PDA

View Full Version : Forumista a doni dasem?????????????


Honesty^uk.
27-05-04, 22:14
hahahahhahahaha
temen trajtone sipas deshiresssssssssssssss

anna
28-05-04, 12:22
qyqyqyqyqy epo hajde nisja me defa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
28-05-04, 13:12
Une dasem po dua se me ka marre malli te vallezoj edhe te fishkelloj
Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :P

Gentiana
28-05-04, 13:14
Une dasem po dua se me ka marre malli te vallezoj edhe te fishkelloj
Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :P


Barbaroza me ka marr malli per Gjyshen tende, qka ish gru e mir ajo!! :wink:

Barbaroza
28-05-04, 13:18
Po me vjen mire Genta qe nuk je sikur Murgesha qe nuk i do gjysherit e mi :wink: Se shpejti do t'i kemi ne mesin tone :P

florian
28-05-04, 19:01
dasem kush ku dhe pse po do me u martu :twisted:

Vera
28-05-04, 21:02
dasem kush ku dhe pse po do me u martu :twisted:

uhhhhhhh flori kush, ku, dhe pse

Barbaroza dhe Honesty ne kosov do martohen dhe qysh more pse??? dashurohen qe qeshtu flori....a do vish ne dasm a jo :?:

mendim
29-05-04, 10:41
Hajt per hajr.Hati jam.

Barbaroza
29-05-04, 11:17
Edhe une jam gati,por akoma se kuptova kush po martohet perveq Florit dhe Hanes :)

Gentiana
29-05-04, 11:21
Edhe une jam gati,por akoma se kuptova kush po martohet perveq Florit dhe Hanes :)

Barbaroza nuk esht me rendesi se kush, vetem esht me rendesi se e kemi edhe nje qift, e edhe nje darsem ne Pushim. Po mbaj syt keshtu :shock: , se von po te bjen ty zhetoni :wink: Per te miren tende e kam

Barbaroza
29-05-04, 13:11
O moj Genta,po me dijte kur vdes shkoj e hapi varrin vete, siq thote ajo fjala,e ku mund t'i dije une fshehtesite e juve qe po i flisni pas shpines sime :cry: :cry: :cry: :cry:

Honesty^uk.
29-05-04, 16:30
Edhe une jam gati,por akoma se kuptova kush po martohet perveq Florit dhe Hanes :)

Barbaroza nuk esht me rendesi se kush, vetem esht me rendesi se e kemi edhe nje qift, e edhe nje darsem ne Pushim. Po mbaj syt keshtu :shock: , se von po te bjen ty zhetoni :wink: Per te miren tende e kam


Te pershendes GENTA
ashtu eshte sic thua ti :lol:
une i kam pytur a doni dasem ,,dhe pak rendesi ka se kush martohet

Murgesha
29-05-04, 16:33
Te pershendes GENTA
ashtu eshte sic thua ti :lol:
une i kam pytur a doni dasem ,,dhe pak rendesi ka se kush martohet

E kesaj Barbarozes po me duket po i sillet miza pas veshit :wink:

Gentiana
29-05-04, 16:52
Te pershendes GENTA
ashtu eshte sic thua ti :lol:
une i kam pytur a doni dasem ,,dhe pak rendesi ka se kush martohet

E kesaj Barbarozes po me duket po i sillet miza pas veshit :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
29-05-04, 16:58
Te pershendes GENTA
ashtu eshte sic thua ti :lol:
une i kam pytur a doni dasem ,,dhe pak rendesi ka se kush martohet

E kesaj Barbarozes po me duket po i sillet miza pas veshit :wink:hahahhah
Miza duhet te kete ikur Murgeshe :lol:
por mos lene pas ushetimen :lol: :lol:

Murgesha
29-05-04, 17:05
hahahhah
Miza duhet te kete ikur Murgeshe :lol:
por mos lene pas ushetimen :lol: :lol:


Tybe nuk e di. Por po e presim Barbarozen e na tregon ajo vet. :lol: :wink:

Honesty^uk.
29-05-04, 17:10
hahahhah
Miza duhet te kete ikur Murgeshe :lol:
por mos lene pas ushetimen :lol: :lol:


Tybe nuk e di. Por po e presim Barbarozen e na tregon ajo vet. :lol: :wink:


po mendon se do te tregoj drejt ajo :wink: :?: :?: :?: :?:

Honesty^uk.
29-05-04, 20:10
[ķmg]http://img.123greetings.com/thumbs/wed_foreachother/1019-002-24-1046.gif[/img]

Honesty^uk.
29-05-04, 20:13
http://img.123greetings.com/thumbs/wed_foreachother/1019-002-24-1046.gif

A mendoni se gjithmone funksionon :?:

Vera
29-05-04, 20:33
http://img.123greetings.com/thumbs/wed_foreachother/1019-002-24-1046.gif

A mendoni se gjithmone funksionon :?:

hahahah Honesty jo valla nuk funksionon gjithnje ? se 1+1 bojn 2 e jo ? ncncnc :wink:

Barbaroza
30-05-04, 09:31
Po me intereson pse po me pergojoni aaaaa :?: :?: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Vera
30-05-04, 09:34
Po me intereson pse po me pergojoni aaaaa :?: :?: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Barbaroza veq mos u nevrikos qishtu bre se mo kurr nuk kemi me te pergoju hiq mo kurrrrrrrr :wink:

florian
30-05-04, 12:26
dasem kush ku dhe pse po do me u martu :twisted:

uhhhhhhh flori kush, ku, dhe pse

Barbaroza dhe Honesty ne kosov do martohen dhe qysh more pse??? dashurohen qe qeshtu flori....a do vish ne dasm a jo :?:

ME DUKET SE VERA JA PASKA QELLUE . :wink:

SE UNE E HANA I KENA CUE EDHE FTEST :twisted:

Barbaroza
30-05-04, 14:14
Felterja ne zjarr e peshku ne det :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
30-05-04, 14:48
Felterja ne zjarr e peshku ne det :lol: :lol: :lol: :lol:Nuk esht edhe aq veshtir me e nxan peshkun, mbase Felterja qenka ne zjarr. :wink:

Vera
30-05-04, 15:48
Felterja ne zjarr e peshku ne det :lol: :lol: :lol: :lol:

uhhhhhhhhhhh Barbaroza peshkun dalim e e zejm ne rek qaty pas shpije a zor a :wink:

Honesty^uk.
30-05-04, 22:49
vetem na thuaj cfare tipi e don peshkun BARBAROZA, se po qe nevoja edhe GOLD FISH te sjellim ne :wink:
vetem fol qik dhe mos rri e ngurosur se na plase

Barbaroza
31-05-04, 10:22
Bash nje Gold Fish po e dua,kush ma gjen,ka shperblim :wink: :idea:

Honesty^uk.
31-05-04, 10:27
Bash nje Gold Fish po e dua,kush ma gjen,ka shperblim :wink: :idea:


Mire ne do ta gjejme GOLD FISHIN, por ai nuk punohet me vaj ,,por me burofresk :wink:

Barbaroza
31-05-04, 10:33
Pa marre parasysh,vetem te jete GOLD,se e tille jam edhe vete :wink: 8) :idea:

Honesty^uk.
31-05-04, 10:55
Pa marre parasysh,vetem te jete GOLD,se e tille jam edhe vete :wink: 8) :idea::o kush te ka thene se je e tille BARBAROZA :?: :?: :?:

Barbaroza
31-05-04, 10:59
Honesty,s'ka shume me rendesi kush ka thene,me rendesi eshte qe une e njoh veten mire qe jam GOLD 8)

Honesty^uk.
31-05-04, 11:14
Honesty,s'ka shume me rendesi kush ka thene,me rendesi eshte qe une e njoh veten mire qe jam GOLD 8)sido qe ne te mendojm per veten tone
VELERESIMET na i bejn te tjeret :wink: :lol: :lol:

Barbaroza
31-05-04, 11:31
Vleresimet qe na i bejne te tjeret quhen komplimente :wink:

Vera
01-06-04, 17:26
Hajde tash kush e ka rradhen me na e bo nje dasem te bukur si Honesty&Barbaroza :wink: :lol: :lol: :lol: pa u lajmru ketuu mos ia msyni tjeter kah :wink:

Honesty^uk.
01-06-04, 23:02
Ju falenderoj te gjithe ju pjesemarresve ne dasmen tone
pasi ju jeni kenaqur ne dasem
ju lutem te na lini mua dhe MBRETERESHEN time ta shijojme dasmen tone :wink:

Murgesha
02-06-04, 11:08
Ju falenderoj te gjithe ju pjesemarresve ne dasmen tone
pasi ju jeni kenaqur duke ne dasem
ju lutem te na lini mua dhe MBRETERESHEN time ta shijojme dasmen tone :wink:

A ende ketu pari qenkeni a? Ikni more muaj te mjaltit.
Mos me detyroni mua tju paguaj shpenzimet :lol:

Vera
02-06-04, 19:31
Oj Murgesha po po tuten prej RRUSHi qe po ju del ne mes te rruges e po ua ndal muajin e mjaltit ne gjysm hahah :lol: :lol: :lol: po hajt veq shkoni ju e knaquni se do ju ruaj une ahhaha :lol: :wink:

Honesty^uk.
04-06-04, 16:59
Oj Murgesha po po tuten prej RRUSHi qe po ju del ne mes te rruges e po ua ndal muajin e mjaltit ne gjysm hahah :lol: :lol: :lol: po hajt veq shkoni ju e knaquni se do ju ruaj une ahhaha :lol: :wink:oj vera nuk eshte frike e madhe me ta prish dikush muajin e mjaltit :wink:
ndersa te falenderoj shumeeeeeeeeee qe po na huton RRUSHIN sa te ikim ne :lol: :lol: :lol: :lol:
ejjjjjjjjj ti po don vetem te justifikohesh, jo gjoja po e huton ti RRUSHIN qe te mos na beje ne ndonje prite,,,,,por po e shoh deshiren tendeeeeeee :wink:

emine
16-01-12, 21:17
Dasum dojme,amo kush po na i hek hargjimet se