PDA

View Full Version : E dua shumė,por nuk mund t'ia paraqes dashurinė...!!!


prizrenasi
24-06-04, 17:26
jam i dashuruar por nuk mund tja praqes dashurin edhe nuk mund ti them qe te dua> qfar me kshilloni ju si tja bej ???.
e ne veti sa her i drejtohem qe ti paraqitem e nrroj rrugen nuk mund tja them nje fjal .qfar me kshilloni ju ,si tja bej ??.e dua shum gjithmon e kujtoj por nuk mun ti paraqitem ,kam frig seme refuzon ??
si tja bej ??.

RRUSHI
25-06-04, 04:51
Hej Prizreni dukesh pak sa i ri nga mosha por nuk ka rendsi , pasi te paskam vendas do ta jap vetem nje keshill te vetme --- mundohu te shoqrohesh me te , interesohu me kend shoqrohet , ku rrin ku shkon qfar i pelqen , mundohu te jesh sa me afer saj sa me shum qe mundesh , pastaj ftoje per nje banana split te Sharri , beni nje sheti nga kalaja apo ka lidhja e dal nga dal filloj tja shprehesh ndjenjat e tua ... sukses :wink:

Barbaroza
25-06-04, 10:55
Pajtohem edhe une me RRUSHI-n.Kjo mendoj se do te ishte menyra me e mire!

Gentiana
01-08-04, 21:32
Bash do tme intereson se si perfundoj kjo punė???!!! :roll: :roll: :roll:

RRUSHI
04-08-04, 08:56
Bash do tme intereson se si perfundoj kjo punė???!!! :roll: :roll: :roll:

Ne rast se e ka zbatuar formulen time Genta kuptohet -- ja kan thyer ndonje mur kalas :wink:

turisti
06-08-04, 13:22
Tung Prizrenas. Koha po kalon,ti je i sigurt ne ndjenjat e tua,vet-vehten e mundon,guximi po tė tradhton-ashtu KOT po dashuron.O ti Prizrenas,kohen e ki armikun me te madhe dhe ajo punon kundra teje.Pra,nese urgjentisht nuk ndermer diqka,i denuar je me humbje. Rasti i pare qe te ipet m'iu paraqit ( sidomos gjeje momentin kur ajo nuk prit ose eshte tu ngut met thene diqka- " kape ne BLIC")THUAJ: A DIN QKA ,PO ME DIT SE GURĖZ DO TĖ BIJNĖ,PO ME DIT QĖ KREJT YJET DO TĖ FIKĖN DHE QIELLI DO TE BASHKOHET ME TOKĖ,NUK BAN PA TE THENE SE TE DUA SHUME. Une kisha veprue keshtu. Te deshiroj shume sukses. :P :P :P :P :P

prizrenasi
11-08-04, 10:51
hahahahahaahhaa ,gagagagagagaa turisti vallah te lumt se ma ke dhan nji mendim te mir vallah , turisiti mendim i mir shum po ,po jan tjeter probleme pas ksaj .se per kshtu pe di more po ka kodra pas keto fjale .e sun i kaloj kollaj .

turisti
11-08-04, 20:49
Tung Prizrenasi. O, mos u tut prej kodrave se kur t'i thuash se e don-50% puna u krye.Tash edhe ajo nese thot PO,=50%,50+50=100%=perhair ju qofte.Askush nuk ka lind i dishem dhe nuk ka kalue ne dashuri pa probleme,pra mos u frigo,sepse nese nuk ndermer asgje,koha kalon...dhe ti me siguri s'ju ke frigue policijes te serbijes,e po frigohesh prej femres????????? Une besoj ne aftesit e tua,dhe kjo krize tek ti eshte momentale-te deshiroj sukses. :P

~AnnA~
24-06-10, 16:04
Mos nguroni per te shprehur dashurine, mos beheni skllever te ndjenjave...
Shpreheni ate me fjale apo me vepra...Thojne qe fjalet jane ca here boshe e i merr era(jane mashtrime), po dhe veprat mund te jene grabitje!
Personalisht mendoj, qe te jesh romantik nuk eshte turp.Padyshim qe veprat jane Akt me i cmuar, por edhe fjalet e bukura dhe komplimentet e zbukurojne dashurine....

Me verte, ca u be me kete cunin? :)

Oqeani
24-06-10, 16:07
Mos nguroni per te shprehur dashurine, mos beheni skllever te ndjenjave...
Shpreheni ate me fjale apo me vepra...Thojne qe fjalet jane ca here boshe e i merr era(jane mashtrime), po dhe veprat mund te jene grabitje!
Personalisht mendoj, qe te jesh romantik nuk eshte turp.Padyshim qe veprat jane Akt me i cmuar, por edhe fjalet e bukura dhe komplimentet e zbukurojne dashurine....

Me verte, ca u be me kete cunin? :)

E ka mashtrua - sa kohe paska kaluar http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

~AnnA~
24-06-10, 16:18
[/color]

E ka mashtrua - sa kohe paska kaluar http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

:smile:
E pash qe ka kohe...ka qene i vogel atehere, tani mbase eshte rritur e s'besoj qe mashtrohet kollaj :)

elvio
25-06-10, 23:04
jam i dashuruar por nuk mund tja praqes dashurin edhe nuk mund ti them qe te dua> qfar me kshilloni ju si tja bej ???.
e ne veti sa her i drejtohem qe ti paraqitem e nrroj rrugen nuk mund tja them nje fjal .qfar me kshilloni ju ,si tja bej ??.e dua shum gjithmon e kujtoj por nuk mun ti paraqitem ,kam frig seme refuzon ??
si tja bej ??.
aq sa here thua si t'ia bej
aq here ke deshtuar.

c'moshe ka djali qe s'guxon.
nqs je te 14-at rritu edhe pak.

aq sa besim ke ne vete ti si duket-te jeshe sigurte qe jo ka per te thene.

kembengul djalo e thuaji.:rolleyes:

Gentiani
25-06-10, 23:58
Rrene eshte kjo, e don shume, por nuk mund ti paraqes dashurine! :tongue:

Kur te fillosh me thene A duhet edhe B edhe C e deri ne ZH me i thene...

Nese nuk ja ka thene, vetem te tregoje se jam them une per ate :tongue: :wink:

Peja-Boy
29-06-10, 20:55
Por u Realizua Kete vit qysh mbas 10 viteve :tongue: E Zuna se e Zuna hahahahahaha

Suelaa
29-06-10, 21:07
Por u Realizua Kete vit qysh mbas 10 viteve :tongue: E Zuna se e Zuna hahahahahahaKend more paske zan mbas gjith ksaj kohe??hahahahahahahahaha
shum tu paska dasht vetem me e zane.

Peja-Boy
29-06-10, 21:08
Kend more paske zan mbas gjith ksaj kohe??hahahahahahahahaha
shum tu paska dasht vetem me e zane.

Ty De ..

Qika^Me^Kule
07-07-10, 15:08
Ty De ..

Ewwwwwww tybe ty te kinse bae.. nana me zemer te madhe... me asi... zemre sa dyert e C & A

tipi engjellor
09-07-10, 13:45
Une po jap nje keshille shprehju se veten po e maltretojshe se ashtu gajte veq digjesh e ne fund banvaki te ike apet se apet ti ke frike nga ajo gje,po ne qoft se te don si tahs si dikur do te jete me ty veq shprehju ne menyren me te mire qe dashurohet nje njeri ok te pershendes shume.

xanxi
13-07-10, 17:33
te pershndes prizrenas po ti i hupt se i hupt ma mire shprehja del ku del e lufto per dashuri se pa luftu ske asgje ne dore,suksese ishalla te prin e mbara

jadore
13-07-10, 17:40
te pershndes prizrenas po ti i hupt se i hupt ma mire shprehja del ku del e lufto per dashuri se pa luftu ske asgje ne dore,suksese ishalla te prin e mbara
u shku u shku kjo pune , o zanzi, kater vjet ma heret paska pas bo kjo vaki ..harroni..

Qika^Me^Kule
30-08-10, 21:13
Jo qe nuk mundem te ja paraqes dashurin ndaj ti... por e mira e mires... asht qe me mir ti rie ne distance....

Daglasi
20-02-11, 19:42
Me ftue per kafe:biggrin:

tipi engjellor
20-02-11, 21:08
hahahah frika nga dashuria ptuuuu bllok ne fb hahahah veq kure shfe bardhe aty,

emine
20-02-11, 21:38
Skam frig se jam imune nga kjo semundje,kam pas nje msues shum te mire edhe aj me ka trenu si me qendru larg ksaj ndejnje te budallme;)

ENGJELLUSHA
20-02-11, 21:42
Une nuk kam frik fare qe t'ia shpreh nje personi dashurin...
Per mua eshte mese normale kjo gje..dhe mendoj qe eshte gje shume e bukur

ENGJELLUSHA
20-02-11, 21:43
Une nuk kam frik fare qe t'ia shpreh nje personi dashurin...
Per mua eshte mese normale kjo gje..dhe mendoj qe eshte gje shume e bukur

tipi engjellor
20-02-11, 22:01
[QUOTE=ENGJELLUSHA;2025450]Une nuk kam frik fare qe t'ia shpreh nje personi dashurin...
Per mua eshte mese normale kjo gje..dhe mendoj qe eshte gje shume e bukur[/QUOT

po hajt ne guxofsh shprehma njeher veq a po kuqem une hahahah pak humor besoj....

ENGJELLUSHA
20-02-11, 22:17
Engjellor qe nga dita e pare qe te pash me Lindi dashuria ndaj teje
Ka dite te tera qe te mendoj..ka nete te tera qe s'me ze gjumi duke imagjinuar imazhin tend te bukur zemra.....Loqk me padurim pres qe te shof..ti puthe buzet tua te embela
Te dua shume shpirt dhe te puthe fort zemra
hahahahahaha

tipi engjellor
20-02-11, 22:31
Engjellor qe nga dita e pare qe te pash me Lindi dashuria ndaj teje
Ka dite te tera qe te mendoj..ka nete te tera qe s'me ze gjumi duke imagjinuar imazhin tend te bukur zemra.....Loqk me padurim pres qe te shof..ti puthe buzet tua te embela
Te dua shume shpirt dhe te puthe fort zemra
hahahahahaha
uuuuuu qka me fol une ka e ka sa jam ketu po kush ka guxu keshtu me mu shpreh,u zemra tu kenaqt ha e gjithmone veq lume te beft
o engjullushk dorzohna para teje hahahaha

ENGJELLUSHA
21-02-11, 21:17
Faleminderit Engjellor
Gjithashtu dhe ty tu knaqt zemra dhe veē Lum te beft
Une kam thene te verteten..Te Lus qe ti kuputosh ndenjat e mija qe kam per ty hahaha
T'pershendes nga zemra

tipi engjellor
21-02-11, 21:27
Faleminderit Engjellor
Gjithashtu dhe ty tu knaqt zemra dhe veē Lum te beft
Une kam thene te verteten..Te Lus qe ti kuputosh ndenjat e mija qe kam per ty hahaha
T'pershendes nga zemra

do mundohem te kuptoj ne menyren me te mire ............

ENGJELLUSHA
21-02-11, 21:42
Ok faleminderit per mirekuptim

tipi engjellor
21-02-11, 21:45
Ok faleminderit per mirekuptim
startin e kam me mirkuptim pra kjo eshte gjeja me e mire

ENGJELLUSHA
21-02-11, 21:59
Mu beka qejfi Engjellor

roadrunner
21-02-11, 22:01
po ama nana jote spo te len :P hahahahahahUne nuk kam frik fare qe t'ia shpreh nje personi dashurin...
Per mua eshte mese normale kjo gje..dhe mendoj qe eshte gje shume e bukur

ENGJELLUSHA
21-02-11, 22:04
Dikur isha shume e re dhe e degjoja krejt qka me thojke..por tani me s'mund ta degjoj sepse jam e rritur dhe ti se cka te veproj

tipi engjellor
21-02-11, 22:06
hiqju asja me lart thuj sot jam e vendosur edhe pike hahahahah

ENGJELLUSHA
21-02-11, 22:08
Asaj vajze i interesoka cdo gje me duket hahaha

roadrunner
21-02-11, 22:18
hahahahahahhahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaahiqju asja me lart thuj sot jam e vendosur edhe pike hahahahah

roadrunner
21-02-11, 22:18
kush osht moj ajo vajz :PAsaj vajze i interesoka cdo gje me duket hahaha

Elina
21-02-11, 22:22
kush osht moj ajo vajz :P


Teze lej rahat Engjujt ...po hajde ta dha ni t'shtyme prej ballkonit t'vjehrres tane :biggrin:

tipi engjellor
21-02-11, 22:22
kjo me ka pike nga qielli hahahahah e me ka ardhe mua ketu

roadrunner
21-02-11, 22:23
hahahahahahhahahah se ki keq hiq, prit ta dhezi nje cigare niher se pa dhez nuk gjuna ncuk :PTeze lej rahat Engjujt ...po hajde ta dha ni t'shtyme prej ballkonit t'vjehrres tane :biggrin:

tipi engjellor
21-02-11, 22:26
Teze lej rahat Engjujt ...po hajde ta dha ni t'shtyme prej ballkonit t'vjehrres tane :biggrin:

qashtu bre kallzoji hahahah

Daglasi
21-02-11, 23:00
Dardanis