PDA

View Full Version : Me kend e kishit tradhtuar partnerin/en per hakmarje


QiKa MiHaNeS
31-05-04, 21:22
Ketu munedni te shkruani se me kend e kishit tradhtuar partnerin apo partneren tuaj nqs ai ose ajo e meriton dmth ju ka tradhtu me kend do ta kishit tradhtuar ju ??????? per mendim temin walla une perinati me Shokin e tij ma te mire hehehhe :lol:

lazdrani
31-05-04, 22:35
Jo nuk e kisha bere te njejten pune por isha larguar nga ajo.Kete e bene vetem njerzit qe nuk kane moral....Nese do te tradhetoja perpara do te perfundoja lidhjen......Nese :wink:

Murgesha
01-06-04, 09:13
Ketu munedni te shkruani se me kend e kishit tradhtuar partnerin apo partneren tuaj nqs ai ose ajo e meriton dmth ju ka tradhtu me kend do ta kishit tradhtuar ju ??????? per mendim temin walla une perinati me Shokin e tij ma te mire hehehhe :lol:

Qika e Mihanes ketu po gabon, hakmarrja ne dashuri eshte e rrezikshme. Une do te ndahesha pergjithnji prej tij ama kurr nuk do tradhetoja per inat te tijin.
Do te kerkoja dashuri tjeter e mbase edhe do te gjeja, por kurr, jo kurr nuk do te shkoja ne shtrat me shokun e tij me te ngushte.

qika_pr
01-06-04, 09:25
Ketu munedni te shkruani se me kend e kishit tradhtuar partnerin apo partneren tuaj nqs ai ose ajo e meriton dmth ju ka tradhtu me kend do ta kishit tradhtuar ju ??????? per mendim temin walla une perinati me Shokin e tij ma te mire hehehhe

Ne qoftese me kish tradhetuar u ai mua
Une nuk kisha be hakmarrje sepse nuk kisha ra ne nivelin e tij dhe nuk e kisha deshpru veten time me veprime qe nuk me kan hije dhe nuk i takonjne personalitetit time

Ndoshta pas nje kohe isha mundu me gjete nje njeri tjeter edhe isha mundu me dashte ama asgje nuk kisha be per inati tina
tek e fundit ai me ate veprim me kish tregu qe nuk ehste per mua

anna
01-06-04, 10:16
nuk do e kisha tradhtuar nuk ishte dashuri e vertet kemi cbejme :D

Cool_Boy
01-06-04, 13:15
QiKa MiHaNeS-Nese me tradhton athre nuk ka nevoj te hakmirresh ne ate,hakmarrja me mire eshte qe te ndahesh dhe aja do te lendohet per jet tani ky eshte mendimi im...

Cool_Boy

drenousha
01-06-04, 13:31
me kerkanin hiq

Gentiana
01-06-04, 13:54
Hakmarrja nuk esht gjith zgjidhje me e mira, dhe asesi ne nje rast te tillė,un nuk do te hakmirresha keshtu, kur ka menyra tjera (ndoshta edhe me te mira) se kjo. edhe un pajtohem me parashkruarsve te mi, me se miri me i dhen lejen(tiketen nje drejtimshe) te shkon tek ajo se me ka tradhtuar

Barbaroza
01-06-04, 14:39
Me mashkullin asnjehere s'mund te matesh.Kete e kam degjuar sa here dhe sigurisht se eshte e vertete.Po te ndodhe te te tradhetoje i dashuri,assesi mos tentoni te i'a ktheni ne te njejten menyre sepse humbes do te jemi ne,vajzat.
Me mire ndarje se tradhti!

QiKa MiHaNeS
01-06-04, 15:51
Hejj walla njerz qe sishi kon mir po perinati vbre perinati murgesha nuk dmth me shku ne shtrat me to ka edhe lloje te tjera te tradhtise munesh veq mu bo kishe ke tani lidhje me shokun e tij po keshtu edhe ai mund ta vertetoj se cfar shoki eshte ai ok ne rregull keshtu une kisha preferu pastaj e kisha qu ne RRs nqs me ka tradhtu normal dihet aty pse more qy po ma nin

VARDARI
02-06-04, 17:16
Ketu munedni te shkruani se me kend e kishit tradhtuar partnerin apo partneren tuaj nqs ai ose ajo e meriton dmth ju ka tradhtu me kend do ta kishit tradhtuar ju ??????? per mendim temin walla une perinati me Shokin e tij ma te mire hehehhe

Ne qoftese me kish tradhetuar u ai mua
Une nuk kisha be hakmarrje sepse nuk kisha ra ne nivelin e tij dhe nuk e kisha deshpru veten time me veprime qe nuk me kan hije dhe nuk i takonjne personalitetit time

Ndoshta pas nje kohe isha mundu me gjete nje njeri tjeter edhe isha mundu me dashte ama asgje nuk kisha be per inati tina
tek e fundit ai me ate veprim me kish tregu qe nuk ehste per mua

qika shkruajti
Ndoshta pas nje kohe isha mundu me gjete nje njeri

qika shum je realiste shum pergjigje e logjikshme

Te pershendet Vardari

markopollo
11-06-04, 19:33
PER MENDIMIN TIM TE HAKMERRESH ESHTE IDIOTIZMI MA I MADHE NE KETE JET::::::::::::::::::MAS PAKTI KUR EHSTE NE PYETJE HAKMARRJA PER DASHURI:::::::::::::::::::::::MINE MINDE::::: :arrow:

Engjellushja
14-06-04, 20:02
Me trathtu (tja kthej) nuk vjen n shprehje!! Pse t behem si aj TRATHTAR !!!
Jo kurr e perdynje!!! S pari sdot ta kem Dashnorin trathtar,,,per s dyti nese behet.........dot ja fal (vetem ateher nese kam Femi me at) por jo ma shum se njeher dhe per ket nese nuk kam femi me at....prap dot tja fal (nese ka nj arsye t maadheeeeeeeee) (mendoj nese ai ka shkuar me tjetren,q un kam qen fajtore apo i japa arsyen atehrer do ti kerkoj un s pari falje pastaj aj mua :-) dhe dot ja fal gabimin, por nese m vije m nj arsy t poshter! Atehere do tja kthej shpinden se me zgjat me at svjen n shprehje se m ben dhe mua Trathtare dhe m zhyt, per ket realiteti esht:
T gjith e Meritojn 2 shansa dhe jo ma shum!!!!!!

ju pershendes.......t dashurosh esht leht.......por ta mbajsh esht veshtir!!

betimi_15
14-06-04, 20:06
Me trathtu (tja kthej) nuk vjen n shprehje!! Pse t behem si aj TRATHTAR !!!
Jo kurr e perdynje!!! S pari sdot ta kem Dashnorin trathtar,,,per s dyti nese behet.........dot ja fal (vetem ateher nese kam Femi me at) por jo ma shum se njeher dhe per ket nese nuk kam femi me at....prap dot tja fal (nese ka nj arsye t maadheeeeeeeee) (mendoj nese ai ka shkuar me tjetren,q un kam qen fajtore apo i japa arsyen atehrer do ti kerkoj un s pari falje pastaj aj mua :-) dhe dot ja fal gabimin, por nese m vije m nj arsy t poshter! Atehere do tja kthej shpinden se me zgjat me at svjen n shprehje se m ben dhe mua Trathtare dhe m zhyt, per ket realiteti esht:
T gjith e Meritojn 2 shansa dhe jo ma shum!!!!!!

ju pershendes.......t dashurosh esht leht.......por ta mbajsh esht veshtir!!
E po ti ku e din se a osht aj tradhtar a soht a pe she qi sje ka e din qka po shkrun :lol: :lol:
NCBNCNCNCNCNCNCNC

Engjellushja
14-06-04, 20:52
Do ti hap syt o djal mir e mir do ta marr vesh !!!

Se me rrejt sot sesht leht.... Kur e do dikend gjdo levizje dhe gjdo gj cka i perket ati....do ta meerr vesh dhe hiq pa t tregue !!! Nganjeher esht keshtu::: Mos e pyet se t tregon vet... Dhe un besoj c ka njerz c nuk genjenj apo c trathtojn !!!!! C deshirojn t dashurojn dhe c jetojn sic i ka hije Kashuris dhe Jetes !!

M kupton tashi zoteri ??? P,S, Shum mir m vjen si ma mban gajlen.....:-) FLM shum t pershendet me Respekt Engjellushja

betimi_15
15-06-04, 09:41
Do ti hap syt o djal mir e mir do ta marr vesh !!!

Se me rrejt sot sesht leht.... Kur e do dikend gjdo levizje dhe gjdo gj cka i perket ati....do ta meerr vesh dhe hiq pa t tregue !!! Nganjeher esht keshtu::: Mos e pyet se t tregon vet... Dhe un besoj c ka njerz c nuk genjenj apo c trathtojn !!!!! C deshirojn t dashurojn dhe c jetojn sic i ka hije Kashuris dhe Jetes !!

M kupton tashi zoteri ??? P,S, Shum mir m vjen si ma mban gajlen.....:-) FLM shum t pershendet me Respekt Engjellushja
Pak si pergjigje te komplikune ke jap po nejse te pershendes edhe une shum edhe a po dalum per nga nje cafe a

Barbaroza
20-08-04, 12:18
Mendimi me i mire per kete teme mu duk"me mire te kerkosh dashuri tjeter se hakmarrje".Por nje rast e kam degjuar se njera e kishte tradhetuar burrin ne shenje hakmarrje me vellain e tij(kunatin).Vetevrasje per ate njeri nese e ka kuptuar!!!

ShEjToNkA
20-08-04, 23:25
Ta tradhėtoj tė dashruin pėr hakmarrje kjo nuk do vjen nė shprehje!Nuk do e vėja vetėn kurr nė njė menyrė aq tė palakmueshme. Po nė qofėt se do bishim ndesh me tradhėtin tė cilėn ka bėrė dhe do ishte patjetėr qė tė bėjmė njė zgjedhėje do tė ndahėsha nga ai ,por pėr ta tradhėtuar pėr inat kurr jo .Se c'do gjė qė bėhėt me inat ,nuk ėshtė e vlefėshme dhe nuk i'a vlenė tė bėhėt asgjė pėr inat e aq mė pak tradhėtia duke e pas parayshė se po u ulė pėrsonalitetin dhe moralin tėndė dhe asgjė tjetėr!

Gentiani
21-08-04, 18:20
Ketu munedni te shkruani se me kend e kishit tradhtuar partnerin apo partneren tuaj nqs ai ose ajo e meriton dmth ju ka tradhtu me kend do ta kishit tradhtuar ju ??????? per mendim temin walla une perinati me Shokin e tij ma te mire hehehhe :lol:

Ha,hahahaaaaaaaaaaaaaaaa oh! Ha,hahahaaaaaaaaaaaaaaaa oj QiKa MiHaNeS, po si nuk e paskam lexuar kėtė temė moj?!

Ani me shokun e tij!!!

http://www.mainzelahr.de/smile/medien/ban.gif

Barbaroza
21-08-04, 18:26
Hiq mos u qesh Gentiani se gjithqysh mund te provohemi ne jete,qy :wink:

Gentiani
21-08-04, 18:57
Hiq mos u qesh Gentiani se gjithqysh mund te provohemi ne jete,qy :wink:

Po pra, mundet njeriu gjithqysh tė provohet, por jo mu sikur mendimi i Qikes Mihanes! Po pse bash me shokun, kur ka mundėsi mė tė madhe zgjidhjes sė hakmarrjes, shembull mundet tė jetė shoku i shokut tė shokut! nuk donė tė thotė tė jetė patjetėr shoku! :wink: :lol:

http://www.mainzelahr.de/smile/medien/ban.gif http://www.mainzelahr.de/smile/medien/ban.gif :lol: :lol:

Barbaroza
21-08-04, 19:02
Po shoku i ngushte eshte me afer zemres,Gentiani :lol: :lol:

Gentiani
21-08-04, 19:27
Oh mė sė miri ėshtė t`ia bėsh nė stilin e asaj kėngės sė Edonės

Ani ēka qė ike shkove tjetrės rrugėn ia lėshove!
do, do ta du mė shumė se ty, se ti nuk ke mend e nuk ke sy!

Tik e Tak, e mos tė pafsha surratin mė prapė!
ha,hahahaaaaaaaa ndryshe nuk ka kuptim, duke e gjetur listėn e shokėve dhe shoqeve :lol: :lol:

Barbaroza
21-08-04, 19:31
Gentiani,valla une s'e kam degju kete kenge asnjehere,por texti i mire qenka :wink:

Gentiani
21-08-04, 19:35
http://muzika.albasoul.com/artist.php?id=28

10. Tik e tak! :lol: :wink:

Barbaroza
21-08-04, 19:40
Flm Gentiani,po tybe nuk guxoj te klikoj neper keto linqe se disi kam marre trauma nga Problematiku e nuk guxoj te hy fort ne to :o

jetoni72
21-08-04, 21:49
jo bre qika e mihanes ne dashuri nuk ka hakmarrje por nese ti mendon ashtu ti nuk je hakmarr por ju ke bashkangjit dhe ajo dot vazhdoj por un per veti dote isha ndar me te menji her nje tjeter kish shkru se e kisha tradhtu me shokun mate mir jo bre qik ti nuk po e dishe qka esht shoku se shoku nuk e tradhton shokun kurr aj qe esht shok se duhet ne jet edhe shokun me zgjedh shok tung

Barbaroza
22-08-04, 13:58
Jetoni72,me vjen keq qe po e them,por para nje vajze, thone(ndoshta edhe nuk eshte e vertete)edhe hoxha e ka heq shallin, e lere me shoku me i ngushte.Te lutem mos garanto per askend.Ndjenjat mashtrojne.Ndodhe qe nje vajze te jete shume provokatore ne shenje hakmarrjeje ndaj te dashurit te saj dhe edhe shoket me besnike gjunjezohen!!!

Tomori
22-08-04, 18:18
Jetoni72,me vjen keq qe po e them,por para nje vajze, thone(ndoshta edhe nuk eshte e vertete)edhe hoxha e ka heq shallin, e lere me shoku me i ngushte.Te lutem mos garanto per askend.Ndjenjat mashtrojne.Ndodhe qe nje vajze te jete shume provokatore ne shenje hakmarrjeje ndaj te dashurit te saj dhe edhe shoket me besnike gjunjezohen!!!

Barbaroz sa per ket vajzen provokatore qe thuani ju edhe shoket ma besnike te gjunjezohen!!!!!
Shum gabim e ke qfar esht puna????Moj Barbaroz ajo pune nuk vin parasish asniher <shoku ma besnik!!!> hej moj Barbaroz nese ajo esht bushter sdon te thote qe edhe shoku ma besnik te bjere ne nivelin e saj tamam si zagar. Un them per veti qe kam shok besnik pik se pari ksish pislliqesh nuk na bjer nder mend turp i madh shoqen e shokut tim te ngushte un e konsditeroje vent te motres bile edhe ma shum se motra!!!
Edhe anasjelltas shoqja ime e jetes shokun tim e konsditeron si vllain e vete.....
E tash qkaq jan kta muhabete palidhje ...ta zeme nese un ndodhem me nje situat apsurd bie ne provokim tek un dot aktivizoheshin ndjenat e uretjes ndaj asaj tamam ajo vajze e bukur dot mdukeshti si guc der qfar mendoni ju ku ndodheni qfar dot arija ne te kunderten dihet do ta humbsha unin tim qka me vine jeta ma tej kur kam be tradhti tamam i bie sikurse kam ra me motren tmer tmer tmer va them me plot pergjegjsi tash te lutem( me fal per shprehjen se si dot shprehem) perpara e kisha pre penisin qka me duhet nese jam dilingji-me shoqen e shokut..)ma mir te cofi te ngordhi si kafsh se po e bene ket veper tamam je bish.
Po e nderuara Barbaroz un va them se nuk ka shans teorike te ndodhe kjo pune qe kjo vajze te hakmiret me shokun ma besnik te ket SEX asniher ....nese ka ashtu shok-besnik ai nuk esht shok besnik por ai esht berllog Verejtje ktu e potencojme BESNIK pra behet fjale per shokun -besnik e jo thjesht shokun por shokun -besnik. Se ka shum dallim shoku-besnik me shok. Barbaroz te theme te drejten gjat ksaj shkrimit u bene nervoz si ka mundesi spaku te mendojme keshtu mprapsht.lidhje me at provokatoren .....
Barbaroz tash dal prej teme kaq kisha po ju8 pershendes dhe kalofshit mire ju uroj dite te mbare tung

Barbaroza
22-08-04, 18:29
Tomori,une s'te akuzova ty personalisht,por thashe se kurre nuk ka garancion per asnje njeri ne bote sepse brenda nje njeriu qe neve ne pamje na duket engjull,mund te jete nje njeri me karakterin me te ulte qe mund te ekzistoje!
Une me lart e thashe nje shembull kur gruaja iu ka hakmarre burrit me vellain e tij(te betohem se kjo eshte e vertete,bile kjo ka ndodhur ne nje vend te Maqedonise,rast shqiptar natyrisht),dhe e sheh pra,me vellain e burrit,edhe me afer se shoku!!!
Atehere ju mos i merrni gjerat afer zemres se juve nuk ju akuzova personalisht,ju mund ta mbroni vetem veten tuaj nese keni karakter te qendrushem per cka une nuk dyshoj derisa u kunderviheni ketyre lloj debateve!

Tomori
22-08-04, 18:55
Tomori,une s'te akuzova ty personalisht,por thashe se kurre nuk ka garancion per asnje njeri ne bote sepse brenda nje njeriu qe neve ne pamje na duket engjull,mund te jete nje njeri me karakterin me te ulte qe mund te ekzistoje!
Une me lart e thashe nje shembull kur gruaja iu ka hakmarre burrit me vellain e tij(te betohem se kjo eshte e vertete,bile kjo ka ndodhur ne nje vend te Maqedonise,rast shqiptar natyrisht),dhe e sheh pra,me vellain e burrit,edhe me afer se shoku!!!
Atehere ju mos i merrni gjerat afer zemres se juve nuk ju akuzova personalisht,ju mund ta mbroni vetem veten tuaj nese keni karakter te qendrushem per cka une nuk dyshoj derisa u kunderviheni ketyre lloj debateve!

E nderuara motra ime Barbaroz un e kuptova se nuk me keni akuzuar mua por keni dhene nje shembull ne pergjithsi.
Por edhe une nuk kam pas kurgje kunder me shkrimin e Barbarozes por jam kundervu permbajtjes te tekstit edhe me ta then te drejten ket pune sjam tue e kuptue kjo esht katastrof ....
Por masi qe e dikeni ket pune une jam i mendimit qe eshte e ruges te publikohet emri i kti zagari dhe asaj bushtre publikisht eshte mekati i madhe qe te heshten kjo pune ta zeme Po ta di un me emer e mbiemer e kisha publiku qe ta din e bota mbare se qfar berllogu asht ky pis....se po te heshtja me njefar menyre do ta ndjeja veten si pjesmares i kti krimi se ajo i bie dyqish se un e mbroje derisa e mqef ket berllog

Barbaroz qfar nuk dot ndigjojshe ne ket boten kalimtare me nder qofsh tung

Barbaroza
22-08-04, 19:04
I nderuari Tomori,e vertete se gjithcka ka ne kete bote,dhe mendja e njeriut shpejt mashtrohet pas gjerave te flliqura,pa menduar per pasojat e mevonshme.Mendoj se nuk na takon neve te merremi me punen e atyre flliqesirave,le ta bajne turpin vete ashtu siq e kane bere!
Te pershendes!

Tomori
22-08-04, 19:29
hehehehe qfar turpi te mbajne ....Un per veti jam i sigurt me nje gje keta lapera turpin e kan si vend te bukes mandej ja hudhin edhe nje gote raki dehen edhe ja gjdo gje esht normale ke kta njerez pa shpirt te shprazet

Barbaroz mir e ke nuk na takon neve se kot behemi nervoz per kta nuk ja vlen plotesisht jam dakort me ju le ta mbajne turpin vet i vraft buka

Te pershendes edhe un!

Gentiani
23-08-04, 19:07
Mendimi me i mire per kete teme mu duk"me mire te kerkosh dashuri tjeter se hakmarrje".Por nje rast e kam degjuar se njera e kishte tradhetuar burrin ne shenje hakmarrje me vellain e tij(kunatin).Vetevrasje per ate njeri nese e ka kuptuar!!!

E bėra quote, kėtė shkrimin e Barbarozės, sepse ka ngjashmėri me njė rast, tė cilin do ta pasoj nė vazhdim, e pėr tė cilin dėgjova mbrėmė kur isha mysafirė !!!

Vėrtetė Rast ēoroditės dhe mos me mundur me e peshuar me logjikė tė shėndoshė!

I martuar burri i botės, ka gruan dhe fėmijė, nė ndėrkohė si duket i dhėnė epsheve shtazarake ky qen njeri ta quaj, mbi dy vite kishte pasur lidhje edhe me motrėn e gruas sė vehtė!!! tip bushtre, ndryshe nuk ke si ta quash sojin e saj.

Dhe nė fund ngjarja ndodhė para tri-katėr ditėsh, Ømiqtė - vėllezėrit e kėtyre dy motrave e takojnė dhėndrrin e tyre me motrėn tjetėr (dashnoren) dhe tė shtanguar nga rasti, acarohet situata dhe pason konflikti mes miqėve dhe dhėndrit, rrahje dhe futjen nė pėrdorim edhe tė kaēavidave nė vende publike edhe atė shumė herė, edhe para syve tė policisė nė vendin ku jetojnė ata!!!

Mos me ta marrė mendja, kur dėgjon raste tė tilla dhe thua se ajo bushtra nuk ka mundur tė gjej dashnorė, pos burrin e motrės ose ai idiot burri, nuk mundi tė gjej se me kėnd do ta tradhėtonte gruan e tij, pos me motrėn e saj!!!

Lajm sa neveritės dhe aq banal, e sidomos kur jipet edhe pėrmes televizionit lokal dhe radios tėrė ditėn nė qytetin e dytė nė Zvicėrr, pėr nga madhėsia!!!

Ē`janė ēoroditur kėta njerėz fare dhe ē`ėshtė ky soj njeriu shqiptarė, sikur nuk i ngeli asnjė fije morali dhe edukate!!!

Vėrtetė raste, qė nuk ka mėnyrė me tė cilėn mund ta pėrthakojė logjika e shėndoshė njerėzore, e sidomos shqiptare.

Kaltrina
24-08-04, 10:06
Ka te tille qe tradhetojne ka qe nuk tradhetojne, po une per vete femrat i kisha keshillu keshtu, tradhetoni ju meshkujt te parat, keshtu qe nese merrni vesh se ata ju kane tradhetu 1:1 po ata mos te dine le te mendojne qe ja keni fale nga dashuria. Fer a?


tungi pershendetje

Tomori
24-08-04, 11:21
Ka te tille qe tradhetojne ka qe nuk tradhetojne, po une per vete femrat i kisha keshillu keshtu, tradhetoni ju meshkujt te parat, keshtu qe nese merrni vesh se ata ju kane tradhetu 1:1 po ata mos te dine le te mendojne qe ja keni fale nga dashuria. Fer a?


tungi pershendetje
Kaltrina daq trathtojsh e para urdhno trathto po te ndihmon tomori eja pra ........Kaltrina mbaruam e tash po te pyes qka arite qe tradhetove do ta kesh tan jeten njollen me vete e sa per tomorin dot jesh nje vajze e lehte...a me kupton Kaltrina.....e ke shum gabim nese ju keni trathtuar ju lutem mos i frymzoni edhe vajzat tjera qe te tradhetojne se nuk i dihet pikerisht me ket shkrimin tuaj ju stimuloni donje vajze adoshelente 15vjeqe lexon shkrimin dhe thote he mor mir e ka kaltrina se kjo pune qenka pune rezultati aj ta beje une 1:0 rezultatin ajo mendon ashtu se e ka moshen agjami Pse sepse kjo na qenka teoria Kaltrines me rezultate kush ma shum dot jape goola ...

qika tomori ju thote mos ndigjoni Kaltrinen permbahune secila gje ne kohen e vete edhe sex i vin koha ...per at pune te dashura qika mos merziteni se pa K** nuk dot jetni ka me ju gjete keni me e hanger se sbon prandaj permbahuni secila gje ne koh te vete por pa tradhti a per ty Kaltrina oferta ngel e hapur nese don trathtojsh urdhno te ndihmon tomorihehehe si thua ty a jam nje qik i poshter hahahaha..

Kaltrina

GuGi
24-08-04, 11:35
Nuk TRADHETOHET bre qysh po ja u ban goje me fol edhe gishtat me shkruajtur ashtu ehh Zoti ju marroft jeni dal fare krejt bre rezilaaaaa :P Zbon me trathtuuu okkkkkkk :wink:

Kaltrina
24-08-04, 11:52
Nuk TRADHETOHET bre qysh po ja u ban goje me fol edhe gishtat me shkruajtur ashtu ehh Zoti ju marroft jeni dal fare krejt bre rezilaaaaa :P Zbon me trathtuuu okkkkkkk :wink:


po de edhe une po them ashtu :P

Tomori
24-08-04, 13:36
][/quote]


po de edhe une po them ashtu :
Kaltrina oferta ngel e hapur nese don trathtojsh urdhno te ndihmon tomori hehehe si thua ty a jam nje qik i poshter hahahaha..

e shohim si dalim me rezultatin ka mundesi te ngel rezultati 3:0 per mua se jam sulmuesi mir mvaret si je si portjere...e din ty ma punen hehehe

jetoni72
24-08-04, 14:11
te pershendes barbarozadhe nuk pajtohem me ty se shoku i ngisht te tradhton nje du met than se shoku nuk behet shok per nje dit ose per nje muaj por per vite un i kam tre shok te ngusht qe te miren dhe te keqen e ndajm se bashku vetum njeri esht i pa martuar dhe qe 7 vite jemi se bashku dhe shkojm familjarisht jo esht shoqeri se sa per shok te kafes nuk te kam than sa per qe gruja e trdhon me vlla te burrit po ka edhe shum raste ka edhe me baben e djalit qe shkon por ata nuk jan shqiptar beso se nuk kan gjak shqiptari se un kam ndegju qe edhe baba ka shku me nusen e djalit por aj qe ben kso marrinash aj edhe vajzen e vet e qon ne shtrat por ishalla kurr nuk takohemi ne ksi njerzsh ju pershendes dhe kalofshi mir ju pershendet jetoni

Barbaroza
24-08-04, 14:41
te pershendes barbarozadhe nuk pajtohem me ty se shoku i ngisht te tradhton nje du met than se shoku nuk behet shok per nje dit ose per nje muaj por per vite un i kam tre shok te ngusht qe te miren dhe te keqen e ndajm se bashku vetum njeri esht i pa martuar dhe qe 7 vite jemi se bashku dhe shkojm familjarisht jo esht shoqeri se sa per shok te kafes nuk te kam than sa per qe gruja e trdhon me vlla te burrit po ka edhe shum raste ka edhe me baben e djalit qe shkon por ata nuk jan shqiptar beso se nuk kan gjak shqiptari se un kam ndegju qe edhe baba ka shku me nusen e djalit por aj qe ben kso marrinash aj edhe vajzen e vet e qon ne shtrat por ishalla kurr nuk takohemi ne ksi njerzsh ju pershendes dhe kalofshi mir ju pershendet jetoni

Jetoni72 se, pari ju pershendes dhe ju pergezoj per shoket besnike qe keni,por eshte me se miri qe per kete t'i falenderoheni gruas suaj(te moralshme,patjeter) :wink:

turisti
26-08-04, 00:01
Une-jo,por i kisha pague bileten per HONOLLULLU. :wink:

m_tetovari
27-08-04, 15:10
un hic nuk ju kisha hakmare po ja kisha liru rrugen ku te don ne te shkon, po te ishte prej atyne qe se zen vendi vend ...

m_tetovari
27-08-04, 15:12
KISHA NJE PYETJE KALTRINES:
A e ke tradhtu ti te dashurin tend ?nese do me ja ba 1:0 mundesh me mu paraqit :wink:

nitushe
09-09-04, 17:19
valla para se mem tradhtu ai mu une ju kisha nda ose ose me shokun e tina mat ngusht :twisted:

Loqki
14-09-04, 15:41
EUUUUUUUUUU nitushe he he he edhe ti qka koke more pse bash me shokin ma tė ngusht po me ba me kan qaj shoki i ngusht najfar BESHERETI qka kishit ba ?????, edhe ku kishe mujt me vrejt ti partnerin para se me tė tradhtue ai ty ???? tungi e pėrshėndetje jeni bash e KOHĖS edhe ja ke ftof qėti TURISTIT se edhe ai po shkrujke shum veq ti dah ma dah se ai

nitushe
14-09-04, 17:17
te pershendes Loqki po e kisha dite ne baze te sjelljeve se kur tradhton sillet ndryshe,e saper a osht i bukur ai shoku nashta i qellon more najo i mire sjane te kqi qy :wink:

Banderrass
15-09-04, 20:10
Un kur t me kish tradhtu e dashura .. kisha kqyr me ja nxan mamin .. edhe e kisha tradhtu me mamin e saj....

turisti
15-09-04, 22:20
Un kur t me kish tradhtu e dashura .. kisha kqyr me ja nxan mamin .. edhe e kisha tradhtu me mamin e saj....

Tung Banderrass. Ideja e mire me mamin,por a ke llogarit se te zen burri i mamit dhe babai dashures?
Ruju!-te pershendes. :wink:

Luana
15-09-04, 23:32
Nuk me ka shku mendja me nxjerr hakmarrje por pasi qe e keni ber ket tem , e kisha tradhtu me nji te forumit :lol: :lol: :lol:

Loloku
15-09-04, 23:38
Me nenen e saj, ne mos me shume bile e kisha sha si shane populli...

mickoja
15-09-04, 23:40
Nuk me ka shku mendja me nxjerr hakmarrje por pasi qe e keni ber ket tem , e kisha tradhtu me nji te forumit :lol: :lol: :lol:hahahahahaha..o dleq o dleq

Luana
15-09-04, 23:51
lolok jo me nenen e saj se nuk jam lezbo , po ndoshta me baben e saj :wink:
mickoj ahahhahhahhah :lol: :lol: :lol: :lol: mpuqqqqqq sweet heart :wink:

Loloku
16-09-04, 07:12
lolok jo me nenen e saj se nuk jam lezbo , po ndoshta me baben e saj :wink:
mickoj ahahhahhahhah :lol: :lol: :lol: :lol: mpuqqqqqq sweet heart :wink:

Thua jo me nenen e saj se nuk je lezbo ha ha ha aha ha haaaa po vet ajo qenka femer...

Valla as une nuk jam homo, por prej inati e kisha bere edhe te paberen, me falni ne shprehje, dashnorin ja kisha iq n't'thate bile ...

turisti
16-09-04, 09:08
Ha,ha,ha,ha,ha,HA,HA,HA,HA,ha,ha,ha,ha,h... :wink: :wink: :wink:

Luana
16-09-04, 16:37
ncxncncnncncnc :x lolok ishalla zoti ti run ment :roll: :roll:

turisti
27-09-04, 09:40
Hahahahahaha :wink:

DannyAus
27-09-04, 10:00
HAHAHAHAHA LOLOK,, HAHAHHAHAHA

**MU MEM TRADHETU E DASHURA?? ATE MINUT QE ME KISH TRADHETU E DASHURA E KISH TRADHETU VETEN,, ..
E KISHA MBAJT NE MEND SI NJE VAJZ E PA MORAL E PA BES DHE JETA VAZHDON... :arrow: :arrow: :wink:

dr1ta
28-09-04, 23:41
lolok jo me nenen e saj se nuk jam lezbo , po ndoshta me baben e saj :wink:
mickoj ahahhahhahhah :lol: :lol: :lol: :lol: mpuqqqqqq sweet heart :wink:

Thua jo me nenen e saj se nuk je lezbo ha ha ha aha ha haaaa po vet ajo qenka femer...

Valla as une nuk jam homo, por prej inati e kisha bere edhe te paberen, me falni ne shprehje, dashnorin ja kisha iq n't'thate bile ...


Qetsohue bre pak :) :)

dr1ta
28-09-04, 23:44
Ja kisha fal njeher ee taniiiiiiiiiiiiiiii krejt nga huna ja kisha nxjer... :lol: ish be pishman ce esht lind :lol: :lol:

DannyAus
30-09-04, 07:40
Ja kisha fal njeher ee taniiiiiiiiiiiiiiii krejt nga huna ja kisha nxjer... :lol: ish be pishman ce esht lind :lol: :lol:

hahahaha te pershendes dr1ta,, pergjegje shum me vend :wink:

dr1ta
30-09-04, 12:06
Ja kisha fal njeher ee taniiiiiiiiiiiiiiii krejt nga huna ja kisha nxjer... :lol: ish be pishman ce esht lind :lol: :lol:

hahahaha te pershendes dr1ta,, pergjegje shum me vend :wink:a po jo :) :)

DannyAus
30-09-04, 13:36
I mjeri aj mashkull qe te merr ty dhe i shkon mendja me te tradhetu,,,, jo qe ja nxjerr ti per hundesh po a tradhetohet vajza si ti bre.....
hehe te pershendes dr1ta :)

dr1ta
01-10-04, 01:57
I mjeri aj mashkull qe te merr ty dhe i shkon mendja me te tradhetu,,,, jo qe ja nxjerr ti per hundesh po a tradhetohet vajza si ti bre.....
hehe te pershendes dr1ta :)


Sjam shum e ashper vec ksi gjera te prekin thell ne zemer :?

hug

DannyAus
01-10-04, 05:34
I mjeri aj mashkull qe te merr ty dhe i shkon mendja me te tradhetu,,,, jo qe ja nxjerr ti per hundesh po a tradhetohet vajza si ti bre.....
hehe te pershendes dr1ta :)


Sjam shum e ashper vec ksi gjera te prekin thell ne zemer :?

hug

hehe te pershendes dr1ta,, mos me keqkupto,, nuk e kisha per ndonje qellim te keq,,,,,,pak hajgare a..... :)
mbetesh e respektuar nga une

Kesna
02-10-04, 00:28
paj, une per veti nuk muj me tradhetu kerkon se nuk kom qef me me tradhetu mu. ME ka ndodh 1 here jom kon ne lidhje me njonin ama e kemi pase ashtu casual edhe pas pak kohe me nje tjeter ama te 2 e kane dite po skane pase cka me bo! hehehehehhe

NEjse tani jom nda me te dy, ama keshtu per ja nise me njonin veq per inati te frajerit sem ka ndodhe se skom inati hiq. Nuk ju kisha preferu me ja nise me dikon veq per inati se tani e ndieni vetin si "shit" qe e keni lendu ata. ma mire rri ne shpi kaj pak qartu edhe mas 1 jave saksalem :) heheheh. se ashtu kur te shifsh kete tipin tjeter lyp naj kanalizim mu mshefe. NEse doni mu ndi ma mire sho te frizerka! une qashtu gjithe ja boj, sa here qe jom down shkoj e ndrroj frizuren, heheheh ose masazhe ne Thai edhe qe.

Tunge

dr1ta
02-10-04, 22:57
paj, une per veti nuk muj me tradhetu kerkon se nuk kom qef me me tradhetu mu. ME ka ndodh 1 here jom kon ne lidhje me njonin ama e kemi pase ashtu casual edhe pas pak kohe me nje tjeter ama te 2 e kane dite po skane pase cka me bo! hehehehehhe

NEjse tani jom nda me te dy, ama keshtu per ja nise me njonin veq per inati te frajerit sem ka ndodhe se skom inati hiq. Nuk ju kisha preferu me ja nise me dikon veq per inati se tani e ndieni vetin si "shit" qe e keni lendu ata. ma mire rri ne shpi kaj pak qartu edhe mas 1 jave saksalem :) heheheh. se ashtu kur te shifsh kete tipin tjeter lyp naj kanalizim mu mshefe. NEse doni mu ndi ma mire sho te frizerka! une qashtu gjithe ja boj, sa here qe jom down shkoj e ndrroj frizuren, heheheh ose masazhe ne Thai edhe qe.


Zgjedhje e mire me ndru frizuren :) :)

Tunge

napoleoni
02-10-04, 23:33
...e kisha tradhtu me dashurinė e saj...

DannyAus
03-10-04, 04:58
paj, une per veti nuk muj me tradhetu kerkon se nuk kom qef me me tradhetu mu. ME ka ndodh 1 here jom kon ne lidhje me njonin ama e kemi pase ashtu casual edhe pas pak kohe me nje tjeter ama te 2 e kane dite po skane pase cka me bo! hehehehehhe

NEjse tani jom nda me te dy, ama keshtu per ja nise me njonin veq per inati te frajerit sem ka ndodhe se skom inati hiq. Nuk ju kisha preferu me ja nise me dikon veq per inati se tani e ndieni vetin si "shit" qe e keni lendu ata. ma mire rri ne shpi kaj pak qartu edhe mas 1 jave saksalem :) heheheh. se ashtu kur te shifsh kete tipin tjeter lyp naj kanalizim mu mshefe. NEse doni mu ndi ma mire sho te frizerka! une qashtu gjithe ja boj, sa here qe jom down shkoj e ndrroj frizuren, heheheh ose masazhe ne Thai edhe qe.

Tunge

HO HO HO HO KESNA - BOLL KOM SHETIT KOSOVEN VETEM SHQIPTARE SI TI NUK PASKENA TAKU,, PO MA QON MALLIN SI AJO XHEVRIJA QE LUN NE KASETA ME LECIN,,,,, BEJN HAJGARE BASHK,,, VEQ PAK MA E HUPT SE AJO QENKE,,,
TE PERSHENDES :shock: :shock:

markopollo
05-10-04, 10:22
une kisha me tradhtuar femren vetem me MIHRIJE BRAHEN

Kesna
05-10-04, 10:46
paj, une per veti nuk muj me tradhetu kerkon se nuk kom qef me me tradhetu mu. ME ka ndodh 1 here jom kon ne lidhje me njonin ama e kemi pase ashtu casual edhe pas pak kohe me nje tjeter ama te 2 e kane dite po skane pase cka me bo! hehehehehhe

NEjse tani jom nda me te dy, ama keshtu per ja nise me njonin veq per inati te frajerit sem ka ndodhe se skom inati hiq. Nuk ju kisha preferu me ja nise me dikon veq per inati se tani e ndieni vetin si "shit" qe e keni lendu ata. ma mire rri ne shpi kaj pak qartu edhe mas 1 jave saksalem :) heheheh. se ashtu kur te shifsh kete tipin tjeter lyp naj kanalizim mu mshefe. NEse doni mu ndi ma mire sho te frizerka! une qashtu gjithe ja boj, sa here qe jom down shkoj e ndrroj frizuren, heheheh ose masazhe ne Thai edhe qe.

Tunge

HO HO HO HO KESNA - BOLL KOM SHETIT KOSOVEN VETEM SHQIPTARE SI TI NUK PASKENA TAKU,, PO MA QON MALLIN SI AJO XHEVRIJA QE LUN NE KASETA ME LECIN,,,,, BEJN HAJGARE BASHK,,, VEQ PAK MA E HUPT SE AJO QENKE,,,
TE PERSHENDES :shock: :shock:

Hahahhaahah, me te tregu drejt une qasi kaseta nuk kqyri, veq qysh ma merr mendja mu (edhe pse kom qellu kogja "e hupte") njeri ma te hupte se une e konsideroj ate qe i shikon qato kaseta edhe bon qasi krahasime. heheheeheh

Kush jeton ne Kosove nese don me pshtu me men duhet mu bo i hupte!

Krokodilli
05-10-04, 11:53
hehehehe te pershendes kesna,,,,, :roll: :roll: :roll: :roll:

Kesna
05-10-04, 21:42
hehehehe te pershendes kesna,,,,, :roll: :roll: :roll: :roll:

edhe une ty Kroki! :D

Krokodilli
06-10-04, 06:43
une nuk e kisha tradhu partnerin fare,, por nese ajo me kish tradhetu mu, athere nuk do tiu kisha hakmerr por mvaret nga situata ,, ka shanc me ju fal ndonje gabim i vogel,, por vetem njehere,, kurse ka edhe gabime qe nuk falen - ne kete rast isha nda me te pa u hakmerr....
tung :wink:

Kesna
06-10-04, 20:24
Kroki,

Ki fole me mend qitash... :wink:

turisti
07-10-04, 09:28
Nese partneri tradhtohet per hakmarje, :arrow: ateherit ajo nuk eshte zgjedhje,sepse njeriu ne shumicen e rasteve tradhton SE DON ME TRADHTUE,a rastet kur tradhton GABIMISHT- jane te shvaqura ne numrin me te ulet.
Ju pershendes. :P :wink:

Krokodilli
07-10-04, 17:09
Kroki,

Ki fole me mend qitash... :wink:

HEHE KESNA FLM,,, POR UNE GJITHMON FLAS ME MEND,,,, QY EDHE TI HALA SPO ME NJEH A??
KU KA BRE KROKODILL QE E PERDOR TRUNIN :wink:

turisti
08-10-04, 00:42
Kroki,

Ki fole me mend qitash... :wink:

HEHE KESNA FLM,,, POR UNE GJITHMON FLAS ME MEND,,,, QY EDHE TI HALA SPO ME NJEH A??
KU KA BRE KROKODILL QE E PERDOR TRUNIN :wink:

Leje trunin,por + me BMW,hahahahahahahahaha. :wink:
Te pershendes. :wink:

Kercovari
08-10-04, 08:35
Nese partneri tradhtohet per hakmarje, :arrow: ateherit ajo nuk eshte zgjedhje,sepse njeriu ne shumicen e rasteve tradhton SE DON ME TRADHTUE,a rastet kur tradhton GABIMISHT- jane te shvaqura ne numrin me te ulet.
Ju pershendes. :P :wink:
Nje prirje per hakmarje,nuk munde te quhet edhe tradhti Turisti i nderuar.
Por, ne meshkujt disi e kemi te veshtir te pranojme se ne vete jemi ato te cilet hapim shtigje per te kenaqur epshet tona,pak a shume edhe ti e pranon nje prirje te tille,e me pastaj del se:Tradhtojme per te u kenaqur.

turisti
08-10-04, 09:01
Nese partneri tradhtohet per hakmarje, :arrow: ateherit ajo nuk eshte zgjedhje,sepse njeriu ne shumicen e rasteve tradhton SE DON ME TRADHTUE,a rastet kur tradhton GABIMISHT- jane te shvaqura ne numrin me te ulet.
Ju pershendes. :P :wink:
Nje prirje per hakmarje,nuk munde te quhet edhe tradhti Turisti i nderuar.
Por, ne meshkujt disi e kemi te veshtir te pranojme se ne vete jemi ato te cilet hapim shtigje per te kenaqur epshet tona,pak a shume edhe ti e pranon nje prirje te tille,e me pastaj del se:Tradhtojme per te u kenaqur.
Kercovari i nderuar,
Une nuk - e pranoj -,por e KOMENTOJ e nuk e DEMANTOJ se mashkujt vrapojne pas epsheve te veta,mirepo vetem thash se :- mashkujt trathtojne SE DOJNE ME TRATHTUE -,a tjeter send eshte TRATHTIA PER HAKMARJE.

lazdranja
08-10-04, 09:23
PYETJE SHUM INTERESASNTE,UN PERSONALISHT GJENE QE ME SE SHUMTI URREJ NE KETE BOT EHSTE TRADHTIA PORE NE KTE RAST NUK KISHA TRADHTUARE PER HAKMARRJE VETEM SE DO T'ISHA LARGUARE SHUM LARG NGA AI.DHE KESHTU NDOSHTA VET ISHTE PENDU PORE EDHE NESE DO TE INSISTONTE QE UN PERSERI TE KTHEHESHA TEK AI DO TA KISHTE GABIM SEPSE DO TE GJES NJE NJERI I CILI GJITHASHTU DO TE ME KISHTE BERE EDHE ME TE LUMTURE DHE I CILI NUK ME KISHTE TRADHTUARE .
KESHTU QE ME TE VERTET ESHTE NJE TEM SHUM E QELLUARE TANI KA SHUM RASTE TE TILLA SHUM TE RI NUK I KONTROLLOJN NDJENJAT KJO NUK VLEN VETEM PER MESHKUJ KA EDHE FEMRA TE CILAT JAN TE TILLA DHE BESOJ QE KY GJEST TE MOS BEHET EDHE SHUM I MADH PO NEJSE JU PERSHENDES SHUM
TUNG TUNG

anna
09-10-04, 15:39
une kisha me tradhtuar femren vetem me MIHRIJE BRAHEN


o ahhahahahahahahhahahahahaha

Loloku
09-10-04, 17:33
Unė e kisha tradhtu Mihrije Brahen per, per... :arrow:

Krokodilli
10-10-04, 07:24
markopollo pse bre bash me Mihrije Brahen,,, e kom une gjyshen me te bukur se Mihrije Braha po te njoftoj me gjyshen ma mire se Mihrijen... :wink: gjithashtu gjyshja ime ka LEK ma shume se Mihrija :)

Kesna
10-10-04, 12:45
une kisha me tradhtuar femren vetem me MIHRIJE BRAHEN


o ahhahahahahahahhahahahahaha

Jo ski faj, edhe te kqijat duhet mi provu ka1here hehehehehheh ;)

anna
10-10-04, 15:54
hahhahahaha valla Mihrija e fort a ?? po me vjen mire per te qe dikush po e pelqejka hallall a ??? ahahhahahahah :lol: :lol: krejt njerzit e meritojne nje shanc ne jete hahahahahha :lol: :lol:

Gjumashja
15-10-04, 16:12
Valla nuk isha hy nje thes me to me tradhtu, nese ai me kish tradhtu mu 1 her ja kisha fal e ma shume ncuk

Spo_Ma_Nin
16-10-04, 05:37
Tungi

Hakmarrje nė dashuri????????
Jo e nderuar, mendimi yt nuk mė pėlqen, atėher mė e rrugės ėshtė ndarja.
Secili duhet kuptuar se disa gjėra ndodhin spontanisht.

Pėrshėndetje

Kesna
16-10-04, 23:14
jaaaaa, e kom pa prom nje film me Jet Lee, definitivisht nese e kisha tradhetu frajerin (cka nuk ndodh) e kisha tradhetu me to. Nejse i kallxova frajerit tem prom edhe tha se ma kish bo hallall. KEshtu qe veq mos ja prefsha rrugen Jet Lees se kuku! :twisted:

Gentiana
17-10-04, 13:32
jaaaaa, e kom pa prom nje film me Jet Lee, definitivisht nese e kisha tradhetu frajerin (cka nuk ndodh) e kisha tradhetu me to. Nejse i kallxova frajerit tem prom edhe tha se ma kish bo hallall. KEshtu qe veq mos ja prefsha rrugen Jet Lees se kuku! :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

tony_pejon
17-10-04, 14:12
Ketu munedni te shkruani se me kend e kishit tradhtuar partnerin apo partneren tuaj nqs ai ose ajo e meriton dmth ju ka tradhtu me kend do ta kishit tradhtuar ju ??????? per mendim temin walla une perinati me Shokin e tij ma te mire hehehhe :lol: tung tonve pershendetje
qika mihanes adin qka une jom shoki i frajerit tond mere info. e mija edhe tradhto frajeri tond pash zoti ej nese vlen diqka, se aji teka tradhtu edi une :wink:

tony_pejon
17-10-04, 14:17
jaaaaa, e kom pa prom nje film me Jet Lee, definitivisht nese e kisha tradhetu frajerin (cka nuk ndodh) e kisha tradhetu me to. Nejse i kallxova frajerit tem prom edhe tha se ma kish bo hallall. KEshtu qe veq mos ja prefsha rrugen Jet Lees se kuku! :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: une e kisha tradhtu femnen me gantianen nese ajo mekish tradhtu mu ahahahaha tung ty gentiana :oops:

tony_pejon
17-10-04, 14:19
jaaaaa, e kom pa prom nje film me Jet Lee, definitivisht nese e kisha tradhetu frajerin (cka nuk ndodh) e kisha tradhetu me to. Nejse i kallxova frajerit tem prom edhe tha se ma kish bo hallall. KEshtu qe veq mos ja prefsha rrugen Jet Lees se kuku! :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: une e kisha tradhtu femnen me gantianen nese ajo mekish tradhtu mu ahahahaha tung ty gentiana :oops: harovva met tregu se i perngjaj jet li gentiana ahahah

Gentiana
17-10-04, 14:35
jaaaaa, e kom pa prom nje film me Jet Lee, definitivisht nese e kisha tradhetu frajerin (cka nuk ndodh) e kisha tradhetu me to. Nejse i kallxova frajerit tem prom edhe tha se ma kish bo hallall. KEshtu qe veq mos ja prefsha rrugen Jet Lees se kuku! :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: une e kisha tradhtu femnen me gantianen nese ajo mekish tradhtu mu ahahahaha tung ty gentiana :oops: harovva met tregu se i perngjaj jet li gentiana ahahah

E qka esht ka me hin mua ne gjep, kujt i pergjnan ti?? :roll:

Murgesha
17-10-04, 15:39
E qka esht ka me hin mua ne gjep, kujt i pergjnan ti?? :roll:


Duhet me tė interesu Genta, se djalit i duhet tė krahasohet me dikend.

TIM
17-10-04, 19:33
TUNGI

Besoj se denimi me i madhe nuk eshte te hakmarresh dhe te kalosh nje nate me nje tjeter .

Per mendim timin nuk eshte e thanun perse ajo behet tradhtare te behena edhe une apo te veproj ne ate menyre , une do te ju kisha hakmarrun me nje muaj ndalim fjetje se bashku , besoj se dote kuptonte shume shpejt se qka ka bere .

Barbaroza
17-10-04, 19:38
TUNGI

Besoj se denimi me i madhe nuk eshte te hakmarresh dhe te kalosh nje nate me nje tjeter .

Per mendim timin nuk eshte e thanun perse ajo behet tradhtare te behena edhe une apo te veproj ne ate menyre , une do te ju kisha hakmarrun me nje muaj ndalim fjetje se bashku , besoj se dote kuptonte shume shpejt se qka ka bere .


Sikur Saidi Zhades apo asaj tjetres,hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Urata
18-10-04, 17:43
Per me plase krejt hahaha hahaha hahaha o me tranu krejt i kisha thane se do ti paraqitem Hashim gjakatarit! hahaha hahaha hahaha..................

Urata
18-10-04, 17:44
Me falni, desha te them GJARPERI!

TIM
19-10-04, 18:32
Me fal z.Barbaroza po ate serial nuk e percjelli kurre , ne prejashtim kure gjindem ne vendlindje per hater te familjes po ajo eshte nje kohe shume e shkurtet dhe nuk me pengon , ajo eshte vetem nje pelhure e syve !!!

lazdranja
09-11-04, 19:00
tung ej veq dashta me e bo mesazhin e 100 pa keqkuptime hehehehhehehheheheh pershendetje dhe jeni shum te mrekullushem
bayyyyyyyyyyyyyy

bmw-djali
12-11-04, 19:09
e kisha tradhetuar per KALTRINEN

Kercovari
12-11-04, 19:56
Edhe mua me ka ndodh shpeshher te tradhtoje gruan time!
Para depilimit ishte gruaja ime,pas depilimit grua tjeter, bashkeshortja.
Funkcionon shkelqyeshem,provoni!

oti
13-11-04, 20:28
I lexova me kujdes disa nga opinionet tuaja per TRADHETIN por ne asnjerin nga ato opinione nuk e verejta se ai-ajo qe tradheton a mos rastesisht e ka nji arsy???
andaj mos u ngutuni me dhan te tilla pergjegje,pra jo me emocione,e edhe diqka ne qofte se ai-ajo e ban nji gja te tille ju mos u leshohuni ne aventura te tilla se HAKMARRJA eshte nji dukuri shume e shumtuar dhe se nuk te qon askund veq sa lendohesh edhe me shume vete.
Pra une se pari e kisha kerku shkaktarin e pastaj me forma te drejta dhe efikase e kisha luftu ate.
Ka efekte edhe kjo qe them une.

b.m
20-11-04, 04:58
aiiii, pėr mua ėshtė gjėja mė e keqe qė mund ti ket ndodhė njė njeriu nė kėtė jetė. nuk di si kisha vepruar ,jan momente qė njeriu nuk mund ti kontrollon nė momentin e parė .

emine
06-05-11, 22:46
e kisha vete cillin njeri e urren ,edhe qata e kisha qaf :wink:

emine
06-05-11, 22:48
Edhe mua me ka ndodh shpeshher te tradhtoje gruan time!
Para depilimit ishte gruaja ime,pas depilimit grua tjeter, bashkeshortja.
Funkcionon shkelqyeshem,provoni!
ka lloj lloje depilimi ne nukje hhahahhah,me shume gra e paske tradhut bre

tipi engjellor
06-05-11, 22:48
me moter te saj me pas pasur mundesi qe me nuk i kishte ra ndermen me tradhetu.....

DEA
06-05-11, 23:19
Kisha porcion te mjaftueshem, kurr nuk lakmova ne pjesen e huaj!

Oqeani
06-05-11, 23:25
Po qe se thradhetohet partneri per hakemarrje, kjo do te thot: Dhashte fati qe ai / ajo me tradhetoi, tani une do "lozi" ne ..... !

YanYan
07-05-11, 00:55
Eww kurre ne jete se kisha ba nje gja te tille sado ta kisha dashte ate njeri e sado te isha lendu. Hakmarrja nuk eshte per mu. E vetmja gje qe i kisha kthy mrapsht eshte injorimi e indiferenca.

Hajra
07-05-11, 06:49
....nje gje te tille nuk do ta beja kurre, nese do te isha me dikend tjeter kete nuk do ta beja per hakmarrje,

Elina
09-05-11, 21:44
Ketu munedni te shkruani se me kend e kishit tradhtuar partnerin apo partneren tuaj nqs ai ose ajo e meriton dmth ju ka tradhtu me kend do ta kishit tradhtuar ju ??????? per mendim temin walla une perinati me Shokin e tij ma te mire hehehhe :lol:

Oj qika e Mihanes sa shum i ke ga nanes,je shume e lazdrume po m'rrin vec me...........:biggrin:

Ev qike qe ma kujtove qet kange :tongue:

jadore
09-05-11, 22:01
Oj qika e Mihanes sa shum i ke ga nanes,je shume e lazdrume po m'rrin vec me...........:biggrin:

Ev qike qe ma kujtove qet kange :tongue:


kuku cka me tute , thash cka po du me ndi a cka me lexu-a , a kush te ka nervozu-a..hahahah,
mire mire , motrushe ..ti veq merru me kojke..

LOJETARI
09-05-11, 22:07
kuku cka me tute , thash cka po du me ndi a cka me lexu-a , a kush te ka nervozu-a..hahahah,
mire mire , motrushe ..ti veq merru me kojke..

mos dilni prej teme ju dyja , po kalxoni nese keni ēka me kallxue ...............

jadore
09-05-11, 22:13
mos dilni prej teme ju dyja , po kalxoni nese keni ēka me kallxue ...............


zoteri supermoderator,
a guxojme me zhvillu konverzacion ne antaret e thjeshte mes veti ...hahaha,
p.s.
tradhetu per tradhetu , valla kisha tradhetu edhe keq bile..veq ishalla nuk me bojne nervoz se...
eline , ti motrushe jo ..je per shembull..hahha

rastesishT
09-05-11, 22:14
Hahaha qar mendimesh kan shqiptaret po pse ti hakmerem e t'jem prap me te no no no no nese do me tradhetonte nuk do kishte hakmarrje por Dajvorc. ( Divorc ) Ndarje. E jo hakmarrje, hakmarrja e vetme do te ishte kur ajo do te me shihte krah per krah me nje person tjeter ne menyre ligjitime dhe duke i kaluar perball sikur ajo nuk ka egzistuar kurr. :)

jadore
09-05-11, 22:16
Hahaha qar mendimesh kan shqiptaret po pse ti hakmerem e t'jem prap me te no no no no nese do me tradhetonte nuk do kishte hakmarrje por Dajvorc. ( Divorc ) Ndarje. E jo hakmarrje, hakmarrja e vetme do te ishte kur ajo do te me shihte krah per krah me nje person tjeter ne menyre ligjitime dhe duke i kaluar perball sikur ajo nuk ka egzistuar kurr. :)

demek , tradheti ne forme valide, apo..!

LOJETARI
09-05-11, 22:19
zoteri supermoderator,
a guxojme me zhvillu konverzacion ne antaret e thjeshte mes veti ...hahaha,
p.s.
tradhetu per tradhetu , valla kisha tradhetu edhe keq bile..veq ishalla nuk me bojne nervoz se...
eline , ti motrushe jo ..je per shembull..hahha

jo po , po diqysh si po jau lexoj nickat juve une turr me ēkqyr ,ēka po shkretoni ,....falsche alarm ....

Elina
09-05-11, 22:22
zoteri supermoderator,
a guxojme me zhvillu konverzacion ne antaret e thjeshte mes veti ...hahaha,
p.s.
tradhetu per tradhetu , valla kisha tradhetu edhe keq bile..veq ishalla nuk me bojne nervoz se...
eline , ti motrushe jo ..je per shembull..hahhaKadal kadal...ku po e din qe une JO :biggrin:....kurreshtja ckas t'shtin me bo :tongue:Lojtar,kurgjo jasht teme nuk kem shkru jo ...:D

jadore
09-05-11, 22:23
jo po , po diqysh si po jau lexoj nickat juve une turr me ēkqyr ,ēka po shkretoni ,....falsche alarm ....

hahahaha, ha..valla jo hiq falsch alarm , me ka hy mendja .. po diqysh po e pres dakikin , hahahha,spo di qysh me gjet shkas , hajt thash mos po mesoj qitu gjo ..po ncuk , spaska shembuj cka pashe...

jadore
09-05-11, 22:25
Kadal kadal...ku po e din qe une JO :biggrin:....kurreshtja ckas t'shtin me bo :tongue:Lojtar,kurgjo jasht teme nuk kem shkru jo ...:D
edhe ty-a..!
jo bo gjithecka po kalon ne monotoni motrushe ..kohe bajate -a..

LOJETARI
09-05-11, 22:28
Kadal kadal...ku po e din qe une JO :biggrin:....kurreshtja ckas t'shtin me bo :tongue:Lojtar,kurgjo jasht teme nuk kem shkru jo ...:D


kėtu duhet me emėr e me mbiemer me kallxu , ......nuk e kena qelė badihava kėtė temė .....

panta_rhei
09-05-11, 22:34
Me vetveten :tongue: :biggrin:

P.S.

A thash najsen o kushė? S'di sen shka thash. :tongue:

jadore
09-05-11, 22:36
Me vetveten :tongue: :biggrin:

P.S.

A thash najsen o kushė? S'di se shka thash. :tongue:


a edhe ti tuj tradhetu-a..!
cka eshte ka ndodhe more, ...u prish dynjaja ...

LOJETARI
09-05-11, 22:38
Me vetveten :tongue: :biggrin:

P.S.

A thash najsen o kushė? S'di sen shka thash. :tongue:

po qysh nuk the , kjo eshte tradhtia ma e madhe qe munesh me e ba ......zoti tė pastė nė dorė !

jadore
09-05-11, 22:39
po qysh nuk the , kjo eshte tradhtia ma e madhe qe munesh me e ba ......zoti tė pastė nė dorė !

...edhe una i thash.

panta_rhei
09-05-11, 22:40
a edhe ti tuj tradhetu-a..!
cka eshte ka ndodhe more, ...u prish dynjaja ...

kam pas kujtu qe duhanin e kam qaq partner sa kurr s'kam me tradhtu... vec cka s'po bajke vaki.

edhe kur pe baj men me kan e kam tradhtu se... ncncnc

jadore
09-05-11, 22:42
kam pas kujtu qe duhanin e kam qaq partner sa kurr s'kam me tradhtetu... vec cka s'po bajke vaki.

edhe kur pe baj men me kan e kam tradhtu se... ncncnc


...mi kpute pajt.., edhe nima me ka pas hy mendja me tradhetu.

panta_rhei
09-05-11, 22:46
...mi kpute pajt.., edhe nima me ka pas hy mendja me tradhetu.

kater opcione i ki n'mujsh m'ja qellu me kend e kam tradhetu!?

p.s.

qe po t'i jap njo dy "typa" (tipps)

jo me: orbita, as me bonbona

LOJETARI
09-05-11, 22:49
kater opcione i ki n'mujsh m'ja qellu me kend e kam tradhetu!?

p.s.

qe po t'i jap njo dy "typa" (tipps)

jo me: orbita, as me bonbona

Qitash ja ke rritė akciat temės .

jadore
09-05-11, 22:50
kater opcione i ki n'mujsh m'ja qellu me kend e kam tradhetu!?

p.s.

qe po t'i jap njo dy "typa" (tipps)

jo me: orbita, as me bonbona

molla , hahahahhaha
tomel....hahahhahhhahaha

Elina
09-05-11, 22:51
edhe ty-a..!
jo bo gjithecka po kalon ne monotoni motrushe ..kohe bajate -a..


Motrushe....eh,qitash ai i mocmi kish thane...mu kan prehe brinat dicka :biggrin:

jadore
09-05-11, 22:53
Qitash ja ke rritė akciat temės .


hahahaha, tuj mendu ky qe po na kthen mendjen , hahaha..
p..s po shettt , mos bone zo te msoj ne qit harxh qysh tradhtohet ragicja .

panta_rhei
09-05-11, 22:54
molla , hahahahhaha
tomel....hahahhahhhahaha

hahahahhahahahaa

qitu t'prita,
ku je ti tradhtare qe s'po kallzon?!

qita me tomel vec e paske provu se perndryshe s'ka shans me t'shku mendja me t'paren hahahahahahaaa

p.s.

shume afer je a

jadore
09-05-11, 22:55
Motrushe....eh,qitash ai i mocmi kish thane...mu kan prehe brinat dicka :biggrin:


kuku motrushe bre , me ke ngushtu edhe ti si panta , angllatisma shqip bre se kuqysh si kam punet me te moqmit ..
p.s. kallxom ne vesh cka i bjen kjo ..mire a keq ..!

jadore
09-05-11, 22:58
hahahahhahahahaa

qitu t'prita,
ku je ti tradhtare qe s'po kallzon?!

qita me tomel vec e paske provu se perndryshe s'ka shans me t'shku mendja me t'paren hahahahahahaaa

p.s.

shume afer je a

..po a te thash more qe jam tuj i hulumtu format e tradhetise , ky me thote tradhetare , per ato bile bile jam ne kete teme edhe ,
p.s.
ja ma shume ide nuk kam , me mungon kreativiteti ,sensi per tradheti ..hahaha

panta_rhei
09-05-11, 23:07
..po a te thash more qe jam tuj i hulumtu format e tradhetise , ky me thote tradhetare , per ato bile bile jam ne kete teme edhe ,
p.s.
ja ma shume ide nuk kam , me mungon kreativiteti ,sensi per tradheti ..hahaha

kukakollė me ēips masdite,

ajran paradite

:biggrin:

jadore
09-05-11, 23:10
kukakollė me ēips masdite,

ajran paradite

:biggrin:

ncuk , kurr mendja s'm kish shku .. une kam mendu qe kur tradhton , tradhton per dicka ma te mire , si qukullate a gurabija ..
itht per itht , po rri me qato e kam ..

panta_rhei
09-05-11, 23:29
Kot me pyet, (tash seriozisht, demek),

me tradhetu partnerin/en per hakmarrje, a numrohet si me ba kurvni?! Apo qenka kjo ndonje forme e re ne raportet ne mes partnereve?

rastesishT
09-05-11, 23:34
demek , tradheti ne forme valide, apo..!


Pse t'jem me dike qe me ka tradhetuar. :) :tongue: Nuk jam prej atyre qe tradhetojn dhe nuk lejoj te me tradhetojn, nrast qe me tradhetojn nuk ua fal as nuk hakmerrem, Divorci ( ndarja ) eshte per te tillet.

jadore
09-05-11, 23:36
Kot me pyet, (tash seriozisht, demek),

me tradhetu partnerin/en per hakmarrje, a numrohet si me ba kurvni?! Apo qenka kjo ndonje forme e re ne raportet ne mes partnereve?


aaaaa. ketu kerkoj ndihmen e aleateve .. demek pjesmarresve tjere e tjera qe ne kete lami jane eksperte e eksperta , ..une henes jam tuj dashte me mesu ...
paj , mos me te lone me prit ne pergjigje , ka ka diqka nje definicion me modern , po qe nuk po me kujtohet .. diqysh si lidhje pa kushtezime a qishtu diqka, ose te hapur , po sa e di una shqiptaret nuk i njohin keto definicione , ..

jadore
09-05-11, 23:38
Pse t'jem me dike qe me ka tradhetuar. :) :tongue: Nuk jam prej atyre qe tradhetojn dhe nuk lejoj te me tradhetojn, nrast qe me tradhetojn nuk ua fal as nuk hakmerrem, Divorci ( ndarja ) eshte per te tillet.

respekt !

Kalimero
10-05-11, 15:56
....nje gje te tille nuk do ta beja kurre, nese do te isha me dikend tjeter kete nuk do ta beja per hakmarrje,

pur hakmarrje jo viq pur qef dijuz a?:biggrin:

tibe kjo nuk ngjehet kur e bon pur qef :biggrin::cool:

Hajra
10-05-11, 17:23
pur hakmarrje jo viq pur qef dijuz a?:biggrin:

tibe kjo nuk ngjehet kur e bon pur qef :biggrin::cool:


.....jo bre kalimera pdhavush, fjala ke ne qoftese ndahesh me dikend atehere per hakmarrje te shkosh me nje njeri te cilin ai ose ajo e njef, kete pune nuke do ta beja kurre, e me pdhavushka tjera nuk dihet hahahah...

~AnnA~
10-05-11, 17:30
S'do e ulja veten ne ate nivel sa t'ja kthej me te njejten monedhe....nese me tradheton atehere s'diti te me vleresoj, une mund vetem ti them lamtumire, se s'me prish fare pune....nese do i hakmerresha me tradheti, atehere kam tradhetuar veten ne radhe te pare....
Mund te qaja pak :P :P pse me tradhetoi, ama do me kalonte :smile:...vec se askush nuk arriti te jetoj i lumtur nen lotet e nje femere!!!

elvio
11-05-11, 13:03
Populli thote.

''Per inat te vjehrres ,shkon e fle me mullixhine,,:confused:

Aspak s'do mundohesha te ve ne levizje mendjen per kete fenomenin e hakmarrjes ne lidhje me tradhetine.

Tradhetia ndodh atje ku ka hapesire(boshllek)edhe perderisa jam i ngjeshur,,,,,,,,,dal ne ate qe s'ka koment:smile:

Murgesha
11-05-11, 20:42
Ma mir epja udhet e nderprit cdo lidhje me te, se sa te tradhetosh per hakmarrje, jam shum e sigurt se ket gje nuk do e beja kurr!

emine
14-05-11, 21:48
Nese deshirone te ndihesh mire per nje moment hakmirru,nese deshirone te ndihesh mire per gjithe jeten fal,,,,

Oqeani
14-05-11, 22:56
Shiptarhanhja nuk din per falje, vetem me u hakemarre ! http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

uliksi31
19-05-11, 00:36
Mashkulli tradhton per lust, epsh sexual, ndersa femna per dashuri..( kuptohet jo ne te gjitha raste se ke mashkuj qe jane si grat).:biggrin:

YanYan
19-05-11, 01:41
Mashkulli tradhton per lust, epsh sexual, ndersa femna per dashuri..( kuptohet jo ne te gjitha raste se ke mashkuj qe jane si grat).:biggrin:

...edhe gra qe jane si meshkuj :D

Gjumashja
26-05-11, 10:25
me askend.. kur vjen puna deri aty me mire me i dhon fund lidhjes..

LaDy_Diaspora
21-07-11, 23:28
Ketu munedni te shkruani se me kend e kishit tradhtuar partnerin apo partneren tuaj nqs ai ose ajo e meriton dmth ju ka tradhtu me kend do ta kishit tradhtuar ju ??????? per mendim temin walla une perinati me Shokin e tij ma te mire hehehhe :lol:


Me askėnd.
Do mjaftonte qė m'humbė mua, se do m'kėrkon, por s'do jem mė.
S'mund ta bėj zemrėn po aq tė prishtė si ai dhe po qė se hakmerrem, tregoj qė s'jam asnjė fije mė e mirė se ai.

VoOoglushja
14-08-11, 19:40
po te kisha partner apo te dashur pa marr parasysh ....


trathtoja vetem me ket hehehehe nese me pranonte
Tom Welling:biggrin:

ENGJELLUSHA
18-08-11, 15:23
Nuk do e tradhtoja per asgje ne k'te bote

mentor*
17-09-11, 00:00
Nuk do e tradhtoja per asgje ne k'te bote

as une valla jo