PDA

View Full Version : A mirret dikush nga ju me Sport dhe Cfar ???


Engjellushja
27-06-04, 23:27
Un p.sh....................... kur kam koh dhe mvaret nga koha siq esht, dielli apo shi, c keshtu, Luaj Baketball, Handball, Tennis, Notoj, dhe shum gjera tjera por m s shumti "Arobic"

PO JU CFAR SPORTI MIRRENI ???

K-man
28-06-04, 02:04
sportet nuk perdoren, se nuk jan sende, po nejse. une luaj futboll, volejboll, vozis bicikleten, body-buiding....

mr_beni
28-06-04, 06:50
une luaj me se shumti futboll sepse e kam edhe ekipin tim por nuk e la anash edhe basketin

lazdrani
01-07-04, 10:46
Futbolle.Basketbolle,Noti dhe Bowlling :wink:

Vera
01-07-04, 13:45
Basket, Tenis dhe Not

Cool_Boy
01-07-04, 14:14
Futboll,Tennis,Basketball ................

IceGirl
02-07-04, 18:20
Basket-ball dhe Not love it :)

Mirlind-Kosova
14-09-04, 00:21
Bokser ne kategorin e rend,ne regional liga ketu ne gjermani

vushtrria
14-09-04, 21:01
futboll dhe basket rrralll shum ping-pong e kam shum merak por koh nuk kam shum


ju pershendes

Culo
14-09-04, 23:42
Unė luaj basketboll sepse qdo her qi luj fitoj :D Shum kam deshir me shiku NBA veq!! Spo mundem me prit deri sa te ja nis tash edhe pak sesona e re. Sport ma te mirr per mua nuk ka si basketbolli!!!!!
[/img]

Engjellushja
19-09-04, 13:58
Pasha Mamin,sma ka marr mendja c paska n Internet Sportista :wink:

Vetem e pritsha dikush tm pergjigjet: Internist ose me Surfat n internet hahahahahah

Ju pershendes dhe shum mir m vjen,,,.......vazhdoni se Sporti esht nj gj me e mira per shendetin e njeriut c exziston.... :wink:

Mirlind-Kosova
19-09-04, 14:18
Pasha Mamin,sma ka marr mendja c paska n Internet Sportista :wink:

Vetem e pritsha dikush tm pergjigjet: Internist ose me Surfat n internet hahahahahah

Ju pershendes dhe shum mir m vjen,,,.......vazhdoni se Sporti esht nj gj me e mira per shendetin e njeriut c exziston.... :wink:


Engjellushja:


Ketu ne internet vetem pastrues nuk ke shanca me gjet sepse asnje nuk e pranon ndersa sa per sporte,politik,bisnessmena,artista,njerz te organeve te mbrendshme. :wink: dhe asaj te jashtme. :wink: ......ta keni te dishme se te gjithé i ke ketu......a i thash mir....bre vushtrri :lol:

dr1ta
27-09-04, 01:32
MUnd te them ce kam si hoby aerobikin dhe notimin :)

DannyAus
30-09-04, 13:56
A E PERDOR SPORTIN HMMMMMMMMM?

SI TE QOHNA PREJ GJUMIT GJEJA E PAR QE SHOH PARA DERE ESHTE PLAZHI,, DO TE THOT MERREM ME NOT - SURFING,,, BASKETBOLL ,, AUSTRALIAN FOOTBALL,,--- KURSE TE TJERAT SPORTE NGAPAK.....
PERSHENDETJE

blusky
05-10-04, 00:09
Basketbooll kur me jepet koha.

LABI
07-10-04, 19:05
Nje kohee te gjate jam mire me Atletike - mbretreshen e Sporteve , e qe 4 vite rregullisht mirem me fitness dhe bodybuildingg ...

Engjellushja
09-10-04, 17:00
Nje kohee te gjate jam mire me Atletike - mbretreshen e Sporteve , e qe 4 vite rregullisht mirem me fitness dhe bodybuildingg ...

Vazhdo tutje keshtu LABINOT por mos perdor gj tjeter pos zhvillimin e muskujve Natyral :wink:

T pershendes

LABI
12-10-04, 09:48
Nje kohee te gjate jam mire me Atletike - mbretreshen e Sporteve , e qe 4 vite rregullisht mirem me fitness dhe bodybuildingg ...

Vazhdo tutje keshtu LABINOT por mos perdor gj tjeter pos zhvillimin e muskujve Natyral :wink:

T pershendes
Mos ke dert Engjellushe , cka eshte natyrale eshte me afatgjate dhe me e qendrueshme , mjetet stimulaitive jane gjera mashtrueseee .. :wink:

Jeton M
24-10-04, 01:33
Un kam qen i 2-ti ne garat e zvicrres nacionale me Karting ( formule 3 ), ne vitin 2002.

Tash vazhdoj ne France ne garat e Rally kam fituar nje, me 17 oct.2004...

Mir me shkon ky sport, e du shum...

pershendetje :wink:

galqe
30-10-04, 17:57
Futbolli ages

livoreka bicio
31-10-04, 00:12
UNE E PERDORI SHUM SPORTIN, DHE LUAJ PER NJE SKUADER FUTBALL NE ITALI :wink:

Mafiozi
24-11-04, 00:38
Ky esht sporti im te nderuar anetar :wink:

Karting prej vitit 1990 me Karting personel

Ne vitin 2002 vendin e dyt ne kampionatin zicrran te Karting ICC
Ne vitin 2003 vendin e shtat ne kampionatin zvicrran te Karting Nacional CH
Ne vitin 2004 vendin e dyt (nje gar) ne kampionatin Franēez Porche Carrera Cup
Ne vitin 2004 vendin e par (nje gar)Rally ne kampionatin Franēez Nacional

Ne vitin 2005 e bej garen e par ne Rally Mont Blanc, te kampionatit franēez, nese kam rezultat te mir vazhdoj ter vitin me ket ekip.

:wink:

loni19
27-11-04, 11:16
me te vertete spori eshte mjaft i mire.ai i ndihmon njeriut te pergatitet fizikisht edhe psiqikisht.un shume shpesh luaj futboll.nuk mund ta paramendoj kalimin e kohes pa luajtur futboll, dhe me te vertete kjo me kenaq.kemi ekipin prej 6 vetash qe ne rrethinen tone eshte prej me te fuqishmeve.pershendetje nga loni19.
porosi:merruni me sport.

halla e madhe
28-12-04, 21:52
Mafiozi_Uuuuu me Hallen,po me lene pa mende djalooo :!: :o Po ti qenke i zanur shme me sport moreeee...une mendova qe vetem je antar i forumit..phaaaa :wink: te lumte :!: :!: Suksese ne te gjitha vozitjet....ke kujdes me hallen :!: :!:

Mafiozi
07-01-05, 20:07
Mafiozi_Uuuuu me Hallen,po me lene pa mende djalooo :!: :o Po ti qenke i zanur shme me sport moreeee...une mendova qe vetem je antar i forumit..phaaaa :wink: te lumte :!: :!: Suksese ne te gjitha vozitjet....ke kujdes me hallen :!: :!:


Hahahahahhahaaaa

Faleminderit hall, bej ket sport per qef nese kam rezulltat esht shum mir.
Kam qef ende me te fort :wink:

Mos ki dert hall se jam melaqe ne rrug, e sidomos me ty :lol: :wink:
Tybe jam i nxan sidomos veres, por edhe veres do te mbes anetar :arrow: Pc portable :D

Te pershendes :wink:

sarasara
22-01-05, 11:22
un perpara jam marr shum me basket e sidomos me not.
per not nuk jam kurr pishman normal po per basket po edhe shum bile
se jam shum e gjate :( e po me duket qe topi me ka ngre te nalt si magnet e jam rrit qekaq. :evil:

Mafiozi
22-01-05, 19:38
un perpara jam marr shum me basket e sidomos me not.
per not nuk jam kurr pishman normal po per basket po edhe shum bile
se jam shum e gjate :( e po me duket qe topi me ka ngre te nalt si magnet e jam rrit qekaq. :evil:

Hahahaahhaahahahaaaaa

Edhe un kam lujt basket shum vite, dhe jam i gjat :lol: :lol: :lol:

Po kupton ndoshta me mir pse je e gjat :D :wink:

uliksi31
22-01-05, 20:23
Judo & Jujitsu for a long time :twisted:

sarasara
22-01-05, 21:19
po bre mafiozi ndoshta edhe e ke mire po me kan bash 1.78 shum a ? per femra pak si teper asht.
bile me shtiklla jam hallashtis moti hahhahaha.

Mafiozi
26-01-05, 00:46
po bre mafiozi ndoshta edhe e ke mire po me kan bash 1.78 shum a ? per femra pak si teper asht.
bile me shtiklla jam hallashtis moti hahhahaha.


Hahahahhahahaahahahahaa

Me shtiklla po bejshe gati sa un, 1m85 :lol: :lol:

Jo moj nuk je e gjat, esht gjatesi per top modele, mos shiko tjerat vajza :D :wink:


Besom qe qenke super me gjatesi :lol:


:wink:

sarasara
26-01-05, 15:17
Pra Mafiozi po thu qe duhet me u msu me hec me shtiklla a ? :wink:

Mafiozi
26-01-05, 19:54
Pra Mafiozi po thu qe duhet me u msu me hec me shtiklla a ? :wink:


Po moj pse a nuk din aaa :shock: :lol: :lol:

Mesohu mesohu se ki arsye tash :D :D :lol:

sarasara
26-01-05, 21:16
jo valla nuk di se nuk kam bajt kurr.
po masi ka lujt puna JA VLEN A? :lol:

Gentiani
26-01-05, 21:24
http://www.cosgan.org/images/midi/konfus/a015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/konfus/a020.gif

erita
02-02-05, 21:03
notin e adhuroj dhe skijimin

dhe fudbollin por vetem me lujt shoqerisht me te afert se tullusum e kam me shiku Fudbool ne TV

Emėrllahu
07-02-05, 18:37
Karatist ku posedoj
1 Dan Shorin Ryu Seibukan Karate ,dhe me kurrfare sporti tjeter

at|n|
03-04-05, 17:43
Kush don me lujt nji street-basket 1 vs 1 ose 5 vs 5 (me ekipe) le te me lajmrohet ne privat :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D
edhe futboll (nashta)

Vigan
10-05-05, 09:40
Basketball Tenis, edhe Hockey por ma se shumti Basketboll
per Hunter College Team per shkolle :lol:

Flaka_1
03-08-05, 21:33
Jam mjaft fanatike dhe aktive ne sport si psh ne :
Volejboll
Basketbaal
Tenis
Not
Rrozshat
Golf
Skate-board
Biciklet
Me endje e bej rrozshat & golf
Me dashuri flaka :idea:

NiRvAnA
04-08-05, 10:17
Une Basketbollin e du edhe luj per Sigal Prishtinen e due edhe Bejsbollin shum ama ktu en kosov spo lun kekrush :? :cry:


_____________

Rock is My Life

Arb
04-08-05, 17:54
Basketball Tenis, edhe Hockey por ma se shumti Basketboll
per Hunter College Team per shkolle :lol:

A ne Hunter je O Vigan a?

zuki
01-12-05, 15:17
une luaj fudboll ne nje ekip por mirrem edhe me basketboll,volejboll,tenis,not

Cool_Boy
02-12-05, 00:41
vella futboll luaj per qef, e tegat i kam si hobi keshtu...

Barbaroza
23-12-05, 12:22
Karatene e kam patur per zemer...!

Virtyt
23-12-05, 14:22
Futbollin e dua

Psikologu
03-01-06, 03:46
Taekwondo & Kung fu...dikur kam ushtruar edhe pak Karate por vetem deri ne stilin Shutokan ..
Ushtroj edhe ne Thai-Chi qė sa kohė..
Keto i ushtroj qė afer 17 vite pa nderpre..

Sportin e ushtrojė shumė e shumė.. :wink:

Sport_Billy
08-01-06, 21:15
Hendboll ( aktive me ni Lige ne France)
Basketboll
Ping pong
Biljard

illyria
09-01-06, 22:11
Unė jam marrė me sport aktivisht rrafsh 30 vjet.
Kam qenė portier i disa klubeve futbollistike nė Kosovė,portier i reprezentacionit tė pionerėve,juniorėve dhe seniorėve tė Kosovės,kam qenė portier nė ligėn e katėrt gjermane(Ober liga NRW).
Para dy viteve,si kapiten i ekipit tė firmės ku punoj kam qenė nė njė turnir nė Vjenė tė Austrisė ku ekipi im zuri vendin e parė.
Edhe tani jam aktiv nė futboll tė vogėl.

e_martumja
09-01-06, 22:15
Momentalisht ja kam nis Fitnesssssssss me bo muskulatur dhe ma shume em shiku :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
09-01-06, 22:16
Momentalisht ja kam nis Fitnesssssssss me bo muskulatur dhe ma shume em shiku :lol: :lol: :lol: :lol:

tregona ate zhvillim te muskujve bre...

e_martumja
09-01-06, 22:19
Momentalisht ja kam nis Fitnesssssssss me bo muskulatur dhe ma shume em shiku :lol: :lol: :lol: :lol:

tregona ate zhvillim te muskujve bre...


Smundem se i kam pantollat shume te ngushta po kam frik se po me skoqin rrasisht :lol: :lol: :lol:

Arb
09-01-06, 22:23
Ate frike nuk e kemi ne. Keshtu qe lirisht ndize driten...

e_martumja
09-01-06, 22:25
hhahahahaah a po a po em sheh pra ne tere :lol: :wink:

Therandasi 72
26-03-06, 20:20
Merrem me Karate,Shotokan-4 dan, me karate merrem qe nga mosha 7 vjeqare

jadore
22-04-06, 00:05
Tung!!--fansa te sportit.....
.....kalova ketej nga Ju , thash ..te marr ide , se me cfare aktivitete te mirrem ne kete kohen time te lire (problematike per mua -hahaha),por.... (.ncuk )sa lexova, mirreni me aktivitete shume ,po te veshtira (bre) per mua ,( se jo qe pasjon ,por per humbje kohe e kam fjalen une per veten time thjeshte aktivitet ne sherbim te kohes se lire )megjithate ,sa pash nga idet nese i perjashtoj sportet luftarake ( qe nuk i adhuroj )ishte ide nxitese kjo e tenisit ,golfit??!!(deri dikund monotone per mua,)dhe kryesorja me lindi ideja e vozitjeve te automjeteve te shpejta ...(wow pasionante, ),,.......edhe pse e di qe nuk e marr deri ne ate mase sa qe taa praktikoj silloj aktiviteti... !!!.
--te shofim ,pres ndihmen tuaj nderkohe, te tregoni prap llojet e sporteve qe praktikoni apo parapelqeni......

Kalt
23-04-06, 19:00
Futboll, basketboll dhe alpinizem.
Prej hendbollistit dhe trajnerit te njohur gjakovar Shani Brahushi mesova dhe hendbollin.

Artisti
24-04-06, 10:53
guralec

pid pidak

TONINO
24-04-06, 12:15
Pra Mafiozi po thu qe duhet me u msu me hec me shtiklla a ? :wink:

_________________

Hajde te msoj une me hec me shtiklla, tata tata, sikur bebat hihih hihih

TONINO
24-04-06, 12:21
A ka ma mir se me ushtru:

Ne mes dy zjermave

Gjamijave

Masheklinc

Ema esesa , esesa pipija

_____________________________

Pasha nje zot kan arrisht shqipet, edhe pak veq kur ti sheh nga Naza ty shku ne Mars se Hona eshte ber monoton

Luana
26-04-06, 05:02
Sportin kurr nuk e kam adhuruar , por tash me shendetin qe e kam pak te plot , kam filluar te mirrem me sport , vrapoj 3 her ne jave nga 1 ore e gjys dhe bej notim me shpesh , tash me pelqen sporti dhe shume ndjehem mire dhe me shume jam e qetsuar ..

Paradox_13
26-04-06, 19:37
Sporti me ka pelqyer gjithnje e ne veqanti loja e futbollit.
Dikur mirresha aktivishte me ket loj e njeherit isha edhe anetare i nje klubi futbollistik qe bente gara ne ligen e dyte te Kosoves.
Suksesin me te madh ne ket loj e arrita duke luajtur ne finalen e kupes se Kosoves ne vitin 1982 kunder ekipit te Prishtines qe aso kohe garonte ne ligen e pare te ish Jugosllavis dhe arrinte suksese qfar nuk u perseriten me kurr.
Sot prap luaj futboll pore luaj vetem dy her ne jave dhe kjo loje me ben qe te ndjehem shume mire ne pikpamje fizike.

LABI
11-05-07, 17:05
Tani per tani praktikoj fittness te leht .. Me teper levizje motorike - kinetike... dhe vrapim..

Para tri viteve kam pesuar nje lendim ne byzylyk te dores ( e kam thy ) nje asht te quajtur SKAFOID .
Ne artikulim te levizjeve me muskulin biceps kam pak probleme ...Megjithate vullneti , pasioni ... po i tejkalojke te gjitha.

Tani me s'jam ne formen e me parshme... Mirepo , mire po mbahem .. Me shume s'portin e dua si filozofi !!

Arkza
11-05-07, 17:22
Sa isha ne Shkolle , Natyrisht s ejam marre :mad:
dhe me mundon shume Lojrat e miaj te perferuar
Jan keto Hendbollin, basketin. tenis. noti. velibollin.ngasja e Bisikletes , ndoshta edhe diqka kam harru . Nese kam harru ju shkruj prap .

RiannA
12-05-07, 08:07
Volleyball

Tennis

Fitness

Arb
12-05-07, 08:15
Futboll & Basket...

karkalec
12-05-07, 17:28
mesuese per aerobic,
body pump,
tai bo,
yoga,
step,
spinning,
po me shum nga te gjitha,
atletic, cdo dite 20 deri 30km.

RiannA
12-05-07, 17:34
tai bo

Tae Bo isssss naaaaaaaaaaaajs...edhe hup kalori edhe i ushtron muskujt + te relakson

Arb
12-05-07, 17:35
Tae Bo isssss naaaaaaaaaaaajs...edhe hup kalori edhe i ushtron muskujt + te relakson

Me apo pa cenzure?

prishtinasi
12-05-07, 19:33
Me futboll...dhe me hudhje te diskut ne kasetofon!

valiii
12-05-07, 23:04
Me Football edhe shahin e luj mire ...

~AmaZonA~
12-05-07, 23:37
Airobic dhe tenis mė sė shpeshti...

arber145
13-05-07, 14:20
Me futboll dhe basketboll dhe shah,pingpong,volleyball,badminton,:cool:

Prishtinasja_
19-05-07, 20:11
Perpara kam luajt shume basketboll .. por tash jam dembelave pakez....:rolleyes:

luckyman
19-05-07, 20:26
Vrapoj 5deri 6 heré ne javé, 14deri 20km ne dité
Basketbollin e adhuroj shumé.


qiftelis i mshoj nga pak :biggrin:

Zero Cool
21-05-07, 00:36
qiftelis i mshoj nga pak :biggrin:


ahahahahaha sport i bukur tybe :wink:

arton bala
21-05-07, 02:55
Me poker edhe zhol!!

Preshevar
21-05-07, 17:11
sport,.. hmm... me shum si Hobi,,

Lojėn e Shahut. Ah qka m'luhet kur t'bin shi apo dimrit :tongue:

arton bala
24-05-07, 02:12
sport,.. hmm... me shum si Hobi,,

Lojėn e Shahut. Ah qka m'luhet kur t'bin shi apo dimrit :tongue:

Aha...
E sa figura t“i japi forra (perparesi) ata qe luajnź me ty??

PriinCi_3nt
10-06-07, 18:25
Un mirrem me Futboll edhe luaj per FC Kosova ne zürich te zvicrres

Preshevar
11-06-07, 10:38
Aha...
E sa figura t“i japi forra (perparesi) ata qe luajnź me ty??

:tongue: Qka ke fol... normalisht kur te luaj me amatera, e largoj kralicen me dy topa. :biggrin: Me bo ma gjeks pak lojėn !

arton bala
12-06-07, 11:59
:tongue: Qka ke fol... normalisht kur te luaj me amatera, e largoj kralicen me dy topa. :biggrin: Me bo ma gjeks pak lojėn !


E kur luan kunder jo-amaterave e ke drejten te zgjedhesh ne cilen formacion e deshiron matin, a po?
Ma ka marre mendja qe je i afte per amatera.. :tongue:

Preshevar
12-06-07, 19:29
E kur luan kunder jo-amaterave e ke drejten te zgjedhesh ne cilen formacion e deshiron matin, a po?
Ma ka marre mendja qe je i afte per amatera.. :tongue:

Po de,.. kur luaj me jo-amatera jav boj matin hala pa e bo rrakaten :biggrin:

Kasparov per Shah Jam... :wink:

Romeo
21-06-07, 12:57
Ju pershendes,

Un mirrem me futboll qe 15 vite dhe kam qen disa her ne nivel te lart por per fakt te keq kam qen i lenduar per at po them sporti osht shendeti amo me moderacjon... :wink:

Ju pershendes shum teme te mira ne ket webfaqe jam i lumtur


XIXA XIXA

LABI
24-06-07, 19:53
Ju pershendes,

Un mirrem me futboll qe 15 vite dhe kam qen disa her ne nivel te lart por per fakt te keq kam qen i lenduar per at po them sporti osht shendeti amo me moderacjon... :wink:

Ju pershendes shum teme te mira ne ket webfaqe jam i lumtur


XIXA XIXA

Ehh kjo eshte e keqja e sportit kur kalon ne opsesion ... Cdo here kerkon rezultate me te mira... Nuk te knaq justifikimi i fillimit me ate ... (vetem kaq ne kete nivel te arrij do t'ishte ideale ).

I hyni sportistit birsku e pati puna sportit.

Per ate them cdo gje me mas duhet bere ... PO qe se teprohet me sport, (abuzon me shendetin) eshte i demshem .

Une nje koh hysha ne banch press 120 - 130 kg ... Derisa pesova frakture ne kyqee.
Tani mbas rehabilitimit, pasi qe e kam pasion bodybuildingun , nuk e teproj me shume qe peshen e trupit qe kam . Me shume fitness, kinezii.

Romeo
25-06-07, 11:43
Ehh kjo eshte e keqja e sportit kur kalon ne opsesion ... Cdo here kerkon rezultate me te mira... Nuk te knaq justifikimi i fillimit me ate ... (vetem kaq ne kete nivel te arrij do t'ishte ideale ).

I hyni sportistit birsku e pati puna sportit.

Per ate them cdo gje me mas duhet bere ... PO qe se teprohet me sport, (abuzon me shendetin) eshte i demshem .

Une nje koh hysha ne banch press 120 - 130 kg ... Derisa pesova frakture ne kyqee.
Tani mbas rehabilitimit, pasi qe e kam pasion bodybuildingun , nuk e teproj me shume qe peshen e trupit qe kam . Me shume fitness, kinezii.


Pershendetje Labi,

Per mua sporti nuk ka qen ndonje obsesion po ka qen nje deshir nga zemra ime qe ta praktikoj Futbollin me vullnet dhe me shum profesionalizem... Gjith kam qen i lumtur me at sport dhe prap se prap do jem edhe pse tash ma shum po e praktikoj Futbollin pran TV ha ha...

Kam qen dhe un te physio, kam qen te kinezo, kam qen gjithku amo perveq nje ineksion direkt ne plag nuk kam pasur mundesi tjeter te luaj mo dhe e kam vendos me e mar at ineksion dhe kam qen disa koh ma mir amo prap se prap dhimbja ja filloj qka me bo... Shnosh

Me vjen mir qe mirrni me sport dhe ju se jeta e sodit me gjith at stress besoj se njerzit duhet te mirren me ni sport...

Te pershendes me rrespekt

Romeo

P.S. Tash mirrna me poker nese don me luajt ndonjeher ha ha mir se vjen

Gentiani
25-06-07, 22:48
Edhe unė kam filluar dy javėt ditėt e fundit, pėr ta luftuar stresin tė mirrem me sport, sepse duhet tė mirret njeriu me sport! Ha,hahahaaaa...

Me Sumo!

http://www.international.ucla.edu/cms/images/Asadoyho-iri.jpg

Artisti
25-06-07, 22:57
sport,.. hmm... me shum si Hobi,,

Lojėn e Shahut. Ah qka m'luhet kur t'bin shi apo dimrit :tongue:

Eja ne infiniachess.com te sakatoj pak hahahahahaha

.

Artisti
25-06-07, 22:58
Edhe unė kam filluar dy javėt ditėt e fundit, pėr ta luftuar stresin tė mirrem me sport, sepse duhet tė mirret njeriu me sport! Ha,hahahaaaa...

Me Sumo!

http://www.international.ucla.edu/cms/images/Asadoyho-iri.jpg

Genti e paske zgjedh nje sport pa Stres hahahahahhahahhahha, edhe karrige nuk te nevojitet hiq se a pe sheh qysh je ul hhhhhhhhhhhahahaaahaahaaaaaa

.

e_martumja
25-06-07, 23:00
Cdo muj e paguj Fitnessin e nuk shkoj kurre, bej ndoniher sport naten :biggrin:

LOJETARI
25-06-07, 23:00
Eja ne infiniachess.com te sakatoj pak hahahahahaha

.

Artisti , sakato tė lutem edhe Gentianin pak se paska stres te madh , e sheh si qenka bėrė:biggrin:

Artisti
25-06-07, 23:10
Cdo muj e paguj Fitnessin e nuk shkoj kurre, bej ndoniher sport naten :biggrin:

Hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaahahhahahahahhahahaaaaaaa

po ja bejshe si ai qe e kish pase nxjerr bileten e trenit e nuk hypi ne tren, tjetri i tha, pse more nuk hype, ai ja ktheu shendosh bileta ne xhep se treni le te shkon .

Veq ti po bejshe sport te mire, naten eshte shume me rendesi me be sport se me flajt trashesh :biggrin:

.

Artisti
25-06-07, 23:12
Artisti , sakato tė lutem edhe Gentianin pak se paska stres te madh , e sheh si qenka bėrė:biggrin:

Po tutna mos pe beje qivita e ajet ma shume se hhhhhhhhhhhahahahahahhahaa


.

e_martumja
25-06-07, 23:13
Hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaahahhahahahahhahahaaaaaaa

po ja bejshe si ai qe e kish pase nxjerr bileten e trenit e nuk hypi ne tren, tjetri i tha, pse more nuk hype, ai ja ktheu shendosh bileta ne xhep se treni le te shkon .

Veq ti po bejshe sport te mire, naten eshte shume me rendesi me be sport se me flajt trashesh :biggrin:

. ahahahhaha per at nuk me nevoitet me shku ne Fitnesss por ndonjeher me shoqe ne Sauna po na knaq :biggrin:

Gentiani
25-06-07, 23:25
Artisti , sakato tė lutem edhe Gentianin pak se paska stres te madh , e sheh si qenka bėrė:biggrin:

Moment mal, ky ėshtė sport kundėr stresit, jo pėr luftim! ha,hahaha

Artisti
25-06-07, 23:27
Edhe sporti i nates eshte i mire moj, edhe aty djersitesh nese praktikohet gjate dhe mire, hhhhhhhhhhhhhhahahahahahhahaaaaaa.


.

LOJETARI
25-06-07, 23:30
Moment mal, ky ėshtė sport kundėr stresit, jo pėr luftim! ha,hahaha

Das glaube ich nicht , sport kundėr stresit ėshtė ky qė e praktikon e martuemja ,as nuk trashet as nuk stresavet :biggrin:

e_martumja
25-06-07, 23:36
Das glaube ich nicht , sport kundėr stresit ėshtė ky qė e praktikon e martuemja ,as nuk trashet as nuk stresavet :biggrin:ahahaha po e praktikon edhe ti ah :biggrin: Lumet na qe bejm sport :biggrin:

LOJETARI
25-06-07, 23:38
ahahaha po e praktikon edhe ti ah :biggrin: Lumet na qe bejm sport :biggrin:

hahahahahaha....................tė lumet na qė jemi tė martuem hahahaha

e_martumja
25-06-07, 23:41
hahahahahaha....................tė lumet na qė jemi tė martuem hahahahae mjert ata qe jane vedjak s'kan askend afer me ja bo blla bllaaaaaaaaaaaaa dhe me jek kg nga nervoza ahahhahaha

Murgesha
25-06-07, 23:42
hahahahahaha....................tė lumet na qė jemi tė martuem hahahaha

Se ki keq jo, mirremi me sport edhe kur nuk duhet hahahaahahah.

E martume edhe ata mirren sigurisht me ndoj lloj sporti hhhahahahahahahahaahha

Artisti
25-06-07, 23:43
Das glaube ich nicht , sport kundėr stresit ėshtė ky qė e praktikon e martuemja ,as nuk trashet as nuk stresavet :biggrin:

Luj, luj se te shtift Genti ne dore ka me te be Stress hhhhhhhhhhhhhhhhhhhaahahahhahahaahhahahahaa

Sporti i nates me i miri

.

Preshevar
25-06-07, 23:45
Eja ne infiniachess.com te sakatoj pak hahahahahaha

.

hahahaahaha,.. pritėm se erdha ! veq qenka pak si problem se po deshka me shkarkue e mu rigjistrue... t'tregoj kur t'jem krejt oK !!!

flm per ftessėn :biggrin:

Mir u pafshim Artist !!

LOJETARI
25-06-07, 23:46
Luj, luj se te shtift Genti ne dore ka me te be Stress hhhhhhhhhhhhhhhhhhhaahahahhahahaahhahahahaa

Sporti i nates me i miri

.


Po thua a? , edhe mua diqysh po mė dhimbet be ,shumė stres kish ,po tutna mos po pėlcet e ..........................s“ka ēka i vyen sporti mė

e_martumja
25-06-07, 23:49
Se ki keq jo, mirremi me sport edhe kur nuk duhet hahahaahahah.

E martume edhe ata mirren sigurisht me ndoj lloj sporti hhhahahahahahahahaahhaata bejn sport duke njek neper rruge ahhahaha

Artisti
25-06-07, 23:54
hahahaahaha,.. pritėm se erdha ! veq qenka pak si problem se po deshka me shkarkue e mu rigjistrue... t'tregoj kur t'jem krejt oK !!!

flm per ftessėn :biggrin:

Mir u pafshim Artist !!

Do te te pres per te te sakatuar :wink:

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahahahaaaaaaa


.

egi
30-06-07, 17:47
kurfar sporti, perveq qe vallzoj ne shpi para pasqyres hehehe

Ma-Origano
16-12-07, 09:30
Futboll,Notimi,Basketboll.Kickbox,Taekwando,etj

CrAzY-BoY
25-12-07, 18:06
Luaj Hendball Per klubin e Gjilanit " Drita " ne kosove..

Arb
12-02-08, 10:13
kurfar sporti, perveq qe vallzoj ne shpi para pasqyres hehehe

ma i trent se golfi koka....

egi
13-02-08, 17:36
ma i trent se golfi koka....

nuk ta merr mendja sa i trent ...

SANTANA-29
13-02-08, 17:40
Tenis ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,3 her ne jave ,,,karate qdo dit,,:cool:

Marinc
17-03-08, 14:55
Bodybullding qe 8 vite , eshte sporti me i preferuar per mua .

Albonita
22-03-08, 00:18
Po Teniss luaj edhe Notoj ..... Fitness shkoj 3 her ne javet .!

Linka_pz
22-03-08, 12:27
Nuk merrem me sport ,por Tenisin e preferoj shume dhe gjate Pranveres dhe veres luaj ne Oborr, sa per qef .

mentor*
16-04-08, 10:00
kurgja hiq se po pritoj me nga po lodhna :biggrin:

guri70
16-04-08, 10:59
mirrna me futbollč por para tv-sč.

Forca Juventus!

Adina-R.Ks
16-04-08, 11:20
kurgja hiq se po pritoj me nga po lodhna :biggrin:

po si jo fshisen e pegllen i kame mjete sporti hahah

Oqeani
17-04-08, 20:45
Me skijim dimrit... not, shah, (foot, basket -pake)

Breshka
21-04-08, 21:11
po si jo fshisen e pegllen i kame mjete sporti hahah

adina edhe te kuqen me vrap me i mrri tgjithaaa edhe ai sport nga atje atje ne te kuqen http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Naki
25-04-08, 14:01
Aktivitetet sportive tė mbajnė Vitalė si nė pikpamje fizike po ashtu edhe mendore.


Kam njė orar te rregullt tė aktiviteteve sportive 2 herė nė javė merrem me notim
Dhe Njė herė nė javė zakonishtė te dieleve Atletikė tė lehtė Vrapim pa e mundu shpirtin nga 10 km.

Virti
25-04-08, 14:30
peshkim. :cool:

LABI
25-04-08, 15:09
Sporti eshte pjese e kultures, nje forme (menyre) qe bene pjese ne jeten time te perditshme .. Gjate sezonit te dimrit me shume me fites dhe sporte qe kultivojne forcen.

Gjate pranveres, veres me shume e shftytezoj natyren , zakonisht duke bere vrapim ne natyre te hapur dhe note .

Pa kete aktivitet nje dite do t'me dukej shume e manget (e pa kuptim) !!

>>{SpOnGeBoB}<<
25-04-08, 17:14
Sporti eshte pjese e kultures, nje forme (menyre) qe bene pjese ne jeten time te perditshme .. Gjate sezonit te dimrit me shume me fites dhe sporte qe kultivojne forcen.

Gjate pranveres, veres me shume e shftytezoj natyren , zakonisht duke bere vrapim ne natyre te hapur dhe note .

Pa kete aktivitet nje dite do t'me dukej shume e manget (e pa kuptim) !!

mos rrej LAB, se kur e ki pas foton te profili ajo kallezon qe ti vetum ndoshta je marren me leximin e sportit ne ndonje gazete se per sport jo vrap e qesi fjali sportive nuk e besoj hiq :biggrin::biggrin:

LABI
25-04-08, 17:53
mos rrej LAB, se kur e ki pas foton te profili ajo kallezon qe ti vetum ndoshta je marren me leximin e sportit ne ndonje gazete se per sport jo vrap e qesi fjali sportive nuk e besoj hiq :biggrin::biggrin:

Disi e kam nje ndjenie qe prej se kam lind mirrem me aktivitete sportive.

Nje periudhe deri ne moshen junior , kam qene i angazhuar ne sporte kolektive, gjegjesisht ne futbolle... Me pastaj pas kesaj periudhe kam jam marre me atletike , disiplina e shtigjeve te shkurta te vrapit -perkatesisht SPRINTER... Pas kesaj pasi qe ky sport ne Kosove nuk ofron kushte per t'a praktikuar , ne menyre te rregullt qe 7 vite merrem me fittness dhe bodybuilding .


Mendja shendosh ne trup te shendosh