PDA

View Full Version : RRUSHI


lazdrani
25-06-04, 11:20
RRUSHI ku do qe te jeshe te pershendes Amigo :wink:

mickoja
25-06-04, 11:22
Gjithashtu dhe un po e pershendes rrushin..

Barbaroza
25-06-04, 12:06
RRUSHI,pershendetje te ngrohta edhe nga une!

Vera
25-06-04, 13:59
RRUSHI edh une te pershendes shum

Murgesha
25-06-04, 14:49
http://www.cosgan.de/images/more/big/056.gif Rrushi

Gentiana
25-06-04, 17:54
Nuk e pata njet me shkru, po kur e pash pershendetje per rrushin, nuk mund te ndalna. Rrushi te pershendes me nje mpuuuuuuuuuuuq :oops:

uliksi31
26-06-04, 02:02
Rrushi se di, por i pash krejt po te pershendesin,thash hajt se edhe une pot pershendes pse jo.
Ani shka se te ka len gruaja nuk je as i pari as i mrami.Eiii shnosh more 8)

lazdrani
30-06-04, 23:16
RRUSHI TANI ORA ESHTE 00:17 te pashe qe jeni ne online te pershendes kalofshe bukure Zoteri :wink:

sexybrikenda
01-07-04, 21:06
RRUSHI TE FALA EDHE TY DJALO EDHE DICKA NGREJA VESHET GENTIANES SE SHUME PO LAZDROHET ME LAZDRANIN KOHEVE TE FUNDIT E PO ME BENE GJELOZE PASTAJ :twisted:

aferdita
02-07-04, 07:34
Rrushi te pershendes edhe un kudo qe je :wink:

No-_-one
02-07-04, 15:42
Rrushi une nuk te njof ty, po mbasi te paska pershendet Aferdita te pershendes edhe une perzemersisht. mos mendo shum se kush jam une nuk jam me rendesi hahahhahahahahaha :mrgreen:

Barbaroza
09-07-04, 11:47
Ktheva edhe njehere kendej pari ta pershendes RRUSHIN,por siq duket ai akoma nuk e paska pare kete teme.
RRUSHI,shume pershendetje per juve,jeni nje anetar shume inteligjent.Motoja juaj me duket se eshte:"Shkurt,shqip,qarte"!

RRUSHI
09-07-04, 19:02
Ktheva edhe njehere kendej pari ta pershendes RRUSHIN,por siq duket ai akoma nuk e paska pare kete teme.
RRUSHI,shume pershendetje per juve,jeni nje anetar shume inteligjent.Motoja juaj me duket se eshte:"Shkurt,shqip,qarte"!


OBOBOOO --- Eshte e vertet qe nuk e kam par por sido qe te jete nuk keni pas nevoj te shpenzoheni kaq shum , megjithat ju falenderoj nga zemra te gjidhve me rrath , andaj me lejoni edhe mua qe te shfrytzoj rastin dhe tua dergoj nga nje virus te gjidhve :arrow: :arrow: :arrow: :wink: :wink:


SHKURT, SHQIP, QART---I LIKE THAT :wink:

lazdrani
23-07-04, 20:05
RRUSHI TE FALA KENI NGA GENTA :wink: :arrow: Lazdrani

Gentiana
23-07-04, 21:26
RRUSHI TE FALA KENI NGA GENTA :wink: :arrow: Lazdrani

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :?

lazdrani
26-09-04, 14:30
Te pershendes i nderuar :wink:

yllka
05-01-05, 13:13
RRUSHI GEZUAR VITIN E RI 2005

RRUSHI
07-01-05, 09:34
RRUSHI GEZUAR VITIN E RI 2005

Ju faleminderit YLLKA qofsh e gezuar gjithmon :wink:

turisti
07-01-05, 10:56
Rrushi i nderuar,

Urime viti i ri :P 2005 :P ,me shendet,lumturi dhe sukses ne ēdo lami te jetes.

Me nderime,

TURISTI. :wink:

RRUSHI
08-01-05, 08:32
Rrushi i nderuar,

Urime viti i ri :P 2005 :P ,me shendet,lumturi dhe sukses ne ēdo lami te jetes.

Me nderime,

TURISTI. :wink:
TURISTI JU FLM SHOKIT GJITHASHTU JU PERSHENDES DHE JU UROJ GJITH TE MIRAT ... :arrow:

Diana007
28-01-05, 16:09
Ddhe 100 pranvera te tjera te lumtura dhe plot diell ne jeten tende, ishalla te plotesohen t gjitha deshirat qe ke :wink:http://www.holidaynotes.com/graphics/56130.jpg


Me respekt , Dianahttp://hometown.aol.com/l8nitedd/images/animated%20happybdaytwist.gif

PAOLINA
28-01-05, 17:50
URIME DITLINDJEN DHE KREJT TE MIRAT, INSHALLAH TE PLOTESOHET DESHIRA... :wink: :D :wink: :D :wink: :D :wink:pRSH
pAOLONa

Barbaroza
28-01-05, 17:54
RRUSHI,shume urime per datelindjen tende.Edhe 101 vjet pas ketyre!

ShEjToNkA
28-01-05, 18:04
Rrushi , edhe nga ana ime prano urimet mė tė sinqerta.
Edhe njė qindė vite tjera dhe tė lumtura!

Urimeeeeeeeeeeeeee!

halla e madhe
28-01-05, 18:05
RRushi_Urime,Urime :!:

Naki
28-01-05, 18:20
Shume urime per ju,Jete te gjate e te lumtur .

Gezuar Ditelindja Zt. Rrushi.


Naki

aferdita
28-01-05, 20:34
Te Uroj te gjithe te mirat per Ditelindje, edhe 100 tjera te uroj :wink:

te pershendes

DEA
28-01-05, 22:05
Urime RRushi te deshiroj rritje te shpejt :wink:

RRUSHI
29-01-05, 09:15
Me lejoni qe edhe une tju pershendes == DIANA ,PAOLINA , BARBAROZA,SHEJTONKA ,HALLA E MADHE , NAKI ,AFERDITA DHE DEA per urimet tuaja , mbetshi te rrespektuar dhe te nderuar gjithmon :wink:

Arbėri
29-01-05, 10:44
Rrushi, me lejo qe ne emer timin dhe te te gjithe atyre qe NUK te njofin, ta uroj ditelindjen :wink: :lol: :lol:

I besh 101 vjete, te lumtura, ishallaaaaaaaaa :P :P :P :lol: :lol:


Ooooooooo hajde hajde,
Oooooo rrushi Kosoves :P :P :P :P :P :P

Vallha nuk pe zgjati ma shume se, heheheh, mos po hy llugave :x :oops: :oops: :oops: :wink: :lol: :lol:

lazdrani
29-01-05, 11:33
RRUSHI gjithe te mirat per ju,gezuar per shume vite Ditelindjen tuaj.HAPPY BIRTHDAY TO YOU :wink:

turisti
29-01-05, 11:51
RRUSHI shoqi,urime ditelindjen me shendet dhe lumturi.Deshiroj qe t'i pritsh edhe 99 tjera.

Me nderime,

TURISTI.

Mafiozi
29-01-05, 13:24
Urime ditlindjen RRUSHI, i gezofsh edhe 100 tjera.
Te shpresoj shendet dhe lumturi ne jet.


Te pershendes.

Murgesha
29-01-05, 13:42
Pėrshėndetje me rastin e ditėlindjes tėnde i nderuari Rrush.
Edhe 100 tjera tė dėshiroj. :lol:

RRUSHI
30-01-05, 08:57
Qfar te them pos tju falenderoj te gjithve nga zemra per urimet tuaja ne adres time ----- DIANA 007 e dreq tash te gjith e kuptuan se u plaka vetem sherr po me sjell .... :wink:

Gentiana
30-01-05, 11:19
rrushi Urime ditelindja,i befsh 100vite tjera,me te mira ashtu siq ta deshiron Zemra.

Me fal per vones,po nuk kisha koh deri tani,por me mire von se hiq. :wink:
Urime dhe pershendetje.

Genta

Kercovari
01-02-05, 18:47
Me fat dhe jete te gjate ditlindjen Rrushi!
Me respekt Kercovari.

lazdrani
18-06-05, 11:45
RRUSHI besoje qe jeni gjithmone ne mesin tone edhe pse rralle shkruan.Pershendetje vllazrore per ju i nderuar :wink: Lazdrani

turisti
05-07-05, 23:20
Rrushi i nderuar,

Te pershendes dhe te uroj ēdo te mire ne jete.

Me respekt,
TURISTI. :P

Gjumashja
06-07-05, 09:47
Pershendetje RRUSHI dhe disponim te kendshem

Diana007
07-07-05, 11:35
Rrushi shoki te pershendes dhe te uroj suksese ne jete dhe nje jet te lumtur :wink:

Me respket per ty Diana :wink:

lazdrani
31-08-05, 09:31
RRUSHI

Lazdrani te pershendet perzemrsisht duke ju perkujtuar se ju do te mbetni i paharruar ne memoren time.

All the best in Love :wink:

Diana007
24-11-05, 10:13
I nderuar te pershendes dhe te uroj shendet e lumturi paqi ku ta veni kemben .

Me respekt Diana.

RRUSHI
23-12-05, 09:56
Kaluan ca koh qe nuk ju kam vizituar , por sot disi me ra rruga kendej nga ju the thash me vehte nje pershendetje nga plaku RRUSH nuk ju prish pune besoj --- por e keqja eshte se jeni ber shum dhe nuk po dij se nga tja filloj keshtu qe me se miri ju pershendes te gjidhve ...... ju don RRUSHI .

Barbaroza
23-12-05, 10:41
RRUSHi,pershendetje edhe nga une me deshirat me te mira per juve per Vitin e Ri 2006!


Barbaroza

RRUSHI
23-12-05, 10:52
JU PERSHENDES DHE JU UROJ GJITHASHTU NGA ZEMRA E NDERUARA BARBAROZA ps GJITHMON KE QEN NJE DHE DO TE MBETESH ...

turisti
23-12-05, 10:58
Rrushi i nderuar,

Faleminderit sinqerisht per pershendetjet e tua dhe gjithashtu te pershendes shume me deshirat e shumta per nje jete te lumtur. :P

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

Diana007
23-12-05, 11:34
Rrushi pershendje dhe mir se erdhe prap ne mesin ton :D :wink:

Me nderime Diana :wink:

Arb
23-12-05, 11:40
Gjithashtu pershendetje!

Mire se je kthyer ne kete fund-viti!

Murgesha
23-12-05, 12:52
Kaluan ca koh qe nuk ju kam vizituar , por sot disi me ra rruga kendej nga ju the thash me vehte nje pershendetje nga plaku RRUSH nuk ju prish pune besoj --- por e keqja eshte se jeni ber shum dhe nuk po dij se nga tja filloj keshtu qe me se miri ju pershendes te gjidhve ...... ju don RRUSHI .

Rrushi prano edhe prej meje pėrshėndetje.

E doku mė shpesh ksajde.
Gjithmonė jeni i mirėseardhur.

Murgesha!

Gentiana
23-12-05, 14:39
Pershendetje edhe nga une o rrush.

Diana007
28-12-05, 13:52
http://img362.imageshack.us/img362/6994/fd4eu.jpg


:wink:

Barbaroza
28-12-05, 16:55
I nderuari RRUSHI,prano urimet e mia per juve per Vitin e Ri 2006.Qofte ky vit fatbardhe per ty dhe familjen tende!

http://www.applianceblog.com/archives/newyear_black_200.jpg

sexybrikenda
28-12-05, 16:59
RRUSHI I NY gezuar vitin 2006 :wink:

lazdrani
28-12-05, 17:59
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/50674-6.JPG


RRUSHI Uime 2006.Vit me shume fat dhe dashuri :wink:


Miku i juaj i vjeter Lazdrani

Gjumashja
29-12-05, 11:47
http://img365.imageshack.us/img365/1786/h0tm.jpg

Zana_ch
29-12-05, 12:36
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe castet e deshpruara,lini menjan hidherimin dhe urrejtjen..coft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Naki
30-12-05, 12:52
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg


Gėzuar viti i ri 2006

Naki

turisti
30-12-05, 16:54
:P Gezuar viti i ri

:P 2006 :P dhe deshire univerzale per realizimin e gjitha deshirave,

Te deshiron,
TURISTI. :P

Sy_kaltra
30-12-05, 22:23
Me rastin e Vitit te Ri 2006 pranoni urimet me te mira.
Gezim, shendet dhe mireqenje per Ju dhe familjen tuaj .

Sy_Kaltra.

http://membres.lycos.fr/ULCINJ/gezuar%20vitin.jpg

Murgesha
31-12-05, 13:10
I nderuari Rrushi.

Shėndet dhe lumturi tė pakufishme.


Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://www.stjosephisland.net/hiltontownship2004/happy%20new%20year.gif

doGzona
31-12-05, 13:52
I nderuari Rrushi,

http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gifGezuar Vitin e Ri 2006!http://membres.lycos.fr/gifimili/etoile/10.gif

Fati , gezimi , lumturia ju shoqerofte gjithmone, juve dhe mbare familjes
suaj kudo dhe cdo here ne cdo hap.

http://www.locolobo.net/xmas.gif
Me shume urime nga zemra,

doGzona

Vigani
31-12-05, 16:13
Gezuar viti 2006 ky ndrrim i moteve o RRUSH.
Gezim e mbaresi dhe shendet ne jete.

************************************************** *****http://www.dardania.de/v2/board/viewtopic.php?t=2081

lazdrani
10-03-06, 09:30
RRUSHI i nderuar pranoni pershendetjet e mija te sinqerta.Po shohe qe koheve te fundit jeni shpesh here ne online.Me vjen mire qe ju shohe ,por mos u be demel shkruaj:biggrin:

Vllaqko i juaj Lazdrani

lazdrani
27-12-06, 00:03
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_www.postribe.com5.jpg (javascript:;)


RRUSHI miku im te pershendes perzemrsihst ty dhe familjen tuaj sinqerisht duke ju deshiruar jete te gjate,shendet,lumturi dhe sukse ne te gjitha serta e jtes.Gezuar per shume vite..I juaji perhere Lazdrani

Diana007
09-06-07, 19:15
http://img406.imageshack.us/img406/449/diana007hu5.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Diana007
28-11-07, 12:31
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

lazdrani
20-12-07, 12:10
Me Fat festa e Bajramit

MemphiSx
30-12-07, 11:07
Urime Viti i Ri 2008,Paqė,Shendet dhe Lumturi iu Uroj qe te keni ne Vitin 2008 :)

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3419417/2/istockphoto_3419417_candles_happy_new_year_2008.jp g

Diana007
30-12-07, 12:44
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:51
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

lazdrani
27-12-08, 16:20
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

MemphiSx
30-12-08, 01:16
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Diana007
05-09-09, 16:04
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Kaqanikasja
01-07-11, 14:51
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF