PDA

View Full Version : Vera


Murgesha
31-05-04, 12:23
Vera pershendetje.
Urime kurora, E gezofsh, e Trashegofsh edhe me shume postime tjera te mrekullueshme.

Vera
31-05-04, 12:52
Murgesha flm shum per urimin qe me beni dhe mrekullin e keni siguruar ju em gjith te tjert sa per te qen edhe te tjert qe vijn te mrekullueshem.


,,,,,,,Vera

Barbaroza
31-05-04, 13:10
Vera,urime titulli Mbretereshe e IV.Te deshiroj edhe shume postime tjera te bukura!

Honesty^uk.
31-05-04, 13:24
Urime per 1000 shkrimet tuaja te bukura VERA
kalofsh caste te mrekullueshme ne pallatin mbreteror

Gentiana
31-05-04, 13:50
Vera Mir se vjen ne mbreterin tonė :wink: te uroj per 1000shkrimet tuaja, dhe te na i besh x tjera. te gjitha te mirat
Genta

Cool_Boy
31-05-04, 14:08
Vera urime per 1000 mesazha por nuk e di se sa mi kushtove mua ahhhah.

Cool_Boy :wink: :wink:

hana
31-05-04, 17:28
urime Vera urime................... :lol: :lol: :lol:

lazdrani
31-05-04, 19:43
Kompliment Vera ju keni arrite ne nje kohe te shkurte te beni 1000 postime.Urime Mbreteresha e IV :arrow: Mbreti lazdrani :wink:

Vera
31-05-04, 19:45
Barbaroza, Honesty, Gentiana, Cool_Boy, hana. lazdrani ju pershendes shum dhe jam shum e nderuar per ket urim nga ju te gjith.

Me rrespekt Vera :wink:

Naki
31-05-04, 20:13
URIME VERA PER POSTIMET TUAJA QE PER NJE KOHE TE SHKURTE DHURUAT FORUMIT NJE KAPITAL TE QMUESHEM-MBI 1000 mesazhe,tani lazdrani ka ne shtepine mbreterore nje vendase qe dote kujdeset per estetiken e shtepise mbreterore.
tung naki

florian
31-05-04, 21:02
PERSHENDETJE VERA PER 1000 POSTIMET E PER 1000 KENAQESITE QE NA KE DHURUAR PERSHENDETJE URIME E SUKSESE.

anna
01-06-04, 09:37
oho vera urime urime pasha mamin je rekord te lumte bravo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

aferdita
04-06-04, 07:15
URIME VERA URIME; TE UROJ EDHE 1000 POSTIME TJERA JE SHUM E LEZETSHME :wink:

Vera
04-06-04, 17:50
:lol: :lol: aferdita flm per pershendetje.

hahahah anna rekord :lol: :lol: :lol:

SheTa
04-06-04, 18:45
Qka eshte ka bohet more urime urime :): aha tash e kuptova ...
koka zgedh x presoni mbreshtresh qata e paska pas rrit menen kohen e funit keshtu qe ju preshndes te gjithve urime vera :P

Murgesha
04-06-04, 23:29
Vera u ktheva te pershendes dhe uroj edhe njeher.
Gjithashtu dua te te pyes se si po te duket vetja si mbreteresh. :wink:

Vera
05-06-04, 09:54
Vera u ktheva te pershendes dhe uroj edhe njeher.
Gjithashtu dua te te pyes se si po te duket vetja si mbreteresh. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e moj murgesh po te mos kish ardh edhe mbreti nuk do e kisha njdjer vehten mir, por tash heheh cool :lol: :lol:

Cool_Boy
29-06-04, 09:24
Pershdnetje speciale sot shkojn vetem per anatren tone te nderuar Veren..Qiki ndegjova qe e kishi ditlindjen Urime Urime te shumta keni nga une,ishalla beni nje plak 100 vjeq dhe ju thrasin Vera e Mitrovices.....Ju deshiroj qdo te mire ne jete,shendet,dashuri,lumturi,sukses ne qdo aspekt te jetes suaj,dhasht zoti qe enderrat qe i keni te pa realizuar behen realitet per ju ne te ardhmen......................

Kalofshi bukur,ju deshiroj nje dite te bukur dhe te sukseshme,ju deshiroj qaste te bukur kudo qe gjindeni ne keto momente..........

Cool_Boy :wink: :wink: :wink: :wink:

Gentiana
29-06-04, 10:22
Vera Urime Ditelindjen, i befsh 100vite tjera me t'mira, tu plotesofshin gjitha deshirat. te na mbetesh gjith e embel siq je! :wink:

Genta

Barbaroza
29-06-04, 15:16
Vera,me fat datelindja,ti besh edhe 100 te tjera pas kesaj!
http://sheknows.com/postcards/beautifulbirthday.jpg

Vera
29-06-04, 16:27
Pershdnetje speciale sot shkojn vetem per anatren tone te nderuar Veren..Qiki ndegjova qe e kishi ditlindjen Urime Urime te shumta keni nga une,ishalla beni nje plak 100 vjeq dhe ju thrasin Vera e Mitrovices.....Ju deshiroj qdo te mire ne jete,shendet,dashuri,lumturi,sukses ne qdo aspekt te jetes suaj,dhasht zoti qe enderrat qe i keni te pa realizuar behen realitet per ju ne te ardhmen......................

Kalofshi bukur,ju deshiroj nje dite te bukur dhe te sukseshme,ju deshiroj qaste te bukur kudo qe gjindeni ne keto momente..........

Cool_Boy :wink: :wink: :wink: :wink:


Cool_Boy flm shum per urimin qe me bet dhe te pershendes ku do qe je

Vera

Vera
29-06-04, 16:29
Vera Urime Ditelindjen, i befsh 100vite tjera me t'mira, tu plotesofshin gjitha deshirat. te na mbetesh gjith e embel siq je! :wink:

Genta

Genta flm edhe nga juve shum, dhe embelsin nuk e bera une vet por e gjeta ketu tek juve, keshtuqe shpresoj qe gjithnje te mbesim keshtu sic jemi te embel.

Vera

Vera
29-06-04, 16:29
Vera,me fat datelindja,ti besh edhe 100 te tjera pas kesaj!
http://sheknows.com/postcards/beautifulbirthday.jpg


Barbaroza flm shum e nderuar, me pelqen shum dhurata juaj.

lazdrani
29-06-04, 17:28
VERAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! !!!!!!!!


HAPPYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYY

BIRTHDAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYY

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OO


YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUU :wink:

aferdita
29-06-04, 17:55
vera urime ditelindjen dhe i befsh edhe 100 tjera

Cool_Boy me shpejt qenke :wink:

Naki
29-06-04, 19:11
Vera ,shume shendet dhe suksese ne te gjitha segmentet e jetes.
urime ditelindja-Naki

mickoja
29-06-04, 19:11
Vera dhe un po ta uroj ditčlindjen dhe tu realizofshin te gjithat deshirat qe ju i deshironi dhe shum fat ne shendet,mesim dhe dashuri u befsh 101 vjet![/url]

Vera
29-06-04, 20:27
lazdrani,aferdita,Naki,mickoja ju pershendes te gjithve dhe flm shum nga ju.

mr_beni
29-06-04, 20:56
Vera urime ditlindja dhe te uroj fat ne jet dhe plotesimin e te gjitha deshirave ne jet, dhe suksese ne mesime.

Te don beni shum [/img]

yllka
29-06-04, 21:06
Vera gezuar ditelindjen.U befshe plake e nje katundi :wink:

ShEjToNkA
19-09-04, 21:14
Njė pėrshndetje tė madhe pėr verėn.
Vera sis ku do qė je tė pėrshndes shumė shuuumė , edhe tė themė tė drejtėn mė ka marrė malli me tė pa.
Gjithė tė mirat!

turisti
19-09-04, 23:14
Vera,me lejo,me vanese,por ateherit nuk isha anetar,qe te te uroj titulli e Mbretereshes se IV,dhe te deshiroj shume ,shume suksese ne postimet e tjera dhe jete.
Mbetsh gjithmone e pershendetur nga une,naten e mire. :wink:

Tomori
19-09-04, 23:34
Vera urime per titullin :wink: nga un si sponzor i ke 15dit udhetim ne Egjipt!!! Vera kie me u knaq sidomos,dot jet perjetimi i mir ne lundrim ne lumin Nil,ke destinaconin prej Kajros ner ne Aleksandri pra pushi te kendshem,,,,ja dot harojsha ke bilet edhe per nje antar tjeter urdhnoni zgjidhni shoqeruesin te gjitha i keni gratis si hotelin udhetimin kalofshit mir,,, :wink:

Vera
21-09-04, 16:17
Njė pėrshndetje tė madhe pėr verėn.
Vera sis ku do qė je tė pėrshndes shumė shuuumė , edhe tė themė tė drejtėn mė ka marrė malli me tė pa.
Gjithė tė mirat!

ShEjToNkA te pershendes edhe une ty shum shum dhe edhe mua me ka mar malli shum me te pa dhe por shkrimet e tua te embla, por ja qe nuk po kam mundesi me hy edhe shpesh te ju vizitoj.

Mbetesh e pershendetur nga ana ime :wink:

Vera
21-09-04, 16:19
Vera,me lejo,me vanese,por ateherit nuk isha anetar,qe te te uroj titulli e Mbretereshes se IV,dhe te deshiroj shume ,shume suksese ne postimet e tjera dhe jete.
Mbetsh gjithmone e pershendetur nga une,naten e mire. :wink:

turisti "me mir von se kurr" ashtu kan then ateher dhe tash thon.

Te flm shum per urimin qe me ke ber, dhe gjithashtu edhe juve ju uroj suksese ne cdo hap te jetes.

Vera
21-09-04, 16:24
Vera urime per titullin :wink: nga un si sponzor i ke 15dit udhetim ne Egjipt!!! Vera kie me u knaq sidomos,dot jet perjetimi i mir ne lundrim ne lumin Nil,ke destinaconin prej Kajros ner ne Aleksandri pra pushi te kendshem,,,,ja dot harojsha ke bilet edhe per nje antar tjeter urdhnoni zgjidhni shoqeruesin te gjitha i keni gratis si hotelin udhetimin kalofshit mir,,, :wink:

ahahhaha more i paska skadu afati ksaj bilete ore Tomor hahahah

Flm shum Tomor per urimin tend dhe e gjitha deshirat se cka i ke shpreh ketu, nejse ishalla naj dit te jen realitet e ta vizitoj Egjiptin dhe te gjitha ato vende te bukura

vushtrria
21-09-04, 16:48
oj vera oj vendase te pershendes ku do qe je dhe shendet vazhdoni keshtu me postimet e tua te mrekullueshme ju dalloheni qe jeni vushtrriase ahahahahhme nderime vushtriu

Naki
23-04-05, 12:24
Vera e nderuar ju pershendes,duke ju deshiruar nje vikend te mire.

Naki

Arb
23-04-05, 16:49
Vera,

Urime DITELINDJEN!

U bafsh 120 vjeqare!

Gjithe te mirat!

Psikologu
23-04-05, 20:59
Vera e nderuar:


Urime ditlindjen , dhe njeherit ju uroj qdo tė mirė ne jeten tuaj.

Jetofsh e lumtur dhe e gezuar gjithmonė.

Tomori
25-04-05, 15:54
Vera Urime Urime Urime,,,,ditelindja,,,,ju Uroj fat e lumturi ne jete :wink:

Naki
25-04-05, 16:48
Pershendetje Vera,dy postimet e fundit jane dedikuar urimit te ditelindjes me duket se jane per vitin e kaluar.

Sot te pershendes,ku do qe te jesh nje dite te mire per ju.

Naki

altini22
27-04-05, 12:16
URIME URIME VERA

turisti
27-04-05, 23:23
Vera e nderuar,

Te pershendes shume duke ti uruar te gjitha te mirat ne jete dhe ēdo qe ti ndermer.

Me respekt,
TURISTI.

lazdrani
23-07-07, 11:28
Vera qdo te mire ne jeten tuaj te deshiron Lazdrani.Mos harro se duert e Dardanise te hapura jane per ju.