PDA

View Full Version : Qka mendoni per ekipin e Liverpoolit


mr_beni
02-07-04, 15:24
pershendetje te gjitheve

fatoni_pr
01-01-05, 12:19
ekip te mir ka, personalitsh me pelqejn. por nuk jam tifoz i kallt per liverpoolin.. tasht me qet mangerin e ri e ka prish krejt trrt, edhe qe e shtii MICHEAL OWEN. por vetum qe ka fituar kunder ARSENALIT, i jap kredit liverpooli dhe e rrespektoj.

Gjermani_futbollist
12-05-05, 17:12
pershendetje te gjithve sedomose pershendes mr_beni per ket tem te bukur
Liverpooli me pelqen shum si ekip jam tifoz. dhe jam i kallt per Liverpoolin, medoj se seshpejti edh dote luaj per Liverpoolin e jo ma per Bayern