PDA

View Full Version : Ta kishit nji deshir qe plotsohet qka kishit deshiruar ne jet


Peja
17-05-04, 15:30
Po mendoj me pas nji deshir qe plocohet vetem nji deshir qka keshit deshiruar qe te plocohet ne jeten e juaj

qika_pr
17-05-04, 17:11
e vetmja deshire qe e kisha dashur tani eshte qe te lindi mir sepse jam shtatezane :oops:

hana
17-05-04, 17:25
e vetmja deshire qe e kisha dashur tani eshte qe te lindi mir sepse jam shtatezane :oops:


sa mire :lol: :lol: urime ,shpresoj qe te lindesh sa me mire

Peja
18-05-04, 12:59
urime qika_pr sa mir :lol: te deshiroj sukses ty edhe femiut

drenousha
18-05-04, 13:21
paqe ne krejt boten

Cool_Boy
18-05-04, 13:32
Paqe dashuri lumturi ne kete bote.....sidomos tek populli Shqiptare...

Barbaroza
18-05-04, 13:46
Lumturi per te gjithe njerezit ne bote.

Me vjen mire qe qika_pr se shpejti po u beka nene.Nese ende s'ka gjetur emer,ndoshta ia gjejme ne nje per beben e saj :)

Vera
18-05-04, 16:42
kisha deshir qe njerzit te mos vuajn nga asnje dhembje bila nga ajo me e keqja nga varferia, qe te gjith femijet e botes te jen te lumtur e te mos mendoj per frik nga terrori.

qika_pr te uroj qe ta lindesh beben shendosh e mir dhe fat ne jet te kesh ti me gjith familjen tende te ngusht

qika_pr
18-05-04, 16:49
Faliminderit te gjitheve shum shum
Emrin Barbaroza nuk kam vendos ende nese ke ndonje propozim do te ishte mir
eshte vajze edhe ndoshta do behesh kumbare e vajzes sime

aferdita
18-05-04, 16:51
peshendetje peja
un kam shum deshira nuk di ku te ja nisi por me i pari eshte qe te vi njehere ne kosov

Barbaroza
18-05-04, 18:02
Faliminderit te gjitheve shum shum
Emrin Barbaroza nuk kam vendos ende nese ke ndonje propozim do te ishte mir
eshte vajze edhe ndoshta do behesh kumbare e vajzes sime


Qika_pr,ia kam zanat kesaj pune,me lajmero kur duhet :wink:

turisti
07-08-04, 11:31
Une deshiren time ja kisha dhene nji familjes te varfer m'iu plotesue. :P :P :P :P :P :P

m_tetovari
29-08-04, 17:03
qe te njoftoj nje femen QE NUK RREN.
ket e kisha dasht.

Tomori
29-08-04, 17:22
Deshira ime me e madhe eshte qe kur te vdese te vdese faqebardhe dhe mbi te gjitha me din e iman. Se kjo eshte kapitali ma i madhe dhe pse jo qellimi jetes...

nitushe
09-09-04, 15:34
eh valla spo e kallxoj se me kallxu nashta sme plotsohet tani :(

lovely
29-10-08, 20:10
paj vallahin bre, mos me rrejt hiq, me u bo mire ne Kosove kisha pas qef... amo MIRE ne plotkuptimin e fjales :):):)


dometho, stop korrupcionit, stop dhunes.... Puna me bollek, rrogat e mira e sidomos msusve e doktorrve, qe me pas bre vullnet me i msu ata fmi e me pas vullnet me e kqyr nje t smut qe i shkon n dere doktorrit... e krejtve tjerve, absolut...
Pensionet me i rrit, e krejt invalidat (hendikap) me i pas kushtet e mira..... dmth me ndertu institucione t ndryshme per ta, e me i aktivizu ne nje mnyre...

tani me u qliru Prishtina bre pak, me shku gjinja neper shpija t veta :D:D:D

berllog ma pak, t shame ma pak, gjaknxehtsina ma pak, etj etj...


se per pak e harrova, MITROVICEN MOS ME NA E PREK KUSH ME DORE.....


p.s. e pashe qe kjo teme te dashnija ke, veq edhe kjo eshte dashni per Kosoven tem :):)

Giovanni
04-11-08, 21:13
Kam nje deshire te flakt............. Po te mund te kthehesha edhe nje her ne viti 2001 nuk do ta beja nje pune qe kam bere dhe tani do te ishte krejt ndryshe

vjeshta
04-11-08, 22:02
Shkopin magjik ,edhe isha rahatu per gjithe jeten ...:redface:

Paradox_13
04-11-08, 22:06
Nje deshire te madhe qe nje dite Prishtinen ta shikoja nga nje projekt gjigant,diq ngjashem me kullen e Ajfelit.....

vjeshta
04-11-08, 22:17
Nje deshire te madhe qe nje dite Prishtinen ta shikoja nga nje projekt gjigant,diq ngjashem me kullen e Ajfelit.....

Pse bre bash Prishtinen ,a i atyhit je a??

Jana
04-11-08, 22:23
...Me shku atje ku une mendoj.....sepse e di qe atje Jeta ime do jet ashtu siq une dua....

Paradox_13
04-11-08, 22:23
Pse bre bash Prishtinen ,a i atyhit je a??

Qe de as vet se di pse edhepse e di qe sjam bash prej qatyhit....

vjeshta
04-11-08, 22:38
Qe de as vet se di pse edhepse e di qe sjam bash prej qatyhit....

Me doket e the n'ymyt deshires teme ,e ke mendu qe kjo (une ) me shkop e vendos n'katund temin ...hahahah

PS:pershendetje se moti nuk te kam takuar ..!!!

Paradox_13
04-11-08, 22:42
Me doket e the n'ymyt deshires teme ,e ke mendu qe kjo (une ) me shkop e vendos n'katund temin ...hahahah

PS:pershendetje se moti nuk te kam takuar ..!!!

Duhet shpresu ne fuqin e shkopit magjik,perndryshe peshku i madh gjithe ka gelltit te vegjlit....

Falemnderit ,mbetesh e pershendetur edhe nga une Vjeshta.

LuLjaa
04-11-08, 23:59
... Vetum me u plotesu ajo qe du une, tjeter kurgja ma shume.

Lona
06-11-08, 15:54
Mos te egzistone pleqeria vetem femijeria dhe rinia.

Antigona
07-11-08, 19:27
Qe femra Shqiptare te jete Presidente e Kosoves.

emine
12-11-08, 10:59
para se te vdes te vdes pa dhibje qe dikush me ka dashur sikure une qe e kam dasht!

Obama
12-11-08, 11:19
Ta shëndrroj kohën 10 seconda në 1 !

cartman
18-11-08, 20:18
Me kthy kohen prej kur jom linde e mi ndryshu shume sene

~AnnA~
19-11-08, 00:35
deshira e vetme do ishte,qe te me plotesohen gjithe deshirat qe do kem :)

lovely
19-11-08, 18:47
e di une.........................:P

~AnnA~
20-11-08, 10:43
e di une.........................:P

dhe une dua te di
se me bone kurrioze :smile:

emine
23-11-08, 07:48
Qkamos tybeh,kam qindra deshira veq mis shenu dikund naj list se mend nuke me bijne:S

Nana-e-Fuk`s
23-11-08, 14:57
Fuk`s ni nuse t hajrit :P:P

Shqiptare_ne_Turqi
30-11-08, 20:05
[quote=lovely]paj vallahin bre, mos me rrejt hiq, me u bo mire ne Kosove kisha pas qef... amo MIRE ne plotkuptimin e fjales :):):)


dometho, stop korrupcionit, stop dhunes.... Puna me bollek, rrogat e mira e sidomos msusve e doktorrve, qe me pas bre vullnet me i msu ata fmi e me pas vullnet me e kqyr nje t smut qe i shkon n dere doktorrit... e krejtve tjerve, absolut...
Pensionet me i rrit, e krejt invalidat (hendikap) me i pas kushtet e mira..... dmth me ndertu institucione t ndryshme per ta, e me i aktivizu ne nje mnyre...

tani me u qliru Prishtina bre pak, me shku gjinja neper shpija t veta :D:D:D

berllog ma pak, t shame ma pak, gjaknxehtsina ma pak, etj etj...


se per pak e harrova, MITROVICEN MOS ME NA E PREK KUSH ME DORE.....


p.s. e pashe qe kjo teme te dashnija ke, veq edhe kjo eshte dashni per Kosoven tem :):)


Pasha zotin lovely,nuk beson veq taman dojsha té shkruj diçka qishtu si ti,..ty i shfletu faqet qe,shkrimi yt ! :redface: :wink: Uné,i bashkohem komplet e me zemér kesaj déshire pér Kosové, po asi,a te déshirojm edhe pér tjetrin shtet amé..:smile: :wink:

lovely
30-11-08, 23:17
Pasha zotin lovely,nuk beson veq taman dojsha té shkruj diçka qishtu si ti,..ty i shfletu faqet qe,shkrimi yt ! :redface: :wink: Uné,i bashkohem komplet e me zemér kesaj déshire pér Kosové, po asi,a te déshirojm edhe pér tjetrin shtet amé..:smile: :wink:

Shqiptare, menova nihere na me u bo njerz per veti, e tani me i mledh copat tona neper ballkan, e tani me u bashku me Shqiperine, e me e formu nje Iliri.... :)

kohe e gate shkon a...

nashta atehere kur t ndodh kjohja, hin njerzia n forum, e na lexojne neve dyjave, edhe thojne; qito i paskan bashku trojet shqiptare :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
30-11-08, 23:42
Shqiptare, menova nihere na me u bo njerz per veti, e tani me i mledh copat tona neper ballkan, e tani me u bashku me Shqiperine, e me e formu nje Iliri.... :)

kohe e gate shkon a...

nashta atehere kur t ndodh kjohja, hin njerzia n forum, e na lexojne neve dyjave, edhe thojne; qito i paskan bashku trojet shqiptare :biggrin:
ha ha haaaa po de :biggrin:

Rizuana
09-12-08, 10:15
Une kam nje deshire qe nuk plotsohet prandaj spo e shkruj hic... :)

Prishtinasja_
09-12-08, 21:53
Une kam nje deshire qe nuk plotsohet prandaj spo e shkruj hic... :)

Edhe ti sikur une a ? ! :rolleyes:

Alkimisti_ch
09-12-08, 22:18
Edhe ti sikur une a ? ! :rolleyes:
Une po e shkruj valla se ska kuptim me pas deshir e mos me dit te tjeret: Kisha pas deshir me pi nje kafe me prishtinasen..hehe

LuLjaa
10-12-08, 00:56
....... qe per vit t'ri mu kan vet e dytaa :D

vendasi
10-12-08, 02:07
....... qe per vit t'ri mu kan vet e dytaa :DUhh ajo deshire te plotsohet kallaj valla...heheheh

Jana
11-12-08, 12:48
...kisha kthy kohen 2 vjet prapa....

Domira
11-12-08, 13:11
Kshtu si Jana dicka,, e kisha kthy pak kohen, vec pak.

emine
12-12-08, 16:04
Gjitha me jan plotsu;)

Jana
24-04-11, 20:23
... ehe eeee e kam njo ...s'ban mi tregu ...

Oqeani
24-04-11, 20:32
Vetem Euromilioni me ka mbetur !!!!!

Jana
24-04-11, 20:34
Vetem Euromilioni me ka mbetur !!!!!

Uroj te fitonsh ..

p.s te pershendes...

Oqeani
24-04-11, 20:34
Flm Jana - Selam edhe per Ju.
- pha po shkon tjra kah breh :((((

Qika^Me^Kule
01-05-11, 09:21
Nuk po e tregoi.... se thoin nese e tregon ate deshir ce e ke te flakte nuk te plotesohet :biggrin::frown:

Jana
02-05-11, 18:48
Nuk po e tregoi.... se thoin nese e tregon ate deshir ce e ke te flakte nuk te plotesohet :biggrin::frown:

Ishalla te plotsohet ... e di une ... po mes e trego se kur t'bohet e madhe i humb vlera .. nuk mbetet me deshire...

Kaqanikasja
04-05-11, 10:49
te kam shendet te mire tjerat vijn me rend

emine
09-05-11, 19:02
nje perqindje te njerzve me ju funksionu llogjika

Qika^Me^Kule
09-05-11, 19:05
Ishalla te plotsohet ... e di une ... po mes e trego se kur t'bohet e madhe i humb vlera .. nuk mbetet me deshire...

Eh...... zemer :frown::frown:

Oqeani
09-05-11, 21:12
nje perqindje te njerzve me ju funksionu llogjika


Mire qe nuk paske thene - 10% te fitimit te Euromilionit te Oqeanit hahahh

jadore
09-05-11, 23:53
a ka njerz, qe ende kane deshira te pa plotesur-a..!

Murgesha
11-05-11, 20:38
Te me ndalej qekjo dhimta e dhembit para se te shkoj te dentisti neser :mad:

emine
11-05-11, 20:40
Mire qe nuk paske thene - 10% te fitimit te Euromilionit te Oqeanit hahahh
ndihem kshtu ashtu milionere,sme duhet ata numr ne konto,kshtuqe bac spo lutna hiq aj pafsh hajrin e sa ma shpejt i sillsh qata numra qe te bajne milioner

premium
11-05-11, 20:59
Qat llambpën magjike të Alaudinit , e tani kollaj eshte per dëshira .

Daglasi
28-08-11, 22:40
Mos me ardhe kur,me ne shtepin time,ajo qe ka bere/ban sehire.

Jana
29-08-11, 01:05
hahahahhahahahahahahahaahahahahhaahhaa .............................................. u meka ...


p.s me ardh Nanushi jem te une ...

emine
29-08-11, 08:10
mos me lexu ma syte e njerzve e mos mi pa ma gjanat para se me ndodhe,

Diana007
29-08-11, 08:13
Mos me ardhe kur,me ne shtepin time,ajo qe ka bere/ban sehire.


Pse a ka qisishne aa :eek::confused:


Ps Mu ndreq koha pak se marun kraht duke me dhimt :biggrin:,,,, apo mos me paska bo dikush sehire ahahhahha

emine
29-08-11, 08:17
Pse a ka qisishne aa :eek::confused:


Ps Mu ndreq koha pak se marun kraht duke me dhimt :biggrin:,,,, apo mos me paska bo dikush sehire ahahhahhakrahet ste dhimbin prej kohe,po se ke beben e vogel egjate gjithe kohes e mbane ne krah,dhe e ushqen ,,,
ps,miremjesi Diana,si jeni ju anej shpija madhe?

Diana007
29-08-11, 08:22
krahet ste dhimbin prej kohe,po se ke beben e vogel egjate gjithe kohes e mbane ne krah,dhe e ushqen ,,,
ps,miremjesi Diana,si jeni ju anej shpija madhe?


Uh Minush ma heke nje gajle ( veret ) ,,,, valla un kishe nga koha se na myti e hajt ,,,, tani thash mos dikush sehrire se paska sipas Daglasi :rolleyes:


Mjesi ,, mir jemi flm gjith shyqyr Zotit ,,,, po shija juve a jeni ton mir ?

emine
29-08-11, 08:25
Uh Minush ma heke nje gajle ( veret ) ,,,, valla un kishe nga koha se na myti e hajt ,,,, tani thash mos dikush sehrire se paska sipas Daglasi :rolleyes:


Mjesi ,, mir jemi flm gjith shyqyr Zotit ,,,, po shija juve a jeni ton mir ?hahhahahhahhha,jo bre hiqmu xehirev ,spomunet kaniher plumi me na ba send e xehiret:P shpija jeme derisa ka mete ne mu e kapas puna hhahhaahhahhahha,amo nom flm Zotit;)

Diana007
29-08-11, 08:28
hahhahahhahhha,jo bre hiqmu xehirev ,spomunet kaniher plumi me na ba send e xehiret:P shpija jeme derisa ka mete ne mu e kapas puna hhahhaahhahhahha,amo nom flm Zotit;)


Eh qik si dihet do do thon se bejn me zi se plumi :biggrin: ( un sju besoj per ate edhe e citova ahahah)
Bilem bilem mendoj se kam me hec me mir e jo me pas punen :wink:

Daglasi
29-08-11, 22:09
Pse a ka qisishne aa :eek::confused:


Ps Mu ndreq koha pak se marun kraht duke me dhimt :biggrin:,,,, apo mos me paska bo dikush sehire ahahhahha

Shko te naj magjistar,e te tregon cila ta ki hi ne krah,qe po te dhem...:tongue:

ENGJELLUSHA
30-08-11, 17:18
Te punesohem ne kLinik
Dhe te gjeje fatin e jetes sime

Daglasi
06-10-11, 22:20
Me pas sukses,me keto qe po mesoj....

VoOoglushja
07-10-11, 12:18
.... asgje jeta ka rrugen e vet na pak a shum e zbukurojm nese ne dojm... dua vet ta arris at qe dua e jo tme dhurohet pa mundim....:smile:

LaDy_Diaspora
07-10-11, 14:14
Të jem gjithëmonë shëndosh dhe mirë - tjerat vijnë vetë! :wink:

jadore
07-10-11, 14:32
qe krejte antaret e Dardanise me qene te knaqen e dalldisen ..
kjo eshte deshira e vetme virtuale ..

lovely
07-10-11, 14:44
Veq nihere me m pershendet Vjeshta :biggrin:

Daglasi
07-10-11, 15:03
Nje kafe me torte nga Jadore,ketu ne virtualitet...