PDA

View Full Version : Butiku Armani


ARMANI
30-05-04, 15:52
URDHERONI TE GJITH ANTARET DHE SIMPATIZUESIT TE ARMANI BUTIK,
KUSH KA INTERES PE PARFYMA DHE VESHJE M DHE J FALAS,GRATIS :wink: :wink:

lazdrani
30-05-04, 15:56
Eu Armani kesi teme spaskemi pase deri tani,Ani edhe gratise po zemergjere te paskemi....Per fillim une zgjedha 5pale kepuca,10kravata ,tre kate komplete ngjyra e zeze,bardhe dhe natyre :wink:

hana
30-05-04, 16:04
uuuuuuuu Armani ku je kon more ma perapra ???
me qene se te kokan gratis rrobat njehere per njehere une po marr nje fustan per mbremje ,2 pal kepuc nje parfum............... :wink:

ARMANI
31-05-04, 19:08
hihi he bre hana po nuk ka problem une ato ti kam porosit vetem trego se qfar numri te fustanit ke edhe te kepucav tung op op harrova me te pyt per adres :wink: :wink: :wink:

ARMANI
31-05-04, 19:11
hej lazdran edhe ty nuk ka kurfar problemi vetem trego numrin edhe te tjert kur te bojn porosin duhet me tregu numrin

Vera
31-05-04, 19:15
uhhhhhhhhhhhh Armani ku je kon ma heret or djal, une vetem nje parfum do e kisha mar dhe nje fustan qe te pelqen ty mese shumti per nje vajz te bukur si une :wink: :wink: :wink:

lazdrani
31-05-04, 19:50
hej lazdran edhe ty nuk ka kurfar problemi vetem trego numrin edhe te tjert kur te bojn porosin duhet me tregu numrin
Kompletet 48 Nr :wink: Kepucat 43 e kravatat paushall :wink:

ARMANI
31-05-04, 19:54
uhhhhhhhhhhhh Armani ku je kon ma heret or djal, une vetem nje parfum do e kisha mar dhe nje fustan qe te pelqen ty mese shumti per nje vajz te bukur si une :wink: :wink: :wink:
Vera per fustani qiko tani e perfundova taman per trupin tend te bukure.Ngjyra e kuqe besoje se jeni e kenaqure.Parafumin Armani po ashtu ka aromen e fresket.Tungi e bajshe meshendet-----Armani :wink:

ARMANI
31-05-04, 19:56
hej lazdran edhe ty nuk ka kurfar problemi vetem trego numrin edhe te tjert kur te bojn porosin duhet me tregu numrin
Kompletet 48 Nr :wink: Kepucat 43 e kravatat paushall :wink:
Lazdran ty si mbret te Dardanise me ke kushtuar bukure kohe por me gjithe ate urdheroni dhe besoje qe jeni i kenaqyre me shijen time per ju.
Armani :wink:

lazdrani
31-05-04, 20:11
hej lazdran edhe ty nuk ka kurfar problemi vetem trego numrin edhe te tjert kur te bojn porosin duhet me tregu numrin
Kompletet 48 Nr :wink: Kepucat 43 e kravatat paushall :wink:
Lazdran ty si mbret te Dardanise me ke kushtuar bukure kohe por me gjithe ate urdheroni dhe besoje qe jeni i kenaqyre me shijen time per ju.
Armani :wink:
Armani duarte te lumshin per qefin tim,tani e tutje jeni i mirese ardhure ne Pallatin tim Mbretore.

ARMANI
31-05-04, 20:13
I NDERUARI MBRETE LAZDRANI MARRE FTESEN TENDE ME GJITHE DESHIRE :wink:

anna
01-06-04, 10:24
a ban me porosite nje fustan per mbramje te zi nqs eshte e mundur :wink:

hana
01-06-04, 10:40
hihi he bre hana po nuk ka problem une ato ti kam porosit vetem trego se qfar numri te fustanit ke edhe te kepucav tung op op harrova me te pyt per adres :wink: :wink: :wink:


hahahah Armani a po ma jep ti me mire adresen tonde e te vj te shikoj edhe naj gjo tjeter se tash ka po vjen vera e vallai po duhen ja bikini e funde ,bluza........................ :wink:

Vera
01-06-04, 16:41
uhhhhhhhhhhhh Armani ku je kon ma heret or djal, une vetem nje parfum do e kisha mar dhe nje fustan qe te pelqen ty mese shumti per nje vajz te bukur si une :wink: :wink: :wink:
Vera per fustani qiko tani e perfundova taman per trupin tend te bukure.Ngjyra e kuqe besoje se jeni e kenaqure.Parafumin Armani po ashtu ka aromen e fresket.Tungi e bajshe meshendet-----Armani :wink:

ARMANI pasiqe kokan gati rrobat a bon ne ket adres me i dergu

Rruga Georg Schröder Blair
00823 UKD
Vera Dimri

qe ne ket adres me gjen Armani
flm shum :wink:

Murgesha
01-06-04, 17:08
Armani te urdheroj qe menjeher ti nisesh nje pale kostume per lamje nr. 38 ne pallatin mbreteror. Shkruaj aty per Mbretereshen dhe ato arrijne te une. 8)

Barbaroza
01-06-04, 17:12
ARMANI,se pari te pershendes per zemergjeresine tende dhe desha te te them qe ne adresen e Pallatit tim te me dergosh nje fustan solemn,nje ēante dhe kepuce gjithashtu solemne,poashtu edhe gjerdanin e Mbretereshes Elizabeta nga shek.XIV.Ketyre bashkangjitju edhe nje komplet solemn burrash per Mbretin tim se kemi nje aheng ne pallatin tone neser :wink:

Gentiana
03-06-04, 18:00
Ku na mbet more ky ARMANI?? :roll: :roll:

lazdrani
03-06-04, 18:33
Armanin e kam takuar para dy dite Genta :wink: Neser takohem prape....Cooolllllll ist er :wink:

Gentiana
03-06-04, 18:54
Armanin e kam takuar para dy dite Genta :wink: Neser takohem prape....Cooolllllll ist er :wink:

Ist er das?? währe er was für mich?? :wink:

lazdrani
03-06-04, 18:56
Psttttttt :wink: Hahahah mal sehen :wink:

Gentiana
03-06-04, 18:58
Psttttttt :wink: Hahahah mal sehen :wink:


Ich sag schon nicht's, :wink: und wenn du es weist sag mir bescheid,ok??

lazdrani
03-06-04, 19:34
NACH KLAR SÜSSE :wink:

aferdita
04-06-04, 07:39
URDHERONI TE GJITH ANTARET DHE SIMPATIZUESIT TE ARMANI BUTIK,
KUSH KA INTERES PE PARFYMA DHE VESHJE M DHE J FALAS,GRATIS :wink: :wink:
pershendetje armani
masi eshte ashtu per mua vetem kete parfumin e ri me shum jo :wink:

anna
06-06-04, 13:07
ka nje jave qe e kam porosite fustanin dhe ende nuk ka ardhur :( :( :( :(

lazdrani
06-06-04, 15:11
Armani vetem sa te ze ty te tregoje qefin une ty :P :wink:

ARMANI
07-06-04, 15:06
uhhhhhhhhhhhh Armani ku je kon ma heret or djal, une vetem nje parfum do e kisha mar dhe nje fustan qe te pelqen ty mese shumti per nje vajz te bukur si une :wink: :wink: :wink:
Vera per fustani qiko tani e perfundova taman per trupin tend te bukure.Ngjyra e kuqe besoje se jeni e kenaqure.Parafumin Armani po ashtu ka aromen e fresket.Tungi e bajshe meshendet-----Armani :wink:

ARMANI pasiqe kokan gati rrobat a bon ne ket adres me i dergu

Rruga Georg Schröder Blair
00823 UKD
Vera Dimri
VERA a jeni e kenaqure me porosin tende :wink: I gezovfshe 8)

qe ne ket adres me gjen Armani
flm shum :wink:

ARMANI
07-06-04, 15:08
a ban me porosite nje fustan per mbramje te zi nqs eshte e mundur :wink:anna gjithcka eshte e mundure.Besoje qe jeni e kenaqure me fustani.Mbrapa ne shpine eshte i hapure veq po te rrijka bukure pasha mamin :D E gezofshe

ARMANI
07-06-04, 15:10
hihi he bre hana po nuk ka problem une ato ti kam porosit vetem trego se qfar numri te fustanit ke edhe te kepucav tung op op harrova me te pyt per adres :wink: :wink: :wink:


hahahah Armani a po ma jep ti me mire adresen tonde e te vj te shikoj edhe naj gjo tjeter se tash ka po vjen vera e vallai po duhen ja bikini e funde ,bluza........................ :wink:
Hanna ,Lazdrani me ka thene se veq me Florin mundesh te vish :( Ti kam adresua disa gjana te reja tani per vere ty dhe Amorit tende 8) I gezofshit

ARMANI
07-06-04, 15:13
Armani te urdheroj qe menjeher ti nisesh nje pale kostume per lamje nr. 38 ne pallatin mbreteror. Shkruaj aty per Mbretereshen dhe ato arrijne te une. 8)
Mbretereshe besoje qe jeni ndare e kenaqure,I gezofshe kostumet.Ah ky parfum eshte dhurat nga Mbreti i juaj.Kete parfum vetem Mbreterit e medhaja si ju porosisin. 8)

ARMANI
07-06-04, 15:15
ARMANI,se pari te pershendes per zemergjeresine tende dhe desha te te them qe ne adresen e Pallatit tim te me dergosh nje fustan solemn,nje ēante dhe kepuce gjithashtu solemne,poashtu edhe gjerdanin e Mbretereshes Elizabeta nga shek.XIV.Ketyre bashkangjitju edhe nje komplet solemn burrash per Mbretin tim se kemi nje aheng ne pallatin tone neser :wink:
Uh Barbaroza po shume pune me ka dale me porosit tuja.Vetem jam i kenaqure qe arrita ti kompletoje te gjitha per ju.I gezofshit 8)

ARMANI
07-06-04, 15:17
Armanin e kam takuar para dy dite Genta :wink: Neser takohem prape....Cooolllllll ist er :wink:

Ist er das?? währe er was für mich?? :wink: :roll: :roll: :roll: Cka po flasin keta more :?:

ARMANI
07-06-04, 15:18
URDHERONI TE GJITH ANTARET DHE SIMPATIZUESIT TE ARMANI BUTIK,
KUSH KA INTERES PE PARFYMA DHE VESHJE M DHE J FALAS,GRATIS :wink: :wink:
pershendetje armani
masi eshte ashtu per mua vetem kete parfumin e ri me shum jo :wink:Urdheroni parfumin e ri Zonjusha Aferdita 8)

Gentiana
07-06-04, 15:22
Armanin e kam takuar para dy dite Genta :wink: Neser takohem prape....Cooolllllll ist er :wink:

Ist er das?? währe er was für mich?? :wink: :roll: :roll: :roll: Cka po flasin keta more :?:


:oops: :oops: :oops:
Jo Asgje ARMANI per nje parfum te ri, se ma propozoj Lazdrani, e patem fjalen. :wink:

ARMANI
07-06-04, 15:24
Armanin e kam takuar para dy dite Genta :wink: Neser takohem prape....Cooolllllll ist er :wink:

Ist er das?? währe er was für mich?? :wink: :roll: :roll: :roll: Cka po flasin keta more :?:


:oops: :oops: :oops:
Jo Asgje ARMANI per nje parfum te ri, se ma propozoj Lazdrani, e patem fjalen. :wink:
Aha dann ist alles ok :wink:

aferdita
08-06-04, 12:06
pershendetje armani
masi eshte ashtu per mua vetem kete parfumin e ri me shum jo :wink:[/quote]Urdheroni parfumin e ri Zonjusha Aferdita 8)[/quote]

flm armani shum, i ndershem qenke bre djal :wink:

anna
08-06-04, 14:10
a ban me porosite nje fustan per mbramje te zi nqs eshte e mundur :wink:anna gjithcka eshte e mundure.Besoje qe jeni e kenaqure me fustani.Mbrapa ne shpine eshte i hapure veq po te rrijka bukure pasha mamin :D E gezofshe

ah flm armani taman qysh e kam dasht une ah sa mire :wink:

Vera
11-06-04, 15:28
Armani a ben nje fustan per nje nat solemne se eshte dicka shum me rendesi. Fustani le te jet ashtu qe nuk e ka askush shum i bukur :wink:

Gentiana
11-06-04, 17:31
Nc nc nc, po ku me e gjet tani ARMANI-n bash kur te vyen nuk esht ktu. :roll: Nese vazhdon keshtu,ateher ky Butik se shpejti do te Mbyllet!!!

lazdrani
14-06-04, 20:51
Armani cka u be me porosini tende qe me premtove :evil: :wink:

turisti
25-08-04, 23:22
Pershendetje ARMANI. Hmmmmmm,butiku eshte shume i furnizum.Perveq FALAS dhe GRATIS,po me intereson a keni QYLE diqka te dores dyte? Kthena nji dite tjeter per informata,a deri ateherit-ju pershendes. :wink:

Gentiana
26-08-04, 14:41
ARMANI, ku na ka humbur more kshtu ky??!!

turisti
27-08-04, 12:17
A bre ARMANI,ashtu eshte kur ti kish 100 butika neper bote e tash vrapon,por nejse une kam kohe te pres. :wink:

genti_boy
27-08-04, 18:46
opa pa pare a keni edhe iniksija marrin shiptaret

lazdrani
01-09-04, 10:30
Armani neser dua te shohe ne Pallatin time.Porosia e fundit nuk ka arrite ende.Do te denoje oh qafire po shpejto :wink:

Luana
01-09-04, 18:11
uhhhhh Armani ,
une e dua :roll: nji fustan te lekures se Tigrit :D se Luani ime ska deshir te veshi tjeter lloj materiali , kqyr mos harro , kur ta bejsh gati me telefono se e dergoj tim shoqe te te ma marr .
numri i telit eshte : 911 emergency :wink:

turisti
18-09-04, 14:49
Ah,Armani,Armani,mos u ngute. :wink:

ARMANI
06-10-04, 09:38
Tung pershendetje nga Butiku Armani me falni se nuk kam mujt me jau kry porosit e juaja se nje puntor qe e kam pas e ka shkel treni hahahah :lol: po prej ksaj dite po punoj vet dhe besoj se te gjitha porosit e juaja do ti kry me sukses po ja ne ket moment me erdhen do fustana uhh sa i bukur koka ni fustan per genten :wink: genta trego kur e ki ditlindjen ta dergoj me post nje :wink: :wink: :wink: tschüs

mickoja
06-10-04, 10:18
Armani mua nuk po me duhet fustan po nje jakne ne ngjyr roza per stinen e vjeshtes sama shpejt te lutem sjellma....

ARMANI
06-10-04, 10:56
mickoja nuk ka problem jakne kam sat te duash po tregoma numrin gr mos po dargoj gabim ok :wink:

mickoja
06-10-04, 11:42
mickoja nuk ka problem jakne kam sat te duash po tregoma numrin gr mos po dargoj gabim ok :wink:Nr.32 e kam

dr1ta
06-10-04, 12:06
mickoja nuk ka problem jakne kam sat te duash po tregoma numrin gr mos po dargoj gabim ok :wink:Nr.32 e kam


KUKU sa e vogel mickoja :lol: :shock: :)


pershendetje Armani valla un skam pare shum vec kisha dasht nje parfym nese e keni armaniamania femme? :P

Gentiana
06-10-04, 14:24
Tung pershendetje nga Butiku Armani me falni se nuk kam mujt me jau kry porosit e juaja se nje puntor qe e kam pas e ka shkel treni hahahah :lol: po prej ksaj dite po punoj vet dhe besoj se te gjitha porosit e juaja do ti kry me sukses po ja ne ket moment me erdhen do fustana uhh sa i bukur koka ni fustan per genten :wink: genta trego kur e ki ditlindjen ta dergoj me post nje :wink: :wink: :wink: tschüs

Aiiiiiiii ARMANI paskna me prit shum deri per ditelindje, a nuk ben perpara a?? Edhe hey, a veq per ditelindje po i dergojshe ti sendet e porositura a??? :roll: :?

turisti
06-10-04, 14:37
O,ARMANI i nderuar,pa kqyri qato porosiat qe i kum shenue dhe tjeter here mos u ngut me e qel butikun para pranveres dhe mos i lejo puntoret qe te kcejne ner aeroplan,hahahahahahahahahahaha.
Te pershendes. :wink:

ARMANI
06-10-04, 22:04
Tung pershendetje mickoja jaknen shko merre neser ne post e kam dergu turisti butikun e kam qel tash ne vjesht se ma mir edhe vet po punoj tash pa puntor nese ki diqka me porosit mundesh :wink: hmmmm GENTA qka te bej ty tash po ti e din genta se ti me porosit diqka une mundohena me gjet me te miren edhe vi deri afer teje dhe e kqyri se a po te rrin mir :wink: genta kam edhe unaza ne shitje mos ke interesa me ta pru nje :oops: :oops: :wink: tungi

turisti
07-10-04, 00:29
Tung pershendetje mickoja jaknen shko merre neser ne post e kam dergu turisti butikun e kam qel tash ne vjesht se ma mir edhe vet po punoj tash pa puntor nese ki diqka me porosit mundesh :wink: hmmmm GENTA qka te bej ty tash po ti e din genta se ti me porosit diqka une mundohena me gjet me te miren edhe vi deri afer teje dhe e kqyri se a po te rrin mir :wink: genta kam edhe unaza ne shitje mos ke interesa me ta pru nje :oops: :oops: :wink: tungi

Mire Armani,si te kthehem nga Tajvani,do te ndegjohemi per porosije.
Te pershendes. :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 08:54
ARMANI , jo Genta nuk ėshtė e interesume pėr me blerė njėherė unazė.
Por tė themė tė drejtėn unė jamė einteresume per me blerė njė unazė ,dhe po e porosis ,dhe nėse ka mundėsi me sjellė.

Inshalla nuk me ndinė Genta ,se krisi kjameti :roll: :roll:

ARMANI
07-10-04, 09:41
hi shejtonka per unaz ty sdi qka te them e kam veq nje edhe nuk e shes po ja dhuroj :oops: une e di pse e pyta genten :oops: :oops: :oops: :wink: mendo pak shejtonka se per qfar unaze e kam pyt genten :?: :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 09:46
hi shejtonka per unaz ty sdi qka te them e kam veq nje edhe nuk e shes po ja dhuroj :oops: une e di pse e pyta genten :oops: :oops: :oops: :wink: mendo pak shejtonka se per qfar unaze e kam pyt genten :?: :wink:

ARMANI , ti plaqqq hoooo qyy niher. Po unė mendova si butik thashė mos ke me shitė qyy se dita qė e ke me dhuru atė unazė :?
Nejse lere kėtė muhabet e mos te ndin Genta se vajhalli per mua se thotė me qellim e ka kėrku atė unazė. :roll: Se tash pe di perse e ke fjalėn :wink:

Gentiana
07-10-04, 10:29
hi shejtonka per unaz ty sdi qka te them e kam veq nje edhe nuk e shes po ja dhuroj :oops: une e di pse e pyta genten :oops: :oops: :oops: :wink: mendo pak shejtonka se per qfar unaze e kam pyt genten :?: :wink:

ARMANI , ti plaqqq hoooo qyy niher. Po unė mendova si butik thashė mos ke me shitė qyy se dita qė e ke me dhuru atė unazė :?
Nejse lere kėtė muhabet e mos te ndin Genta se vajhalli per mua se thotė me qellim e ka kėrku atė unazė. :roll: Se tash pe di perse e ke fjalėn :wink:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ah bre shejtonka, e ti i thu vetes e urt dhe e mire (hiq me besu)!! :wink:

ARMANI Unaz :roll: :roll: :roll: More per qfar unaze esht fjala??? :oops: :oops: :oops:

ARMANI
07-10-04, 20:48
valla Genta se di as un jam duke menduar se per qfar unaze esht fjala po mendoh edhe ti :wink: :oops:

Gentiana
07-10-04, 22:34
valla Genta se di as un jam duke menduar se per qfar unaze esht fjala po mendoh edhe ti :wink: :oops:

Tybe mendova e mendova, e hiq nuk po dij me i ra ne fije, se qfar unaze po mendon! A ban djal mem tregu ti???

ARMANI
07-10-04, 23:51
hmmmmmmmmmm leje bre ket pun :wink: se edhe une kam harru se per qafar kam mendur hiiii ka koh deri kur tme bjen ndermend ok pe bojna kshtu kur tme bjen ndermend mua te tregoj veq ty se per qfar esht fjala :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

lazdrani
08-10-04, 18:37
Armani
Dicka per dimer se u merdhiva :wink:

ARMANI
08-10-04, 22:43
lazdran per ty kam shum shoki jem po ku je ti qe je hup lazdran per ty e kam ni jakne me likur te peshkut :lol: :lol: hahahah

ShEjToNkA
08-10-04, 22:46
ARMANI ,tė luuuuuuuuuuuuuuuutėm shiko edhe pėr mua njė fustan xix se kam njė festė tė veqant tashė kėto ditė, Bėnė???????

livoreka bicio
08-10-04, 23:25
ARMANI, NJE KOMPLET SHTOF PER MARTES.HA,HA,HA,HA, :wink:

Krokodilli
09-10-04, 08:30
shes parfuma armani -- qmime te volitshme,,,,, se ky butiku armani i kish gjerat falco,,,,, tel:00kurr mos thirr.......

http://www.westonsinternet.co.uk/images/1-aj-29-02.jpg

Artan_9
09-10-04, 17:42
armani hahahahahahahahaha. :lol:

ARMANI
09-10-04, 17:53
hahah shejtonka e gjeta nje fustan xix per ty besoj se ka met pelqy edhe nje komplet shtof esht gati e une haver nuk kam tesha fallc :wink: hahahahah

turisti
09-10-04, 18:31
Armani,a ka mundesi nje haren per zemren e lenduar...... :wink:

ShEjToNkA
09-10-04, 22:14
hahah shejtonka e gjeta nje fustan xix per ty besoj se ka met pelqy edhe nje komplet shtof esht gati e une haver nuk kam tesha fallc :wink: hahahahahARMANI, tė flmmmmmm vetėm tė lutėm ma sjell mė shpejtė se mė duhėt pėr kėto ditė. Ptjetėr se ka me mė pėlqy ,se nuk e keni markėn kottt Armani.

Krokodilli
10-10-04, 07:59
ja urdhero a te pelqen ky Shejtonka vjen drejt nga ROMA

http://www.acsu.buffalo.edu/~mc76/tiffanyalana.jpg

mr_beni
10-10-04, 10:02
Armani kam deshir te porosis nje parfum Intesa

lazdrani
10-10-04, 12:06
lazdran per ty kam shum shoki jem po ku je ti qe je hup lazdran per ty e kam ni jakne me likur te peshkut :lol: :lol: hahahah
Danke Armani :D

ARMANI
10-10-04, 13:03
shetonka jam duke u menduar se qfar ngjyre ok edhe tani ta dergoj tschüs

ARMANI
10-10-04, 13:05
lazdran per ty kam shum shoki jem po ku je ti qe je hup lazdran per ty e kam ni jakne me likur te peshkut :lol: :lol: hahahah
Danke Armani :D bitte lazdran

lazdrani
10-10-04, 13:07
Armani sot jam i ftaur ne Londer,te lutem diqka konservative dhe nese ka mundesi qysh sot ti me dergoshe :wink: Adresa Mbreteria Dardane :wink:

Artan_9
10-10-04, 15:08
armani a ka mundesi me mi gjet nje par breg te hekurit. :wink:

ShEjToNkA
10-10-04, 21:32
shetonka jam duke u menduar se qfar ngjyre ok edhe tani ta dergoj tschüs


Qy qyy ani jam duke menduar pėr ngjyrė :roll: Phaaaaa o insan a ende se ke zgjedhė ngjyrėn aaa?????????
Dėgjo cka po tė themė s'mė erdhi pas nesėr fustani xixxxxxxxx , dije qė butiku nė ajrė kam me shkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :twisted:

ARMANI
10-10-04, 22:21
shetonka jam duke u menduar se qfar ngjyre ok edhe tani ta dergoj tschüs


Qy qyy ani jam duke menduar pėr ngjyrė :roll: Phaaaaa o insan a ende se ke zgjedhė ngjyrėn aaa?????????
Dėgjo cka po tė themė s'mė erdhi pas nesėr fustani xixxxxxxxx , dije qė butiku nė ajrė kam me shkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :twisted: he bre shejtonka po e shtir te koke e kam gjet ngjyren edhe ta dergova tani me trego se a esht i bukur :wink:

ARMANI
10-10-04, 22:22
armani a ka mundesi me mi gjet nje par breg te hekurit. :wink: te hekurit nuk na kan met vetem te drurit nese don bung

ARMANI
10-10-04, 22:23
Armani sot jam i ftaur ne Londer,te lutem diqka konservative dhe nese ka mundesi qysh sot ti me dergoshe :wink: Adresa Mbreteria Dardane :wink: lazdran ti kam dergu edhe me jaguar bile :lol: :lol: e kapa e kapa :wink:

ShEjToNkA
10-10-04, 22:25
shetonka jam duke u menduar se qfar ngjyre ok edhe tani ta dergoj tschüs


Qy qyy ani jam duke menduar pėr ngjyrė :roll: Phaaaaa o insan a ende se ke zgjedhė ngjyrėn aaa?????????
Dėgjo cka po tė themė s'mė erdhi pas nesėr fustani xixxxxxxxx , dije qė butiku nė ajrė kam me shkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :twisted: he bre shejtonka po e shtir te koke e kam gjet ngjyren edhe ta dergova tani me trego se a esht i bukur :wink:


Kushhhhhhhhhh be e shtirė :twisted: Po nejse tė harroim atė muahbet ,se pa e bė e till ti tybe se kishe sjell atė fuastanė edhe njė vitė :wink:

Woooooooooowwwwwwwwwwwwwww ,Fustani qenka pėr merak ,shumė xixxx ,ama krejt xeherrrrrrrrrrrrrr
Tė flmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Armani shumė, dhe tė pėrgėzoi pėr shije ,se vėrtet paskeni shije tė mirė.

Paaa tregomni be se kush ka thonė se i paska rrobatė falsoooooooooooo :twisted: ,jaaa edhe pėr ma origjinal vetėm lodhėsh se sun gjenė askunndddddddddddddddddddddd

ARMANI
10-10-04, 22:30
shetonka jam duke u menduar se qfar ngjyre ok edhe tani ta dergoj tschüs


Qy qyy ani jam duke menduar pėr ngjyrė :roll: Phaaaaa o insan a ende se ke zgjedhė ngjyrėn aaa?????????
Dėgjo cka po tė themė s'mė erdhi pas nesėr fustani xixxxxxxxx , dije qė butiku nė ajrė kam me shkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :twisted: he bre shejtonka po e shtir te koke e kam gjet ngjyren edhe ta dergova tani me trego se a esht i bukur :wink:


Kushhhhhhhhhh be e shtirė :twisted: Po nejse tė harroim atė muahbet ,se pa e bė e till ti tybe se kishe sjell atė fuastanė edhe njė vitė :wink:

Woooooooooowwwwwwwwwwwwwww ,Fustani qenka pėr merak ,shumė xixxx ,ama krejt xeherrrrrrrrrrrrrr
Tė flmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Armani shumė, dhe tė pėrgėzoi pėr shije ,se vėrtet paskeni shije tė mirė.

Paaa tregomni be se kush ka thonė se i paska rrobatė falsoooooooooooo :twisted: ,jaaa edhe pėr ma origjinal vetėm lodhėsh se sun gjenė askunndddddddddddddddddddddd heeee bre shejtonka a te thash se jam duke menduar per ngjyr se e shef se e kam zgjedhur ngjyren e bukur :wink:

Artan_9
11-10-04, 17:33
armani a ka mundesi me mi gjet nje par breg te hekurit. :wink: te hekurit nuk na kan met vetem te drurit nese don bungban edhe te druruit vetem net ken patent mu hapur. :wink:

ARMANI
11-10-04, 21:50
RISI RISI malli i dimrit me ka ardhe moda Italijane edhe per myshteri kena zbritje sezonale 1000%

astritt1
11-10-04, 21:54
O Armani ku je bre dost s`eshte pun me te tė taku askund.
Nese ka mundesi me porosit diqka . desha te porosis 3 pal brek ARMANI se ashtu po kan qejf femrat, per adres ti ma din adresen se kam porosit edhe me heret.
Armani krejt krejt veq kto gocat e bukura mos i le keq me tesha se si ne baz te fjalve shum simpatike munden mu kan.
tung

livoreka bicio
11-10-04, 21:55
ARMANI UNE NUK PO TE LYPI SHUM, SEPSE FIRMA ARMANI, ESHT SHUM E SHTRIT POR, VETEM NJE KRAVAT NESE MUNDESH ME MA GJET ME CMIN TE LIR... :wink:

ARMANI
11-10-04, 22:02
O Armani ku je bre dost s`eshte pun me te tė taku askund.
Nese ka mundesi me porosit diqka . desha te porosis 3 pal brek ARMANI se ashtu po kan qejf femrat, per adres ti ma din adresen se kam porosit edhe me heret.
Armani krejt krejt veq kto gocat e bukura mos i le keq me tesha se si ne baz te fjalve shum simpatike munden mu kan.
tung po bre arti brekt ti dergova trego a jan te mira

ARMANI
11-10-04, 22:04
ARMANI UNE NUK PO TE LYPI SHUM, SEPSE FIRMA ARMANI, ESHT SHUM E SHTRIT POR, VETEM NJE KRAVAT NESE MUNDESH ME MA GJET ME CMIN TE LIR... :wink: a e don karavaten e shkurt apo te gjat edhe kto nuk jan 1000% zbritje po ve 500% tungi

astritt1
11-10-04, 22:09
Njeri ti je hallall kurr brek ma te forta skam pas flm shum paret ti qes ne konto, me sa e di je postbank.
nihemi

livoreka bicio
11-10-04, 22:11
ARMANI UNE NUK PO TE LYPI SHUM, SEPSE FIRMA ARMANI, ESHT SHUM E SHTRIT POR, VETEM NJE KRAVAT NESE MUNDESH ME MA GJET ME CMIN TE LIR... :wink: a e don karavaten e shkurt apo te gjat edhe kto nuk jan 1000% zbritje po ve 500% tungiARMANI NUK KA LIDHJE GJTESIJA E KRAVATES, VETEM NET JET E FIRMUAR NGA ARMANI, DHE SA PER CMIM NERREGULL ESHT, BAN EDHE 500%NUK E KENA KQYR KURR PER PAK... :P :P :P

ARMANI
11-10-04, 22:17
ARMANI UNE NUK PO TE LYPI SHUM, SEPSE FIRMA ARMANI, ESHT SHUM E SHTRIT POR, VETEM NJE KRAVAT NESE MUNDESH ME MA GJET ME CMIN TE LIR... :wink: a e don karavaten e shkurt apo te gjat edhe kto nuk jan 1000% zbritje po ve 500% tungiARMANI NUK KA LIDHJE GJTESIJA E KRAVATES, VETEM NET JET E FIRMUAR NGA ARMANI, DHE SA PER CMIM NERREGULL ESHT, BAN EDHE 500%NUK E KENA KQYR KURR PER PAK... :P :P :P ok merre kravaten neser edhe trego se a ta kam dergu te mir hajt ty si myshteri po ta lo prap me 1000% zbritje

livoreka bicio
11-10-04, 23:17
ARMANI FLM.SI PER KRAVATEN ASHTU DHE PER ZBRITJEN 1000%,KRAVATA ESHT SHUM DIQKA E MIRE,KOMPLIMENTI PASKE MALLIN ORGINAL, VETEM VAZHDO KESHTU , FLM.SHUM.TE PERSHENDES. :wink: :wink: :wink:

ARMANI
12-10-04, 14:11
ARMANI FLM.SI PER KRAVATEN ASHTU DHE PER ZBRITJEN 1000%,KRAVATA ESHT SHUM DIQKA E MIRE,KOMPLIMENTI PASKE MALLIN ORGINAL, VETEM VAZHDO KESHTU , FLM.SHUM.TE PERSHENDES. :wink: :wink: :wink: e din ti se une mallin origjinal e kam :wink:

ShEjToNkA
12-10-04, 15:26
RISI RISI malli i dimrit me ka ardhe moda Italijane edhe per myshteri kena zbritje sezonale 1000%

ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, njė pallto xixxxxx mė duhet se kėto ditė kam me udhėtu pėr njė vendė tė ftohtė :wink:

ARMANI
12-10-04, 18:04
RISI RISI malli i dimrit me ka ardhe moda Italijane edhe per myshteri kena zbritje sezonale 1000%

ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, njė pallto xixxxxx mė duhet se kėto ditė kam me udhėtu pėr njė vendė tė ftohtė :wink: ok shejtonka pallten ta kam dergu neser te vjen :wink:

sexybrikenda
13-10-04, 10:52
Armani aben nje fustan te shkurte elegante per mua...Nr 38.Kam takim me Mbretin e I te dardanise te lutem te jete modeli i juaj me i bukuri e per te holla mos mbaje gajle :wink:

Murgesha
13-10-04, 13:15
Armani njė buqetė trėndafila tė kuq dėrgoi nė adresė tė Lazdranit dhe Zemrės sė tij. Shpresoj se dėshira ime do tė jetė urdhėr pėr ty. :wink:

ARMANI
13-10-04, 13:55
Armani aben nje fustan te shkurte elegante per mua...Nr 38.Kam takim me Mbretin e I te dardanise te lutem te jete modeli i juaj me i bukuri e per te holla mos mbaje gajle :wink:ok fustanin ta dergov besoj se ka met pelqy edhe ky ishte numri i fundit 38 per momentin nuk kam mo numra 38 tungi ni her malli i ri vjen ne javen e ardhshme me zbritje 1000% :wink:

ARMANI
13-10-04, 13:59
Armani njė buqetė trėndafila tė kuq dėrgoi nė adresė tė Lazdranit dhe Zemrės sė tij. Shpresoj se dėshira ime do tė jetė urdhėr pėr ty. :wink: lazdranit ja kam dergu porosin tende bile edhe ka ni kafe e kena pi se tash me lazdranin banoj me ni qytet po mbet i befasuar kur i thash i ki nga murgesha kto lule :wink:

Murgesha
13-10-04, 14:09
Armani njė buqetė trėndafila tė kuq dėrgoi nė adresė tė Lazdranit dhe Zemrės sė tij. Shpresoj se dėshira ime do tė jetė urdhėr pėr ty. :wink: lazdranit ja kam dergu porosin tende bile edhe ka ni kafe e kena pi se tash me lazdranin banoj me ni qytet po mbet i befasuar kur i thash i ki nga murgesha kto lule :wink:

Tė lumtė Armani. Tė falėndėroj shumė pėr kujdesin dhe shpejtėsinė nė kryerjen e porosisė.
Tė fala Ty dhe Lazdranit. :lol: :lol:

ARMANI
13-10-04, 16:07
hmmmm murgesha une jam i shpejt :wink:

ShEjToNkA
13-10-04, 22:28
RISI RISI malli i dimrit me ka ardhe moda Italijane edhe per myshteri kena zbritje sezonale 1000%

ARMANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, njė pallto xixxxxx mė duhet se kėto ditė kam me udhėtu pėr njė vendė tė ftohtė :wink: ok shejtonka pallten ta kam dergu neser te vjen :wink:

ARMANI , flm shumė. E mora sot pallton qė ma ke dėrguar dhe mė pėlqeu shumė.
Tė flmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ARMANI
14-10-04, 13:56
myshteri te nderuar BUTIKU ARMANI gjendet ne pushim prej nesrit deri me daten 27 10 04 ju lutem porosit mundeni mi bo po une i dergoj mas dates 27 ndoshta i lexoj porosit edhe nga kosova nese ka rrym tungi ni her urlabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb bbbbb

bjondina_ch
24-10-04, 19:14
Pershendetje Armani edhe pse nuk te njoh po desha te porosis diqka kur te vjen nga pushimi ti ather un e shkoj te lutem nipar szya armani se kjo firm shum me pelqen edhe tanga disa par nese ki dergomi me post rruga nena terez :?:

ARMANI
25-10-04, 16:20
ok bjondina une ti dergova syzat po per tanga nuk e di se qfar numri po duhet met pa ni her tani ti dergoj :wink:

ARMANI
27-10-04, 21:39
RISI RISI BUTIKU ARMANI PREJ NESRIT HAPET MALLI DIMROR MODA ITALIANE

ShEjToNkA
27-10-04, 21:41
RISI RISI BUTIKU ARMANI PREJ NESRIT HAPET MALLI DIMROR MODA ITALIANE


Pėrgėnjim ,pėrgėnjim !!!!!!!!!!!!!
Se s'ka kurfarė risije , veq reklama ,se kurgja tė hajrit s'kaaaaaaa

ARMANI
29-10-04, 09:49
RISI RISI BUTIKU ARMANI PREJ NESRIT HAPET MALLI DIMROR MODA ITALIANE


Pėrgėnjim ,pėrgėnjim !!!!!!!!!!!!!
Se s'ka kurfarė risije , veq reklama ,se kurgja tė hajrit s'kaaaaaaa heeeeeee bre shejtanka risi te une gjeth ka a pe don ni foto nga butiku im e shikon se qfar malli ka ardh :wink:

bjondina_ch
29-10-04, 11:29
ppershendetje armani a ki diqka per mua te reje se ato qe mi ki dergu jan kon shum te bukura :wink:

livoreka bicio
30-10-04, 12:53
ARMANI. PREGADITI MODELET ME TE MIRA QE I KE, SE NESER DOTE KALOJ ANEJ PARI... :P TE PERSHENDES.. :wink:

ARMANI
11-11-04, 10:29
Butiku esht mbyllur po du mi ja shit butikun komplet LAZDRANITTTTTTTT

Maca
11-11-04, 21:52
ARMANI mua simbas mundesis keshtu nje fustan Nga Giorgiao Armani te lutem edhe chekun dergoma ne shtepi hehe oki :wink:

http://edition.cnn.com/2000/STYLE/fashion/08/31/armani.fw00/story.armani.gown.jpg


Tungiiiiii

ARMANI
11-11-04, 22:00
ARMANI mua simbas mundesis keshtu nje fustan Nga Giorgiao Armani te lutem edhe chekun dergoma ne shtepi hehe oki :wink:
http://edition.cnn.com/2000/STYLE/fashion/08/31/armani.fw00/story.armani.gown.jpg


Tungiiiiii hallo Maca fustanin ta dergova me post asi qfare e ke lyp nga un e ke edhe ni pallto te gjat nga armani kurse per qek nuk ka nevoj Gratis per ty :wink:

Maca
11-11-04, 22:16
ARMANI mua simbas mundesis keshtu nje fustan Nga Giorgiao Armani te lutem edhe chekun dergoma ne shtepi hehe oki :wink:
http://edition.cnn.com/2000/STYLE/fashion/08/31/armani.fw00/story.armani.gown.jpg


Tungiiiiii hallo Maca fustanin ta dergova me post asi qfare e ke lyp nga un e ke edhe ni pallto te gjat nga armani kurse per qek nuk ka nevoj Gratis per ty :wink:

te flm shume Zotri ARMANI po i shpejt ishe bre ti mmm! :wink:

http://images.google.ch/images?q=tbn:NkFbORj_HWEJ:crow9.bchome.co.kr/images/ar/armani.jpg

ARMANI
12-11-04, 22:09
RISI RISI BUTIKU ARMANI PREJ NESRIT HAPET MALLI DIMROR MODA ITALIANE


Pėrgėnjim ,pėrgėnjim !!!!!!!!!!!!!
Se s'ka kurfarė risije , veq reklama ,se kurgja tė hajrit s'kaaaaaaahmmmm shejtonka kush je ti veq po ma kesh butikun tem po hajt se te tregoj ty kur te porosit nej send

Luana
12-11-04, 22:21
e kam pas ber nji porosi moti kohe per kerkush po duket se nuk e ka pa porisin time :(

Kercovari
12-11-04, 22:29
Armani
Dergoi Turistit nje pare nallone plazhi per dimer,e Krokit nje Strig tanga safari,e per mua nje pare syza per hundet se i kam si te kalit.
Mos ki gajle jeme i beses te paguaj ONLINE:

ARMANI
13-11-04, 20:08
e kam pas ber nji porosi moti kohe per kerkush po duket se nuk e ka pa porisin time :(pershendetje luana ndoshta ke bo porosi ma hert po ai puntori qe kam pas nuk ka qen i rregullt edhe porosit i ka harruar pert e kam qit nga puna po une personalisht te kerkoi falje qe porosija jote nuk esht kry po besoj se tani e tutje qdo gje ka me kry me sukses 8) :wink:

ARMANI
13-11-04, 20:10
Armani
Dergoi Turistit nje pare nallone plazhi per dimer,e Krokit nje Strig tanga safari,e per mua nje pare syza per hundet se i kam si te kalit.
Mos ki gajle jeme i beses te paguaj ONLINE:hi shoki pershendetje te gjitha kto te kan ardhe shko merri ne post i ki kurse pagesa nuk ka nevoj tjeter her paguan

dr1ta
14-11-04, 00:53
mickoja nuk ka problem jakne kam sat te duash po tregoma numrin gr mos po dargoj gabim ok :wink:Nr.32 e kam


KUKU sa e vogel mickoja :lol: :shock: :)


pershendetje Armani valla un skam pare shum vec kisha dasht nje parfym nese e keni armaniamania femme? :PARMANI TA KAM MAR INATI CE NJE MUJ KAM PRIT PER AT PAFYM DREQI DHE NUK MA KE DERGU, SPO E DU HIQQQQQQQQQQQQQQ

ma mir versace qyy

ARMANI
14-11-04, 22:01
qasi lloji te parfymit nuk kam pas drita me vjen keq po nese don ndoj tjetr parfym ska problem

ShEjToNkA
14-11-04, 22:16
hmmmm shejtonka kush je ti veq po ma kesh butikun tem po hajt se te tregoj ty kur te porosit nej send


Armani ,pe keshi de qyy , se ti a e dinė njė fjalė qė thojnė kush e kesh e veshė. E thashė hajtė tė keshi pak noshti helbet po me bjenė dic tė mirė tashė pėr kėtė dimėr :wink:

ARMANI
15-11-04, 10:46
hmmmm shejtonka kush je ti veq po ma kesh butikun tem po hajt se te tregoj ty kur te porosit nej send


Armani ,pe keshi de qyy , se ti a e dinė njė fjalė qė thojnė kush e kesh e veshė. E thashė hajtė tė keshi pak noshti helbet po me bjenė dic tė mirė tashė pėr kėtė dimėr :wink: hmmmm kush je ti kesh e vesh a :wink:

lazdrani
15-11-04, 14:45
Armani apo lodhesh hiq :wink: Dicka per dimer zoteri kishe bere mire se u merdhiva :lol: :lol: :lol:

Gentiana
15-11-04, 14:54
edhe mua ashtu, nje pallto per ket dimer, se qebesa shum ftoht... :evil: :evil:

ARMANI
15-11-04, 21:49
Armani apo lodhesh hiq :wink: Dicka per dimer zoteri kishe bere mire se u merdhiva :lol: :lol: :lol:lazdran i kam nipar qorap te leshta per ty hahahhahaha bile me maje te kuqe

ARMANI
15-11-04, 21:50
edhe mua ashtu, nje pallto per ket dimer, se qebesa shum ftoht... :evil: :evil: Genta per ty kam diqka nga moda italiane nje pallto te mir a e don

lazdrani
16-11-04, 12:07
Armani apo lodhesh hiq :wink: Dicka per dimer zoteri kishe bere mire se u merdhiva :lol: :lol: :lol:lazdran i kam nipar qorap te leshta per ty hahahhahaha bile me maje te kuqe

Armani mos u lazdro djalo se qorapa kam sa te duash po pregadite diq te mire per mua se kuku per ty :wink:

Murgesha
16-11-04, 12:20
Armani apo lodhesh hiq :wink: Dicka per dimer zoteri kishe bere mire se u merdhiva :lol: :lol: :lol:lazdran i kam nipar qorap te leshta per ty hahahhahaha bile me maje te kuqe

Armani mos u lazdro djalo se qorapa kam sa te duash po pregadite diq te mire per mua se kuku per ty :wink:

Pse a shumė ftohtė ju ka marrė qė po ju duhen qorapet a????

ARMANI
16-11-04, 12:30
Armani apo lodhesh hiq :wink: Dicka per dimer zoteri kishe bere mire se u merdhiva :lol: :lol: :lol:lazdran i kam nipar qorap te leshta per ty hahahhahaha bile me maje te kuqe

Armani mos u lazdro djalo se qorapa kam sa te duash po pregadite diq te mire per mua se kuku per ty :wink:Lazdrannn ta kam bo ni kofer te vogel gati shoki veq hajde merre

ARMANI
16-11-04, 12:31
Armani apo lodhesh hiq :wink: Dicka per dimer zoteri kishe bere mire se u merdhiva :lol: :lol: :lol:lazdran i kam nipar qorap te leshta per ty hahahhahaha bile me maje te kuqe

Armani mos u lazdro djalo se qorapa kam sa te duash po pregadite diq te mire per mua se kuku per ty :wink:

Pse a shumė ftohtė ju ka marrė qė po ju duhen qorapet a????Murgesh shum ftohet esht te na Hajde ne vizit te Lazdrani edhe e sheh se sa ftoht esht

aferdita
16-11-04, 12:32
Armani per mua nje jacke te trashe se ketu shume ftoft sa qe as jasht nuk po mundem me dal te lutem sa me shpejt..............flm

ARMANI
16-11-04, 12:34
Armani per mua nje jacke te trashe se ketu shume ftoft sa qe as jasht nuk po mundem me dal te lutem sa me shpejt..............flm nuk ka problem Aferdita sa ma shpejt ka me ti dergu nuk te le ty me u ftof

aferdita
16-11-04, 12:48
Armani per mua nje jacke te trashe se ketu shume ftoft sa qe as jasht nuk po mundem me dal te lutem sa me shpejt..............flm nuk ka problem Aferdita sa ma shpejt ka me ti dergu nuk te le ty me u ftof


flm Armani,du bist ein schatz :wink:

Gentiana
16-11-04, 17:33
edhe mua ashtu, nje pallto per ket dimer, se qebesa shum ftoht... :evil: :evil: Genta per ty kam diqka nga moda italiane nje pallto te mir a e don

ARMANI super pasha mamin, po mos ma le shum shtrejt bre qmimin, se nuk i kam punet mire nga ana financiare!!! :( :oops: :wink:

ARMANI
16-11-04, 20:34
edhe mua ashtu, nje pallto per ket dimer, se qebesa shum ftoht... :evil: :evil: Genta per ty kam diqka nga moda italiane nje pallto te mir a e don

ARMANI super pasha mamin, po mos ma le shum shtrejt bre qmimin, se nuk i kam punet mire nga ana financiare!!! :( :oops: :wink: Genta neser ta dergoj me post po per punen e pageses nuk ka problem per ty 100%zbritje :wink:

Gentiana
18-11-04, 19:57
Genta neser ta dergoj me post po per punen e pageses nuk ka problem per ty 100%zbritje :wink:

http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/k020.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/e035.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/k040.gif

ARMANI
19-11-04, 18:48
Genta koke gzuar shum qe kam ber per ty zbritje 100% per ty kam gjithmon zbritje :wink:

ShEjToNkA
19-11-04, 22:37
Genta neser ta dergoj me post po per punen e pageses nuk ka problem per ty 100%zbritje :wink:

http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/k020.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/e035.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/k040.gif


Kujdes siss ,se tybe sic po shifėsh dicka s'koke mirė a?? :roll: :roll:

ARMANI
20-11-04, 00:56
Genta neser ta dergoj me post po per punen e pageses nuk ka problem per ty 100%zbritje :wink:

http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/k020.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/e035.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/k040.gif


Kujdes siss ,se tybe sic po shifėsh dicka s'koke mirė a?? :roll: :roll: hi shejtonka pse nuk jam mir hmmmm boll mir jam valla u knaqa :wink:

ShEjToNkA
20-11-04, 13:28
hi shejtonka pse nuk jam mir hmmmm boll mir jam valla u knaqa :wink:


Shife ,shife kėtė ?? Po kush tė ka pyetė ty se??? Gentės i kam thonė unė :lol: :lol:
Ama s'ke fajė ,se po e shofė kohėn kur e ke postu ,po ma merrė mendja ose ke qenė jerum ose ke qenė duke folė me ndokend e s'ke fajė edhe qė je pėrgjegjė ti :roll: :roll:
Nejse s'ka dertė s'po e bėjmė problem tė madhė kėtė fjali :wink:SP. Gentaaaaaaaa ,plaqqqq ti hooooooooooooo hahahahhahahaahaaa

ShEjToNkA
20-11-04, 13:31
Upss nime se harrova?!! ARMANi ,nė javėn e ardhėshme kam Aheng e mė duhėt njė fustan aaa, e dinė ti xixxxx aaa. e ma sjell si shpejtė!
Ama dėgjo tybe edhe mua me zbritje si kur Gentės qyyy :evil: Se akoma se kam kry obligimet ndajė Llogairsė Bankare, aq fatura e lartė qė kishte qenė pėr fustanin e kaluarė!! :roll:
E nė kėtė dua zbritje %%%% :evil: :wink:

ARMANI
20-11-04, 13:53
ok shejtonka une ta dergoj ty nje fustan te bukur me zbritje 40% ok vetem fakturen paguaje ok se ende si kam ne konto paret e fustanit te par nga ti :wink:

Mafiozi
20-11-04, 15:02
ok shejtonka une ta dergoj ty nje fustan te bukur me zbritje 40% ok vetem fakturen paguaje ok se ende si kam ne konto paret e fustanit te par nga ti :wink:

Fakturen e ShejToNkes dergoje te Mafiozi shoku Armani 8)
Normal qe nuk i ki paret e fustanit ne konto, nuk ma ki dergu
fakturen, te ShejToNkes un i rregulloj mos harro...

Ne pritjen e fakturave, te pershendes shitėsi Armani 8)

P.S mos e harro kemishen time :wink:

ARMANI
20-11-04, 19:59
ok shejtonka une ta dergoj ty nje fustan te bukur me zbritje 40% ok vetem fakturen paguaje ok se ende si kam ne konto paret e fustanit te par nga ti :wink:

Fakturen e ShejToNkes dergoje te Mafiozi shoku Armani 8)
Normal qe nuk i ki paret e fustanit ne konto, nuk ma ki dergu
fakturen, te ShejToNkes un i rregulloj mos harro...

Ne pritjen e fakturave, te pershendes shitėsi Armani 8)

P.S mos e harro kemishen time :wink:Pershendetje une nuk e kam dit qe ti paguan fakturat e shejtonkes po ok kmishen nga armani e ki nga un edhe fakturat i ki ne post te henen tschüsssss

Gentiana
20-11-04, 20:06
hi shejtonka pse nuk jam mir hmmmm boll mir jam valla u knaqa :wink:


Shife ,shife kėtė ?? Po kush tė ka pyetė ty se??? Gentės i kam thonė unė :lol: :lol:
Ama s'ke fajė ,se po e shofė kohėn kur e ke postu ,po ma merrė mendja ose ke qenė jerum ose ke qenė duke folė me ndokend e s'ke fajė edhe qė je pėrgjegjė ti :roll: :roll:
Nejse s'ka dertė s'po e bėjmė problem tė madhė kėtė fjali :wink:SP. Gentaaaaaaaa ,plaqqqq ti hooooooooooooo hahahahhahahaahaaa

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ARMANI
20-11-04, 20:10
Genta me ka ardhur sonte moda e re kam shum gjera te bukura per ty :wink: edhe mos kesh shum :wink:

Mafiozi
20-11-04, 20:43
ok shejtonka une ta dergoj ty nje fustan te bukur me zbritje 40% ok vetem fakturen paguaje ok se ende si kam ne konto paret e fustanit te par nga ti :wink:

Fakturen e ShejToNkes dergoje te Mafiozi shoku Armani 8)
Normal qe nuk i ki paret e fustanit ne konto, nuk ma ki dergu
fakturen, te ShejToNkes un i rregulloj mos harro...

Ne pritjen e fakturave, te pershendes shitėsi Armani 8)

P.S mos e harro kemishen time :wink:Pershendetje une nuk e kam dit qe ti paguan fakturat e shejtonkes po ok kmishen nga armani e ki nga un edhe fakturat i ki ne post te henen tschüsssss

:P :P :P :wink:

ARMANI
20-11-04, 20:52
:wink: 8)

ShEjToNkA
20-11-04, 23:17
ok shejtonka une ta dergoj ty nje fustan te bukur me zbritje 40% ok vetem fakturen paguaje ok se ende si kam ne konto paret e fustanit te par nga ti :wink:

Fakturen e ShejToNkes dergoje te Mafiozi shoku Armani 8)
Normal qe nuk i ki paret e fustanit ne konto, nuk ma ki dergu
fakturen, te ShejToNkes un i rregulloj mos harro...

Ne pritjen e fakturave, te pershendes shitėsi Armani 8)

P.S mos e harro kemishen time :wink:Pershendetje une nuk e kam dit qe ti paguan fakturat e shejtonkes po ok kmishen nga armani e ki nga un edhe fakturat i ki ne post te henen tschüsssss


:roll: ARMANI , pasi qenka punė kėshtu shiko dika ka mė tė shtrenjėtat mi sjell :lol: :lol: :lol:
Fllmmm Mafizoi shumėeeeeeee

ShEjToNkA
20-11-04, 23:19
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Porosi t'mirė tė kishė lonė Armani ,kėshtu qė edhe unė po tė themė mos qeshė mojaa kaq shumė :wink: :evil: :evil:

Mafiozi
20-11-04, 23:23
ok shejtonka une ta dergoj ty nje fustan te bukur me zbritje 40% ok vetem fakturen paguaje ok se ende si kam ne konto paret e fustanit te par nga ti :wink:

Fakturen e ShejToNkes dergoje te Mafiozi shoku Armani 8)
Normal qe nuk i ki paret e fustanit ne konto, nuk ma ki dergu
fakturen, te ShejToNkes un i rregulloj mos harro...

Ne pritjen e fakturave, te pershendes shitėsi Armani 8)

P.S mos e harro kemishen time :wink:Pershendetje une nuk e kam dit qe ti paguan fakturat e shejtonkes po ok kmishen nga armani e ki nga un edhe fakturat i ki ne post te henen tschüsssss


:roll: ARMANI , pasi qenka punė kėshtu shiko dika ka mė tė shtrenjėtat mi sjell :lol: :lol: :lol:
Fllmmm Mafizoi shumėeeeeeee

Qysh moj prej ma te shtrejtav, mendo pak per pushime :?
Jaaaa nuk te le ashtu ShejToNka, Armani pa me vet mua nuk te jep
asgje :lol: :lol: :lol:

ARMANI
21-11-04, 00:29
ok shejtonka une ta dergoj ty nje fustan te bukur me zbritje 40% ok vetem fakturen paguaje ok se ende si kam ne konto paret e fustanit te par nga ti :wink:

Fakturen e ShejToNkes dergoje te Mafiozi shoku Armani 8)
Normal qe nuk i ki paret e fustanit ne konto, nuk ma ki dergu
fakturen, te ShejToNkes un i rregulloj mos harro...

Ne pritjen e fakturave, te pershendes shitėsi Armani 8)

P.S mos e harro kemishen time :wink:Pershendetje une nuk e kam dit qe ti paguan fakturat e shejtonkes po ok kmishen nga armani e ki nga un edhe fakturat i ki ne post te henen tschüsssssok tjera her pa te tregu ty nuk e dergoj porosin


:roll: ARMANI , pasi qenka punė kėshtu shiko dika ka mė tė shtrenjėtat mi sjell :lol: :lol: :lol:
Fllmmm Mafizoi shumėeeeeeee

Qysh moj prej ma te shtrejtav, mendo pak per pushime :?
Jaaaa nuk te le ashtu ShejToNka, Armani pa me vet mua nuk te jep
asgje :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
21-11-04, 00:30
Qysh moj prej ma te shtrejtav, mendo pak per pushime :?
Jaaaa nuk te le ashtu ShejToNka, Armani pa me vet mua nuk te jep
asgje :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: Qy ,qyyy ???!! Ani tjera herė pra mos u shprehė vullnetarė me i pagu faturat e huja qyy :evil: :? :?

Mafiozi
21-11-04, 00:33
Qysh moj prej ma te shtrejtav, mendo pak per pushime :?
Jaaaa nuk te le ashtu ShejToNka, Armani pa me vet mua nuk te jep
asgje :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: Qy ,qyyy ???!! Ani tjera herė pra mos u shprehė vullnetarė me i pagu faturat e huja qyy :evil: :? :?

U shpreha per fakturat e meparshme loqka ShejToNk, nuk ki bler
shtrejt kurr :lol: :lol: qka te gjet se :?
Ani pra pushim nuk me.. hahhhahahahhaaa

Mafiozi
21-11-04, 00:36
Jo bre Armani se veq pe ngacmoj ShejToNken...
Shiko, qka te dojn le te merr ne butik, prej me shtrejt
un e rregulloj ate pa problem, si gjith her, kuptohemi :lol: :lol:

:wink:

ARMANI
21-11-04, 00:39
E di une qe ti ke ber hajgare mafioz po shejtonka paska menduar qe pernime e ki pas :wink:

Mafiozi
21-11-04, 00:43
E di une qe ti ke ber hajgare mafioz po shejtonka paska menduar qe pernime e ki pas :wink:

Jo jo i nderuari Armani, e ka kuptuar mir, vetem me ngacmojke
edhe ajo, kuptohemi :lol: :lol: :lol:

Faleminderit per prezencen tende Armani, gjithmon i pershendetur
:wink:

ARMANI
21-11-04, 01:52
E di une qe ti ke ber hajgare mafioz po shejtonka paska menduar qe pernime e ki pas :wink:

Jo jo i nderuari Armani, e ka kuptuar mir, vetem me ngacmojke
edhe ajo, kuptohemi :lol: :lol: :lol:

Faleminderit per prezencen tende Armani, gjithmon i pershendetur
:wink: :wink: 8)

Mafiozi
22-11-04, 15:13
Shoku Armani, erdha per nje komande :lol:
E kam pa njė gjamper Armani ne bitikun tend me ka kall krejt,
por ishte i vogel per mua :roll: :roll: :roll: :arrow:

ARMANI
22-11-04, 18:15
Shoku Armani, erdha per nje komande :lol:
E kam pa njė gjamper Armani ne bitikun tend me ka kall krejt,
por ishte i vogel per mua :roll: :roll: :roll: :arrow:Ok Mafiozi trego se cili model eshte une do te porosis edhe numra tjer e ndoshta te bin taman :wink:

Mafiozi
22-11-04, 18:33
Shoku Armani, erdha per nje komande :lol:
E kam pa njė gjamper Armani ne bitikun tend me ka kall krejt,
por ishte i vogel per mua :roll: :roll: :roll: :arrow:Ok Mafiozi trego se cili model eshte une do te porosis edhe numra tjer e ndoshta te bin taman :wink:

Nje gjamper i zi shoki, me nje shenjė te vogel ne zemer :P
E din ti, e njeh mir :lol: :lol:

Te falenderoj Armani :wink:

ARMANI
22-11-04, 18:45
ok shoki e porosis une at model edhe tani te tregoj kur tme vin :wink:

Mafiozi
22-11-04, 18:50
ok shoki e porosis une at model edhe tani te tregoj kur tme vin :wink:

Te falenderoj shoku simpatik :wink:

ARMANI
22-11-04, 18:53
:wink:

lazdrani
23-11-04, 21:02
Armani me dergo nje parfum se mu harrgjua :wink:

ARMANI
23-11-04, 21:12
Armani me dergo nje parfum se mu harrgjua :wink:Ja lazdran krejt llojet ti dergova te gjitha keto i ki pa pages jan dhurat per Weinachten

Honesty^uk.
23-11-04, 21:13
Armani me dergo nje parfum se mu harrgjua :wink:Ja lazdran krejt llojet ti dergova te gjitha keto i ki pa pages jan dhurat per Weinachten

a e perfitoj edhe une 1 me kete rast :wink:

ARMANI
23-11-04, 21:17
Po more edhe ty te kam jaran

Honesty^uk.
23-11-04, 21:19
Po more edhe ty te kam jaran

ok flm , hey mos na i harxhon te gjithe me femra se ti atyre spo mujshe me ju thene jo asnjehere :lol: :lol:

ARMANI
23-11-04, 21:21
jam zemer gjer smuj mi ju than jo :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
23-11-04, 21:23
[quote="ARMANI"]jam zemer gjer smuj mi ju than jo :lol: :lol: :lol: :wink:[/quoteLere more zemren se te fikun vajzat gjepin :wink:

Honesty^uk.
23-11-04, 22:22
jam zemer gjer smuj mi ju than jo :lol: :lol: :lol: :wink:

:wink: :arrow: forca, por me mire merre vesh Lazdranin

ARMANI
02-12-04, 14:57
:wink:

Mafiozi
02-12-04, 18:05
ok shoki e porosis une at model edhe tani te tregoj kur tme vin :wink:
Te falenderoj shoku simpatik :wink:

Armani, edhe sa koh do te pres per ket gjamper :? :?:
Se faktura me ka ardh por gjamperin ende nuk e kam pa :lol: :lol:

:wink:

lazdrani
04-12-04, 17:23
ARMANI po me vuen nje Pallto moderne.Shiqo ndoshta e gjene shijen time dhe me dergone ne pallat :wink: Ah harrova per pake edhe Murgeshes sime diq te tille te jete Dhurate per Diten e Babadimrit :wink: 6.12.2004 :wink:

ARMANI
04-12-04, 19:08
ok lazdran me leh te mendona se qka eshte per ty neser besoj se i gjeje edhe ti dergoj edhe murgeshes diqka :wink:

Mafiozi
04-12-04, 22:17
Shoku Armani, me duket se ki harruar komanden time, ruju se
e qeli butikin Dolce&Gabbana te bej konkurenc te madhe :lol: :lol: :wink:

Kercovari
05-12-04, 09:53
S`e di bre Armani a keni ne butikun tuaj dicka nga veshjet te grave te vjetra me shije te re,te mos jen as Rio tanga e as civra deri ne fyt,por dicka modeste dhe erotike?.

lazdrani
11-12-04, 17:27
ARMANI

Dy pale kepuca
Tri pale kemisha
Pese kravata :arrow: Adresen e dine ti :wink:

ARMANI
14-12-04, 23:25
Lazdran ti kam dergu ok tregom a jan te bukura :?:

Honesty^uk.
14-12-04, 23:26
OOOOOOOOO Arman
Ku eshte porosia ime shoki, te kam thene tash nje muaj se me duhet nje veshje per VITIN E RI dhe akoma sma solle :arrow:

ShEjToNkA
14-12-04, 23:28
ARMANIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiii

12 ditė keni afatė pėr tė ma siguru njė fustan pėr natėn e dytė tė vitit tė ri.
Dhe ti sigurisht e dinė se cfarė fustani kėrkojė unė krejtė xiiiiixxxxxx aa!?

ARMANI
30-12-04, 22:16
ARMANIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiii

12 ditė keni afatė pėr tė ma siguru njė fustan pėr natėn e dytė tė vitit tė ri.
Dhe ti sigurisht e dinė se cfarė fustani kėrkojė unė krejtė xiiiiixxxxxx aa!? porosin ta kam dergu te lutem paguje qekin neser pershendetje nga Butiku Armani

ShEjToNkA
30-12-04, 23:14
[/color][/b] porosin ta kam dergu te lutem paguje qekin neser pershendetje nga Butiku Armani[/quote]Edhe qekun tani posa e paguajta. Shumėn materiale keni nė gjirollogari!
Pėrshėndetje edhe juve dhe falmnderit ,mu nė kohė ma keni pėrciell!

ARMANI
01-01-05, 14:18
[/color][/b] porosin ta kam dergu te lutem paguje qekin neser pershendetje nga Butiku ArmaniEdhe qekun tani posa e paguajta. Shumėn materiale keni nė gjirollogari!
Pėrshėndetje edhe juve dhe falmnderit ,mu nė kohė ma keni pėrciell![/quote] :wink:

ARMANI
14-01-05, 00:13
Spo kam qaq pun kohen e fundit krejt paret na iken shkuan shpende

uliksi31
14-01-05, 00:39
Spo kam qaq pun kohen e fundit krejt paret na iken shkuan shpende

A keni tesha; big & tall man :lol:

turisti
21-01-05, 00:21
ARMANi i nderuar, a ka ADIDAS-ka nje par,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.

Kercovari
21-01-05, 08:37
ARMANi i nderuar, a ka ADIDAS-ka nje par,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.
Cfar do,patika apo ski.haaahaahahaahaaah!

turisti
21-01-05, 08:57
ARMANi i nderuar, a ka ADIDAS-ka nje par,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.
Cfar do,patika apo ski.haaahaahahaahaaah!

Patika shoki,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
21-01-05, 09:02
ARMANi i nderuar, a ka ADIDAS-ka nje par,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.
Cfar do,patika apo ski.haaahaahahaahaaah!

Patika shoki,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah. :wink:
Shoki per ty vetem Atomik patika se ato tjerat te lene ne mes te rruges.Haaaaaaaahaaaahaaaa!.

turisti
21-01-05, 09:05
ARMANi i nderuar, a ka ADIDAS-ka nje par,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.
Cfar do,patika apo ski.haaahaahahaahaaah!

Patika shoki,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah. :wink:
Shoki per ty vetem Atomik patika se ato tjerat te lene ne mes te rruges.Haaaaaaaahaaaahaaaa!.

Opinga,opinga ,por nuk e di a i posedon butiku ARMANI??

ARMANI
25-01-05, 17:48
ARMANi i nderuar, a ka ADIDAS-ka nje par,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahah.shoki patikat adidas qe knojn pas ti kam dergu ahahhahahahaha GRATISS

lazdrani
29-01-05, 12:07
Armani keto dite deshe te me vizitoshe,mos harro me sjelle ate pallton ne butike qe provova.Pagesen te beje privat :wink:

lazdrani
17-07-05, 19:34
ARMANI me duhen disa pantollona dhe T-shirt per pushim,hajde llokum me dergo sa me shpejete. :wink:

ARMANI
17-07-05, 19:37
ti kam dergu

neki76
27-07-06, 10:47
http://store.emporioarmaniwatches.com