PDA

View Full Version : jehona


Gentiana
08-06-04, 23:15
E pash se qenka ora mbas 24 thash te jam e para se ta uron ditelindjen,keshtu qe urime loqk, dhe i bafsh 100vite tjera, me tmira. und und und :wink: me tvertet na mungon ne forum vetem shpresoj se do te na kthehesh se shpejti.

IHDL

drenousha
09-06-04, 08:58
happy birthday to you
happy birthday to you
happy birthday dear jehona
happy birthday to youuuuuuuuuuu
urime urime jehona i bofsh 100vjet
pershenderje nga Drenousha :wink:

anna
09-06-04, 10:33
jehona gezuar ditelindjen i befsh 100 vjet te uroj gezim dhe lumturi ne jeten tende :wink:

Naki
09-06-04, 10:42
URIME DITELINDJA -SHUME GEZIME DHE SUKSESE NE GJITHA SFERAT E JETES ju deshirone naki

lazdrani
09-06-04, 13:54
HAPPY BIRTHDAY TO YOU :P Alles alles gute zum deine geburstag Süsse :wink: GEZUAR PER SHUME VITE :D HDGDL 8) :wink:

Vera
09-06-04, 14:12
Shum urime per juve Jehona, te uroj jet te mbar dhe te lumtur, dhe tu plotsofshin te gjitha deshirat ne jet.

Me kenaqsi Vera :)

florian
09-06-04, 18:19
GEZUAR PER SHUME VITE DITELINDJEN JEHONA :wink:

Murgesha
09-06-04, 18:43
Jhona te uroj e te pershendes per ditelindjen tende.
U rritsh edhe qekaq sa je.
Ps. Mos ke dert se askujt si tregoj se sot po e feston 50 vjetorin e lindjes :wink:

mickoja
09-06-04, 22:18
jehona ta uroj ditčlindjen dhe te uroj shum fat ne jet....

VARDARI
10-06-04, 18:05
:D :D :D
Jehona po ashtu edhe un te pershendes ta uroj ditlindjen dhe tu realizofshin endrat e tua suksese

Barbaroza
11-06-04, 12:16
Jehona,edhe une ta uroj ditelindjen,te na besh edhe 100 ditelindje tjera!

jehona
12-06-04, 20:22
ooooooooooo flm shum shum nga ju te gjith qe ju paska ra ndermend te ma uroni ditelindjen. tash pak me vones po ju flm, sidoqoft ma mir tash se hiq. ju pershendes te gjitheve.

Honesty^uk.
13-06-04, 10:24
Urime per ditelindjen JEHONA
edhe 100 pranvera te lumtura

Gentiana
14-06-04, 20:28
Loqkooooooooooooooo njeva se i kishe dhen Provimet, wowwwwwwwwwwwww urime urime urime. Tani me je Ekonomiste e diplomuar, hehehe gjith bre e kemi dit se je e menqur (me ke gajt mu :wink: ) Pak hajgare, vetem urimeeeeeeeee dhe paq gjith fat.

Te don shuuuuuuuuuum

Genta

jehona
15-06-04, 21:42
oooooooooooooooooo loqko flm shum shum qe ma urove edhe diplomen ketu ne forum. jo moj fare nuk te kam gajt ty, se si te kisha gajt ty e menqur, me kishin thon DR.PROF. JEHONA, po qka me bo se ende veq JEHONA :wink: :lol: :wink: :lol: . ok pra te pershendes ty dhe te gjith te tjeret ketu ne forumin me te mirin ne internet!!!!

SheTa
16-06-04, 21:32
jehona urime shumm i bofshe :P 100 vjeqe :) te preshndes :) edhe me paska marr malli me te pa :)

jehona
22-06-04, 16:47
SHETA flm, te pershendes edhe une ty nga gjakova, edhe vertet shum me paska pas marr malli edhe mu me te pa, se qetu ne BBCinternetkafe jam dhe per ball je ulur ti, po po me vjen marre me te fol :wink: :P

ok pra ju deshiroj te gjitheve nje vere 2004 sa ma te mir, edhe nese mundeni hajdeni ne gjakove se atmosfera koka vertet fatastike... :wink: :lol:

aferdita
22-06-04, 17:23
urime ditelindjen jehona
sa vjet i bere :?:

sexybrikenda
23-06-04, 16:21
JEHONA HAPPY BIRTHDAY :wink:

ani
23-06-04, 22:25
JEHONA HAPPY BIRTHDAY :wink:URIME URIME E GEZUAR DITELINDJENJ

lazdrani
23-07-07, 11:18
Me kujtohen si sot ditet e para te dardanise e ne kishim Simpati ne njeri-tjetrin.ME ike sikur me te pase friksua Genta hahahahah.Shoqe e nderuar dhe shume e respektuar po lexove keto rreshta ndonjehre dua vetem te them se Lazdrani eshte shume mire me te gjitha te mirat,e une te deshiroje po te njejten gje.Harmoni gjithmone te shkofte jeta.Lazdrani