PDA

View Full Version : Kjo esht kosova_lady


kosova_lady
27-06-04, 13:51
tung tung.
ju pershendes te gjithve.
kjo jam une:

Une jam valentina po shoqeria me thrrasin Vali. jetoj ne CH dhe jam ne shkoll.sa vjeqare jam nuk esht redesi veq po ju them se jam taman :wink: :wink: . syt gjyrn gestenj dhe astu floket.

kalofshit mir dhe ju pershendes

Vali

Cool_Boy
27-06-04, 14:03
Pershndetje kosova_lady

Ju deshiroj mire se ardhje ne forumin dardani,argetim te bukur dhe ishalla e gjeni ate Princin tamen si tu kjeni edhe ju ahahha..........

Nga jeni me origjine???


Cool_Boy

kosova_lady
27-06-04, 14:08
hehehehhe flm Cool_Boy per mirpritjen :wink: :wink:
une me origjine jam nga GJAKOVA!

Vali

Cool_Boy
27-06-04, 14:12
hehehehhe flm Cool_Boy per mirpritjen :wink: :wink:
une me origjine jam nga GJAKOVA!

Vali


Gjakovare gjakovare krejt forumin ke me naj kalle ahhahaah djemt kan mu trranu qikat shpirti ka mi leshu.........Hej mos jav merr Princat atyre Princeshave se gjelozoj tani ok haahha............

Cool_Boy

Gentiana
27-06-04, 14:40
Vali (Kosova_lady) te uroj mirse ardhje ne ket forum, shpresoj se te ja kalojsh si esht me se miri, kurse per Kafe se po i pjekshe gjoja me mir se un, hajt se nuk po flas nje her, dhe ta shofim.... :wink:

kosova_lady
27-06-04, 15:40
Mir se te gjeta Genta, dhe per Kafe, ta shofim se kush esht me e zoja, se un nuk i ha fjalet! :wink:

Gentiana
27-06-04, 15:43
Mir se te gjeta Genta, dhe per Kafe, ta shofim se kush esht me e zoja, se un nuk i ha fjalet! :wink:


Qy qy, a aq e zoja do me na dal ti a? wow :shock:

Barbaroza
27-06-04, 15:56
kosova_lady,mire se na erdhe,te deshiroj argetim te mire me neve.
Po me vjen mire qe na doli edhe nje punetore e mire per te na bere kafete se une jam renduar kohet e fundit ne sherbim dhe e kam lene Genten vetem,po mire qe na erdhe ti e na beni kafete bashke :P

kosova_lady
27-06-04, 16:47
tung barbaroza te pershendes e me siguri do te kam argetim ne ket forum. e per kafe do te mundona me ju sherby sa muj :wink: :wink: besoj se edhe genta me ndihmon apo jo genta ?

drini03
27-06-04, 16:51
te pershendeta dhe te dergova shum urime nga stuttgarti ne privat po tani edhe ketu ne kete skaj po te pershneti shum. nga stuttgarti

drini03
27-06-04, 16:52
une kafen e pij vetem me qumsht dhe ate kafe me filter.

kosova_lady
27-06-04, 16:57
tung drini03 dhe flm dhum per urime. edhe une po ta dergoj nje urim nga CH :wink:

vali

drini03
27-06-04, 17:05
me gezoj ky urimi yt ne kete pasdite dhe te deshiroj nje dite apo nje te dielle shum te gezuar

turisti
10-09-04, 19:04
Pershendetje,dhe mire se erdhe. :P

Gentiana
12-09-04, 19:27
Vali pershendetje edhe per ty. Hajde moj se me ka marr malli per nje Kafe tenden, tybe kur te vish nuk do te t'nshoj aq leht jo... 8) :lol: :wink:

livoreka bicio
29-09-04, 18:48
pershendetje dhe mir se ke ardhur kosova_lady :wink:

Bukuroshi007
29-10-04, 22:58
kosova lady mire se erdhe xemlush :wink: ja kalofsh sa ma mir me neve ktu hey e qaj ch ku pi bjen? nese bon me dite