PDA

View Full Version : prap une....anna


anna
27-05-04, 10:15
ju e dini qe une jam anna bukuroshe hahahahha
i kam 17 vjet
jetoj ne tr por jam me origjine nga kosova
pesha taman
gjatesia gjithashtu taman
nga fiziku pelqej shume floket dhe kembet ...
per me shume info mund te me therisni ne nr e celit 06954324
e perseris 06896432 kaq per tani ju pershendes shume anna :wink:

lazdrani
27-05-04, 10:18
Hahahahah neper shtullat e telefonit zogjet po kendojne hapa hapa Anes ju afrova ........... :wink: te pershendes bukuroshe :wink:

anna
27-05-04, 10:21
Hahahahah neper shtullat e telefonit zogjet po kendojne hapa hapa Anes ju afrova ........... :wink: te pershendes bukuroshe :wink:


hahaha grasias veq kqyre mos po djegesh ne ato shtylla hahahhahahahah ciaooo bello :wink: :wink:

Cool_Boy
27-05-04, 11:14
anna nuk e di se sa jeni e bukur se nuk te kam pa kurrrrr vendose foton tende ketu ok............ahhhaha

anna
27-05-04, 14:34
jo jo se jam shume e bukur dhe po me vjen keq me ju lan pa gjume hahahhahahah :lol: :lol: :lol:

mr_beni
27-05-04, 18:31
anna edhe ty po te pershendes

jo jo qiki ma mir mos e vendos foton hiq se po te paramendoj sa je e bukur dhe na i len qunat pa gjum ma mir shnosh se balosh hahaha


:wink: mr_beni

anna
28-05-04, 11:54
anna edhe ty po te pershendes

jo jo qiki ma mir mos e vendos foton hiq se po te paramendoj sa je e bukur dhe na i len qunat pa gjum ma mir shnosh se balosh hahaha


:wink: mr_beni

hahah edhe une te pershendes shume tung tung nga anna :wink: :wink: :wink:

florian
28-05-04, 19:52
PERSHENDETJE KUNATE E MIR SE ERDHE :lol: :lol: :lol:

Vera
28-05-04, 20:53
oj anna kunata e florit te pershendes shum :wink:


,,,,,,Vera

Cool_Boy
29-05-04, 12:24
jo jo se jam shume e bukur dhe po me vjen keq me ju lan pa gjume hahahhahahah :lol: :lol: :lol:

anna mos ke gajle se kehstu nuk mundem me te paramendu bilem ne enderra mundem me te shiqu ahahahah

anna
29-05-04, 12:59
edhe une ju pershendes shume vera dhe ty kunat hahahahah
cool boy leje ma mire keshtu se po e kam gajlen per djemt tjere qy :lol: :lol: :lol: :lol:

Zeshkani
31-05-04, 12:17
Ju pershendes Anna prezentim i bukur ja kalofsh mir ne ket forum besoj se e dyta her qe po prezentohesh por ska gajle .

Cool_Boy
31-05-04, 13:44
edhe une ju pershendes shume vera dhe ty kunat hahahahah
cool boy leje ma mire keshtu se po e kam gajlen per djemt tjere qy :lol: :lol: :lol: :lol:

anna me pasni harru mua a? :cry: :cry: :cry:


:lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

anna
01-06-04, 09:39
Ju pershendes Anna prezentim i bukur ja kalofsh mir ne ket forum besoj se e dyta her qe po prezentohesh por ska gajle .

hahahah njeri ska rendesi sa here prezantona nejse mireserdhe ne forum te pershendes shume tung nga anna :wink: :wink: :wink: :wink:

anna
01-06-04, 09:42
edhe une ju pershendes shume vera dhe ty kunat hahahahah
cool boy leje ma mire keshtu se po e kam gajlen per djemt tjere qy :lol: :lol: :lol: :lol:

anna me pasni harru mua a? :cry: :cry: :cry:


:lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:


jo more une te harroj lehte :wink: :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy
01-06-04, 12:51
anna :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

anna
01-06-04, 16:13
anna :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

oh cool boy me fal a se ka qene nje gabim shtypi une doja te thoja qe nuk te harroj lehte :( :( :( :( :( :( hajt se ti nuk ke nevoj qe te ta them une ti e di :wink: :wink:

VARDARI
16-06-04, 00:47
ju e dini qe une jam anna bukuroshe hahahahha
i kam 17 vjet
jetoj ne tr por jam me origjine nga kosova
pesha taman
gjatesia gjithashtu taman
nga fiziku pelqej shume floket dhe kembet ...
per me shume info mund te me therisni ne nr e celit 06954324
e perseris 06896432 kaq per tani ju pershendes shume anna :wink:

He moj anna qfar hallin ke te marsha te keqen fol moj goc me thuaj

VARDARI
16-06-04, 00:50
ju e dini qe une jam anna bukuroshe hahahahha
i kam 17 vjet
jetoj ne tr por jam me origjine nga kosova
pesha taman
gjatesia gjithashtu taman
nga fiziku pelqej shume floket dhe kembet ...
per me shume info mund te me therisni ne nr e celit 06954324
e perseris 06896432 kaq per tani ju pershendes shume anna :wink:

He moj anna qfar hallin ke te marsha te keqen fol moj goc me thuaj

Shiqo anna e kam me seriozitet nese ke donje hall konsulltohu me Engjellushen se ndoshta te ndihmon

Engjellushja
17-06-04, 15:00
OOOOO VARDR po cka po dokem une TY a !!!!!!!!!!!? mos po do t luaj sote .si thojn kta: ER-suht SIE und SIE sucht IHN hahahahahaa une jam Keshilla e jo njefar Pertner Firme..ose Kendi njoftimeve per ty ska dert po cka mi bo asajna 17 vjet c i paska hahahahahahaha!!!!

Ana hajgare pak mos u prek ahahahaha por nese ke ndonj hall dhe nese t dhem Zemra apo koka dhe ke shpirt t luhatshem udheroni dhe folni.aty mundem 100% t ju Stabilizoj

Tung t pershendes dhe t uroj shum Fat per gjdogj c mendon ta bejsh ;-)

VARDARI
17-06-04, 16:46
Ju falemderohem z.Stabilizatore hahahaha shkrimi yt me pelqeu shum komplimente Engjullesh

anna
18-06-04, 13:10
vardar nuk po te marr vesh se qfare deshe te thoje por nejse
....engjellushe une mesa di nuk kam nevoj per ndihme por vardari me sa shoh paska hajt tung

VARDARI
18-06-04, 17:21
anna shum mire qe spaske asnifar halli me vjen mire se un kote ja kam fut.
Te pershendes:

-Me respekt
VARDARI

anna
21-06-04, 18:39
edhe mua vardari po me behet qefi nejse te pershendes shume anna :D

lazdrani
25-06-04, 11:24
Anna te pershendes dhe te uroje nje dite te mbare :wink:

anna
27-06-04, 17:27
hahah grazsias edhe une te uroj po ashtu :wink:

vushtrria
22-08-04, 21:12
anna ju pershendet vushtrria dhe ju uroi qdo te mir ne jet

me nderime

anna
23-08-04, 17:00
anna ju pershendet vushtrria dhe ju uroi qdo te mir ne jet

me nderimeah flm vushtrria edhe une ju pershendes shume dhe ju uroj lumturi ne jete :D

turisti
10-09-04, 19:06
Anna,te pershendes. :wink:

livoreka bicio
12-09-04, 18:25
ANNA te pershendes dhe me te vertet je shum simpa... :roll: :roll: :roll:

anna
14-09-04, 10:31
ANNA te pershendes dhe me te vertet je shum simpa... :roll: :roll: :roll:


edhe une te pershendes shume livoreka bicio edhe ti je shume simpaaa ..... :wink:

Loloku
14-09-04, 11:37
Me te pershendet si don ti dhe si di une, ma paska anna!

anna
15-09-04, 11:48
Me te pershendet si don ti dhe si di une, ma paska anna!


hahahhahaha te pershendes loloku kudo qe je ..... :wink:

Loloku
18-09-04, 10:16
Me te pershendet si don ti dhe si di une, ma paska anna!


hahahhahaha te pershendes loloku kudo qe je ..... :wink:

Mos qesh kaq lezetshem anna, se kesh tu ta pa sherrin jo vec une po krejt mahalla. E qeshur qofsh gjithmone!

anna
18-09-04, 13:42
ahahahhahahah po une smundem te rri pa qeshur ...a e di qe njerzit qe qeshin shume jetojne me gjate .....leje ti mehallen por veten kqyre hahahahah :lol: :lol:

livoreka bicio
18-09-04, 14:56
ahahahhahahah po une smundem te rri pa qeshur ...a e di qe njerzit qe qeshin shume jetojne me gjate .....leje ti mehallen por veten kqyre hahahahah :lol: :lol: anna vetem qesh hiq mos u ndal bile te kisha than edhe kur esht per mes me kesh ty kesh vetem ngrahi po ta n.. shum hahahhah :lol: :lol: :lol: ciaooo

DannyAus
18-09-04, 15:09
ANNA ME TE VERTET SHUM E BUKUR JE (SWEET) MASI VEQ E KAM NUMRIN E CELULARIT,, A BON EDHE ADRESEN KU JETON,,,,
TE PERSHENDES :oops:

anna
19-09-04, 13:40
ahahahhahahah po une smundem te rri pa qeshur ...a e di qe njerzit qe qeshin shume jetojne me gjate .....leje ti mehallen por veten kqyre hahahahah :lol: :lol: anna vetem qesh hiq mos u ndal bile te kisha than edhe kur esht per mes me kesh ty kesh vetem ngrahi po ta n.. shum hahahhah :lol: :lol: :lol: ciaoooahahhahahahaha ej flm per keshillen a teta ashtu vepron sa here ah kjo vlen edhe per ty ahahhahah :wink:

anna
19-09-04, 13:41
ANNA ME TE VERTET SHUM E BUKUR JE (SWEET) MASI VEQ E KAM NUMRIN E CELULARIT,, A BON EDHE ADRESEN KU JETON,,,,
TE PERSHENDES :oops:


hahahhaha flm shume edhe ti je gjithashtu ... :oops: :oops: ah meq ra fjala te nr i celit nuk eshte i imi ai por vetem e kam dhene keshtu kot sorry nejse tash jetoj ne prishtine ...sorry prape te pershendes shume anna :wink: :wink:

DannyAus
19-09-04, 19:29
tung tung te pershendes anna,, nese bon nje pyetje ,, ti the qe je nga shqiperia,, a ke shku ne prishtine per te jetu apo studion atje??

anna
21-09-04, 10:31
tung tung te pershendes anna,, nese bon nje pyetje ,, ti the qe je nga shqiperia,, a ke shku ne prishtine per te jetu apo studion atje??kam shkuar per te jetuar pergjithmone normal edhe per te studiuar nejse te pershendes shume anna :wink:

DannyAus
21-09-04, 16:52
VETEM ISHA KURESHTAR NUK ISHA I SIGURT A JE NGA TIRANA E JETON NE PRISHTINE,, APO JE NGA PRISHTINA E JETON NE TIRANE,,
TE PERSHENDES KALO MIRE :wink:

livoreka bicio
03-10-04, 21:40
ANNA, JE E PERSHENDETUR NGA UN, GJDO HER KUR TE JESH NE ONLINE. :P :P :P CIAOOOOOOO :wink:

anna
06-10-04, 16:36
ANNA, JE E PERSHENDETUR NGA UN, GJDO HER KUR TE JESH NE ONLINE. :P :P :P CIAOOOOOOO :wink:
edhe nga une te fala nga pr ahahhahahahha anna :wink: ah mos u halit shume me vajzat e forumit se une i tregoj .........ahahahha tung tung :wink: :wink:

Krokodilli
06-10-04, 17:12
ANNA, JE E PERSHENDETUR NGA UN, GJDO HER KUR TE JESH NE ONLINE. :P :P :P CIAOOOOOOO :wink:
edhe nga une te fala nga pr ahahhahahahha anna :wink: ah mos u halit shume me vajzat e forumit se une i tregoj .........ahahahha tung tung :wink: :wink:
TE PERSHENDES SWEET ANNA , , SA HERE TA PERMEND PRISHTINEN ME BEN TE KALOJ DITEN I MERZITUR,,,, I LOVE PRISHTINA,,, CIAOOOO :wink:

livoreka bicio
06-10-04, 21:29
ANNA, JE E PERSHENDETUR NGA UN, GJDO HER KUR TE JESH NE ONLINE. :P :P :P CIAOOOOOOO :wink:
edhe nga une te fala nga pr ahahhahahahha anna :wink: ah mos u halit shume me vajzat e forumit se une i tregoj .........ahahahha tung tung :wink: :wink:ANNA TE PERSHENDES SHUM TY,DHE GJITH ..PR..DHE NUK HALITEM NE FORUM MOS KE FRIK SE TY E DIN SE UN JAM SERIOZ NE DASHURI DHE BESNIK. TE PERSHENDES SHUM TY DHE ATE TI E DIN(.....A) HA,HA,HA,HA,MENDOJ SE E KE KUPTUAR. :P :P :P :P

anna
08-10-04, 10:34
ahahhahah ok pra flm per pershendetjet .... hajt ti mos e ke gajle se teta kujdeset per ........tung tung anna :wink:

livoreka bicio
08-10-04, 21:35
ahahhahah ok pra flm per pershendetjet .... hajt ti mos e ke gajle se teta kujdeset per ........tung tung anna :wink:ANNA BESIMI ESHT NE DUART E TUA,HA,HA,HA, TE PERSHENDES SHUMMMMMMMM. :P :P :P

painkiller
27-10-04, 00:32
Anna mos je "sebep" diqka me Genten???

anna
28-10-04, 15:23
Anna mos je "sebep" diqka me Genten???


ahahahha po more jemi kunata ahahhaha e pse me kete pyetje ti ??? :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
29-10-04, 06:15
oj ANNA te pershendes qiki,,,,, a big big hugg from me all the way from Australia Land :wink: te pershendes ty dhe memen Shqiperi

anna
29-10-04, 10:31
oj ANNA te pershendes qiki,,,,, a big big hugg from me all the way from Australia Land :wink: te pershendes ty dhe memen Shqiperi


o thanks sweety edhe une te pershendes shume ty tung tung :wink: