PDA

View Full Version : Dua te njohtohem me Lazdranin!!!


Urata
26-06-04, 19:14
hahahaha....
pertej 9 fushave, 9 maleve dhe oqeaneve kam degjue per Lazdranin se eshte djale i mrekullueshem, andaj morra krahet e guximit dhe fluturova ne paraitjen!

Barbaroza
27-06-04, 15:52
Urata,e paske gabuar moj rrugen po me duket,po shuj se po te degjon Murgesha tybe vend s'do te kesh prej saj :wink:

lazdrani
28-06-04, 11:41
hahahaha....
pertej 9 fushave, 9 maleve dhe oqeaneve kam degjue per Lazdranin se eshte djale i mrekullueshem, andaj morra krahet e guximit dhe fluturova ne paraitjen!Mire se vini e nderuara Urata.Me vjen mire qe keni bere gjithe kete munde gjithe ato fusha e male....Hmmmm
Sorry mirpo me duhet te zhgenjeje se une kam dhene besen Murgeshes sime :wink: E di qe tani kur te lexoshe shkrimin tim do te pendohesh por e dine si kety kemi shume djeme bukurosha qe me siguri njeri nga ta do te fiton zemren tende :wink: Me nderime Lazdrani :wink:

Barbaroza
28-06-04, 12:05
Ej Lazdrani,mos u ngut bre se Urata ish nje vajze e bukur,e gjate,sikur miss ishte,po te bisedojme se pari ne te dy rreth kesaj pune se edhe ashtu i kam premtuar Urates epastaj shohim e bejme me Murgeshen,ka plot djema tjere edhe per Murgeshen :wink:

lazdrani
28-06-04, 20:31
Ej Lazdrani,mos u ngut bre se Urata ish nje vajze e bukur,e gjate,sikur miss ishte,po te bisedojme se pari ne te dy rreth kesaj pune se edhe ashtu i kam premtuar Urates epastaj shohim e bejme me Murgeshen,ka plot djema tjere edhe per Murgeshen :wink:
OH BARBAROZA!!!
Le te jete me Yll ne Balle e Miss World Se nuk e nderroje e te tradhetoi
MURGESHEN Time per Jete edhe nese mbese Vejan :wink:

Cool_Boy
28-06-04, 20:43
lazdran ta kan mesy amigo ke kujdes ok ahhahah........

Urata
29-06-04, 03:58
Ej Lazdrani,mos u ngut bre se Urata ish nje vajze e bukur,e gjate,sikur miss ishte,po te bisedojme se pari ne te dy rreth kesaj pune se edhe ashtu i kam premtuar Urates epastaj shohim e bejme me Murgeshen,ka plot djema tjere edhe per Murgeshen :wink:
OH BARBAROZA!!!
Le te jete me Yll ne Balle e Miss World Se nuk e nderroje e te tradhetoi
MURGESHEN Time per Jete edhe nese mbese Vejan :wink:

Sa Gjynah, akoma nuk po e dika qe Mbreteresha e ka trathetuar!!! Barbarozen kam deshmitare, ēuni!

yllka
29-06-04, 22:07
Ej Lazdrani,mos u ngut bre se Urata ish nje vajze e bukur,e gjate,sikur miss ishte,po te bisedojme se pari ne te dy rreth kesaj pune se edhe ashtu i kam premtuar Urates epastaj shohim e bejme me Murgeshen,ka plot djema tjere edhe per Murgeshen :wink:
OH BARBAROZA!!!
Le te jete me Yll ne Balle e Miss World Se nuk e nderroje e te tradhetoi
MURGESHEN Time per Jete edhe nese mbese Vejan :wink:

Sa Gjynah, akoma nuk po e dika qe Mbreteresha e ka trathetuar!!! Barbarozen kam deshmitare, ēuni!
Shihe Uraten,po ngadal moje prite ne rend se rende te madhe jemi qy :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
30-06-04, 17:46
u mam a edhe ti a

Murgesha
30-06-04, 18:17
u mam a edhe ti a

Lazdrani eshte i veqante anna. Per ate e lakmojne anetaret e reja.
Por eshte edhe besnik e keto nuk po e din. Po ja u merr mendja se e marrin si te hyjne ne ket forum. :wink:

drini03
01-07-04, 21:33
Urata pse nuk po e shtije mesitni per me e njoft ate lazdranin .
une ty te njof dhe ate jo mire po ja kam gjete njerin dhe do ja qoj mesitni

prizrenasi
02-07-04, 20:06
kukuku o njerz ej ju femnat pasha qe ta dy sy nball qe i kam ,me dit ju se qfar bukurosha ka ne ket forum kuku .shpirti ju nshon po lupni vet e jo mi qu msitat qy .

Urata
19-09-04, 00:29
kukuku o njerz ej ju femnat pasha qe ta dy sy nball qe i kam ,me dit ju se qfar bukurosha ka ne ket forum kuku .shpirti ju nshon po lupni vet e jo mi qu msitat qy .

Prizrenasi fol edhe njehere aman! drini a po m'njifshe a, tregoj Lazdranit se veq se e pashe te zbehte pak iu paraqita!

Rrnofte Tomori :lol: