PDA

View Full Version : florian


hana
09-05-04, 08:11
Gezuar,gezuar ditelindjen u befsh 100 vjet te uroj fat dhe lumtuei kudo ne jet zemer :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hana
09-05-04, 08:15
http://img.123greetings.com/thumbs/birth_happybirthday/1008-013-63-1068.gif

florian
09-05-04, 08:16
ZEMER TE FALEMINDERIT SHUM SHUM SHPIRT DHE TY TE UROJ SUKSESE NE JET . JE FANTASTIKE SHUM FANTASTIKE .

PER ATA QE NUK DIN MOSHEN I MBUSH PLOT 26 :wink:

Vera
09-05-04, 08:21
oooooooo gezuar flori gezuar, te uroj edhe 99 te tjera flori.


Ishalla te gjitha deshirat tu plotsohen

Te gjitha te mirat nga Vera :wink:

hana
09-05-04, 08:24
ZEMER TE FALEMINDERIT SHUM SHUM SHPIRT DHE TY TE UROJ SUKSESE NE JET . JE FANTASTIKE SHUM FANTASTIKE .

PER ATA QE NUK DIN MOSHEN I MBUSH PLOT 26 :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ani
09-05-04, 09:01
GEZUAR DITLINJEN EDHE PSE ME KIE INAT PO TI BEJ URIMET EDHE NJEQIND VJET TE TJERA TY E ZEMRES TANE SE JENI CIFT SHUM COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :wink:

ani
09-05-04, 09:29
Anėtarėsuar: 28 Dec 2003
Mesazhe: 475
Vendodhja: ne krahet e nje engjelli
Postuar: Sun May 09, 2004 8:15 am Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Murgesha
09-05-04, 09:51
Edhe une e pershendes Florin dhe i uroj ditelindjen. :lol:

Flori urime 47 pranverat, e u trashegofsh me je nuse si ta don ty e bardha zemer. Ose me mire u trashegofsh me Hanen 17 vjeqare. :lol:

aferdita
09-05-04, 10:00
urime ditelindjen florian
edhe i befsh 100 tjera :wink:

florian
09-05-04, 10:18
ju falenderoj te gjitheve nga zemra jeni shum te mir :wink: :lol:

ani
09-05-04, 10:39
http://us.greet1.yimg.com/img.greetings.yahoo.com/g/img/corbis1/htr019.jpg

gezuar :twisted:

anna
09-05-04, 11:34
urime urime edhe 1000 vjet ... :lol: :lol:

Gentiana
09-05-04, 14:57
Florian gjithashtu te uroj Ditelindjen,po ashtu te gjitha te mirat ne jet (dhe me Hanen) i befsh 100vite tjera.


Genta

Cool_Boy
09-05-04, 15:04
Flori gezuar ditlindjen shokit ishalla i beni 100 vjet...Let te shpresojm se ky vit dhe shume te tjer te bijen lumturi,dashuri dhe sukse ne jeten e juaj...

Pershndetje nga Cool_Boy

lazdrani
09-05-04, 16:11
HAPYYYYYYYYY BIRTHDAY TOOOOOOOOOOOO YOUUUUUUUUUUU!!!!


Flori per ditelindjen tende te deshiroje qe sot dielli vetem per ty te rrezone :wink: Urime e u befshe plak i nje Katuni :D

Barbaroza
09-05-04, 16:20
Florian,edhe une te uroj ditelindjen,te na behesh plak 100 e me shume vjeq!

http://www.mrsbeasleys.com/images/products/SP2-23_f.jpg

ani
09-05-04, 18:02
ubefsh plak e besh ne obarr me femi se jeni cift imir me hanen

Vera
04-06-04, 17:57
Si hyra ne forum dhe po i shfletoj faqet se cka ka te re, dhe ja pash ne nje rubrik ku flori th "kjo eshte hera e fundit qe do shkruaj ne dardani"
a qashtu dicka, dhe do e kish pershendet florin shum dhe i kisha then te mos na braktis e gjith neve.

Pra pershendetje flori

,,,,,,Vera :wink:

ani
04-06-04, 19:18
Si hyra ne forum dhe po i shfletoj faqet se cka ka te re, dhe ja pash ne nje rubrik ku flori th "kjo eshte hera e fundit qe do shkruaj ne dardani"
a qashtu dicka, dhe do e kish pershendet florin shum dhe i kisha then te mos na braktis e gjith neve.

Pra pershendetje flori

,,,,,,Vera :wink: EDHE UNE PERSHENDES KUSHON PO MIR JE KA BAN SI JE KA SE PO IKIM INSJEME :arrow:

ani
04-06-04, 19:21
Si hyra ne forum dhe po i shfletoj faqet se cka ka te re, dhe ja pash ne nje rubrik ku flori th "kjo eshte hera e fundit qe do shkruaj ne dardani"
a qashtu dicka, dhe do e kish pershendet florin shum dhe i kisha then te mos na braktis e gjith neve.

Pra pershendetje flori

,,,,,,Vera :wink: EDHE UNE PERSHENDES KUSHON PO MIR JE KA BAN SI JE KA SE PO IKIM INSJEME :arrow: PO NEJSE UNE VERA NUK PO IKI PO RRI ME TY CIAOOOO

Vera
04-06-04, 19:49
ani ju shum mir qe rrini ketu, por asnjeri askujt nuk mund ta ze vendin keshtuqe askush nuk do jet ne vend te florit.

Vera :wink:

Naki
04-06-04, 21:20
Mbreti i 3 Dardan Urime- Urime,Florian ju jeni supriza me e kendeshme e ketije forumi qe per nje kohe te shkurt jeni bere synonim i ketije forumi gjithnje argetues, i harmonishem, i sinqerte .
me respekt-Naki

Gentiana
04-06-04, 21:38
Flori i jap plotesisht te drejt Nakit. Urime per 1000postime, dhe gjdo te mir, te na mbetesh ashtu siq je. More ndegjova dikund se nuk po dojshe me shkru me, un thash mos e thasht Zoti, po kjo le te jet vetem thashetheme, sidoqoft mir se vjen ne mbreterin tonė

mickoja
04-06-04, 23:21
Flori dhe un po i bashkangjitem urimit dhe te uroj dhe me tutje postime te kendshme sikur se deri mč tani na keni sjellur dhe keni krijuar nje atmosfer....vetem vazhdoni

pčrshendetje nga mickoja

Murgesha
04-06-04, 23:37
Flori poeti i forumit, te pershendes per 1001 postimet e tua te kendshme.
Uroj qe te na postosh sa me shume postime tjera, ashtu siq vetem Ti di ti thurrish.

Honesty^uk.
04-06-04, 23:57
FLORI edeh pse me disa nga shkrimet tuaja, ke lenduar zemren time
nuk munda te ndalem pa te shprehur urimet e mia me te perzemerta,
je me te vertet i mrekullueshem me shkrimet tuaja

Vera
05-06-04, 09:48
urime urime flori te pergezoj per 1000 postimet e juaja te mrekullueshme dhe gjysma emocionale nga vargjet e tua te bukura. Te uroj suksese te metejshme.

Vera :wink:

lazdrani
05-06-04, 10:31
Flori Mbreti i Topojes....Urime per 1000 postimet tuja,jeni i mrekullushem.Vazhdoni keshtu si keni filluar.Mpuqi dy faqet.I juaji Lazdrani :wink:

anna
06-06-04, 12:28
urimeeeee kunat hahahhahah :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
06-06-04, 12:40
pse flori po largohet a mos ......se edhe hana nuk po shkruan shpesh hemmmmmmm keta dy ..... :? :? :? :?

Barbaroza
06-06-04, 18:01
Flori,edhe une te pershendes dhe te pergezoj per mbi 1000 postimet e tua te mrekullueshme.E meritoni epitetin e njerit nder me te mireve ne forum.

florian
06-06-04, 18:35
Mbreti i 3 Dardan Urime- Urime,Florian ju jeni supriza me e kendeshme e ketije forumi qe per nje kohe te shkurt jeni bere synonim i ketije forumi gjithnje argetues, i harmonishem, i sinqerte .
me respekt-Naki

ju falenderoj naki per urimet dhe jufalenderoj me gjith zemer. :lol:

florian
06-06-04, 18:37
Flori i jap plotesisht te drejt Nakit. Urime per 1000postime, dhe gjdo te mir, te na mbetesh ashtu siq je. More ndegjova dikund se nuk po dojshe me shkru me, un thash mos e thasht Zoti, po kjo le te jet vetem thashetheme, sidoqoft mir se vjen ne mbreterin tonė

GENTA NJE NGA VAJZAT ME TE MIRA TE FORUMIT ,PERGEZIMET TUAJA JANE NJE KENAQESI E MADHE PER MUA , GJITHASHTU SUKSESE .

ME RESPEKT FLORIAN

florian
06-06-04, 18:40
Flori dhe un po i bashkangjitem urimit dhe te uroj dhe me tutje postime te kendshme sikur se deri mč tani na keni sjellur dhe keni krijuar nje atmosfer....vetem vazhdoni

pčrshendetje nga mickoja

MICKOJA BISEDAT ME TY GJER NE ZEMER TE NATES KAN QENE NJE KENAQESI PER MUAJ , PO ASHTU EDHE URIMET TUAJA PER MUA JAN SHUM TE CMUARA.
ME RESPEKT FLORIAN

florian
06-06-04, 18:43
Flori poeti i forumit, te pershendes per 1001 postimet e tua te kendshme.
Uroj qe te na postosh sa me shume postime tjera, ashtu siq vetem Ti di ti thurrish.


MURGESHA !!!!!!!! CTE THEM UN TY SHOQE E MOTER E NGUSHT URIMET TUAJA JANE NJE KENAQESI E MADHE , SHOQERIA JUAJ ESHTE NJE NGA RIZULTATET E POSTIMEVE TE MIA.

ME RESPEKT FLORIAN

florian
06-06-04, 18:45
FLORI edeh pse me disa nga shkrimet tuaja, ke lenduar zemren time
nuk munda te ndalem pa te shprehur urimet e mia me te perzemerta,
je me te vertet i mrekullueshem me shkrimet tuaja


HOSTNEY NJE NGA SHTYLLAT E FORUMIT , POSTIMET E MIA NGJALLIN NE JU DASHURIN PER FAMILIEN (SE PER NDRYSHE DO I HARROJE ) :twisted:

PERSHENDETJET TUAJA JANE KENAQESI PER MUA :wink:

ME RESPEKT FLORIAN

florian
06-06-04, 18:46
urime urime flori te pergezoj per 1000 postimet e juaja te mrekullueshme dhe gjysma emocionale nga vargjet e tua te bukura. Te uroj suksese te metejshme.

Vera :wink:

VERA TI JE SI VERA PER KET FORUM DHE TE UROJ SUKSESE NE SHKOLL E NE PROVIMET E TANISHME.

ME RESPEKT FLORIAN

florian
06-06-04, 18:49
Flori Mbreti i Topojes....Urime per 1000 postimet tuja,jeni i mrekullushem.Vazhdoni keshtu si keni filluar.Mpuqi dy faqet.I juaji Lazdrani :wink:

LAZDRANI SHOK E VELLA MBRET I DARDANIS E BASHK ME MUA EDHE I TROPOJES , ESHTE KENAQESI TE BISEDOSH ME TY PER CDO GJE .

SUKSESE MJESHTER :wink:

florian
06-06-04, 18:51
urimeeeee kunat hahahhahah :lol: :lol: :lol: :lol:
ME RESPEKT FLORIAN
ANNA KUNATE E DASHUR TE NJEJTAT URIME TE TAKOJN EDHE TY , BISEDAT ME TY KAN QENE GJITHMON TE MREKULLUESHME ,DHE NJE KENAQESI PER MUA ..


SUKSESE KUNA E URIME

florian
06-06-04, 18:54
Flori,edhe une te pershendes dhe te pergezoj per mbi 1000 postimet e tua te mrekullueshme.E meritoni epitetin e njerit nder me te mireve ne forum.

BARBAROZA PRINCESH E DARDANIS SHOQE E KENDSHME ,
URIMET TUAJA JAN TE MIRPRITURA SE TE MARRESH URIME NGA NJE PREJ MODERATOREVE ME TE SHQUAR ESHTE ME TE VERTET NJE KENAQESI E MADHE.

ME RESPEKT FLORIAN

florian
13-03-05, 12:32
me 28 martohem jeni tan te ftum

Murgesha
13-03-05, 15:24
me 28 martohem jeni tan te ftum


Wooooooooow
Urime Florian, U Trashėgofsh.

turisti
13-03-05, 15:38
me 28 martohem jeni tan te ftum

Urime florian,ishalla te hec muhabeti,u trashegofsh.


Me respekt,
TURISTI.

halla e madhe
13-03-05, 15:38
Athua pernime aa?Hajde ishalla me hajr,po nuk po di se ku asht ajo dasem more :?: :lol: :lol:

ShEjToNkA
13-03-05, 16:49
me 28 martohem jeni tan te ftum


Flori ,prano urimet e mia me dėshirat mė tė sinqerta.
U trashėgofshi dhe harmonia u pėrciellt nė cdo hapė tė jetės. Mbizotroftė Dashuria nė martesėn tuaj.

Kercovari
13-03-05, 16:59
me 28 martohem jeni tan te ftum
U trashegofshi Florian ne ket muaj kur nis pranvera dhe dashurija e zjarrte,deshiroj qe gjat gjithe jetes te jete percjelles i juaj duke u be te lumtur dhe me fat.
Me respekt Kercovari

florian
13-03-05, 20:23
ju falenderoj te gjitheve per urimet , e mos harroni ftesen , me 28 ne bashkin e tiranes , e kush mos mujn me arrdh !!! mos u merzitni coni adresat e do jau dergoj torten per pos . ose ma mir do jau sjell vetem ne muakin e mjaltit (kuptohet kujt te mi bin rruga afer)

aferdita
13-03-05, 22:47
me 28 martohem jeni tan te ftum
Flori u trashegofshi dhe nje jete te lumtur te uroj :wink:

IceGirl
14-03-05, 04:44
me 28 martohem jeni tan te ftum

Urime dhe u trashegofshi.

dembelica
14-03-05, 15:36
me 28 martohem jeni tan te ftum

Urime Florian,u trashegofshit dhe jete te lumtur :)

Naki
14-03-05, 21:54
me 28 martohem jeni tan te ftum


Flori i nderuar,ju deshiroje nje jete te lumtur bashkeshortore me perplot supriza qe ne jeten tuaj te mbizotrone gezimi dhe harmonija.

Ju flm per Ftesen,ate dite do ta feston i tere forumi per mikun tone Florin.

Naki

DEA
14-03-05, 22:09
me 28 martohem jeni tan te ftum


Urime martesa jete te gjate, shendet, trashegemi ,dhe lumturi te pashterrshme ju deshiron DEA

erita
14-03-05, 22:56
me 28 martohem jeni tan te ftum


me deshir te madhe kisha ardhe por ku me ardhe qe se di ka mu nis adrsen bitte :wink: :?:

florian
15-03-05, 19:08
JU FALEMINDERIT TE GJITHEVE PER URIMET DHE JU UROJ EDHE UN TE GJITHEVE JU AFERDITA NAKI ERITA, DEA,DEMBELICA E ICE GIRL NJE JET TE LUMTUR E TE GJATE ,

Gentiana
16-03-05, 17:35
Urime Flori,u trashegofshit dhe ēdo te mire ne Jeten bashkshortore ju deshiroj.

Genta

Dreni30
17-03-05, 21:55
I nderuari Florian

Urime martesa dhe u trashigofshi per jete e mot.

Lumturia dhe harmonia bashkeshortore ju percjellet ne cdo cast dhe hap.

Te uron Dreni30

florian
19-03-05, 16:45
Urime Flori,u trashegofshit dhe ēdo te mire ne Jeten bashkshortore ju deshiroj.

Genta

JU FALEMINDERIT GENTA PER URIMET DHE GJTHASHTU JU UROJ DHE JUVE NJE JET TE LUMTUR DHE TU PLOTESOFSHIN TE GJITHA ENDRAT JE ME TE VERTET PERSON I MREKULLUESHEM .

ShEjToNkA
28-03-05, 21:51
Flori ,pasi kalove kėndej pari desha ta dėrgojė njė pėrshėndetje edhe juve dhe me kėtė rastė tė urojė edhe njėherė dasmen tėnde.
Mbarėsia dhe dashuria ju pėrcielltė nė cdo hapė jete.

florian
06-04-05, 20:16
Flori ,pasi kalove kėndej pari desha ta dėrgojė njė pėrshėndetje edhe juve dhe me kėtė rastė tė urojė edhe njėherė dasmen tėnde.
Mbarėsia dhe dashuria ju pėrcielltė nė cdo hapė jete.

muaji i mjaltit mrekulli ta dija do isha martu ma perpara , po si i thon ma mir von se hic :twisted: te faleminderit per urimet e te uroj cdo te mir ne jet .

Barbaroza
06-04-05, 20:46
Flori,pershendetje edhe nga ana ime.Te uroj fatbardhesi ne jete!!!

Tomori
06-04-05, 21:02
-Flori tamam je "FLORI" te pershendes sinqerisht, kalofsh mire :wink:

florian
16-04-05, 09:56
PO MARON MUAJI I MJALTIT ,E SPO DI SI ME E SHTUE NJA DY VJET :twisted: JU FALEMINDERIT TE GJITHVE PER URIMET JENI TE MREKULLUESHEM .

Naki
18-04-05, 17:43
Nje pershendetje te madhe per Mikun,poetin e forumit Dardan Florianin.

Me nderime Naki

turisti
09-05-05, 15:17
:P FLORI-TROPOJAN I NDERUAR,

:P Urime nga zemra ditelindjen dhe realizimin e te gjitha deshirave ne jete duke i pritur edhe 100 tjera me shendet,lumturi dhe fat,te deshiron

TURISTI. :P :wink:

florian
09-05-05, 18:51
TE FALEMINDERIT SHOKI DHE TE UROJ CDO TE MIR NE JET.ME RESPEKT SHOKU JUAJ FLORIAN

Honesty^uk.
09-05-05, 19:14
I nderuar Flori, shoh dhe mik i nderuar, me rastine ditelindjes suaj te dergoj pershendetjet dhe urimet me te perzemerta per ju, shendet, dashuri dhe bagati familjare.
Jeta juaj qofte e mbushur me surpriza lumturie.

Me respekt
Honesty

Murgesha
09-05-05, 20:06
Florian i nderuar urime ditėlindjen e tė dėshiroj tė bahesh 100 vjeq plak i thinjur e me njė jetė tė lumtur mbrapa.


http://www.vfks.de/graf/torte.jpg

Naki
09-05-05, 20:27
Pake nga pake
po e hame veteveten
qe te rritem
qdo dite nga nje qelize
me pake por me Imunitet
Shpirterore.

Flori i Nderuar,shume urime per ty jete te gjate e pa Brenga,Lumturija dhe shendeti ju percjellshin ne qdo hap.

Gezuar Ditelindja

Naki

e_martumja
09-05-05, 20:53
Urime Ditlindjen Loli nga Tropoja, ju deshiroj edhe shume mote te lumutura dhe sukses ne te gjithet sferet e jetes
Pershendetje nga e_martumja.

Dreni30
10-05-05, 11:43
I nderuari Flori

Me rastin e ditelindjes prano urimet me te sinqerta nga Dreni.

Te uroj shendet dhe jete te lumtur e te mberrijsh te njeqindtat dhe te gezofsh harmoni ne jeten tuaj i nderuar.

Nga Dreni30.

Kercovari
10-05-05, 16:51
http://www.albanian-art.com/images/vision-solder-in-sky.jpg

Gezuar ditlidjen i nderuar Florian
U deshiroj nga zemra jete te gjate dhe gjitha te mirat ne jete.
Me resepkt Kercovari.

florian
10-05-05, 17:09
I nderuar Flori, shoh dhe mik i nderuar, me rastine ditelindjes suaj te dergoj pershendetjet dhe urimet me te perzemerta per ju, shendet, dashuri dhe bagati familjare.
Jeta juaj qofte e mbushur me surpriza lumturie.

Me respekt
Honesty

Ju faleminderit Honesty per urimet tuaja e gjithashtu ju uroj lumturi e suksese ne jet juve dhe familjes tuaj

florian
10-05-05, 17:13
Florian i nderuar urime ditėlindjen e tė dėshiroj tė bahesh 100 vjeq plak i thinjur e me njė jetė tė lumtur mbrapa.


http://www.vfks.de/graf/torte.jpg

Ju faleminderit e nderuar , ju faleminderit per urimet e per rispektin qe keni ndaj meje , ju uroj cdote mir ne jet fat e lumturi .
me respekt shoku juaj Florian .

florian
10-05-05, 17:16
Pake nga pake
po e hame veteveten
qe te rritem
qdo dite nga nje qelize
me pake por me Imunitet
Shpirterore.

Flori i Nderuar,shume urime per ty jete te gjate e pa Brenga,Lumturija dhe shendeti ju percjellshin ne qdo hap.

Gezuar Ditelindja

Naki

Naki mik i dashur ju feliminderit per urimet e shumaneshme gjithashtu ju uroj suksese dhe te kaloni nje jet pa brenga.
me respekt miku jaj florian.

florian
10-05-05, 17:19
Urime Ditlindjen Loli nga Tropoja, ju deshiroj edhe shume mote te lumutura dhe sukses ne te gjithet sferet e jetes
Pershendetje nga e_martumja.

JU FALEMIDERIT PER URIMET E MARTUMJA , DHE PSE NUK KA SHUM QE JENI KETU SHKRIMET TUAJA DISI ME KAN PELQYER .ME RESPEKT FLORIAN .

florian
10-05-05, 17:21
I nderuari Flori

Me rastin e ditelindjes prano urimet me te sinqerta nga Dreni.

Te uroj shendet dhe jete te lumtur e te mberrijsh te njeqindtat dhe te gezofsh harmoni ne jeten tuaj i nderuar.

Nga Dreni30.

JU FALEMINDERIT DRENI30 , DHE GJITHASHTU JA KALOFSH BUKUR KUDO QE JENI .

florian
10-05-05, 17:22
http://www.albanian-art.com/images/vision-solder-in-sky.jpg

Gezuar ditlidjen i nderuar Florian
U deshiroj nga zemra jete te gjate dhe gjitha te mirat ne jete.
Me resepkt Kercovari.

KERCOVARI EDHE PSE KEMI SHUM KOH TE DY KETU , NJIFEMI PAK PO MEGJITH ATE KAM SHUM RESPEKT PER JUVE , JU FALEMINDERIT PER URIMET.

Agroni22
10-05-05, 18:20
urime ditlindjen FLORI dhe pershendetje

Reana
11-05-05, 03:30
SA HERE DUHET TY ME TA URU DITELINDJEN, A :twisted:

http://www.mspineapple.com/cards/hbdpink.gif

HAPPY BIRTHDAY TO YOU,
HAPPY BIRTHDAY TO YOU,

HAPPY 29TH BIRTHDAY TO YOU
HAPPY BIRTHDAY TO YOU....

(TASH SKE NEVOJE ME U MUNDU ME GJET TEMA-JA KU E KE NJE TE GATSHME :lol: )

lazdrani
11-05-05, 11:03
I nderuari Flori pake me vonese por me gjithe ate te deshiroje qdo gje qe zemra e juaj te deshiron te realizohet ne realitet.


Gezuar per shume vite i nderuar :wink:


Happy Birthday

Gentiana
11-05-05, 15:09
Flori, pak me vones u integrova ne ket tem,vetem me mire von se hiq.
Urime ditelindjen edhe nje her, e me te mira.
Njeherit ti uroj edhe per mbi 2000shkrimet tua, shpresoj qe do te na i bejsh edhe xxxxxxxxxxxx tjera,po keshtu te mira.

ēdo te mire per ty.
Genta

florian
11-05-05, 19:06
urime ditlindjen FLORI dhe pershendetje

faleminderit Agroni22 . me respekt flori.

florian
11-05-05, 19:09
SA HERE DUHET TY ME TA URU DITELINDJEN, A :twisted:

http://www.mspineapple.com/cards/hbdpink.gif

HAPPY BIRTHDAY TO YOU,
HAPPY BIRTHDAY TO YOU,

HAPPY 29TH BIRTHDAY TO YOU
HAPPY BIRTHDAY TO YOU....

(TASH SKE NEVOJE ME U MUNDU ME GJET TEMA-JA KU E KE NJE TE GATSHME :lol: )

LOCKE JU FALEMINDERIT PER U RIMET KE TE DREJT ME MIR SE KETU NUK KA , ME KENI BER URIME NE SHUM FAQE EDHE PSE KEMI PASUR CA PROBLEME UN KAM NJE RESPEKT SHUM TE MADH PER JU .ME RESPEKT FLORI .

florian
11-05-05, 19:11
I nderuari Flori pake me vonese por me gjithe ate te deshiroje qdo gje qe zemra e juaj te deshiron te realizohet ne realitet.


Gezuar per shume vite i nderuar :wink:


Happy Birthday

I NDERUAR LAZDRAN JU FALENDEROJPER URIMET E PER VONESEN SKA PROBLEM SE E DI MECUNIN KOHA ESHT E PAKET ( PO SI VETE NJE HER MIR TE LEN TE FLESH ????) JU UROJ CDO TE MIR JUVE DHE FAMILJES SUAJ .ME RESPEKT TE MADH FLORI.

florian
11-05-05, 19:15
Flori, pak me vones u integrova ne ket tem,vetem me mire von se hiq.
Urime ditelindjen edhe nje her, e me te mira.
Njeherit ti uroj edhe per mbi 2000shkrimet tua, shpresoj qe do te na i bejsh edhe xxxxxxxxxxxx tjera,po keshtu te mira.

ēdo te mire per ty.
Genta

SKA GJE PER VONESEN EMBELSIRA PER NE FUND APO JO ,JU FALENDEROJ PER URIMET .

KAM SHKRUAR2000 MESAZHE NUK E KISHA VEN RE FARE TANI ESHT BER NJE MUAJ QE U RIKTHEVA DHE SIC DUKEJ KY FORUM NUK KA HUMBUR ATE ARMOSFEREN E SAJ DHE KJO ESHT MERIT EDHE E JUAJA, ME RESPEKT TE MADH FLORIAN .

Luana
11-05-05, 19:19
Te uroj Datelindjen Florian :wink:
http://ecardfriends.christianet.com/freeecards/images/birthday_20.jpg
LUANA

schütze
11-05-05, 19:21
pak me vones,pershendetje dhe urime ditlindja i nderuar flori,qdo te mir ne jet ju deshiron schütze

florian
11-05-05, 19:28
Te uroj Datelindjen Florian :wink:
http://ecardfriends.christianet.com/freeecards/images/birthday_20.jpg
LUANA

LUANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA TEE FALEMINDERIT PER LULET SHUM TE BUKURA GJITHASHTU EDHE PER URIMET .
ME RESPEKT FLORI .

florian
11-05-05, 19:29
pak me vones,pershendetje dhe urime ditlindja i nderuar flori,qdo te mir ne jet ju deshiron schütze

JU FALEMINDERIT I NDERUAR PER URIMET GJITHASHTU CDO TE MIR JU DESHIROJ DHE UN.

turisti
12-05-05, 22:30
:P Urime :P 2000 :P postime nga zemra shoqi dhe te deshiroj edhe 100 000 tjera.Qofsh gjithmone i gezuar. :P

Me respekt,
TURISTI. :P :wink:

Daja POLIC
13-05-05, 00:50
florian urime urime cdo te mir ne jete te deshiroj suksese, lumtur ne cdo moment te jetes shendet maksimal urime edhe ishalla 100 vite tjera te lumtura :wink:

florian
30-05-05, 15:43
turistiAnėtarėsuar: 26 Jul 2004
Mesazhe: 10812
Vendodhja: Nederland
Postuar: Fri May 13, 2005 9:30 am Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Urime 2000 postime nga zemra shoqi dhe te deshiroj edhe 100 000 tjera.Qofsh gjithmone i gezuar.

Me respekt,
TURISTI.
_________________
ĒDO GJĖ ĖSHTĖ E KALUESHME,A MĖ I KALUESHMI ĖSHTĖ NJERI.

Mbrapsht nė krye


Daja POLICAnėtarėsuar: 04 May 2005
Mesazhe: 248
Vendodhja: Aty ku ka €€Pare
Postuar: Fri May 13, 2005 11:50 am Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

florian urime urime cdo te mir ne jete te deshiroj suksese, lumtur ne cdo moment te jetes shendet maksimal urime edhe ishalla 100 vite tjera te lumtura
_________________
Flas per intelektuala qe pom shiten pozitiva...
hupni more NEGATIVA

TURISTI DYSHI I FORUMIT SE NJESHI JAM VET (SHAKA SHOKI)
JU FALEMINDERIT PER URIMET TE MARRESH URIME NGA TI ESHT ME TE VERTET NJE NDER . URIME GJITHASHTU .

DAJA JU FALENDEROJ PER URIMET DHE GJITHASHTU JU UROJ QE TE JA KALONI SA ME MIR KETU NE MESIN TON SE PO SHIKOJ QE NE PAK KOH JE BER NJE NGA PJESETARET ME AKTIV URIME E SUKSESE.

florian
30-05-05, 15:47
turistiAnėtarėsuar: 26 Jul 2004
Mesazhe: 10812
Vendodhja: Nederland
Postuar: Fri May 13, 2005 9:30 am Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Urime 2000 postime nga zemra shoqi dhe te deshiroj edhe 100 000 tjera.Qofsh gjithmone i gezuar.

Me respekt,
TURISTI.
_________________
ĒDO GJĖ ĖSHTĖ E KALUESHME,A MĖ I KALUESHMI ĖSHTĖ NJERI.

Mbrapsht nė krye


Daja POLICAnėtarėsuar: 04 May 2005
Mesazhe: 248
Vendodhja: Aty ku ka €€Pare
Postuar: Fri May 13, 2005 11:50 am Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

florian urime urime cdo te mir ne jete te deshiroj suksese, lumtur ne cdo moment te jetes shendet maksimal urime edhe ishalla 100 vite tjera te lumtura
_________________
Flas per intelektuala qe pom shiten pozitiva...
hupni more NEGATIVA

TURISTI DYSHI I FORUMIT SE NJESHI JAM VET (SHAKA SHOKI)
JU FALEMINDERIT PER URIMET TE MARRESH URIME NGA TI ESHT ME TE VERTET NJE NDER . URIME GJITHASHTU .

DAJA JU FALENDEROJ PER URIMET DHE GJITHASHTU JU UROJ QE TE JA KALONI SA ME MIR KETU NE MESIN TON SE PO SHIKOJ QE NE PAK KOH JE BER NJE NGA PJESETARET ME AKTIV URIME E SUKSESE.

halla e madhe
30-05-05, 18:11
Urimeve te ditelindjes sate i bashakngjitet edhe halla e madhe :lol: U bafsh djal ma i miri ne trojet tona :wink: :lol:

florian
30-05-05, 21:31
Urimeve te ditelindjes sate i bashakngjitet edhe halla e madhe :lol: U bafsh djal ma i miri ne trojet tona :wink: :lol:

JU FALEMINDERIT PER URIMET DHE JU UROJ CDO TE MIR HALL E DASHUR.

GURI SYLAJ
30-05-05, 21:49
FLORIAN URIME DITELINDJA E U BEFSHE PLAK , JO MORE, KRYEPLAK I TROPOJES.

Me nderime Guri Sylaj

DEA
30-05-05, 21:49
Flori veq sa e mora vesh qe paske pase ditelindjen, pranoj urimet e vona nga une, u befsh 100 e me shume vjeq.

Dali!Keq
31-05-05, 15:56
florian

urime ditlindja Zotri.

Psikologu
14-09-05, 17:17
I nderuari florian!

Tė deshiroj cdo tė mirė dhe suksese pėr ju cdo here ,nė tė gjitha sferat e jetes.

Me nderime pėr ju;

Psikologu

florian
14-09-05, 17:31
Ket temen ketu se kisha ven re asnjeher cudi :shock:

Megjithate fleminderit shum Vera per temen dhe per rrespektin qe keni ndaj meje gjithashtu dhe ju jeni e pershendetur nga un me gjith zemer...

florian
14-09-05, 17:36
I nderuari florian!

Tė deshiroj cdo tė mirė dhe suksese pėr ju cdo here ,nė tė gjitha sferat e jetes.

Me nderime pėr ju;

Psikologu

Nje respekt te vecant kam pasur gjithmon per ju i nderuar Psikolog ndoshta sepse kemi te njetin hobby (poezin) . Nepermjet shkrimeve u njoftem dhe te them te drejten rrispekti im per ju u rrit gjithmon me shum ,.
i nderuar Psikolog gjithashtu te uroj cdo te mir dhe suksese ne jet.

laliloli
14-09-05, 18:48
Pershendetje te perzemert ke Florian .prania e juaj ,pas nje mungese te theksuar mua me gezoi .
Te uroj shendet dhe gjithe te mirat ne jeten tende te gjate dhe te lumtur e gezuar

Sinqerisht Lali

Gentiana
14-09-05, 19:43
Pershendetjes dhe urimet e Lalit i bashkangjitem edhe une. :wink:

hana
14-09-05, 21:02
pershendetje ....te uroj nje mbremje te kendeshmeee :wink: :wink:

dr1ta
14-09-05, 23:53
Flori mire se paske ardh , deshiroj caste te kenshme me tutje .:)

Daja POLIC
15-09-05, 05:37
flori te pershendes bre burr edhe shum keq po me vjen qe jeni largu
edhe hala nuk jam ka e kuptoj PSE?

por ishalla jeni shendosh e mir suksese edhe ktheju ne FORUMMMM OK

CIAO

turisti
03-10-05, 12:48
:P Flori,shoki i nderuar :P ,

Te pershendes shume dhe te deshiroj jete te lumtur. :P :P

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Diana007
06-10-05, 13:36
Pershendetje Fleori dhe gjitha te mirat :wink:

Me respekt Diana :wink:

florian
08-11-05, 21:29
ju kerkoj falje te gjitheve , qe nuk kam hapur faqen time ta lexoj dhe nese me ket xhest ju kam nenvleresuar pershendetjet tuaja me vjen shum keq dhe ju kerkoj serish ngjes .
ju falenderoj nga shpirti per rimet dhe pershendetjer tuaja .
me rrespekt flori

Honesty^uk.
18-11-05, 21:42
I nderuar FLORI me ane te ketyre vargjeve te dergoj urimet e mia me te perzemerta per JU dhe TROPOJEN tuaj Herioke.

Moj TROPOJ vend i lavdis
ke hyr ne faqe t'historis
krejt Malesia e Gjakoves
karshillek mi bejn KOSOVES
Popull trim edhe bujar
rrin SHKELZENI n'ball krenar
ta ka rrit Bytyci sojnin
rrit ta ka Gashi trimerin
ta ka rrit Krasniqja besen
Berishakt e kan nxjerr veten
Djemt Shipshjan kur kan rrok pushken
gjithher n'kam e kan ba luften
shtatin cikat si selvi
me bel t'holl e syt e zi
I ke djemt si thepa t'Shqipes
dit per dit lavdia t'rritet
je TROPOJ sofer bujare
halle shum Zemren e madhe
Bjeshka e vrrini plot hijeshi
LUM kush vjen me ndejt me TY

Me nderime dhe respekt per ju dhe gjithe popullin Tropojan
Honesty

florian
20-11-05, 10:09
I nderuar FLORI me ane te ketyre vargjeve te dergoj urimet e mia me te perzemerta per JU dhe TROPOJEN tuaj Herioke.

Moj TROPOJ vend i lavdis
ke hyr ne faqe t'historis
krejt Malesia e Gjakoves
karshillek mi bejn KOSOVES
Popull trim edhe bujar
rrin SHKELZENI n'ball krenar
ta ka rrit Bytyci sojnin
rrit ta ka Gashi trimerin
ta ka rrit Krasniqja besen
Berishakt e kan nxjerr veten
Djemt Shipshjan kur kan rrok pushken
gjithher n'kam e kan ba luften
shtatin cikat si selvi
me bel t'holl e syt e zi
I ke djemt si thepa t'Shqipes
dit per dit lavdia t'rritet
je TROPOJ sofer bujare
halle shum Zemren e madhe
Bjeshka e vrrini plot hijeshi
LUM kush vjen me ndejt me TY

Me nderime dhe respekt per ju dhe gjithe popullin Tropojan
Honesty

te falenderoj nga zemra mik e vella i dashur per urimet qe me bet dhe ju uroj suksese dhe lumtri ne jeten tuaj .

VARGJET ISHIN TE MREKULLUESHEM .

Naki
21-11-05, 22:55
Mikut timė Tropojanė i dergojė njė pėrqafim Vllazeror.

Naki

Diana007
24-11-05, 09:44
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

Naki
27-12-05, 22:29
Nė pragė tė vitit tė ri ju deshirojė shėndet,lumturi realizėm tė dėshirave dhe apiratave.

Gėzuar viti 2006


http://www.duennwalder-hunnenhorde.de/bilderhunnen/weihnachtsschlitten.gif


Naki

Domira
28-12-05, 03:34
I nderuar Florian.
Gezuar Viti i Ri 2006.
Gezimi qofte pjese e pandashme e zemres tande ne vitin qe po vjen.

http://img.123greetings.com/eventsnew/ejan_ny_fireworks/1069-038-13-1027.gif

Diana007
28-12-05, 13:28
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg

rilinda
28-12-05, 13:41
http://img458.imageshack.us/img458/2408/sdgv7rt.png (http://imageshack.us)

lazdrani
28-12-05, 19:02
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/88816S25.JPG


Flori gezuar mjeshter vitin 2006.

laliloli
29-12-05, 01:16
Me fat dhe gezuar vitin e ri 2006
Shendet,lumturi,gezim,hare dhe suksese ne ēdo sfere te jetes.

GEZUAR 2006

Lali

Vigani
29-12-05, 02:57
http://www.dgreetings.com/newimages/newyear/newyear10.gif

GEZUAR...!

Viganica

MemphiSx
29-12-05, 09:59
Flori Urime Vitin e Ri 2006!!


http://www.ermoni.com/_memphis_gif_1.GIF

Gjumashja
29-12-05, 10:19
Gezuar 2006 Flori
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 13:21
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

florian
19-03-06, 16:36
e shkruajta dhe un fjalen e fundit
ne nje odise me fjal
.
e shkruajta mbase von
e mbase plot mall
nuk njofta as [hom peig]]
por njofta shum
mir urimet dhe pergezimet e miqeve te mi ...
ju uroj te gjitheve fat e lumtri ne jet .
suksese ne pun e mbaresi ne jet.

Urime per faqe e re te dardania.de

lazdrani
27-12-06, 00:05
Flori i nderuar shfrytezoi rastin te pershendes dhe njeherit ju pergezoi vitin e ri 2007 te jete vit i realizimeve te endrrave tuja.Per here i juaji Lazdranihttp://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_www.postribe.com3%7E0.jpg (javascript:;)

Diana007
09-06-07, 19:14
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Diana007
28-11-07, 12:34
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

Diana007
30-12-07, 15:58
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

rilinda
30-12-07, 18:42
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

turisti
21-02-08, 22:44
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 18:07
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

lazdrani
27-12-08, 16:18
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

MemphiSx
30-12-08, 01:15
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Diana007
05-09-09, 16:03
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Kaqanikasja
01-07-11, 14:52
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF