PDA

View Full Version : kure eshte dashurija ma e madhe te qiftet


ari_kosovA
21-05-04, 22:24
dashurija me e madhe te qiftet eshte kure dy te rinje shkojne pa u grindur mes veti kure dejne ni jet te lumter

mickoja
02-06-04, 01:04
Dashurija ma e madhe te nje qiftit asht kur ta kan nje gjuhč te perbashket edhe pse ndhon naj here me u grind se ajo asht nje gje normale

VARDARI
02-06-04, 11:33
-Dashurija me e madhe esht kur ka mirekuptim edhe ne raste te komplikueme pamvarsisht per qfar problemi behet fjal.

Engjellushja
12-06-04, 13:23
Kommpliment shuum, shuuuuuuuuuuuum t madh nga Engjellusja :-)

mendjen c shpreh Fantastiko esht :-) dhe t gjithve ju them ; Mesoni diqka nga VARDARI se keq nuk e ka hahahahahahahah

turisti
14-09-04, 20:49
dashurija me e madhe te qiftet eshte kure dy te rinje shkojne pa u grindur mes veti kure dejne ni jet te lumter
Pershendetje. Dashurija eshte me e madhe kur partneret e ndertojne TE MADHE. :wink:

Gjumashja
22-04-05, 10:53
mendoj qe kur ka marrveshje dhe pa rrena

turisti
22-04-05, 12:24
Kur e takoni -lumturine- dhe kur e shiqoni drejt ne sy duke mos e braktusur kurre dhe duke u knaqur ne te, do te kuptoni su kur eshte dashuria me e madhe.... :P

loti
24-04-05, 01:20
Te qenit i dashuruar eshte nej lloj varesie e kjo lidhet me ndjenjen e frikes nga braktisja prandaj kur e duam dike ndjehemi aq mire sa nuk do te donim ta lenim kur vetem por gjithmone prane vetes .Kjo nuk eshte dashuri kjo eshte uzurpim .Dashuria e vertete eshte ajo kur e duam dike pa patur frike nga vetmia,ndarja ,rivalet etj etj.Dashuria e vertete nuk shuhet !!!

dr1ta
03-05-05, 00:50
Nje lidhje ka shume faza

Ne fazen e pare luan sexi rolin kryesor 3 mujat e para
Ne fazen e dyte : kur fillojn me shum te perdorin kohen duke be gjera tjera jo vetem sex mirren me aktivitete te ndryshme dhe mesojn per njeri tjetrin dhe per situata te ndryshme ..si reagojm cka na pelqen e cka jo

Faza e tret esht kur nje lidhje fillon te stabilizohet ..njoftohen mire me njeri tjeterin mendoj aty fillon edhe dashuria me e madhe

Arb
03-05-05, 02:27
Nje lidhje ka shume faza

Ne fazen e pare luan sexi rolin kryesor 3 mujat e para
Ne fazen e dyte : kur fillojn me shum te perdorin kohen duke be gjera tjera jo vetem sex mirren me aktivitete te ndryshme dhe mesojn per njeri tjetrin dhe per situata te ndryshme ..si reagojm cka na pelqen e cka jo

Faza e tret esht kur nje lidhje fillon te stabilizohet ..njoftohen mire me njeri tjeterin mendoj aty fillon edhe dashuria me e madhe

Pershkrim interesant...

hajde Dr. Love hajde! :wink:

Daja POLIC
07-05-05, 18:48
dashurija me e madhe te qiftet eshte kure dy te rinje shkojne pa u grindur mes veti kure dejne ni jet te lumter

une them se dashuria me e madhe tek qiftet eshte kurr BEBY femi i par del perpara ne boten ton :lol: :lol:

laliloli
09-05-05, 09:44
KUR DY TE BASHKUARIT MIREKUPTOJN DHE RRESPEKTOJNE NJERI TJETRIN

Giovanni
09-05-05, 12:18
Dashurija me e madhe te qiftet eshte deri sa jan te fejuar dhe zgjat edhe tre muaj pas marteses pastaj gjdogje eshte....... nuk po di si ta pershkruaj veq se mashkulli kerkon ndonje dashnore tjeter po ashtu edhe femra.

Lona
09-05-05, 15:00
Aty ku ka dashuri gjithmon ka lumturi, andaj mbi te gjitha eshte besimimi respekti ndaj njeri tjeterit, dhe perfillja e mendimeve te perbashketa krijojne kulmin e dashurise....

dr1ta
11-05-05, 23:55
Nje lidhje ka shume faza

Ne fazen e pare luan sexi rolin kryesor 3 mujat e para
Ne fazen e dyte : kur fillojn me shum te perdorin kohen duke be gjera tjera jo vetem sex mirren me aktivitete te ndryshme dhe mesojn per njeri tjetrin dhe per situata te ndryshme ..si reagojm cka na pelqen e cka jo

Faza e tret esht kur nje lidhje fillon te stabilizohet ..njoftohen mire me njeri tjeterin mendoj aty fillon edhe dashuria me e madhe

Pershkrim interesant...

hajde Dr. Love hajde! :wink:


Only thing I can :P :wink: :lol:

Psikologu
12-05-05, 06:31
Dashurija me e madhe te qiftet eshte deri sa jan te fejuar dhe zgjat edhe tre muaj pas marteses pastaj gjdogje eshte....... nuk po di si ta pershkruaj veq se mashkulli kerkon ndonje dashnore tjeter po ashtu edhe femra.


Kjo eshtė kontra.
Mos e merrė per te keq, por ashtu nuk fillon dashuria , por mundet te mabron.Veprimet e tilla nuk quhen dashuri ,por vetem nevojė personale
Nderime

Kurvani
31-05-05, 00:47
dashurija me e madhe te te dy dashnorve esht kur ben qdo gje me te te keqe dhe te mire te qesh e te qan te vuash dhe te luajsh te hidherohesh dhe te lumturohesh te besh qdo gje qe nuk ka kufi.

turisti
26-06-05, 08:45
"Dashuria eshte ēeshtja e besimit:kush beson dobet,dobet dhe d-a-sh-u-r-o-n.

E.From

GURI SYLAJ
26-06-05, 23:06
Mbas njezet e pese vjet martese!!!

Krokodilli
27-06-05, 07:35
Nje lidhje ka shume faza

Ne fazen e pare luan sexi rolin kryesor 3 mujat e para
Ne fazen e dyte : kur fillojn me shum te perdorin kohen duke be gjera tjera jo vetem sex mirren me aktivitete te ndryshme dhe mesojn per njeri tjetrin dhe per situata te ndryshme ..si reagojm cka na pelqen e cka jo

Faza e tret esht kur nje lidhje fillon te stabilizohet ..njoftohen mire me njeri tjeterin mendoj aty fillon edhe dashuria me e madhe

Pershkrim interesant...

hajde Dr. Love hajde! :wink:

jo vetem Dr Love po edhe Dr Phill e Jerry Springer :wink:
pershendetje dr1ta, fazen e par e ke pershkru ma se miri,, e per tjerat vetem ti e Dr Phill dini keso filozofirash...

emine
24-04-12, 20:43
Kur a tinza:biggrin:

lovely
24-04-12, 20:46
Kur jane larg njani tjetrit, per ni jave dite ose ma gate:biggrin:

ritta
24-04-12, 20:59
... per ata qe esht e madhe dashuria, e tille eshte ne cdo moment...

emine
24-04-12, 21:22
kur qyftet bahen peskavica

emine
24-04-12, 21:23
Kur jane larg njani tjetrit, per ni jave dite ose ma gate:biggrin:

jarani kallxoi haptaz se ma shume qe ni jave sune rrin ne gjini,,,,huh jaran po e ligsht koke

lovely
24-04-12, 21:25
jarani kallxoi haptaz se ma shume qe ni jave sune rrin ne gjini,,,,huh jaran po e ligsht kokeTu u plak njeri tu u rrokat po shkojke jaran. Nuk jon krejt gjinja ka 23 vjet, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

emine
24-04-12, 21:33
Tu u plak njeri tu u rrokat po shkojke jaran. Nuk jon krejt gjinja ka 23 vjet, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:
jaran lokja jeme thojke

tu plak shtati e tuj shtu maraku,qka me ju ba tavanav se me kan per toke bile rrapam sish ba

lovely
24-04-12, 21:34
jaran lokja jeme thojke

tu plak shtati e tuj shtu maraku,qka me ju ba tavanav se me kan per toke bile rrapam sish bamjer tavanat, edhe nej dite an me ra n pod haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

a poe, kah pleqnia, po u rritke dashnia ;)

emine
24-04-12, 21:35
mjer tavanat, edhe nej dite an me ra n pod haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

a poe, kah pleqnia, po u rritke dashnia ;)

jaran si em ma pas ni zemra kam marr banes maje tavani,,,,:tongue:

lovely
24-04-12, 21:38
jaran si em ma pas ni zemra kam marr banes maje tavani,,,,:tongue:


jaran, mire ia paske boe, bile je e sigurte, qe kerkush nuk t bjen n krie haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

emine
24-04-12, 21:40
jaran, mire ia paske boe, bile je e sigurte, qe kerkush nuk t bjen n krie haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:biggrin:

jo mire e ki tavani sune bjen n'krie:tongue:

emine
07-05-12, 18:14
Kur t'shojne gujt,si me t'pas marr uja

Oqeani
07-05-12, 21:33
Kur jan larg hahahah

tipi engjellor
07-05-12, 21:50
po kur ti kap pleqnija atehere e kane edhe nje dashni....

emine
08-05-12, 19:10
kur te qohet lemza,e thu( athu ka m'permend dashnija) e dashnija nashta ka pi kafe ne kafe te dubit e ka ba llaf me terpijejken:tongue: