PDA

View Full Version : edhe une jam ky....


drini03
27-06-04, 16:41
jetoj ne gjermani dhe punoj ketu si pedagog ne nje institucion shtetrore kur perkujdesem per nje grup personave te caktuar dhe qe jan nen perkujdesjen e shtetit.
Vij nga peja e bukur
vjet kam boll dhe nuk po kam kohe me i numruar por jam shum i ri dhe entuziast.
Jam marr shum me politike sa ja kam pa edhe hajrin po ma shum sherrin .
tani kam kohe dhe di ta shfrytezoj siq duhet.
fe nuk kam se nuk besoj fare ne zot.
I nderoj dhe i respektoj ata qe besojne dhe jane real e jo ekstrem.
kaq sa per fillim ju pershendes

anna
27-06-04, 17:30
te pershendes shume drini :wink:

drini03
27-06-04, 17:47
anna qenke shum e kujdesshme te uroj te gjitha te mirat

tonny
29-08-04, 08:09
pershendetje drini me vjen mire qe kemi edhe shqiptar qew punojn ne instucione shtetrore aty po nese mundet ne cilin qytet jetoni ne gjermani,,flm

Vera
29-08-04, 09:07
drini pershendetje dhe mirse erdhe ketu ne pallatin ton te bukur Dardania, dhe gjithsesi te uroj suksese ne te ardhmen.

me kenaqsi Vera

ShEjToNkA
02-09-04, 14:42
Drini ,pėrshndetje dhe mirė se ke ardhė ,tė dėshiroj tė kalosh sic ėshtė mė sė miri!

turisti
10-09-04, 18:47
Pershendetjet e mija. :wink: