PDA

View Full Version : Euro 2004 Portugali


Anonymous
08-06-04, 00:38
Euro 2004 Portugali

Cila skuader mendoni se do ta fitoje kampionatin europian?

K-man
08-06-04, 03:05
Italia

Cool_Boy
08-06-04, 09:47
ITALIA 2004

lazdrani
10-06-04, 14:38
Franca,Cekosllovakia,Portugalia jane Kandidat te forte.


GJERMANIA 2004 se kane Fat :wink: Kampion Evropian 8)

Vera
10-06-04, 14:52
Franca, Holanda, Anglia,Portugalia,dhe Cekia jan favorit.

Po une kisha pas qef qe Anglia te fitoj :P :wink:

Vera
13-06-04, 08:29
-Ja qe edhe loja e par perfundoj pa deshiren e shum fansave te footballit

Portugalia 1:2 Greqia

Keshtu as une nuk u ndava e kenaqur aspak.

-Pastaj me von loja e dyte ne te cilen shumica u ndam mese te kenaqur

Spania 1:0 Rusia

mr_beni
21-06-04, 14:46
kete kampionat EURO 2004natyrisht qe do ta fitoj anglia.

Gentiana
21-06-04, 14:55
Edhe pse nuk jam aq adhuruese e madhe e Fussball-it mendoj se do te fitoj Anglia.... :roll:

aferdita
22-06-04, 17:25
favoriti i im ka qen spanja por ajo si po shihet nuk do te shkoj me tutje :wink:

Cool_Boy
23-06-04, 13:13
O njerz me ka humb dje Italia nuk e dini ju se si jam ndje por edhe nje kombetare qe e dua shyqyr ende aty eshte dhe ishalla mu plotesohet dehsira dhe e fitojn kupen................Ajo eshte:


Republika e Çekis

Vera
23-06-04, 15:12
hej kuku valla me vjen keq qe humbi Italia por cka ti bajsh, por e kam edhe Anglin qe do i mbaj shpresat edhe pak a :wink:

Barbaroza
23-06-04, 21:11
Ej njerez,asnje ndeshje nuk e kam percjelle :(

K-man
23-06-04, 22:49
s'ki qa fol pra...

aferdita
24-06-04, 06:40
O njerz me ka humb dje Italia nuk e dini ju se si jam ndje por edhe nje kombetare qe e dua shyqyr ende aty eshte dhe ishalla mu plotesohet dehsira dhe e fitojn kupen................Ajo eshte:


Republika e Çekis

edhe cekia fitoi mbreme 2:1 po a do te fitoj me danimarken se?

kurse un i kam te holanda shpresat se ato qe kisha deshire me fitu,ato hupen :(

Vera
24-06-04, 08:04
o tybe nuk ka me anglin hiq hahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

me vjen keq qe Gjermani ahumbi dhe Italia poashtu :wink:

Cool_Boy
24-06-04, 09:52
O njerz me ka humb dje Italia nuk e dini ju se si jam ndje por edhe nje kombetare qe e dua shyqyr ende aty eshte dhe ishalla mu plotesohet dehsira dhe e fitojn kupen................Ajo eshte:


Republika e Çekis

edhe cekia fitoi mbreme 2:1 po a do te fitoj me danimarken se?

kurse un i kam te holanda shpresat se ato qe kisha deshire me fitu,ato hupen :(

Aferdita per hater tem do ta mujn Danimarken Çeked .......Lidhna me kan dush se nuk mujn ta ndalojn Çekin,se qe dy vite nuk e kan asnje humbje Çeket,prej si kan humb pe rne kualifikime te Kupes se Botes....

E shyqyr Gjermani humbi dje se mu pat be marak a e di qysh me shku ne shtepi.......

K-man
24-06-04, 23:06
bravo portugalis. i kallen anglezt n'penalla

Cool_Boy
25-06-04, 11:02
E shyqyr hupi Gjermanija dhe Anglija................A kajt o popull qe juv hupen ekipet e juaj???

Vera
25-06-04, 14:20
A u kenaqet qe humben Gjermania dhe Anglia :?: :( :( :(

K-man
25-06-04, 15:50
prej tashit, une menoj qe Çekia ka me shku deri ne fund, edhe fiton

K-man
26-06-04, 04:56
bravo ju koft grekeve, e kan sos francen me gollen qe e japen me koke... hera e pare ne historine e UEFA Euro lojrave qe greket kan hi ne qerek-finale dhe tash ne gjys-finale... tash portugezt luajn kunder grekeve, prej te cileve kan humb 2-1 ne lojen e pare te turnamentit, javen tjeter. neser e kqyrim se qka po bojin holanda vs suedise

lazdrani
26-06-04, 16:28
Une mendoje qe Potogalia eshte kandidate pasi eshte edhe nikoqire ne Vendin e saje,Holanada po ashtu :wink:
Greket duan te falenderojne Tranjerin Gjerman OTTO REHAGEL per kete qka kane arriture deri me tani :wink:

4ever
27-06-04, 21:33
Lazdran ne nje shkrim te maparshem ke parashiku qe Cekosllovakia eshte kandidat serioz per euro-04.
Cekosllovakia me nuk ekziston si shtet o Lazdran !!!

Cool_Boy
27-06-04, 21:47
Rep Çekia

lazdrani
01-07-04, 10:47
Lazdran ne nje shkrim te maparshem ke parashiku qe Cekosllovakia eshte kandidat serioz per euro-04.
Cekosllovakia me nuk ekziston si shtet o Lazdran !!!Mire e ke tani shkurt Cekia :wink:

lazdrani
01-07-04, 10:49
Finalja Portugalia-Cekia. :wink:

K-man
02-07-04, 03:58
na u prishen andrrat me qekt. greku na shkoi ne finale. topi eshte i rrumbullaket, kshtuqe kurr nuk i dihet futbollit. tash e kqyrim se qka ndodh ne finale te dielen

aferdita
02-07-04, 07:38
por tash portugalia e ka me leht te fitoj kunder greqis :wink:

Cool_Boy
02-07-04, 10:30
Çekia-gati kam qajt kur kan hup dje...........Sidomos per Nedevedin

aferdita
02-07-04, 21:59
Çekia-gati kam qajt kur kan hup dje...........Sidomos per Nedevedin
po qka me be, skan pas fat vetem ishalla portugalia fiton se greket nuk kam deshire qe te fitojn :wink:

lazdrani
02-07-04, 22:04
Çekia-gati kam qajt kur kan hup dje...........Sidomos per Nedevedin
po qka me be, skan pas fat vetem ishalla portugalia fiton se greket nuk kam deshire qe te fitojn :wink:Tu dhimte Nedevedi qe qante ah,edhe mua bre sdi cka i kofte se me shtin :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

lazdrani
02-07-04, 22:07
Ndoshta edhe do te ket befasi ne finalen e EM?
Nese sonte fitojne Greket mendoj se ata do te bahen kampion??Murgesha kete bindje edhe une kam ,Jo qe Greket dijne te luajne Futbolle por e kane bre nje Tranjer te forte ah OTTO REHAGEL eshte Mjeshter i Futbollit.OSE si thojne Gjermanet Mbret i Futbollit....
Besoje qe prape se prape Potugalia do te behet Kampion 2004

Cool_Boy
03-07-04, 10:29
Çekia-gati kam qajt kur kan hup dje...........Sidomos per Nedevedin
po qka me be, skan pas fat vetem ishalla portugalia fiton se greket nuk kam deshire qe te fitojn :wink:Tu dhimte Nedevedi qe qante ah,edhe mua bre sdi cka i kofte se me shtin :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

E more lazdran more lazdran prej fillimit te kampionatiti e kam desht Italin dhe Çekin por Italia ra me heret e mbajsha shpresa per keta qe do ta fitojn por jo e qe keshtu me bene te dy kombetaret me qajt besom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ..........

Vera
03-07-04, 11:41
ahahahahhahahah

hajde ta shofim se kush do fitoj

Grecce-Portugal

nuk do them asgje, topi eshte i rrumbullaket dhe nuk i dihet fare se kush do fitoj.

bin gespant :P

Cool_Boy
04-07-04, 00:20
ahahahahhahahah

hajde ta shofim se kush do fitoj

Grecce-Portugal

nuk do them asgje, topi eshte i rrumbullaket dhe nuk i dihet fare se kush do fitoj.

bin gespant :P

Vera e di qe tu ka be qefi qe me humbi Çekia ama qka te bej ndoshta nuk do ta shiqoj finalen do te mbaj dite zie per Italiant dhe Çeket.....

kam deshir mi pa Greket tuj qajt si femijt e vexhel kjo me ben ta shiqoj fundin e lojes.............

aferdita
05-07-04, 12:49
hupi portugalia :( :( :(

mr_beni
05-07-04, 13:18
valla ka fitu Grecce phaaaaaaaaa, mertitat i ka Otto krejt, vetem shkaku i Trenerit qe kane pas Grecce kam pas deshirt te fitoj kunder Portugalis.

egi
02-09-07, 20:18
http://www.speedyshare.com/316578951.html

egi
02-09-07, 20:22
http://www.speedyshare.com/671748631.html

Ma-Origano
14-12-07, 17:34
Brzili,apo Italia per mendimin tim!