PDA

View Full Version : Unė jam :


lulikras
18-05-04, 13:32
Unė jam Luli Kras jam nga Kosova jetoj nė Lipjan.
Jam 19 vjeqar...
Syt e zi.
Floket e zeza.
Jam i gjat 1,83.
Punoj nė Webdesign,dhe ne servisim e Kopjuterave.
Hobi........Garat me Motorra :lol:lulikras.com

turisti
03-09-04, 21:59
Mire se erdhe dhe kalofsh mire ne mesin tone. :wink: