON PAK :twisted:
QIKY VLLAHI I JEM ASHT I TURPSHEM PO PO JAU THOM UNE LUM AJO QE E MERR SE ASHT FLORI SI UNE :twisted: :twisted:


Flori mos gjelozo more qyyy

qika_pr
17-05-04, 17:59
E para po erdhi ashtu si ke then ti nuk do behesha e eger edhe me sum sjelleje do i tregoja qe jam duke pritur te dashurin
Ndersa te dashurit time do ti tregoja une vet para se dikush te interpretoj ate ndryshe kaq

nitushe
11-09-04, 10:45
normal qe e kisha refuzu :lol: :wink: