PDA

View Full Version : Puthja e pare!!!


lazdrani
22-06-04, 18:50
A ju kujtohet puthja e pare qe dhuruat apo qe keni marre!!!! :wink:

Vera
22-06-04, 18:53
Po me kujtohet kuku komt mu kan dridh ahhahahah :lol: :lol: :lol: por tani u be dhe a harrohet more puthja e par ncncnncnc kurr valla :wink:

Murgesha
22-06-04, 19:13
Vera a po te dridhen kembet ende??? :wink:

lazdrani
22-06-04, 19:14
Vera a po te dridhen kembet ende??? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
22-06-04, 21:16
Vera a po te dridhen kembet ende??? :wink:


jo tybe Murgesha tash ka ikur ajo dridhja qe kam pasur, e tera eshte hequr :lol: :lol: :lol:

e ti lazdran mos qesh se ashtu eshte de qy.

e ti lazdran hajde trego pak per puthjen e par tenden ok :?:

lazdrani
23-06-04, 10:49
Vera a po te dridhen kembet ende??? :wink:


jo tybe Murgesha tash ka ikur ajo dridhja qe kam pasur, e tera eshte hequr :lol: :lol: :lol:

e ti lazdran mos qesh se ashtu eshte de qy.

e ti lazdran hajde trego pak per puthjen e par tenden ok :?:
Ishte Dimer shkoja ne Shkolle kur ja takova Ate bukuroshen,Haj cka bane me pershendeti.Me pyeti se sa ore kam sot dhe ajam dakorte ne mbremje te dalim dikun ne pije.Woww mendova me vete a eshte e mundure kjo.Ok leme takimin ne Kafiqin te embel ate kohe Snoopi....Eh puthja e pare oh jete edhe tani me kujtohet ishte fanatastike por shume shkurte pasi ne ate moment hyri nje djale i axhes se saj e i tha se shpejte ne shtepi te shkoje :( ................

Cool_Boy
23-06-04, 13:18
Po me kujtohet kuku komt mu kan dridh ahhahahah :lol: :lol: :lol: por tani u be dhe a harrohet more puthja e par ncncnncnc kurr valla :wink:

Mos te zuri rryma ne ate moment Vera :wink: :wink: :wink:

Vera
23-06-04, 15:09
Po me kujtohet kuku komt mu kan dridh ahhahahah :lol: :lol: :lol: por tani u be dhe a harrohet more puthja e par ncncnncnc kurr valla :wink:

Mos te zuri rryma ne ate moment Vera :wink: :wink: :wink:

Cool-Boy ajo nuk ishte dridhje e rrymes por e dashuris a :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
23-06-04, 16:06
A ju kujtohet puthja e pare qe dhuruat apo qe keni marre!!!! :wink:SI SOT ME KUJTOHET PUTHJA JOTE :oops: :oops: :oops:

lazdrani
23-06-04, 17:10
A ju kujtohet puthja e pare qe dhuruat apo qe keni marre!!!! :wink:SI SOT ME KUJTOHET PUTHJA JOTE :oops: :oops: :oops:Po de ne pasqyre,vazhdo edhe me tutje :twisted: :twisted: :twisted:

Barbaroza
23-06-04, 17:19
A ju kujtohet puthja e pare qe dhuruat apo qe keni marre!!!! :wink:SI SOT ME KUJTOHET PUTHJA JOTE :oops: :oops: :oops:

Sexybrikenda,shko moj veshu,s'po te vjen turp si je zhveshur keshtu,a e di ti se je ne vend publik ncncnccncncncnc :wink:

Cool_Boy
23-06-04, 20:37
Po me kujtohet kuku komt mu kan dridh ahhahahah :lol: :lol: :lol: por tani u be dhe a harrohet more puthja e par ncncnncnc kurr valla :wink:

Mos te zuri rryma ne ate moment Vera :wink: :wink: :wink:

Cool-Boy ajo nuk ishte dridhje e rrymes por e dashuris a :lol: :lol: :lol:

Po me mua????

Barbaroza
25-06-04, 16:09
Krejt po me doket se keshtu do te jete puthja ime e pare http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/004.gif

Vera
25-06-04, 16:59
Krejt po me doket se keshtu do te jete puthja ime e pare http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/004.gif

Jo ishalla qeshtu jo, se paskeni me u mbyt hahahahahahahahhaha :lol:

Barbaroza
25-06-04, 17:05
A po thua Vera a :?: Tybe,une veq keshtu po e paramendoj e si do te jete,ma merr mendja 100% keshtu :D

Vera
25-06-04, 17:07
A po thua Vera a :?: Tybe,une veq keshtu po e paramendoj e si do te jete,ma merr mendja 100% keshtu :D

Ani ani si te duash ti veq mise e para edhe keshtu kuku cka paska me te gjet :lol:

Barbaroza
25-06-04, 17:13
Pse moj cka paska me mė gjete,une po mendoj se do te jete e mire :wink:

lazdrani
01-07-04, 10:53
Krejt po me doket se keshtu do te jete puthja ime e pare http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/004.gif :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ngadal moje se pe mbyte Djalin :wink:

mickoja
01-07-04, 11:12
Krejt po me doket se keshtu do te jete puthja ime e pare http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/004.gifja nxune frymen hahahahhahaha :lol: :lol:

Murgesha
01-07-04, 12:00
Krejt po me doket se keshtu do te jete puthja ime e pare http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/004.gif

Barbaroza duhet te jet me romantike per te dyte. Kjo po duket si mja marre me zor. Stop Dhunes. :wink:

lazdrani
02-07-04, 10:57
Krejt po me doket se keshtu do te jete puthja ime e pare http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/004.gif

Barbaroza duhet te jet me romantike per te dyte. Kjo po duket si mja marre me zor. Stop Dhunes. :wink:
Tregoju Murgesha ime se si puthet nje qifte i lumture :wink:

Barbaroza
02-07-04, 11:12
Krejt po me doket se keshtu do te jete puthja ime e pare http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/004.gif

Barbaroza duhet te jet me romantike per te dyte. Kjo po duket si mja marre me zor. Stop Dhunes. :wink:

Jo bre Murgeshe,se ne fe dhe ne dashuri s'ka dhune,dhe une i permbahem ketij parimi :wink:

Cool_Boy
02-07-04, 11:15
Krejt po me doket se keshtu do te jete puthja ime e pare http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/004.gif

Barbaroza duhet te jet me romantike per te dyte. Kjo po duket si mja marre me zor. Stop Dhunes. :wink:

Jo bre Murgeshe,se ne fe dhe ne dashuri s'ka dhune,dhe une i permbahem ketij parimi :wink:

E moj Brabroza nuk paksa jete te gjate aje se paske me mbyt krejt ahahah........

Murgesha
02-07-04, 12:45
Krejt po me doket se keshtu do te jete puthja ime e pare http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/004.gif

Barbaroza duhet te jet me romantike per te dyte. Kjo po duket si mja marre me zor. Stop Dhunes. :wink:

Jo bre Murgeshe,se ne fe dhe ne dashuri s'ka dhune,dhe une i permbahem ketij parimi :wink:

Ani, ani dushu e gushu bile edhe mpuqu sa je e re. :wink:

Barbaroza
02-07-04, 12:59
Po tybe,ashtu po ia mbaj mendjen :wink: :wink: :wink:

Murgesha
02-07-04, 13:10
Po tybe,ashtu po ia mbaj mendjen :wink: :wink: :wink:

Pasha zotin tani je ne rruge te mbare per me e fitu Gjenetin :lol:

Barbaroza
02-07-04, 13:13
Po tybe,ashtu po ia mbaj mendjen :wink: :wink: :wink:

Pasha zotin tani je ne rruge te mbare per me e fitu Gjenetin :lol:

Pse a keshtu fitohet Xheneti a :roll: E lumja une :) ,po qysh nuk e kam dijte me heret bre,hajt se u nisa :wink:

Murgesha
02-07-04, 13:20
Po tybe,ashtu po ia mbaj mendjen :wink: :wink: :wink:

Pasha zotin tani je ne rruge te mbare per me e fitu Gjenetin :lol:

Pse a keshtu fitohet Xheneti a :roll: E lumja une :) ,po qysh nuk e kam dijte me heret bre,hajt se u nisa :wink:

Nc-nc, o thmija i keq po puthjet jane dyert e gjenetit moj. :wink:

Barbaroza
02-07-04, 13:36
Po mos bertit moj se nuk e kam dijte une,kurre pa u provu,qy :(

Murgesha
02-07-04, 15:28
Po mos bertit moj se nuk e kam dijte une,kurre pa u provu,qy :(

E tash e mesove dhe gjej nje e jepi pa kufi puthje.

RRUSHI
02-07-04, 19:56
Po tybe,ashtu po ia mbaj mendjen :wink: :wink: :wink:

Pasha zotin tani je ne rruge te mbare per me e fitu Gjenetin :lol:

Pse a keshtu fitohet Xheneti a :roll: E lumja une :) ,po qysh nuk e kam dijte me heret bre,hajt se u nisa :wink:

Nc-nc, o thmija i keq po puthjet jane dyert e gjenetit moj. :wink:
Kuku qyqe a edhe kshtu po folni tash a ... :oops: :oops: :oops:

Murgesha
02-07-04, 20:19
Kuku qyqe a edhe kshtu po folni tash a ... :oops: :oops: :oops:

Rrushi cka pate mor? :shock: :shock: :shock:

lazdrani
02-07-04, 20:58
Po tybe,ashtu po ia mbaj mendjen :wink: :wink: :wink:

Pasha zotin tani je ne rruge te mbare per me e fitu Gjenetin :lol:

Pse a keshtu fitohet Xheneti a :roll: E lumja une :) ,po qysh nuk e kam dijte me heret bre,hajt se u nisa :wink:

Nc-nc, o thmija i keq po puthjet jane dyert e gjenetit moj. :wink:
Kuku qyqe a edhe kshtu po folni tash a ... :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
02-07-04, 21:00
Kuku qyqe a edhe kshtu po folni tash a ... :oops: :oops: :oops:

Rrushi cka pate mor? :shock: :shock: :shock:

Me duket ai paska puthur vetem ne terr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
02-07-04, 21:02
Kuku qyqe a edhe kshtu po folni tash a ... :oops: :oops: :oops:

Rrushi cka pate mor? :shock: :shock: :shock:

Me duket ai paska puthur vetem ne terr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ashtu po duket pasha mamin. :lol: :lol: :lol:

turisti
21-08-04, 13:58
Ka qene e papritur,nga thellesia e tere shpyrtit dhe me plote fuqijen e zemres. :P :wink:

nitushe
12-09-04, 14:56
um kujtohet valla se sdisha me puth mire :oops: :oops:

prizrenasi
12-09-04, 21:37
opaaa pa pa qfar pytje lazdran ej une per veti ala se kam shiju puthjen e par do ta le per te fejumen ma mir .ok

prizrenasi
12-09-04, 21:39
ej ju tjert mos um ofendoni edhe mos tju vjen qudi qy ma mir me ln per te fejumen se sa me tu nda dashnija me shum kon .

Nexhati
13-09-04, 14:59
Lazdran te me falesh se nuk po me kujtohet..... :(

lazdrani
16-09-04, 19:53
Lazdran te me falesh se nuk po me kujtohet..... :(
Mendo mendo se te kujrohet qy 8)

imodium
17-09-04, 09:19
Kur e kom puth mas parti ni femer.

kuku ka zgjat njo 2 ore puthja ime me ni femer deri sa u qu e ka hik femra pi meja se u tut se pe haj edhe mo kur se kom pa at femer.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Kur tja nisi me puth ni femer ska kush se um nal.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

skender
18-09-04, 20:54
puthja eshte nje qe me e embel ne shpritrat tona ....puthja eshte me shume se te bashkosh buzet dhe frymarjen.kjo eshte nderthyrje e zemres dhe shpirterave, nje dridhje e lehte,nje ndenje e qudishme ne stomak,shpejtim i zemres jan shenja te saj.pythja eshte lidhja intime me qenien tjeter njerzore dhe menyra e drejtperdrejt per te shfaqur dashurin dhe simpatin,kjo eshte edhe shenje per partnerin se e vetmja vule tradicionale e besnikerisederi ne{ martes}

skender
18-09-04, 21:01
puthja e pėrjetshme ,eja tė ikim bashkė,tė jemi pjesė e muzeumeve te dashuris te panjohur ,le te prehemi nga shpate e padashme ne majen e piramidave te vershojme yjet bashke eja t;i biem botes perreth me trenin e palevishme e puthja e perjeteshme le te ike me ne....

DannyAus
19-09-04, 16:17
PUTHJA E PAR,, HMMMM MA SEN PALIDHJE NUK ME KA NDODH NE JET,, KU ME QILLOJ NI FEMER EDHE MU QE U DRIDHKE, KE TU ME MET NE DOR,, E KISHA NDRRU SHKOLLEN, DHE DITEN E PAR TAKOVA NJE VAJZ DHE PAS NJA 3 DITE E LAM MU TAKU DIKUN AFER, SEPSE BANONIM AFER,, E NJIHJA PERPARA POR KURR NUK KISHA BISEDU ME TE,, E LAM MU TAKU ME NJE PARK,,,,
DOLA ME TE GATI 2 ORE KALUAN DUKE BISEDU TREGIME NJERI TJETRIT (GATI ME MURR GJUMI) E PROVOVA ME PUTH U LARGUA,, I THASH (WUTS WRONG) FILLOJ TE DRIDHEJ,, E PROVOVA PER SE DYTI HER,, E PUTHA AJO RRINTE SI ME QEN E NGRIR,,,, PRIT QE PO MA KTHEN PUTHJEN HIQ,,,, TE NESERMEN PO ME THOT DANNY I LOVE YOU,,( DO YOU KNOW THAT WAS MY FIRST KIS) AJO PUTHJA E DJESHIT KA QEN PUTHJA IME E PAR ME THA,
KURSE PER MU KA QEN ASGJE POS NJE SHETITJE NE PARK

DannyAus
19-09-04, 16:19
IMODIUM THOJN DJALI QE PUTH NI FEMER SHUM,, GRUJA E LEN MAS NI VITI,, GJOJA QE AJ QE PUTH NUK OSHT I MIRE NE SEX,, EDHE NORMAL JETA SEKSUALE KA RENDESI TE MADHE NE MARTES,,,,

musl|m
30-09-04, 16:42
Po me kujtohet kuku komt mu kan dridh ahhahahah :lol: :lol: :lol: por tani u be dhe a harrohet more puthja e par ncncnncnc kurr valla :wink:

E urrej puthjen e pare mu per ket se nuk harrohet :( e aq me shum e urrej pse un skam qen i pari qe e puthi ate qe e dua :cry:

dr1ta
01-10-04, 01:55
Po me kujtohet kuku komt mu kan dridh ahhahahah :lol: :lol: :lol: por tani u be dhe a harrohet more puthja e par ncncnncnc kurr valla :wink:

E urrej puthjen e pare mu per ket se nuk harrohet :( e aq me shum e urrej pse un skam qen i pari qe e puthi ate qe e dua :cry:Po nese e ke puth mire nuk e haron as ajo :)

Mos u shqetso

Kercovari
01-10-04, 08:21
Puthja e pare!?

Lamtumir nene e dashur,mirse te gjeta shpirte.
Valle,a mund te harohet?.

lazdrani
03-10-04, 18:30
Puthja e pare!?

Lamtumir nene e dashur,mirse te gjeta shpirte.
Valle,a mund te harohet?.
Kety qenkemi shoke :lol: :lol: :lol: :lol:

Ylberi_be
06-10-04, 21:58
puthjen e par pe pres nga barbaroza se edhe une ende po tutem e ne qenkem pa provu barbaroz mos u me tut nga dal se iki

lazdrani
17-10-04, 15:19
puthjen e par pe pres nga barbaroza se edhe une ende po tutem e ne qenkem pa provu barbaroz mos u me tut nga dal se iki
Sorry po Mbreteresha Barbaroza eshte e dhene :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
17-10-04, 15:50
puthjen e par pe pres nga barbaroza se edhe une ende po tutem e ne qenkem pa provu barbaroz mos u me tut nga dal se iki
Sorry po Mbreteresha Barbaroza eshte e dhene :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ylberi_be,jo tybe se ti s'paske pervoje as per vete,e puthja ime e pare deshiroj te jete shume e paharruar,ne nje vend romantik,me nje djale romantik dhe qe ma ben ate cast me te paharruarin ne jete! :wink:

Lazdrani :arrow: :wink:

Ylberi_be
25-10-04, 11:35
Faliminderit ore Lazdran po ku ishe ti ma heret qe sme tregove se barbaroza esht e fejume :(


Kerkoj falje barbaroza :oops:

e ty lazdran sdi qka te koft se me krejt qikat po mi prish punt
krejt qikat i kishe zapu lazdran ta jap ty nje teze bomb asht
:wink:

platori
29-10-04, 10:43
oj Barbaroza nashta une jam qaj djal.Vec thash se edhe une jam romantik nga pershkrimet e vajzave.
pa keqkuptime...

Barbaroza
29-10-04, 10:57
oj Barbaroza nashta une jam qaj djal.Vec thash se edhe une jam romantik nga pershkrimet e vajzave.
pa keqkuptime...

:?

Kercovari
29-10-04, 20:50
Puthja eshte nyja qe duhet te zgidhni,te merni fryme thelle, dhe te zhyteni ne ujrat e dashuris po si ky peshku i Barbarozes.Nese s`dini te notoni mos provoni!.

Rudi_1
08-11-04, 23:15
Me e embel se puthja e par nuk ka.
Kur e don nje vajz-djal,punthja e par eshte ma e embla....

Merisi
09-11-04, 04:43
puthjen e par kysmet e pres kur tmatrohna :) hiih ... puthjen e par shokni mka pas puth ni qik nklas te 5 si sot mkujtohet kishe bona femennn aj aj tu shku neper zhurka qi i thojshin ktyne her ap ap kishe me femen e tash sdi sen per fatin e sajna e kon ne slik kaniher e kqyri foteon e thon a puthet kjo far fmijee :P pse ajo ne foto u met ne klas te 5 e un i kom bo izet e ni vjet :P

kshtu qi e kom harru vallahi ....

Kercovari
09-11-04, 16:22
Kam qene shume i ri kur me puthi nusja e kojshiut gurbetqare.
E me vone u bena edhe une gurbetqare,s`besoj se me ka shpetu gruja pa puthe?.Shpeshhere me thote:"Ti i pari pas te fundit"E fjala "Pas"ka domethenje te fuqishme kur te mungojne argumenetet."Shuje" mos be ze!

Zjarri
09-11-04, 16:58
Puthja e parė e imja, romantike dhe me romantizėm, e paharruar, ishte ajo e pasmartesės, me vajzėn mė tė bukur tė kryeqytetit (Tiransja)

Honesty^uk.
09-11-04, 17:14
Puthja e parė e imja, romantike dhe me romantizėm, e paharruar, ishte ajo e pasmartesės, me vajzėn mė tė bukur tė kryeqytetit (Tiransja)
:roll: :roll:

sihana
27-11-04, 14:05
puthja e pare
nuk e dija a jam enderr apo zgjuar
ishte shum romantike e lezeqme dhe e embel pasuan puthjet tjera pastaj por kjo e para doli me e mira

haha tju tregoj diqka po mos qeshni me mua pastaj ... isha me qamqakez
:oops: :oops: :oops:

Krokodilli
27-11-04, 14:17
puthja e pare
nuk e dija a jam enderr apo zgjuar
ishte shum romantike e lezeqme dhe e embel pasuan puthjet tjera pastaj por kjo e para doli me e mira

haha tju tregoj diqka po mos qeshni me mua pastaj ... isha me qamqakez
:oops: :oops: :oops:

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA

NUK KA QEN PUTHJA E PAR POR NUK E DI SATA,, E KAM PUTH NJE HERE NJE VAJZ ME QAMQAKEZ,, TU E PUTH ME KA HY QAMQAKEZI I SAJ NE GOJEN TIME,, PREJ ATEHERE NUK KAM DASHT TA TAKOJ ATE VAJZ ME

JU PERSHENDES :roll:

:evil: :evil:

sihana
27-11-04, 15:03
hahahaha por un nuk bera ashtu per fat te mire
ahhahahahah e ruaja qamqakezin na fund te gojes qe te mos ndodh ajo gje pra
ai nuk e kuptoj per qamqakez gjersa un thash ndal nje moment nderpreva puthjen largova qamqakezin (tines) dhe vazhdova pastaj

Ka qenė njė pėrjetim interesant, i quditshėm ..megjithatė njė pėrjetim i paharruar dhe shumė i mirė ;) eeeeeeeeev ev ev ku mi qove ment ghaghaghagha

skendi
27-11-04, 22:58
gruan time kur kam hy dhander
:oops:

Krokodilli
28-11-04, 10:00
hahahaha por un nuk bera ashtu per fat te mire
ahhahahahah e ruaja qamqakezin na fund te gojes qe te mos ndodh ajo gje pra
ai nuk e kuptoj per qamqakez gjersa un thash ndal nje moment nderpreva puthjen largova qamqakezin (tines) dhe vazhdova pastaj

ti paske vepru shum mire sihana,,,, se qka me ka ndodh mua,, ishalla nuk i ndodh askujt,,,, hahahahaha,,,,

le qe me hyri qamqakezi i saj ne goj,, nuk e bojsha te madhe,, po me ka ra zgabim,, kesh tu plas.....

lazdrani
28-11-04, 14:05
Puthja e pare nuk e harroje kurre ani parfumin e saj ufaaaaaaaaa :wink:

Kercovari
28-11-04, 15:19
Puthja e pare nuk e harroje kurre ani parfumin e saj ufaaaaaaaaa :wink:
Paske hasur ne gazra anestetik Lazdran.
Nje gje e tille me ka ndodh edhe mua.Haaahaaaa!.

Barbaroza
28-11-04, 15:34
gruan time kur kam hy dhander
:oops:

Pasha mamin ore Skendo ti me se miri,brenda ne dhome,se keta tjeret sigurisht nen ēati te ndonje shtepie apo vendeve pa asnjefare lezeti hahahahahaahaha.

Kercovari
28-11-04, 15:37
gruan time kur kam hy dhander
:oops:

Pasha mamin ore Skendo ti me se miri,brenda ne dhome,se keta tjeret sigurisht nen ēati te ndonje shtepie apo vendeve pa asnjefare lezeti hahahahahaahaha.
Qatija mire,po ne mullar te barit me muzike te kendshme orkestrale te karkalecave.Eh,ku eshte ajo kohe!?.

Barbaroza
28-11-04, 15:40
Kercovari,tybe edhe ti boll ne menyre romantike e paske bere.Pse nuk shkon edhe njehere ta gjesh ate vend dhe ta riperjetosh edhe njehere :?: :roll: :)

Kercovari
28-11-04, 15:42
Kercovari,tybe edhe ti boll ne menyre romantike e paske bere.Pse nuk shkon edhe njehere ta gjesh ate vend dhe ta riperjetosh edhe njehere :?: :roll: :)
Mullari me nuk eshte aty,e kane shti ne kasolle,e karkalecat kan ngri te ftohti.

Barbaroza
28-11-04, 15:53
Kercovari,te paska mbete te thuash vetem:vakt o vakt :wink: :( :( :(


Ejani ju tjeret e tregoni experiencen tuaj se tybe vendosa me hy llugave tash :oops: :oops: :oops: :wink:

Mafiozi
28-11-04, 15:57
Kercovari,te paska mbete te thuash vetem:vakt o vakt :wink: :( :( :(


Ejani ju tjeret e tregoni experiencen tuaj se tybe vendosa me hy llugave tash :oops: :oops: :oops: :wink:

Mendesh me pare ne temen, Si e keni perjetuar puthjen e pare
Aty esht interesant per ty Barbaroza :lol:

:wink:

Barbaroza
28-11-04, 16:04
O Mafiozi,jane perzier temat sa nuk po dihet sa po shkon fasulja,keshtu qe edhe une e perzieva pak :? :?

Mafiozi
28-11-04, 16:10
O Mafiozi,jane perzier temat sa nuk po dihet sa po shkon fasulja,keshtu qe edhe une e perzieva pak :? :?

Te kuptoj Barbaroza :wink:

Mr_100%
28-11-04, 22:42
E nderuara BARBAROZA,edhe un do ta kisha treguar experiencen time,po pom me vjen keq me ta marre rendin Ty,po nasht do ta tregoj edhe te betohem se po e them te verteten.
Keshtu pra si ri lexoja romane,e nje nder to ka qen "LUMI I VDEKUR"
keshtu duke lexuar ket roman pata hasur ne nje citat,ai ka qen "Puthjen e pare i riu as sdi ta jap as sdi marre e as sdi ta fsheh"dhe tju them te drejten gjithe kohen me ka shoqruar ky citat,deri ne puthjen e pare,
PO e pershkruaj;e pata njohur nje vajze,normal patem len nje takim e edhe u takuam,folem gjer e gjate,dhe dikur filloj te bie muzgui mbremjes,ishim afer nje lumi te vogel,dhe dikur erdhi edhe momenti per ta puthur edhe e bere ket,por te ju them tani si e kam perjetuar nuk e di sepse me teper isha i koncentruar qe ta bej mire e drejte sa ta shijoja.
QDO FILLIM ESHTE I VSHTIRE
E shifni jo qe kam pseudonimin mr_100%por edhe jam i sinqert 100%

Barbaroza
28-11-04, 22:46
Mr_100%,mos u brengos per rendin tim sepse akoma jam e vockel :)
Megjithate,te flm qe u tregove i sinqerte ne kete rast.Me siguri do dilte nje film i bukur nga rrefimi yt. :wink:

Mr_100%
28-11-04, 22:54
E nderuara BARBAROZA,un shpesh her kam then se me te vertet keni substanc per qdo gje,e edhe ne ket rast nuk dyshoj aspak qe ju te jeni
Regjisore e keti Filmi.

ps:tek JU nese njeriu nuk di te lexoj mes rreshtav,ESHTE I HUMBUR;TJA

KriSTaL
30-11-04, 09:40
Venera ti me duket po enderroshe se akoma..hahahahhaha se paske provuar puthjen e par ahhahahahha :lol: :lol: murgesha..jo jo ate moment Veres , ju kan qu floket perprjet nga qefi , e jo trupi sju ka dridh po floekt si me ja shti ne rryme ahhahahah tung kalamajaaaaaa jeni te mire kam qesh me ze te madh . dhe kojshin posht duke qeshur e kam zgjuar nga gjumi ahhahahah tunggggggggggiiiiii @ all :lol:

KriSTaL
30-11-04, 09:48
BarBaroZa hej me duket te kam par dikun..per ne enderr jam i sigurt 100% po jam duke e munduar vehten se,,dhe ne realitet ku te kam par..ne enderr ishim , afer nje lumi dhe..hahahhahahah shaka hej anderr te kam pa

Barbaroza
30-11-04, 17:46
BarBaroZa hej me duket te kam par dikun..per ne enderr jam i sigurt 100% po jam duke e munduar vehten se,,dhe ne realitet ku te kam par..ne enderr ishim , afer nje lumi dhe..hahahhahahah shaka hej anderr te kam pa

Shyqyr qe paska qene veq enderr :oops: :oops:

sihana
30-11-04, 20:13
Shyqyr qe paska qene veq enderr

hahhaha shyqyr

Loloku
30-11-04, 20:30
Gjihte ndjesine e puthjes se pare do ta kuptosh pas puthjes se fundit!

KriSTaL
02-12-04, 07:21
:shock: [/b]

Lonushi
24-12-04, 13:13
A ju kujtohet puthja e pare qe dhuruat apo qe keni marre!!!! :wink:


Tung,puthja e pare po more si jo,nuk harrohet kurr ............

Rudi_1
24-12-04, 22:06
Shyqyr shyqyr qe paska qen vetem ender.Po ku e gjete bash "BARBAROZEN" ta shohish??? (hahahah)

DEA
24-12-04, 22:13
Vjesht , kohe zymte me shi, mozomakeq qfare dite, pikerisht ate dite e mora te them te drejten ma fali puthjen e pare, per me shume mos vetni se nga marrja as te nesermen sme eshte kujtuar gje :oops:

Rudi_1
24-12-04, 22:39
Vjesht , kohe zymte me shi, mozomakeq qfare dite, pikerisht ate dite e mora te them te drejten ma fali puthjen e pare, per me shume mos vetni se nga marrja as te nesermen sme eshte kujtuar gje :oops:

Hahahah Ju paskeni pas fat per ate puthje ne ate kohe... :!: :!: :!:

yllka
19-01-05, 12:40
A ju kujtohet puthja e pare qe dhuruat apo qe keni marre!!!! :wink:


17.01.2005 :wink:

Gjumashja
06-07-05, 10:58
po me 1 qershor :lol:

Krokodilli
06-07-05, 13:44
A ju kujtohet puthja e pare qe dhuruat apo qe keni marre!!!! :wink:


17.01.2005 :wink:

pershendetje Yllka,, sa paske marr puthjen e par,,,,,

masi je ne Australi,, po ta tregoj nje thenje Anglisht

Once you Pop,, you can't stop,,,,

tung te pershendes.....

Idila
19-12-09, 21:09
Qatija mire,po ne mullar te barit me muzike te kendshme orkestrale te karkalecave.Eh,ku eshte ajo kohe!?.
haha, shih shih se ēfarė zbulova kėtej sokaqeve...:tongue:

Peja-Boy
22-12-09, 22:05
...He be no bash e paskam harru

selvija
23-12-09, 12:35
Si me shti kallamoq te zim ne ....saher ha kallamoqa me bjen mend ajo arom:biggrin: puthja e pare ke fjala

Idila
23-12-09, 12:50
Si me shti kallamoq te zim ne ....saher ha kallamoqa me bjen mend ajo arom:biggrin: puthja e pare ke fjala
haha, eh ta dish si e kam pėrjetuar unė puthjen e parė....:biggrin:

selvija
23-12-09, 12:59
haha, eh ta dish si e kam pėrjetuar unė puthjen e parė....:biggrin: Pres tregimin????:biggrin:

Idila
23-12-09, 13:05
Pres tregimin????:biggrin:
Hera e parė.... jo nuk e them dot se do tė pėrqeshen tė tjerėt edhe pse dy-tri herė e shkrova dhe pėrsėri e shlyva... :D

selvija
23-12-09, 13:11
Hera e parė.... jo nuk e them dot se do tė pėrqeshen tė tjerėt edhe pse dy-tri herė e shkrova dhe pėrsėri e shlyva... :DAhh tash e kuptova idila...se si koke ndi hahaah :biggrin:

Peja-Boy
23-12-09, 13:15
Si me shti kallamoq te zim ne ....saher ha kallamoqa me bjen mend ajo arom:biggrin: puthja e pare ke fjala

Mire qe nuk paska ardh era Hudra hahahahaha.....

Oqeani
23-12-09, 13:46
Hera e parė.... jo nuk e them dot se do tė pėrqeshen tė tjerėt edhe pse dy-tri herė e shkrova dhe pėrsėri e shlyva... :D


ahahhahaa A tu duk sikur me ra prej ajroplani http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Idila
23-12-09, 13:52
ahahhahaa A tu duk sikur me ra prej ajroplani http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif
Ndoshta ju meshkujt ndiheni nė njė mėnyrė tė tillė, se femrat nuk e besoj.., ndoshta ngaqė unė....:confused: :D

Ahh tash e kuptova idila...se si koke ndi hahaah :biggrin:
Uroj ta kesh kuptuar Selvije, hahaha :D
(jam ca vesvese kundrejt higjienės nėpėrgjithėsi, e paramendoje tani...:D)

Oqeani
23-12-09, 13:58
Ndoshta ju meshkujt ndiheni nė njė mėnyrė tė tillė, se femrat nuk e besoj.., ndoshta naqė unė....:confused: :D


Uroj ta kesh kuptuar Selvije, hahaha :D
(jam ca vesvese kundrejt higjienės nėpėrgjithėsi, e paramendoje tani...:D)

Mendova se edhe ty tu ka dukur ashtu sikur se mua http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Harrova bre me vete - Puthja e pare me "papuēen" apo "opingėn" - apo puthja e pare e "imagjinates" http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Idila
23-12-09, 14:01
Mendova se edhe ty tu ka dukur ashtu sikur se mua http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Harrova bre me vete - Puthja e pare me "papuēen" apo "opingėn" - apo puthja e pare e "imagjinates" http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
S`e quaj opajngė unė, qy...;-)
Me dashnin qė kam edhe sot e deri nė frymėn e fundit...:wink:

Oqeani
23-12-09, 14:04
S`e quaj opajngė unė, qy...;-)
Me dashnin qė kam edhe sot e deri nė frymėn e fundit...:wink:

Ani pse a po ia prishe "mustaqet" a !!! E pse une po e quaj papuēe - a mos e pata teper a http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Fshatari
23-12-09, 15:13
Ēdo puthje eshte e pare e papare me pare. Nuk ka puthje te dyte(bis siē do thonte dikushi pa lidhje...)!

Rozafa
23-12-09, 16:45
Puthja e pare...

........palidhje !?

Oqeani
23-12-09, 17:43
Puthja e pare...

........palidhje !?

Pse a pa perqafim ishte a ;)

Idila
23-12-09, 17:53
Pse a pa perqafim ishte a ;)
Normal bre, kuptohet si mund tė jetė ndryshe pa pėrvojėn e duhur :P e shtangur tėrėsisht si njė statujė....:biggrin:

Apo Rozi? Bash do tė doja tė mė tregosh mė gjatė...:wink:

Oqeani
23-12-09, 17:58
Normal bre, kuptohet si mund tė jetė ndryshe pa pėrvojėn e duhur :P e shtangur tėrėsisht si njė statujė....:biggrin:

Apo Rozi? Bash do tė doja tė mė tregosh mė gjatė...:wink:

hahahah pse a tutshe se po thehet a hahhaaa

Idila
23-12-09, 18:01
hahahah pse a tutshe se po thehet a hahhaaa
Eh tallu-tallu, tė uroj tė tė ndodhė ty ashtu njėjtė...:tongue:

Oqeani
23-12-09, 18:03
Eh tallu-tallu, tė uroj tė tė ndodhė ty ashtu njėjtė...:tongue:

hahahha edhe tash a - haj medet haj .... Luani te frigohet prej lepurushkes http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Idila
23-12-09, 18:11
hahahha edhe tash a - haj medet haj .... Luani te frigohet prej lepurushkes http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
Jaaa kėtu na doli qė dmth e paske kaluar provėn ti..:tongue: :D

Oqeani
23-12-09, 18:13
Jaaa kėtu na doli qė dmth e paske kaluar provėn ti..:tongue: :D

Cilin, se kam pasur shume http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Qika^Me^Kule
23-12-09, 18:20
.......................... :rolleyes: :rolleyes:

Oqeani
23-12-09, 23:29
.......................... :rolleyes: :rolleyes:

Nuk duhet me i hape sytehttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

DEA
23-12-09, 23:42
e marte...........

Oqeani
23-12-09, 23:45
Ka pasditja diku ...

LuLjaa
24-12-09, 01:59
Oqeani koka pas pi para 12-ve :D

shfletuesi_
24-12-09, 10:19
Nuk kallxohet.... :)

Albonita
18-02-10, 21:34
:redface: e kam harru ...bre hiq spom kujtohet:rolleyes: