PDA

View Full Version : Jeta esht e shkurt......... pa Dashuri t Sinqert !!!


Engjellushja
15-06-04, 21:57
Ju pershendes t githve ;-)

Cool_Boy
17-06-04, 12:56
Engjellushja hajde ishall e gjen nje dashuri sa me shpejt e at zgjat jeten se tu pasjka shkurtu ahahahhah..............

Kush po e don Engjellushja hajde djema qka po pritni???ahah

ju mire pres msitnin une e udheheqi ahahh

Engjellushja
17-06-04, 14:50
Ah ti ishe met vertete nj njeri apo qun i Interesant..............msit mu br duhesh me pas nr e kepuces TAMAM ahhahahahah se eke nr e komes Cool_Boy ??? Tregoma njeher pastaj dot udheroj un tye rrug t mbare, se pa e dit nuk ta bej udha e mbarr hahahahhhahahah....sondern; halz und Beinbruch ahahahahahahahaha

Hajgare de keshu paaaaaaaaak e mos mi lesho mrrolat hahahahaha
Tung Respekt Coll_Boy dhe jo vetem shok por dhe msit po m behesh hahahhahahahah

AK^47
17-06-04, 15:01
gheghehgehgehghge Valla ti far Engjellusha fakt osht se jeta pe tu shkurtojke kur po te tradhtojke ni femer e sidomos kur po te tradhtojke me ndoj te aferm tondin :(:(:(:(:( po nejse apet jeta vazhdon duhet me u pajtu me fatin ;););)

Engjellushja
17-06-04, 15:32
Kuku qyqe ..................paske hjek shume .hahahahahahah por cfar Femre aj paka qen oooooooo djel.....A ske qen ti Mshkull ???

AK^47
17-06-04, 16:06
hehehgeheghhgeghegh Un mashkell jam loqkum po qka me ba se ka asi femra te pamoralshme (Lahperica) qe bain edhe asi sene skam qka me ba tash duhet me u pajtu me fatin ;);););)

emine
10-10-09, 12:49
kure nuke e njf sinqeritetin nuke e dine rendsin e dashuris se sinqert,po prej atij momenti qe njofim diqka te sinqert dhe te bukur,nuke pajtohemi me pak,apo shkel e shko po duhmi;)

Jana
15-10-09, 12:23
..Dashuria eshte Ushqimi Themelor i Jetes...