PDA

View Full Version : shoqeria Shiqptare


Arlinda
14-05-04, 08:36
Hi une quhem Arlinda dhe jam 14 vjec dhe jetoj ne Austri
:twisted: :wink:

anna
14-05-04, 08:38
mireserdhe ne forumin tone dhe tashme tendin....te pershendes shume anna :wink:

lazdrani
14-05-04, 11:52
Arlinda mire se vjen moter ne forumin Dardani,te uroje nga zemra argetim te kendeshem :wink:

Murgesha
14-05-04, 13:02
Arlinda mire se erdhe ne shoqerine shqiptare. :lol: :lol:

Vera
15-05-04, 06:42
Arlinda mir se na erdhe ne mesin e nje shoqrie shqiptare shum te mir dhe te deshiroj te gjitha te mirat

Vera

turisti
22-08-04, 12:20
Arlinda,mire se erdhe ne MASKENBAL. :wink:

Arlinda
21-10-04, 08:09
Hi si je mire ju pershendes te gjitheve

Kaltrushi
21-10-04, 09:05
Hi Arlinda! Te pershendes shum shum edhe qenke e re por e menqur po me duket. bye und hab spass mit uns. Bye

Edhe ruaje vetveten. :wink:

Krokodilli
21-10-04, 17:55
tung Arlinda te pershendes,,, mire se vjen ne forumin me te mir dardania...
te deshiroj qaste te mira ne mesin ton,,,,, ciaooooo qiki

livoreka bicio
21-10-04, 21:52
MIRE SE NA ERDHE NE FORUMIN TON ARLINDA,DHE TE UROJ DISPONIM TE KENDESHUM... :wink:

DEA
21-10-04, 22:39
Mire se erdhe Arlinda dhe kalo mire e more postin e sugareshes qe kishte kaltrushi :wink:

Kaltrushi
25-10-04, 11:01
Mire se erdhe Arlinda dhe kalo mire e more postin e sugareshes qe kishte kaltrushi :wink:

hm po qaj :cry: :cry: :cry: Kalo sa ma mire sugaresha e forumit.
:D :D :D


tungi

qeqa&zana
30-10-04, 19:15
arlinda mirseerdhe qiki kalo mir

Rudi_1
31-10-04, 23:35
Pershendetje arlinda
Mire se erdhe caste te mira 8)

fudi
24-11-04, 13:23
Pershendetje Arlinda si je si po kalon?c'fare ka te re ne Austri tung te pershendes ne qoftese don me kontaktue me mua merre kete e-mail [email protected] e pastaj te tregoj me hollesisht se kush jam tung te pershendes me zemer nese ka mundesi me ma dergue nje messazh

Arlinda
06-12-04, 13:41
si jeni te gjithe ju pershendes

Mafiozi
06-12-04, 19:08
si jeni te gjithe ju pershendes

Jem shum mir Arlinda, mir se vjen ne forum.
A ben nje prezentim prej teje, te njohem pak :D

Te pershendes dhe te uroj biseda te kendshme :wink:

PAOLINA
06-12-04, 22:24
:D MIRSENAERDHE :D


PRSH

PAOLINA