PDA

View Full Version : Humor mes anetareve.


Murgesha
27-05-04, 15:26
Barbaroza shkroi te rubrika prezentime.

Genta,edhe une te pershendes dhe te uroj shume lumturi ne jeten tuaj te ardhshme!

Me ra ne sy sidomos kjo shprehja ne jeten tuaj te ardheshme, dhe kopa tuj qesh.

Mendoj se ja vlen te postojme here pas here gabimet tona.
Ju lutem me mirekuptim e pa hidherime.

anna
27-05-04, 15:28
sen nuk jam tu marr vesh :shock: :shock: :shock:

Murgesha
27-05-04, 15:30
Pastaj kjo tema tjeter po te prezentime.

une jam anna dhe po kerkoj ................

Dhe me poshte shkrimi:

tung tung te gjithve une jam anna jam 17 vjec jetoj ne tr me origjin jam nga ks urrej gjysen e shqiptareve te shqiperise ........

Une sot e kesaj dite nuk e kam marre vesh se cka po kerkon anna.
:lol: :lol:

Murgesha
27-05-04, 15:34
sen nuk jam tu marr vesh :shock: :shock: :shock:

Anna gjate leximit te forumit sigurisht se te bjen ne sy ndonje shkrim interesant dhe te ban te qeshesh apo nuk e kupton dhe don tja dish kuptimin. Te lutem sille ketu. Te qeshemi me gabimet tona.
Pse jo? Jemi si nje familje apo Jo????????????

anna
27-05-04, 15:34
do me te tregu te verteten ja degjoje as une vet nuk e di qka jam tu lyp :lol: :lol: :lol:

Gentiana
27-05-04, 16:18
do me te tregu te verteten ja degjoje as une vet nuk e di qka jam tu lyp :lol: :lol: :lol:

Valla pra moj Anna te gjithve na ke shti ne mendime, a thua se qka esht duke lypur kjo vajz e ti ndihmojm te gjen.... po kur ta gjesh qka do qoft, na tregon ateher?!

Barbaroza
27-05-04, 19:15
Barbaroza shkroi te rubrika prezentime.

Genta,edhe une te pershendes dhe te uroj shume lumturi ne jeten tuaj te ardhshme!

Me ra ne sy sidomos kjo shprehja ne jeten tuaj te ardheshme, dhe kopa tuj qesh.

Mendoj se ja vlen te postojme here pas here gabimet tona.
Ju lutem me mirekuptim e pa hidherime.

Uh Murgesha edhe ti,a kete gabim po e quan a????Ncncncncnccn,po une kam dashur te them qe Genta te kete lumturi ne jeten e saj,do te thote pas kesaj dite e tutje qy :wink: Tjera here mos e ben mizen buall :( :wink:

anna
03-06-04, 11:00
hahahaha ma e forta ka qene me hanen kur ne vend qe ti pergjigjej temave i hapte tema te reja hahahhaha apo kur e hapte nje teme e hapte 2here hahahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e forte pasha mamin eshte :lol: :lol: :lol:

Vera
05-06-04, 18:53
hahahaha ma e forta ka qene me hanen kur ne vend qe ti pergjigjej temave i hapte tema te reja hahahhaha apo kur e hapte nje teme e hapte 2here hahahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e forte pasha mamin eshte :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: anna vertet kam qesh shum me kete qe the "oh kuku nane barkuuuu" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
06-06-04, 12:03
hahahaha ma e forta ka qene me hanen kur ne vend qe ti pergjigjej temave i hapte tema te reja hahahhaha apo kur e hapte nje teme e hapte 2here hahahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e forte pasha mamin eshte :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: anna vertet kam qesh shum me kete qe the "oh kuku nane barkuuuu" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


hahahahah vera mbaju se pastaj ......... :oops: :oops: :oops: nejse keto jan sende qe ndodhin ah ju ben te fala hana se nuk ka mujt me shkru keto dite nejse edhe une ju persh te gjithve :wink: :wink:

hana
11-06-04, 17:13
hahahah ani qikjo Anna u pat pizat aq shum ne internet sidomos ne forume sa edhe ne enderr i dalke dardania.............ani kur i thojke jerem img,img per nxjerrjen e figurave hahhahahaha :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-06-04, 17:48
hahahah ani qikjo Anna u pat pizat aq shum ne internet sidomos ne forume sa edhe ne enderr i dalke dardania.............ani kur i thojke jerem img,img per nxjerrjen e figurave hahhahahaha :lol: :lol: :lol:

Hahhahahahaahahha Hana. A keshtu qenka anna a? :shock: :shock:

anna
11-06-04, 20:51
hahahah ani qikjo Anna u pat pizat aq shum ne internet sidomos ne forume sa edhe ne enderr i dalke dardania.............ani kur i thojke jerem img,img per nxjerrjen e figurave hahhahahaha :lol: :lol: :lol:

Hahhahahahaahahha Hana. A keshtu qenka anna a? :shock: :shock:

ender enderr por me ne fund e mesova vet :lol: :lol:

turisti
21-08-04, 16:04
Ne sasia te nevojshme... :wink:

turisti
14-01-05, 01:35
Ndinjehere as sasia te medha nuk ndihmojne.... :wink:

Mafiozi
20-01-05, 13:11
Armiku esht njeri keq, perher mendon qe ne jem armiku :lol:

Kurse armiku esht ai :lol: :lol:

Kaltrushi
20-01-05, 15:14
PHuu pshtova se ende si kane shpalle shkrimet e pakuptueshme te mijat. ha haaaaaa :D

Pershendetje

turisti
21-04-05, 21:37
PHuu pshtova se ende si kane shpalle shkrimet e pakuptueshme te mijat. ha haaaaaa :D

Pershendetje

Shkrimet e tua veqohen per humor mes antareve. :wink:

Diana007
08-07-05, 12:46
hahahah ani qikjo Anna u pat pizat aq shum ne internet sidomos ne forume sa edhe ne enderr i dalke dardania.............ani kur i thojke jerem img,img per nxjerrjen e figurave hahhahahaha :lol: :lol: :lol:

HEHhehhehehehehe ahahahahahahhha lotet me kan dal duke qesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ahahahahahahhhahahhaahhahahahahahah

turisti
10-07-05, 10:11
Humoristik. :wink:

mun_qi_shum
12-07-05, 13:29
anna eshte ende ne kerkim per nje shqiptar qe e ka te madh si shpata e Skenderbeut, po nuk e paska gjetur ende ne Shqipri, se perndryshe nuk i kish urrejt gjysen e shqiptareve nga memedheu.

LEDHATIMI
13-07-05, 11:44
Ne lidhje me forumistin paraprak dhe me nikun e tij:

Fjala e urte kineze thot : Qeni qe leh , nuk han! :lol:

LEDHATIMI
13-07-05, 11:46
Qeni qe leh nuk han, por jam i bindur se lepin dhe une vullnetarisht do ti ofroja nje objekt per lepirje :P

Kaltrushi
13-07-05, 12:48
PHuu pshtova se ende si kane shpalle shkrimet e pakuptueshme te mijat. ha haaaaaa :D

Pershendetje

Shkrimet e tua veqohen per humor mes antareve. :wink:

ndonjeher pas shkrimi qeshi me vetveten dhe them o sa mire nuk me shef kush se si u kuqa...hehahahah


pershendetje

turisti
13-07-05, 13:12
PHuu pshtova se ende si kane shpalle shkrimet e pakuptueshme te mijat. ha haaaaaa :D

Pershendetje

Shkrimet e tua veqohen per humor mes antareve. :wink:

ndonjeher pas shkrimi qeshi me vetveten dhe them o sa mire nuk me shef kush se si u kuqa...hehahahah


pershendetje

Hahahahahahaahahahahaahahahahahaah.Ashtu eshte.Ate perparsi e ka kompjuteri.

Pershendetje shoqe e nderuar. :P

Kercovari
13-07-05, 13:52
Se kam dite more ket humor une ai solla te gjitha ketu,po do te ileje ne shpi se kam frike me i vjedh turisti.ahahahahahahahahahahah!

turisti
13-07-05, 13:56
Se kam dite more ket humor une ai solla te gjitha ketu,po do te ileje ne shpi se kam frike me i vjedh turisti.ahahahahahahahahahahah!

Hheheheheheheheh,po une a -hajn- po tu dokna????,a TURISTI/HUMORIST? :P :wink:

Kercovari
13-07-05, 13:58
Se kam dite more ket humor une ai solla te gjitha ketu,po do te ileje ne shpi se kam frike me i vjedh turisti.ahahahahahahahahahahah!

Hheheheheheheheh,po une a -hajn- po tu dokna????,a TURISTI/HUMORIST? :P :wink:

Jo more jo nuk je hajn llopov i cmendurive bashke me humorin. :lol: :lol: :lol:

turisti
13-07-05, 14:31
Se kam dite more ket humor une ai solla te gjitha ketu,po do te ileje ne shpi se kam frike me i vjedh turisti.ahahahahahahahahahahah!

Hheheheheheheheh,po une a -hajn- po tu dokna????,a TURISTI/HUMORIST? :P :wink:

Jo more jo nuk je hajn llopov i cmendurive bashke me humorin. :lol: :lol: :lol:

Kjo i bjen -kusheriri- i hajnave...... :roll:

Kercovari
13-07-05, 14:33
Se kam dite more ket humor une ai solla te gjitha ketu,po do te ileje ne shpi se kam frike me i vjedh turisti.ahahahahahahahahahahah!

Hheheheheheheheh,po une a -hajn- po tu dokna????,a TURISTI/HUMORIST? :P :wink:

Jo more jo nuk je hajn llopov i cmendurive bashke me humorin. :lol: :lol: :lol:

Kjo i bjen -kusheriri- i hajnave...... :roll:
Pse e ke kojshi ate kushuririn,po ti nuk je Tomari ai i ka kushurit shume poshtena,nuk vjedhin naten.ahahahahahahahahahahahahahah!

turisti
13-07-05, 14:34
Se kam dite more ket humor une ai solla te gjitha ketu,po do te ileje ne shpi se kam frike me i vjedh turisti.ahahahahahahahahahahah!

Hheheheheheheheh,po une a -hajn- po tu dokna????,a TURISTI/HUMORIST? :P :wink:

Jo more jo nuk je hajn llopov i cmendurive bashke me humorin. :lol: :lol: :lol:

Kjo i bjen -kusheriri- i hajnave...... :roll:
Pse e ke kojshi ate kushuririn,po ti nuk je Tomari ai i ka kushurit shume poshtena,nuk vjedhin naten.ahahahahahahahahahahahahahah!

Ajo eshte per shkakun e -autoritetit-. :wink:

Diana007
21-07-05, 15:01
Kthehem neser ne mengjes oraaaaaaaa 80:00 :wink:


Ha ha ha Diana007 ora 80:00 jo ishalla se nuk e di a mund te te presim ha ha 08:00 moj :wink:

:P :P :P :oops:

turisti
24-07-05, 08:39
Kthehem neser ne mengjes oraaaaaaaa 80:00 :wink:


Ha ha ha Diana007 ora 80:00 jo ishalla se nuk e di a mund te te presim ha ha 08:00 moj :wink:

:P :P :P :oops:

Po gjate paha me mungue nnjona... :shock:

Diana007
25-07-05, 11:10
Kthehem neser ne mengjes oraaaaaaaa 80:00 :wink:


Ha ha ha Diana007 ora 80:00 jo ishalla se nuk e di a mund te te presim ha ha 08:00 moj :wink:

:P :P :P :oops:

Po gjate paha me mungue nnjona... :shock:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
23-08-05, 09:25
Murgesha shkruajti.

Cdo lexoj nga dy tri ore. Por nese libri me terhjek shume ateher nuk e leshoj prej dore gjer sa ta lexoj


Qdo shka lexon oj Murgesh :P :D

Tomori
23-08-05, 10:59
Se kam dite more ket humor une ai solla te gjitha ketu,po do te ileje ne shpi se kam frike me i vjedh turisti.ahahahahahahahahahahah!

Hheheheheheheheh,po une a -hajn- po tu dokna????,a TURISTI/HUMORIST? :P :wink:

-Jo Turisti nuk je hajne..leje ti Kercovarin se ai nuk eshte ne gjendje tju vlersoje ju nuk jeni hajne ...ju Turisti jeni Kusar i nderuar! :wink:

Kercovari
23-08-05, 18:44
Se kam dite more ket humor une ai solla te gjitha ketu,po do te ileje ne shpi se kam frike me i vjedh turisti.ahahahahahahahahahahah!

Hheheheheheheheh,po une a -hajn- po tu dokna????,a TURISTI/HUMORIST? :P :wink:

-Jo Turisti nuk je hajne..leje ti Kercovarin se ai nuk eshte ne gjendje tju vlersoje ju nuk jeni hajne ...ju Turisti jeni Kusar i nderuar! :wink:

E di more Tomor se ti me mire i njeh hajnat. :lol: :lol: :lol: :lol:

Tomori
23-08-05, 19:15
Se kam dite more ket humor une ai solla te gjitha ketu,po do te ileje ne shpi se kam frike me i vjedh turisti.ahahahahahahahahahahah!

Hheheheheheheheh,po une a -hajn- po tu dokna????,a TURISTI/HUMORIST? :P :wink:

-Jo Turisti nuk je hajne..leje ti Kercovarin se ai nuk eshte ne gjendje tju vlersoje ju nuk jeni hajne ...ju Turisti jeni Kusar i nderuar! :wink:

E di more Tomor se ti me mire i njeh hajnat. :lol: :lol: :lol: :lol:


-Po shume e vertete i nderuari Kercovari.!
-Por haroni se edhe ketu ka rangime...
-Ja psh Turisti eshte KUSAR...qe done te thote qe i takone kategorise se pare..!
-Tomori veq nje HAJN-e i thjeshte..qe done te thote se i perkase kategorise se dyte..!
Kurse ju zotrote Kercovari jeni POLITIKAN...qe done te thote se ju jeni edhe KUSAR edhe HAJN-e..!!! :lol: :lol: :lol:

Kercovari
23-08-05, 19:50
Se kam dite more ket humor une ai solla te gjitha ketu,po do te ileje ne shpi se kam frike me i vjedh turisti.ahahahahahahahahahahah!

Hheheheheheheheh,po une a -hajn- po tu dokna????,a TURISTI/HUMORIST? :P :wink:

-Jo Turisti nuk je hajne..leje ti Kercovarin se ai nuk eshte ne gjendje tju vlersoje ju nuk jeni hajne ...ju Turisti jeni Kusar i nderuar! :wink:

E di more Tomor se ti me mire i njeh hajnat. :lol: :lol: :lol: :lol:


-Po shume e vertete i nderuari Kercovari.!
-Por haroni se edhe ketu ka rangime...
-Ja psh Turisti eshte KUSAR...qe done te thote qe i takone kategorise se pare..!
-Tomori veq nje HAJN-e i thjeshte..qe done te thote se i perkase kategorise se dyte..!
Kurse ju zotrote Kercovari jeni POLITIKAN...qe done te thote se ju jeni edhe KUSAR edhe HAJN-e..!!! :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Valla me paske rangu me nanon,po nuk jam une politikan o Tomor,ndoshta nej paparac i vogel qe i ndjeke hajnat. :lol: :lol: :lol:

turisti
10-10-05, 10:47
Ne nivel....

Kercovari
10-10-05, 20:08
Ne nivel....

Ju more ua hape deren e vete dal ne terace te shoh mos po me vjedhin kojshit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
12-10-05, 13:06
Vjedhi ti nderkohe. :wink:

Sy_kaltra
15-11-05, 13:14
:?

turisti
15-11-05, 13:36
:P :P

Kercovari
15-11-05, 14:00
:P :P

Shum pak ke qesh per nishangji Uliksin,pardje ne vend te gjuje lepurin ja shkrep zagarit.Po vete e ka ushqy dhe vete e ka vra dhe vet e ka qa.Mrekulli. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

uliksi31
15-11-05, 14:09
:P :P

Shum pak ke qesh per nishangji Uliksin,pardje ne vend te gjuje lepurin ja shkrep zagarit.Po vete e ka ushqy dhe vete e ka vra dhe vet e ka qa.Mrekulli. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A mos ma permend zagarin e shkret, he duar mu thafshin qysh e vrava. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kercovari
15-11-05, 18:50
E po te eshte duk lepur de,ashtu kur gjuan ne eresire. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ninnela
15-11-05, 19:03
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
20-11-05, 13:20
:(

uliksi31
20-11-05, 13:24
:(

Sy Kaltra, mos ma qaj zagarin se e kame ble tjetrin. :cry:

Sy_kaltra
20-11-05, 13:27
ehhehehe jo jo

uliksi31
20-11-05, 13:30
ehhehehe jo jo

O vec mos e perdor ma qet shej :cry: :cry: se tybe ethet pom hyjn. Ahahahahahahahahaha

Kercovari
20-11-05, 13:52
ehhehehe jo jo

O vec mos e perdor ma qet shej :cry: :cry: se tybe ethet pom hyjn. Ahahahahahahahahaha

E derti me mire i akumulon letet,dashuria i vajtone me gra e burra. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
27-06-06, 18:17
....gjithesesi Murgesha , edhe ate (per Ty) ekstra do te ulem ne terasen e lokalit ne mes te Gjilanit , (si vertetim te tregoj pastaj edhe emrin e cafiterise)

Luana , me fal vertet , nuk e mendova qe do te emocionoj kaq shume ,... Ok . dhe cigaren do e ndezi edhe caffen do pi , dhe atyre qe do ti kem ne shoqeri ato momente ,do ju them, kete e bej per nje mike matan oqeanit , ne pamundesi qe keto momente te jete vete ketu )
..........vertet me fal , nuk e kisha permendur po te dinja qe kaq mallengjyese ishin ato fjal per Ty ....Jador kerce nga kati i shtate per mua njehere se me ka marre malli per asfaltin e vendlindjes ! hahahahahhahahaha


Kam qeshur me tė madhe me kėtė shkrim tė Lojėtarit tė cilin e pėrshėndes. :tongue: :tongue: :tongue:

LOJETARI
27-06-06, 20:04
Kam qeshur me tė madhe me kėtė shkrim tė Lojėtarit tė cilin e pėrshėndes. :tongue: :tongue: :tongue:

hahahahaha pershendetje Murgeshe se s“te ka marre malli ty si mu se nuk kishe qeshe hahahahaha.............