PDA

View Full Version : Jeni dashurua ne dikend e nuk e pat me ???


Peja
11-05-04, 15:55
Ju ka ndodh me pa diken e mu ju ndal fryma e mos me dit ku e keni kryt vetem nji shanc qe ti folni po nuk mundeni me fol se fryma ju ka ndal qka ish veshtir e toni i bjeni pishmonit pse nuk fola e folsha me gishta amon. mua me ka ndodh disa here e juve :?: :?: :?:

hana
11-05-04, 17:01
Ju ka ndodh me pa diken e mu ju ndal fryma e mos me dit ku e keni kryt vetem nji shanc qe ti folni po nuk mundeni me fol se fryma ju ka ndal qka ish veshtir e toni i bjeni pishmonit pse nuk fola e folsha me gishta amon. mua me ka ndodh disa here e juve :?: :?: :?:

ah peja dashurit e para ,ato te adoleshences,kur sapo e sheh nje peson zemra fillon te te rrrah fort,duart te djersisin,trullavesh krejt palidhje :oops: :oops: po more normal per cdo person jan keto simptomat e para te dashuris :wink:

Peja
11-05-04, 17:32
hana ti e pershkruve ma mir se une qfar ndjenja ka njeriu . po shum keq qe nuk mundet njeriu me shfrytezu shancen e me fol po edhe goja po tu mshelke :? qajo ma e keqja e tani ke deshir te shofish prap e i thua vetes tjeter her foli po shoj vozi toni :( qka me bo faliminderit ne pergjigjje tung :wink:

Barbaroza
12-05-04, 09:08
Ma merr mendja se keto raste te dashurise,me shume ndodhin te adoleshentet :wink: :wink:

hana
12-05-04, 14:04
ok Peja ti merr guximin dhe foli qy me mire von se kurr :wink:

florian
12-05-04, 21:53
O PEJ OS U LODH ME FOL PER TANA RASTET QE DO TE JEPEN NE JET SE DO LODHESH DIKUR ,CDO GJE E KA KOHEN E VET E NESE NUK I FOLE NJERES I FLET TJETRES DO TE THOT QE NUK ISHTE FATI YT , E RENDESISHME ESHT QE KUR TI FLASESH ASAJ TE RENDESISHMES TE MOS E LESH ME TE IKI SE SA PER TE TJERAT MOS I MERR MERZI SHUM :wink:

PERSHENDETJE FLORI :!:

Vera
15-05-04, 17:34
Ju ka ndodh me pa diken e mu ju ndal fryma e mos me dit ku e keni kryt vetem nji shanc qe ti folni po nuk mundeni me fol se fryma ju ka ndal qka ish veshtir e toni i bjeni pishmonit pse nuk fola e folsha me gishta amon. mua me ka ndodh disa here e juve :?: :?: :?:

Peja po ne qe jemi adoleshent dhe natyrisht qe nuk bon vkija pa na ndodh nganjeher keshtu qe si ta shofim nje djal apo vajzqe na pelqen na dridhen gjunjet, na djersiten duart etj etj por me e rendesishmaj eshte qe ti flasim atij personi ne qetsi dhe pasandej puna hec vet.

Peja
17-05-04, 14:40
Vera te pershendes mir po thua. po mos me ke pa mua kund pa hiri e tukan dridh gujt e durt :wink: ndoshta te kom pa une ty e mukan dridh komt e mu ka ndal fryma :roll: e nuk i kemi fol njeri tjetrit . :!: :!: :!:

Vera
17-05-04, 15:54
heheh Peja ndoshta por nuk besoj bre djal kurr nuk mund te ndodh kjo heheh

Peja
17-05-04, 16:07
Vera heheheeh pra pse thua kur nuk mund te ndodh kjo e gjermanis je ndoshta i kemi qytetet ngati e ndoshta me ke pa apo une ty je e sigurt kesaj i thojn 8 me dy

qika_pr
17-05-04, 17:07
Mu dashuru me plot kuptimin e fjales jo
ka ndodh me pelqy edhe sa here kam pare dikend te ngjajshem kam menduar se eshte ai

nitushe
11-09-04, 10:55
po valla m'ka pelqy edhe ka ndodh qe nashta edhe kaffen e kom derdh tu e kqyr po mas ni kohe kur mka ardh shanca me fol me to mu ka don njeri i thjesht si krejt tjert :wink: