PDA

View Full Version : Dukja apo intelegjenca???


just 4 fun
30-06-04, 23:09
Pse mashkujt shumicen e rasteve shikojn bukurin e jashtme te nje femre , e jo intelegjencen dhe bukurin shpirterore.

Engjellushja
01-07-04, 21:05
Pse mashkujt shumicen e rasteve shikojn bukurin e jashtme te nje femre , e jo intelegjencen dhe bukurin shpirterore.

1.SMENDOJN MA LARG JAN EGOISTA DHE MENDOJN VETEM N NJ "N KANQESI" (SE BUKURIA NUK ESHT E PERJETSHME)T them shum drejt: Mua m pelqen dhe m terheqin mashkujt t cilet jan Intelegjent, d.m.th kur flasin, mendoj apo kur Veprojn analyzojn ma shum se ata t bukur nuk m terheqin asnj grime, sepse ata ia japin vehtes shum larg dhe mundohen me bukuri t tejakalon dhe t behen Burra, hahaha por per ma ajo nuk esht Mashkull!!! Ahhhhhhhhhh cka ja kam iri :twisted:

D.m.th:Syt jan pasqyre t shpirtit thojn, dhe nese nj Mashkull/Femer shikon vetem n bukuri ateher nuk kan shpirt, shpirti esht mendimi, c keshtu ata c e shikoj vetem bukurin nuk mendojn per ma larg, m fal n shprehje por mendojn vetem t knaqen, dhe kan Interes por ka ber vaki c jan bashkur por ma von jan ma shum n vehte t dashuruar se n Partner, hahahaha Per t mar nj djal c t kqyr si syet e ballit dhe t dashuron me gjth shpirt atehere ma mir esht me qen i menqur se i menquri nuk e ka kqyr bukurin e jashtme por shpirterore, dhe kjo esht nj gj them dashuri e Perhershme Sinqert dhe jo e Obligume
P.sh.................

->Sinqiriteti->Mendimi i mir->Forca->Bukuria Shpirterore->->Ndjehnjet e mira nga Zemra e mir->Drejtesia dhe keto t gjitha nese i keni, atehere jeni shum t menqur se kjo esht e vetmja gj c nuk fitohet dhe nuk humb aq leht, se bukuria humbet !!! Dhe gjdo njeri esht i bukur n menyr t vet, ska njeri c esht i keq !!!Esht nj fjal c thojn: E mira esht Menquria se keq t besh esht shum leht dhe ai c ka ber i kan then gjith: Ose esht Budall ose i Smuar
per ket mua m pelqen ai i Menquri se kur t martohem m t vetem c esht i bukur atehere behet katastrof, se cka du me b kur ti ben 40-at hahahahahahah atehere skam cka shoh me hahahahahaha

Murgesha
01-07-04, 22:39
Engjellushja te pershendes.
Me pelqyen mendimet tuaja ne ket teme.

aferdita
02-07-04, 07:30
te pershendes engjellushja

jam dakort me mendimin tend,

Engjellushja
02-07-04, 08:15
M vjen shum mir, c keni gjithashtu ket mendje :wink:

Ju pershendet "Me plot Respekt Engjellushja "

turisti
25-07-04, 23:00
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...

turisti
26-07-04, 00:52
Femra eshte:xhenet per sytė,xhenem per shpyrt,spastrim per kuleten... :cry:

Barbaroza
26-07-04, 16:24
Femra eshte:xhenet per sytė,xhenem per shpyrt,spastrim per kuleten... :cry:Thenje e bukur :wink:

turisti
26-07-04, 18:16
Faleminderit Barbaroza,tung. :wink:

Toni_4Ever
27-03-05, 17:01
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...

Turist ok pajtohem me ty por shoki im ne rehalitet esht ndryshe valla si ti edhe une me than te drejten 100% me shum shkoj nga bukurija keshtu esht turist valla. kjo esht gabim por ky esht REHLITET

Barbaroza
27-03-05, 17:12
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...

Edhe per mua si femer,vlen inteligjenca e mashkullit ne radhe te pare!

Mr_100%
27-03-05, 17:21
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...

Turist ok pajtohem me ty por shoki im ne rehalitet esht ndryshe valla si ti edhe une me than te drejten 100% me shum shkoj nga bukurija keshtu esht turist valla. kjo esht gabim por ky esht REHLITET


........Hoxhe qka po don sante per darke; pule apo pite? Paj valla nese s“kish ba mej da......... :lol: :lol:

blina
27-03-05, 17:30
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...

Turist ok pajtohem me ty por shoki im ne rehalitet esht ndryshe valla si ti edhe une me than te drejten 100% me shum shkoj nga bukurija keshtu esht turist valla. kjo esht gabim por ky esht REHLITET


........Hoxhe qka po don sante per darke; pule apo pite? Paj valla nese s“kish ba mej da......... :lol: :lol:


hahahaha edhe une Mr_100% ate desha ta them apo me mire ta shkruaje , me se miri te dyjat. Po normal une edhe pse sjom djale hahahahah do te medoj ne rastim time per nje djale do te ishte me e kapshme qe e ai te jete intelegjent po pse jo edhe i bukur , por pse jo ,te jete intelegjet dhe te kete gjera me te mira ( shpirterore ) sesa bukuria ..........ky ishte mendimi im .......blina

NobodysFool
27-03-05, 17:32
Pse mashkujt shumicen e rasteve shikojn bukurin e jashtme te nje femre , e jo intelegjencen dhe bukurin shpirterore.

Kush po thot bukuria nuk shkon bashk me intelligencia? Ka shum kosovarjat me te dyet. Albanian women are the best!

blina
27-03-05, 17:35
Pse mashkujt shumicen e rasteve shikojn bukurin e jashtme te nje femre , e jo intelegjencen dhe bukurin shpirterore.

Kush po thot bukuria nuk shkon bashk me intelligencia? Ka shum kosovarjat me te dyet. Albanian women are the best!

oooo yes we are the best ! hahha

Barbaroza
27-03-05, 19:55
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...

Turist ok pajtohem me ty por shoki im ne rehalitet esht ndryshe valla si ti edhe une me than te drejten 100% me shum shkoj nga bukurija keshtu esht turist valla. kjo esht gabim por ky esht REHLITET


........Hoxhe qka po don sante per darke; pule apo pite? Paj valla nese s“kish ba mej da......... :lol: :lol:

Phaaaaaaaaaaaaa,dikush veq pule,e dikush dyjat. :lol: :lol: :lol:

Toni_4Ever
27-03-05, 20:10
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...

Turist ok pajtohem me ty por shoki im ne rehalitet esht ndryshe valla si ti edhe une me than te drejten 100% me shum shkoj nga bukurija keshtu esht turist valla. kjo esht gabim por ky esht REHLITET


........Hoxhe qka po don sante per darke; pule apo pite? Paj valla nese s“kish ba mej da......... :lol: :lol:

shoki me fal, por nuk jam ka te kuptoj nese jam per kritik thuje direkt mos ke frik

don albano
31-03-05, 20:53
qy te dyat !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

don albano

Gjumashja
22-04-05, 10:35
se pari intelegjenca valla e tani bon edhe dukja pse jo

experti_lu
27-04-05, 02:32
ITELIGJENCA.
por mu kan edhe dukja sish kan keq valla...hhhmmmmmm.

zemermiri
28-04-05, 14:50
THUHET SE:
INTELEGJENCA E FEMRES ESHTE BUKURIA , BUKURIA E MASHKULLIT ESHTE INTELEGJENCA
NATYRISHT SE VLERAT E MBRENDSHME TE FEMRES NUK DUHET NENCMUAR, MIRPO NE MASHKUJVE DUKJA E JASHTME NA PROVOKON ME SHUME SE CDO FOTOGRAFI RENTGENI KU MUND TE SHIHET BRENDESIA E FEMRES QOFTE EDHE ME NGJYRA Haaaaaaaaa.

dashuria
01-05-05, 19:20
Une theme qe te dyjat se nuk shkon njera pa tjetren

e_martumja
01-05-05, 19:39
Ne pik te pare syri mashtrohet ne pamje por cdo njeriu e din se nuk shikohet bukuria sepse bukuria shkon e vjen kurse intelegjenca e tregon njeriun dhe nese nje person deshiron te jete i lumtur ma mire me shiku menēuri e jo pamjen e fyzionomis.
Ky eshte mendim im.

Kloni
01-05-05, 20:07
Inteligjencen e kam vet, por bukuria me mungon!

dr1ta
02-05-05, 10:51
Sinqeriteti tani bukuria

don albano
02-05-05, 19:11
Sinqeriteti tani bukuria

cila eshte me e randesishme per ty, drita, sinqeriteti apo bukuria?

sinqerisht pergjegju, te lutem

don albano

dr1ta
03-05-05, 00:11
Sinqeriteti tani bukuria

cila eshte me e randesishme per ty, drita, sinqeriteti apo bukuria?

sinqerisht pergjegju, te lutem

don albano

Inteligjenca ska asgje te bejn me sinqeritetin (mendoj une).....me e rendesishme esht sinqeriteti ...kurse bukuria esht dicak krejt tjeter


Dua te them ce nuk ekisha zgjedh nje tip vetem sepse esht inteligjent e 100 te zeza ti ben mbas shpine

don albano
04-05-05, 13:00
Sinqeriteti tani bukuria

cila eshte me e randesishme per ty, drita, sinqeriteti apo bukuria?

sinqerisht pergjegju, te lutem

don albano

Inteligjenca ska asgje te bejn me sinqeritetin (mendoj une).....me e rendesishme esht sinqeriteti ...kurse bukuria esht dicak krejt tjeter


Dua te them ce nuk ekisha zgjedh nje tip vetem sepse esht inteligjent e 100 te zeza ti ben mbas shpine

falemderit per pergjegje drita

jam i mendimit tend se sinqeriteti eshte me i randesishmi se te gjitha karakteret tjera te njeriut, por vetem sinqeriteti nuk mjafton per te dashuruar dikend. Formula ime eshte te gjitha nga pak, ... :wink:

don albano

dr1ta
06-05-05, 11:39
falemderit per pergjegje drita

jam i mendimit tend se sinqeriteti eshte me i randesishmi se te gjitha karakteret tjera te njeriut, por vetem sinqeriteti nuk mjafton per te dashuruar dikend. Formula ime eshte te gjitha nga pak, ... :wink:

don albano


Te gjitha nga pak,dhe me shume sinqeritet :D

turisti
06-05-05, 14:37
Inteligjencen e kam vet, por bukuria me mungon!

Mos u anko shoqi,-bukuria eshte ne INTELIGJENCE-.


Me respekt,
TURISTI.

laliloli
06-05-05, 19:53
O INTELEGJENCA sepse bukurija eshte e kalueshme...

Turist ok pajtohem me ty por shoki im ne rehalitet esht ndryshe valla si ti edhe une me than te drejten 100% me shum shkoj nga bukurija keshtu esht turist valla. kjo esht gabim por ky esht REHLITET


TONI KE PARAQITUR REALITETIN ASHTU NE SHUMICEN E RASTEVE NDODH ,QDO DJAL APO VAJZ QE TAKOHET ME DIKE PER QELLIM NJOFTIMI FJALET E PARA QE PERMEND PAS TAKIMIT ME SHOKE OSE SHOQE JANE :ISHTE I (E)BUKUR ,KISHTE TRUP TE MIRE ,FLOKE TE MIRA E RRALLE THUHET (TEK NE FUND )ISHTE INTELEGJENT,I MENQUR ETJ .
UNE MENDOJ QE QESHTJA ME E RENDESISHME QE DY PARTNERE TE KENE PERAFERSISHT SHKALLE TE NJEJT TE BUKURISE DHE INTELEGJENCES .
VESHTIRE ESHTE QE BURRI INTELEGJENT TE KET JETE TE REHATSHME ME NJE GRUA JOINTELEGJENTE DHE E KUNDERTA ,OSE NJE GRUA E PASHME ME NJE BURRE JO TE PASHEM DHE ANASJELLTAS.

NUK PAJTOHEM ME DISA QE THONE SE BUKURIA SHKON E VIE,NJERIUT NJEHER IU KRIJOHET FIZIONOMIA ,AJO NUK MUND TE NRYSHOHET.

Daja POLIC
07-05-05, 08:18
Sinqeriteti tani bukuria

valla bre dr1ta i ke nga nje her do fjal per mi shkruj ne liber HALLA VALLA

cka po me intereson mua INTELEGJENCA apo BUKURIA kurr nuk eshte i sinqert vajza dr1ta rRespekt per ty bravo

modestja
24-05-05, 11:01
"te jeshe e mencur don te thote te jesh e bukur"

Dali!Keq
28-05-05, 02:31
te dyjat ka pak.
kerkush nuk esht Perfekt,me qen e menqur mir por qka um vyn kur esht e keqe.
pra a pet te jet ma mir e bukur. :P

Stuhia
28-05-05, 03:11
Ske faj ti Dali i keq, se qysh po nxejshe ti veq me te pame, seshte qudi qe te duhen me shum bukuria se intelgjenca. :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
29-05-05, 04:51
hahah un behem kishe po nxehem por ne fakt sdjej fare diqka nga shkronjat por behem Rolist qe ne at moment dhe te kalli por dhe ta ftofi.
Mos humb me koh per mua :wink:

Kurvani
31-05-05, 00:00
Dukja sa ma e bukur me kan.

Edon
08-06-05, 17:41
Mvaret se nese ke te qosh nje jet te gjat esht me mir inteligjenca.

aferdita
09-06-05, 19:29
sot per sot vetem a eshte e/i bukur,a eshte intelegjente/ė nuk po e shikojn me

Edon
09-06-05, 21:46
sot per sot vetem a eshte e/i bukur,a eshte intelegjente/ė nuk po e shikojn me

hahah aferdita,ashtu esht por jo dhe ashtu se nuk jan te gjith njesoj..
Un kam rrespekt per te gjitht per mua me interesant esht te jesh me te vertet ashtu si je.
ka shum qe bukuri nuk kan por te shtin me te dasht se ka gjak te embel.

albioni_nl
10-06-05, 23:40
Bukuria e nje femre me nxit ti afrohem ne rend te pare,tek e fundit ma shume ju besoj syve se vesheve!!
Njeriu kur e dashuron dikend ai asnje te mete nuk e ka,fillo te mos e duash pa shif sa te meta ka(fjale e urte).
Kalofshi mire :!:

Domira
12-06-05, 09:57
2-jat :wink:

Kupid
13-06-05, 22:55
jam piggy shum e maqem edhe shum kjyt po prap se prap, kerkush me don. :?

presheva_87
20-06-05, 10:38
toni masi ti pi ja shikojshe vetem bukurijen pse ti qaq je i mir aa per muje eshte inteligjenta nese nje vajz asht shum e bukur por se di sa bojn 3+2 valla keq edhe nese ju pikmu kejt mi mar vajzat e bukura e ato te kqijat sha mi bo vlla aa mos vet edhe pse zoti i ka kriju e tash po foli per djemt e tashit per shoket e mi edhe pse jam vetem djal ato dojn vetem vetem vajza te bukura edhe pse ato shoket e mi skam bukuri shum po qte bejmnjerzit sjan njesoj kaloni mir mdoket pak e teprova
KALONI MIR ME JETEN(mendo per at qe ju krijohi)

dr1ta
20-06-05, 12:13
jam piggy shum e maqem edhe shum kjyt po prap se prap, kerkush me don. :?


:roll: :roll:

anna
21-06-05, 10:10
te 2 do ishte super amo prape e vleresoj inteligjencen fundja bukuria me vite shkon ska qka te duhet !!! :wink:

Bota_Sot
22-06-05, 15:19
Kur une e di se cila vajze me takon, atehere nuk kam problem, por kur dikushi me flet nga te afermit e mi per nje vajze, dhe me thojn se eshte sikushi, ska me te, din me gatu din ate e din kete, eshte shume e bukur, e kish kry mjekesin, etj etj, atehere une nuk beosj ne te,, pa e vertetuar vete une. Sa i perket BUKURISE: Fakt qe vajza e jetes sime duhet me qene e BUKUR. Kur une edi vehten se qfare djaloshi jam, nuk mundem tash ta marr nje vajze, vetem e vetem pse ka INTELEGJENC apo i takon nje familje te mire, pa pasur edhe pakes BUKURĻ. Ketu lexova se dikushi paska shkruar se BUKURIA vjen e shkon e humb dikur. NUK eshte e vertet aspak. Fakt qe me kalimin ekohes njerou ndryshon, por fytyra mbetet fytyr e kurre NUK ndryshohet. Nje person mire e kishte ketu se disa prej meshkujve e keqyrin vetem bukurine e jashtme te nje femre, por 80% te femrave jane edhe ma te keqija, ku zgjedhin shume, e ne fund jesin me gishta ne goje. Ai apo ajo qe ZGJEDH, kthehet e MBLEDH, thojn te ne nje fjale e urte POPULLORE. Ju pershendes

emine
19-03-12, 21:48
bukurija ste rren,a meqemllaku munet me kan i vjedhun,ja i rastit,e masnej te bje hyse ham budallica e dhe shemtimja:tongue:
nejse ju qysh doni,kqyrjani mendt kur s'jau var qajo qe ju pelqen per dukje:biggrin:

Hajra
19-03-12, 21:58
......zakonisht ato shkoin garnitur, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

LuLjaa
19-03-12, 22:26
Pse mashkujt shumicen e rasteve shikojn bukurin e jashtme te nje femre , e jo intelegjencen dhe bukurin shpirterore.


Pse s'din me vlersu, ata mendojn se vetum bukuria ju duhet dhe sen tjeter

Afrimi_17
20-03-12, 02:11
Me kon e menqur shume po ta merr anen,me kon e keqe shume tmerr nqaf!Ndyant rrezik,
me gjet ni mesatare edhe tbukur pak,edhe tmenqur pak i mir ish kan qyky opsion:D

thellenza
25-03-12, 11:22
gjysem njona, gjysem tjetra edhe bohet tamam nje cello :tongue:

emine
15-08-12, 22:08
kush a i bukur fort,edhe intiligjent sagllame tan jeten singel,

Hajra
24-08-12, 21:52
....karakteri,

Oqeani
25-08-12, 00:06
Inteligjencen nuk ta lexon ēdokush ! :(

emine
28-10-12, 19:30
Dija eshte kapitali te cillit asnjehere nuk i del moda,bukuria petku qe vjetrohet nje dite

tash mos gaboni me ba copy past e qu te theniet fillozofike:tongue:

AlbaSoft
31-10-12, 18:23
Kjo video mund tė jetė ofenduese pėr femrat, por nė fakt ėshtė realitet. Mesazhi i ksaj video ėshtė se sot njerėzit po bėhen mė tė sipėrfaqshėm dhe pak tė thellė. Smokingu pėr shembull, jo vetėm qė u bėn njeri por edhe ju definon tėrėsisht.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OCpv19rjLlA

emine
31-10-12, 18:51
meshkujt betohen cdohere,qe tek nje femer shikojne shpirtin,po gjithmone i kan syte tek gjokset dhe vithet e femrav verdalle,

Alima
31-10-12, 19:01
...

Edhe hendikap le te jete fizikisht ...aman inteligjent ,INTELIGJENT !


.

YanYan
20-12-12, 21:48
Valla asnjena. Pse?
Sepse me ken i bukur, "shtat e hije, mend anji fije."
Me ken inteligjent, mundet me dit aq shume sa ti kete vec teori...ose ma keq, te bahet krejt rrobot.
Prandaj ma mire me pas zemren e paster, me ken njeri i thjeshte, e me u duke ma pak se asht ;)

turisti
21-12-12, 14:12
Valla asnjena. Pse?
Sepse me ken i bukur, "shtat e hije, mend anji fije."
Me ken inteligjent, mundet me dit aq shume sa ti kete vec teori...ose ma keq, te bahet krejt rrobot.
Prandaj ma mire me pas zemren e paster, me ken njeri i thjeshte, e me u duke ma pak se asht ;)

Ev,ev po qysh ja ke qellue 100% valla.:smile: Keshtu mendoj dhe une.

zanaa
08-04-13, 17:25
Tek njeriu se pari vleresohet:

1.Karakteri,nese eshte edhe i/e bukur i shtohet edhe nje 0,atehere behet 10,nese eshte i/e menqur i shtohet edhe nje 0,u bene 100 poena,e keshtu me radhe,por nese i mungon ai numri 1 atehere mbetet 0 (zero)

emine
09-04-13, 06:56
Ka te bukur...arrogant.ka te sgjuar manjak..psikopat...ka njerz te thjesht qe me sjelljen e tyre njerzore te bejn ti cmojsh dhe ti duash...

Dardanesha
09-04-13, 11:26
Me fol kah del shpirti a ?


I bukur, zeshkan, i gjate 1.90, intelegjent, me magjistrature ( mundesisht dr.mr) , me 4 qelsa ( shpi, banese, ville, limuzine ) :cool:


ha ha ha :tongue:

zanaa
09-04-13, 11:46
Me fol kah del shpirti a ?


I bukur, zeshkan, i gjate 1.90, intelegjent, me magjistrature ( mundesisht dr.mr) , me 4 qelsa ( shpi, banese, ville, limuzine ) :cool:


ha ha ha :tongue:
Veq po kam frigen qe mos po te bertasin te ,,shpija'':smile:

Dardanesha
09-04-13, 11:49
Veq po kam frigen qe mos po te bertasin te ,,shpija'':smile:

Vallahin qfare jane keta nashta edhe m bertasin ha ha ha :biggrin:

zanaa
09-04-13, 11:52
Vallahin qfare jane keta nashta edhe m bertasin ha ha ha :biggrin:
Pastaj keta te forumit te gjuhen ne qafe-Ja s'e cfar kerkon kjo PDK-istja...Me mire hesht :biggrin:

Dardanesha
09-04-13, 11:57
Pastaj keta te forumit te gjuhen ne qafe-Ja s'e cfar kerkon kjo PDK-istja...Me mire hesht :biggrin:

hahaha a edhe ma nin mu fort :wink:


PS:E meritoj bre zemrushe e meritoj kurgje teper slypa :biggrin:

Kalimero
09-04-13, 13:47
Me fol kah del shpirti a ?


I bukur, zeshkan, i gjate 1.90, intelegjent, me magjistrature ( mundesisht dr.mr) , me 4 qelsa ( shpi, banese, ville, limuzine ) :cool:


ha ha ha :tongue:

he mari dijuze mari dijuzee, kurgjo sod nuk jet pa u ni, kush t'karzaj pash qikit kapuq se bodh jom munu me majten msheft :cool::biggrin:

psh; purmirsim 1:89 e gjis santini

Dardanesha
09-04-13, 13:49
he mari dijuze mari dijuzee, kurgjo sod nuk jet pa u ni, kush t'karzaj pash qikit kapuq se bodh jom munu me majten msheft :cool::biggrin:

t paskan rejten se jom 1:89 e gjis santin

eeeeeeeeeeeeeeeeeee :tongue: marr vesh uneee


ok de edhe kpucat nja 2,3 cm taman ;)

Kalimero
09-04-13, 13:50
eeeeeeeeeeeeeeeeeee :tongue: marr vesh uneee


ok de edhe kpucat nja 2,3 cm taman ;)

eeeeeeeee praaaaaaaaa :cool:

Dardanesha
09-04-13, 13:52
eeeeeeeee praaaaaaaaa :cool:


eeeeeeeeeee hajde de qa po pret :biggrin: lutje me shkrim a :eek:

Fshatari
09-04-13, 15:24
s'asht keq me i pas te dyjat po edhe pa to shkon diqysh!
Me kalimin e viteve, dekadave dhe shekujve, jam bind se "Dukja"(ka dasht me than dukati) dhe inteligjenca perceptohen ne menyre shume subjektive nga individi ne individ...

Kaqanikasja
11-04-13, 09:17
Te dyjat

Kalimero
11-04-13, 10:26
Te dyjat

a deshte viq, ani tu dijat , mus put bojn zarar :biggrin:

dukja , se intiligjencen i mson be purmensh do dhafe ere to fore , ere viq qkllup qkllap :biggrin:

Kaqanikasja
11-04-13, 10:28
a deshte viq, ani tu dijat , mus put bojn zarar :biggrin:

dukja , se intiligjencen i mson be purmensh do dhafe ere to fore , ere viq qkllup qkllap :biggrin:

te dyjats e nqs ske dukje ste dueht as intelegjenca por ku e ke edhe dukejn edhe intelgjencen eshte diqka

Kalimero
11-04-13, 10:29
te dyjats e nqs ske dukje ste dueht as intelegjenca por ku e ke edhe dukejn edhe intelgjencen eshte diqka

cidhen e ki ti ma t'malle, t'minoj a me t'a'lip a jo :cool:

Kaqanikasja
11-04-13, 10:32
cidhen e ki ti ma t'malle, t'minoj a me t'a'lip a jo :cool:

hahahahhahahaha ste kallxojjjjjjjjjjj