PDA

View Full Version : edhe une jam ketu


Vera
15-05-04, 07:52
Emri: Vera
Mbiemri: nuk e di
Vendbanimi:ne nje katun te gjrrmanis qe quhet München por jetoj ne nje mahall aty perreth

Jam 17 vjeqare por qetash me 30 qershor i mbushi 18.

Hobyy: sporti, leximi, vallzimi

Mua me pelqen gjithshka cka eshte e bukur.
Spesialitetet shqiptare me pelqejn vetem flija dhe perpeqi ha ha ha

Nese keni ndonje pyetje urdheroni

Me kenaqsi :arrow: Vera

aferdita
15-05-04, 08:17
mire se erdhe vera

K-man
15-05-04, 16:39
e cilit qytet t'Ballkanit je, edhe qe sa kohe je jasht

Vera
15-05-04, 17:17
aferdita te pershendes edh eune ty shum

K-man te pershendes une prejardhjen e kam nga Mitrovica dhe qe 19 muaj jetoj ne germany ne nje rrethin te Münchenit

florian
15-05-04, 17:48
pershendetje vera e ja kalofsh mir :wink:

Cool_Boy
15-05-04, 18:14
Emri: Vera
Mbiemri: nuk e di
Vendbanimi:ne nje katun te gjrrmanis qe quhet München por jetoj ne nje mahall aty perreth

Jam 17 vjeqare por qetash me 30 qershor i mbushi 18.

Hobyy: sporti, leximi, vallzimi

Mua me pelqen gjithshka cka eshte e bukur.
Spesialitetet shqiptare me pelqejn vetem flija dhe perpeqi ha ha ha

Nese keni ndonje pyetje urdheroni

Me kenaqsi :arrow: Vera

Perhsdnteje Vera.nje prezantim shume i bukur qiki urime urime por vetem diqka edhe une jam i bukur a do te thot qe te pelqej une gjithashtu a???ahhah

tung,Cool_Boy

Vera
16-05-04, 07:52
paj Cool_Boy nese tu dokem e bukur pelqem heheheh :wink: se ti ishe 8) so

Murgesha
16-05-04, 09:36
Vera te uroj per prezentimin, edhe gjithashtu te uroj per 501 postimet tuaja.

Vera
16-05-04, 14:49
flm te gjithve per pershendetjet e juaja zonja Murgesha flm shum por me te thon te drejten nuk i kam vrejtur fare se sa mesazhe kam arritur ti postoj

Me kenaqsi Vera

Cool_Boy
18-05-04, 13:39
paj Cool_Boy nese tu dokem e bukur pelqem heheheh :wink: se ti ishe 8) so

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: mos ju trego tana vashave moj qe jam i bukur se po me marrin e tani ti jet jetim moj pa mua qyy :lol: :lol: :lol: ... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
18-05-04, 13:41
Vera edhe une te pershendes shume :)

anna
18-05-04, 13:53
ku je moj :?: :?: :lol: :lol:

Vera
18-05-04, 16:32
barbaroza dhe anna ju pershendesh edhe une shum

Vera
18-05-04, 16:33
paj Cool_Boy nese tu dokem e bukur pelqem heheheh :wink: se ti ishe 8) so

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: mos ju trego tana vashave moj qe jam i bukur se po me marrin e tani ti jet jetim moj pa mua qyy :lol: :lol: :lol: ... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy une nuk po ju tregoj po ti po ju thu vet qe jam i mir e ku mos me nga qikat pas teje tani a

Cool_Boy
18-05-04, 19:10
mire e ke Vera,hej vasha cila ta ze vendin e pare bakshish mua me ka ok mos harroni per Cool_Boy duhet me nag shume ahhahah.Me pas qene naj qik si une kisha nga uen dite dhe nate ahahha.

pershdnetje per te gjith Cool_Boy

Vera
19-05-04, 06:10
e pse pra Cool_Boy nuk po e qet nje foto ne forum pasi qe koke aq i mir a heheheh hajt veq nje per hater timin te shof bre djal se si dukesh qy hahahh :wink:

Cool_Boy
19-05-04, 12:41
Vera kam be plan me qit foton qiki ok dhe kam me e qit por kur nuk e di vete ok po r kur te vjen koha kam me e qit por tani mos gjelozo nese me ngucin vashat tjera ahahhah.

Cool_Bor FOR LIFE

drenousha
19-05-04, 14:38
vera a din pse nuk e publikon cool_boy foton e vet? sepse tana vashat tranohen mas ti 8)
te pershendes vera

Vera
19-05-04, 14:45
Cool_Boy veq qite bre at foto se pasha ty nuk gjelozoj fare a veq te shikoj se cfar njeri je a heheh


drenousha te pershendes edhe une ty shum, po bre te po tranohen edhe pa e pa keshtu po une po du me pa se heheh nejse


:wink: ju don te gjithve Vera

drenousha
19-05-04, 15:01
vera met vertet se ki mu tranu bre qiki kure e she cool_boy
po sssstttt se po na nine cool_boy e tani mendoj se nuk ka djale ma te mire nbote sikur aj :wink:

Murgesha
19-05-04, 16:08
vera met vertet se ki mu tranu bre qiki kure e she cool_boy
po sssstttt se po na nine cool_boy e tani mendoj se nuk ka djale ma te mire nbote sikur aj :wink:


Drenusha kujdes me Cool_boy-in se vendi vend spo e nxe.
Mos i premto shume se pastaj bahesh keshtu :cry:

drenousha
19-05-04, 16:57
jo murgesha nuk i premtoj une cool_boy-it se edhe aj vet e din :wink:
te pershendes

Vera
20-05-04, 06:57
mos i premtoni shum Cool_Boy se eeeeeeeeee ai cool eshte nuk i dihet atij hiq heheheheh :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy
20-05-04, 11:11
Cool_Boy veq qite bre at foto se pasha ty nuk gjelozoj fare a veq te shikoj se cfar njeri je a heheh


drenousha te pershendes edhe une ty shum, po bre te po tranohen edhe pa e pa keshtu po une po du me pa se heheh nejse


:wink: ju don te gjithve Vera

Vera do ta plotesoj deshiren dhe do ta qes ate foto...

drenousha falminderit qiki qe po e tregoni te vertetn dhe faliminderit per koplimentet e juaj...

Cool_Boy
20-05-04, 11:13
Qika nuk ka nevoj askush mum premtu asgje mua ok

drenousha pershndetje qiki te kuptoj te kam shoqe te bukur tyyy

Murgesha kalofshi bukur

Vera :wink: :wink: :wink: :wink:

Vera
20-05-04, 13:35
Cool_Boy te pershendes shum shum shum dhe jeni shum i sjellshem:wink: Vera

Cool_Boy
20-05-04, 13:58
Vera tani gjerat e bukura i kam si i sjellshem,si i bukur,si intaligjent,si i respektushem etj etj...

Cool_Boy ju pershndet edhe juve sot Vera

ShEjToNkA
19-07-04, 01:06
Emri: Vera
Mbiemri: nuk e di
Vendbanimi:ne nje katun te gjrrmanis qe quhet München por jetoj ne nje mahall aty perreth

Jam 17 vjeqare por qetash me 30 qershor i mbushi 18.

Hobyy: sporti, leximi, vallzimi

Mua me pelqen gjithshka cka eshte e bukur.
Spesialitetet shqiptare me pelqejn vetem flija dhe perpeqi ha ha ha

Nese keni ndonje pyetje urdheroni

Me kenaqsi :arrow: Vera

vera sis pasi se paske dit mbiemrin , ja po ta tregoj unė ,mos e ke mbiemrin pahiri Dimri ?ahahhhahhahaahahha..., apo e shef s'kam thanė kot qė je e katundit ahhaha ..., po nime nė cilen mahall e pate shpin se noshti mė rastis rruga andej pari e vi e pi ni kafe ahahahahah.... edhe po nime qėt veti qė e paske ,qė po tė pėlqejka gjithqa e bukurė ,boll princip t'mirė e paske ................. :wink:

Vera sis ku do qė je, tė pėrshndes dhe tė deshiroj gjithė tė mirat nė jetė!

vushtrria
29-08-04, 09:42
tung vera si po ja kaloni ne pushime te pershendes

Vera
01-09-04, 19:53
tung vera si po ja kaloni ne pushime te pershendes


vushtrria pasi qe i perfundova pushimet po te shkruaj (pak si von veq...) mir shum ia kam kalu ne pushime, e sidomos ne vushtrri jam knaq. :wink:

turisti
10-09-04, 18:48
Nderimet e mija. :wink:

livoreka bicio
16-09-04, 20:40
VERA te pershendes dnoshta pak me vones po nuk eshte kurr von apo? te uroj argetim te kendeshum sikur se stina e veres hahahah kalofsh bukur... :P :P :P

Vera
10-10-04, 13:08
Nderimet e mija. :wink:


Gjithashtu edhe nderimet e mia Turisti :P

Vera
10-10-04, 13:17
VERA te pershendes dnoshta pak me vones po nuk eshte kurr von apo? te uroj argetim te kendeshum sikur se stina e veres hahahah kalofsh bukur... :P :P :P

livoreka mbetesh edhe nga ana ime i pershendetur, dhe kurr von nuk eshte more :wink: te uroj edhe ty caste te bkura ketu