PDA

View Full Version : Pėrshėndetje me kėngė ....


Faqet : [1] 2

anna
01-06-04, 16:30
ju pershendes te gjithve me kengen SEXY LADY hahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
01-06-04, 16:58
E une ju pershendes me kengen.
Ka nje mot e disa muaj :lol:

Barbaroza
01-06-04, 17:04
Une ju pershendes te gjitheve me kengen qe po e degjoj tash te Ermal Fejzullahut"Nje buzeqeshje..." :wink:

lazdrani
01-06-04, 18:43
Ju pershendes me kengen e TRIX :arrow: Ndarja ne erresire :wink:

Vera
01-06-04, 18:54
hahaha lazdrani bash at keng jam duke e degjuar, dhe edhe une e pata njet me at keng te ju pershendes dhe te ju uroj caste te kendshme ne Dardani :wink: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
01-06-04, 18:57
Adelina Thaqi me kengen Komsi-komsa :wink: Pershendes te gjitheve nga Radio Dashuria

lazdrani
01-06-04, 19:18
Ti e dine se zemren te kam dhene ......TNT :wink:

Murgesha
01-06-04, 19:32
Ani, ani syte e mij ju qani.---Dani.

lazdrani
01-06-04, 19:35
Ani Ani mos me zgjoni kur ti mbylli syte----ooooooooooooo per nje dashuri une nuk jam i gjalle une nuk jam i vdekure

Murgesha
01-06-04, 19:38
Shtigjeve te femijeris perseri sot une po kthehem.........

Kthehuni .................. Malesori

lazdrani
01-06-04, 19:39
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kthehuniiiiiiiiiiii e mos me leni :cry:

lazdrani
01-06-04, 20:23
Genta te fala nga shoqet ne Zvicer vetem per Gentianen :wink: RADIO DASHURIA :D

Barbaroza
02-06-04, 08:05
Sade-"No ordinary Love" :wink:

anna
02-06-04, 10:48
e pershendes anin me kengen IK MESO TE DASHUROHESH nga Bleona Qerreti sa per info kenga nuk me pelqen aspak :lol: :lol:

Barbaroza
02-06-04, 10:51
E pse moj bash Anin po e pershendet,bile edhe nikat i keni per dyshim,gati te ngjajshem :wink:

Murgesha
02-06-04, 10:54
e pershendes anin me kengen IK MESO TE DASHUROHESH nga Bleona Qerreti sa per info kenga nuk me pelqen aspak :lol: :lol:

E si te mesohet me dashuru cka pastaj? A do te hapesh zemren tende per te.
Ani shko mbaj mesim te Bleona Qerreti per me u ba i denje per dashurine e Annes. :wink:

PS. Ani mos harro me kerku nga Bleona me te mesuar "Si me lyp" :wink:

anna
02-06-04, 10:58
E pse moj bash Anin po e pershendet,bile edhe nikat i keni per dyshim,gati te ngjajshem :wink:


po te shkretin ska kush me pershendet keshtu qe si mbesa e nanes trezes po baj do bamiresi dhe po e pershendes


murgesha :twisted: :twisted: :twisted:

Cool_Boy
02-06-04, 14:56
Ju pershdnes te gjithve me kengen "See you soon again"" nga kengetari me i preferuar i Cool_Boy-it


***************************
* M E M I *
***************************

hana
02-06-04, 16:59
pershendetje me kengen


I dont know -kengtari spo me kujtohet por kendon bashk me P.Didin

Vera
02-06-04, 17:25
ju pershendes te gjithve me kengen NUSJA E DARDANUISE nga Mahmut Ferati :lol: :lol:

Murgesha
02-06-04, 19:01
ju pershendes te gjithve me kengen NUSJA E DARDANUISE nga Mahmut Ferati :lol: :lol:

Sa po me shkon per shtati kjo pershendetje Vera. :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
02-06-04, 19:04
Ndersa une ju pershendes te gjithve,e me se shumeti...dihet :wink: me kengen e Ganes "Mirupafshim" :wink:

Murgesha
02-06-04, 19:05
RRi Barbaroza edhe pak. A vetem pse hyra une po shkon a?

Vera
02-06-04, 19:22
" edhe e bukur edhe tradhtare...." ju pershendes me ket keng te gjithve hahah "mos tradhtoni por sa me mir jetoni"

anna
03-06-04, 09:16
pershendes anonimin me kengen MENDOJA SE CDO GJE MERR FUND PA TY -ASGJE SIKUR DIELLI :lol: :lol: :lol:

lazdrani
03-06-04, 17:48
Edhe une qdo nate jam vete,dashurin smundem ta harrojem qe e patem ne te dy :cry: :cry: :wink:

anna
03-06-04, 18:40
Edhe une qdo nate jam vete,dashurin smundem ta harrojem qe e patem ne te dy :cry: :cry: :wink:


per ke po flet se me bere kureshtare :?: :wink:

lazdrani
03-06-04, 18:49
Anna sorry...ishte nje tekst nga musika live Radio Dashuria :wink:

florian
03-06-04, 20:42
PERSHENDETJE STAFIT DARDANIA ME KENGEN DARDANI BJE NI TUPAN :wink:

lazdrani
04-06-04, 10:17
Pune e pa pune oj qiko pse po del ne barqe,.......ja kam dhene besen qati Djalit qati djalit te ri oh nuk po mundem oj nane me u nda prej ti :wink: Radio Dashuria 8)

aferdita
05-06-04, 14:27
ju pershendes te gjitheve me kengen e Elita 5- Harroje vetmin

Vera
05-06-04, 16:22
Po ku me harru vetmin moj aferdita kur te jesh vetum, ncncn :(

aferdita
05-06-04, 17:52
po qka me be oj vera keshtu e ka jeta, dikush gezohet dikush hidherohet ... :wink:

anna
06-06-04, 12:51
ndersa une ju persh me llokum me arra :D :D :D

lazdrani
06-06-04, 15:14
Vetem dua te jetoi me mire..... :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
06-06-04, 15:17
Ju pershendes me kengen:

Po pikon loti pikon, nga Mentor Kurtishi :( :(

anna
07-06-04, 09:48
a ende degjohet toli a :?: :?: :roll: :roll: :roll:

Gentiana
10-06-04, 11:34
Po ju pershendes me kengen e Veres dhe Sinanit: Gruaja ne Amerik :wink:

anna
10-06-04, 12:11
ju pershendes me kengen -shiko tek une nga HELDI KRAJA :wink:

lazdrani
10-06-04, 13:48
Ju pershendes me kengen :arrow: Dardania shpirti im :wink: lazdrani :P

Vera
10-06-04, 14:56
ju pershendes me kengen larg une pa ty e larg ti pa mua (keshtu dicka) nga Adelina Ismaili :wink:

Murgesha
10-06-04, 20:42
Ju pershendes me kengen Perzieni Qajat. Adelina :lol:

anna
11-06-04, 10:01
epo hajde nisja hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
14-06-04, 20:54
Hero :arrow: Enrique Iglesias :P

anna
15-06-04, 09:29
cold play -in my place :D

lazdrani
15-06-04, 10:26
Bon Jovi-Its My live :wink:

Cool_Boy
15-06-04, 18:12
Une e pershndes dikund me kengen "Tre vite pa ty"

aferdita
15-06-04, 20:23
sonte ju pershendes me kengen "ja ku jam"

Cool_Boy
16-06-04, 10:17
sonte ju pershendes me kengen "ja ku jam"

Ja ku jam edhe une aferdita ok ahahha

lazdrani
16-06-04, 10:42
Robbie Williams :arrow: Feel 8)

IceGirl
01-07-04, 15:07
Ju pershendes me kengen....

Nothing Else Matters

by METALLICA :wink:

aferdita
01-07-04, 17:44
sot ju pershendes me kengen e Eliza Hoxha- Kthehu

Zana
01-07-04, 19:23
Une ju pershendes me Kengen "Tradhtare" nga Dani :wink: :(

Cool_Boy
01-07-04, 19:24
Une ju pershendes me Kengen "Tradhtare" nga Dani :wink: :(


Po kush te paska tradhtu oj ZANA???

Zana
01-07-04, 19:34
Jo bre nuk me ka tradhtu askush po veq ju pershendeta me at kenge more.

Heid pra po ju pershendes pra me kangen "Une po du me u knaq" nga Adelinaaaaaaaa :wink:

mr_beni
01-07-04, 19:35
Ju pershendes te gjitheve me Nickelback--Someday

kenga ime me e preferuar 8)

Murgesha
01-07-04, 22:25
Ju pershendes te gjitheve me kengen:
Moj Bjondine me syte e zi. :wink:

lazdrani
02-07-04, 10:51
Ju pershendes te gjitheve me kengen:
Moj Bjondine me syte e zi. :wink: Edhe une ty zeshkanja ime :wink:

Murgesha
02-07-04, 12:34
Ju pershendes te gjitheve me kengen:
Moj Bjondine me syte e zi. :wink: Edhe une ty zeshkanja ime :wink:

Falemnderes shume. Po une jam Bjonde. :wink: Megjithate me pelqen edhe kjo kenge shume :lol:

Barbaroza
02-07-04, 13:46
Qyqyqyqyqyqqyyy,po a ende spo e dini njeri-tjetrin si jeni ne pamje a,e cfare dashurie more kjo,ncncnccncncncncchttp://www.cosgan.de/images/midi/traurig/031.gif

Murgesha
02-07-04, 15:37
Qyqyqyqyqyqqyyy,po a ende spo e dini njeri-tjetrin si jeni ne pamje a,e cfare dashurie more kjo,ncncnccncncncncchttp://www.cosgan.de/images/midi/traurig/031.gif

O dreq paskam harruar te ve nje presje (,) dhe kjo e paska ndryshuar kuptimin e fjalise. Qysh po ta merr ty mendja se nuk e njohim njeri tjetrin. A po te duket se ne dashni Platonike po bajm a???????????

Gentiana
02-07-04, 17:36
Po ju pershendes me kengen: moj e mira.......
Edhe pse nuk po e ndegjoj, nuk e di qka me ra ndermend kjo keng!!!!

kosova_lady
02-07-04, 18:29
Une po ju pershendes te gjithve me kengen : Kthehu nga Gentiana Ismaili.

jeni te mrekullueshem!!!

Vali

lazdrani
02-07-04, 21:00
Qyqyqyqyqyqqyyy,po a ende spo e dini njeri-tjetrin si jeni ne pamje a,e cfare dashurie more kjo,ncncnccncncncncchttp://www.cosgan.de/images/midi/traurig/031.gif
Barbaroza u vetem ju pergjigja me kengen Zeshkanja ime qy.E si duket Murgesha ime uhaaaaaaa edhe ti :wink:

Cool_Boy
03-07-04, 14:45
Ju pershdnes te gjithve me kengen "rini oj rini" nga kengetari me i mireinjohur dhe mi e preferuari i Cool_Boy't


MEMI

Honesty^uk.
03-07-04, 15:27
Po ju pershendes me kengen: moj e mira.......
Edhe pse nuk po e ndegjoj, nuk e di qka me ra ndermend kjo keng!!!!

Genta flm per pershendetjen
po ti nuk na paske degjuar se cila moj e mire :wink:
pasi te gjitha kenget tona filloj me ""moj e mira"= syrin e zi, del ne bace, shkon perpjet, kablosh kuqe, etj etje etje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

IceGirl
03-07-04, 16:55
Ju pershendes me kengen nuke di mire po me duket se esht keshtu

Ndoshta ishe pak e re,
E s'te njoha mire kush je,
Ndoshat fajet i kam une,
Qe Te Besova Ty Aq shum ...nga Mahmut Ferati

Vera
18-07-04, 15:13
i pershendes te gjith me kenget qe ua don zemra juve :wink:

aferdita
18-07-04, 15:17
flm VerA

edhe un ju pershendes me kengen e Edona- S'dua hiq

Gentiani
18-07-04, 23:37
Thirra enkas tenorin shqiptarė Kastriot Tushėn pėr tė pėrshėndetur dardanet dhe dardanėt me kėngėn:

Ēapkėne moj!
Gentiani

Barbaroza
19-07-04, 15:54
Thirra enkas tenorin shqiptarė Kastriot Tushėn pėr tė pėrshėndetur dardanet dhe dardanėt me kėngėn:

Ēapkėne moj!
Gentiani

Bash per qejfin tim e paske thirre Kastriot Tushen,ani me kete kenge qe me pelqen shume :roll: ,flm Gentiani!

mr_beni
19-07-04, 16:09
Ju pershendes te gjithve me kengen "Fiesta" te R.Kelly 8)

Barbaroza
19-07-04, 19:17
Po ju pershendes me kengen e Adelines,me textin disi keshtu"Mos harro se je nje zero" :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

Gentiani
19-07-04, 19:58
Po ju pershendes me kengen e Adelines,me textin disi keshtu"Mos harro se je nje zero" :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

Ha, hahahaaaaaa,por sa munda ta kuptoj me atė kėngė Adelina e kishte pėrshėndetur edhe Leonora Jakupin :lol: :wink:

e nė vazhdim, po ju pėrshėndes me kėngėn e kėnduar nga Rovena Dilo...

Pėr njė ēast !

Gentiana
19-07-04, 20:19
Wow kenga ime e preferuar!! flm per pershendetje

Kurse un, po ju pershendes me nje keng e cila ju pelqen juvet. :wink:


Genta

Barbaroza
24-07-04, 15:59
Shejtonken kam vendos ta pershendes me kengen e Adelines.

Permbi tel ti ke prek,mu ne tel,
E tash duro se,jeten kam me ta shkaterru
Se m'ke zane per nje budallice
Mos shiko se jam e urte
Ty do te shkyej moj Shejtanice :evil:

:twisted: :twisted:

ShEjToNkA
24-07-04, 23:37
Shejtonken kam vendos ta pershendes me kengen e Adelines.

Permbi tel ti ke prek,mu ne tel,
E tash duro se,jeten kam me ta shkaterru
Se m'ke zane per nje budallice
Mos shiko se jam e urte
Ty do te shkyej moj Shejtanice :evil:

:twisted: :twisted:

hahhaahahahahhahaahaahahaahahahahahahaahahahhaahah ahahahahhaahahahahahahahahaahahahahahahaahahahaaha hahahahaha

Barbaoza ,flm pėr pėrshndetje edhe unė tė pėrshndes ku do qe je , e kėngen qėtash spo di cilen veq ta kthej pėr t'mirė mos ke dert ahhahahaahahhaahahahhaahahhaahahhaa............... ... :wink:

Gentiana
26-07-04, 12:48
Po ju pershendes sot te gjithve me nje keng sipas deshires juaj :wink:

aferdita
26-07-04, 22:08
ju pershendes te gjitheve sonte me kengen qe ja u don zemra me ndegju

Murgesha
26-07-04, 22:12
Pershendes anetaret e forumit me kengen
Sa e mire na ka dale nusja. E me se tepermi Lazdranin. ;)

lazdrani
28-07-04, 17:58
Dua syri me ta puthe oh Xhane :wink:

aferdita
28-07-04, 20:50
Ju pershendes me kengen "Nate me Shi" dhe me se shumti kuptohet Princin tim

mr_beni
29-07-04, 17:22
Une sot ju pershendes me kengen me te preferuar timen "Po te pres qe njemij vjet".

ShEjToNkA
29-07-04, 18:48
Pasi jam ka e dėgjoj kėngen "sonte s'do tė ket vend vetmia,Le tė rroj vetėm Dashuria.....," Pra Njė pėrshndetje speciale pėr tė gjithė

Loloku
29-07-04, 19:08
Princeshėn time, me kėngėn e Rovena Dilos "hape qiellin pėr mua"

Barbaroza
30-07-04, 09:22
Pershendes te gjithe e posaqerisht Lazdranin me kengen"O hajde nuse" :)

ani
30-07-04, 21:42
Pershendes te gjithe e posaqerisht Lazdranin me kengen"O hajde nuse" :) edhe une ju pershendes gjithave me kengen VETEM 5 MINUTA E JO ME SHUM PLOTSOMA DESHIREN TE JESH ME MU :P :P CIAOOO JENI SHUM TE MIR

Honesty^uk.
30-07-04, 22:01
Pershendetje me kengen e Vjollca Lukes

DASHURIA shuhet kur me NDJENJA luhet

ishte rastesi dhe hera e pare qe degjova kete kenge

ShEjToNkA
30-07-04, 22:21
Pasi paskan pėshndet krejt ,po ju pėrshndeti edhe unė ...............

Me kėngen "hajde lujna deri nė sabah ........" nga Vjollca Luka

Honesty^uk.
30-07-04, 22:27
Pasi paskan pėshndet krejt ,po ju pėrshndeti edhe unė ...............

Me kėngen "hajde lujna deri nė sabah ........" nga Vjollca Luka


Ku moj e more ti kete Vjollcen :?:

ani
30-07-04, 22:27
Pershendetje me kengen e Vjollca Lukes

DASHURIA shuhet kur me NDJENJA luhet

ishte rastesi dhe hera e pare qe degjova kete kenge edhe une tu pershendesme vjollca luken se edhe mue me pelqen shum se eshte shum sexy :roll:

ShEjToNkA
30-07-04, 22:30
Pasi paskan pėshndet krejt ,po ju pėrshndeti edhe unė ...............

Me kėngen "hajde lujna deri nė sabah ........" nga Vjollca Luka


Ku moj e more ti kete Vjollcen :?:


Honesty ,unė se kam marė Vjollcen more qyyy po CD-en e saj qyy hahahahahahahha.........,dhe kesh ka e dėgjoj kėngen dhe thash hajt tju pėrshndes ...,edhe le unė ku e mora ,po ti ku e more se ?????

Honesty^uk.
30-07-04, 22:33
Valla une shejtanka CD nuk e mora askund por ne kerrin e tezakut e degjova, dhe tjetra une e degjova para ate kengetare kurse ti kujtoj ma kopjove mua :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
30-07-04, 22:36
Pasha Zotin jo s'tė kopjova unė jam ka e dėgjoj qe dy orė pa ndal kėtė kėngtare qyyyyyyyy ,edhe nuk tė pash qė kishe shkru ti se skisha than se e dita qė kshtu ke mom than ahhahahahhaahah

ani
30-07-04, 22:38
Pasi paskan pėshndet krejt ,po ju pėrshndeti edhe unė ...............

Me kėngen "hajde lujna deri nė sabah ........" nga Vjollca Luka


Ku moj e more ti kete Vjollcen :?:


Honesty ,unė se kam marė Vjollcen more qyyy po CD-en e saj qyy hahahahahahahha.........,dhe kesh ka e dėgjoj kėngen dhe thash hajt tju pėrshndes ...,edhe le unė ku e mora ,po ti ku e more se ????? po me siguri e kie pa ne fotografi e masandej je shkue ekie marrr CD :roll: :shock:

ShEjToNkA
30-07-04, 22:41
ani ,jo volla ma sė pari e kam pa ne video kaset e pasnej jam shku me marė CD-en hahahahahahahahahaaaa

ani
30-07-04, 22:43
ani ,jo volla ma sė pari e kam pa ne video kaset e pasnej jam shku me marė CD-en hahahahahahahahahaaaa shprehu more djol

Barbaroza
31-07-04, 18:57
Ju pershendes me kengen"Lule te bukura ka Tirana".

ShEjToNkA
31-07-04, 19:14
Ju pėrshndes me kėngen " Ėshtė gjynah mos me ta falė Shpirtin se Ti veq ni stin ma ke ba tanė vitin"............ :wink:

Murgesha
31-07-04, 19:42
Une ju pershendes me kengen
"Hajde me shuplak, me shuplak" :wink:

Gentiana
31-07-04, 19:48
Un po ju pershendes me nje keng nga Gjyste Vulaj:

Tupangji bjeri tupanit,
bjeri bjeri sa me par,
po na vjen nusja e djali,
darsem bajna sot,
o darsem te madhe bajna sot.
Bjeri bjeri qiftelis,
bjeri bjeri kputja telin,
o qikat e katunit sonte mir po lujn belin
o mir po e lujn belin.
embelsires i erdh koha,
cakrrojm gotat qifti i ri
vallzojn nusja edhe dhonrri
mashallah sa bukuri

aferdita
31-07-04, 21:06
Ju pershendes te gjitheve me kengen qe ja u don zemra,kurse
Princin tim me kengen Me Prit te edona llalloshit :wink:

Loloku
01-08-04, 08:49
Me kėngėn "Eja" tė Arditit- Princeshėn time!

Loloku
01-08-04, 08:51
Barbaroza ty tė shkon kėnga "Karajfilat qė i ka Shkodra"

turisti
06-08-04, 16:43
Ju perashendes me - HOTEL CALIFORNIA. :P

Barbaroza
06-08-04, 18:02
Ju pershendes me nje kenge kurbeti nga Dani dhe Afrim Muqiqi :cry:

aferdita
06-08-04, 23:25
Sonte pershendes Genten me kengen e Xenit- "Mos ma prek rrushin...."

Gentiana
07-08-04, 00:06
Aferdita flm per ket pershendetje, gjithashtu te pershendes me kengen:

Aferdit moj Aferdit!! :P :wink:

aferdita
07-08-04, 00:09
Aferdita flm per ket pershendetje, gjithashtu te pershendes me kengen:

Aferdit moj Aferdit!! :P :wink:
flm genta,bash kjo kenge me kujton ne diqka, e kosove

Barbaroza
07-08-04, 17:16
Ju pershendes me kengen"Merrme te fundit nate".Nuk e di kush e kendon :oops:

aferdita
07-08-04, 17:46
Pershendes Lazdarni me Nusen e vet me kengen "Do ta kallim fitilin e llames"

ARMANI
07-08-04, 21:02
Pershendes Genten me Kengen e Gilit me kast

Gentiana
08-08-04, 00:45
Pershendes Genten me Kengen e Gilit me kast

ARMANI te flm per ket pershendetje.

Kurse un ju pershendes te gjithve, me nje keng sipas deshires juaj....

ShEjToNkA
10-08-04, 14:31
po ju pėrshndes me kėngen cilen doni vet ju se me jav porsit kėngėn po ka kam frik mos nuk po ju konvenon ahhhahahahaha......... se ika se veq erdha kėtu pari me pa qa ka ndodhė e pasi s'paska kurgja negativisht po dal pa vesvese ,kaloni sic ėshtė mė sė miri

E nė veqnti e pėrshndes Gentėn qė po mi mban sekret dhe sheret fshefėt ahahhaahh :wink:

aferdita
12-08-04, 08:19
Sot ju pershendes te gjitheve me kngen qe ja u don zemra....
kalofshi nje dite te bukur

Cool_Boy
12-08-04, 10:58
Pershndetje me kengen "MOS U KTHE" per disa vasha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
14-08-04, 13:35
Ju pershendes me kengen "California"

turisti
16-08-04, 23:56
Pershendetje me : Just an Illusion( IMAGIMATION). :P

ShEjToNkA
22-08-04, 11:37
Po ju pėrshndes tė gjithve juve qė biseduam se unė njėher ikaaa e shihemi ma vonė ,njė ditė tė mbarė!

me kėngėn :do tė vishė ,do tė vishė ardhjen tonde mirė e di........Nga Vjolaca Luka

Honesty^uk.
22-08-04, 11:39
shendet pac e mos hajde n'dac
hajt shyqyr qe shkove se na pushojn veshet pak se po me duket vetja si ne mulli :lol: :lol: :lol:edhe ti kalo bukur shejtanka nje dite te mbare dhe te qete
tungi


Po ju pėrshndes tė gjithve juve qė biseduam se unė njėher ikaaa e shihemi ma vonė ,njė ditė tė mbarė!

me kėngėn :do tė vishė ,do tė vishė ardhjen tonde mirė e di........Nga Vjolaca Luka

Gentiani
22-08-04, 12:05
Me kėngėn Hajde - The Dreams & Artiola ju dėshiroj pasdite tė kėndshme nė forum.


Gentiani!

Murgesha
25-08-04, 08:38
Me kengen "Na u qu Rushja ne sabah,
:lol: :lol: Rroku siten me Bismilah"
Pershendes Shejtonken. :wink:

Barbaroza
25-08-04, 08:48
Edhe une i bashkangjitem urimit :lol:

ShEjToNkA
25-08-04, 09:12
Po hajt flm se edhe unė po ju pėrshndeti njė herė se ikkaaa , me kėngėn cilen doni ju vetė
me porosin ,vijė serish nuk ju lė vetun :wink:

vushtrria
25-08-04, 18:43
me kengen o kandil kandil kandili qka ke ti qe spo ban drit


e pershendes MURGESHEN,SHEJTONKEN, BARABROZEN,HONESTYN,GENTIANEN,LAZDRANIN,

KETA PER MOMENT HERAVE TJERA TE TJERET

Tomori
25-08-04, 19:20
-Ju pershendes te gjidhve me kenget e RADIO-DASHURIA...

www.radiodashuria.com

Kalofshit qaste te kendshme

ShEjToNkA
25-08-04, 21:38
me kengen o kandil kandil kandili qka ke ti qe spo ban drit


e pershendes MURGESHEN,SHEJTONKEN, BARABROZEN,HONESTYN,GENTIANEN,LAZDRANIN,

KETA PER MOMENT HERAVE TJERA TE TJERET

Vushtria , vendas flm pėr pėrshndetje ,edhe unė tė pėrshndes ty shumė shumė
Me kėngėn: Po m'don zemra nėna ime djalin nga Vushtria ......,Kėnduar nga Gjuste Vulaj

Tomori
25-08-04, 21:58
-Shejtonk mor Shejtonk tamam buk shkel qenke...pardje tkam bajt nkrah e tkam qu nshpi se ishe e dehur kam deshimtar Murgeshen e Barbarozen e ti tash ni pershendetje sma uron ani ani kan than tmoqmit ku ban mir aty te harojne por nise e harove Tomorin .... :cry: :cry: :cry:

turisti
27-08-04, 12:39
Rruge te mbare ju deshiroj me kengen- humba udhen ne oborr -. :wink:

genti_boy
27-08-04, 18:36
ju pershendes me kengen DO TI KALLIM FITILAT E LLAMES NGA afrim muqiqi

Murgesha
27-08-04, 18:49
Ju pershendes te gjitheve me kengen Xhamadani nga Ingrid Lushi.

anna
27-08-04, 18:53
hajde hajde oooooooooopppppppppppppppppp

turisti
27-08-04, 23:18
Ju pershendes me KOSOVARET. :P :wink:

aferdita
28-08-04, 07:32
Ju pershendes te gjitheve me kengen e Selami Kolonjes

vushtrria
28-08-04, 07:47
edhe une ju pershendes me kengen me kengen e leonora jakupit PO VRITET PAMVARSIA

Naki
02-09-04, 11:02
Sot pershendes te gjithe mergimtaret,me kengen Mendja prore me shkone nga A. Muqiqi

Murgesha
02-09-04, 11:05
Sot pershendes te gjithe mergimtaret,me kengen Mendja prore me shkone nga A. Muqiqi


Naki te falenderoj per pershendetje.

ShEjToNkA
02-09-04, 13:57
Sot i pėrshndes tė gjithė pa dalim feje kombi race gjinie ahahaahhahhh
Pra njė pėrshndetje pėr tė gjithė ,duke ju dėshiruar tė kaloni sic ėshtė mė sė miri!

Me kėngėn Sa mė paska marr malli me ju paaaaaaaaa

Naki
03-09-04, 09:50
Faji nuk eshte te ti qe aq shume je lazdru,nga A. Ramadani me kete kenge pershendes Lazdranin dhe gjithe forumistet Dardan

turisti
03-09-04, 10:22
Vetmuar ne dhomen time - TRIX :P

vushtrria
03-09-04, 21:26
sot i pershedes fisnikun,turistin,gentianin,tomorin........... oj kosov oj nena ime kenduar nga shkurte fejza

turisti
03-09-04, 22:19
YLLI I AMSHUAR-TRIX. :wink:

Naki
04-09-04, 10:04
Turisti te pershendes me nje kenge te perzgjedhur nga trixat,le te jete kjo kenga qe ju preferoni.

boy&beach
04-09-04, 14:01
Pershendes murgeshen dhe barbarozen me kengen,e GENTA ISMALIT me kethirr tekam ardh bashk mengjeset nakan zbardh ne dardani hahah tung tung meteni te pershendetura nga un boy&beach

Vera
04-09-04, 14:16
Ju pershendes te gjith princat dhe princeshat Dardane/e ketu ne dardani me kengen N'dardani po bien tupani

MemphiSx
04-09-04, 14:19
Une ju pershendes me kengen

Kur ka ra Kushtrimi n'Kosove

cila nga Presidenti i Kosovės ėshtė propozuar si himn i Kosovės

Ndoshta nuk ju dhamin vesht me ngu:D

Kur ka ra kushtrimi n'Kosovė
Kur ka ra ushtrimi n’Kosovė

Janė bashku'qytete, katunde
Dhe bjeshkėt me malėsorė
Janė bashku'qytete, katunde
Dhe bjeshkėt me malėsorė

Mirė luftojkan Pejė e Gjakovė
Mirė luftojkan Pejė e Gjakovė
Mirė luftoi Prizreni, Prishtina e Llapi me Rugovė
Mirė luftoi Prizreni, Drenica e Llapi me Rugovė

Ē’na u mbush kjo tokė me dėshmorė
Ē’na u mbush kjo tokė me dėshmorė

Tė na rrnojė e jona Kosovė, tė na rrnojė o pėrgjithmonė
Tė na rrnojė e jona Kosovė, tė na rrnojė o pėrgjithmonė

Gentiana
06-09-04, 10:59
Sot e pershendes Shejtonken, me Kengen: O moj e mira ku na mbete?! :wink:

aferdita
06-09-04, 11:42
sot ju pershendes te gjitheve me kengen Bukuri- selami kolonja

MemphiSx
06-09-04, 12:16
Une po ju pershendes me Mariza Ikonomin Piano e Vjeter :)

turisti
06-09-04, 13:31
Turisti te pershendes me nje kenge te perzgjedhur nga trixat,le te jete kjo kenga qe ju preferoni.

Falenderit Naki,tash e pash pershendetjen tende se isha ne Amsterdam.Le te jet cila do se TRIX-i eshte edhe ashtu legjende per mua.
Te pershendes. :wink:

vushtrria
09-09-04, 20:44
sot e pershendes NAKIN DHE GENTIANEN me kengen e sabri fejzullahut

o bilbil o bilbil ti e din kengen qe me gezon

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
09-09-04, 22:42
Me SKOFJARET. :P

Gentiana
10-09-04, 00:57
sot e pershendes NAKIN DHE GENTIANEN me kengen e sabri fejzullahut

o bilbil o bilbil ti e din kengen qe me gezon

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vushtrria te flm per ket pershendetje, edhe un te pershendes me kengen qe don vet.

Genta

mickoja
10-09-04, 10:15
Sod dua ta pershendes Gentianen me kčngen :arrow: S`dua hiq :wink:

turisti
10-09-04, 10:32
Pershendetje per te gjithe me : WIND OF THE CHANGE ( Scorpions). :P :P :P :P

Gentiana
10-09-04, 12:45
Sod dua ta pershendes Gentianen me kčngen :arrow: S`dua hiq :wink:

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/167.gif

Flm per Pershendetje Mickoja...

turisti
10-09-04, 14:57
Aquarela do Brazil (trio esperanca). :P

nitushe
11-09-04, 14:24
Ju pershendes me Kongen ,,You should really know'' the Pirates Ft Shola ama&Ishani&Naila Boss :wink:

vushtrria
12-09-04, 09:42
sot i pershendes murgeshen,aferditen,honestyn,lazdranin dhe veren pra vendasen time ......... me kengen oj kosov oj nena ime kenduar nga shkurte fejza

livoreka bicio
12-09-04, 12:28
pershendes z.ANNA dhe HANA me kengen SERE NERE te kenduar nga TIZIANO FERRO. ni ashtu pershendes edhe te gjith tjeret ne forum... 8)

aferdita
12-09-04, 14:03
sot i pershendes murgeshen,aferditen,honestyn,lazdranin dhe veren pra vendasen time ......... me kengen oj kosov oj nena ime kenduar nga shkurte fejza

vushtrria flm per pershendetjen
te pershendes gjithashtu me kengen e Ilire Shaqirit- Kosovė tokė e bekuar

nitushe
12-09-04, 14:24
Sot ju pershendes te gjithve me kongen ,,Hajt shko'' te Monika Salihut :P

anna
12-09-04, 16:31
pershendes z.ANNA dhe HANA me kengen SERE NERE te kenduar nga TIZIANO FERRO. ni ashtu pershendes edhe te gjith tjeret ne forum... 8)

grazie edhe une te persh me kengen e ERNIS CILIT <QYTETIN TIM PA TY SHIKOJ > :wink: ciaoooo

livoreka bicio
12-09-04, 17:57
ooo grazie ANNA po si ja ke qyllu me ket keng sikur se me ta pas lyp valla sh. flm. ANNA sei geande saiiiii. ciaoooo :P :P :P :P

Gentiana
12-09-04, 19:09
Pranoje. nga Genta!

Naki
12-09-04, 19:39
Sot pershendes Murgeshen dhe Honesty me nje kenge nga Ismet Begjeti,
Mire se vjene o Vlla e une po theme edhe Moter.
Ku do qe te jeni ju Pershendet Naki

nitushe
13-09-04, 07:52
edhe sot si gjithmon ju pershendes te gjithve me kongen ,,She will be loved'' Maroon 5 :P

turisti
14-09-04, 08:55
Ju pershendes me : IT'S NOW OF NEWER (Elvis Prisly ). :P

Naki
14-09-04, 09:13
Ju pershendes te gjithve me nje kenge te A. Muqiqit-mendja prore me shkone.

nitushe
14-09-04, 10:05
Ju pershendes me kangen ,,Faleminderit'' Elita5 :wink:

Murgesha
14-09-04, 10:06
Sot pershendes Murgeshen dhe Honesty me nje kenge nga Ismet Begjeti,
Mire se vjene o Vlla e une po theme edhe Moter.
Ku do qe te jeni ju Pershendet Naki

Naki unė tė pėrshėndes me kėngėn "O mirė se ju gjeta"

Naki
14-09-04, 10:16
Sot pershendes Murgeshen dhe Honesty me nje kenge nga Ismet Begjeti,
Mire se vjene o Vlla e une po theme edhe Moter.
Ku do qe te jeni ju Pershendet Naki

Naki unė tė pėrshėndes me kėngėn "O mirė se ju gjeta"

Flm .Murgesha

anna
14-09-04, 10:52
ooo grazie ANNA po si ja ke qyllu me ket keng sikur se me ta pas lyp valla sh. flm. ANNA sei geande saiiiii. ciaoooo :P :P :P :Phahahhahah me behet qefi qe po e degjojshe kete kenge :lol:

ShEjToNkA
14-09-04, 10:57
Pėrshndeti Naki ,Murgesha ,Mickoja,Genta ,Loloku dhe gjithė tė tjerėt qė shkėmbyam shkrime ,ku kaluam njė mėngjes tė shkėlqyer
Me kėngėn cilėn t'ia don zemer vetėm zgjedheni fontan dėshirash aaa,se ikaaaaaaaaaaaaaa

Pra njė ditė tė mbarė dhe shumė befasi ,ku du qė jeni kalofėshi sic ėshtėmė sė miri!

livoreka bicio
14-09-04, 12:37
ooo grazie ANNA po si ja ke qyllu me ket keng sikur se me ta pas lyp valla sh. flm. ANNA sei geande saiiiii. ciaoooo :P :P :P :Phahahhahah me behet qefi qe po e degjojshe kete kenge :lol: hahahahah esht mete vertet keng e bukur dhe besoj se edhe ty te pelqen apo jo???te pershendes ANNA... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vushtrria
14-09-04, 20:43
pershendes murgeshen dhe gentianen me kengen te cilen jam duke e ndegjuar tani ......nje dit zemra me ndaloi kenduar nga alma bektashi

turisti
14-09-04, 21:44
SPANISH HARLEM ( Ben E King ). :P :P :P :P :P

Naki
15-09-04, 11:33
Sot pershendes mbretereshen e re-Mickojen me nje kenge Dasmash nga Muqiqi-Hajde Hajde Molla dardha

Gentiani
15-09-04, 18:49
Ju pėrshėndes me kėngėn Hajde - kėnduar nga The Dreams & Artiola Toska! dhe hajde nisjani ēka po prisni qė nuk shkruanu ju mbi 20 pėrdoruesit online, qė nuk shkruani :wink: :lol:

nitushe
16-09-04, 12:15
Sot e pershendes Cool_Boy me kengen ,,Fjala e fundit eshte Lamtumira''TNT

turisti
22-09-04, 09:33
MIHANE :P

ShEjToNkA
22-09-04, 09:56
Sot e pėrshndes Murgeshėn dhe Luanėn

me kėngėn: Ikk moreee gripp fluturoi matanė te Murgesha dhe Luana ti shkooo sa mė parė :lol: :lol:

Naki
22-09-04, 11:31
Sot pershendes te gjithe forumistat me nje kenge nga sabri fejzullahu-Kafene Romantike

turisti
22-09-04, 16:47
Ju pershendes te gjithve me : OSE AQ LARG (Shkunbin Kryeziu) :P :P :wink:

Murgesha
22-09-04, 20:04
Unė ju pėrshėndes me kėngėn:
Ka njė vit e disa muaj, kemi pas dashni tė madhe. Xeni.

nitushe
23-09-04, 08:02
Ju pershendes te gjithve me nje ,,Potpuri''Dani&Afrimi :lol:

Lozonjarja
23-09-04, 10:16
Me nje kenge te Merita Spahiut(Mu zemerua vjehrra),ju pershendes te gjitheve.

Murgesha
23-09-04, 10:20
Unė ju pėrshėndes me kėtė kėngė.
Qetėsohu valė e kaltėr Lozonjare valė e mirė, nga kujtimi pėr njė vashė ky det mė ndan. Nuk po e di se kush po e kėndon.

ShEjToNkA
23-09-04, 10:31
Unė e pėrshndeti sot Lozonjarja ,me njė kėngė dasmash.
keri i kuq shkon e vjen si Lozonjaren qik ma nuk bjenė.

Lozonjarja
23-09-04, 10:42
Te flm Shejtonka,kam nderin qe me pershendete :)

lazdrani
23-09-04, 19:03
Ju pershendes me kengen ....Kthehuni :arrow: Malesori

vushtrria
23-09-04, 19:05
pershendetje te gjithve nga vushtrriu me kengen....... merrma shiun e prishtines

mujo
23-09-04, 20:45
8) 8) 8) 8) :lol: :evil: ju dua

Naki
24-09-04, 00:13
I pershendes te gjithe forumistat e ri me kengen Mire se vjene o vlla/moter nga ismet begjeti

turisti
24-09-04, 21:27
Maturant ( Afrim Muēiqi ) :P :P :P

Luana
25-09-04, 06:30
Sot e pėrshndes Murgeshėn dhe Luanėn

me kėngėn: Ikk moreee gripp fluturoi matanė te Murgesha dhe Luana ti shkooo sa mė parė :lol: :lol:


Une e pershendes Shejtonken me nji kenge nga West Side Family "As e vogel as e madhe "

Luana
25-09-04, 06:31
MIHANE :P
Kurse Tursitin e pershedes me nji keng nga West Side Family "E gjithe bota jem ne dy "

aferdita
25-09-04, 07:45
Pershendes Genten dhe MemphiSx me kengen "Bota Ime" nga Arditi

vushtrria
25-09-04, 08:08
i pershendes te gjith me kengen .......une nuk di te bej vjersha dashurije ....... sabri fejzullahu

Naki
25-09-04, 12:02
i pershendes te gjith me kengen .......une nuk di te bej vjersha dashurije ....... sabri fejzullahu

Flm Vushtrija

mr_beni
25-09-04, 14:50
Edhe une po ju pershendes sot te gjitheve me kengen "Sdua Hiq"

turisti
25-09-04, 19:42
MIHANE :P
Kurse Tursitin e pershedes me nji keng nga West Side Family "E gjithe bota jem ne dy "

Luanan e pershendes me : MAMBO NR 5 ( a littelbit of )prej Mambo Kings :P

turisti
25-09-04, 19:43
Tjeret i pershendes me - POPCORN ( ROT BUTTER ). :P :P

Naki
25-09-04, 19:55
Me kengen matane detit matane bregut pershendes te gjithe forumistat qe tani jane ne online

turisti
25-09-04, 19:59
Falemderit Naki. :P Te pershendes. :wink:

livoreka bicio
26-09-04, 13:02
pershendes te gjith me kengen 100% zeshkane.. :P :P :wink:

ShEjToNkA
26-09-04, 13:05
Unė sot i pėrshndes Naki & Genta ,shuuumė duke iu deshiraur njė ditė tė bukur

Me kėngėn: Buzqeshja jote magjike ... ,Kėnduar nga Trix

Gentiana
26-09-04, 13:19
Unė sot i pėrshndes Naki & Genta ,shuuumė duke iu deshiraur njė ditė tė bukur

Me kėngėn: Buzqeshja jote magjike ... ,Kėnduar nga Trix

Shejtonka flm per pershendetje
Edhe un ju pershendes juvet, me kengen e Gilit: Me kast!

lazdrani
26-09-04, 14:02
Une ju pershendes te gjitheve me kengen ....Qaj gitarja ime...

Barbaroza
26-09-04, 16:09
Po ju pershendes te gjitheve me nje instrumental te bukur me motive orientale :wink:

MemphiSx
26-09-04, 21:22
E pershendes aferditen me kengen Te Dua Te Dua :arrow: :arrow: Nga Afrim Muqiqi :)

dr1ta
27-09-04, 00:12
Ju pershendes me kengen- salt`n pepa -let`s talk abt sex baby :P

vushtrria
27-09-04, 06:58
sot i pershendes lazdranin,murgeshen,nakin,barbarozen,gentianen,hon estin,rrushin,aferditen,memphisin,turistin,fisniku n,shejtonken,veren,mickojen,gentianin,lolokun etj per momentin nuk po me kujtohen ME KENGEN MAROMA NJE KAFE DALNGADAL TA PIJ

ShEjToNkA
27-09-04, 09:13
sot i pershendes lazdranin,murgeshen,nakin,barbarozen,gentianen,hon estin,rrushin,aferditen,memphisin,turistin,fisniku n,shejtonken,veren,mickojen,gentianin,lolokun etj per momentin nuk po me kujtohen ME KENGEN MAROMA NJE KAFE DALNGADAL TA PIJ


Vushtriaaaaaaaaa, pse sa kafe dojshe me pi ti sot ??
Ma more se m'u qu krejt kėta veta me tė pėrgaitit kafe bahėt nami hahaahahaaha

Flm pėr pėrshndetje , gjithashtu edhe ti mbetėsh i pėrshndetur nga unė.

vushtrria
27-09-04, 09:26
ahahhahaahh jo mori jo shejtonka po per qdo dit nga nje me qit po dy jav ahahahhhahhh

turisti
27-09-04, 09:48
Pije kafen me shpejte- Vushtrria-,se po ftofet,hahahaha. :P :P :P :P

Murgesha
27-09-04, 10:51
sot i pershendes lazdranin,murgeshen,nakin,barbarozen,gentianen,hon estin,rrushin,aferditen,memphisin,turistin,fisniku n,shejtonken,veren,mickojen,gentianin,lolokun etj per momentin nuk po me kujtohen ME KENGEN MAROMA NJE KAFE DALNGADAL TA PIJ

Vushtrria tė falėnderoj pėr pėrshėndetje. Kafen po ta bajka Shejtonka e unė tė pėrshėndes me kėngėn.
"Kallma cigaren, paja ēka tė kallxoj"

turisti
27-09-04, 23:40
" Kenga e fundit per ty " -TRIX :P :P :P :P :P :cry: :cry: :cry: :cry:

Gentiana
28-09-04, 11:41
Ju pershendes me ket keng:

Kcejm me ritem, tequila party,
zgjedhim qiken cila esht gati.
Bajna bajna party
Tequila party.
Kcejm me ritem
uh qpo m'dridhet shtati

turisti
02-10-04, 12:20
:P :P Ju pershendes me - SERENADE KORQARE - ( Kastriot Tusha ). :P :P

nitushe
02-10-04, 16:06
Sot krejtve po ju pershendes me kengen ,,You and I''Scorpions

Artan_9
02-10-04, 16:21
Pershendes Aferditen me kenken ti ne at ane e un ne ket ane kena pas dashnij te rend.uu hahahahahahah :lol: :lol: :lol:

vushtrria
03-10-04, 09:26
pershendes te gjith shqiptaret ku do qe jan .......u qu rrushja me sabah rroku siten me bismilah :lol: :lol: :lol:

Murgesha
03-10-04, 10:18
Me kėngėn Jo, jo, jo nga Gjyste Vulaj pėrsėndes Vushtrrinė.

Honesty^uk.
03-10-04, 10:36
Me kėngėn Jo, jo, jo nga Gjyste Vulaj pėrsėndes Vushtrrinė.

edhe une i kacavirrem ne qafe pershendetjes tende
se shoki "vushtria " heret i paska ra ndermend per site :lol: :lol: :lol:

vushtrria
04-10-04, 18:04
murgesha dhe honesty ua kthej urimin me kengen............. dafina moj kenduar nga motrat mustafa :lol: :lol: :lol:

Vera
04-10-04, 18:31
pershendetje te gjith nga zemra njerz :wink:

Naki
04-10-04, 18:54
pershendetje te gjith nga zemra njerz :wink:

edhe une te pershendes Vendase me nje kenge Nga shkurte fejza kushtuar Mitrovices

turisti
05-10-04, 08:06
Serenade Korqare. :P :P :P :P :P

lazdrani
10-10-04, 12:26
Hop Hop Qika.....Faraoni G :wink:

Artan_9
10-10-04, 15:20
sot e pershendes, turistin, genten ,livoreken ,luanen ,aferditen barbarozen ,shejtanken.me kengen.lum baba,lum baba gjith keta qika kush i kaaa :wink:

anna
10-10-04, 16:03
ju pershendes te gjithve me kengen HIT MY HEART :wink:

aferdita
10-10-04, 16:10
pershendes MemphiSx me kengen "me ka marre malli,shume me ka marre ........"

vushtrria
10-10-04, 17:23
te gjithve ju pershendes.... me kengen..... n'dardani bjen nje tupan

mr_beni
11-10-04, 15:29
Pershendetej me kengen..."Lule Mimoze"...

DEA
14-10-04, 08:15
ju pershendes me kengen e Vera dhe Sunaj Saraqi qysh e pt titullin bre spo e di mo veq diqka lumi une qe jam ne Amerik u kone me duket :)

Krokodilli
14-10-04, 19:56
ju pershendes te gjithve me kengen,,, The Way Love Supposed To Be - SELWYN :wink:

Gjumashja
15-10-04, 15:19
Ju pershendes krejtve me kengen ''Pump it Up''DaNzeL pasi qe jam antare e re e kti forumi :o

Krokodilli
15-10-04, 18:58
nje pershendetje per te gjith shoqerin ne dardani

GILI - Me Kast

Barbaroza
26-10-04, 15:33
Ju pershendes me kengen-Si mund te harrohet kenga e vjeter-Corona

Gentiani
26-10-04, 18:05
Njė pėrshėndetje me Mesazh nga West Side Family

Barbaroza
26-10-04, 18:10
Ju pershendes me kengen"Ja ku jam"

vushtrria
26-10-04, 18:59
Ju pershendes me kengen"Ja ku jam"

flm juve barabroza :lol:


edhe une ju pershendes te gjithve me kengen MERRMA SHIUN E PRISHTINES :lol:

Barbaroza
26-10-04, 20:36
Flm Vushtrria!

Tash ju pershendes me kengen "Hasan Aga"

Kaltrushi
27-10-04, 13:46
Une ju pershendes ate gjithve me kengen

O kush t“ka rrejt e kush t“ka mashtru.......

...............o shpirti im a po vjen me mu

Barbaroza
27-10-04, 15:38
Sot dua te ju pershendes te gjitheve me kengen:
Kur nata Korcen e mbulon
Dhe kafenete mbushen plot.... :wink:

Vigani
27-10-04, 19:45
Edhe une du te ju pershendes te gjithe robnimin e ketije forumi me kengen:

N'drrase te vekut o kush po kjan?

Maca
27-10-04, 22:18
Pershendetje me kengen.Un dhe tiiii,lusnim naten qe dhe pak te zgjaste...

dr1ta
27-10-04, 22:21
Ju pershendes me kengen: oj lulija jon me limona ooooo :) :)

livoreka bicio
27-10-04, 22:49
Ju pershendes me kengen: oj lulija jon me limona ooooo :) :)URIMIT I KACAVIRREM EDHE UNE HA,HA,HA, PERSHENDES TE GJITH... :P :P :P